Zoek

Uitslagenlijst De 30 van Almere

Almere - Zondag 1 oktober 2000

 
H10KM, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Juriaan Galavazi1973Almere33:5633:07
2Lars Zeegers1977Almere35:3235:31
3Mimoun Yacoubi1963Almere37:1937:16
4Richard Keizer1978Spijkenisse37:4337:39
5Rob van Heerden1960Almere39:0138:54
6Ward Al Feraar1966Almere39:1339:10
7Klaas vd Veen1959Almere40:2440:14
8Kees Matthijssen1961Almere41:0740:56
9frank van der Laan1961Almere41:0340:58
10Leo van Essen1957Almere41:4441:35
11Ton Dessing1951Almere44:2044:04
12Renevan Rouendal Almere46:3745:50
13Rowdy Leedeman1967Amersfoort46:4446:21
14Wim Nordemann1942Almere47:0146:38
15Nobuaki Sugiura1952Lelystad46:5246:40
16Hans Blaauwgeers1957Bussum48:1847:25
17Edwin Bernard1968Amsterdam48:1047:26
18Niko Mulder1953Lelystad47:5647:43
19Michael van Caspel1981Almere48:3048:28
20Tjeerd Hof1988Almere49:2748:28
21Maarten Lafebre1954Almere48:4148:32
22Fred de Jong1958Amsterdam Zuidoost49:5349:10
23Roy van der Heijden1975Amsterdam50:0849:12
24Nico Busker1964Almere50:3150:01
25H.G. Kappel1965Amsterdam51:1750:22
26Michael Wolfe1951Almere50:4450:28
27Ruud Horn1961Almere51:3350:59
28Wouter Ritstier1963Almere51:5051:18
29Erwin Zegeling1962Almere51:4851:34
30Jayand Baladin1980Almere52:5752:08
31Paul v.d. Berg1949Almere52:4352:18
32Richard H.I. van Grins Almere53:2252:33
33Fred van der Schuijt1964Almere53:0952:35
34A. Boog1959Almere53:1052:38
35Kees de Zeeuw1961Almere53:2552:52
36Jan Hof1957Almere53:5352:55
37Dick Hattenberg1954Almere53:2753:01
38Henk Lodder1953Nieuwegein53:3553:13
39Roy van Hees1959Almere54:3853:36
40Kenneth Hokke1960Almere54:1753:43
41Leo Esveld1953Almere55:0854:21
42Maikel Tenniglo1974Almere55:2154:49
43Jan van Meijeren1955Castricum55:4955:06
44Marcel Kuit1968Amstelveen56:4556:01
45Chris Dik1962Swifterbant57:1256:31
46Tom den Hertog1956Almere57:3756:49
47Rob Veersma1955Almere57:4057:00
48Peter Heuvink1958Almere59:4059:07
49Henk Lammers1942Almere59:4859:40
50Rob Dreuning1960Almere1:05:231:04:23
51Chris van Rooy1956Almere1:07:321:06:53
52P. Dijkshoorn1953Amsterdam1:10:181:09:56
53Rob Biemond1962Zeewolde1:14:021:13:00
 
D10KM, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Teus Slagboom1952Almere38:5238:50
2Helma Oussoren1967Almere52:4352:18
3Linda Lampe1966Almere54:5553:56
4Louise Voermans1967Almere55:2254:28
5Coby Smits1957Almere55:4254:44
6Anja Geurts1968Almere56:0555:08
7Gieta Veersma1958Almere57:2456:43
8Hilda van Beusichem1968Almere57:5857:19
9Herman Hollander1951Almere58:3957:44
10Hennie Feldman1959Almere58:4957:46
11Sandra Hagman1966Amsterdam58:4657:50
