Zoek

Uitslagenlijst Fortis Loopfestijn Voorthuizen

Voorthuizen - Woensdag 16 juli 2008

 
Uitslagen.nl heeft uw hulp nodig en wil graag de afstanden bij dit evenement weten. Klik hier om afstanden door te geven.
 
RM5KM, FORTIS 5 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Marcel Kuijntjes1983Barneveld17:13 
2Erwin Reijmer1986Doetinchem17:14 
3Henri Kas1986Barneveld17:47 
4Gerrit Jan Haze1974Driebergen-Rijsenbur17:56 
5Sam Gijsbers1982Groningen18:37 
6Johan van Hierden1993Nijkerk Gld18:37 
7Gerhard Lagerweij1972Veenendaal18:45 
8Joost van Loo1963Amersfoort19:22 
9Mark Hamersma1993Veenendaal19:33 
10Ger de Jong1961Didam19:35 
11Christiaan Doest1984Voorthuizen19:43 
12Wytze Vos1978Barneveld19:46 
13Mark van Steendelaar1992Voorthuizen20:00 
14Arno Thomassen1983Voorthuizen20:02 
15Ronald Prins1984Veenendaal20:05 
16Thomas van Tent1991Nijkerk Gld20:09 
17Renco Hatenboer1964Hoenderloo20:22 
18Henk van den Top1963Voorthuizen20:28 
19Leon Wagelaar1991Barneveld20:42 
20Patrick Aris1956Wijk bij Duurstede20:51 
21Marien Koenders1984Bennekom21:01 
22Iloey Cislo1993AGOVV21:04 
23Martijn van den Top1991Voorthuizen21:07 
24Daquillio de Gama1992Voorthuizen21:16 
25Mike Kooijman1995Voorthuizen21:18 
26Simon Schilder1959Losser21:31 
27Frank Bod1963Oosterhout Gld21:32 
28Jan Koudijs1975Voorthuizen21:37 
29Kenneth Zegers1979Voorthuizen21:57 
30Bas van Ravenhorst1995Kootwijkerbroek22:00 
31Arjan Vos1976Amersfoort22:05 
32Ricardo van de Beek1993SDV Barneveld22:08 
33Niels Conijn1990Wormer22:10 
34Gerwin Dekker1974Voorthuizen22:12 
35Wilco Steenkamer1994Voorthuizen22:18 
36Herbert Vooggeerd1963Enschede22:23 
37Robert Schuur1968Ermelo22:31 
38Bastiaan van Hamburg1971Voorthuizen22:32 
39Jan Kooy1959Doorwerth22:34 
40Ad Grunewald1993Voorthuizen22:38 
41Johnny Blijdestein1978Ede Gld22:41 
42Steven Klaren1994Veenendaal22:44 
43Wichard Dennekamp1973Rijssen22:45 
44Danny van den Bosch1991Hilversum22:45 
45Dick Hofman1955Oosterbeek22:53 
46Matijs van Loenen1976Voorthuizen23:42 
47Hans Brom1989SDS23:43 
48Sem Oosterhoff1999Voorthuizen23:49 
49Jim van de Bunt1976Fietsinn.nl24:05 
50Rini van Middendorp1968Voorthuizen24:07 
51Martijn Brus1971Voorthuizen24:12 
52Hendrik Zondag1969's-Hertogenbosch24:14 
53Jim Rozenberg1966Putten24:15 
54Edwin Boersen1982Voorthuizen24:33 
55Edwin Top1983Feyenoord24:34 
56Hendrik Ruben Bos Voorthuizen24:39 
57Erwin van Rijckevorsel1995Voorthuizen24:47 
58Wilger Jansen1984Voorthuizen24:55 
59Barry Zegers1984Voorthuizen24:57 
60Lars Hoogebeen1994Voorthuizen24:59 
61Remi Ham1986Putten25:00 
62Ruud Sloos1952Katwijk Zh25:17 
63Evert van Uffelen1967Voorthuizen25:21 
64J. van den Heuvel1947Voorthuizen25:25 
65Johan Roetenberg1958Losser25:39 
66Dirk van Hierden1966Nijkerk Gld25:46 
67Diederik Hoefsmit1993Voorthuizen25:49 
68Steven van Duijn1968Voorthuizen26:23 
69Maries Jansen1965Voorthuizen26:36 
70Erik Brink1971Voorthuizen26:47 
71Danny van Burken1995Voorthuizen26:50 
72Addy Meester1971Loopgroep Bunschoten27:04 
73Bernardo Rosendal1980Loopgroep 200027:15 
74Jaap Nijssen1945Apeldoorn27:58 
75Andre Smink1971Voorthuizen28:13 
76Eric Monshouwer1970Voorthuizen28:16 
77Ad Grunewald1963Voorthuizen28:16 
78Johan Brink1981Barneveld28:55 
79Jan van de Koot1932Voorthuizen29:07 
80Cornelis Sip1953Katwijk Zh29:18 
81Klaus Marrek1951Schale (Duitsland)29:39 
82Gerbrand van de Veen1983Voorthuizen29:46 
83Robert Hennink1970KNVB30:41 
84Rendolf van Hoof1960Hilversum38:01 
 
