Zoek

Uitslagenlijst Saucony Halve van Hoogland

Hoogland - Zondag 16 september 2007

 
Uitslagen.nl heeft uw hulp nodig en wil graag de afstanden bij dit evenement weten. Klik hier om afstanden door te geven.
 
KIDSM, KIDSRUN M 10-12
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Katja Slangewal1995Amersfoort3:53 
2Josephine Achuko1996Amersfoort3:56 
3Annika van den Bedem1997Amersfoort3:58 
 
KIDSJ, KIDSRUN J 10-12
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Ryan Jong1996Hoevelaken3:51 
2Tshego Epema1995Amersfoort3:52 
3Tijn Voormolen1996Amersfoort3:53 
 
KIDSM, KIDSRUN M 7-9
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Veerle Bakker1997Amersfoort2:21 
2Annemarie Slangewal1998Amersfoort2:35 
3Marlijn Wijkamp1999Amersfoort2:37 
 
KIDSJ, KIDSRUN J 7-9
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Tim Machiels1997Amersfoort2:25 
2Jim Post1998Hoogland2:26 
3Vitali Lambregts1998Leusden2:27 
 
HER5, 5 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Dennis van Doorn1972Phoenix16:4916:48
2Jeroen Verboom1989Triathlon17:1417:13
3Hans Rawee1960Triathlon18:0017:59
 
DAM5, 5 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Kirsten ten Tusscher1976Phoenix19:3619:35
2Roos Smink1979Amersfoort20:4620:45
3Sandra van Papeveld1974Amersfoort21:1421:08
 
HER10, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1David Hemstede1979Atletico '7332:2332:23
2Gert Jan Tichelaar1957Veteranen Nederland34:5634:55
3Pierre Berntsen1963AV '2335:0235:02
 
DAM10, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Evelien Broeke1980Triathlon40:0740:06
2Elisabeth de Nooijer1964Altis41:1041:08
3Rachel Wouters1978Typhoon41:3841:38
 
HCAT1, HALVE MARATHON
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Raymond Bett1984Loopgroep PK1:06:351:06:34
2Jeroen van Erp1970Nijmegen Atletiek1:09:081:09:07
3Martin Lauret1971Typhoon1:09:551:09:55
 
HCAT2, HALVE MARATHON
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Marcel Uppelschoten1966Hellas1:14:311:14:31
2Han Wolsing1965Triathlon1:16:261:16:24
3Nico van den Berg1964Altis1:16:591:16:57
 
HCAT3, HALVE MARATHON
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1W de Weerdt1955Cialfo1:15:101:15:10
2Jose Manuel1956U-Track1:19:441:19:43
3Paul Vos1952Triathlon1:20:261:20:26
 
MCAT4, HALVE MARATHON
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Arnold Stoop1943Veteranen Nederland1:28:591:28:55
2Frans van Mierlo1946Veteranen Nederland1:34:331:34:31
3Gijs Kuiper1943Soest1:39:091:39:06
 
DCAT1, HALVE MARATHON
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Brigitte Heusschen1972Pijnenburg1:39:211:39:15
2Danielle van Wegen1980Triathlon1:42:051:41:50
3Andrea Grevengoed1973Amersfoort1:44:391:44:30
 
DCAT2, HALVE MARATHON
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Annette Boersma1966Amersfoort1:32:491:32:42
2A vd Bogert1967Altis1:35:131:35:10
3Diana den Hertog1968AV Nijkerk1:38:301:38:27
 
DCAT3, HALVE MARATHON
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Ella Witjes1957Altis1:25:291:25:27
2Susan Hagevoort1962Triathlon1:28:331:28:31
3VOS-ERTEL Marie-Anne1958Triathlon1:43:361:43:32
 
www.uitslagen.nl24-09-2007 18:21