12Margo de Jonge1961Almere1:00:2059:33
13Cynthia Plein1958Rotterdam1:01:251:00:27
14Clara Zandt1957Almere1:04:261:03:36
15Ingrid van Raalte1951Almere1:04:201:03:56
16Bia Livestro1953Almere1:04:571:04:09
17Sylvia Dreuning1965Almere1:05:231:04:24
18Elly Rademaker1954Almere1:07:351:06:34
19margot Witte1955Almere1:07:351:06:34
20Yvonne Polet1951De Meern1:07:321:06:49
21Natasha Kasan1975Almere1:13:211:12:23
22Ariette Schats1966Zeewolde1:14:021:13:00
 
H15KM, 15 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Menno van de Meer Almere53:5453:52
2Gerrit Jan Tichelaar1957Olderberoek55:0054:58
3Wanno Friderichs1972Almere57:1657:13
4A. Aar1955Duivendrecht57:2157:18
5Jan Annink1960Borne58:5458:51
6Jeroen van Geelen1969almere59:0558:57
7Nico Rawee1964Huizen59:0959:00
8Jeroen Veldman1982Deventer1:00:231:00:18
9Ron Stobbe1962Almere1:00:321:00:30
10Victor Molenaar1964Vught1:01:091:01:06
11Michel Smit1966Almere1:01:461:01:07
12Barend Janbroers1957Amsterdam1:02:521:02:48
13Mike van der Linden1971Almere1:05:191:04:56
14Sander Eijpe1985Almere1:05:471:05:05
15Henk Ypenburg1941Amsterdam1:06:241:06:01
16Aart van den Brink1954Almere1:07:051:06:26
17Ronald Ederveen1962Amersfoort1:07:331:06:54
18Theo Voermaas1962Almere1:08:111:08:04
19Robbert-Paul Wolvetang1962Huizen1:08:341:08:05
20Nicolaas Bliek1950Almere1:10:041:09:29
21Rien Dekker1964Almere1:10:091:09:50
22Luc Klaassen Almere1:11:031:10:00
23Simon de Birk1959Almere1:11:271:10:40
24John Tier1960Almere1:11:371:10:44
25Willem Rijk1949Blaricum1:11:271:11:10
26Con Pauws1966Volendam1:11:541:11:39
27Laurens van der Klugt1953Almere1:12:021:11:40
28Johan van der Groen1963Almere1:12:171:11:41
29C.M. Houtenberg1944Amsterdam1:12:401:12:23
30Harry van Gorkum Almere1:13:141:12:36
31Hans Pamer1953Amsterdam1:13:381:12:47
32Cor van Dorp1953Almere1:13:531:13:08
33Peter van Heijningen1954Almere1:13:301:13:11
34Jos van Buuren1950Zwaanshoek1:13:551:13:15
35Etienne Gmelich Meijli1957Almere1:13:591:13:22
36Freek Bezuijen1952Almere1:13:451:13:38
37Marcel Spoelder Almere1:13:581:13:42
38Patrick van Amstel1972Koog aan de Zaan1:14:471:13:54
39Hans Oostindien1946Baarn1:14:121:14:03
40Jos Beukeboom1960Weesp1:15:101:14:33
41Hans van Raalte1953Almere1:15:461:14:52
42Frans van Gorkum1965Amsterdam1:15:561:15:07
43Gerrit Goosen1960Almere1:16:081:15:14
44Theo de Dood Almere1:15:341:15:16
45Michael Niemans1971Almere1:15:481:15:20
46Giel Spaans1958Purmerend1:15:451:15:21
47Frans van de Toorn1947Almere1:16:431:15:49
48Kees Poland1951Almere1:16:121:15:54
49Oscar Schotman1961Almere1:16:211:16:00
50Marco Verbeek1959Zoetermeer1:16:351:16:01
51Aziz Essayah1974Almere1:16:471:16:02