RV5KM, FORTIS 5 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Marloes Koedam1986Veenendaal19:34 
2Sanne Sibbald1993Zeewolde20:15 
3Saskia Uittenbosch1987Rhenen20:35 
4Lotte Sibbold1993Zeewolde22:14 
5Iris van der Veen1989Veenendaal22:26 
6Sylvia de Bood1969Hilversum22:30 
7Agnes Wassenaar1974Amersfoort22:31 
8Sabine Verheul1989Alphen aan den Rijn23:17 
9Hoor Perquin Arnhem23:20 
10Anne de Munnik1963Wolfheze23:52 
11Mieneke van Even1962Onder Ons24:15 
12Chantal van Ooijen1975Putten24:16 
13Marielle Dekker1988VV Stroe24:35 
14Dagmar Kleise1998AV Twenterand24:36 
15Ruth de Vries1993Voorthuizen25:01 
16Thirza Lakerveld1994Voorthuizen25:42 
17Gonnie Bouwman1965Voorthuizen25:42 
18Kim van der Horst1993MHC Barneveld25:50 
19Iris Dormans1994MHC Barneveld26:08 
20Anna de Ruiter1995Voorthuizen26:28 
21Ilja Broekhuis1991Voorthuizen26:29 
22Tessa Hofman1984Oosterbeek26:36 
23Anneke van Puurveen1994Voorthuizen26:56 
24Heidy Meester1971Quo Vadis27:03 
25Alice van Meerveld1977Barneveld27:26 
26Marijke van Veldhuizen1980VV Stroe27:28 
27Annelies van Asselt1957Elspeet28:01 
28Anette Petersen1968Voorthuizen28:18 
29Gerda Geurtsen1964Voorthuizen28:18 
30Astrid van de Heuvel1978Amersfoort28:54 
31Rinske Tigchelaar1960Zeist29:42 
32Judith Hofman1986Oosterbeek29:59 
33Eva van Ooijen1981Hilversum31:01 
34Ingrid van der Horst1966Voorthuizen31:04 
35Bianca Klein Overmeen1969Apeldoorn31:12 
36Dirkje Hofman1955Oosterbeek32:12 
37Landa Pater1962Voorthuizen32:34 
 
M-SEN, FORTIS 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Milco Driessen Almere '8132:56 
2Niels Govers1984Oss '7834:20 
3Ronald van den Heuvel1982Atverni35:01 
4Herman Mooij1984AV'3435:17 
5Rik Wolswinkel1977Loopgroep Aart Stigt36:06 
6Erik van den Broek1981Triathlon36:11 
7Reinald Bosman1973PEC 191036:28 
8Tom Egging1977Ciko '6636:35 
9Merijn Trommar1975Olympia Eindhoven39:23 
10Bas van den Tweel1984Triathlon41:03 
11Juri Hertog1975VAV41:42 
12Michel Manintveld1980Veluwe42:09 
13Remko Groot1973GAC Hilversum43:13 
14Robin Kinsbergen Run2Day Runners44:18 
 
