Zoek

Uitslagenlijst Koninginneloop Beilen

Beilen - Maandag 30 april 2007

 
T/M 7, MEISJES T/M 7 J
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Debora Jager2000Meester Harm Smeenge7:35 
2Pythia Nederhoed1999De Eshorst7:39 
3Iris Haveman1999Meester Harm Smeenge8:01 
4Jildou Smit2000Beilen9:14 
5Renate Jonkers1999Pesse9:34 
6Jaliyn Montero2001Beilen9:34 
7Liset Haveman2002Meester Harm Smeenge11:40 
 
T/M 7, JONGENS T/M 7 J
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jonathan Schans1999OBS de Bosvlinder5:58 
2Matthijs Boer1999De Eshorst6:12 
3Robert Haandrikman1999De Eshorst6:37 
4Simon Beijer1999OBS G.A. de Riddersc6:49 
5Dennis Hulsebos2000Hilversum7:38 
6Max ter Waarbeek1999Dalen8:22 
7Ullymar Belazani2000Beilen8:47 
8Julian Jager2003Meester Harm Smeenge8:58 
9Casper Stobbe2000Meester Harm Smeenge9:22 
10Melvin Bakker2000Assen10:02 
 
M 8-9, MEISJES 8-9 J.
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Inez Duursma1997De Eshorst6:10 
2Marit van der Veen1998Meester Harm Smeenge6:31 
3Roxin de Jonge1998Meester Harm Smeenge7:11 
4Astrid Jonkers1997Pesse7:12 
5Ilse Smit1998Beilen7:59 
6Ivonne Gils1999Beilen8:03 
7Eva Krolis1998Meester Harm Smeenge8:45 
8Maura Padding1998Meester Harm Smeenge8:57 
9Joyce Enmontiro1998Beilen9:23 
 
J 8-9, JONGENS 8-9 J.
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Martijn Mulder1998OBS De Lindelaar5:48 
2Jacco Huising1998De Eshorst5:54 
3Jonas Dijkstra1997Meester Harm Smeenge6:29 
4Alex Bijmolt1999OBS G.A. de Riddersc6:44 
5Rick Hulsebos1998Hilversum6:55 
6Ivonne Gils1999OBS G.A. de Riddersc7:01 
7Casper ter Waarbeek1998Dalen7:23 
8Anne Jan Hepping1997De Eshorst7:32 
9Harjan Schutten1998Beilen8:39 
10Mirco Bakker1998Assen9:47 
 
10-13, MEISJES 10-13 J
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Sanne Bouwmeester1996OBS De Lindelaar5:06 
2Britt Kuijpers1996OBS De Lindelaar5:37 
3Joanne Nederhoed1996De Eshorst5:37 
4Kim LŲhr1996OBS De Lindelaar5:37 
5Bente Paulis1997Dalen6:01 
6Ibse Pero1997Zuiderenk6:04 
7Marloes Griess1996OBS De Lindelaar6:20 
8Reinate Boer1994De Eshorst6:23 
9Sigrid van der Veen1996Meester Harm Smeenge6:30 
10Dianne Huising1995De Eshorst6:33 
11Marielle Nederhoed1996De Eshorst6:33 
12Martina Boer1994De Eshorst7:37 
13Lisa Swieringa1995De Eshorst7:38 
 
10-13, JONGENS 10-13 J
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Mark Hollemans1994OBS G.A. de Riddersc4:55 
2DaniŽl Schans1995OBS de Bosvlinder5:05 
3Harro Kuyper1996De Eshorst5:12 
4Jaron Klaassens1994OBS G.A. de Riddersc5:13 
5Brent Tiersma1994OBS G.A. de Riddersc5:20 
6Robert Jan Koekoek1995Hoogeveen5:29 
7Barrie Aladji1995OBS Op de Bres5:29 
8Jeroen Mulder1994OBS De Lindelaar5:46 
9Bart Bouwmeester1996OBS De Lindelaar5:46 
10Lars Wolters1997Meester Harm Smeenge5:48 
11Luuk Heemskerk1996OBS G.A. de Riddersc6:16 
12Pieter Stadhouder1995Hoogeveen6:18 
13Lars Boerma1996Meester Harm Smeenge7:15 
 