52Rene Nanninga1964Almere1:16:581:16:04
53Richard Mulder1967Almere1:16:501:16:05
54R. van Ewijk1964almere1:16:461:16:18
55Diego van de Kamp1967almere1:16:461:16:18
56John de Vink1963Almere1:17:341:16:59
57Jaap den Hartog1955Almere1:17:291:17:11
58Pietro Barnasconi1958Almere1:18:181:17:32
59Ruud Voskes1963almere1:17:571:17:50
60Hans de Goede1956Amsterdam1:18:321:18:02
61Joop de Vries1945almere1:18:351:18:03
62Henk Bouma1949Amsterdam1:18:301:18:08
63Rob van Heerwaarden1954Almere1:18:271:18:08
64Henk Groenewoud1952Emmeloord1:19:141:18:28
65Frans Kelders1967Amsterdam1:19:211:18:29
66Frans Dieleman1958Almere1:19:231:18:32
67Henk Breunesse1935Driebergen1:18:481:18:36
68Ben van Rooij1959Almere1:19:311:18:57
69Erik Spierenburg1961Almere1:19:431:18:58
70Marcel Lof1964Purmerend1:19:461:19:06
71Rien Otten1964Almere1:19:351:19:11
72Henny Vis1939Almere1:19:331:19:15
73Henk Veldman1955Lelystad1:19:221:19:16
74Gertjan de Haan1966Almere1:20:221:19:32
75Frans van der Starre1958Almere1:19:481:19:37
76Alex Baltus1962Almere1:20:281:19:51
77J Lampe1943Almere1:21:071:20:09
78Frans Vuik1955Almere1:20:581:20:12
79Gerard Koeleman1964Almere1:20:431:20:19
80Rob Jodha1946Almere1:20:491:20:29
81Stephan de Koning1951Almere1:22:051:21:14
82Louis Tolkamp Almere1:22:181:21:23
83Kees Boutkan1953Almere1:22:191:21:23
84Jan van den Broeke1960Haarlem1:21:561:21:36
85Wim Janssen1951Bussum1:22:131:21:37
86Hans van Nijnatten1959Almere1:22:221:21:50
87Bart Takker1962Almere1:22:521:22:00
88German Ruiz Munoz1968Almere1:22:431:22:24
89Jan Cees Visser1958Almere1:23:321:22:38
90Eric Verleg1958almere1:23:091:22:38
91Martin Mewies1968almere1:23:091:22:39
92Willem Woudenberg1948Almere1:23:321:22:58
93Paul van der Heijden1963Almere1:23:301:23:08
94Eppo Visser1966Almere1:23:501:23:11
95Peter Heije1951Almere1:23:241:23:15
96Jasper Buis1983Bussum1:24:011:23:34
97Harm Hoen1960Almere1:23:491:23:36
98Douwe Feenstra1954Almere1:24:391:23:42
99Paul Steenvoorden1956Almere1:26:071:25:38
100Gerard Meijssen almere1:26:451:25:48
101Jan van Galen Almere1:26:411:25:48
102Gert Magielsen1956Almere1:26:461:26:18
103Bart Heijenbrock1963Almere1:26:541:26:23
104Henk Hermsen1950Almere1:27:331:26:57
105Johan Hogeveen Almere1:28:561:28:35
106Cor Weppner1959Almere1:29:421:28:40
107Rob Heeneman1958Amsterdam1:30:551:30:33
108Leo Boezaart1961Almere1:31:121:30:46
109Hans Lap1949Almere1:32:251:31:38
110Luigi Milone1936Almere1:33:021:32:20
111Marc Berghuis1967Ermelo1:33:511:32:52
112Frans Boersma Drachten1:34:011:33:20
113Fred Bouman1954Almere1:37:351:36:43
114Cees Harinck1951Maarssen1:38:211:38:05
