Zoek

Uitslagenlijst Zuidlaardermarktloop

Zuidlaren - Zaterdag 13 oktober 2007

 
Uitslagen.nl heeft uw hulp nodig en wil graag de afstanden bij dit evenement weten. Klik hier om afstanden door te geven.
 
M<40, 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Ben Plantinga1969Glimmen33:5933:58
2Berthold Flikkema1985De Delvers35:4735:41
3Alan Looms1967Eext36:2936:27
4Jan Jager1979Zuidlaren36:5736:53
5Tonnie Knigge1975Onstwedde36:5936:58
6Ido van Ham1981Loopservice.nl37:1137:07
7Martijn Oosting1975Nietap37:4037:36
8Dagmar Jansen1978Assen37:4337:36
9Mathijs Groeneveld1980Rabobank38:2338:20
10Pascal van Zon1984Oosterhout Nb39:2139:20
11Tim Boon von Ochssee1979Groningen39:4039:20
12Derk-Jan Nijboer1973Zuidlaren39:4539:42
13Tjakko van Ham1979Loopservice.nl39:5039:30
14Zeger Zeilemaker1971Gieten40:0439:48
15Arnold Haakman1968Hoogezand40:0939:40
16Alfred Abbringh1971AAC '6140:5640:53
17Gerrit Veldthuis1973Assen41:0941:05
18Rene Penning1978Midwolda41:3641:31
19Marco Massink1988Haren Gn41:5241:38
20Edwin Wiersema1986Eelde42:1241:56
21Leon Meijer1973Groningen42:1441:58
22Gert Luppes1974Zuidlaren42:2242:04
23Erik Jan Grimme1985Groningen42:4142:28
24Patrick Nieborg1974Hoogezand42:4642:29
25Maurice Postema1975Hoogezand42:4942:47
26Hamminga1971Annen42:5442:39
27Jeen Ottens-Helmer1968Amstelveen42:5542:45
28Harold Mulder1971Sappemeer43:2143:17
29Marcel Rozema1967Zuidlaren43:2643:04
30Jeroen Kegel1981Zuidlaren43:4943:24
31Hayo de Vries1982Rabobank45:0344:34
32Jan Peter Dik1980Zuidlaren45:2344:45
33Seine Zandbergen1968Sleen45:2545:09
34Reinder van der Spek1990Schipborg45:5445:52
35Jeroen Los1973Zuidlaren46:0845:31
36Dennis Burgler1968Vries46:1345:25
37Luuk Kruizinga1977Aduard46:5646:36
38Erik de Jonge1990Anloo47:0146:48
39Ronald de Haan1974Hoogezand47:0546:10
40Hendrik Mulder1968Annen47:2346:25
41Jantinus Esschendal1978Eexterveen47:3447:08
42Joris Hooimeijer1975Assen47:4347:15
43Peter Venhuizen1987Zuidlaren47:4447:00
44Roger Gambon1971Luzern (SUI)47:4847:02
45Aljosja Kot1974Groningen47:4847:05
46Dustin Dijkstra1976Zuidlaren47:4947:35
47Jan-Peter Faber1970Zuidlaren48:0547:57
48Douwe Zuur1969Ten Boer48:3147:57
49Erik de Jonge1969Winschoten48:3147:59
50Chris den Hartog1973Zuidlaren48:5848:31
51Clement Bloupot1976Hoogezand50:0149:07
52Melchior Oldenburger1974Zuildaren50:4849:46
53Dick Tuin1968Finsterwolde50:5650:18
54Koen Poppema1977Eelde50:5850:05
55Rolf Eggens1969Finsterwolde51:1550:37
56Maurits van de Linde1973zuidlaren51:1650:39
57Ivo Timmerman1990Zuidlaren51:1750:15
58Karlo Geunekes1970Rabobank51:1850:51
59Jan Elzenga1971Woerden51:4150:45
60Erik Fontein1972Zuidlaren51:4750:45
61Ruben van Oosten1986Rabobank51:4851:19
62Roald A Terpstra1974Zuidlaren51:4951:39
63Rene Bolt1971De Groeve51:5351:45
64Ronald Schoonveld1969Zuidlaren53:0252:41
65Matthijs van Dam1976Rotterdam54:2353:27
66Rudie Oldenzijl1974Hoogezand55:4355:04
67R Brouwer1970Nieuw Scheemda55:4355:28
68Robert Bijl1969Rabobank56:0755:37
69Chris Bergsma1970Assen57:1856:18
 
M4049, 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Klaas Jan Hofstra1965Appelscha34:3034:30
2Mark Spruit1966Groningen34:5834:57
3Jorn Nenne1965Zandvoort35:5135:49
4Pieter-Jan Kooi1967Loppersum36:1736:14
5Klaas Oudman1966Winschoten36:4536:44
6Piet Tjeerdsma1958Winschoten37:0237:00
7Arnold Tang1958Loopgroep De Drentsc37:2537:24
8Ties van der Laan1965Oude Pekela38:0037:56
9Ronald Hünneman1961Zuidlaren38:0838:06
10Bert Tissingh1966Zuidlaren38:1738:09
11P Bos1965Stadskanaal39:3139:31
12Jan Koert Schipper1965Loopservice.nl39:4839:46
13Bareld Hamming1961de Groeve40:3740:31
14Rinko Huisman1959Loopservice.nl40:4540:42
15Harco Draaijer1966Deventer41:1941:09
16Richard Voorintholt1965Pijnenburg41:4141:35
17Bert Drent1965Rhenen41:4941:44
18Martin Boersma1963Annen41:5241:52
19Peter Ipema1965Loopgroep De Drentsc42:0041:54
20Wibo Veenstra1959Assen42:0641:58
21Cor Ottens1965Leeuwarden42:0942:00
22Jan Willem Oosting1965Beilen43:0342:54
23Wim Ammeraal1965Leens43:0642:59
24Harry Stuut1966Paterswolde43:0843:03
25John Brouwer1963Zuidlaren43:2043:10
26Klaas Vrieling1964Annen43:2843:10
27Rudie Spitzen1959SV Veendam43:3043:27
28Henk Hospes1963AAC '6143:3942:58
29Jack Brondsema1963Delfzijl43:4043:33
30Albert van Duinen1962LSV Invictus43:5343:50
31Jan-Willem de Bos1967Groningen44:0043:44
32Peter Medema1958Loopgroep De Drentsc44:0944:04
33Gerrit de Jong1963Annen44:3944:22
34Marcel Wielhouwer1962Zuidlaren44:5944:52
35Edwin Prins1964Zuidlaren45:0544:19
36Joost Kerkhoff1961Loppersum45:2645:18
37Altjo Weessies1958Hoogezand45:3844:51
38Albert de Jonge1961Emmen45:4044:47
39Sipke de Hoop1966Zuidlaren45:4845:42
40Mark van Mossel1966Onnen45:5445:35
41Jan Herman de Haan1966Annen46:2746:16
42Peter Rake1960Loopgroep De Drentsc46:3345:42
43H!nk Slagter1961Veteranen Nederland46:3346:17
44Bongel Scholtens1962SOS46:4746:39
45Freddy Spreen1962Annen46:5646:43
46Hans Rijkee1962Loopgroep De Drentsc47:0546:26
47Roelof de Jonge1960Anloo47:2147:08
48Henk Scholing1964Velp Gld48:0847:58
49Wim Hof1958Zuidlaren48:1748:07
50Willem Lugies1962Winschoten48:2348:13
51Jaap Molema1960SV Veendam48:3248:20
52Martin Coerts1965Zuidlaren48:4047:47
53Klaas Bijlsma1959Zuidlaren48:4948:37
54Kees Sinnige1959Zuidlaren49:0648:33
55Ton Feldbrugge1961Annen49:1148:34
56Frederik Leemhuis1958Sappemeer49:2249:12
57Bert Schipper1959Rabobank49:3849:09
58Frans van Urk1965Assen50:3249:42
59Niels van der Gaast1963SOS50:3950:31
60Jorrit Sijtsma1962Rabobank50:4650:16
61Jan Bloemhof1965Oosterwolde Fr51:0850:15
62Kor Dijkema1961Rabobank51:2950:59
63Matthe Meijer1962De Groeve51:3851:31
64Herman Bosma1962Foxhol51:4551:26
65Remy Notten1962Zuidlaren51:5351:35
66Daniel Piening1958Eext51:5751:45
67Gert Melinga1965Zuidlaren52:0251:43
68Edwin Bloemendaal1965Vries52:1551:50
69Willy Pomper1960Zuidlaren52:5351:56
70Henry Teeuwen1967Groningen53:2952:54
71Siebrand Mollema1960Zuidlaren53:4653:05
72Joep Sars1960Haren Gn54:0053:34
73Stefan Grave1962Kropswolde54:0453:47
74Bert Schollema1959Zuidlaren54:3453:46
75Jan van Marum1963Zuidlaren55:1454:11
76Siebe van der Laan1961Annen55:3354:51
77Reint Spriensma1962Tolbert55:5654:59
78Gert Lugthart1963Gasselternijveen56:0755:49
79Abe Veenstra1962Schipborg56:1755:32
80Mark de Vos1961Eelde56:4555:55
81Ronald Weemering1966Assen57:1856:18
82Gert Zuidhof1960Zuidlaren57:4256:49
83Marco van Hoek1967Zuidlaren58:2657:27
84Fred Kamminga1958Zuidlaren58:5758:07
85Gonard Wagenaar1965Zuidlaren1:01:271:00:43
86Peter Koers1964Valthe1:01:371:00:39
 
