Zoek

Uitslagenlijst Droomtijdloop

Delft - Zondag 29 oktober 2006

 
Uitslagen.nl heeft uw hulp nodig en wil graag de afstanden bij dit evenement weten. Klik hier om afstanden door te geven.
 
MAN, HALVE MARATHON
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Ron van den Berg Maassluis1:17:49 
2Bas van Zijp Leiden1:17:59 
3Tom Pierik Delft1:18:34 
4Rut Zoutman Monster1:19:58 
5Ruud de Vette Hellevoetsluis1:20:53 
6Pierre van Leeuwen 's-Gravenhage1:21:46 
7Frans Nieboer Personeelscommando 21:22:01 
8Marius Schwartz Delft1:22:55 
9Richard Deen Delft1:23:41 
10Mehmet Dag Arnhem1:23:48 
11Cor Hoebeke Pijnacker1:23:50 
12Paul Wolters Delft1:24:03 
13Andri Schaap Leiderdorp1:24:19 
14Ron Heijkant Rijnsburg1:24:37 
15Leo van Leeuwen Den Hoorn Zh1:25:10 
16Hans Terlouw 's-Gravenhage1:25:22 
17Robert van der Hulst Delfgauw1:25:34 
18Rob Smit Pijnacker1:25:51 
19Marcel Mientjes Voorburg1:26:09 
20Tom Camphens Naaldwijk1:26:18 
21Edward Pechler Groningen1:26:18 
22Maarten Prins Delft1:26:21 
23Cees Wubben Gem.Delft-De Nachtbr1:26:25 
24Cor Kuijvenhoven Pijnacker1:26:35 
25Ron Koorevaar Personeelscommando 21:26:45 
26Guus van Veen Wassenaar1:27:00 
27Jeroen van Vliet Berkel en Rodenrijs1:27:36 
28Maurits van der Heijde Delft1:27:45 
29Rene Raadgever Schiedam1:28:06 
30Frans van der Meer Nootdorp1:28:20 
31Andre Hensbergen Nootdorp1:28:32 
32Matthijs van Boxtel Vlaardingen1:28:49 
33Willem van Vliet Wassenaar1:29:14 
34Gerard van Es Rijsenhout1:29:57 
35Jan van Boheemen Delft1:30:43 
36Richard van Haastert Schiedam1:30:58 
37Adrie Hoek Den Hoorn Zh1:31:19 
38Bart Daman Den Hoorn Zh1:31:23 
39Marcel de Vette Oud Beijerland1:32:01 
40Ron Janssen Nootdorp1:32:06 
41Reni Wisselo Delft1:32:15 
42Jan Kerkhof Vlaardingen1:32:17 
43Eric van der Does Schipluiden1:33:03 
44Arjan Hoekstra 's-Gravenhage1:33:11 
45Steef Karthaus Rijnsburg1:33:19 
46Guillermo Rocco 's-Gravenhage1:33:21 
47Andri Bovelander Rijswijk Zh1:33:23 
48Hemmo Koornneef Delft1:33:32 
49Arjan van den Berg Delft1:33:36 
50Bert van Zwinkels 's-Gravenzande1:33:42 
51Wessel Dekker Pijnacker1:34:06 
52Jori Kleis Maasland1:34:09 
53Nijs de Graaff Delft1:34:16 
54Ron Duyvestein 's-Gravenhage1:34:27 
55Uwe Peters 's-Gravenhage1:34:34 
56John van der Kroft Rijswijk Zh1:34:45 
57Fred Vink Nootdorp1:34:45 
58Tejo Scholten Voorburg1:34:47 
59Dick van den Boogert Delfgauw1:34:51 
60Frans Dorrestein Eindhoven1:35:05 
61Richard van der Wal Zoetermeer1:35:21 
62Henny Bollen Leidschendam1:35:29 
63Ard Persoon Monster1:35:34 
64Pascal van der Vendel Den Helder1:35:36 
65Fred van Berkum Delft1:35:38 
66Sandor Post 's-Gravenhage1:35:42 
67Johan van Meurs Schiedam1:35:44 
68Hans Stijger Monster1:35:50 
69Peter Hoogendoorn Delft1:35:54 
70Merlijn Kamerling Meppel1:35:56 
71Louis van der Hoeven Wateringen1:36:33 
72Frank van der Krogt Wateringen1:36:33 
73Johan Edwards Bavel1:36:36 
74Mark van Huystee Delft1:36:41 
75Ferry van Haastert Voorburg1:37:02 
76Hakim Ait Delft1:37:12 
77Arie Postma Capelle aan den IJss1:37:24 
78Peter Dorsman Capelle aan den IJss1:37:24 
79Rob Schuring Pijnacker1:37:37 
