Zoek

Uitslagenlijst 23e Rabobank Hooglandse Dorpsloop

Hoogland - Woensdag 9 mei 2007

 
Uitslagen.nl heeft uw hulp nodig en wil graag de afstanden bij dit evenement weten. Klik hier om afstanden door te geven.
 
M PUP, JEUGDLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Annika van den Bedem1997Amersfoort4:50 
2Jeneh Knoop1997Amersfoort5:03 
3Annemarie Slangewal1998Amersfoort5:11 
4Demy v d Stoep  5:15 
5Tirza Creusen1996 5:16 
6Marjolein Keizer1996Hoogland5:22 
7Michelle Ibrahim1996Leusden5:31 
8Marlijn Wijkamp1999Amersfoort5:50 
9Kelly Schoenmakers1998Amersfoort5:53 
10Femke Kuiper1999Amersfoort5:54 
11Yasmine Halloul1998Amersfoort6:05 
12Bente van Opbergen1997Amersfoort6:08 
13Kaylee Zoutewelle1998Amersfoort6:09 
14Lotte Meijer1997Amersfoort6:10 
15Joelle Willemse1999Amersfoort6:22 
16Floor Markslag1999Amersfoort6:45 
17Emma Schippers1999Hoogland7:07 
18Femke Fleur Verstraete1999Amersfoort7:20 
19Kim Schoenmakers1997Amersfoort7:21 
 
J PUP, JEUGDLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Rick Bruggeman1996Amersfoort4:43 
2Tijs Wijkamp1996Amersfoort4:49 
3Tim Machiels  4:50 
4Ryan Jong1996Hoevelaken5:09 
5Ferry Adams1997Amersfoort5:10 
6Davor Lambregts1999Leusden5:12 
7Vitali Lambregts1997Leusden5:13 
8Bas Baartmans1997Hoogland5:15 
9Joost van Lingen1996Amersfoort5:20 
10Frank Huurdeman1998Amersfoort5:33 
11Atilla Kolkert1999Amersfoort5:38 
12Joost van de Graaf1998Amersfoort5:45 
13Max Jenje1996Amersfoort5:49 
14Wouter van Opbergen1997Amersfoort5:51 
15Mark van der Horst1996Amersfoort6:23 
16Joost Oosterhof1999Amersfoort6:27 
17Wadner  6:32 
18Jasper Folkertsma1997Amersfoort6:46 
19Yory de Ridder1999Amersfoort7:12 
20Lloyd Rompa1998Amersfoort7:42 
 
M JUN, JEUGDLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Anne-Lique Weeren1994Amersfoort4:34 
2Lotte Paap1994Amersfoort4:43 
3Katja Slangewal1995Amersfoort4:52 
4Jessica Schipper1994Hoogland5:01 
5Anne Eck1995Amersfoort5:16 
 
J JUN, JEUGDLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Fabian Raaijman  4:24 
2Tommy v d Bedem  4:31 
3Thierry Belt1995Hoogland4:37 
4Sven Jakobsen1995Amersfoort5:09 
5Geert Voorburg  5:17 
 
H SEN, WEDSTRIJDLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Martijn Broekman1983Triathlon23:41 
2Jamal Malik Altis24:32 
3Erik van den Broek1981Triathlon24:39 
4Jeroen Verboom1989Triathlon26:06 
5Joeri Jakobsen1989Altis26:07 
6Niels van der Meer1983Triathlon26:43 
7Dennis Veldkamp  26:46 
8Rik Wolswinkel1977Loopgroep Aart Stigt27:28 
9Mark van Hoorn Altis27:32 
10Niels Elkerbout1974Altis27:36 
11Frank Rutten1980Triathlon28:17 
12Roland van den Berg Fit28:20 
13Tom Schulten  28:24 
14Bas van den Tweel1984Triathlon28:42 
15Niels van der Meijden1980Triathlon29:06 
16Sjoerd Groeskamp  29:09 
17Sjors Elsinghorst1986Altis29:40 
18Oscar Coonen  31:31 
19Zohair Boutachekourt  31:36 
20Robert Woudenberg  31:47 
21Koen van Dijk  33:00 
22Gido Conradi1975Altis33:05 
 
