Zoek

Uitslagenlijst Amersfoortse Bergcross

Amersfoort - Zondag 4 februari 2007

 
Uitslagen.nl heeft uw hulp nodig en wil graag de afstanden bij dit evenement weten. Klik hier om afstanden door te geven.
 
MPC, PUP_C
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jasmijn Bakker1999Triathlon5:17 
2Joëlle Willemse1999Altis6:12 
3Marlijn Wijkamp1999Altis6:18 
4Bedem1999Altis6:24 
5Carmen vd Waterbeemd1999Triathlon6:25 
6Floor Markslag1999Altis6:27 
7Femke Verstraete1999Altis7:01 
 
JPC, PUP_C
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Elias Loukili1998Fit4:51 
2Atilla Kolkert1999Altis5:12 
3Vyron Saridin1999DEM5:15 
4Arthur van Essen1999Altis5:29 
5Gian Oerlemans1999Altis5:35 
6Jaron van der Roest1999Altis5:48 
7Brent Valkenburg1999Altis6:18 
8Simon Mars1999Triathlon6:22 
9Max van der Velden1999Altis6:32 
 
MPB, PUP_B
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Annemarie Slangewal1998Altis4:55 
2Chris Oost1998Altis5:46 
3Kelly Schoenmakers1998Altis5:53 
4Malou van Rennes1998Altis5:58 
5Yasmine Halloul1998Altis6:08 
6Qwen Sterenberg1998Altis6:13 
7Suze Berghuis1998Altis6:24 
8Kaylee Zoutewelle1998Altis6:27 
9Marjolein Uittenbogaar1998Altis6:29 
10Elmira Serik1998Altis6:41 
11Anika van Gessel1998Triathlon6:47 
 
JPB, PUP_B
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Quinten Michels1998Altis4:59 
2Stijn van der Wal1998Zuidwal5:02 
3Freek Schraa1998Triathlon5:20 
4Alex van den Heuvel1998Altis5:27 
5Kas Raaijman1998Altis5:37 
6Joost van de Graaf1998Altis5:54 
7Sander Veldt1998Altis5:59 
8Frank Huurdeman1998Altis6:07 
9Maxim Annink1998Altis6:12 
10Timon Boswinkel1998Altis6:17 
11Lloyd Rompa1998Altis6:56 
 
MPA, MEISJES_PUP_A
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Sabine Rutten1997VAV4:34 
2Veerle Bakker1997Triathlon4:39 
3Josephine Achuko1996Altis4:47 
4Jessy van Ee1997Altis4:55 
5Hina Vuijk1996Triathlon4:58 
6Caitlin van Gessel1996Triathlon5:00 
7Jeneh Knoop1997Altis5:05 
8Demi van der Stoep Altis5:08 
9Leone Verweij1996Altis5:10 
10Tirza Creuzen1996Altis5:11 
11Marjolein Keizer1996Altis5:11 
12Lente Michels1996Altis5:11 
13Pien Stadman Robaard1997Altis5:15 
14Michelle Ibrahim1996Altis5:26 
15Kayleigh vd Wilt1997Triathlon5:32 
16Eline Vuijst1996Huizen5:33 
17Lisa Markslag1996Altis5:35 
18Iris Oerlemans1997Altis5:38 
19Karin Mars1996Triathlon5:40 
20Elianne Pasker1997Altis5:56 
21Hedwig van Basten Bate1996Altis5:58 
22Bente van Opbergen1997Altis6:01 
23Vera van Dijk1997Altis6:05 
24Lotte Meijer1997Altis6:28 
25Marjolein Ploeg1996Altis6:45 
 
JPA, JONGENS_PUP_A
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Pim Kers1995Amersfoort4:32 
2Luuk van der Wal1996Zuidwal4:32 
3Thomas van Ginneken1996Triathlon4:35 
4Yasine Loukili1996Fit4:38 
5Rick Bruggeman1996Altis4:46 
6Leon Gillissen1996Altis4:47 
7Ryan Jong1996Altis4:48 
8Sam Berlichs1995Nijmegen4:49 
9Mike Jong1996Altis4:50 
10Ruben Gijselhart1997Triathlon4:54 
11Paul Procee1997Altis4:55 
12Vitali Lambregts1997Altis4:58 
13Tim Machiels1997Triathlon5:00 
14Tijs Wijkamp1996Altis5:11 
15Niels Hummel1996Altis5:12 
16Max van der Vuurst1996BAV5:12 
17Ferry Adams1997Altis5:26 
18Ryan Roest1997Altis5:26 
19Cearan de Boer1997Altis5:37 
20Martijn de Vries1997Altis5:43 
21Gerwin Wakker1997Altis5:48 
22Mark van der Horst1996Altis5:52 
23Jasper Folkertsma1997Altis5:53 
 
