Zoek

Uitslagenlijst Munnikenslagloop

Rouveen - Woensdag 8 juli 1998

 
JTM 9, 800 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Maarten Petter Rouveen2:56 
2Erwin Gontbeek Nieuwleusen3:00 
3Jaap Roo Rouveen3:04 
4Ingo Roelofsen Giethoorn3:10 
5Berno Hoeve Rouveen3:11 
6Ruud Veerman Rouveen3:15 
7Andre Compagner Rouveen3:16 
8Wilrik Kuiper Rouveen3:18 
9Erik Compagner Rouveen3:20 
10Jarold Knoll Rouveen3:23 
11Rob Gontbeek Nieuwleusen3:24 
12Johan van Sluis Staphorst3:27 
13Ronald Vos Rouveen3:28 
14Niels Nijstad Zwolle3:29 
15Remko Veneman Meppel3:31 
16Gerald Compagner Rouveen3:33 
17Gilian de Vries Rouveen3:34 
18Marthijs Wijngaarden Meppel3:35 
19Derko Laan Rouveen3:38 
20Harold Nijboer Rouveen3:41 
21Erik Engel Rouveen3:42 
22Ferdi Korterink Rouveen3:44 
23Manuel Jonker Rouveen3:45 
24Jasper Dykema Rouveen3:46 
25Christos Keleperas Rouveen3:47 
26Tobias Huisman Rouveen3:48 
27Wesley Jonker Rouveen3:49 
28Harry Dykema Rouveen3:53 
29Robin Hager Rouveen3:54 
30Kevin Mulder Rouveen3:55 
31Alwin Kin Staphorst3:56 
32Maarten Petter Rouveen4:10 
33Sander Korterink Rouveen4:11 
34Niklas Hofstede Rouveen4:12 
35Stefan vd Veen Rouveen4:13 
36Marthijs Wijngaarden Meppel4:22 
37Martijn Kooiker Rouveen4:23 
38Peter Huisman Staphorst4:25 
39Gernand Vos Rouveen4:54 
40Glenn Visscher Rouveen4:54 
41Stefan Kruidhof Rouveen4:54 
42Klaas-Jan Poolman Rouveen4:54 
43Guillaume Vogelzang Staphorst4:54 
44Mark Schra Rouveen4:54 
45Klaas-Jan Poolman Rouveen4:54 
46Robert Knoll Rouveen4:54 
 
MTM 9, 800 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Lotte Spraakman Meppel3:11 
2Annelien Laan Rouveen3:12 
3Marielle Kruidhof Rouveen3:13 
4Annemiek Mussche Rouveen3:20 
5Jeannette Korterink Rouveen3:29 
6Jacquelien Mulder Rouveen3:30 
7Tamara Eissen Meppel3:33 
8Yvonne de Haan Rouveen3:35 
9Talitha Holtland Staphorst3:39 
10Denise Compagner Rouveen3:45 
11Gerlies Nijboer Rouveen3:46 
12Yvonne Mijnheer Rouveen3:49 
13Jennike Russcher Rouveen3:51 
14Ingrid Kooiker Rouveen3:51 
15Annelie Kuiers Rouveen3:53 
16Carolien Poepe Rouveen3:56 
17Tineke Kooiker Rouveen3:58 
18Talitha Volkerink Staphorst3:59 
19Emeline Vogelzang Staphorst4:00 
20Hellen Kirsten Knoll Rouveen4:02 
21Hermien Kooiker Rouveen4:04 
22Henriet Engel Rouveen4:07 
23Rosalie Bonte Rouveen4:10 
24Klarinda Russcher Rouveen4:11 
25Joanne Korterink Rouveen4:12 
26Renate Slager Rouveen4:13 
27Nadiah Holtland Staphorst4:14 
28Klaasje Mol Rouveen4:15 
29Marijke Pullen Staphorst4:16 
30Helen Buitenhuis Rouveen4:21 
31Linda Korterink Rouveen4:25 
32Carola de Boer Rouveen4:26 
33Marit van Lente Rouveen4:46 
34Ingrid Hooikammer Rouveen4:46 
35Suzan Poolman Rouveen4:54 
36Agnes Hooikammer Rouveen4:59 
37Alissa Ubak Rouveen5:22 
38Natascha Hoger Rouveen5:32 
39Astrid Poolman Rouveen5:33 
 
