Zoek

Uitslagenlijst 24e Rabobank Hooglandse Dorpsloop

Amersfoort - Woensdag 7 mei 2008

 
Uitslagen.nl heeft uw hulp nodig en wil graag de afstanden bij dit evenement weten. Klik hier om afstanden door te geven.
 
M PUP, JEUGDLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Annemarie Slangewal1998Amersfoort4:57 
2Annika van den Bedem1997Amersfoort5:07 
3Inge Bakker1998Almere5:19 
4Marlijn Wijkamp1999Amersfoort5:31 
5Myra Smulders1999Amersfoort5:37 
6Iris Oerlemans1997Amersfoort5:40 
7Yasmine Halloul1998Amersfoort5:43 
8Femke Kuiper1999Amersfoort5:50 
9Kim Schoenmakers1997Amersfoort5:53 
10Madelief Kok2000 5:56 
11Jorieke Slangewal2000Amersfoort5:58 
12Joelle Willemse1999Amersfoort6:02 
13Floor Markslag1999Amersfoort6:19 
14Demi Dieters  6:24 
15Myrthe Dykstra  6:38 
16Sara de Greef Amersfoort6:42 
17Roeline Ramselaar  6:48 
18Femke Fleur Verstraete1999Amersfoort7:08 
19Bodine Schimmel2001Soest8:05 
 
J PUP, JEUGDLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Tim Machiels1997Amersfoort4:43 
2Ferry Adams1997Amersfoort4:56 
3Tijmen Brand1999Amersfoort4:57 
4Gian Oerlemans1999Amersfoort5:16 
5Atilla Kolkert1999Amersfoort5:24 
6Paul Procee1997Amersfoort5:30 
7Joost van de Graaf1998Amersfoort5:37 
8Jelle van Andel1998Amersfoort5:39 
9Bart Veldhuysen1998 5:42 
10Max van der Velden1999Amersfoort5:51 
11Joost Oosterhof1999Amersfoort5:52 
12Colin Olink2000 6:01 
13Gerwin van de Wakker1997Amersfoort6:04 
14Jasper Folkertsma1997Amersfoort6:16 
15Niels Veldt2000 6:17 
16Bas van Schaik1997Amersfoort6:19 
17Maico Rompa2000 6:37 
18Stef Bos2000 6:39 
19Matthijs Bresser2000Amersfoort6:46 
20Yory de Ridder2000Amersfoort6:48 
21Wouter Wallenburg  7:06 
22Gino Blom  7:08 
23Lloyd Rompa1998Amersfoort7:35 
 
H SEN, WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Niels de Bruin1979BAV23:57 
2Martijn Broekman1983Triathlon24:23 
3Erik van den Broek1981Triathlon24:32 
4Jamal Malic1981Altis24:48 
5Jonathan Hebly  24:59 
6Jeroen Verboom1989Triathlon25:31 
7Fabian Hunneman1980 28:11 
8Rik Wolswinkel1977Loopgroep Aart Stigt28:21 
9Henk Ruiter1980Altis28:27 
10Patrick van Bladel1979Amersfoort28:33 
11Niels van der Meijden1980Triathlon29:26 
12Niels Elkerbout1974Altis29:34 
13Bas van den Tweel1984Triathlon30:01 
14Sebastiaan vd Broek1979Triathlon33:05 
15Ralph van de Pool1980 33:06 
 
HMA35, WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Joran van der Ploeg1972Triathlon25:37 
2Zeger Knipmeijer1970Altis27:39 
 
HMA40, WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Nico van den Berg1964Altis25:21 
2Edward Nuijten1964Triathlon25:41 
3Ronald op der Heijde1967Triathlon26:01 
4Janwillem Nieboer1967Triathlon26:44 
5Edwin Schimmel1965Triathlon27:30 
6Luc Kepers Altis28:36 
7Richard Boonhof1969Altis38:23 
 
HMA45, WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Roberto Hofman1963Loopgroep Aart Stigt26:41 
2Hans Rawee1960Triathlon26:57 
3Ed Jakobsen1962Altis27:03 
4Leon Cornelissen1961Amersfoort32:03 
5Hans Marinus1961Altis34:39 
 