MD, MEISJES_D
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jip Vastenburg1994GAC Hilversum4:07 
2Anne-Lique Weeren1994Triathlon4:15 
3Lotte Paap1994Triathlon4:25 
4Katja Slangewal1995Altis4:39 
5Cyanne van Houten1994Altis4:44 
6Laura van Zetten1994Altis4:48 
7Karlien van der Lucht1995Altis4:49 
8Annelotte Uittenbogaar1995Altis4:49 
9Ruby van Loenen1995Altis4:52 
10Terrie van den Brink1994Altis4:53 
11Robbin van Ee1995Altis4:54 
12Lisa Rodenburg1994Altis4:55 
13Liesbeth de Goeij1994Altis4:57 
14Nienke Peters1995Altis4:58 
15Jeanne Blok1994Altis4:59 
16Gwen Roest1995 5:01 
17Esmee Tijhuis1995Altis5:18 
18Myrte de Bruijn1995Altis5:35 
19Marjolein Noordhof1995Altis6:14 
 
JD, JONGENS_D
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jeroen Zwart1994Phoenix6:13 
2Messaoud Dardouri1995Atverni6:23 
3Martijn Verboom1994Triathlon6:28 
4Mees vd Coterlet1994Triathlon6:35 
5Tommie van den Bedem1994Altis6:45 
6Bradley Groenestein1994Altis6:48 
7Fabian Raayman1994Altis6:52 
8Dylan Jansen1995BAV6:56 
9Kas Houthuijs1994Phoenix7:02 
10Marius Wouters1995Triathlon7:06 
11Bas van der Vuurst1995BAV7:07 
12Rick van den Bedem1994Altis7:11 
13Dion van Veenendaal1994Arena7:17 
14Max van Essen1994Altis7:23 
15Jacques van Adrichem1994Altis7:30 
16Emile Vierus1995Altis7:38 
17Casper van Ginneken1994Triathlon7:38 
18Yorick de Boer1995Altis7:39 
19Timothy van Santen1995Altis7:39 
20Sven Jakobsen1995Altis8:07 
21Alwin Kok1995Altis8:18 
22Rutger van Basten Bate1994Altis9:00 
23Kevin Rompa1995Altis9:51 
 
MC, MEISJES_C
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Laura Morren1992Athlos6:38 
2Wies van Leeuwen1993Triathlon6:55 
3Mayke Paap1992Triathlon6:58 
4Laila Dardouri1993Atverni7:01 
5Aletta Schraa1992Triathlon7:24 
6Bente van der Lucht1993Altis7:25 
7Kiaya Knoop1993Altis7:26 
8Rosaline Kalf1993Altis7:55 
9Veerle Oosterbaan1993Altis8:04 
10Arianne vd Heuvel1992Triathlon9:13 
 
JC, JONGENS_C
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jasper Smits1992Pijnenburg8:28 
2Ruben van der Waals1992BAV8:29 
3Stefan de Vries1992Altis8:37 
4Sven van Essen1993Altis9:12 
5Menno de Bruijn1992Altis9:13 
6Martijn Majoor1993GAC Hilversum9:17 
7Wayne Roest1992Altis9:36 
8Duco Heijs1992Altis9:49 
9Auke van Albada1992Triathlon10:07 
10Reijn van den Burg1992Altis10:36 
 
MB, MEISJES_AB
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Nadia Dardouri1991Atverni11:01 
2Denise Tiepel1991Triathlon12:02 
3Melissa Witte1990Triathlon13:23 
 