J1012, 1600 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Ruben de Kleine IJsselmuiden5:48 
2Tim Roelofsen Giethoorn5:56 
3Carlo Bonte Rouveen5:57 
4Wilco Korterink Rouveen6:02 
5Arjen Hart Berkhout6:04 
6Maarten Spraakman Meppel6:26 
7Janouk Bovenhuis Dronten6:32 
8Robert Huisman Rouveen6:34 
9Arjan Prins Staphorst6:35 
10Bert van t Hof Oosterwolde6:36 
11Elmer Brakke Rouveen6:40 
12Wim Korterink Rouveen6:52 
13Harry Visscher Rouveen6:56 
14Gerjan Bonte Rouveen7:11 
15Jeroen Troost Staphorst7:19 
16Koos Parlevliet Den Haag7:20 
17Robert Balder Staphorst7:27 
18Jeroen Elzinga Nieuwleusen7:38 
19Jacco Engel Rouveen8:29 
20Richard Konterman Rouveen8:32 
21Erwin vd Brandhof Rouveen8:58 
 
M1012, 1600 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Marleen Vrooyink De Lutte6:05 
2Lieke Winkeler Kampen6:08 
3Daphne Parlevliet Den Haag6:10 
4Erika Hoeve Rouveen6:33 
5Suzanne Knoll Rouveen6:49 
6Maaike Hofstee Meppel6:56 
7Rianne Kruidhof Rouveen7:04 
8Aranka Holtland Staphorst7:26 
9Hans de Graaf Rouveen7:28 
10Gera de Haan Rouveen7:29 
11Carolien Post Rouveen7:36 
12Annelie Buitenhuis  7:39 
13Angela Kooiker Rouveen7:40 
14Henrieke Korterink Rouveen7:41 
15Katinka Huisman Rouveen7:55 
16Marlies Wijngaarden Meppel8:01 
17Gerlinde Vreugdenhil Staphorst8:04 
18Marielle Bouwmeester Rouveen8:07 
19Annieke Nijboer Rouveen8:16 
20Anja Prins Staphorst8:23 
21Jose Korterink Rouveen8:28 
22Harmke Lindenholz Rouveen8:34 
23Jeanine Korterink Rouveen8:39 
24Jacomijn Korterink Rouveen8:41 
25Marjanna Prins Staphorst8:59 
26Elisa Wevers Rouveen9:01 
27Marleen Korterink Rouveen9:02 
28Karin Bouwma Rouveen9:02 
 
J1315, 2400 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Paul Arends Staphorst9:06 
2Robert Hettinga Oudehaske9:12 
3Theo Bolts Rouveen9:12 
4Hans Hengelaar Ommen9:32 
5Gerrit Pruim Rouveen9:47 
6Hendrik Wijngaarden Oudehaske9:49 
7Andre Mussche Rouveen10:00 
8Bert vd Laan Ommen10:10 
9Roelof Dunnink Staphorst10:15 
10Herman Schra Rouveen10:22 
 
M1315, 2400 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Danielle Eissen Meppel10:01 
2Erika Balder Rouveen10:46 
3Rosie Visscher Rouveen11:40 
 
M 5, 5 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Heerke Postma De Blesse16:10 
2Erwin Akkerman Staphorst16:46 
3Riet De Wildt Vaassen16:47 
4Frans Simons Zwolle16:50 
5Christian Roo Rouveen17:26 
6Jos Lange Almere17:36 
7Harold Kruidhof Schoonstersland 2018:03 
8Harmen Veerman Rouveen18:06 
9Nico Klappe Steenwijk18:07 
10Ronald Kruidhof Staphorst18:10 
11Wilco Steenwijk Zwolle18:11 
12Bennie Potjes Nieuwleusen18:24 
13Martin Compagner Rouveen18:28 
14Harco Wimmenhove Staphorst18:32 
15Gerard Vrooijink De Lutte18:33 
16Bram vd Boon Ommen18:33 
17Mathieu van der Veen Ommen18:36 
18Jan Vos Meppel18:37 
19Maurits Korterink Rouveen18:54 
20Henry Lindeboom Genemuiden18:54 
21Henri Crediet Staphorst18:54 
22Kees van de Wetering IJsselmuiden19:40 
23Edmund Mijnheer Rouveen19:46 
24Roelof Schra Staphorst19:47 
25Lennart Klooster Ruinerwold20:00 
26Jan Troost Staphorst20:00 
27Frans Parlevliet Den Haag20:03 
28Johan Steenbergen Staphorst20:15 
29Jaco Mulder Rouveen20:35 
30Jan Hulst Punthorst20:36 
31Henry de Haan Rouveen20:45 
32Albert Huisman Rouveen20:45 
33Arno Knoll Rouveen20:55 
34Gertjan Ubels Staphorst20:57 
35Joop Schra Rouveen20:58 
36Erwin Balder Rouveen20:58 
37Derk Compagner Rouveen20:58 
38Niek Westert Staphorst20:58 
39Henk Schra Rouveen21:06 
40Henk Hokse Staphorst21:07 
41Henk Vos Rouveen21:14 
42Albert Mussche Nieuwleusen21:16 
43Harm Bloemert Staphorst21:17 
44Geert de Witte Staphorst21:34 
45Harm Dunnink Staphorst21:36 
46Bennie Boldewijn Staphorst21:42 
47Harry Dunnink Staphorst21:47 
48Jan Otten Nieuwleusen21:51 
49Jos Keizer De Wijk22:00 
50Benny Compagner Rouveen22:11 
51Johan Steenbergen Staphorst22:28 
52Jans Renken De Wijk22:33 
53Klaas Wesselink Staphorst22:41 
54Klaas Buiter Staphorst22:48 
55Joop Prins Blokzijl23:12 
56Albert Kuilder Almelo23:50 
57Piet Elzinga Nieuwleusen24:17 
58Henk Vos Zwolle25:01 
59Jurrie Teeuwen Elburg25:52 
60Gerard Velthuis Meppel27:02 
61Hendrik Kruidhof Rouveen31:10 
 
