Zoek

Uitslagenlijst Louis Vinkloop (onderdeel Rondje Mokum)

Amsterdam - Zondag 21 maart 2004

 
HS, 10 KM KNAU
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Adnana Naanaa1980AAC '6131:36 
2Wil Does1965Hylas33:16 
3Fouad Lakhal1984Atos33:44 
4Thijs Feuth1981Phanos34:23 
5John Tol1969AV Edam34:38 
6Veron Lust1963NEA Volharding34:48 
7Bastiaan Hulsbosch1969AV '2337:18 
8John Buikman1968AV Edam37:53 
9Emile Kuijvenhoven1980Phanos38:07 
10Guido Thie1970Phanos38:12 
11Michiel van Burink1986Zaanland38:36 
12Peter Moelee1979Atos38:57 
13J. Leeuwerink1981Phanos39:45 
14Michael SteenbaKKER1968Atos40:23 
15Ronny A. Samuel1965AV '2340:50 
16Vincent Vollemans1964Phanos41:11 
17Ronald Luijters1965Atos41:20 
18J. Springer1980AV Monnickendam42:30 
19Dennis Lambalk1971Atos43:30 
20Arjen Lakerveld1964Atos44:08 
21Hans Peter Ligthart1965Phanos44:15 
22Antoon van Olderen1967AV '2344:35 
23Martin Cevat1964AV Monnickendam44:36 
24Henk Vlastra1964AV '2345:55 
25Erwin van der Schot1970AV '2346:11 
26Henk Koster1965AAC48:57 
27M. Demarteau1977Startbaan49:11 
28Paul Metzemakers1974Phanos50:37 
 
H40, 10 KM KNAU
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Brahin Aiot Rahou1963Atos33:13 
2Chris v d Neut1961Startbaan35:03 
3Marco Eskes1962Waterland35:25 
4Pierre Bernsten1963AV '2335:58 
5Ron Jansen1960Phanos36:18 
6Sander Rietveld1959Atos37:04 
7Ruud Hoogland1961AV Monnickendam37:40 
8Jan Fidder1963Atos38:36 
9Jan Mulder1962Kombijsport38:56 
10Gerard Vliegenthart1960Atos41:20 
11Hans Zevenhek1961Phanos41:31 
12Hemmo Visser1960AV '2342:33 
13Frank Diepenbos1961Atos43:40 
14Cor Edam1959AV Edam44:55 
15Theo Bank1962Atos48:25 
16Lejo van den Brule1960AV '2349:18 
 
H45, 10 KM KNAU
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Dirk Ekkelboom1957Atos35:05 
2Glijn van ter Meij1957Atos35:22 
3Theo Stelling1958AV '2335:24 
4Kees Elsinga1957AV '2336:46 
5Coos Hoebe1956 38:23 
6Peter Bleeker1958Atos38:57 
7Ron Lechner1955Phanos39:04 
8Theo Woldberg1957Phanos39:55 
9Marc van den Brove1955Dutch Gay & Lesbian40:25 
10Klaas v/d Veen1959Almere '8140:33 
11Jaco Ruinard1957Atos44:17 
12Evert Kranendonk1956Atos46:23 
13F. van de Wiel1957Suomi46:48 
14Fred van Andel1954AV Aalsmeer48:38 
 
H50, 10 KM KNAU
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Dick Kwakman1953AV Edam37:51 
2Ben Mesman1950AV Monnickendam38:48 
3Dirk Visser1946Hardloopclub Amsterd39:33 
4Ed de Jong1949Atos40:26 
5Wim Edam1950AV Edam40:56 
6Mark Bode1952Almere '8141:06 
7Frans van Mierlo1946Veteranen Nederland41:08 
8Henk Zentveld1948Atos42:10 
9Hans Kramer1947AV '2342:34 
10Arie Brands1946Atos42:44 
11Peter Bartels1953Atos44:13 
12Vermeer1952AV Monnickendam44:36 
13Ambo Visser1952Loopservice Nederlan45:11 
14Gerard Blees1946Veteranen Nederland45:50 
15Henk van Anholt1944Loopgroep PK45:51 
16Wil hansen1953Atos46:31 
17Reinout Koperdraat1954AV '2346:47 
18Hans Nieuwenhuijse1946Startbaan47:15 
19Lesley Pengel1949Atos47:39 
20Ronald Nooy1951AV Monnickendam47:51 
21Hans Pamer1953Veteranen Nederland49:06 
22Sjef Hogenes1945Kombijsport49:11 
23Jacques de Rot1947Veteranen Nederland49:53 
24Kees Poland1951Almere '8150:31 
25Jos Zuijderwijk1948Loopservice Nederlan1:09:46 
 