M>49, 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Jan Nienhuis1952Winsum35:2435:23
2Bert Gernaat1949SV Veendam37:1737:17
3Henk Aalders1948Gieten41:2241:18
4Dick Jager1942Zuidlaren41:3941:36
5Waling Meijer1952Loopgroep De Drentsc41:5141:47
6Tjibbe Pebesma1945Loopgroep De Drentsc42:1442:12
7Jan Posthumus1946Hoogezand42:3542:26
8Henk Vrieling1946Zuidlaren43:0042:53
9Tjakko Speelman1950Fivelstreek43:4043:31
10Ko Doornbusch1947Veendam43:5143:46
11Hiddo Boomsema1955Wildervank44:0243:58
12Harry Dik1950Fivelstreek44:0543:55
13Hans de Vreeze1956Loopservice.nl44:1344:05
14Bert ten Hoff1956Musselkanaal44:4044:27
15Jan de Weerd1955Grolloo45:0544:47
16Jan Johan Hendrik Zwav1949Paterswolde45:4045:02
17Geert Geerts1948Rabobank45:4345:37
18Jan Kollé1957Zuidlaren45:4845:19
19Sybren Bakker1957Zuidlaren46:0745:45
20Eric Zeegers1956Loopgroep De Drentsc47:1246:20
21Jan Henderik Rijnberg1953Gasselte47:2947:22
22Jans Kuiper1946Veendam47:4847:43
23Henk Leuning1954Zuidlaren47:5247:40
24Harry Wolters1951Gasteren47:5447:04
25Roelof J Bijleveld1937Loopgroep De Drentsc47:5647:53
26Folkert Vos1951Oosterwolde Fr47:5647:24
27F Moerker1948Gasteren48:0748:06
28Jan Langeland1930Zuidlaren48:1548:05
29Kees Bunschoten1953Zuidlaren48:1847:27
30Berend Oosterhuis1953Zuidlaren48:2047:40
31Sake Zuidhof1950Sappemeer48:4847:56
32Willem Scheve1947PEC 191049:1549:01
33Herman Smit1956Anloo49:1548:37
34Hein Bokern1956Gasteren49:1648:38
35Jan Meursing1953Annen49:2248:57
36Tjallie Wolthuis1957SOS49:2349:14
37Anne Gietema1956Assen49:2548:44
38Tieme Santes1950Annen49:3549:09
39Jan Lanting1956Zuidlaren49:5049:22
40Jaap Schipper1948Loopgroep De Drentsc49:5549:28
41Wim Dragstma1951Rabobank50:0549:33
42Ad van der Lee1949Groningen50:1349:43
43Klaas Watermulder1945SV Veendam50:2750:07
44Mans Scheper1956Rabobank50:4750:15
45Fred Bisschop1953SV Veendam51:0550:49
46Bob Fial1946Gieten51:1750:38
47Jacob Schoonhoven1947Stadskanaal51:3351:19
48Werner Goga1947Hoogezand51:3951:22
49Luc Nijveen1940Argo51:5351:30
50Jan Wiltker1956Schildwolde51:5451:17
51Geert Veenstra1947Sappemeer52:0651:31
52Remmelt Piers1949Zuidlaren52:0651:46
53Leo Babtist1949Vries52:0951:37
54Pieter den Hengst1946Midlaren52:1251:43
55Willem Molema1952Leeuwarden52:2852:17
56Jan Postma1937Vries52:3551:55
57Tiemon Borgma1948Eelde52:5452:22
58Hans Venema1957Gasteren53:0152:24
59Ger Helsma1947Haren Gn53:1652:54
60Douwe de Vries1945Groningen53:1752:55
61Henk Dodde1954SV Veendam53:1752:31
62Henk Bos1949Groningen53:2253:01
63Bert Leegte1957Midlaren53:3052:40
64Arie Spakman1940Fivelstreek53:3153:11
65Abel Starke1944Zuidlaren53:4353:09
66Jan Koelewijn1956Wildervank53:4652:44
67Raimund Bühler1956Zuidlaren53:5653:11
68Harry Woldendorp1955Schipborg54:2353:35
69Hendrik Terburg1944Assen54:2853:28
70Dick Veldman1957Zuidlaren54:4754:36
71Dirk Flikkema1954Zuidlaren55:0354:04
72Roel Kwint1939AAC '6155:1055:02
73Jan Ties1947AAC '6155:2054:47
74Harry Wessels1954Odoorn56:1855:38
75Piet Lugtenborg1950Loopgroep De Drentsc56:2356:19
76Klaas Holwerda1942Loopservice.nl56:4155:55
77Jochum Wobbes1948ATC '7557:2457:00
78Harm Borgers1947SV Veendam57:2856:41
79Pieter Wetsema1944Veendam58:0457:36
80Dolf Zuidhof1949Schipborg58:0557:12
81Niek ter Veld1957Scharmer58:2458:05
 