M 13+, MEISJES 13-16 J
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Eline Haandrikman1992Beilen15:03 
 
J 13+, JONGENS 13-16 J
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Xavier Pero1992Spier10:21 
2Dann SChalk1993PCBS De Schutkampen10:33 
3Jurjen Boer1992Beilen10:55 
4Rick Boerma1993Beilen12:01 
5Mitchel Beyer1994Beilen12:22 
6Michael Booiman1992Beilen13:41 
7Gerald Haandrikman1994Beilen14:08 
8Andree Stadhouder1994Hoogeveen17:41 
 
DA 5, DAMES SEN 5 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Marrijtje Molenhuis1990Assen20:09 
2Jacelyn Gruppen1989Stuifzand20:15 
3Ilse Paulis1993Dalen20:53 
4DaniŽlle Blomsma1990Assen21:18 
5Monique Koopman1972Eerste Exloermond22:23 
6Lisette Veltman1992Beilen25:33 
7Jacqueline van Dam1972Eursinge gem De Wold26:21 
8Marlous Tol1993Beilen27:11 
9Leonie Spijkman1995Beilen27:14 
10Liset Hamminga1979Annen27:31 
11Mirjam Kuipers1982Beilen28:54 
12Sandra Oosterloo1974Hoogeveen30:10 
13Yvonne Ruijs1978Dalerpeel30:17 
14Marinta Eggink1991Dwingeloo31:52 
15Jacolien Heslinga1970Westerbork31:58 
16Janine Ottenhof1969Beilen32:00 
 
D40+, DAMES 40+ 5 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Gea Lamberts1966Wijster23:38 
2Marry Nederhoed Heppin1962Beilen26:31 
3Petra Noorman1959Beilen26:56 
4Janny WeurdingJanssen1947Beilen27:55 
5Klaasje Faber1955Westerbork30:34 
6Hennie Bruggink1959Smilde32:17 
7Alberta Boerma Wiersma1965Beilen32:29 
8Marijke Pauw1962Westerbork32:30 
 
HE 5, HEREN SEN 5 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Merwin Dollison1975Winsum Gn15:58 
2Caimin Stevens1987Enschede17:01 
3Martin Reinds1991Beilen17:13 
4Martijn Toering1972Groningen17:53 
5Arjan Kruyt1979Assen19:03 
6Geert Tuinstra1990Almelo19:40 
7Jorrit Pepping1990Assen19:57 
8Martin Luteijn1969Zuidwolde Dr20:00 
9Jasper Veltman1991Ruinerwold20:23 
10Pepijn van der Vinne1990Assen20:51 
11Ids Tuinstra1992Almelo21:51 
12Cors Onnes1989Beilen22:33 
13John Sikken1986Erm22:44 
14Steffen Raven1973Hoogeveen22:58 
15Alex van der Bos1993Beilen23:44 
16Alwin Haveman1992Beilen23:57 
17Martin Kolk1968Dalen24:04 
18DaniŽl van den Bos1993Beilen25:52 
19Roy Popping1994Beilen27:37 
20Selwin Correia Jalo1995Aerdenhout32:09 
 
H40+, HEREN 40+ 5 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Wolter Boer1948Geesbrug20:32 
2Niels Paulis1957Dalen20:39 
3Jan Kuipers1948Borger21:00 
4Klaas Mulder1966Westerbork21:15 
5Tjerk Tuinstra1957Almelo23:46 
6Anne Bartelds1945Havelte24:21 
7A vav Dijken1966Beilen25:41 
8Derk Kuipers1955Beilen26:20 
9Jan Haagsma1943Hoogeveen27:25 
10Wolter Schapelkouman1944Steenwijk29:03 
 