H60, 10 KM KNAU
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Michiel Koorn1940Veteranen Nederland40:10 
2Henk Wlkier1936Atos40:40 
3Jaap Lambalk1939AV Monnickendam43:30 
4Ben Auee1939Atos43:55 
5Pierre van den Berg1944Startbaan44:17 
6Piet Segers1940AV Monnickendam45:56 
7Dik Stam1944AV Monnickendam49:05 
8W.J. van Wijngaarden1932AV Monnickendam50:59 
9Willem Heemstra1941Dutch Gay & Lesbian53:04 
10Fe Be Jien Swan1943 53:08 
 
VS, 10 KM KNAU
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Fa Adda1972AV '2339:38 
2Petra Boorsma1970Phanos42:36 
3Rinske Nijland1981Phanos44:17 
 
V35, 10 KM KNAU
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Tanja de Groot1967Atos39:42 
2M. van Valderen1967Phanos48:23 
3Dith Carroccio1967Atos52:30 
 
V40, 10 KM KNAU
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Ineke Kosse1959Phanos45:32 
2Petra Tol1963AV Monnickendam49:48 
3Sandry Meerdink1960Atos51:34 
4A. Dijkstra1963AV '2358:02 
 
V45, 10 KM KNAU
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Ingrid Coster1957Atos39:55 
2Ineke Luppers1955NEA Volharding44:36 
3Annemieke Kuuwer1952AV Monnickendam46:39 
4Aty Duin1949NEA Volharding46:42 
5Ellen Poederbach1952Dutch Gay & Lesbian53:24 
6Marianne IJnsen1955Phanos54:05 
 
