Zoek

Uitslagenlijst Amerongse Koploop

Amerongen - Zaterdag 14 oktober 2006

 
Uitslagen.nl heeft uw hulp nodig en wil graag de afstanden bij dit evenement weten. Klik hier om afstanden door te geven.
 
HSEN, TIEN KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Erik van den Broek1981Amersfoort37:22 
2Wouter Methorst1970Veenendaal38:56 
3Rene van der Linde1976Ede Gld39:37 
4Martin de Haan1978Culemborg40:04 
5Fabian Hunneman1981Wijk bij Duurstede42:06 
6Maarten van Vulpen1981Bunnik42:06 
7Hanno van Binsbergen1979Ede Gld43:05 
8Martijn Barreveld1975Hilversum43:17 
9Bas Koudijs1968Lunteren45:27 
10Marnix Reinhard1969Woudenberg45:50 
11Bid Bos1981Leersum45:58 
12Richard van Klooster1988Leusden46:04 
13Gert Hazeleger1968Lelystad46:22 
14Ian Zwaan1989Amerongen47:27 
15Jeroen Renes1974Maarsbergen47:35 
16Michel Kleinhuis1971Huissen47:41 
17Anton Nieuwenhuis1970Leersum48:41 
18Christiaan Berger1984Woudenberg49:43 
19Herco Boek1969Veenendaal50:13 
20Ton van Heusden1970Wijk bij Duurstede50:19 
21John-Pierre van Veldho1975Veenendaal51:01 
22Lauwers Serge1971Wijk bij Duurstede51:18 
23Bas Schinkel1970Wijk bij Duurstede51:41 
24Tom Lammers1972Rijswijk Zh52:24 
25Tim Nijland1966Leusden54:33 
26Dean van den Broek1972Hilversum55:26 
27Ard Schilder1969's-Hertogenbosch57:18 
 
H40, TIEN KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Co Willemsen1958Amerongen35:32 
2Bert van Driesten1964Nijkerk Gld37:02 
3Ben Kerkvliet1961Roelofarendsveen37:07 
4Hans Kruis1963IJsselstein Ut37:18 
5Vincent Houtgraaf1964Utrecht37:43 
6Manfred Boogaard1965Ede Gld37:52 
7Hans Rietveld1962Veenendaal37:54 
8Joost van Loon1963Amersfoort38:30 
9Roberto Hofman1963Amersfoort38:44 
10Bob Schennach1963Maarsbergen38:48 
11Bob Ouwerkerk1965Leersum39:08 
12Bronnie Dodde1963Veendam40:51 
13Peter Essers1964Tiel41:55 
14Peter van het Spijker1959Scherpenzeel Gld41:59 
15Maarten Bosel1962Loosbroek42:32 
16Adrie Bulleg1960Beesd44:56 
17Ronald Jolink1963Leersum45:18 
18Erik Dijksman1957Amerongen45:33 
19Gert de Fauw1961Veenendaal45:41 
20Coen van Voorthuysen1965Rhenen45:46 
21Peter de Rijk1965Houten46:50 
22Albert Baars1962Leersum47:44 
23Hans Roeleveld1957Langbroek48:03 
24Christiaan Bekker1958IJsselstein Ut48:27 
25Ed Broekhuizen1960Amerongen49:05 
26Ton Bisschop1961Renswoude49:07 
27Leen Blom1964Leersum49:14 
28Andre van de Krift1962Leersum49:15 
29Ed van Rouwendal1959Zeist50:03 
30Erik Rekswinkel1965Odijk50:34 
31Adri Kosterman1960Wijk bij Duurstede50:35 
32Jan Blaauwendraat1958Scherpenzeel Gld50:59 
33D.N.K. van de Broek1965Hilversum51:03 
34N. van de Broek1961Driebergen-Rijsenbur51:35 
35Herman Mocking1959Driebergen-Rijsenbur51:35 
36Ante de Wolf1965Veenendaal51:51 
37Boogers1964Veenendaal52:15 
38Piet Callaars1958Utrecht52:39 
39Ton van Dam1958Driebergen-Rijsenbur53:20 
40Jo Rutten1959Leersum53:43 
41Henny van der Hurk1960Kockengen54:55 
42Ruud Tielsema1960Driebergen-Rijsenbur55:00 
43Frank Konings1964Utrecht55:02 
44Hennie van Toorenburg1961Wijk bij Duurstede55:03 
45Tim van Vliet1962Wijk bij Duurstede55:35 
46Gert Oskam1965Amerongen55:54 
47Johan zuijdweg1966Driebergen-Rijsenbur56:32 
48Oudhof1957Maarssen57:28 
49Jaap Neele Leersum58:45 
50Jaap van den Berg1959Leersum58:50 
51Henk Nimberg Doorn1:01:52 
52Gerard van Dorp Driebergen-Rijsenbur1:02:12 
53Theo Frits1965Veenendaal1:03:04 
54W.F. van den Berg1964Scherpenzeel Gld1:06:43 
 