DA 10, DAMES SEN 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Janna Brand1973Rotterdam43:15 
2Ria Winter1969Beilen43:40 
3Heidy Snijders1970Zuidwolde Dr45:38 
4Judith Ter Bork1978Ruinen48:15 
5Fardau Oosting1981Westerbork51:24 
 
D40+, DAMES 40+ 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Hanneke Scholing1962Orvelte46:20 
2Alie Hamminga1960Beilen49:17 
3Marie Sterkenburgh1953Katlijk51:45 
4Dirkje Veltman1962Smilde52:19 
5Irma ter Veld Weerman1964Assen54:38 
6Anke Poelman1961Westerbork57:18 
7Maria Scheerooren1967Westerbork58:06 
8Irma Doeleman1966Westerbork58:25 
9Magreet Gort1960Pesse1:02:01 
 
H 10, HEREN SEN 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jan Scheenstra1970Zuidveen33:30 
2Ronnie Duinkerken1973Rotterdam35:05 
3Martin Veenhuizen1969Ekehaar35:51 
4Edwin Mellema1970Veendam38:59 
5Jan Baron1990Drijber41:23 
6Arjen Jakobs1985Wezup42:01 
7Richard Kort1978Zwiggelte42:05 
8Albert Coelingh1967Zuidwolde Dr42:16 
9Marco Bakker1973Assen43:21 
10Philip Wildevuur1968Hooghalen46:47 
11Jeroen Stobbe1972Beilen46:53 
12Tammo Bijmolt1967Beilen46:58 
13Frank Ottenhof1968Beilen50:43 
14Berry Kompagnie1969Beilen51:44 
15Rene Hamminga1978Annen57:18 
 
HE 40, HEREN 40+ 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Douwe Weima1963Nijverdal36:01 
2Gerald Kleiker1965Vries38:57 
3Gerwit Joling1964Zuidwolde Dr39:27 
4Jan Roeles1962Beilen40:27 
5Arend Enting1962Orvelte42:30 
6Folkert Sterkenburgh1946Katlijk43:26 
7John Oude Veldhuis1967Beilen43:34 
8Jaap Veltman1959Ruinerwold43:41 
9Klaas Haveman1958Beilen43:53 
10Jannes Bouwmeester1954Beilen44:00 
11Wierd Duursma1958Beilen44:33 
12Jan Lip1949Alteveer gem De Wold44:38 
13Andre ter Veld1958Assen44:47 
14Martin Bolhuis1963Dwingeloo45:10 
15Harry van Os1960Beilen45:32 
16Nico Hazelhoff1964Beilen46:48 
17Giovanni Carta1946Westerbork47:01 
18Bert ten Hoff1956Musselkanaal47:09 
19Jan Sligter1962Stadskanaal47:21 
20Jan Faber1954Westerbork47:24 
21Jans Vrieling1953Smilde47:41 
22Geert Jan Pottjewijd1953Beilen49:13 
23Jento de Jong1965Westerbork49:37 
24Henk Willems1962Beilen49:42 
25Willem v.d. Linden1948Hoogeveen51:34 
26Anne Gietema1954Assen52:21 
27Wout Kok1945Westerbork52:52 
28Glenn Krijthe1959Westerbork52:54 
29Ben Renvers1943Assen53:28 
30Rien Lunshof1946Beilen53:34 
31Albertinus Jonkers1948Hijken53:50 
32Hilco Kwint1947Assen59:13 
 
 
uitslagen: www.loopgroepbeilen.nl , www.uitslagen.
 
Sponsors:Gem. Midden Drenthe, NAM, Rabobank,Run2day Hoogeveen, Jan Voortman
Met dank aan:Korfbalver. Vitesse, G.A. de Ridderschool, C1000, Fysiocentrum
 
www.uitslagen.nl15-05-2007 13:18