PREST, 10 KM KNAU
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Daniël Peters1979 36:40 
2Krijnen1968 36:51 
3Andries Bosma1970 37:42 
4Thomas Reerink1976 38:48 
5Fred Schuutemaker1960 39:27 
6Bart HOmmels1973 40:11 
7Tissoudali1963 40:25 
8Peter Koens1964Laren40:29 
9D Meijer1962 40:39 
10Jaap Wieland1979 40:58 
11Martin Geerders1965Amsterdam41:06 
12Peter ERnsting1962 41:37 
13Iwan Vrouwe1972 42:00 
14Bram Appelman1967 43:08 
15Laslo Ujhazy1964 43:28 
16Huub Bonte1972 43:43 
17Peter van Leeuwen1957Amsterdam43:46 
18Huub Jansen1963 44:07 
19Eduard van der Linde1958 44:13 
20Wouter Egas1978 44:16 
21H Pankras1969 44:18 
22Jaap van Beek1962Muiden44:25 
23Gerton Poot1965 44:37 
24R van Hilst1942 44:39 
25Carola Linschooten1975Amsterdam44:58 
26Hendrik Lens1958 45:12 
27Stuart Boardman1950 45:13 
28Jan Hooijer1942 45:19 
29John Tyler1967 45:25 
30Sjaak Smit1959 45:37 
31Loc Le1957 46:02 
32Arjan van Dal1974 46:03 
33H. Tlotman1940 46:13 
34M. Klepper1964 46:29 
35Jos Mascini1956 46:33 
36Adri Deijkers1953 46:38 
37P. Kamerling1954 46:42 
38H. Keizer1946 46:45 
39Jeroen Leutscher1975NieuwVennep46:46 
40Michiel Heydeman1963 47:27 
41Hans Steinraht1959Amsterdam47:36 
42R Rodrigues Pereira1948 47:39 
43Hans Coerwinkelij1966 47:42 
44Marco Bekker1975Amstelveen47:47 
45Onno Blom1955Amsterdam47:51 
46Ton Streep1954 47:55 
47J. Blom  47:55 
48Thijs van der Kolk1962 48:00 
49Fred Moolenaar1967 48:01 
50Jos Dam1957 48:10 
51Rene van Schaik  48:15 
52R. Leeuwerink1952 48:15 
53Ingrid van Dijk1967Schagen48:22 
54Sylvia den Hollander1975 48:46 
55Ton van Onna1948Duivendrecht49:41 
56S. Zwart1960 49:44 
57Dania Vos1963 49:45 
58Y. Habers1954 49:46 
59Arie Bulos1955 50:04 
60Natalie Meyer1966 50:11 
61B Schipper1948 50:15 
62Vlaanderen1944 50:23 
63Ellen Messelink1955 50:38 
64RienDroomers1948monnickendam50:43 
65Eric Sol1979 50:44 
66Robin Willem1953 50:45 
67Jack Krom1959 51:00 
68Marga v. Mans1964 51:00 
69Elize Brijder1955Amsterdam51:01 
70Fred H. Buer1957 52:02 
71R. Delsen1936 52:23 
72Meike Hommels1975 52:31 
73Frank Bakker1964 52:47 
74Niels Schager1968 52:50 
75Jopie Homan1941Amsterdam52:55 
76A. Stolker1942 53:09 
77George Kersbergen1963Amsterdam53:22 
78H. Dijkstra1970 53:25 
79J. Kok1937 53:27 
80Harry Kikstra1970 53:29 
81Peter Dekker1961Schagen53:39 
82Anja Schoone1959 53:43 
83Hielke Eijtinger1950Ouderkerk aan de Ams53:49 
84Rene Assendelft1970 53:53 
85K Jorritsma1947 54:03 
86Mengs de Graaf1949 54:17 
87Ziane Benchaabane1954 54:19 
88Xander van Uffelen1970 54:21 
89Arie Beekhof1963 54:23 
90Ria Post1957Amsterdam54:38 
91Peter Kramer1963Amsterdam54:44 
92Marc van der Weijden1960 54:58 
93Joop Parinussa1952 55:09 
94Liesbeth Foekens1955Amsterdam55:13 
95Joost vd Stelt1953 55:16 
96S. Dekker1970 55:24 
97Hans Veeken1954 55:42 
98Ger Schip1950 56:04 
99Martin van Vugt1954Hoorn Nh56:14 
100Nico Heijne1949 56:21 
101A. Schuurman1936 56:24 
102Jan van Laarhoven1954 56:25 
103A.W. Talman1962 56:29 
104George Suidema1947 56:58 
105Ron van der Berg1952 57:15 
106Jan STigter1941 57:18 
107Milda Terpstra1957 57:38 
108Mary vd Werf1959 57:42 
109Ed Boumans1960Amsterdam57:44 
110Rob Munscher1942 57:59 
111Astrid Weijs1966 58:12 
112Dierx1966Amsterdam58:33 
113Elisabeth Segers1948 58:39 
114Fred Goveia1938Wormer58:59 
115A. van Rooy1967 59:53 
116John Bakker1961 59:53 
117Ellis Hanhg1966 1:00:00 
118Nadine Vrolijk1964 1:00:20 
119Marin Kiewik1952Ouderkerk aan de Ams1:00:44 
120K. Leouin1948 1:00:58 
121Henk Plet1964 1:01:13 
122Carla Fakkeldij1962Amsterdam1:01:34 
123Peter Koprzelius1952 1:02:14 
124C. Visser1934 1:02:27 
125Y de Boer1966 1:02:34 
126A. Verstering1949 1:03:13 
127Ingrid Zwart-Hartman1959 1:03:31 
128A.Groen1956 1:05:54 
 
