Zoek

Uitslagenlijst Koninginneloop Beilen

Beilen - Woensdag 30 april 2008

 
T/M 7, MEISJES T/M 7 J
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Ingrid van der Veen2000Meester Harm Smeenge7:57 
2Femke Stegeman2000OBS L.A. Roessinghsc7:58 
3Manuela Feikens2000OBS Zuiderenk8:02 
4Suzanne Krolis2000Meester Harm Smeenge8:30 
5Dorien Kerssies2001De Eshorst8:41 
6Liset Haveman2002Meester Harm Smeenge8:55 
7Jildou Smit2000Beilen9:10 
 
T/M 7, JONGENS T/M 7J
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1David de Vries2000CBS De Wegwijzer6:57 
2Boris de Vries2002CBS De Wegwijzer7:21 
3Julian Jager2003Meester Harm Smeenge7:41 
4Casper Stobber2000Meester Harm Smeenge8:20 
5Jeroen Metselaar2002De Eshorst8:22 
6Melvin Bakker2000Assen8:58 
 
M 8-9, MEISJES 8-9 J
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Laura Schelling1999Nuenen5:45 
2Roxin de Jonge1998Meester Harm Smeenge6:49 
3Ilse Smit1998Beilen7:06 
4Dyon Popping2000OBS Jan Ligthart7:18 
5Ivonne Gils1999OBS G.A. de Riddersc7:19 
6Debora Jager2000Meester Harm Smeenge7:34 
7Iris Haveman1999Meester Harm Smeenge7:39 
8Pythia Nederhoed1999De Eshorst7:43 
9Daphne van Unen1999OBS Jan Ligthart7:54 
10Renate Jonkers1999Pesse8:11 
11Chimene Harms2000Meester Harm Smeenge8:48 
12Linda Metselaar1999De Eshorst8:53 
13Zayra Devero1999De Eshorst8:57 
14Shelly Schoon1998CBS Prinses Beatrix9:05 
 
J 8-9, JONGENS 8-9 J
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jonathon Schans1999OBS de Bosvlinder5:39 
2Dani Rijff1999Meester Harm Smeenge5:55 
3Matthijs Boer1999De Eshorst6:00 
4Simon de Vries1998CBS De Wegwijzer6:12 
5Mirco Bakker1998Assen6:33 
6Mitrhell1999De Eshorst7:51 
7Guus Heemskerk1998OBS G.A. de Riddersc7:52 
8Huub Heemskerk1998OBS G.A. de Riddersc7:53 
9Vaale Poede1998Meester Harm Smeenge8:05 
10Robert Haandrikman1999De Eshorst8:34 
11Thom Wiersma1998De Eshorst9:08 
 
10-13, MEISJES 10-13 J
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Sanne Bouwmeester1996OBS De Lindelaar4:47 
2Britt Kuijpers1996OBS De Lindelaar5:26 
3Elvira Feikens1995Spier5:47 
4Joanne Nederhoed1996De Eshorst5:57 
5Irene van der Logt1996Goutum6:03 
6Loysa Feikens1995Spier6:03 
7Ilse Pero1997OBS Zuiderenk6:05 
8Irma Vriesema1996De Eshorst6:12 
9Brendy Kuipers1998De Eshorst6:16 
10Astrid Jonkers1997Pesse6:31 
11Sigrid van der Veen1996Meester Harm Smeenge6:35 
12Marit van der Veen1998Meester Harm Smeenge6:38 
13Marlies Oortwijn1996Annerveensche Kanaal6:39 
14Lisa Wiersma1996De Eshorst6:40 
15Ivonne van Vliet1996Westerbork6:48 
16Lisa Swieringa1995De Eshorst6:54 
17Marielle Nederhoed1996De Eshorst7:08 
18Fijaija Wiegers1997De Eshorst7:17 
19Ilse Poede1996Meester Harm Smeenge7:47 
20Janet Oortwijn1995Annerveensche Kanaal7:49 
21Karin Haandrikman1996De Eshorst8:00 
22Eva Krolis1998Meester Harm Smeenge8:08 
23Berdien Hospers1997OBS Zuiderenk8:13 
 
10-13, JONGENS 10-13 J
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Bastian Zandbergen1995Hoogeveen4:44 
2Jasper Lubbers1997Emmen4:57 
3Harro Kuijper1996De Eshorst5:16 
4Marc van Eijden1996Beilen5:24 
5Jeroen Schelling1997Nuenen5:28 
6Gerlof Koopman1996Meester Harm Smeenge5:35 
7Jacco Huising1998De Eshorst5:37 
8Jeroen Eefting1997Meester Harm Smeenge5:40 
9Rik Schutte1997De Eshorst5:57 
10Joey Harms1997Meester Harm Smeenge6:08 
11Jesse van de Boomer1997OBS G.A. de Riddersc6:10 
12Patrick Norden1997De Eshorst6:10 
13Arnoud Zwiers1996De Eshorst6:14 
14Anna jan Hepping1997De Eshorst6:51 
15Bart Visser1996CBS Prinses Beatrix7:27 
 