JB, JONGENS_AB
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Florentijn Proost1991Zuidwal16:08 
2David Vonk1990Zuidwal16:48 
3Jelmer Vastenburg1991GAC Hilversum17:15 
4Camiel Kruiswijk1990BAV17:27 
5Jeroen Rodenburg1991Altis17:57 
6Lieuwe Brouwer1990 19:30 
7Rens van Dijk1991Altis20:08 
 
JA, JONGENS_AB
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jeroen Verboom1989Triathlon16:07 
 
DSEN, DAMES
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Saskia de Vugt1982Phoenix27:37 
2Evelien Broeke1980Triathlon28:23 
3Melanie Spruijt1979Altis29:34 
4Sandra Hitzert1977Triathlon30:13 
5Eline Rijkenberg1980Altis30:22 
6Acacia Falkena1972Triathlon30:30 
7Willemijn Broeze1978Altis33:10 
8Vera Weck1983Amersfoort33:34 
9Inge Pouw1974Triathlon35:25 
 
DMAS, DAMES
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Elisabeth de Nooijer1964Altis27:45 
2Ella Witjes1957Altis27:47 
3Petra Martens1958Pijnenburg31:43 
4Mariëtte Spoelder1971Triathlon31:47 
5Riftha Hesseling1969Clytoneus31:53 
6Diana den Hertog1968AV Nijkerk32:30 
7Gre Reinderts vd Broek1962Altis33:22 
8Mart van Hal  33:36 
9Elly Visser1957Altis33:42 
10Marie-Anne Vos-Ertel1958Triathlon34:52 
11Tinie Witte1963Triathlon36:17 
12Jeanet van der Horst1965Altis41:02 
13Annie van Rossum1954Veteranen Nederland58:07 
 
HSEN, HEREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Luc Krotwaar1968Prins Hendrik29:09 
2Joost de Klerk1980Phanos31:44 
3Addy de Kort1972 32:28 
4Martijn Broekman1983Triathlon32:51 
5Alex Daconceicao1985RK HAV34:01 
6Erik van den Broek1981Triathlon34:28 
7Gerwin vd Veen1976Bunschoten36:19 
8Maurice ten Hag1979Altis36:21 
9Sam Drost1975Altis36:27 
10Robin Robart1974Passaat36:38 
11Hylke Steggerda1987Zuidwal36:50 
12Jan Leeuwis1979Phoenix37:10 
13Niels van der Meer1983Triathlon37:41 
14Andre Showstson1980Utrecht38:07 
15Mark van Hoorn1974Altis38:13 
16Daan Nagel1978Hellas38:18 
17Marcel Kiers1972Triathlon38:22 
18Dennis Veldkamp1983Triathlon39:08 
19Bas van den Tweel1984Triathlon39:49 
20Maarten Muts1977Pijnenburg40:03 
21Chris van Herwijnen1979Amersfoort41:07 
22Nick Alberts1980PAC44:14 
23Jasper de Vries1983Phoenix46:44 
 
HMASA, HEREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1André van de Vliert1969Loopgroep Aart Stigt34:15 
2John van Rennes1964Loopgroep PK34:19 
3Joost van Loo1963Triathlon35:45 
4Ed Jakobsen1962Altis35:51 
5P A Schoenmakers1964Altis36:15 
6Lue Kepers1963Altis36:40 
7Onno Pouw1963Triathlon36:54 
8Erik van Eykelenborg1963Hoogland37:26 
9Johann-Frederick te Pe1969Phanos38:46 
10Michel Verheezen1968Fortuna39:00 
11Paul Vuijst1966Huizen39:28 
12Maikel Mardjan1971AV '3439:36 
13Geert van de Waterbeem1962Triathlon40:26 
14Edwin Hovenkamp1971Leusden40:35 
15Richard van Klooster1966Triathlon41:42 
16Peter Maier1962Rhenen43:18 
17Huseyin Ates1964Amersfoort45:10 
18Ali Yildez1962Triathlon46:12 
19Jan Wink1964Altis47:51 
 