5 KM, 5 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jelle Kok1977 16:25 
2Gernant Brem1975amsterdam16:52 
3Nicander Kemper1962 17:34 
4Khalid Aitrahou1988 17:36 
5Lahcen Abouabdellah1987 18:29 
6j. helsloot1987 18:52 
7Falin Naanaa1987 19:13 
8Tom Hooijberg1986Diemen19:49 
9Kahil Benchaabane1990 20:09 
10Rik Rademaijer1973Nijkerk Gld20:13 
11Johan Rob1986Amsterdam20:23 
12Raul van de Bedem1988 20:24 
13J. Kraaijer1959 21:17 
14Driss El Koucior1964 22:47 
15Fikri elkouaa1993 22:55 
16A. Vermeulen1959 22:56 
17Pim Zwart1985ijmuiden22:57 
18Kevin Vermeulen1988 23:03 
19Chantal Brugmans1987 23:05 
20Jessica Oudeboom1991 23:49 
21Robin Hooijberg Diemen24:03 
22Lianne Verhage1976 24:03 
23M. van 't Schip1946 24:05 
24jolanda Stas1964oostzaan24:17 
25Hein Beentjes1972 24:40 
26Edo Rensma  24:44 
27Brugmans Pascal1988 24:46 
28Kimberley Krijnen1991Purmerend24:47 
29Tessa Krijnen1992Purmerend24:48 
30Natascha van Neck1989 24:51 
31Raymond Visser1969 24:53 
32Frans Morees1945 25:08 
33Jimmy van Midden  25:18 
34Laura Meesters1979 25:20 
35Sandra Langelaar1981Amsterdam25:21 
36Simcha Knol1981Amsterdam25:24 
37M. Vastenhout1962 25:29 
38N. Laan1938 26:03 
39Gert Blommesteijn1967Weesp26:06 
40Merel van der Stelt1993 26:07 
41Ivy Dijkstra1994 26:07 
42Ciska Rob1954Amsterdam26:50 
43Ciebrant Luciano1991 27:04 
44Joey van der Ende1990 27:08 
45Natasja Ruinard1991Amsterdam27:50 
46Ciebrant Tim1971 28:22 
47Tonny Jonkma1974 28:40 
48Mieke heederik1948 28:42 
49Annemieke molenaar1964Amsterdam28:42 
50Cora Hertle1955 28:53 
51Elle Deen1951Krommenie29:00 
52Michiel Stas1968 29:10 
53melvin van de berg1989 30:12 
54Harold Müller1948Amstelveen30:52 
55C.M. Brouwer1949amsterdam30:54 
56Sandra Hollander1972Amsterdam31:09 
57Wilco Lit1968Amsterdam31:10 
58Jessica Ruinard1989Amsterdam31:54 
59Senna Radi-hemdi1987Amsterdam31:57 
60Johan Rijnink1936 32:37 
61Ekrem Sakalli1991Amsterdam35:32 
 
3 KM, 3 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Solomon van Blokland1988 10:54 
2Valentijn Joure1988 11:00 
3Ayoub Benchaabane1992 12:20 
4Tarik En Naanaa1988 12:32 
5Nannet Schuring1992Amsterdam13:31 
6Maaike Daatselaar1991Amsterdam13:31 
7Niels v.d. Plas1993 13:44 
8Kristen v.d. Plas1991 14:12 
9Merel Slomas1991 14:39 
10Nathan van meurs1993Amstelveen14:46 
11Isabel Geerders1994Amsterdam17:45 
12Rob Breed1956Bussum19:23 
13Freek Posthumus1994 20:24 
 
JEUGD, 1.5 KM JEUG
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Nino Kraaijer1994 6:05 
2Julews de Bont1994 6:25 
3Timo looyen1994Landsmeer6:40 
4Jeffrey Klepper1993 6:49 
5Laura van der Plas1995 6:57 
6Ronan Krabben1993Amsterdam7:14 
7Jeff Zeyk1993 7:20 
8Steven de Vries1995Amsterdam7:22 
9Xanthe de Bont1996 7:34 
10Ronny1993 7:37 
11Marcha Meijer1994 7:40 
12Abe Iping1997 7:51 
13Mitchel Ruinard1995Amsterdam7:52 
14Jolien Tel1994 7:55 
15Douwe Daatselaar1996 8:10 
16Thijmen Smart1998 8:17 
17Rens Veeken1994 8:18 
18Raymond Kersbergen1995Amsterdam8:18 
19Wout Kooijman1995Amsterdam8:21 
20Floris de Ruiter1996 8:56 
21Tristan Smart1996 8:59 
22Yol Tio1996 9:00 
23Roos van der Stelt1998 9:09 
24Djeckey1998 9:23 
25Savannah Nolting1996 9:23 
26Rebecca Posthumus1995 9:26 
27Timo van den Berg1996 9:27 
 
RUN2DAY, Hoofdsponsor RONDJE MOKUM
OUKE BAAS Autoverhuur, EURO STANS Grafische afwerking
 
www.uitslagen.nl23-03-2004 22:47