V<35, 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Esther de Vries1979Groningen41:3441:32
2Marleen Herbert1986Bergentheim43:4143:39
3Alma Burema1978Groningen44:0043:56
4Akke Oosterhuis1978Groningen45:2344:55
5Annemiek Watermulder1975SV Veendam45:4245:40
6Sandra Jansema1977Veendam45:5645:41
7Henrieke Kuiper1982Veendam47:4847:43
8Elvira van Bolhuis1980Groningen48:1248:08
9Betty Rijnberg1983Gasselte49:3249:25
10Marjanne Steenhuis1984Fivelstreek49:3549:27
11Roos den Hengst1978Midlaren50:2549:56
12Leonie Watermulder1977Zuidlaren50:2750:08
13Marloes Bloemhof1992Oosterwolde Fr51:0750:14
14Marjan Nijboer1972Zuidlaren51:2650:27
15Marian Breukelman1980Hengelo53:5153:06
16Anne-Mareen Ties1981Groningen55:0354:30
17Esther Nieborg1978Sappemeer55:4255:27
18Ellen Harkema1974Groningen56:1255:50
19Rebecca Nieuwenhuis1977Amsterdam56:5656:28
20Laura de Vries1979Zuidlaren58:4258:36
21Sharon Molema1985Hoogeveen1:28:331:27:45
 
V3544, 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Yvonne Georg1969SV Veendam37:4737:45
2Margo Scholing1964Assen41:5241:44
3Aukje de Haan1969Zuidlaren41:5741:54
4Petra Panneman1970SV Veendam43:0343:01
5Enge Zeuner1970SV Veendam43:3043:28
6Theresia Bijl1968Stadskanaal43:5243:40
7Janny Spreen1965Loopgroep De Drentsc44:0844:02
8Aaltje Perdok1963Norg45:0645:03
9Mariken Jaspers1963Zuidlaren45:4545:40
10Mariken Jaspers1963Zuidlaren45:4545:40
11Ina Oortwijn1967Annerveenschekanaal47:0046:32
12Reina Haaijema1963Rabobank47:2847:00
13Alida Schutte1968Valthermond48:3548:22
14Aletta Veninga1968SV Veendam49:3249:14
15Henriette Lagerwerf1970SV Veendam49:3449:15
16Brigitte Ypma1970SV Veendam50:2850:09
17Rhea Wessemius1971Emmen51:0650:54
18Dobbelaar1965Groningen51:3251:10
19Wilma Rake1966Zuidlaren51:4650:54
20Els Popovic1967Zuidlaren52:0551:47
21Marleen van der Meulen1972Annen53:2252:44
22Annemieke Weijling1971Gieten53:3453:09
23Wilma Hartstra-Philips1966Zuidlaren56:2055:58
24Cornely Dijk1972Kropswolde56:2055:41
25Brenda Meek1968Zuidlaren56:5656:37
26Sietske Mulder1970Zuidlaren57:1557:08
27Jakolien Oosting1965De Groeve57:3556:39
28Willy Hof1964Zuidlaren57:3756:51
29Marian Tuinman1967Zuidlaren57:3756:51
30Anneke Grootonk1966Midlaren57:4056:50
31Jennie Melinga1965Zuidlaren57:4257:22
32Harriet Hulst1967Assen57:4357:22
33Lucina Hut1969Giesbeek58:3857:49
34Lydia Terpstra1966Noordlaren58:5658:20
35Tineke van der Knaap1963Zuidlaren59:0258:11
36Tiny Ebbers1964Zuidlaren1:00:4159:49
37Janna Haak-Vedder1966Loopgroep De Drentsc1:00:531:00:43
38Ingrid van Haeringen1967Aquilo1:01:021:00:24
39Petra Lockhorn-Schneid1968Sappemeer1:02:101:01:27
40José van Breugel1967Assen1:02:571:01:57
41Inge Bergsma1971Assen1:02:571:01:57
42Gonny Nieborg1970Zuidlaren1:03:141:02:27
43Bieneke Mellema1965Zuidlaren1:04:581:04:28
 
V>45, 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Janneke Nienhuis-Koetj1960LSV Invictus44:3644:33
2Ineke Zuidema1955Delfzijl46:3346:24
3Joke Rosier1953Vries49:1648:36
4Anne de Jong1961Haren Gn50:2349:24
5Roelie Warmink1943Amsterdam Zuidoost50:5550:44
6Grada Bloem1954Winsum Gn51:0150:41
7Coby Bakker1955Loopgroep De Drentsc51:3750:54
8Annemarie Wieman1962Zuidlaren51:5251:34
9Joke Janssen1960Assen52:0551:47
10Ineke Berghuis1959Schipborg52:3351:58
11Hennie Ruiter1957Hoogezand52:4252:07
12Elly Hoorn1960Annen53:0552:24
13Janitina Speelman1953Gasteren53:2253:10
14Annette Haan1962Veendam53:2352:41
15Ria Greving-Bolhuis1962Zuidlaren53:3053:11
16Wies Veurink-Post1950Houwerzijl53:4153:25
17Berla Feringa- Bakker1946Zuidlaren53:4253:16
18Hilly Koelewijn1956Wildervank53:4552:44
19Anneke Hoekstra1949AAC '6153:5653:46
20Marian Stegink1952Loopservice.nl54:3453:57
21Martha Bos-Holt1950Veendam55:3755:31
22Elly Germes1955Loopgroep De Drentsc56:1856:07
23Ellen Koch1958Zuidlaren56:5156:02
24Kina Klopstra1948Groningen57:0756:49
25Greta Snoek1957Borger57:3457:23
26Anneke Kingma1949Sappemeer57:5156:56
27Heleen Loots Oldenburg1951Veendam58:0457:57
28Jennifer de Vos-Lindem1954Loopgroep De Drentsc58:3958:09
29Marie-Thérèse de Vries1948Zuidlaren58:4358:37
30Betty Huisman1961Loopgroep De Drentsc58:5458:43
31Yvonne Hiariej1962Kolham59:1958:24
32Marian Hoogewerf1949Loopgroep De Drentsc1:00:531:00:41
33Reina Scholtens1960Loopgroep De Drentsc1:00:531:00:43
34Alie Koers1962Zuidlaren1:01:371:00:39
35Regina Aukema1958Midlaren1:04:211:03:45
36Renée Lokman1957Delfzijl1:07:311:06:38
 