HMASB, HEREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Paul Vos1952Triathlon34:24 
2Aart Bakker1961Triathlon34:58 
3Manuel da ConceiÇào Fr1956U-Track35:48 
4Willem de Ruijter1960BAV36:31 
5Nico Alberts1955PAC36:32 
6Wim B Tijssen1960Loopgroep PK36:46 
7Peter Schipper1961Triathlon37:44 
8Frank Schneijderberg1954Altis37:50 
9A B J Koeslag1954Triathlon38:28 
10Luuk Gijselhart1955Altis38:33 
11Rubert Rietkerk1961Altis38:52 
12Piet Verbruggen1956Triathlon39:21 
13Peter de Groot1954Pijnenburg40:52 
14A C de Jong1956Amersfoort41:14 
15Bas Schraa1956Triathlon42:04 
16Ton Wildenborg1957Hellas43:56 
17Martin van Zetten1958Altis44:10 
18Albert Veenendaal1955Triathlon45:55 
 
HMASC, HEREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Ad Huysmans1951Fit34:47 
2Jaap Vallentgoed1946Altis38:21 
3A P Halter1946Passaat42:19 
4Dick Kloosterboer1946Altis42:21 
5Cees de Vries1951Zeist45:15 
6Maarten Grethe1944PAC45:24 
7Hans van Teunenbroek1950Altis48:27 
8Ton van der Kroon1945Duivendrecht49:24 
 