M 13+, MEISJES 13-16 J
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Annefleur Nijland1995Ruinen14:37 
2Eline Haandrikman1992Beilen14:38 
3Dianne Huising1995Beilen14:51 
4Rowan Klaassens1992Beilen14:57 
5Marjanne Hepping1993Spier15:18 
6Lianne Kuyper1993Beilen15:19 
7Femke Hospers1995Wijster15:43 
8Martina Boer1994Beilen15:45 
9Desiree Pero1993Spier16:45 
 
J 13+, JONGENS 13-16 J
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Harwin de Vries1992Beilen9:58 
2Daan Schalk1993Smilde10:13 
3Rogier Vliet1994Westerbork10:16 
4Julian Boom1993Beilen10:55 
5Arwolt Stevens1994Westerbork11:00 
6Sander Kramer1993Westerbork11:03 
7Gerald Haandrikman1994Beilen11:05 
8Nick Zuidema1993Westerbork11:08 
9Ferry de Vogel1994Westerbork11:23 
10Michael Booiman1992Beilen11:42 
11Jeroen Mulder1994Westerbork11:53 
12Erwin Visser1993Beilen12:01 
13Jeroen Kerssies1995Beilen13:10 
14Martijn Vrijs1994Beilen14:11 
15Martin Geerding1995Beilen14:21 
 
DA 5, DAMES SEN 5 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Marije Hulzebos1993Zuidwolde Dr18:31 
2Marrijtje Molenhuis1990Assen19:56 
3Javelyn Gruppen1989Stuifzand20:27 
4Brit de Waal1995Almere22:12 
5Monique Bakker1982Hollandscheveld23:27 
6Jorieke de Jonge1983Dalen23:29 
7Merel Onnes1994Beilen25:46 
8Bertine Doddema'1993Beilen26:11 
9Gea Kuipers1968Beilen26:56 
10Jolanda schipper Burem1971Beilen27:10 
11Jacolien Heslinga-Spee1970Westerbork27:21 
12Renate Hofstee-Bijker1972Hoogeveen28:04 
13Yvette van Brouwershav1974Beilen31:47 
14Noelle Koops1994Beilen32:49 
15Liesbeth Scheerooren1993Westerbork32:52 
16Emmely Scheerooren1995Westerbork32:53 
 
D5 40, DAMES 40+ 5 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Geke van de Heuvel1963Beilen24:07 
2Gea Lamberts1966Wijster24:14 
3Jackelien Beikens1966Beilen24:31 
4Hetty Vugteveen1963Nieuw Amsterdam24:32 
5Reina Wijnia-Kwant1956Hasselt25:09 
6Frouke Sijken1954Beilen26:37 
7Nynke Hoekstra1967Beilen26:57 
8Janny Weurding Janssen1947Beilen27:57 
9Janny Devere-Speelman1964Beilen28:05 
10D van der Scheer1966Beilen29:45 
11Nellie Mos1954Beilen30:24 
12Roelie Zwiers-Bouwmees1963Westerbork30:40 
13Klaasje Faber1955Westerbork30:42 
14Marijke Pauw1962Westerbork31:45 
15Hennie Bruggink1959Smilde32:27 
16Sarina Lammerts1961Beilen35:28 
 
HE 5, HEREN SEN 5 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Gerben Tiekstra1991Dalen17:48 
2Geert Tuinstra1990Almelo18:39 
3Gertjan de Haan1970Noordscheschut18:47 
4Wiard van der Logt1992Goutum19:01 
5Arjen van der Logt1990Goutum19:29 
6Rene Wilkens1977Gieten19:31 
7Bas de Waal1994Almere19:37 
8Richard Kort1978Zwiggelte20:57 
9Jurjen Boer1992Beilen21:01 
10Ids Tuinstra1992Almelo21:45 
11Wouter Linge1993Veendam21:50 
12Jeroen Stobbe1972Beilen23:03 
13Melvin van der Veen1976Assen24:01 
14John Sikken1986Erm24:03 
15Bennie Smit1976Hoogeveen25:29 
16Daniel van de Bos1993Beilen25:44 
17Alex van den Bos1993Beilen26:08 
18Erwin Zwiers1993Beilen26:20 
19Arjan Vriesema1994Beilen26:22 
 