H50, TIEN KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Aart Stigter1956Doorn32:46 
2Tonnie Scheurwater1954Ophemert37:06 
3Roy Hemmeekes1952Arnhem38:42 
4Arie Kant1950Giessen39:04 
5Leo de Hartog1951Leersum41:22 
6Reyer Demoet1953Veenendaal41:45 
7Spijker1953De Bilt41:47 
8Bert Nap1952Veenendaal41:54 
9Ben van Dijk1954Scherpenzeel Gld44:22 
10Cees van Soesterbergen1953Amerongen44:51 
11A.G. van de Ham1950Polsbroek45:31 
12Ton van der Wurff1956Utrecht45:43 
13Gert Hoeksma1951Leersum45:49 
14Gerrit Mulderij1950Elst Gld46:17 
15Gert van Ziel1950Langbroek48:08 
16Godfried van Moorsel1953Doorn48:17 
17Chris van der Weide1952Leersum48:25 
18Gerard Balvers1954Wijk bij Duurstede50:06 
19Kees van der Graaf1954Doorn50:25 
20Ben Blom1951Leersum51:08 
21Bert Korendijk1951Amerongen51:16 
22Gert Jan Hiddink1951Amerongen51:29 
23Wicher Worst1951Maarn52:26 
24Chris Driessen1949Houten53:28 
25Bert Koopmans1956Arnhem53:35 
26D. A van setten1952Scherpenzeel Gld53:40 
27Cos van der Linden1956Wijk bij Duurstede54:25 
28Peter Hingstman1952Houten54:46 
29Wim Schipper1952Utrecht55:29 
30Arnold Yff1956Leersum57:12 
31Steve Koot1951Heerlen57:46 
32Gerard den Teuling1954Leersum58:52 
33Jan Groot1951Wijk bij Duurstede59:35 
34Ton van Luijk1955Wijk bij Duurstede1:01:38 
35Ad Vermeulen1949Utrecht1:03:09 
36Hans Melkert1950Wijk bij Duurstede1:04:51 
37Stef van der Grift1951Amerongen1:06:41 
 
H60, TIEN KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Piet Wintermans1940Ede Gld51:22 
2K Fruite1945Leersum55:13 
3Henj Helmes1940Utrecht55:17 
4Hans van den Brink1942Driebergen-Rijsenbur1:00:22 
 
DSEN, TIEN KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Ruth van der Meijden1984Rhenen38:59 
2Carlien Harms Wijk bij Duurstede42:02 
3Evelien Broeke1980Amersfoort42:51 
4Nancy den Besten1967Culemborg53:30 
5Digna Schilder1972's-Hertogenbosch54:31 
6De Jong1968Utrecht54:51 
7Aline Aalbertsen1974Langbroek56:12 
8Denise de Beer1976Doorn57:38 
9Lilian van Tilburg1973Amsterdam57:39 
10Jolanda Ditewig1975Veenendaal1:05:27 
11Alice van Holland1975Veenendaal1:05:42 
 
D40, TIEN KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Inge Dijkman1957Wijk bij Duurstede43:24 
2Erica Telkamp1965Doorn49:09 
3Carla van Lint1960Cothen50:49 
4Ria Schiks1965Maarn53:07 
5Monique de Ridder1964Utrecht54:57 
6Sonja Pauw1960Doorn55:34 
7Ilse Drost1965Veenendaal56:43 
8Hanneke Hilhorst1963Odijk56:47 
9Willeke van Verseveld1962Amerongen56:48 
10Betty Henzen1966Amerongen56:53 
11Ria Mollema1958Nieuwegein57:02 
12Els van der Lelij1961Utrecht58:23 
13Ardi Coenen1966Culemborg1:00:43 
14Jolet Geesink1966Gouda1:02:57 
15Nanny Meijer1961Houten1:03:50 
16Jeanette van Garderen1961Amerongen1:04:57 
17Ten Jeannette Brink1960Hilversum1:05:00 
18Gerda Zorg1966Amerongen1:08:03 
 