HREC, TRIMLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Roy van Asselt Amersfoort12:23 
2Bob Scheiderberg Amersfoort12:24 
3Gerard Badenbroek1957Amersfoort13:30 
4Widjay Ramharakh Amersfoort13:57 
5Edy Valkenburg1950Zeist15:18 
6Rik Blom1997Amersfoort15:37 
7Roland Kepel1955Soest16:41 
8Michel van Eden1963Veenendaal17:25 
9Stephan Winckels Amersfoort19:25 
10Frank van Es1984Altis20:57 
11Rob Seising1966Amersfoort21:00 
12Martin Hofman Amersfoort21:43 
13Fons van der Lucht1964Amersfoort21:54 
14G van Loenen1963Amersfoort22:30 
15Richard Ippel1965Achterveld22:51 
16Doron Ariele1971Triathlon22:53 
17Peter van Wijngaarden1952Amersfoort23:39 
18Hilbert van der Leeden Woudenberg24:11 
19Mike Greevengoed Amersfoort24:16 
20Hylke de Haan Amersfoort25:13 
21Mike van Geest Amersfoort25:31 
22Erwin Voorneveld1967Eemnes25:41 
23Adam Horst1997Amersfoort26:05 
24Niels Hoogenkamp Amersfoort26:07 
25Gerard van Otten1978Amersfoort26:39 
26Henk van Nieuwkerk1947Amersfoort26:43 
27Arie Kingma1963Amersfoort27:00 
28Willem Nijhoff1956Amersfoort27:01 
29Dave Schouten1996Amersfoort27:06 
30Gerrit Kok1964Bunschoten Spakenbur27:17 
31Paul Jonker1974Apeldoorn27:25 
32Johan van Santen1953Veteranen Nederland27:46 
33Roald Pedersen1991Amersfoort27:51 
34Kamil Akyol1972Amersfoort28:54 
35Arthur G P Vaessen1949Soest29:36 
36Jan Rooks1949Leusden29:37 
37Wiard Meijs1961Altis29:52 
38Ignaas Scholten1961Amersfoort30:00 
39Hans Westra1966Amersfoort30:34 
40Eric van Vollenhoven1955Zeist31:47 
41Ge Koelink1962Soest31:47 
42Richard Terburg1973Nieuw Vennep32:12 
43Jaap Hengeveld1955Amersfoort33:40 
44Martijn Aarts1975Amersfoort33:57 
45Vincent Sloterwijk1975Leusden34:21 
46Joop Oosterhof1980Hoogland34:21 
47Arie Lund1957Amersfoort34:55 
48Wim van der Horst1965Amersfoort34:56 
49Ruud Roozendaal1953Amersfoort35:36 
50Roger Last1970Houten35:46 
51Jeroen van der Gun1990Amersfoort36:22 
52Mark Meijs1991Amersfoort36:25 
53Robbert van Overbeeke1963Amersfoort37:03 
54Leo de Vries1964Amersfoort37:22 
55Walrick Huurdeman1962Amersfoort37:27 
56Herman Oostwal1939Hilversum37:28 
57Anthony Mahabir Amersfoort37:34 
58Ronald Willoros1967Culemborg37:37 
59Hans Pielage1957Amersfoort37:54 
60Ben Zuidersma1944Amersfoort38:07 
61Jean Paul Haaksman1965Houten38:16 
62Ronald Koorn1965Amersfoort38:33 
63Piet van 't Klooster1953Hoogland38:39 
64Ralf Kaptein1980Zeist38:47 
65Theo van de Beerk1958Soest39:05 
66Bert Veldhuis1966Soest39:22 
67Bart van de Bunt1978Soest39:31 
68Huub Stammes1962Soest39:47 
69Eric Oude Engberink1961Altis39:53 
70Joris van Saaze1954Nieuwegein39:56 
71Wouter Groeneweg1968Amersfoort40:30 
72Chris Kouwenhoven1971Leidschendam40:34 
73Eric Wery1969Amersfoort40:36 
74Henk Veldkamp1949Leusden40:38 
75Bob Schepers1967Triathlon41:12 
76Sieger de Blok1998Utrecht41:17 
77Dennis Rijnbeek1972Loopservice.nl41:17 
78Gerard Jager1968Amsterdam41:19 
79Jos Bloem1966Soest41:20 
80Stefan Jansen1985Bunschoten Spakenbur41:36 
81Samuel van Beelen1986Bunschoten Spakenbur41:38 
82Jan Peters1968Bodegraven41:38 
83Leo Timmermans1968Weesp41:39 
84Vincent Sloterwijk1971Leusden41:43 
85NjinTsoe Chen1971Amersfoort41:44 
86Ivar Sidler1972Rotterdam41:45 
87Jarno Akkerman1989Den Dolder41:47 
88Wouter Oosterhuis1950Leusden41:58 
89Richard Voorintholt1965Pijnenburg42:03 
90Matthijs van t Wout1976Amersfoort42:05 
91Chester Marsman1969Amersfoort42:07 
92Jurjen Weerman1960Amersfoort42:12 
93Titus Blom1965Soest42:16 
94J H van Maarseveen1963Altis42:21 
95Eric Oudshoorn1960Soest42:28 
96Jaap de Vries1955Amersfoort42:39 
97Rob van Tilburg1967Amersfoort42:49 
98Van Ginkel1969Amersfoort42:50 
99Robert Hattink1966Altis42:57 
100Wiep van Apeldoorn1968Amersfoort42:59 
101Dirk Kop1959Amersfoort43:06 
