Zoek

Uitslagenlijst 44e Eurode Abdijcross

Kerkrade - Zondag 27 januari 2008

 
Uitslagen.nl heeft uw hulp nodig en wil graag de afstanden bij dit evenement weten. Klik hier om afstanden door te geven.
 
PMC, PUP. B/C 850M
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Dionne Claessens2000Caesar3:37 
2Jill Jaspers2000Caesar3:49 
3Moor Wishaupt2001Caesar4:04 
4Daphne Goltstein2000Ransdaal4:23 
5Demy Hintzen1999Achilles-Top4:29 
6Merel Voncken2002Caesar4:52 
 
PJC, PUP. B/C 850M
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Pelle Leclair2000Achilles-Top3:43 
2Sander Lanters2001Achilles-Top3:47 
3Luc Vogely2000Achilles-Top4:03 
4Casper Vorstermans2001Atletiek Maastricht4:17 
5Thijs Vogely2001Achilles-Top4:30 
 
PMB, PUP. B/C 850M
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Leonie Mohr1999LC Herzogenrath (GER3:04 
2Suzan Werps1999AV Weert3:06 
3Famke Paulussen1999Caesar3:26 
4Esther Voncken1999Caesar3:33 
5Britt Tackenberg1999Achilles-Top3:58 
 
PJB, PUP. B/C 850M
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Kaj Stevelmans1999STB3:09 
2Daan Lutjens1999AVON3:14 
3Rutger Kerres1999Kerkrade3:25 
4Jens SchŲnborn1998SVS Merkstein 1919 e3:27 
5Luuk Philips1999Achilles-Top4:08 
 
PJA, PUP. JA 1250M
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Frederik Ruppert1997LC Herzogenrath (GER4:19 
2Maurice Andres1997LC Herzogenrath (GER4:32 
3Joery Franssen1997Unitas4:46 
4Stijn Martens1997Caesar4:48 
5Hannes Vohn1997LC Herzogenrath (GER4:48 
6Rick Muy1998AVON4:52 
7Remco Voncken1997Caesar4:52 
8Sybout Jonkman1997AVON5:03 
9Giel Van Asten1998Atletiek Maastricht5:17 
10Niclas Schwartz1997LC Herzogenrath (GER5:27 
11Jip Kuypers1998Caesar5:39 
12Lars Vorstermans Atletiek Maastricht5:47 
13Nils Schauman1998SVS Merkstein 1919 e6:17 
14Tim Weinberg1999SVS Merkstein 1919 e6:30 
15Brian Hinz1997Achilles-Top6:45 
 
PMA, PUP MA/MD 1250M
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Britt Jacobi1997Achilles-Top4:57 
2Diete Kelchtermans1997Vabco Mol (BEL)5:11 
3Arlette Rademakers1997Achilles-Top5:18 
4Evy Paulussen1997Caesar5:20 
5Inge Herwartz1997LC Herzogenrath (GER5:21 
6Chantal Brouwers1997Atla Lanaken (BEL)5:24 
7Dominique Claessens1997Caesar5:27 
8Pien Wishaupt1997Caesar6:00 
9Isabella Jung1998SVS Merkstein 1919 e6:00 
10Victoria Rieper1998SVS Merkstein 1919 e6:04 
11Fenna de Vries1997Achilles-Top6:05 
12Sanne Stijfs1998Achilles-Top6:10 
13Lieke Lipsch1997Achilles-Top6:18 
14Lynn Vogely1998Achilles-Top6:19 
15Lois Caubo1997Achilles-Top6:20 
16Annika Sieben1998SVS Merkstein 1919 e6:26 
17Fiona GŲrtz1998SVS Merkstein 1919 e6:27 
 
MD, PUP MA/MD 1250M
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Nina Daelemans1996Vabco Mol (BEL)4:27 
2Jana Nijs1995ATLA Lanaken (BEL)4:51 
3Babs Meurissen1996Achilles-Top5:03 
4Katherina Hartung1996LC Herzogenrath (GER5:06 
5Laura Baske1996LC Herzogenrath (GER5:08 
6Anne Martens1995Caesar5:14 
7Lou van Asten1996Atletiek Maastricht5:19 
8Amber Tackenberg1995Achilles-Top5:41 
9Tessa Gijbels1996Atletiek Maastricht5:43 
10Saakia Krolzig1996Achilles-Top5:44 
11Juliet Souren1995Achilles-Top6:06 
12Anne Driessen-Stams1996STB6:08 
13Nadja Hauch1996SVS Merkstein 1919 e6:21 
14Muriel Bonfrere1996Achilles-Top7:06 
 