V 5, 5 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Godelive Bouwes Dronten20:22 
2Els van Huizen Zuidwolde20:34 
3Marleen Vrooijnk De Lutte20:39 
4Jaqueline van Os Tholen20:43 
5Janita de Haan Stegema Rouveen21:07 
6Tanke Chantelle Dedemsvaart23:39 
7Ellen Buiter Staphorst24:03 
8Jennie van der Linde Rouveen24:30 
9Jolanda Onderdijk Zwolle24:30 
10Jannet Lange Almere24:56 
11Margriet Middelveld Meppel25:26 
12Lydia van der Helm Schoonebeek25:46 
13Manon Mijnheer Rouveen26:20 
14Elie Akse de Vries Meppel27:32 
15Marijke de Vries Rouveen27:47 
16Caroline Ekkelenkamp Hasselt27:48 
17Joke Voerman Hasselt29:02 
18Angelique Bronsema Groningen29:11 
19Froukje Laan Rouveen31:10 
20Judith Nijk Steggerda31:20 
 
M, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Johan ten Kate AV '34 Apeldoorn31:37 
2Didier Senay Veendam32:45 
3Andre Plette Isala '9632:51 
4Ernst Hulsman PEC 191033:09 
5Arend Ramakers Spurt '8833:13 
6Jan van Ommen De Gemzen33:26 
7Hans Rawee Triathlon34:05 
8Jan Scheenstra Start '7834:13 
9Kees Huizenga Veendam34:26 
10Wim Opten Sappemeer34:27 
11Wolter van der Veen Start '7834:39 
12Jan Schra De Sprinter34:50 
13Harm Kooiker Rouveen35:13 
14Henk Veenstra Start '7835:30 
15Jean Paul vd Scheer De Sprinter35:31 
16Andre Miltenburg Altis35:33 
17Mark Westera PEC 191035:50 
18Harry Veldkamp Epe36:15 
19Jan Willem Nieboer Triathlon36:24 
20Willem Kreulen Flevo Delta36:33 
21Jan Beldman Dalfsen36:35 
22Dik Verkuil Hilversum36:43 
23Gerard Jansen Flevo Delta36:43 
24Erik Kappert Wijhe37:01 
25Han Smink Zwolle37:03 
26Gerbert Tiemens Cialfo37:21 
27Gert Evers AV '34 Apeldoorn37:46 
28Jasper Klein Dedemsvaart38:11 
29Erwin van Duinen Cialfo38:28 
30Jean Seine Zwolle38:35 
31Erwin Scheve PEC 191038:53 
32Henny Berends HAC '6339:03 
33Arjan Kluin Cialfo39:11 
34Henk Koopma Zwolle39:17 
35Klaas Compagner Rouveen39:24 
36Andre Meuleman Loopgroep PK40:18 
37Juul Onstweelde Heerenveen40:19 
38Frederik van der Graaf Wezep40:24 
39Bert Smit Bruchterveld40:43 
40Jan van der Horst Nieuwleusen41:52 
41Martens Barend Meppel42:23 
42Hans vd Belt PEC 191043:05 
43Jacob Weideman Ruinerwold43:26 
44Alfred Ubels Steggerda43:37 
45Jelle de Vries Staphorst44:39 
46Gerrit Christoffels IJsselmuiden44:40 
47Horst Klooster Hasselt44:44 
48Jacco Smit LAAC Twente45:41 
49Henk Ekkelenkamp Hasselt45:54 
50Albert Timmerman Staphorst46:16 
51Wilfred Bloemink Hasselt46:44 
52John Klinge Koekange47:10 
53John Scholing Hasselt48:07 
54Ruud van Beveren Zwolle49:52 
55Hans van der Zalm Assen50:17 
56Maas van der Molen Hasselt51:50 
 