D50, TIEN KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Marijke Scholtemeijer1954Wijk bij Duurstede48:05 
2Bets Gerritsen1949Wijk bij Duurstede50:57 
3Gre de Kloet1952Alphen aan den Rijn58:14 
4Willeke Koert1956Wijk bij Duurstede1:01:17 
5Ank Worst1953Maarn1:05:06 
 
D60, TIEN KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Matty de Beer1944Nieuwegein55:31 
2Josephine Boevé-van Do1936Langbroek1:12:33 
 
HEREN, VIJF KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jorit van Malsen1988Nieuwegein15:55 
2Vito Verbeek2006Zeist17:05 
3Cees van Maanen1986Rhenen17:06 
4Jarno van Miltenburg1988Utrecht17:09 
5Jeroen Verboom1989Amersfoort17:25 
6Hakim Najib1977Rhenen17:57 
7Alex de Concenciao1985Utrecht18:12 
8Florian Lichtendonk1984Driebergen-Rijsenbur18:27 
9Joost Doelman1970Amerongen18:51 
10Melvin Hazeleger1991Lelystad20:04 
11Cor Henzen Wijk bij Duurstede20:15 
12Henk Gerritsen1965Elst Ut20:27 
13Bert Wassink1990Woudenberg20:43 
14Andre Knop1962leersum20:46 
15Theo Deur1957Leersum21:07 
16Rob Hilferink1964Maarn21:13 
17Tom Wildenburg1957Maarssen21:44 
18Floris Schiks1993Maarn21:48 
19Kees Lambregtse1970Doorn22:30 
20Ton Hogendoorn1961Leersum23:05 
21Kees van Leeuwen1948Ede Gld23:08 
22Peter Koopman1963Werkhoven23:15 
23Sander van Schoonhoven1976Veenendaal24:34 
24Henry van Dijk1978 24:55 
25Gerben Ziel1974Oldetrijne25:06 
26Barend van de Weerdhof1968Veenendaal25:07 
27R. van Velzen1963Leersum25:10 
28Martijn Boers1979Zevenaar25:16 
29G. van Santen1962Veenendaal25:25 
30Wim van Doorn1957Wijk bij Duurstede25:47 
31Wiecher van der Laan1973Maarn25:49 
32Alwin van Dijk1968Maarn25:56 
33Bert de Vries Doorn25:58 
34Marcel Overkamp1951Culemborg26:49 
35Theo van de Weerdhof1974Veenendaal26:51 
36Evert Koolma1948Veenendaal27:45 
37Jos Zumbrink1942Cothen27:48 
38Wim Swarte1940Driebergen-Rijsenbur27:52 
39Ab Hooyer1958Utrecht28:01 
40E. Lommert1953Culemborg28:03 
41Willem Verhoeff1964Leersum28:07 
42Walther Veltman1954Leersum28:09 
43Frits van Dijk1959Maarn28:37 
44Ron van de Water1963Wijk bij Duurstede29:18 
45Theo van Eijndthoven1952IJsselstein Ut29:24 
46Tom van Vliet1994Wijk bij Duurstede29:28 
47Robbert van Dijk1967Leersum29:34 
48Job Veldman1953Leersum29:53 
49Chris Bollee1950Leersum30:50 
50R.L Brink1965Leersum30:59 
51H.J. van Ingen1951Woudenberg31:14 
52Hans Heuvelman1974Leersum31:21 
53Frank van Onna Wijk bij Duurstede32:09 
54Erick Broer1966Driebergen-Rijsenbur32:24 
55Renee Looyen1962Leersum34:20 
56R. Ganzinga Driebergen-Rijsenbur36:18 
57Jacob van Veenendaal1936Amerongen39:51 
58Leo Gensen Wijk bij Duurstede45:23 
 