JD, JD/MC 1900M
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Arne Agten1995Vabco Mol (BEL)6:45 
2Brent Kelchtermans1995Vabco Mol (BEL)7:13 
3Pieter-Jan Voorter1996MACD (BEL)7:21 
4Philip Hartung1996LC Herzogenrath (GER7:35 
5David Richter1996STB7:43 
6Sam Timmermans1995Unitas7:44 
7Koen Wishaupt1995Caesar7:56 
8Jef Jacobs1995STB8:10 
9Jeroen Kokkelkorn1995STB8:27 
10Nico Jung1995SVS Merkstein 1919 e8:35 
11Tom Vorstermans1996Atletiek Maastricht8:56 
12Lukas Schaumann1996SVS Merkstein 1919 e11:12 
 
MC, JD/MC 1900M
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Christine Hibbe1993LAC Mausbach (GER)6:58 
2Dayenne Roberts1993AVON7:01 
3Suzanne Timmermans1993Unitas7:19 
4Britta Ehlert1993LAC Mausbach (GER)7:28 
5Katrina Esser1994LAC Mausbach (GER)8:07 
 
JC, JC/MB/MA 3700M
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Guy Maas Atletiek Maastricht13:59 
2Jonas Voorter1993MACO14:05 
3Frank Tijdink1994Caesar14:12 
4Patrick Brouwers1993ATLA (BEL)14:27 
5Philipp Cerfontaine1994LAC Mausbach (GER)14:38 
6Tobias Fink1994LAC Mausbach (GER)15:39 
7Youp Souren1993Achilles-Top16:56 
8Thomas Bonekamp1993Caesar18:17 
 
MB, JC/MB/MA 3700M
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Elli Frank1991Achilles-Top15:40 
2Carina DŲring1992LSG Eschweiler (GER)16:47 
3Anne Esch1992SV Nierfeld (GER)17:09 
4Julia Heikes1992SV Nierfeld (GER)18:31 
 
MS, LANGE CROSS
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Hassan Mahboub Ali1981Bahrein28:48 
2Matthew Chirichir Kosg1986Kenia30:05 
3Ron van Diepen Nederland31:02 
4Philipp Nawrocki1977ATG (GER)31:16 
5Kevin Mutai1986Kenia31:33 
6Michiel de Ruiter Nederland31:35 
7Sven Nijs1980BelgiŽ31:48 
8Theo van de Abeel BelgiŽ31:56 
9Ferdy van der Heide Nederland31:59 
10Christian Molitor1988Celtic Diekrich (LUX32:22 
11Roger Rousseau Nederland32:28 
12Ron Wijnen Nederland32:53 
13Renzo Raumen1975Caesar32:57 
14Roger Heiligers Nederland34:18 
15Lennard Vinken1983Heerlen36:45 
16Ronny Huynen1973Atol Runner37:02 
17Guy Mostard1974Margraten38:24 
18Abraik Mouloud1975Ceasar38:36 
19Luuk Janssen1979Maastricht Uros38:37 
20Adam Brodzinski1974Genk (BEL)38:43 
21Remco Rinia1985MSAV Uros39:37 
22Christophe Guilaume1975JLTCUB40:18 
23Ralf op 't Broek1977TVS40:51 
24Gaston Bosten1990N.A.40:52 
25Patrick Bijsmans1977Maastricht40:58 
26Olaf Boxman1978Atletiek Maastricht41:11 
27Bastiaan Uittenkamp1984Maastricht Uros41:45 
28Jasper Diekama1979Loopservice NL42:59 
29Alain Bosten1990N.A.43:10 
30Dennis Lymandt1974Kerkrade43:14 
31Jamal Malaouidi1985Achilles-Top43:20 
32Bram Berkhof1982Atletiek Maastricht44:15 
33Bart Maes1982Atletiek Maastricht44:21 
34Armand Janssen1978Landgraaf44:36 
35YaŽl Smeets1992N.A.46:07 
36Sven Erstfeld1975Bruehler TV 1879 (GE46:35 
37YaŽl Smeets1992N.A.48:23 
38Marko Phernambucq1979Atletiek Maastricht48:51 
 