MAN, 5 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Jan Stuursma1987Kiel-Windeweer16:1616:16
2Didier Senay1958Veendam16:1916:19
3Niels van Hoorn1991AAC '6118:4418:41
4Erik Tromp1991Schipborg18:5118:50
5Folkert Huisma1981Drogeham18:5518:53
6Maarten Zeegers1983Zuidlaren19:0018:56
7Diderick Niehof1983Zuidlaren19:2119:17
8Peter Berghuis1963Schipborg19:4619:45
9Richard Lantink1992Zuidlaren19:5419:42
10Justin Timmer1991Zuidlaren20:0719:55
11Sander Eefting1985Zuidlaren21:0921:04
12Mattijs Hunneman1992Loopgroep De Drentsc21:1221:05
13Peer Goudswaard1962Zuidlaren21:4221:18
14Jeffrie van der Velde1988Kropswolde22:0621:39
15Bas Koster1992Zuidlaren22:1321:59
16Marnick Kok1992Appingedam22:1422:10
17Rijno Luppes1997Zuidlaren22:2222:04
18Henk Sleurink1963Gieten22:3221:58
19Erwin Koning1987Annen22:5422:36
20Thomas van Hoorn1994Annerveensche Kanaal22:5422:21
21Freek Wolters1989Zuidlaren23:4123:18
22B Zuidersma1962Zuidlaren23:5623:41
23Friezo Kok1991Appingedam23:5823:53
24Marco Donkin1992Zuidlaren24:0223:19
25Rutger Trip1991Zuidlaren24:0323:52
26A Bartelds1945Havelte24:1023:55
27Henk Vegter1952Tynaarlo24:1623:32
28Maxiem Wagenaar1993Zuidlaren24:2523:41
29Tijs Spieringhs1994Nieuw Annerveen24:3724:03
30Gerard Wolters1993Zuidlaren24:4424:21
31Anne Henk Heida1960Midlaren24:5524:28
32Gerrit Jan Warmink1945Eexterveen25:0124:15
33Henk van der Struik1968Rabobank25:1524:44
34Sander Dales1981Wirdum Fr25:1724:15
35Van der Worp1943Zuidlaren25:2025:05
36Stepman Blaauw1984Zuidlaren25:2425:07
37Wichard Heidekamp1970Zuidlaren25:2525:06
38Luuk ten Have1985Tynaarlo25:2624:43
39Harry van der Velde1947Zuidlaren25:2625:19
40Vincent Medema1978Zuidlaren25:3024:27
41Emiel Meijer1978Rabobank25:3325:01
42Martijn de Haan1979Rabobank25:4025:09
43Abel van der Zwaag1948Kraggenburg25:4125:20
44Peter Wester1975Zuidlaren25:4625:18
45Wijnand Karsens1993Vries26:0825:25
46Ton Grimme1990Glimmen26:0825:54
47Jan Haddering1976Buinen26:0925:43
48Jan Klopstra1968Zuidlaren26:1325:48
49Johannes Wolters1958Zuidlaren26:2025:57
50Albert Koenes1956Zuidlaren26:5325:50
51Sander Polling1994Zuidlaren26:5526:11
52Evert van den Berg1965zuidlaren26:5526:16
53Bert Veen1968Zuidlaren27:1626:48
54Roel Kruijer1963Zuidlaren27:2126:48
55Dave Molenberg1995Ten Boer27:2126:27
56Okke van Zanten1997Zuidlaren27:4026:52
57Gijs van Zanten1995Zuidlaren27:4026:53
58Ritse Mooi1937Onnen27:4527:23
59Harm Klaibeda1954Zuidlaren27:5427:04
60Roy Butler1952Millisle (GBR)27:5627:45
61Fred Trijssenaar1961Zuidlaren28:1027:54
62Gerard Timmer1966Veendam28:1427:50
63Iritz Lohr1947Veendam28:1427:50
64Harry Ammerlaan1960Annen28:1927:29
65David Lamain1987Annen28:2227:49
66Jans Sikkens1960Eelde28:3227:38
67Ad Smit1963Hillegom28:4027:52
68Robert Vermeer1960Zuidlaren29:0028:06
69Olf Uineken1963Zuidlaren29:4528:50
70Arnoud Karsens1994Vries30:2930:17
71Andre van Vliet1948Zuidlaren31:2430:27
72Gerard de Vries1941Veendam31:4931:03
73RH Erends1949Groningen32:0731:27
74Max van Zanten1998Zuidlaren32:1031:23
75Lucien Blok1998Zuidlaren32:1131:23
76Mike Eulen1994Zuidlaren33:0932:52
77Rienus Doedens1964Zuidlaren34:0233:26
78Hung Nguyen1964Assen34:3333:59
79Bert ten Brink1953Zuidlaren34:4634:01
80Arjan de Roos Zuidlaren35:1334:17
81Robin Steur1984Veendam35:5135:37
82Tjakko Tjakkes1938LSV Invictus39:5139:08
83Albert Kalk1949Zuidlaren41:3641:18
 
VROUW, 5 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Marrijtje Molenhuis1990Assen19:4419:43
2Manon Herbert1990Bergentheim20:5820:57
3Anne-Sophie Kok1986AAC '6122:1222:11
4Sietske Weide1960Glimmen22:1322:11
5Gea Visscher1973Loopgroep De Drentsc22:4322:40
6Wil luiter Schuiling1950Tolbert23:1323:10
7Mariska de Jonge1988Breda24:0123:56
8Ingmar Pleurke1979Rabobank24:5624:24
9Lammy Kobus1967Rabobank25:2125:07
10Lieke Sabel1990Amerongen25:3024:55
11Lydia Franke1966Zuidlaren26:1025:37
12Dieuwke van der Honing1953Zuidlaren26:3226:25
13Jonna Sabel1989Zuidlaren26:4026:04
14Petra de Jonge1993Anloo26:5026:37
15Cobie Dijkhuizen1976Eemshaven27:0026:24
16Ina Bolt1961Zuidlaren27:3527:01
17Janny Landman1952Zuidlaren27:3927:18
18Raisa Runia1993Zuidlaren27:4127:25
19Clara Meima1971Veendam28:0927:56
20Mizzi van der Zijpp1971Groningen28:2027:38
21Mathilde Bakker1968Zuidlaren28:2227:25
22Irene Bolt1991Zuidlaren28:2227:49
23Angelina Venema1979Hoogezand28:3128:04
24Marit Westra1981zuidlaren28:3427:56
25Ineke Hoogeveen1961Zuidlaren28:3427:40
26Inge Venema1963SV Veendam28:3728:24
27Trieneke Swaving1958Haren Gn28:5828:20
28Stefanie de Vos1986Zuidlaren28:5828:29
29Karin Bekkema-Meyer1946Sappemeer29:0128:25
30Marian Slim1958SV Veendam29:1329:01
31Sylvia Stemkens1970Zuidlaren29:1328:47
32Nel Westerhoff1957Zuidlaren29:1328:47
33Nancy Hamming1970Zuidlaren29:2328:41
34Joke Koenes1983Annen29:3028:28
35Annemieke Boksem1972Zuidlaren29:3728:43
36Roelie Knijp1964Anloo29:4429:09
37Anja Nijboer1966Zuidlaren29:5329:27
38Margriet van der Vinne1972Zuidlaren30:0029:14
39Harma de Groot1976Wagenborgen30:0229:18
40Berta de Groot1948Wagenborgen30:0329:19
41Joke Rauwerda1964Annen30:0729:24
42Margreet van Halewijn1971Veendam30:1029:21
43Lorien Greving1994Zuidlaren30:2130:06
44Hilde de Vries1993Zuidlaren30:2130:07
45Anja1965van der Tuuk30:2229:23
46Michelle Steur1973SV Veendam30:3730:23
47Muriel Geunekes1974Rabobank30:5330:22
48Aly van der Duim Wekem1964Zuidlaren31:0630:12
49Evelien Koers1990Valthe31:1530:17
50Ineke Remkes2000Zuidlaren31:1630:19
51Thea Tiggelaar1953Zuidlaren31:1630:20
52An Bierman1956Annen31:1630:15
53J Berends1955Annen31:4030:39
54Agnes Plukker1968Rabobank31:5931:24
55Betsie Hemmes Zuidlaren32:1031:15
56Karin Frieling1993Schipborg32:2532:19
57Frouwke van Zanten1965Zuidlaren32:2931:41
58Inez Ebbinge1972Zuidlaren32:3131:49
59Edith Bergman1952Schipborg32:3131:43
60Jessie Boekestijn1973Annen32:3831:51
61Hilde Wierenga1970Hoogezand32:4332:11
62Saffira Rijkee1984Tynaarlo32:5232:12
63Monique de Jonge1975Veendam33:1533:01
64Meike Günther1964Groningen34:0233:26
65Gerbrich van der Meule1971Groningen34:0233:27
66Elianne Vrijlandt1968Groningen34:0333:27
67Janneke ten Brink1951Zuidlaren34:4534:00
68Leoni ten Brink1983Eext34:4634:01
69Monica de Jonge1971Amsterdam34:5134:19
70Tiny Wetsema1944Veendam35:3735:24
71Betz E Tjakkes-Paas1942LSV Invictus35:4134:58
72Maureen Brouwer Veendam35:5135:36
73Carmen Smit1967Emmen40:4639:58
 