H5 40, HEREN 40+ 5 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Ritske Flootman1964Menaldum16:57 
2Richard Pieters1963Wijster18:09 
3Klaas Mulder1966Westerbork20:31 
4Karel Strijker1961Hoogeveen20:56 
5Jan Kuipers1948Borger21:33 
6Tjerk Tuinstra1957Almelo22:09 
7Peter Leever1966Beilen22:37 
8Jan Vugteveen1962Nieuw Amsterdam23:07 
9Jan de Vries1961Westerbork23:48 
10Anne Bartelds1945Havelte24:38 
11Geert jan Pottjewijd1953Beilen25:07 
12Ben Reuvers1943Assen25:31 
13Jan Gritter1968Beilen25:33 
14Jan Faber1954Westerbork25:50 
15Bert Mos1957Beilen25:59 
16Berry van Boesschoten1958Beilen26:33 
17Piet Doddema1955Beilen27:09 
18Chris Mout1936Westerbork27:25 
19Jan Haagsma1943Hoogeveen28:00 
20Koop Klok1951Dwingeloo28:26 
 
DA 10, DAMES SEN 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Janna Brand1973Rotterdam42:51 
2Theresia Bijl1968Stadskanaal46:13 
3Inge Scholing1971Westerbork48:21 
4Annet Zwiep1978Beilen49:05 
5Jeannet Roos1970Ruinen50:25 
6Laura Batterink1970Westerbork50:37 
7Albertine Rijstenberg1984Gramsbergen58:35 
 
D40+, DAMES 40+ 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Ina Oortwijn1967Annerveensche Kanaal50:32 
2Dirkje Veltman1962Smilde55:01 
3Anke Poelman1961Westerbork55:15 
4Cisca Pypker1961Beilen59:07 
5Margreet Gort1960Pesse1:00:39 
 
HE 10, HEREN SEN 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jan Scheenstra1970Zuidveen34:01 
2Hainselin Gilles1975Staphorst34:29 
3Ronnie Duinkerken1973Rotterdam35:05 
4Jeroen ten Dam1987Groningen35:43 
5Robert Beute1975Assen35:45 
6Bas van Beek1975Epe36:09 
7Lennart de Vroom1968Westerbork39:59 
8Joost Nijssen1968Elp40:06 
9Martin Luteijn1969Zuidwolde Dr40:35 
10Jelmer Marinus1972Beilen41:37 
11Marco Bakker1973Assen42:00 
12Andreas van Scherenzee1978Westerbork42:09 
13Jannes Dolfing1968Westerbork43:09 
14Egbert Vink1970Steenwijk44:21 
15Martin Speelman1969Westerbork44:36 
16Frank Ottenhel1968Beilen45:51 
17Erwin Beuving1974Westerbork55:33 
 
H40+, HEREN 40+ 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Klaas Jan Hofstra1965Appelscha35:03 
2Douwe Weima1963Nijverdal36:05 
3Joppie Doller1965Appelscha36:20 
4Gerrit Joling1964Zuidwolde Dr38:13 
5Rene Kuijpers1958Westerbork40:29 
6Harry Coes1954Nieuwleusen41:50 
7Jaap van de Vliert1966Dwingeloo42:42 
8Henderikus Doorten1962Westerbork43:22 
9John OudeVelthuis1967Beilen44:23 
10Pieter Stegeman1963Elp44:27 
11Harry Luinge1959Veendam44:32 
12Henk Zwiers1961Westerbork44:57 
13Jannes Bouwmeester1954Beilen45:04 
14Nico Hazelhoff1964Beilen45:08 
15Klaas Haveman1958Beilen45:23 
16Andre Mol1960Hoogeveen45:33 
17Klaas Pypker1958Beilen45:54 
18Jan Sligter1962Stadskanaal45:55 
19Klaas Cloo1950Lelystad46:35 
20Koos Prins1955Stadskanaal46:39 
21Louis Kuhvrima1963Assen46:51 
22Bert ten Hoff1956Musselkanaal46:58 
23Johan Jennissen1960Schijndel47:16 
24Piet Schut1950Orvelte47:23 
25Pieter Koorn1950Beilen47:48 
26Gert Basker1960Assen47:49 
27Henk Willems1962Beilen48:12 
28Frans Scheuneman1951Hoogezand48:16 
29Jento de Jong1965Westerbork48:18 
30Theun Zondag1958Beilen48:29 
31Henri Bessembinder Deventer50:24 
32Peter van der Logt1953Goutum51:40 
33Fre Zondag1967Scheemda51:52 
34Derk Kuipers1955Beilen54:56 
35Tinus Jonkers1948Hijken55:48 
36Hendrik Jan Smit1951Beilen56:48 
37Glenn Krijthe1959Westerbork57:16 
38Hilco Kwint1947Assen59:48 
 
Sponsors: Gemeente Midden Drenthe, NAM personeelfonds, Rabobank
Autowasstation Beilen, Tuincentrum Jan Voortman, run2day-Hoogeveen
 
www.uitslagen.nl19-05-2008 19:14