VS, LANGE CROSS
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Isabelle Sluysmans BelgiŽ35:53 
2Evelin Ruyters1985Atletiek Maastricht42:19 
3Hilde Poolen1980run 2 day43:16 
4Sandra Peters1980Bruehl tv 1879 (GER)43:48 
5Bianca van Diepen1975Hera45:24 
6Annick Moors1980Genk (BEL)47:00 
7Paula Langenveld1976Heerlen56:31 
 
M35, LANGE CROSS
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Stefan Vandebroeck1972BelgiŽ30:37 
2Patrick Delait1969Nederland32:18 
3Jean Herpers1969STB32:50 
4Rob Laenen1969Beek36:34 
5Rudy Aarts1972N.A. (BEL)39:15 
6Raimond Hafkenschein1968CPC Groep / MAAG40:08 
7Vincent Lieshout1972Beek40:27 
8Ivo Vincken1972STB41:17 
9Michel Lemmens1971Voerendaal41:22 
10Frans Lipsch1968N Skiv41:32 
11Aytekin Potat1969Genk (BEL)54:24 
 
V35, LANGE CROSS
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Lara Klaassen1971STB38:45 
2Kerensa Kuypers1971Kerkrade50:45 
 
M40, LANGE CROSS
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Bert van Wersch1966Achilles-Top35:23 
2Lou Maas1965Atletiek Maastricht35:36 
3Bart Claessens1964Caesar36:32 
4Maurice Quaedvlieg1965Achilles-Top37:38 
5Ronald Polder1964TV Stein38:41 
6Harold Van de Veerdon1964Unitas39:09 
7Stephan Hilgers1968Tivoli Roch Aachen (39:11 
8Frank Nyholt1966Achilles-Top40:20 
9Karel Kruitz1967Heerlen40:44 
10Horst Schroten1965Tivoli Roch Aachen (40:45 
11Walter Adang1965Ertk40:50 
12Stephan Hilgers1968Tivoli Roch Aachen (41:21 
13Jo Danoiseaux1965Geleen41:31 
14Ton Leenders1964Achilles-Top42:39 
15Laurens Slaats1964Achilles-Top42:43 
16Piet Vangeel1966Hoesselt (BEL)42:51 
17Cor van Haaren1966STB44:16 
18Marc Moonnen1964Geleen44:27 
19Jac Spijkers1963Sittard44:35 
20Theo Arpotz1963Eijsden47:48 
21Rene Janssen1963Margraten48:12 
22Patrick Wasserman1966Tange Cross55:27 
 
M45, LANGE CROSS
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Hub Kurvers1961Caesar33:18 
2Rob Riksen1962STB35:51 
3Rene van Uum1961Atletiek Maastricht35:59 
4Marcel Smeets1963Valkenberg36:04 
5Egid Neutelings1959TC Maastricht36:39 
6Rene Bastiaens1958Stein38:19 
7Hans Martens1960Caesar38:26 
8Klaus Krolzig1960Achilles-Top38:41 
9Peter Cortenraad1961Nederland39:08 
10Rene Dekker1959Upstairs team39:40 
11Pierre Weerts1959Unitas40:56 
12Peter van Buggenum1959AVON41:33 
13Patric Gelders1961Opoeteren (BEL)41:49 
14Rene Clement1961Achilles-Top43:39 
15Marc Knoben1963Elsloo44:10 
16Peet Notten1962Meers44:11 
17Remy Slijpen1962Scheulder44:38 
18Peter Vallinga1962Zoladz45:58 
19Wil Fleurkens1961Landgraaf46:09 
20Arnold Jaspers1961Voerendaal48:57 
21Stavros Peters1961DLC Aachen (GER)49:26 
22Wil Loonen1960Schin op Geul52:37 
 
V45, LANGE CROSS
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Elaine Peters1961DLC Aachen (GER)46:30 
2Yvonne Pook1960Kerkrade47:07 
3Jose Kolkman-Smeets1962Voerendaal53:37 
4Kitty Smeets1962Voerendaal53:41 
 