80Martin Hink Hoogeveen1:37:39 
81Rick Wassenaar Delft1:37:40 
82Paul Turion 's-Gravenhage1:37:52 
83Huub van der Riet 's-Gravenhage1:37:56 
84Marcel rene de l Ange Maasdam1:37:59 
85Richard Jansen Wateringen1:38:05 
86Andri Dokman Zoetermeer1:38:07 
87Ian Ralston Lunteren1:38:08 
88Fred Govaart De Lier1:38:10 
89Wim van der Knaap Naaldwijk1:38:15 
90Richard van Galen Delft1:38:19 
91Henk de Witte Delft1:38:36 
92Sjaak Sibbing Zoetermeer1:38:43 
93Cees Methorst Zegveld1:38:48 
94A van der Ham Wassenaar1:38:50 
95Casper Rodijk Delft1:38:54 
96Rene van den Berg Delft1:38:54 
97Menno Emmink Delft1:38:58 
98Aad Zonneveld Nootdorp1:39:00 
99Piet de Jong 's-Gravenzande1:39:02 
100Wilfred van Winden Bleiswijk1:39:22 
101Jonas Bartsch Remotica-Linvision1:39:29 
102Niels Veldhuizen Zoetermeer1:39:31 
103Rene Godschalk Hellevoetsluis1:39:36 
104Marcel van Deursen Hoogvliet Rotterdam1:39:36 
105Edo Visser Rotterdam1:39:40 
106Pjotter Oudshoorn Amsterdam1:39:40 
107Fred Rodewijk Rijswijk Zh1:39:52 
108Jos Toth Delft1:39:53 
109Joep Oudesluys Monster1:39:54 
110Edward Pieters Delft1:40:00 
111Kees van den Berg Voorhout1:40:06 
112Wilfred Barendse Tinte1:40:11 
113Evert Wallien Pieter van Foreest1:40:34 
114René Ambrus 's-Gravenhage1:40:38 
115Wils van Vliet Hazerswoude Dorp1:40:42 
116Onno Kouwen Papendrecht1:40:43 
117Erik de Winter Rozenburg Zh1:40:44 
118Hans Wortel Zeist1:40:46 
119Ron Zwinkels Tinte1:40:56 
120Dennis Ponsen Rotterdam1:41:03 
121Bo Andersen 's-Gravenhage1:41:04 
122Ties van Elst Pijnacker1:41:07 
123Alex Bruckner De Lier1:41:14 
124Bram Schellevis Herkingen1:41:19 
125Ed van der Riet Heiloo1:41:26 
126Marcel Blokland Nootdorp1:41:31 
127Richard de Ruiter Arnhem1:41:33 
128Robert Moro Nootdorp1:41:36 
129Aad Romijn Zoetermeer1:41:47 
130Pepijn (Pino) Arkestei Rijswijk Zh1:41:51 
131Koert Kouwenhoven Pijnacker1:41:55 
132Bert Pellikaan Maassluis1:42:00 
133Aad van Holsteijn Nootdorp1:42:05 
134Jan Sikkema Delft1:42:14 
135David Grimes 's-Gravenhage1:42:18 
136Cor Verlaan 's-Gravenhage1:42:18 
137Jan Huib van de Stadt Rotterdam1:42:20 
138Martin de Vette Schiedam1:42:21 
139Peter van Gelderen Delft1:42:25 
140Steven Bos Delfgauw1:42:32 
141Arnold Jongenburger 's-Gravenhage1:42:32 
142Ruud Dudink Poeldijk1:42:36 
143Heink Lamain Den Hoorn Zh1:42:38 
144Cor Olsthoorn Gem.Delft-De Nachtbr1:42:39 
145Frans Smits Pijnacker1:42:47 
146Jan van de Erve Barendrecht1:42:48 
147Marcel Versteeg Delft1:42:53 
148Eef Goeyenbier Voorburg1:42:54 
149Ronald Overdijk 's-Gravenhage1:42:55 
150Henk Verheijen Nootdorp1:42:58 
151Martin den Hamer Vlaardingen1:43:00 
152Kees van Geel Roosendaal1:43:06 
153Loek Schulte Nootdorp1:43:12 
154Hendrik Jan Bloemert Delft1:43:14 
155Cok Hogervorst Pijnacker1:43:18 
156Jan van Schaften Delfgauw1:43:19 
157Praveen Bommannavar Delft1:43:20 
158Danny Elbers Maassluis1:43:21 
159Henk van Hagen Nootdorp1:43:28 
160Martin Pronk Nootdorp1:43:31 
161Frans van Oosterom Delft1:43:37 
162Joop van Soest Nootdorp1:43:39 
163Mario Groenendijk Ridderkerk1:43:39 
164Arno Mansveld Rotterdam1:43:40 