J 6-8, KINDERLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Leon van der Laan1999Oude Pekela9:369:29
2Tom Wolf1999Zuidlaren9:569:44
3Twan Jutstra1998Zuidlaren10:1510:07
4Leon Hovenkamp1999Zuidlaren10:2210:10
5Jort Vermeer1999Zuidlaren10:3010:12
6Nathan de Vries1998Noordlaren10:3410:14
7Wisse Vogel1998Schipborg10:3910:31
8Jelmer de Hoop2000Zuidlaren11:0110:47
9Luuk Goudswaard1999Zuidlaren11:0110:45
10Jeroen Barkema2000Zuidlaren11:0510:47
11Calvin Massanga1999Zuidlaren11:0510:43
12Kylian Halmingh1998Veendam11:0610:49
13Merlijn van Slobbe1999Zuidlaren11:1010:41
14Mark Prins2001Beilen11:1410:59
15Justin Martena2000Veendam11:2511:08
16Lex Veltink2001Annen11:2911:13
17Renke Arends2000Annen11:3711:10
18Lars Kolk1999Zuidlaren11:4011:26
19Patrick Kremer2001Zuidlaren11:4511:30
20Lukas Mennega1999Zuidlaren11:4611:36
21Jens van der Weide2000Zuidlaren11:4611:19
22Stef Ammerlaan1999Annen11:4711:44
23Juan Wielhouwer1999Zuidlaren11:5211:31
24Jorrick de Vries1999Zuidlaren12:0011:41
25Marnick Vos2000Paterswolde12:0011:35
26Tijmen Kremer1999Zuidlaren12:0211:46
27Bram Bakker2000Zuidlaren12:0211:49
28Bart Heidekamp2001Zuidlaren12:0711:40
29Mitchell Blok2000Zuidlaren12:0911:49
30Stan Terpsta1999Zuidlaren12:1012:00
31Daan Schipper1998Annen12:1311:51
32Maurits Molenkamp1998Zuidlaren12:1712:02
33Roel Veenstra1999Schipborg12:2512:14
34Sander Notten2000Zuidlaren12:2512:09
35Matthijs Bakker1999Zuidlaren12:2712:05
36Gijs Bekker1999Zuidlaren12:2812:15
37Thijs Nieuwenhuis1999Zuidlaren12:3012:10
38Daan Wilkens2000Annen12:3412:17
39Luka Brandsma2000Annen12:3712:16
40Pim Veltink2001Annen12:3812:11
41Joris Rietveld2000Zuidlaren12:4012:14
42Joren te Velde1999Zuidlaren12:4212:20
43Ernst Karsens1999Vries12:4612:37
44Julian Broekema2000Zuidlaren12:4712:33
45Patrick van der Linde1999Zuidlaren12:4712:22
46Leonie Folkerts1999Annen12:4812:22
47Vincent Verspiek2000Zuidlaren12:4812:35
48Jelle Bruinsma1999Zuidlaren12:5412:36
49Gijs Bijmolen2000Annen12:5612:32
50Remco Spanhoff1999Zuidlaren12:5612:26
51Stan Marcus Schneider1999Zuidlaren13:0012:41
52Jorik Davids1999Zuidlaren13:0512:51
53Frank Kremer1999Zuidlaren13:1312:55
54Melle Kerkhoff1999Loppersum13:1412:38
55Vincent Drenth1999Zuidlaren13:1413:00
56Max Voslamber2000Zuidlaren13:1612:57
57Jan Tjalling Homans2000Zuidlaren13:1712:52
58Rens Bos1999Zuidlaren13:1812:58
59Roan Kiel2000Zuidlaren13:1812:54
60Robert Veenstra1999Zuidlaren13:1912:57
61Mathijs Kinds1998Zuidlaren13:2313:09
62Stefan Deuling2000Zuidlaren13:2413:04
63Sander Mulder2000Schipborg13:2913:03
64Shahab Esmaelzadeh2001Annen13:3013:13
65Joris Groenewold2001Zuidlaren13:3012:52
66Mark Eling1999Zuidlaren13:3313:02
67Stijn de Wiljes1999Zuidlaren13:3913:16
68Floris Folmer1999Zuidlaren13:4413:21
69Thijs de Jong2000Annen13:4513:27
70Roy van Bokhorst2000Zuidlaren13:4913:34
71Maurits Hamersma1999Zuidlaren13:5013:37
72Stefan Zandbergen2000Sleen13:5213:17
73Jeroen Schenkel2001Schipborg13:5313:28
74Gijs Groenewold2001Zuidlaren13:5413:16
75Tim Ike2001Zuidlaren13:5713:27
76Mart Nijborg2000Zuidlaren13:5813:41
77Fabian Staal2000Zuidlaren13:5813:39
78Hessel jan Niewijk2000Annen13:5913:44
79Vincent Kabel1999Zuidlaren14:0113:28
80Olaf Boersma2000Annen14:0213:43
81Daan Kram2000Zuidlaren14:0613:32
82George Hegge2000Annen14:1013:54
83Maarten Kremer2001Zuidlaren14:1113:40
84Sven de Haan1999Zuidlaren14:1413:51
85Max van Huffelen2000Schipborg14:1713:53
86Gijs Broekveldt2000De Groeve14:2313:58
87Lauren Mees2001Zuidlaren14:3514:12
88Merijn Poel2000Zuidlaren14:3714:03
89Hein Kanter1999Annen14:3814:17
90Aron Oosterman1999Annen14:4314:20
91Yarno Bremer2000Zuidlaren14:4614:14
92Kevin Hamhuis1999Annen14:4914:26
93Thijs Werleman2000Zuidlaren14:5414:29
94Rogier Nijboer2000Zuidlaren14:5514:11
95Jort Pekema2000Zuidlaren14:5914:31
96Jan Mulder2000Annen14:5914:33
97Dylan Klinkhamer1999Zuidlaren15:0414:31
98Mati Mees2001Zuidlaren15:0714:43
99Joel Veldman2000Zuidlaren15:2114:55
100Jari van der Broek2000Zuidlaren15:2114:56
101Emiel Stalma2001Zuidlaren15:5315:29
102Bram Reenders2000Zuidlaren15:5315:32
103Kars Hiddema2000Zuidlaren15:5415:11
104Edwin Kiewiet1999Zuidlaren15:5715:48
105Daniel van den Linde2001Zuidlaren16:0315:35
106Ben Cazemier1999Zuidlaren16:0715:39
107Sander Meijer2000Zuidlaren16:1415:54
108Daan van Eck2001Zuidlaren16:1515:31
109Daan van Dijken2000Zuidlaren16:2815:49
110Maarten Mulder1999De Groeve16:3616:25
111Frank Huiberts2001Zuidlaren16:4216:00
112Mart Ruchti2001Zuidlaren16:4416:10
113Jeroen Sandker2000Annen16:5216:27
114Gijs Bakker2001Annen17:1116:42
115Jordy Jager2000Zuidlaren17:4517:23
 