M50, LANGE CROSS
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1John Vaessen1955Caesar35:15 
2Herbert Buengler1957DLC Aachen (GER)36:23 
3Winfried Willems1957DLC Aachen (GER)37:10 
4Arno Skrabanja1956TC Maastricht39:42 
5Fred Kroon Achilles-Top45:15 
6Harrie Janssen Achilles-Top45:32 
7Harry Hamers1954Simpelveld46:00 
8Gerard Lemmerling1956Atletiek Maastricht47:21 
 
V50, LANGE CROSS
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Maja van Zand1956Tact (BEL)45:34 
 
M55, LANGE CROSS
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Kris Govaerts1952TACT (BEL)43:12 
2Jeff Thiele1952Stein43:44 
3Hein Bodelier1948Lopersgroup Gem Heer45:09 
4Huub Collaris1952STB49:05 
5John Stoffelen1952Achilles-Top49:40 
6Lowie Rademakers1952Kerkrade51:22 
 
V55, LANGE CROSS
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Beate Jarlstad1951Achilles-Top53:43 
 
M60, LANGE CROSS
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Burghard Lymandt1947Achilles-Top46:55 
2Jan Manders1946STB49:39 
3Peter Cornelissen1945STAP50:57 
4Peter Winkel1946Hera55:32 
5Kees Veldhuis1946Heerlen56:59 
 
JB, KORTE CROSS
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Wouter Timmermans1991Unitas16:56 
2Kamiel Jacobs1992STB19:21 
3Glen Kelchtermans1992Vabco Mol (BEL)19:33 
4Mitch Vandegard1992Nieuwenhagen21:12 
5Jim Bemelen1992Nieuwenhagen21:13 
6Wout van Buggenum1991AVON23:57 
7Sam Hellebrekers1993Unitas28:59 
 
JA, KORTE CROSS
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Tobias Hibbe1990LAC Mausbach (GER)16:38 
2Rob Tijdink1989Caesar16:43 
3Philipp BerghŲfer1990LAC Mausbach (GER)16:47 
4Florian Kirch1991LAC Mausbach (GER)17:36 
5Christopher Geike1989Aachener TG (GER)17:47 
6Markus Laven1991Aachener TG (GER)18:23 
7Simon Jumpertz1990SV Nierfeld (GER)18:36 
8Steffan Mingenbach1991LAC Mausbach (GER)18:43 
9Stefan Driessen1990Aachener TG (GER)18:52 
 
MS, KORTE CROSS
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Bram van Buggenum1980Harry Driessen Runni16:20 
2Marcel Bisehoff1987Aachener TG (GER)16:59 
3Roel van Rie1986AVON17:13 
4Stephan Bardy1985Aachener TG (GER)17:15 
5Maarten Vliex1987Voerendaal17:17 
6Bob Martens1988Caesar18:14 
7Stan Alers1980Hogeschool Zuyd21:51 
8Maurice Meijers1973Auto Vaessen 122:42 
9Geert Claes1975Hasselt (BEL)23:46 
10Dimitri Schrijnemakers1973Rabobank Parkstad Li23:47 
11Jamal Malaouidi1985Auto Vaessen 224:04 
12Michel Beckers1981Hogeschool Zuyd24:08 
13Dimitri Schrijnemakers1973Rabobank Parkstad Li24:57 
14Koen Boijens1978Hogeschool Zuyd27:58 
15Andy Beeken1973Diepenbeek (BEL)28:07 
 
VS, KORTE CROSS
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Niki Collaris1988Caesar20:51 
2Claudia Steinbusch1982Hogeschool Zuyd25:38 
3Evelyne Schreurs1977Rabobank Parkstad Li27:23 
4Anna Cardendale1977Atletiek Maastricht33:13 
 
M35, KORTE CROSS
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Geert-Jan Maas1971Hogeschool Zuyd19:51 
2Richard Vulkers1968Auto Vaessen 122:02 
3Luc Cods1969Brunssum24:03 
4Marc Scheren1968Auto Vaessen 224:53 
5Rob Keulers1968Achilles-Top25:09 
6Maurice Hellenbrand1969Hogeschool Zuyd25:55 
7Kees-Jan van Dorp1970Noorbeek28:33 
8Hasan Yildiz1968Heusden Zolder (BEL)30:09 
 