165Piet 't Hart 's-Gravenzande1:43:46 
166Anton Kneppers Pieter van Foreest1:43:48 
167John Treffers Delft1:43:54 
168Theo Polderdijk Honselersdijk1:43:55 
169Duurt Alkema 's-Gravenhage1:44:00 
170Jan de Kwant Voorburg1:44:02 
171Jaap Keppel Berkel en Rodenrijs1:44:03 
172Andre Bolhuis 's-Gravenhage1:44:05 
173Ton Heijne Leidschendam1:44:13 
174Michel de Zwart Delft1:44:16 
175Bertus Blaauwbroek Personeelscommando 21:44:19 
176Sander Hendrickx Personeelscommando 21:44:21 
177Van der Voort Delfgauw1:44:29 
178Joacim Golliard Delft1:44:32 
179Marco van Gaalen 's-Gravenzande1:44:34 
180Bart van Dodeweerd Rotterdam1:44:42 
181Rob Spaans Delft1:44:45 
182Henk Pape Monster1:44:46 
183B Arad Wassenaar1:44:52 
184Henk Nottrot Delft1:44:53 
185Ricky Martens Zoetermeer1:45:00 
186Maarten van den Tweel Delft1:45:03 
187Henk scholte Albers Berkel en Rodenrijs1:45:05 
188Piet Zuidgeest Naaldwijk1:45:08 
189Gerard van der Sman Den Hoorn Zh1:45:17 
190Jaap Krayenbosch Leertouwer Schilders1:45:20 
191Arie Borgstijn Leertouwer Schilders1:45:20 
192Cees Klippel Schiedam1:45:25 
193Olaf Schoenmakers Den Hoorn Zh1:45:28 
194Hans Jelierse Noordwijk Zh1:45:28 
195Rob Peeters Bleiswijk1:45:33 
196Patrick Canten Rijswijk Zh1:45:35 
197Huub Duivenvoorde Noordwijkerhout1:45:36 
198Stefan Pieters Rijswijk Zh1:45:44 
199Nico Swanink Aerdenhout1:45:48 
200Joop Raaphorst 's-Gravenzande1:45:49 
201Leo van Marrewijk Gem.Delft-De Nachtbr1:45:53 
202Arjan Stevens Exloo1:45:55 
203Jelle van Vliet Delft1:45:56 
204Bart Zuiderveen Zuidhorn1:45:57 
205Ronald Bohle Hoofddorp1:46:06 
206Han Verdijsseldonck Delft1:46:06 
207Thijs Strobos Delft1:46:09 
208Albert Termaten Veenendaal1:46:12 
209Peter van der Heide Den Helder1:46:13 
210Corneel de Wilde Amsterdam1:46:15 
211Frank Mokveld Delft1:46:16 
212Elbert Nieuwenhuizen Zoetermeer1:46:17 
213Peter Elshout Delft1:46:31 
214Radboud van Kleef Voorburg1:46:36 
215Ton Hoeks Voorburg1:46:36 
216Arjen de korver Delfgauw1:46:37 
217Harry Brugman Wassenaar1:46:40 
218Dennis Mooldijk Leidschendam1:46:41 
219Koen Tiemessen 's-Gravenhage1:46:45 
220Henk Bodde Leertouwer Schilders1:46:47 
221Dennis Radder Nootdorp1:46:49 
222Toon Weisenborn Leidschendam1:46:54 
223Rene Bezemer Delft1:46:56 
224Ingmar de Groot Zoetermeer1:47:00 
225Wim Beekman Zoetermeer1:47:06 
226Fred Dessens Delft1:47:13 
227Rob Krijns Den Helder1:47:29 
228Bob van Steenwijk Gouda1:47:33 
229Ap Jaspers Delft1:47:34 
230Ron Holling Delfgauw1:47:41 
231Taco Vleesenbeek Delfgauw1:47:52 
232Mark Kattenberg Amsterdam1:47:56 
233Willem Eijer Vlaardingen1:47:56 
234Johan Lamboo Delft1:47:57 
235Wim de Jong 's-Gravenzande1:48:02 
236Clive ter Heege Leidschendam1:48:04 
237Ronald in 't Velt Voorburg1:48:05 
238Paolo Atzei Delft1:48:06 
239Wilco Kalkhoven Delft1:48:10 
240Frank Radtke Delft1:48:11 
241Jean-Antoin van de Rij Huijbergen1:48:17 
242Guus van Dijk Lisse1:48:24 
243Rob Vermond Hoofddorp1:48:26 
244Hans Uijtenhout 's-Gravenhage1:48:32 
245Peter de Vette Vlaardingen1:48:49 
246Theo Lupker Pijnacker1:48:56 
247Marcel Lupker Delfgauw1:48:56 