102Tom Vocke1987Hoogland43:33 
103C Limburg1945Pijnenburg43:36 
104M Lijkendijk1969 43:41 
105Ties Mouthaan1969Nijmegen43:41 
106Gerard Blom1960Altis43:42 
107Tim Prinzen1956Amersfoort43:44 
108Jan Broers1956Nijkerkerveen43:54 
109Wim vd Vis1943Hoogland43:58 
110Jules Braat1931Vleuten44:02 
111Gerald Tijhuis1965Altis44:04 
112André Baalman1947Baarn44:07 
113Frank Kneefel1968Bunschoten Spakenbur44:15 
114Andre de Vreede1963Altis44:16 
115Ben van Zoeren1956Amersfoort44:22 
116Henk Lablans1953Amersfoort44:33 
117Angelino di Capachi1964Amersfoort44:43 
118Aat Pedersen1959Amersfoort45:08 
119Mark de Bruin1969Bemmel45:12 
120Jeroen Valkenburg1977Zeist45:14 
121Jeroen Hooijer1965BAV45:16 
122Wim van Koelen1964Hoogland45:21 
123Bas van de Lest1967Breda45:25 
124Ed Boskaljon1950Altis45:26 
125Andre Gouw1952Amersfoort45:37 
126Bas Smeenk1990Leusden45:45 
127Martin Stolk1972Pijnenburg45:46 
128Hielke van der Spoel1967Altis45:55 
129Jacco Uittenbogaert1963Hoogland45:57 
130Sipko van Gent1958Hoevelaken46:00 
131Gert Barf1964Amersfoort46:14 
132Benjamin Vierus1968Amersfoort46:33 
133Eric van Breda1960Amersfoort46:35 
134Rick Brouwer1963Amersfoort46:45 
135Han van de Wiel1957Amersfoort46:49 
136Bart Pijnenburg1963Hoogland46:54 
137Frank de Bruin1965Driebergen46:57 
138Pieter Zwart1959Utrecht46:59 
139Jelle Cool1957Amersfoort47:15 
140Henk Oosterhof1961Amersfoort47:18 
141Jos van Daatselaar1967Amsterdam47:26 
142Ralph van der Pol1980Vianen47:28 
143Rene Bosman1962Amersfoort47:34 
144Peter Rabouw1962Woudenberg47:38 
145Ruud Frings1934Altis47:56 
146Bert Heering1963Amersfoort47:57 
147Ed Ockhuijsen1960Zeist48:07 
148Remco Hilverda1979Amersfoort48:14 
149Patrick D' Hamencourt ede48:19 
150Mans Veldsink1957Dedemsvaart48:21 
151Rudy de Heer1978Amersfoort48:25 
152J vd Bunt1954Hoevelaken48:30 
153Peter Rozemond1960Amersfoort48:43 
154Wim Horst1958Triathlon48:49 
155Edwin Eijpe1981Amersfoort48:54 
156Frank Boekhorst1969trecht49:10 
157Jan Wolswinkel1950FREE RUNNERS49:20 
158Bastiaan Oosterhuis1979Leusden49:41 
159Theo Breed1953Amersfoort49:59 
160Sven van Bemmel1971Soest50:03 
161Peter Dijksterhuis1958Altis50:04 
162Garo Timmer1967Andelst50:10 
163Heeneman1969Amersfoort50:13 
164Kees Oud1968Amersfoort50:17 
165Lars Wieringa1970Loopservice.nl50:23 
166Peter van der Graaf1960Vleuten50:36 
167Fred van Lambalgen1960Amersfoort50:37 
168Harrie BOVEN1963Altis50:40 
169P Tebbens1949Amersfoort50:43 
170Sander Elderbroek1973Amersfoort50:58 
171Paul Vlaanderen1963Eemnes51:05 
172Nico Schaefers1967Altis51:10 
173Freerk Strikwerda1951Amersfoort51:11 
174Mark Kosters1965Hoevelaken51:17 
175Alex van der Wijk1953Leusden51:21 
176Ronald van Megen1955Amersfoort51:22 
177Roderick J Brandse1960Amersfoort51:32 
178Rene Cuperus1960Amersfoort52:06 
179Van EE1969Altis52:26 
180Robbert Maanicus1965Amersfoort52:37 
181Leo Stolk1970Soest52:38 
182Mari Beks1953Amersfoort52:58 
183Rob de Mars1954Huizen53:01 
184Steven Poolman1952Almere53:07 
185Egbert Geertsema1961Groningen53:47 
186Henk Lodder1953Nieuwegein53:51 
187Hendrik Jan Post1957Hilversum54:13 
188Feike Liemburg1967Nijkerk54:23 
189Roland Bekkers1965Amersfoort55:41 
190Tom Eppner1963 55:43 
191Gert Koudijs1958Altis56:14 
192Christian Landweer1981Hilversum57:03 
193Jan van der Kooij1940Wassenaar57:06 
194Victor Hijstrek1974Amersfoort57:13 
195Floris Zwarteveen1992Amersfoort57:15 
196Hans Bergh1954Bussum57:38 
197Jan Smit1961Amersfoort57:39 
198Olaf Grabovski1939Amersfoort57:41 
199Wim den Boer1966Loopservice.nl57:49 
200Pieter Stets1946Utrecht58:41 
201Tom Kosters1996Hoevelaken58:52 
202Ryan Kerchman1996Hoevelaken58:53 
203Hans vd Veen1959Altis59:32 
204Frank van Gessel1964Harderwijk59:59 
205Eli Blom1963Amersfoort1:00:18 
 