HMA35, WEDSTRIJDLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Ronald op der Heijde1967Triathlon24:23 
2Zeger Knipmeijer Altis28:22 
3Bob Schepers Triathlon29:00 
4Richard Boonhof1969Altis36:29 
 
HMA40, WEDSTRIJDLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Peter Mulder Phoenix24:22 
2Roberto Hofman1963Loopgroep Aart Stigt25:56 
3Ed Jakobsen1962Altis26:00 
4Walrick Huurdeman  26:28 
5Hans Overbeek  28:40 
6Steven van der Maas1962Altis31:18 
7Alex Henskens Altis31:52 
8Wim van der Horst1965Altis32:09 
9Gerard van Beek Altis33:57 
10Kees van Zijl  36:20 
 
HMA45, WEDSTRIJDLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Johnny Johnson Triathlon26:22 
2Rob de Vries1957Veteranen Nederland27:07 
3Per van Huis  27:38 
4René Edinga1962Altis29:48 
5Harry de Boer Altis31:08 
6Wietse Roes Altis31:22 
7Martin van Zetten Altis31:45 
8Cees Strooper  31:59 
9Jack Ambags  32:46 
10Rom Mannien1962Triathlon34:06 
11Guillaume Vuist Altis34:15 
12Hans Marinus Altis35:07 
13Gert Koudijs1958Altis39:49 
14Jee Lof  41:09 
 
HMA50, WEDSTRIJDLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Frank Schneijderberg1954Altis26:17 
2Hans Bos Triathlon28:18 
3Erik Verzaal Triathlon31:23 
4Bas Schraa Triathlon31:42 
5Jaap Hengeveld Triathlon32:08 
6Gert van Beek Altis33:39 
7Bas Twigt1954Altis34:24 
8Veldhuizen, Jaap Altis34:58 
9Koos van Aller  36:23 
10Matthijs Graafland  36:46 
11Gerard van Keeken Triathlon38:46 
 
HMA55, WEDSTRIJDLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Frans Beugels Altis32:54 
2Jan Wolswinkel  34:20 
3Hans Schep  39:31 
 
HMA60, WEDSTRIJDLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Gerard Smink Triathlon29:13 
2Dick Kloosterboer Altis31:35 
 
D SEN, WEDSTRIJDLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Evelien Broeke1980Triathlon27:58 
 
DMA35, WEDSTRIJDLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Lia Weinberger Phoenix27:42 
 
DMA40, WEDSTRIJDLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Suzanne Hagevoort Triathlon28:41 
2Gre Reinderts Altis32:24 
 
DMA45, WEDSTRIJDLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Elly Visser Altis31:55 
 