248Hans Oostindien Baarn1:48:57 
249Rinus van Egmond Leiden1:49:00 
250Roel de Loomi Delft1:49:02 
251Feye jan van der Meule Joure1:49:04 
252Corné Zwinkels Tinte1:49:08 
253Koos Wenneker Schipluiden1:49:22 
254Eddy van Oort Delft1:49:26 
255Hans Verbeek Delft1:49:30 
256Rene Pieterman Bussum1:49:31 
257Karel de Graaf Jan Hoekstra reclame1:49:32 
258Paul Francis Voorschoten1:49:35 
259André Hoek Delft1:49:36 
260Gerard Buitelaar De Lier1:49:47 
261Mariska Nederpel Delft1:49:50 
262Gerard Hollestelle Nootdorp1:49:59 
263Huub Lausberg Rotterdam1:50:02 
264Aad van der Ende Delfgauw1:50:03 
265Kees Schillemans Delft1:50:09 
266Arie Boer Delft1:50:28 
267Henk Nebbeling Delft1:50:28 
268Taco Boot Nootdorp1:50:34 
269Frits van der Horst Delfgauw1:50:35 
270Jan Neutel Gem.Delft-De Nachtbr1:50:38 
271Elbert de Vos Wassenaar1:50:40 
272Fred Lantinga Maassluis1:50:41 
273Jan Hommes Delft1:50:43 
274Wim de Kwant 's-Gravenhage1:50:45 
275Henk Kaptein Delfgauw1:50:49 
276Ronald van den Berg Rijswijk Zh1:50:49 
277Jeroen van Leeuwen Pijnacker1:50:54 
278Martin Appel Rijswijk Zh1:50:58 
279Jan van Maren Woerden1:51:00 
280Frank Schoones Delft1:51:01 
281Aad van der Voort Naaldwijk1:51:13 
282Riem de Vreede Delft1:51:17 
283Jan vd Knaap Wateringen1:51:17 
284Gerard Waayer Nootdorp1:51:17 
285Sjaak de Vreede Nootdorp1:51:18 
286Ed Post Pijnacker1:51:25 
287Jan Otsen Hoorn Nh1:51:35 
288Marco van Maurik Zwijndrecht1:51:37 
289Leonard G Boekestijn De Lier1:51:43 
290Piet Wolff Delft1:51:45 
291Ruud van Balkom Dordrecht1:51:47 
292Ron Verouden Jan Hoekstra reclame1:51:52 
293Rob Taal 's-Gravenhage1:52:21 
294Rob van Balkom IJsselstein Ut1:52:24 
295Duncan Elias 's-Gravenhage1:52:25 
296Harry Jansen Amsterdam1:52:28 
297Rob Voordendag Rotterdam1:52:33 
298Arnold van Bruggen Soest1:52:33 
299Harm Kuipers Haarlem1:52:36 
300Jeroen Brand De Lier1:52:47 
301Henk Neerings Amsterdam1:52:48 
302Jean Brakenhoff Castricum1:52:48 
303Rene van Eeden Delft1:52:51 
304Ben van Leeuwen Delft1:52:52 
305Fred Bastemeijer Dordrecht1:52:55 
306John Haksteen Dordrecht1:52:57 
307Niels Hamoen Pijnacker1:52:58 
308Wim Remmerswaal Den Hoorn Zh1:53:01 
309Johan Lieffering Delft1:53:04 
310Marty Messerschmidt 's-Gravenhage1:53:08 
311Arie Ruitenbeek Bodegraven1:53:14 
312Bert Schepers Nootdorp1:53:17 
313Gert van Beek Heerenveen1:53:26 
314Kristofer Skaug Delft1:53:27 
315Cees vd Made Made1:53:32 
316Tom de With Leertouwer Schilders1:53:38 
317Gerard van de Zijden 's-Gravenhage1:53:47 
318Frans van Winden Pijnacker1:53:52 
319Maurice Verhoeff Delft1:53:56 
320Andre de Roo Vlaardingen1:53:58 
321Remco van Eijk Hellevoetsluis1:54:06 
322Paul Buijtendijk Hoofddorp1:54:13 
323Hen Welles Personeelscommando 11:54:24 
324Pieter Overgaag Delft1:54:26 
325Gijs vd Meijden Veenendaal1:54:28 
326Willem Zegers Veenendaal1:54:28 
327Lex Boers 's-Gravenzande1:54:32 
328Axel Pel Delft1:54:33 
329Cock Hogervorst Leiden1:54:34 
330Ron van Leeuwen Delft1:54:36 
331Huib Hoogeveen Rijswijk Zh1:54:41 
332Kees Vermeulen Rotterdam1:54:41 
333Ben van Leeuwen Delft1:54:48 
334Bart Cuperus Delft1:54:48 