M 6-8, KINDERLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Emma Verkaaik1999Annen10:2710:14
2Mirthe Hopkes1999Noordlaren11:4911:27
3Miranda Schenkel1999Schipborg12:0611:54
4Marrit Knol2000Anloo12:0811:46
5Marleen Bruin1999Zuidlaren12:1411:42
6Marit Nieborg1999Zuidlaren12:2312:10
7Kimberly Eulen2000Zuidlaren12:3212:08
8Fleur van Spronsen1998Zuidlaren12:3512:14
9Michelle Nonkens1999Zuidlaren12:4112:21
10Nikki Boer1999Annen12:5412:36
11Marlies van der Laan1998Zuidlaren12:5512:28
12Verdien Spreen1998Annen12:5912:41
13Valerie Arwert1999Zuidlaren13:1613:01
14Nadine Waninge1999Zuidlaren13:1913:02
15Danja de Groot1999Zuidlaren13:2012:59
16Amy Prins1999Beilen13:2413:10
17Lotte Veltink1999Annen13:2813:03
18Luca de Haan1999Zuidlaren13:3013:06
19Melanie van de Braken1999De Groeve13:3213:21
20Marleen Haak1999Zuidlaren13:3413:02
21Rowena Boverhof1999Annen13:3413:11
22Roos Roelofs1998Schipborg13:3513:27
23Maike van Kootwijk1999Schipborg13:3913:15
24Esther Kruijer2000Zuidlaren13:4813:15
25Marjolein Verwoerd2000Annen13:5113:23
26Anniek de Haan1999Annen13:5213:37
27Elze Reinders1999Annen13:5213:23
28Sanne Menninga1998Annen13:5713:42
29Roos Renting2000Zuidlaren13:5713:27
30Ilse Padding1999Eext13:5813:35
31Mandy Terpstra1999Zuidlaren13:5813:22
32Thirza Veenstra2000Zuidhorn14:0213:22
33Vera Mennega2000Zuidlaren14:0313:32
34Kaelin Staats2000Zuidlaren14:0313:39
35Linde Oosterman2001Annen14:0513:37
36Lisanne Bijl1999Annen14:0513:51
37Iris Baalmans2000Annen14:1113:44
38Angie Bos1998Zuidlaren14:1613:46
39Noor van Spronsen1998Zuidlaren14:1813:48
40Lisa Vrieling1999Annen14:2114:00
41Lisa de Haan1998annen14:2414:03
42Marije Dijkstra1999Zuidlaren14:2713:56
43Jente Drewes2001Zuidlaren14:4113:57
44Iris Schultinga2001Zuidlaren14:4114:08
45Nina Werkman2000Zuidlaren14:4114:11
46Britney Pluis1999Zuidlaren14:4314:21
47Janne van Weringh2001Zuidlaren14:4414:08
48Laura Prins2001Zuidlaren14:4414:26
49Kirsten Kuiper1998Zuidlaren14:4814:11
50Isa Mulder2000Zuidlaren14:5014:33
51Yara Vis2001Zuidlaren14:5114:25
52Marloes Collewijn2000Zuidlaren14:5114:33
53Myrthe Braam2000Annen14:5214:25
54Julia Vinke1999Annen14:5214:32
55Marielle Lunshof1999Annen14:5514:32
56Romy Schrage1999Zuidlaren14:5514:31
57Jente Zeubring1998Annen14:5714:37
58Dagmar Elema2000Zuidlaren14:5914:48
59Dominique Polkerman2001Zuidlaren15:0514:53
60Suzanne Biallosterski1999Zuidlaren15:0714:55
61Danieque Enting1999Zuidlaren15:1515:04
62Tedona Zeqiri2000Annen15:1614:50
63Marieke Jager2001Zuidlaarderveen15:1614:57
64Fleur Renting2001zuidlaren15:3415:00
65Lobke Rauwerda1999Zuidlaren15:3915:19
66Hedwig Geuchies2000Zuidlaren15:4715:26
67Iris Nijborg1999Annen15:5115:31
68Patricia Veldman2000Zuidlaren16:0015:36
69Titia Dijkema1999Annen16:0115:41
70Vera van Engeland2000Zuidlaren16:0215:25
71Karlijn Oosterveld1999Zuidlaren16:1115:37
72Martha Ligthart1999Zuidlaren16:1615:52
73Annegreet Knoll2000Zuidlaren16:1815:42
74Sara Huizinga2001Zuidlaren16:1915:43
75Hannah Holtstein2001Zuidlaren16:2015:41
76Kirsten Drenth2000Zuidlaren16:2115:47
77Carmen Stelwagen2001Zuidlaren16:2115:48
78Jolien Oosting1999De Groeve16:2316:11
79Emmy Huisman1998De Groeve16:2616:13
80Joanne Holstein2001Zuidlaren16:3415:56
81Nicole Johannes2001De Groeve16:3416:03
82Hannah Hilhorst2000Annen16:3616:17
83Lonneke ten Brink2000Zuidlaren16:3716:06
84Danee Wouda2001Zuidlaren16:3716:06
85Ilse Franke1999Zuidlaren16:3916:39
86Nicole Kabel2001Zuidlaren16:4116:02
87Maren Ruchti1999Zuidlaren16:4216:09
88Kim van Veldhuizen1999Zuidlaren16:4416:35
89Daphne van der Vinne1998Zuidlaren16:4416:14
90Lilia Veenstra2001Zuidhorn16:5916:18
91Hilde Coerts2001Zuidlaren17:0316:35
92Laura Oosting2001Zuidlaren17:1016:35
93Ikki van der Caay1999Zuidlaren17:1716:57
94Lisa de Jong2001Eext17:1916:44
95Britt Vennema2000Zuidlaren17:2017:04
96Kirsten Franke2001Zuidlaren17:2216:57
97Sanne de Jong2001Eext17:3116:55
98Nienke Wijma2000Zuidlaren17:3217:08
99Lotte Klopstra2000Zuidlaren17:3316:59
100Terre Linn Zeubring2000Annen17:4017:14
101Rianne Prins2000Zuidlaren17:4017:23
102Rosalie Hielema1998Annen17:4117:15
103Floor Siesling2000Zuidlaren17:4217:06
104Joyce Rossing1999Zuidlaren17:4317:08
105Iris Koops2001Zuidlaren17:4417:04
106Keri Kolk2001Zuidlaren17:4517:07
107Sylvia Terpstra2000Annen17:4717:19
108Marilou Hogeveen2000Zuidlaren17:4817:21
109Simone Schoon2000Zuidlaren17:5117:18
 