115Jan Dunnink1945Veenendaal1:38:241:38:12
116Ludwig van Nuss1961Almere1:40:391:40:03
117Mario Zuijderduijn1962Almere1:40:451:40:09
118Marcel van Surksum1972Almere1:43:161:43:04
119Moerenhout1961Almere1:47:311:47:18
120J.L. de Beer1927Almere2:19:322:19:24
 
D15KM, 15 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Elly Verlaan1966Kudelstaart1:11:181:11:08
2Petra Rainbolt1972Almere1:17:241:16:35
3Esmeralda Veldkamp1968Almere1:19:251:19:09
4Manoes Groot1971Haarlem1:20:341:20:13
5Eline Paap1971Almere1:21:481:20:44
6Ineke Kok1944Amsterdam1:21:341:21:05
7Liliane Kieft1961Abcoude1:23:001:22:30
8Linda Visser1969Almere1:23:491:23:09
9Ester Heije1980Almere1:23:241:23:15
10Susanne Mooij1954Almere1:25:571:24:57
11Elly van Rath1938Almere1:26:431:25:41
12Henriette van den Berg1962Almere1:29:041:28:11
13Miranda Roskam1971Almere1:28:351:28:13
14Henny van Veen1963Almere1:29:071:28:15
15Nathalie van Es1971Barendrecht1:29:481:29:36
16Magna van Dooren1972Almere1:30:341:29:44
17Loes Moolenaar1948Amsterdam1:30:251:29:55
18Ivy Hasnoe1968almere1:30:551:30:39
19Ellis van der Stoel1959Almere1:31:581:31:11
20Elisabeth Martens1954Amsterrdam1:33:461:33:19
21Corinne van Senten1944Vleuten1:36:501:36:07
22Louise Terpstra1946Almere1:37:351:36:36
23Citta Terpstra1971Almere1:37:351:36:36
24Jaqueline de Jong1961Amersfoort1:41:541:41:16
 
H30KM, 30 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Said Kanfanoui1973Gouda1:39:261:39:26
2Jan-Willem Schaar1975Bleskensgraaf1:42:311:42:29
3Rachid Mohammadi1967Amsterdam1:44:011:44:00
4Sacha Muhlebach1977Monnickendam1:44:151:44:12
5Gerard van Rijn1963Almere1:46:571:46:56
6Maurice Winterman1967Apeldoorn1:50:021:49:59
7Edwin Fey1963Amsterdam1:50:321:50:30
8Lahcen Ait Naceur1966's-Gravenhage1:53:141:53:11
9Peter van Vuuren1964Heemskerk1:54:131:54:10
10Theo Haverkamp1958Haverkamp1:54:571:54:55
11Krijn Kroezen1969Lelystad1:55:191:55:13
12Iwan van Kooten1972Veenendaal1:56:271:55:38
13John Blokker1971Beverwijk1:56:531:56:50
14Cees van Leenen1966Heemskerk1:56:551:56:51
15Henk Landman1954Baarn1:58:381:58:28
16Guus Claessens1967Amsterdam1:58:521:58:49
17Pieter Borst1956Kudelstaart1:58:541:58:51
18Jan Mulder1962Badhoevedorp1:58:571:58:52
19Wim den Blanken1953Baarn1:59:141:59:06
20Jos Hakvoort1960Baarn1:59:201:59:12
21Johan van Rijn1965Almere1:59:251:59:23
22Ron Zaal1955Apeldoorn1:59:371:59:31
23Gerrit Geurtsen1965Berlicum2:00:152:00:03
24Erwin Noorman1970Lelystad2:01:592:01:10
25Richard Koot1969Baarn2:05:252:05:17
26Wim Vessies1964Oterleek2:05:442:05:41
27Harm Peters1969Waalre2:05:532:05:49
28Hans Lampe1964Almere2:06:412:06:37