DAMES, VIJF KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Simone Gouw1987Huizen20:20 
2Marijke Gouw1989Huizen22:35 
3Sophie van de Horst1993Cothen23:26 
4Hubertine Hingstman1953Houten24:23 
5Fenneke van Buchem1974Culemborg25:27 
6Kea Hartemink1979Didam26:28 
7Miranda Dijk1977Leersum26:29 
8Marianne Brummel1977Doorn27:03 
9Anita Damen1966Wijk bij Duurstede27:09 
10Mirriam Ponds1965Leersum27:29 
11Angela Arts1965Loosbroek27:36 
12Anne-Marie Heijkamp1956Doorn27:50 
13Regina van Driel1976Leersum27:54 
14Marieke Lamberts1963Odijk27:56 
15Martine van de Lelij1992Utrecht27:58 
16Els Kalkhoven-vd Valk1950Amerongen28:28 
17Anja Budding1969Leersum28:51 
18Agaath Bouten1962Driebergen-Rijsenbur29:26 
19Jasperina Furman1968Amsterdam29:49 
20Ellen Harrijvan1968Veenendaal29:57 
21Kristie Raatgever1965Wijk bij Duurstede29:59 
22Beekhuizen1969Doorn30:01 
23Marjon van Eck1971Elst Ut30:09 
24Inge La Rivière1966Wijk bij Duurstede30:12 
25Sylvia van Velzen-Tijs1968Leersum30:43 
26Sylvia Groot1958Wijk bij Duurstede31:03 
27Tineke Borgonjen1959Utrecht31:07 
28Teuni van Ziel1957Langbroek31:19 
29Irene Kampen1951Culemborg31:32 
30Lies Ozinga1969Driebergen-Rijsenbur31:37 
31Marianne Melkert1951Wijk bij Duurstede31:44 
32Hannie van Donselaar1956Culemborg31:49 
33Gerina Burg Scherpenzeel31:52 
34Nineke Scheer Woudenberg31:54 
35Marianne Fruite1950Leersum31:59 
36Emmy Kat Leersum32:00 
37Margot Varossieau Wijk bij Duurstede32:05 
38Reddy Schreuder1959Wijk bij Duurstede32:06 
39Celia Vink1978Scherpenzeel Gld32:20 
40Margra van Liere1959Leersum32:38 
41Kristel Greup1970Doorn33:00 
42Bea Gaikhorst1962Leersum33:05 
43Gerda Ykema1959Amerongen33:37 
44Anneke Vietje1979De Bilt33:40 
45Mira Wenker1971Houten33:42 
46E. van der Kleij Doorn34:05 
47Henriette Ravenhorst1958Woudenberg34:28 
48Karin de Groot1969Wijk bij Duurstede34:37 
49Ingrid Verhoeff-De Jon1970Leersum35:01 
50Johanna van Veenendaal1942Amerongen35:10 
51Hanneke Verboom Wijk bij Duurstede35:27 
52Jitske Kamsma1992Doorn35:30 
53Wilma Jansen Doorn35:38 
54Gerda de Vor1956Amerongen38:06 
55Sonja Visscher Leersum39:47 
56bertheke Hoeienbos Bilthoven41:28 
57Suintha Hol1961Wijk bij Duurstede43:32 
58Conny Gensen-Bergman Wijk bij Duurstede45:29 
59Marian van eijndthoven1954IJsselstein Ut58:17 
60Petra Blommendaal1957Driebergen-Rijsenbur59:19 
 
JONGE, JEUGDLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Martijn Verboom1994Amersfoort4:45 
2Dion van Veenendaal1994Rhenen5:00 
3Harm Dieterman1996Elst Ut5:06 
4Joey Verhoef1994Wijk bij Duurstede5:27 
5Mats Rekswinkel1997Odijk5:39 
6Victor Aris1999Wijk bij Duurstede5:51 
7Lars van der Linden1995Amerongen6:15 
8Merijn van de Meeneman1996Leersum6:32 
9Pepijn van de Water1998Wijk bij Duurstede6:53 
10Sjoerd Aalbertsen2000Langbroek7:07 
 
MEISJ, JEUGDLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Manja Dieterman1995Elst Ut5:55 
2Tessa Tolsma1997Leersum6:32 
3Laura van Donselaar1999Wijk bij Duurstede6:45 
4Hester Aris2001Wijk bij Duurstede8:40 
5Maud van Donselaar2001Wijk bij Duurstede9:06 
6Fleur van de Water2001Wijk bij Duurstede9:12 
 
14 oktober 2006 te Amerongen
 
www.uitslagen.nl14-10-2006 18:48