335Marcel Huijsing Delfgauw1:54:54 
336Chris Davis Voorburg1:54:54 
337Rob Franken Delft1:54:54 
338Jessey Pietersz 's-Gravenhage1:54:55 
339Frank Hendriks Alphen aan den Rijn1:54:56 
340Jan Lansbergen Pijnacker1:55:01 
341Leon Rijnbeek Bodegraven1:55:03 
342Jan van Offeren Veenendaal1:55:24 
343Wim van Baarle Hekelingen1:55:25 
344Marcel Janson Delft1:55:40 
345Edward Kegge Delfgauw1:55:42 
346Kees van Paassen De Lier1:55:43 
347Bart Human Beverwijk1:55:43 
348Martin van Schie Haarlem1:55:43 
349Erik Schlangen Delft1:55:54 
350Tino de Waal Maassluis1:55:59 
351Peter Perlot Delft1:56:01 
352Michel Goemans Zoeterwoude1:56:11 
353Paul Baars Bennebroek1:56:12 
354Wiebe Brandsma Delft1:56:23 
355Erik van Ham Zevenbergen1:56:36 
356Richard Goeman Pijnacker1:56:37 
357Ronald Westerink IJsselstein Ut1:56:38 
358Tjeerd Daane Pijnacker1:56:45 
359Peter van Meel Gouda1:56:47 
360Ad Witte Nieuwegein1:56:49 
361Jan Hilkhuijsen Delft1:56:51 
362Johan Struijs Vlaardingen1:56:54 
363Rob de Wit Delft1:57:11 
364Wim Most Vlaardingen1:57:12 
365Anne Schouten Delft1:57:29 
366Wil van der Krogt Delft1:57:30 
367Melchior Kerklaan Delfgauw1:57:32 
368Laurens van Vliet 's-Gravenhage1:57:33 
369Loek Gijben Remotica-Linvision1:57:38 
370Michael Durang Leidschendam1:57:41 
371Jan van Rijn Katwijk Zh1:57:54 
372Nico van Rijn Katwijk Zh1:57:54 
373Gert-Jan de Jong Haarlem1:57:55 
374Johan van de Velde Dordrecht1:58:13 
375Jan Doorduijn Delft1:58:15 
376Duz Olcay Personeelscommando 11:58:21 
377Eric Sloekers Personeelscommando 11:58:26 
378Martin Wensveen Delft1:58:27 
379Paul Geels Velserbroek1:58:27 
380Robert Schween 's-Gravenhage1:58:37 
381Ruben Laros Delft1:58:40 
382Gert-Jan Krimp Delft1:58:45 
383Peter van Hemmen Delft1:58:50 
384Frans Rebel 's-Gravenhage1:58:55 
385Cor Wiersma Delfgauw1:58:59 
386Arjan Mulder 's-Gravenhage1:59:01 
387Richard van den Akker Delfgauw1:59:10 
388Willem Devilee Rotterdam1:59:13 
389Thijs Ligteringen Delft1:59:19 
390Bert Smit Rotterdam1:59:24 
391Leo Bevaart Delft1:59:26 
392Marcellino Nootdorp1:59:30 
393Ed Brands Waddinxveen1:59:34 
394Ruud Nieuwpoort Delft1:59:35 
395Jaco van Giezen Schiedam1:59:40 
396Edwin Bakker Schiedam1:59:43 
397Alfred van de Hulst Delft1:59:54 
398Rob Trompper Delft1:59:54 
399Dick Bakker Delft1:59:55 
400Hans Endenburg Vlaardingen1:59:58 
401Cor van Huut Rotterdam2:00:01 
402Geert Komduur Hoogeveen2:00:06 
403Paul van Raaij Beverwijk2:00:11 
404Dick Bakkenes 's-Gravenhage2:00:12 
405Ton Konincks Leertouwer Schilders2:00:13 
406Zion Sharabi Delfgauw2:00:19 
407Peter Boer Delft2:00:24 
408Rob Bovelander Rijswijk Zh2:00:29 
409Marc Plones Delft2:00:32 
410Pepijn Rothfusz Delfgauw2:00:32 
411Ben Groenendijk Hoofddorp2:00:44 
412Koos Planken Delft2:00:45 
413Victor Hoya Pieter van Foreest2:00:49 
414Sam Leertouwer Leertouwer Schilders2:01:00 
415Jaap Graaf Oostvoorne2:01:00 
416Chris Hagoort Delft2:01:02 
417Ed Agema Den Helder2:01:05 
418Martin Liefting Berkel en Rodenrijs2:01:10 
419Piet Tetteroo Delft2:01:37 
420Haaije Schreuder Delft2:01:53 
421Leo Pruijsers Delft2:01:55 