29Ron Lechner1955Badhoevedorp2:07:532:07:49
30Ruud v.d. Laan1957Almere2:08:192:08:12
31Hans Koppelman1956Almere2:08:192:08:13
32Bert de Graaff1956Almere2:08:192:08:14
33Fokke Bos1950Amsterdam2:08:432:08:40
34Peter van Vliet1963Almere2:09:152:08:49
35Marc Nieuwenhuizen1964Baarn2:09:402:09:32
36Kees Venselaar1953Utrecht2:09:432:09:39
37Marc Jansz Almere2:09:462:09:44
38Simon Luckett1961Haarlem2:10:132:10:08
39Jan van den Berg1962Kampen2:10:352:10:32
40Mark Hafkenscheid1960Almere2:11:342:10:55
41Lammert Meijer1949Almere2:12:452:12:09
42Jan Boer1961Maarssen2:12:322:12:12
43Jos Schaper1957Oosterblokker2:12:212:12:19
44Pieter Betjes1966Velserbroek2:12:452:12:40
45Richard van der Klis1963Zoetermeer2:13:402:13:30
46Teun van Bruggen1960Amersfoort2:13:372:13:31
47Paul Nijveldt1961Almere2:14:032:13:54
48Ronald Pieloor1960Amsterdam2:14:192:14:14
49Jack Visser1956Almere2:14:572:14:16
50Erik van 't Hof1967Limmen2:15:282:14:44
51Tom de Kivet1964Almere2:15:332:15:08
52Wijnand Weijman1966Ede Gld2:15:522:15:37
53Leo de Voor1946Lelystad2:16:012:15:58
54Henk Slijkhuis1949Apeldoorn2:16:152:16:10
55Dolf Bartels1950Lelystad2:16:202:16:15
56Klaas Scheffer1963Almere2:16:292:16:22
57Kees Elsinga1957Diemen2:16:392:16:25
58Tim Steenbergh1968Amsterdam2:16:422:16:37
59Chris Fakkeldij1952Almere2:16:522:16:44
60Dick de Vre1951Amsterdam Zuidoost2:17:542:17:31
61Joop Kluft1952Oosterblokker2:18:042:18:00
62Frank Proost1961Lelystad2:18:352:18:17
63Jan Otsen1940Hoorn Nh2:18:392:18:29
64Danny Jaspers1966Amsterdam2:19:082:18:38
65Pieter Stegman1963Papendrecht2:18:512:18:39
66Rik Bulten1967Amsterdam2:19:302:19:17
67Jos Akkermans1950Hoofddorp2:19:472:19:35
68Marcel Kloosterman1965Almere2:20:422:20:36
69Roelof Plender1959Kampen2:20:542:20:50
70Rob Stofberg1957Zegveld2:21:312:21:14
71Hans Vente1950Woerden2:21:432:21:28
72Ton Blijleven1949Almere2:21:542:21:37
73Dennis Bos1967Amsterdam2:22:122:21:49
74Dieter Rzidky1942's-Gravenhage2:22:442:21:56
75Jaap Reerink1952Amsterdam2:23:212:22:25
76Herbert Kuyvenhoven1961De Meern2:22:372:22:28
77Michiel ter Borg1960Amsterdam2:22:402:22:29
78Fred van Kuik1960Utrecht2:22:532:22:33
79Richard Pennink1967Utrecht2:22:532:22:39
80Peter van Goor1959Almere2:22:532:22:47
81Henk Neerings1950Amsterdam2:23:152:23:00
82Frist van der Valk1948Hierden2:23:382:23:05
83John Bosch1968Dodewaard2:23:502:23:15
84Barto Janssen1967Dodewaard2:23:512:23:16
85Thijs de Haan1962Pernis2:24:082:23:17
86H.A.M. Kremer1953Loerbeek2:23:472:23:18
87Hajo v.d. Berg1952Linschoten2:23:422:23:26
88Rob Steyger1959Zaandan2:23:592:23:31
89Jos van Amerom1965Amsterdam2:24:102:23:42
90Jan Aland1960Almere2:25:282:24:45