V35, KORTE CROSS
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Sandra Douven1971Auto Vaessen 122:24 
2Branka Rybakowski1972STB23:44 
3Nancy Ogier1971Harry Driessen Runni24:36 
4Danielle Quadakkers1972Harry Driessen Runni24:46 
5Bonita Kwerreveld1971Rabobank Parkstad Li25:24 
6Desiree van Puijvelde1969Heerlen31:34 
7Chantal Wilms1972Kerkrade34:10 
 
M40, KORTE CROSS
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Leo Kokkelkorn1967Heerlen18:03 
2Maurice Quaedvlieg1965Herlecollege19:07 
3Nick Custers1966Rabobank Parkstad Li20:10 
4Ton Leenders1964Auto Vaessen 121:19 
5Laurens Slaats1964Auto Vaessen 121:52 
6Adrie Weijenberg1963Auto Vaessen 121:53 
7Frank Hoven1966Beutenaken22:32 
8Levoucia Abrams1967Heerlen22:59 
9Friedel Horndt1964Auto Vaessen 123:00 
10Eric van Teemsche1964STB23:32 
11Patrick Wijhoven1963Rabobank Parkstad Li24:19 
12Luc Linders1964Rabobank Parkstad Li28:41 
13Frank Conjaerts1966Nijmegen28:54 
 
V40, KORTE CROSS
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Annick Ploumen1968Rabobank Parkstad Li22:33 
2Carin Brouwers1964ATLA (BEL)22:49 
3Marjon van Ommen1967Achilles-Top23:33 
4Clemie Duchateau1964Atletiek Maastricht24:55 
5Jolanda Linkens1965Atletiek Maastricht28:44 
 
M45, KORTE CROSS
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Huub Donders1960Rabobank Parkstad Li17:16 
2Hub Kurvers1961Harry Driessen Runni18:12 
3Peter Hendriks1961Harry Driessen Runni19:54 
4Koen Nobels1962Valkenburg21:03 
5Henk Heykers1960AVON21:11 
6Leo Quaedflieg1962Hogeschool Zuyd21:13 
7John Ramakers1962Herlecollege21:23 
8Hans Meijer1958Harry Driessen Runni21:28 
9Eric van Hooren1958Auto Vaessen 122:51 
10Lugo Steinbach1958Aachen (GER)24:35 
11Huub Janssen1959Parellooprunners25:19 
12Cor Koreman1962Auto Vaessen 225:34 
13Jos Mulders1960Sittard25:47 
14Ad Klein1961TTTL26:07 
15John van Puijvelde1959Heerlen26:08 
16Paul Thissen1958Hogeschool Zuyd26:16 
17Noel Henkens1960Hasselt (BEL)28:11 
 
V45, KORTE CROSS
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jacky Bosold1962DJK JS Herzogenrath24:11 
2Yvonne Verhoeven1962Valkenburg26:10 
3Marianne Bartels1963Auto Vaessen 227:03 
 
M50, KORTE CROSS
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Harry Driessen1956Harry Driessen Runni19:02 
2Co van den Bogert1956Harry Driessen Runni20:13 
3Wiel Schoffelen1953Nuth22:22 
4Fred Kroon1956Auto Vaessen 123:52 
5Wim Krispijn1954Achilles-Top24:54 
6Rene Laresse1953Genk (BEL)28:52 
 
V50, KORTE CROSS
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Els Rovers1956Harry Driessen Runni22:07 
 
M55, KORTE CROSS
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jan Beckers1949Harry Driessen Runni22:15 
2Nico Bonfrere1951Auto Vaessen 226:02 
3Theo Theeven1949Unitas27:51 
 
V55, KORTE CROSS
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Wendy Houben1949Atletiek Maastricht24:07 
2Wilhelmien Cornelissen1951STAP26:18 
 
M60, KORTE CROSS
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Cor Vaessen1946Auto Vaessen 223:30 
2Jo Vodeb1946Auto Vaessen 223:45 
3Wim Geurts van Kessel1944Hogeschool Zuyd25:18 
4Harrie Kusters1946AVON26:53 
 
M65, KORTE CROSS
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Giel Vullinas1942AVON22:37 
2Jef Waltmans1940Auto Vaessen 225:44 
 
M70, KORTE CROSS
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jo Kuypers1934Achilles-Top31:12 
 
www.uitslagen.nl29-01-2008 21:45