DREC, TRIMLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Karin Lund1963Amersfoort14:10 
2Marita Nijboer1964Amersfoort15:02 
3Helene Rademaker1969Amersfoort15:50 
4Inge Vink1965Hoogland15:53 
5Ella Roozendaal Amersfoort16:02 
6Louise Haas1991Amersfoort16:57 
7Anne Potter1997Amersfoort17:33 
8Gera van der Gun1953Amersfoort17:35 
9Carola Linschooten1975Amsterdam19:34 
10Renate van der Hoek1975Dordrecht21:04 
11Annemarie van Dongen1979Apeldoorn22:52 
12Emmy van Graft1968Almere25:12 
13Annemarie Arkema1963Soesterberg25:37 
14Heli van Deventer1955Amersfoort26:13 
15Irma Kolk1977Soesterberg26:32 
16I Briejer1954Voorthuizen26:37 
17Irene Ittman1974Hilversum26:56 
18Marcelle vd Veer1954Amersfoort27:29 
19Marianne Smit1963Amersfoort27:53 
20Ploeg Saskia1967Altis28:04 
21Annemarie Welp1959Nieuwegein28:11 
22Marja Vos1964Amersfoort28:23 
23Danielle Oostwal1972Hilversum28:30 
24Hettie van Zalinge1957Loopservice.nl29:23 
25Denise Hensen Amersfoort29:49 
26Angelique van der Wall1971Altis30:01 
27Kirsten van de Ruit1975Amersfoort30:09 
28Marjolein Graveland1975Loopservice.nl30:20 
29Liesbeth Haas1962Amersfoort30:37 
30Susan de Baar1977Utrecht31:43 
31Ellen Boekholt1967Amersfoort33:01 
32Mia van t Klooster1957Amersfoort33:12 
33Ankie van Wijngaarden1950Amersfoort33:29 
34Natascha van Neck1989Startbaan33:49 
35Marjan Stomphorst1970Leusden34:09 
36Loes Roozendaal Amersfoort34:34 
37Annette van Veen1964Altis35:03 
38Josien Fremouw1982Amsterdam36:52 
39Yara de Jong1998Amersfoort38:18 
40Kerstin van het Kaar1965Soest38:19 
41Myrthe van der Linden1972Utrecht38:57 
42Keijzer Ingeborg1962Hoogland40:08 
43Ilse Garderen1972Amersfoort40:17 
44Alex Grootveld1972Utrecht40:39 
45Kuijs1973Vianen41:26 
46Hilda Mossing1958Amersfoort41:31 
47Ineke Abbink1956Amersfoort41:40 
48Annemarie Slabbekoorn1980Amersfoort42:37 
49Jeannette Kok1969Altis43:55 
50Marjan Postma1958Amersfoort44:14 
51Emma Beeker1966Altis44:34 
52Ellen Baalman1960Baarn44:48 
53Carla Bunnik1962Amersfoort46:03 
54Ali Ruiter1949Leusden46:04 
55Cindy Dierikx1974Bunnik47:16 
56Marloes Lelieveld1962Nieuwegein47:21 
57Magreet Broekhuis1964Amersfoort47:40 
58Brerda Karssen1971Amersfoort48:16 
59Anita Bergman1964Soest48:30 
60Marion Huizenga1960Leusden49:36 
61Jacqueline Roozendaal Amersfoort50:01 
62Sanne van Lambalgen1992Amersfoort50:37 
63Monica Sleurink1964Amersfoort50:48 
64Elly van Veen1955Pijnenburg51:01 
65Marijke Koekkoek1956Altis51:49 
66Bianca Versluijs1970Amersfoort51:58 
67Anneke van Barneveld1956Hoogland52:28 
68Melanie d'Hamecourt1974Ede Gld52:49 
69Christl Korzelius1969Amersfoort52:54 
70Pouwels1969Amersfoort53:10 
71M J F Scheijmans1954Altis53:22 
72Marcella Lieshout1968Eemnes53:24 
73Janine Akkerman1964Den Dolder53:38 
74Jeannete Daalmeijer1968Den Dolder53:38 
75Catharien Beaufort1958Altis53:40 
76Renate Bekkers1965Amersfoort55:42 
77Monique Hamer van Lang1960Amersfoort55:48 
78Fijke van Boxmeer1974Soest57:39 
79Anita van Valkengoed1967Altis57:51 
80Pieternel Zwarteveen1963Amersfoort58:31 
81J I van den Bosch1960Amersfoort59:23 
82Ingrid de Leeuw1966Amersfoort59:50 
83Suzanne Blom1993Amersfoort1:00:18 
84Rosie Tanner1957Amersfoort1:04:11 
85Celia Vink1978Scherpenzeel1:06:01 
86Margot de Vreede1964Amersfoort1:06:02 
 
www.uitslagen.nl08-02-2007 20:28