Zoek

Uitslagenlijst Raboloop

Mill - Zaterdag 3 november 2007

 
1MTOT, 1 KM JEUGDLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Bram Goossens2001Sint Anthonis4:46 
2Stef Boumans1999Boxmeer4:49 
3Garm Willems1997Sint Anthonis6:06 
 
1VTOT, 1 KM JEUGDLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Nadia van Hal1996Mill4:08 
2Janne Verstraten1996Boekel4:45 
3Janne Goossens1999Sint Anthonis5:11 
4Britt Jacobs2000Mill6:07 
5Meike Goossens2003Sint Anthonis7:27 
 
5M40-, 5 KM TRIMLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Sadik1972Eindhoven18:01 
2Pim van de Oever1974Oploo18:42 
3Wiebe Smid1980's-Hertogenbosch19:32 
 
5V40-, 5 KM TRIMLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Ilona Kuppen1980Veghel26:30 
2Laura Maure-Arts1982Eindhoven28:29 
3Loes Willems1993Langenboom29:10 
4Maaike van der Burgt1993Langenboom29:10 
5Sanne Peters1978Mill29:19 
6Monie van de Weem1974Mill29:36 
7Marleen Peters1980Mill30:01 
8Petra Hendriks1970Langenboom32:02 
 
5M40+, 5 KM TRIMLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Peter Mijsberg1965Veghel16:37 
2Hans Bulkens1962Boxmeer18:01 
3Jan van Doorn1963Erp18:53 
4Johan van Hal1964Mill19:16 
5Paul Selten1958Mill20:35 
6Ruud Jakobs1962Siebengewald21:31 
7Peter Coenen1966Horst21:47 
 
5V40+, 5 KM TRIMLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Willy Lamers1963Haps25:11 
2Karin Cornelissen1967Oploo25:29 
3Henriet Bens1964Mill28:28 
4Yvonne Jacobs1965Vierlingsbeek28:40 
5Marita Hubers1963Oploo29:16 
6Ingrid Cornelissen-v D1965Wilbertoord30:24 
7Diana Janssen1967Oss35:38 
 
5M50+, 5 KM TRIMLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Joop Zanders1956Horst18:48 
2Piet van den Oever1949Oploo20:07 
3Gerard van de Bovenkam1956Ochten21:30 
4Grad1952Rijkevoort22:14 
5Leen Spies1949Tiel23:01 
6R. Lubbers1951Balgoij29:31 
7Jan Thijssen1941Cuijk32:34 
 
5V50+, 5 KM TRIMLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Lenie Arts1950Eindhoven31:16 
 
M40-, 10 KM TRIMLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Milan Perc1971Cuijk34:06 
2Marco Tramontina1968Eindhoven34:31 
3Jeroen Zuidwijk1979Amsterdam39:18 
4Mark-Jan Janssen1973Oss39:56 
5Arjan Rigters1976Zetten40:33 
6Marcel Nooijen1969Nijmegen40:52 
7Arno Herrewegh1976Breda42:33 
8Ferenc Vissers1974Nijmegen47:32 
9Erik van de Vijver1981's-Hertogenbosch53:03 
10Bart de Bijl1982Eindhoven1:00:06 
11Dries de Bijl1984's-Hertogenbosch1:02:54 
 
V40-, 10 KM TRIMLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Evelyn Drieshen1970Helmond42:10 
2Ilse Gerrits1970Wijchen48:15 
3Ellen Hermens1985Ledeacker54:04 
4Danielle Kremers1981Mill55:08 
 
M40+, 10 KM TRIMLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Alex Gijsbers1960Berghem36:51 
2Jos Linders1961Wanroij38:09 
3Jan Verbruggen1963Venhorst38:25 
4Jan Nabuurs1962Stevensbeek38:43 
5Arno van der Gammen1960Uden38:59 
6Reinaud van Gastel1960Molenhoek Lb39:14 
7Matt Siroo1966Sint Hubert40:55 
8Geert Linders1964Boxmeer42:18 
9Alex van Hoof1967Oss42:39 
10Arno Wientjes1964Linden42:47 
11Jan van de Ven1964Rijkevoort44:39 
12Bart Gras1962Uden44:52 
13Wim Ketelaars1962Heeswijk Dinther45:03 
14Verheijen1958Boxmeer45:34 
15Joris Zeegers1962Ledeacker46:08 
16Wim Cornelissen1963Oploo46:56 
17Jan Willem Goossens1966Sint Anthonis47:01 
18Frits Witjes1964Elst Gld47:12 
19Jan Derks1960Wanroij48:05 
20Andre Keizer1961Cuijk48:06 
21Theo Huvenaars1959Gemert48:27 
22Jeroen Willems1960Sint Anthonis49:59 
23JP de Grauw1963Beuningen Gld51:57 
24Tonny van Beek1958Uden56:55 
 
V40+, 10 KM TRIMLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Annet Cheizoo1967Uden42:38 
2Rianne Kremers1966Gorinchem43:40 
3Marian Wouters-Opsteeg1959Escharen45:56 
4Marian Kerkhof1966Mill51:44 
5Carin van den Berg1966Boxmeer56:52 
6Jenny Leemhuis1958Uden58:59 
 
M50+, 10 KM TRIMLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1J.M. Mutsaers1956Wilbertoord37:30 
2George van Gorkum1951Rozendaal38:02 
3Chris van Lankvelt1957Boekel40:06 
4Willie v.d Laar1957Handel41:55 
5Wim Hoeks1947Berghem42:11 
6Jan van Boekholt1953Nijmegen44:34 
7Jos Hendriks1956Wanroij44:46 
8Piet Gerrits1943Cuijk45:47 
9Leo de Bijl1951Cuijk46:31 
10J. de Langen1947Venray47:01 
11Hans Hermkens1957Gemert47:39 
12Henk de Vrind1955Waalre48:04 
13Wim Kremers1952Waalre48:44 
14Goof Spiekman1950Boxmeer49:03 
15Theo van de Ven1944Stevensbeek49:23 
16Huub Verhees1937Waalre51:00 
17Kees van de Looy1947Veldhoven51:17 
18Joop Coolen1949Wijchen51:58 
19Harrie Stempher1950Eindhoven53:55 
20Leo van Kempen1946Beers Nb1:00:19 
 
V50+, 10 KM TRIMLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Barbara van Gorkum1954Rozendaal53:12 
 
De RABOLOOP wordt georganiseerd door AV-Olympus en MIKO '76,
maar is natuurlijk niet mogelijk zonder de steun van de Rabobank!
 
www.uitslagen.nl03-11-2007 16:48