H REC, TRIMLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Ton de Goeij1952Amersfoort24:49 
2Arno IJzerman1970Amersfoort25:50 
3Harald van Gils1974Amsterdam26:50 
4Michael van Weegen  27:16 
5Pim Dorresteijn  27:57 
6Poul Broekhuis1960Amersfoort28:15 
7Marijn Augustijn  28:29 
8Vincent Sloterwijk1971Leusden29:05 
9Sjoerd van Zoelen  29:32 
10Thomas van Zoelen  29:33 
11Joop Aalbers  29:43 
12Gerard Blom1960Amersfoort30:30 
13Dennis van Westerlaak1987Amersfoort30:50 
14Nourddin Soussi1976Amersfoort31:00 
15Leon Cornelissen1961Amersfoort31:02 
16Richard van Klooster  31:11 
17Rene v d Bedem  31:26 
18Johan Timmermans  31:26 
19Paul Saraber  31:28 
20Edwin ter Hennepe  31:33 
21Thomas van Zoelen  31:36 
22Jan Kapteijn  31:42 
23Gertjan de Greef  31:44 
24Mart van der Meijden1956Leusden32:13 
25Vincent Klabbers  32:48 
26Marcel Sikkema1978Hilversum32:57 
27Marc Vrolijk  33:07 
28Julian Beukers  33:11 
29Peter Dijksterhuis  33:33 
30Oscar van Daatselaar1970Amersfoort33:40 
31Paul Schulten1960Amersfoort33:40 
32Ries de Beer  34:02 
33Hielke van der Spoel  34:05 
34Johan Prenger  34:17 
35Hans Bonselaar1968Amersfoort34:21 
36Arno IJzerman1970Amersfoort34:24 
37Henk Oosterhof1961Amersfoort34:33 
38Wim de Kok  34:42 
39Maarten Boers  34:45 
40Rik Bouwer  34:52 
41Arjen Roos  35:11 
42D van Stappershoef  35:29 
43Pim Dorresteijn  35:59 
44G Roest  36:19 
45Edwin Smink1967Amersfoort36:25 
46Chris Brandsen1952Amersfoort36:38 
47B Zuidersma  36:58 
48Henk Veldkamp  37:15 
49Paul Heistein1953Amersfoort37:26 
50Martin van Westerlaak  37:29 
51Rick Beijn1962Amersfoort37:31 
52Jan Schoenmaker  38:14 
53Gerard Badenbroek  38:20 
54Jpohn Sitters  38:31 
55Rene van Nieuwenhuizen  39:04 
56Willem v d Bunt  40:07 
57Edo Sluijk1971Hoogland41:18 
58John Boers  41:20 
59Hans van Riemsdijk1968Amersfoort41:24 
60Jan Rooks  42:39 
61Erwin van der Veen  42:40 
62Jahesh Shukla  42:51 
63Albert van Essen  46:33 
64Calimero Sanders  46:39 
65Pieter van Engeldorp G1972Hoogland46:45 
66Hans Burgerhout  47:26 
 
D REC, TRIMLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Liesbeth de Goeij1994Amersfoort27:34 
2Laura van zetten  27:34 
3Ellen Eelsing  27:56 
4Gerrie van den Brandho  28:43 
5Alie Vossensteijn  29:08 
6Ingrid Dekker1971Amersfoort30:26 
7Geke Albert  30:55 
8Cora Kleefman1969Leusden30:56 
9Hester Vos  31:56 
10Emma Beeker  32:15 
11Mira Blokland  33:09 
12Jose Smink  35:26 
13Vibeke Jansen  35:54 
14Chantal Roest  36:03 
15Irene Oldewarris1963Hoogland36:27 
16Shirley Emanuels1964Hoogland38:40 
17Ingeborg Keijzer1962Hoogland38:56 
18Marianne Smit  39:02 
19Iva Bicanic1972Amersfoort39:08 
20Marouke Kuijs  40:07 
21Petra de Bruin1969Hoogland40:08 
22Hanneke Lap1969Hoogland40:41 
23Angelique van der Wall1971Hoogland41:09 
24Marieke vd Oord1973Amersfoort41:10 
25Annemarie Slabbekoorn1980Amersfoort41:16 
26H van Eck-Rooda  41:20 
27Jeannine Haloul  41:27 
28Heety van de Kooy  41:42 
29Ilse de Jonge1975Hoogland42:11 
30Riet Hummel  42:42 
31Wilma van den Brink1961Amersfoort42:46 
32Petra Hamoen1969Amersfoort42:53 
33Marjon la Croix1971Amersfoort42:58 
34Michelle Vreede  43:05 
35Monique Oosterbeek  43:21 
36Liesbeth Haas1962Amersfoort43:21 
37Jorike Mijzen1955Leusden44:58 
38Dorine Snijders1978Amersfoort45:04 
39José van Assem1963Leusden46:56 
40Marijke Koelewijn  46:58 
41Lidy Druijff  48:47 
42Inge Vink1965Hoogland50:24 
43J Jacobsen  50:39 
 
23e Rabobank Hooglandse Dorpsloop
 
www.uitslagen.nl16-07-2007 18:47