422Cor van der Gaag Nootdorp2:01:55 
423Ruud van der Kroef Benthuizen2:01:57 
424Henk de Jonge Rijnsburg2:02:01 
425Wilmer van Doorn Veenendaal2:02:01 
426Marco de Bruijn Nootdorp2:02:08 
427Ger Schotting Rijswijk Zh2:02:13 
428Piet Wensveen Voorburg2:02:18 
429Peter Rijkhoek Rotterdam2:02:33 
430Paul oortman Gerlings Rijswijk Zh2:02:35 
431Hennie van Eeuwijk Lisse2:02:40 
432Peter van Veen Heerhugowaard2:02:43 
433Jan Hoekstra Jan Hoekstra reclame2:02:44 
434Ed van den Berg Delft2:02:45 
435Johan van Rianen Rotterdam2:02:49 
436Anton Spee Rijswijk Zh2:03:23 
437Ton Houtepin Jan Hoekstra reclame2:03:39 
438Gert Schoeman Veenendaal2:03:46 
439Piet van den Akker Delft2:03:47 
440Henk Gordijn Vlaardingen2:04:00 
441Sander Barkhuyzen Pijnacker2:04:04 
442Gert van Leeuwen Pijnacker2:04:11 
443Gijs Kemp Pijnacker2:04:28 
444Cor van der Berg Delft2:04:29 
445Bartjan Kerklaan Delfgauw2:04:40 
446Erwin van der Vlist Den Hoorn Zh2:04:40 
447Jan Derksen Rijswijk Zh2:04:44 
448Arjan Smaling Delfgauw2:04:51 
449Floor Toetenel Delft2:04:51 
450Kees van Dam Vlaardingen2:04:56 
451Titus de Koning Delft2:05:07 
452Robert Kampschreur Leiden2:05:10 
453Ancient Mariner Delft2:05:16 
454Marius Zondag Schipluiden2:05:20 
455Toon Lops Rotterdam2:05:48 
456Frank van Kampenhout Amsterdam2:05:54 
457Simon Doorgeest Zaandam2:06:04 
458Ruud Wessels Maassluis2:06:08 
459Marcel van der Stap Delft2:06:37 
460Dimitri Hartman Den Hoorn Zh2:06:50 
461Geert-jan Bergers Delft2:06:51 
462Ricardo Lodder Oud Zuilen2:07:07 
463Paul Linger Zoetermeer2:07:07 
464Aad de Koning Nootdorp2:07:22 
465Cees Mol Pijnacker2:07:22 
466Rob de Bruin Nootdorp2:07:35 
467Patrick Smit Rotterdam2:07:40 
468Fred Smit Rotterdam2:07:42 
469Richard Oostdam Bleiswijk2:07:45 
470Marcel Bierings Pijnacker2:07:48 
471Joost Kerklaan Delfgauw2:07:59 
472Piet Ammerlaan Pijnacker2:08:30 
473Cees van Velzen Den Hoorn Zh2:08:30 
474Arno van Eijk Nootdorp2:08:33 
475Paul de Jong Delfgauw2:08:56 
476Paul Leurs Delft2:09:03 
477Roberto Madretsma Vlaardingen2:09:11 
478Peter Asselman Den Helder2:09:34 
479Aad de Vries Delft2:09:36 
480Erik Basset Veenendaal2:09:50 
481Albert Ruigrok Pijnacker2:09:53 
482Aad van Oosten Delft2:09:58 
483Willem Franken Delft2:10:00 
484Jos Toetenel Delft2:10:06 
485Ron de Ruyter  2:10:44 
486Chris Vermeulen Den Helder2:10:50 
487Peter Vlam Delfgauw2:10:59 
488Ton van Brussel Nieuwerkerk ad IJsse2:11:14 
489Leen van der Plas Delft2:11:27 
490Bob Maltha Pijnacker2:11:31 
491Henk van Mechelen Oudewater2:11:38 
492Frans van Zanden Delft2:11:38 
493Jan Groenewegen Schipluiden2:11:40 
494Jaap Suir Delft2:11:57 
495Jaap Braam Delft2:12:02 
496Rene Zorg Delft2:12:02 
497Otto Wolfs Pijnacker2:12:06 
498Jan van Veen Nieuwe Niedorp2:12:12 
499Renee Ypma Delft2:12:13 
500Maurits Ypma Delft2:12:14 
501Frank de Bruin Delft2:12:20 
502Johan de Hoog Pijnacker2:12:28 
503Walter van Dijk Nieuwegein2:12:47 
504Mark Duinkerken Delfgauw2:13:17 
505Hans Rommelse Capelle aan den IJss2:14:12 
506Stephan Slee Delft2:14:23 
507Ben Laros Delft2:15:23 
508Jacco Dunweg Vlaardingen2:15:38 