M40, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Willem de Weerdt Cialfo32:40 
2Tjibbe de Vries Cialfo33:33 
3John Fokkink Runners Stadskanaal33:53 
4Johnny Johnson Triathlon34:10 
5Klaas vd Veen Start '7834:20 
6Matthijs Lusthof Horror34:36 
7Willem Liefers Apeldoorn35:05 
8Lubbert Bovenhuis Flevo Delta35:08 
9Harry Kloppenburg PEC 191035:54 
10Peter Mensink Zwolle36:06 
11Thijs Stienstra Start '7836:17 
12Piet Wassenaar Loopgroep PK37:15 
13Rijk van Essen AV '34 Apeldoorn37:17 
14Ge de Leeuw Zwolle37:35 
15Cor Kooiker Rouveen37:42 
16Klaas Poolman Rouveen37:43 
17Jaap Kooiman Cialfo37:55 
18Appie Kerssieps LUTTEN38:07 
19Jan Akkerman Staphorst38:08 
20Harry Coes Nieuwleusen38:34 
21Dirk Slimmen Friesland38:38 
22Roel Stevens Noordseschut39:00 
23Simon Vos Tuk39:20 
24Harry Harink Rouveen39:21 
25Peter Crediet Staphorst39:28 
26Henk Bosch Hardenberg39:50 
27Henk Akkerman Staphorst40:25 
28Bart Nijstad Loopgroep PK40:47 
29Hans ter Horst PEC 191040:50 
30Klaas van Benthem PEC 191041:25 
31Henk Dokter Veteranen Nederland41:31 
32Henk Mijnheer Nieuwleusen42:04 
33Jan Boschman Hasselt42:34 
34Hendrikjan Mijnheer Rouveen43:00 
35Albert Eissen Meppel43:06 
36Albert Vaartjes Willemsoord43:07 
37Jo Hobert LAAC Twente44:23 
38Jan Maris Hasselt45:00 
39Tanny Holleboom Broekland45:49 
40Henk vd Land Friesland47:25 
41Henk Frans PEC 191048:21 
42Johan van Santen Veteranen Nederland48:36 
43Jan Smit Noordscheschut52:38 
 
M50, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Harm Bakker Start '7835:12 
2Klaas Wytze Kooistra Horror35:53 
3Bert vd Saag AV '34 Apeldoorn36:27 
4Jan Broekroelofs PEC 191036:27 
5Joop Bosman De Gemzen37:56 
6Wolter Schapelhouman Start '7837:58 
7Klaas Speets Veteranen Nederland39:29 
8Frank van t Hul De Gemzen40:35 
9Jan Scheers Flevo Delta41:23 
10Piet de Wildt Cialfo41:45 
11Piet Berends Flevo Delta41:58 
12Joop Bomert Start '7842:16 
13Jan Stuiver Zwolle43:04 
14Johannes Kuilder SISU43:07 
15Lody Scheve PEC 191044:50 
16Wille Scheven PEC 191046:52 
17Frans de Bode Veteranen Nederland47:45 
18Jaan Smit LAAC Twente48:27 
19Henk Juffer Nunspeet49:03 
20Wim Reidinga Hasselt54:38 
21Arie Opten Annen56:01 
22Dieks van Eerbeek Dalfssen56:04 
 
V, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Christine Toonstra GAC Hilversum35:35 
2Greetje Pekel HAC '6339:20 
3Karin Klaver PEC 191040:34 
4Carla Dubbelman PEC 191040:53 
5Anja van der Gugten Triathlon42:09 
6Marjan Spoelman Loopgroep PK43:29 
7Minke Oord Friesland43:38 
8Bertha van t Hul De Gemzen44:56 
9Margriet Koekoek De Sprinter45:32 
10Sylvia Christoffels Isala '9646:17 
11Rita Luten Staphorst47:11 
12Iny Hobert LAAC Twente47:28 
13Clarina Raue Bruchterveld49:03 
14Frea Greven Ruinen50:50 
15Mariane de Wolde ACO51:11 
16Geertje Boelen ACO51:52 
17Andrea Aaltje Willems Ruinerwold57:24 
 
www.uitslagen.nl