HMA50, WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Izaak de Bruijne1958Altis25:32 
2Frank Schneijderberg1954Altis26:55 
3A.B.J. Koeslag1954Triathlon27:25 
4Hans Bos1955Triathlon28:00 
5Gert van der Hoven Triathlon29:05 
6Geert Vesper1954Altis29:22 
7Theo Groot1954Triathlon30:38 
8Martin van Zetten1958Altis33:08 
9Wim Horst1958Altis33:24 
10Albert Veenendaal1955Triathlon35:10 
11Jaap Veldhuizen1954Altis35:39 
12Gerard van keeren1953 39:08 
 
HMA55, WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Adrie van Graafeijland1952Triathlon27:45 
2Kees Broeze1948Altis31:07 
3Gerard Schut1952Altis33:30 
4J. Troost1951Altis36:00 
 
HMA60, WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Gideon Bouwman1947RRZ34:14 
2Th. Vork1938avVN34:47 
3Ben Zuidersma1944Amersfoort38:37 
 
D SEN, WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Evelien Broeke1980Triathlon28:22 
2Danielle van Wegen1980Triathlon30:40 
3Denise de Beer1976Loopgroep Aart Stigt33:16 
4Agnes Wassenaar1974Loopgroep Aart Stigt34:22 
5Naomi Vreeman1982Triathlon37:19 
6Erika Thung1982Hardloopclub Amsterd38:48 
 
DMA35, WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Lia Wijnberger1969Phoenix27:31 
 
DMA40, WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Anita van den Bogert1967Altis29:07 
2Emma Beeker1966Altis32:46 
3Mira Blokland1968Altis32:51 
 
DMA45, WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Susan Hagevoort1962Triathlon28:04 
2Gre Reinderts-van den1963Altis33:26 
 
DMA50, WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Gea Bos1958Triathlon32:39 
 
DMA55, WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Maria van Loenen1951Altis36:48 
2Sanny Broeze1951Altis37:15 
 
H REC, TRIMLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Frank Rutten1980Amersfoort9:23 
2Oscar van Daatselaar1970Amersfoort10:07 
3Roland Blommestein IJsselstein Ut10:58 
4Arie Kingma1963 12:28 
5Erik Verboom1963Amersfoort12:32 
6Sven Jakobsen1995Amersfoort17:39 
7Ton Marx1944Soest19:28 
8Paul Berghuis1963Amersfoort20:06 
9Frits Gijsbertse1962Amersfoort24:13 
10Andre Bolt1942Amersfoort24:30 
11Thomas van der Stap1992Hoogland25:11 
12Rene van Berden1962Amersfoort26:50 
13Sicco Bus1973 27:04 
14Dick van Ravenhorst1964Kootwijkerbroek27:12 
15Sven Duits1978 27:16 
16Frits Top1963 27:37 
17Gijsbert van de Vuurst1984 28:17 
18Erik de Vaal1980 28:22 
19Michael Vocke1954 28:25 
20Jos Roest1964 28:50 
21Stefgan jansen1985 29:03 
22Wim van Ravenhorst  29:08 
23hans de Graa1967 30:00 
24David Claus1982Amersfoort30:04 
25Vincent Sloterwijk1971Leusden30:21 
26Rinie van Drie1966 30:26 
27Martijn Aarts  30:30 
28Michael van Kats1982Utrecht30:34 
29Martin Schokker1978 30:37 
30Johan Timmermans1960 30:39 
31Arjan langendam1962 31:08 
32Wim Tomassen1957 31:15 
33Henk Lucassen1987Terschelling West31:27 
34Wijnand Doppen1973 31:35 
35Robbert jaspers Hoogland31:37 
36Wouter van Twillert1983 31:44 
37Addy Meester1971 32:04 
38Hielke Douwsma1957Hoogland32:09 
39Peter de Graaf1956 32:10 
40Fake Schonewille1959 32:21 
41Arjen Roos1977 32:30 
42Peter Jongejan1962 32:52 
43Dirk Kop1959Amersfoort33:01 
44Gert Jansen1965Amersfoort33:07 
45Edwin Ter hennepe1969 33:13 
46Frans Bögels1950Hoogland33:13 
47Eddy van Kooy1971 33:28 
48Hans Bonselaar1968Amersfoort33:37 
49Arjan Vos1976 33:40 
50Peter Beijer1957Hoogland33:49 
51Arnold Meijer1961 33:49 
52Remco Hilverda1979Haarlem33:52 
53Geert van Beek1952 33:52 
54Gerard van Beek1966 33:53 
55Janko Ham1974Hengelo Ov33:55 
56Arno Bruins1958 34:11 
57Julian Beukers1993 34:52 
58Nico Voshol1961 34:52 
59Edwin Smink1967 35:03 
60Gulliaume Vuist1959 35:12 
61Bouke Bruinsma1976 35:52 
62Robert Hattink1966 36:04 
63Peter Dijksterhuis1958 36:08 
64Kees Budding1968 36:17 
65Janwillem Klene1961Amersfoort36:19 
66Peter Koningstein1964 36:36 
67Roderick Brandse1960 36:40 
68Joost Rooda1967 36:50 
69Danny van Ween1969 37:02 
70hans Koele1955 37:05 
71Edo Sluyk1971 37:18 
72Eddy Langenberg1967Amersfoort38:15 
73Ad Koele  38:33 
74Martin van Westerlaak1948 40:20 
75Raymond de Bruin1964Soest44:14 
76Peter Rozemond1960 48:07 
 