509Hans Damme Schiedam2:15:39 
510Maurice Huisman Hilversum2:15:52 
511Bert Roeling Vlaardingen2:15:53 
512Huib Hartman Schiedam2:15:53 
513Jos van Esschoten Delft2:17:23 
514Marcel de Letter Delft2:17:33 
515Jan van Duinen Delfgauw2:18:18 
516Joop van Dorp Delft2:18:29 
517Patrick van Dalen Delft2:18:38 
518Jooste Mayer Nootdorp2:19:12 
519Theo Kuijpers Delfgauw2:19:45 
520Leo Vogelzang Hoek van Holland2:19:49 
521Peter van Duinen Amersfoort2:20:16 
522Bart Duijndam Delft2:20:20 
523Jan Tegelaar Delft2:21:16 
524Louis Zwarts Delft2:22:15 
525Paul Peters Personeelscommando 12:22:55 
526Jan van der Beek Delft2:22:57 
527Aad van Raamt Delft2:23:50 
528Henk Zwanenburg Haarlem2:23:51 
529Job Vermaat Voorburg2:25:26 
530Ronald van der Knaap Gouda2:25:26 
531Koos Blokland Delft2:29:04 
532Jos van Koppen Delft2:29:58 
533Ties Pangalila Hellevoetsluis2:46:18 
 
VROUW, HALVE MARATHON
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Klaartje van Schie Delfgauw1:26:48 
2Bernadette Simon Monnickendam1:33:24 
3Richard Schouten 's-Gravenhage1:38:45 
4Christa Hofstra Leiderdorp1:40:22 
5Heleen Kleijn Voorburg1:40:48 
6Willeke van de Groep Delft1:42:19 
7Nancy Kroon Rijswijk Zh1:42:55 
8Patricia de Jager Delft1:44:02 
9Marieke van Loon Delfgauw1:44:05 
10Gonne van Maanen Delft1:44:38 
11Noeleen van Es Rotterdam1:44:40 
12Elise Versteeg Delft1:45:30 
13Wil Lochtenberg Veenendaal1:46:12 
14Claudia Geldermans Den Helder1:46:13 
15Ingeborg Boorder-Barte Voorschoten1:46:47 
16Claudia Wesselman Nieuw Vennep1:47:02 
17Corrie Hoogweg Pijnacker1:47:12 
18Saskia Smit Haarlem1:48:16 
19Jacqueline v Broekhuys Delft1:48:45 
20Paulien Wijnvoord 's-Gravenhage1:49:15 
21Ingrid Eeklema Leiden1:49:33 
22Anneke Solleveld De Lier1:49:48 
23Keetie Fleur Leiden1:50:41 
24Riet van der Enden Delft1:51:31 
25Betty van Zoelen Dordrecht1:52:40 
26Irene de Groot Remotica-Linvision1:52:59 
27Janny Eijer-Devilee Rotterdam1:53:11 
28Tineke van Mensfoort 's-Hertogenbosch1:53:12 
29Jeanette Koene Schipluiden1:53:17 
30Anneke de Niet Rijswijk Zh1:53:23 
31Annemarie de Jong Vlaardingen1:53:58 
32Marjolein Daman Den Hoorn Zh1:55:06 
33Joke de Vette Numansdorp1:55:11 
34Edith Margadant Rotterdam1:55:19 
35Henriette van Eijk Delfgauw1:55:41 
36Vironique Kuijper Rotterdam1:55:59 
37Elly Mulder Gem.Delft-De Nachtbr1:56:45 
38Lidy Warffemius Maassluis1:57:20 
39Annie Breeuwsma Delft1:58:26 
40Maaike Spaans Delft1:58:32 
41Rosina dos reis Brito Delfgauw1:58:47 
42Etty Wiersma Hoogeveen1:58:59 
43Sandra Kerstens Oegstgeest1:59:23 
44Joyce Krijns Den Helder1:59:37 
45Jorien van den Doel Vlaardingen1:59:58 
46Ilja Kaptein Delft2:00:15 
47Wendy de Witte Delft2:00:15 
48Ellen Biesheuvel Maassluis2:00:21 
49Ingrid hoya Martinez Delft2:00:22 
50Claudia Slee Delft2:01:23 
51Sabine Verwiel Delft2:01:37 
52Karin Romeijn-Karlas Delft2:01:55 
53Marscha Roodakkers Leiden2:02:01 
54Margreet Sluimer Leiden2:02:02 
55Elly van der Spek Delft2:02:11 
56Marielle van der Helm Pijnacker2:02:16 
57Sally Francis Voorschoten2:02:17 
58Mia van Zinnen Leertouwer Schilders2:02:24 