J9-12, KINDERLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Yuri ten Katen1995Zuidlaren8:078:07
2Bastian Zandbergen1995Hoogeveen8:338:33
3David van Rijswijk1995Zuidlaren8:368:34
4Sjors Beukeboom1996Paterswolde8:498:48
5Marijn van Hoorn1998Annerveensche Kanaal8:538:53
6Sven Boersma1997Annen8:578:56
7Menno Tiesma1994Zuidlaren8:598:56
8Fons Boer1997De Groeve8:598:58
9Rico van der Brink1996annen9:049:04
10Maarten Toeter1995Zuidlaren9:199:19
11Rob Kinds1995Zuidlaren9:209:11
12Arnoud Karsens1994Vries9:219:19
13Alex Tiesma1997Zuidlaren9:279:26
14Wiebe Kolkman1994Midlaren9:329:27
15Jorn Huizinga1996Vries9:339:26
16Koen Wetterauw1998Zuidlaarderveen9:349:32
17Louïs Wielhouwer1995Zuidlaren9:409:38
18Niels Rutgers1997Roden9:409:35
19Koen van de Brink1996Annen9:439:40
20Waling-Sipke Meijer1995Wildervank9:589:56
21Thomas Notten1995Zuidlaren9:589:57
22Sem te Velde1995Zuidlaren10:019:57
23Sander Carras1996Annen10:019:59
24Jaap-Jan Mulder1997Annen10:019:56
25Jelte Heuker1996Eext10:029:59
26Tjitze Bouma1996Zuidlaren10:039:58
27Jaron Veldhuis1996Zuidlaren10:0310:02
28Daniel Klunder1996Annen10:1010:05
29Gerben Hageman1995Zuidlaren10:1810:13
30Daan Lensink1998Anloo10:1910:14
31Jaron Doddema1995Zuidlaren10:2210:19
32Jannick Arends1998Zuidlaren10:2210:21
33Marwin Prins1997Zuidlaren10:2610:26
34Max van de Ven1997Zuidlaren10:2810:27
35Henri Nijborg1998Zuidlaren10:2910:24
36Bas Nijhof1995Zuidlaren10:3110:29
37Berend de Groot1995Zuidlaren10:4210:42
38Joeri de Haan1997Annen10:4310:41
39Colin Werkman1998Zuidlaren10:4410:36
40Niek Wiersma1997Zuidlaren10:5210:49
41Vincent ten Brink1998Zuidlaren10:5410:51
42Stijn de Jong1997Zuidlaren10:5610:51
43Mick Hamming1996Zuidlaren10:5810:53
44Indy de Jong1997Annen11:0110:55
45Leon Meyer1996De Groeve11:0310:55
46Ruben Uinenken1996Zuidlaren11:0410:53
47Bas Rendering1996Annen11:0611:03
48Lars van Maanen1996Zuidlaren11:1011:06
49Thomas Hesseling1997Annen11:1211:11
50Rik Zwiers1997Zuidlaren11:1611:15
51Lex Tammens1997Zuidlaren11:1611:11
52Jos Padding1996Eext11:2011:17
53Tom de Groot1998Zuidlaren11:2111:08
54Ruben Schoo1998Annen11:2211:20
55Jorn Hiemstra1996Zuidlaren11:2211:15
56Joris Hof1998Zuidlaren11:2210:53
57Joris Oosting1998De Groeve11:2411:15
58Leon Davids1997Zuidlaren11:2411:18
59Rik Feunekes1996Zuidlaren11:2511:19
60Rodrigo Wielhouwer1996Zuidlaren11:2611:24
61Michelle Klunder1998Annen11:3511:33
62Sten Meijer1996Zuidlaren11:3611:28
63Frenk Venema1995Zuidlaren11:3711:34
64Niko Kraak1998Zuidlaren11:3711:35
65Remco Johannes1998De Groeve11:4011:28
66Erik Moedt1997Zuidlaren11:4011:39
67Bas ven der Velden1998Zuidlaren11:4211:28
68Wesley Kobus1995Zuidlaren11:4511:42
69Jannes Berghuis1998Zuidlaren11:4711:42
70Kevin ?1998Annen11:5011:43
71Ruben van Oosten1997zuidlaren11:5011:46
72Axel Noorman1998Zuidlaren11:5011:37
73Ruben Hoekstra1995Hoogeveen11:5411:43
74Thom Nijboer1997Zuidlaren12:0011:47
75Roy van Leeuwen1997Zuidlaren12:0111:56
76Sander Tilman1995Annen12:0712:05
77Emiel Wijma1998Zuidlaren12:0712:02
78Ricardo Rubingh1995Zuidlaren12:0812:02
79Lars Melinga1995Zuidlaren12:1112:00
80Renske Kruijer1998Zuidlaren12:1111:55
81Gijs Willem Homans1998Zuidlaren12:1212:11
82Patrick Rubingh1998Zuidlaren12:1212:08
83Bart Truijen1996Zuidlaren12:1412:05
84Wilko Kiewit1996Zuidlaren12:1512:05
85Marco Uilhoorn1998Annen12:1812:11
86Jasper Venema1997Zuidlaarderveen12:2212:13
87Kay Abbring1998Schipborg12:2512:16
88Daan Bulthuis1997Annen12:2512:24
89Thom Mulder1998Zuidlaren12:2712:04
90David Bonting1995Zuidlaren12:3012:19
91Niels Bieleveld1998De Groeve12:3112:21
92Niels Boer1998Annen12:3212:25
93Rob Hoeksema1998Annen12:3912:33
94Jeffrey van Nijnatten1998Zuidlaren12:4012:30
95Jens Ligthart1997Zuidlaren12:5312:50
96Wouter Haak1997Zuidlaren12:5312:51
97Rob Koster1995Zuidlaren12:5912:51
98Jasper van der Struik1998Annen12:5912:53
99Rick Huizing1998Annen12:5912:54
100Sven Vrieling1997Annen13:0813:02
101Jasper van der Duim1997Zuidlaren13:1513:03
102Rob Nijholt1996Zuidlaren13:2113:16
103Mark van Loo1997Zuidlaren13:2113:18
104Laurens Kok1997Zuidlaren13:3313:21
105Miguel Correira-Lorenz1997Zeegse13:4113:04
106Marnix van den Berg1998Zuidlaren13:4513:31
107Erik Bloemink1998Zuidlaren13:4513:36
108Rick Jager1997Zuidlaarderveen13:4613:44
109Mark Huttinga1996De Groeve13:5013:39
110Dion Staal1998Zuidlaren13:5013:38
111Yorick Postema1998Zuidlaren13:5113:19
112Maurice Tieleman1996Zuidlaren13:5913:34
113Daniel Overzet1998Zuidlaren14:4214:37
114Jeroen Oosting1997Zuidlaren14:5114:43
115Maurik Karsens1996Vries15:2415:22
 