91Henk Biezebos1959IJsselmuiden2:25:072:25:03
92Dik van de Stelt1961Nieuw-Vennep2:25:472:25:42
93Jan Zwaan1938Huizen2:26:102:26:02
94Paul Zuijdervliet1960Almere2:26:312:26:12
95Wim Broekhuizen1948Wognum2:26:332:26:22
96Eric Verkaik1966Almere2:27:072:26:53
97Kasanmoehamat Kasan1945Amsterdam2:27:562:27:40
98Pieter Monne1962Zeewolde2:29:392:28:36
99Robert Schuiten1961Lelystad2:29:432:28:53
100Robert de Freitas1964Den Dolder2:29:182:28:57
101Andre Paff1963Lisse2:29:162:29:09
102Nico Baas1956Wognum2:29:282:29:16
103Theo van der Laan1955Badhoevedorp2:29:282:29:21
104Leo Swaan1948Badhoevedorp2:29:282:29:21
105Henk Claasen1947Zeist2:29:592:29:21
106Fred van Driel1952Maarssen2:29:522:29:34
107Marco de Wit1967Amsterdam2:30:022:29:50
108Edward Moeskops1960Velserbroek2:30:222:30:17
109Adri van der Voort1947Heerhugowaard2:30:352:30:18
110Adri Deykers1953Amsterdam2:31:212:30:32
111Michael Nuberg1977Almere2:31:552:31:03
112Charles Jansen1962Velserbroek2:31:192:31:14
113Evert Woutersen1955Almere2:31:592:31:19
114Ron Baltus1956Almere2:31:582:31:21
115Roelof Stijne1954Naarden2:32:422:32:02
116Douwe Brouwer1957Amsterdam Z.O.2:33:122:32:11
117Harry Nieman1952Tienhoven2:32:572:32:44
118Marcel Ruwiel1962Amstelveen2:33:182:33:08
119Tom van der Kroon1945Duivendrecht2:33:292:33:20
120Anton Euverman1953Zwolle2:33:462:33:24
121Gijs Honing1945Blokker2:33:592:33:31
122Roelof den Drijver1947Amstelveen2:34:162:33:48
123Wim Zandvliet1946Kuddelstaart2:34:092:33:58
124Paul Bakker1959Badhoevedorp2:34:212:34:15
125Frank Paff1966Lisse2:34:412:34:35
126Jan van Raalte1954Almere2:35:152:34:55
127Peter Kramer1963Amersfoort2:37:062:36:05
128Gert-Jan de Zwart1953Leiderdorp2:36:512:36:40
129Ferry Kalfsvel1959Utrecht2:37:332:37:12
130Mike van den Breul1978Almere2:37:512:37:42
131Frans Greve1962Coevorden2:39:152:38:26
132Eelco Troost1972Amsterdam2:39:052:38:41
133Albert Callenbach1964Almere2:39:022:38:53
134Bas Buddingh1971Amsterdam2:39:492:39:25
135Marco Twisker1970Huizen2:40:212:39:57
136Frank Spreekmeester1959Amsterdam2:40:282:40:14
137Jan Koopstra1959Rijsenhout2:41:082:40:23
138Anne Wiebe de Boer1956Uitwijk2:41:032:40:26
139Ronald Hommes1959Haarlem2:41:022:40:40
140Adri van der Sluis1951Aalsmeer2:42:132:42:02
141Theo Weppner1949Zwaagdijk2:43:172:42:16
142Egbert de Baan1942Rutten2:43:002:42:43
143Duminda Wickramasingha1960Amsterdam2:44:362:43:08
144Cor Schirmann1954Almere2:43:482:43:15
145Willem Buddingh1940Hilversum2:44:002:43:36
146Anton Kruiderink1948Warnsveld2:44:202:43:54
147Johan Saalmink1956Zutphen2:44:202:43:54
148Alexander J Dekker1970Lelystad2:44:362:44:16