D REC, TRIMLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jeanique De Graaf1993 4:48 
2Liesbeth Haas1962Amersfoort16:15 
3Erna Rijbroek1972Amersfoort16:23 
4Marike Maring1975Amersfoort20:50 
5Marleen le Cessie1979Amersfoort21:20 
6Liesbeth van Bommel1984 22:59 
7Cora Schroevers1963 29:28 
8Angeliek Fleuren1963Amersfoort31:00 
9Sandra Koops1957Amersfoort31:01 
10Hester Vos1982 33:14 
11Astrid Greven  34:36 
12Renate Kuik1975 35:15 
13Nancy Kwakernaat1960 35:17 
14Sonja van den Hengel1966Hoogland35:33 
15Petra Eckhardt1964 37:22 
16Corianne Vonk1974Amersfoort37:27 
17Petra de Bruin1969Hoogland37:31 
18Thirza Stiphout1985 37:32 
19Judithe Veldman1981 38:36 
20Ellen Eelsing1964 39:04 
21Schimmel1962 39:46 
22Denise hensen1957 39:47 
23Wilma Liefting1961Woudenberg39:50 
24Marijke Koekoek1956 40:00 
25Linde Maas1985Hoogland40:05 
26Heidy Meester1971 40:48 
27Ellen Sangster1976Amersfoort40:51 
28Ingeborg Keyzer1962 40:59 
29Sandra Koch1984Amersfoort41:11 
30Heleen van Eck1963 41:33 
31Angelique de Bruin1968Amersfoort41:42 
32Jolanda Lam1968Hoogland42:00 
33Paula van Dijk1972Amersfoort42:23 
34Femke Klene1963Amersfoort42:23 
35Sonja Kranes1979 43:26 
36Marjan Kok1948 43:29 
37Allice van Kooij1974 44:50 
38Kirsten van de Ruit1975 44:56 
39Gerrievan den Brandenh1973 45:28 
40Ingrid Weisink1964Amersfoort45:31 
41Ester van Amstel1968Hoogland45:55 
42Carla van den Burg1965Hoogland45:59 
43Mirjam Smit1974 46:45 
44Ellen v.d. Fijnegeer1968Hoogland46:52 
45Jolanda van Bekkum1963Hoogland47:08 
46Marijke Koelewijn1957 49:05 
47Jolanda Veldt1964Hoogland49:21 
48Ankie van Wijngaarden1950Amersfoort49:42 
49Inge Vink1965Hoogland49:54 
50José van Assem1963Leusden50:02 
51Geke van Elp1963Amersfoort50:22 
52Hetty van der Kooy1966 50:23 
 
J JUN, JEUGDLOOP JUN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Thierry Belt1995Hoogland4:20 
2Vincent van Roonen  4:25 
3Stan Lettink1995Amersfoort4:29 
4Bas van Ravenhorst1995Kootwijkerbroek4:33 
5Rick Bruggemann1996Amersfoort4:36 
6Robert Jan Banda1995Hoogland4:41 
7Koen van Ravenhorst1995 5:22 
8Laurens van Roomen1994 5:28 
9Kevin Rompa Amersfoort6:09 
 
24e Rabobank Hooglandse Dorpsloop
 
www.uitslagen.nl16-06-2008 14:24