M9-12, KINDERLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Anouk Hof1997Gieterveen9:229:21
2Floor Buigel1997Warffum9:329:30
3Sanne Folkertsma1994Zuidlaren10:0410:01
4Minke Berghuis1996Zuidlaren10:1110:10
5Manon Eling1996Zuidlaren10:2310:22
6Anouk Schollema1995Goor10:2410:21
7Tessa Doedens1994Zuidlaren10:2810:24
8Lidwien de Jong1995Zuidlaren10:2810:22
9Ineke Knijp1995Anloo10:4110:38
10Belle van Rijswijk1995Zuidlaren10:4510:41
11Merel van Bergen1996Zuidlaren10:5510:50
12Daniela Timmer1995Zuidlaren10:5810:50
13Lieke Bakker1997Zuidlaren10:5910:47
14Hannah Brugge1997Zuidlaren11:1011:10
15Linde de Wiljes1997Zuidlaren11:1111:05
16Laura Hofstede1997Zuidlaren11:1111:05
17Wendelien Huizinga1998Vries11:1611:12
18Marloes Ploeg1995Annen11:2211:18
19Kaylee Swiers1996Zuidlaren11:2211:17
20Mirjam Cazemier1997Zuidlaren11:2711:13
21Annika Kuiper1996De Groeve11:2711:17
22Nieke Hoenjet1995Annen11:2911:26
23Eline Jansen1996Zuidlaren11:4011:39
24Lisa Huizinga1997Zuidlaren11:4611:36
25Door Doeven1997Gasteren11:4911:46
26Esmee Wolters1997Zuidlaren11:5611:55
27Tessa Wiegman1997Zuidlaren11:5711:49
28Jamie Staats1997Zuidlaren12:0011:53
29Floor van Kootwijk1997Schipborg12:0711:59
30Saria de Olde1997Zuidlaren12:0812:06
31Floor de Graaf1997Zuidlaren12:0912:01
32Dominique Veninga1997Veendam12:1711:59
33Britt Melinga1997Zuidlaren12:1812:17
34Teddy Monninkhof1995Zuidlaren12:2012:17
35Rixt Bruinsma1997Zuidlaren12:2712:17
36Anouk Vermeer1997Zuidlaren12:2812:17
37Roos de Goede1998Zuidlaren12:2812:17
38Daphne Bolhuis1995Zuidlaren12:3012:26
39Nadia Drenth1996Zuidlaren12:3012:14
40Manon Seinen1996Zuidlaren12:3212:30
41Amber Wolf1997Zuidlaren12:3312:26
42Maaike Falkena1997Zuidlaren12:3412:29
43Yati Janssen1998Zuidlaren12:3612:32
44Nienke Rijstenberg1998Zuidlaren12:3812:23
45Manon Goedhuis1996Zuidlaren12:4412:43
46Sanne Huttinga1996De Groeve12:4612:38
47Carmen Lodewegen1997Zuidlaren12:4612:37
48Benthe de Haan1997Annen12:4712:42
49Marielle Truijen1998Zuidlaren12:4712:31
50Karlijn Drenth1998Zuidlaren12:4712:32
51Laureen Gerrits1997Bedum12:4712:11
52Inge Hamminga1996Annen12:4812:43
53Kim Doedens1997Zuidlaren12:4812:38
54Tanne Hopkes1997Noordlaren12:5112:41
55Marijke Tilman1998Annen12:5212:45
56Esther Nijborg1996Annen12:5412:51
57Laura Huizing1996Annen12:5612:52
58Danielle de Boer1998Zuidlaren12:5912:49
59Lilian Veldman1995Zuidlaren13:0112:57
60Yvonne Leever1998Zuidlaren13:0512:57
61Mandy Hof1995Zuidlaren13:0512:36
62Fennie Hegge1998Annen13:0613:02
63Lianne Kuiper1998De Groeve13:0912:56
64Jeanne Cazemier1995Zuidlaren13:1512:55
65Rianne Lensen1998Zuidlaren13:1713:15
66Bente Stalma1997Zuidlaren13:2513:18
67Marjolein Hovius1998Zuidlaren13:2613:12
68Maartje Rake1998Zuidlaren13:2713:12
69Dorien Rozema1998Assen13:3213:16
70Ilse Rozema1998Assen13:3313:16
71Serra van der Spek1997Schipborg13:3313:24
72Eline van Es1998Zuidlaren13:3513:22
73Wieke van Marle1996Zuidlaren13:3613:26
74Jaleesa Timmer1997Zuidlaren13:3813:30
75Lieke de Vries1998Zuidlaren13:4113:17
76Femke Hartstra1998Zuidlaren13:4513:08
77Jamila Hensel1997Zuidlaren13:5013:42
78Rosallie Polling1996Zuidlaren13:5113:48
79Sterre Wouda1998Zuidlaren13:5213:45
80Nienke Dijkstra1997Annen13:5213:25
81Anna Oosterhof1995Zuidlaren13:5613:38
82Daniek Doddema1998Zuidlaren13:5813:21
83Lisette Schoon1996Zuidlaren14:1114:01
84Laura de Boer1996Zuidlaren14:1114:07
85Liz Dijkstra1997Vries14:1514:11
86Rianne Kamphuis1997Zuidlaren14:1814:12
87Sanne van Bokhorst1998Zuidlaren14:4014:21
88Inez Arwert1998Zuidlaren14:4114:32
89Kimberly Kolen1996Zuidlaren14:4214:35
90Vera Rauwerda1998Zuidlaren14:4514:30
91Lotte Voslamber1997Zuidlaren14:4614:37
92Meaghan de Vries1996Zuidlaren14:4614:38
93Merel Mollema1995Zuidlaren15:0114:42
94Rachel van Weringh1996Zuidlaren15:0314:43
95Mirthe Oosting1997Zuidlaren15:0414:55
96Daniek ?1997Zuidlaren15:0514:59
97Katja Mulder1998De Groeve15:1115:00
98Dana de Haan1997Zuidlaren15:1815:12
99Tjitske Hartstra1998Zuidlaren15:2214:41
100Inge Goelema1998Zuidlaren15:2715:26
101Lisa Heidekamp1998Zuidlaren15:2715:11
102Eva Luinge1998Zuidlaren15:2715:10
103Sophia Terpstra1997Annen15:3015:23
104Elina Tieleman1998Zuidlaren15:3214:51
105Paula Terpstra1998Annen15:3515:27
106Eef Ammerlaan1995Annen15:4415:27
107Evelien Cazemier1996Zuidlaren15:4515:26
108Annemiek Balt1997Zuidlaren15:4715:33
109Kirsten Rietveld1998Zuidlaren15:5315:12
110Magriet Meida1998Zuidlaren15:5815:26
111Ellen Slijkoort1996Zuidlaren16:0015:50
112Amber Bijker1998Annen16:0115:57
113Joyce van der Voet1998Zuidlaren16:1616:09
114Emma Volkink1998Zuidlaren16:2415:47
115Eline Hiddema1998Zuidlaren16:2415:43
116Julia Nijhof1997Zuidlaren16:2415:47
117Lisa Marcus1997Zuidlaren16:2516:12
118Cilia Schrage1997Zuidlaren16:2516:18
119Eva Mulder1998Zuidlaren16:4116:15
120Lotte Reezigt1998Annen17:0016:52
121Robin Beurskens1998Annen17:0016:53
122Anouk van Dijken1998Zuidlaren17:3417:18
123Manon Hulzebos1998Schipborg17:3817:25
124Lisa Soeliman1998Zuidlaarderveen17:5017:37
 
www.uitslagen.nl18-10-2007 13:40