149Jan Kalsbeek1946Stiens2:47:022:46:11
150Henk Schutte1962Zuidlaren2:47:012:46:12
151Geert Kop1957Almere2:47:022:46:20
152Jos van der Velden1967Almere2:47:012:46:36
153Jan M. Bosch1951Almere2:50:262:49:23
154Rick van der Kraan1964Amsterdam2:50:392:49:53
155Joop Bruns1949Almere2:50:572:50:15
156Rien Geerking1964Uithoorn2:52:282:51:27
157Tiny Peters1957Zeeland2:52:172:51:46
158Albert van der Meer1951Woerden2:52:312:52:04
159Hans Bakker1958Aalsmeer2:52:402:52:30
160Ad Karel1959Zwolle2:53:372:53:04
161Thor Ivar Hellesoy1970Delft2:53:292:53:09
162Martin Vriens1969Huizen2:54:382:54:21
163Mick van Kooten1955Almere2:55:542:55:17
164Rene Hiddingh1959Maarssen2:56:192:56:04
165Jos Biegstraten1948Maarssen2:57:582:57:45
166Eric Edens1960Almere2:58:212:57:49
167Bart Lauret1956Amsterdam2:59:372:59:11
168Frits Wijburg1957Muiderberg2:59:352:59:12
169Robert Jan Kwakkel1958Almere2:59:452:59:41
170Hans van Randen1954Almere3:00:122:59:54
171Alfred van Steenveldt1942Almere3:02:123:01:27
172Jolle Dijkstra1949Maarssen3:03:503:03:35
173Henk van Paasschen1938Doesburg3:07:063:06:11
174Rob van Schaagen1947Diemen3:07:073:06:54
175Hans Havinga1961Almere3:09:423:08:38
176Steven Keizers1985Almere3:13:283:12:56
 
D30KM, 30 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Jolanda Homminga1959Weesp1:56:031:56:01
2Agnes Hijman1966Mijdrecht1:58:391:58:36
3Marijke Krutzen1962Emmeloord2:05:592:05:55
4Thea Winnips1964Alkmaar2:16:412:16:28
5Gerda v.d. Kolk1956IJsselmuiden2:20:542:20:50
6Estella Klouth1971Utrecht2:21:032:20:59
7Marian Baas1958Wognum2:21:372:21:26
8Jose Willemse1959Leidschendam2:28:292:28:25
9Tonny Peters-Santegoet1959Zeeland2:37:342:37:03
10Mariska den Drijver1972Amstelveen2:40:122:39:43
11Loes Kunst1961Avenhorn2:41:002:40:49
12Yvonne den Enting1961Amsterdam2:47:022:46:31
13Sandra van der Velden19651316HV2:47:012:46:36
14Natalie Peeters1972Utrecht2:49:182:48:12
15Margot Baars1959Houten2:48:572:48:43
16Rieke Harinck1950Maarssen2:49:592:49:45
17Marja v.d. Sluis1952Aalsmeer2:50:552:50:45
18Corry den Rooyen1959Maarssen2:52:112:51:56
19Truus Bijman1954Woerden2:52:312:52:04
20Ada Groeneveld1959Ede2:52:542:52:42
21Klazien Jansma1956Meppel2:53:372:53:05
22Jolanda Lagerwey1962Aalsmeer2:56:512:56:41
23Jeanette Gazzah1972Alkmaar3:00:362:59:47
24Gepke Visser1957Zeist3:00:363:00:12
25Annie van Heiningen1957Leidschendam3:01:513:01:47
26Marijke Boersma1970Peize3:10:553:10:14
27Rita Etienne1952Almere3:13:283:12:34
 
Wedstrijd mogelijk gemaakt door:Van Rooij Makelaardij, Gemeente Almere,
Cor Schulting Tweewielers, Studio 86, Drukkerij Visser, De Gezonde Zaak
 
www.uitslagen.nl01-10-2000 17:52