59Wies vd Linden Jan Hoekstra reclame2:02:43 
60Marijke Hoogstraat Jan Hoekstra reclame2:02:44 
61Diana Honig Leertouwer Schilders2:02:44 
62Karin Sikkema Delft2:02:45 
63Dinie Nijman Hollandscheveld2:02:59 
64Anneke Gordijn vd Baan Vlaardingen2:04:00 
65Heleen Koun Dordrecht2:04:12 
66Vanessa Wuijster Groningen2:04:18 
67Sawitri Jadoenathmissi 's-Gravenhage2:05:29 
68Sonja Alsemgeest Gouda2:05:59 
69Natasja Alsemgeest Berkel en Rodenrijs2:06:03 
70Carin Wessels Maassluis2:06:07 
71Diana van Meurs Schiedam2:06:19 
72Dick Riedeman Delfgauw2:06:41 
73Paula Boer-Slee Delft2:06:44 
74Ank Goeman Nootdorp2:07:14 
75Marion de Vlieger Delft2:07:22 
76Elma Leonard Pieter van Foreest2:07:22 
77Joke Lock Delft2:07:47 
78Linda Bruinooge Pieter van Foreest2:08:07 
79Marjolijn van Velzen Den Hoorn Zh2:08:30 
80Renata Vermeulen Den Helder2:08:32 
81Nel van Wijk Heemskerk2:09:20 
82Elly Martens Beverwijk2:09:22 
83Lian Buijs Pijnacker2:09:24 
84Willy Zwiep Dronten2:09:36 
85Karin van der Meer Delfgauw2:09:51 
86Carola Ellen Den Helder2:09:58 
87Thea Kuipers Delft2:10:17 
88Frederika welle Donker Delft2:10:24 
89Martha Vakkers Voorburg2:10:33 
90Andrea IJff Dordrecht2:10:57 
91Karin van Piershil Gouda2:11:26 
92Ans van der Graaf Waddinxveen2:11:26 
93Carla van der Gaag Delft2:11:29 
94Toos Duijndam Delft2:11:45 
95Paula van der Vaart Maasland2:11:46 
96Carla Basset Veenendaal2:11:46 
97Marieke van den Akker Delft2:12:02 
98Sjaak vd Sman Nootdorp2:12:02 
99Esther Hartman Voorschoten2:12:11 
100Nance Hartman Voorschoten2:12:12 
101Loes van Zijl Delft2:12:16 
102Tieneke Metekohy Veenendaal2:12:19 
103Jose vd Zalm Pieter van Foreest2:12:36 
104Jacinta Jansing Delft2:12:45 
105Ria Borgstijn Schiedam2:13:50 
106Annemiek Jansen Pijnacker2:14:12 
107Nora Hilkhuijsen Delft2:15:22 
108Gwen Bowier Delft2:15:22 
109Patricia Langelaan Vlaardingen2:15:38 
110Mieke Hemken Vlaardingen2:15:39 
111Corry Nieuwstraten Vlaardingen2:15:53 
112Janny Gort Delft2:17:11 
113Hanneke v Breen - Fial Delfgauw2:17:44 
114Marja van Duinen Delfgauw2:18:17 
115Mireille Boschma Dronten2:18:37 
116Marijke Knol Dronten2:18:37 
117Isabella van Schie Pijnacker2:20:55 
118Annelies Roose Schiedam2:25:38 
119Anneke de Roo Vlaardingen2:25:41 
120Marja van Vliet Leidschendam2:25:45 
121Anne-Marie de Jong Den Hoorn Zh2:26:58 
 
ESTAF, HALVE MARATHON
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Profict hardloop4daags Apeldoorn1:12:08 
2Hardloop4daagse Team2 Apeldoorn1:26:12 
3Bastiaans Delft1:39:33 
4SKN Bouw  1:52:08 
5Bagijnhof 13 Delft1:52:59 
6Jam-X Delft1:58:29 
7Fam van Aad de Vette Schiedam2:00:10 
8Tap Tap Nootdorp2:00:45 
9Pieter van Foreest Delft2:04:47 
10Sportsart Jan Koster  2:05:22 
11Def Personeelsmanageme Berkel en Rodenrijs2:07:11 
12Cafe de Nieuwe Prins  2:10:44 
13De Buigknotten Delft2:11:55 
14DIJC Bertus - Dreamtea Delft2:16:22 
15DIJC Bertus - Dreamtea Den Hoorn Zh2:17:01 
16Gem Delft - Dreamteam Delft2:20:51 
 
Inschrijving en uitslagverwerking door Studiehulp Delft (015-2622155)
in samenwerking met Gataway Concepts bv (0183-627473)
 
www.uitslagen.nl29-12-2006 04:59