M-35+, FORTIS 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Melchior van de Pol1967AV '3434:39 
2Rob Bijl1965RLV35:51 
3Nico van den Berg1964Altis36:19 
4Joran van der Ploeg1972Triathlon36:44 
5Bert Sandee1970Atverni36:48 
6Gerrit Alkema1971Veteranen Nederland37:02 
7Nils van Elzelingen1965Veluwe37:33 
8Michiel van Dijk1968GAC Hilversum38:05 
9Arjen de Boer1971Oosterhout gem Nijme38:09 
10Ed Baks1959Atverni39:55 
11Martin Poot1967Statina40:06 
12Rico Huijsmans1971Veluwe40:07 
13Remko Klijn1967Atverni40:08 
14Rob te Koppele1968Atverni40:14 
15Johan Pul1966Running 200040:15 
16Eddy van Bemmel1961Climax40:21 
17Ronald Pothuizer1966BAV40:27 
18Wim Ritsema1964Gelre40:31 
19William Knoeff1970Veluwe40:34 
20Peter van Sint Annalan1968Veluwe41:16 
21Peter Aartse1965Loopgroep PK41:21 
22Kees Langerak1965U-Track41:25 
23Holger Cremer1967U-Track42:29 
24Peter Koopman1963Loopgroep Aart Stigt42:56 
25Wim de Groot1960Loopgroep Oudewater42:57 
26John Pelgrom1961Daventria43:08 
27Lars van Westerlaak1972U-Track43:14 
28Remco Coolen1971GAC Hilversum43:24 
29Steven van der Burg1966SV Putten44:01 
30Rene ter Maten1966Run2Day Runners44:28 
31Jeroen Hooijer1965BAV45:48 
 
M 50+, FORTIS 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Eef Lijster1955Ciko '6636:47 
2Han Stellaard1956Loopgroep PK38:33 
3Adrie van Graafeijland1952Triathlon39:03 
4Hans Bos1955Triathlon39:39 
5Wim van Ravenhorst1951Triathlon40:25 
6Andre Koeslag1954Triathlon41:00 
7Don Zagt1954GAC Hilversum41:01 
8Adrie Honders1953Loopgroep PK41:24 
9Jos ter Brake1955Atverni42:11 
10Bert Gerritsma1949Haag Atletiek42:43 
11Arie van der Ham Loopgroep Oudewater43:02 
12Bert Nap1952VAV43:22 
13Hans van Stralen1951Triathlon43:40 
14Theo Groot1954Triathlon44:04 
15Evert van Donk1955Climax44:55 
16Arjo Zwart1948Voorne Atletiek44:58 
17Theo Deur1957Loopgroep Aart Stigt45:14 
18Albert Doelwijt1953Loopgroep Aart Stigt46:09 
19Teus Smokers1956Amersfoort48:15 
20Peter Martens1953Sparta48:44 
21Ton van der Kroon1945Hardloopclub Amsterd49:03 
22Gideon Bouwman1947RRZ49:26 
23Evert Koolma1948Veteranen Nederland49:34 
24John de Vries1943BAV52:19 
25Harrie Stempher1950PSV54:04 
26Bertus van Kommer1951Veteranen Nederland56:51 
 
V SEN, FORTIS 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1An Claes1982Belgie39:36 
2Evelien Broeke1980Triathlon40:16 
3Mirjam Koersen1974GAC Hilversum42:16 
 
V 35+, FORTIS 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Birgit Kraemer1969GAC Hilversum40:59 
2Gea Bos1958Triathlon45:19 
3Ellen v.Dijk-v.d.Meule1964Loopgroep Aart Stigt46:49 
4Elly Visser1957Altis47:23 
5Margot Jansen1969Ermelo51:31 
6Janny Reezigt-Ponsteen1949De Gemzen53:13 
 
M REC, FORTIS 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Emile Dercksen1977Harderwijk34:47 
2Geron Peters1967Wehl34:52 
3Melvin Laport1981Ede Gld35:31 
4Rik Roozenburg1978Lelystad35:38 
5Andrť van de Bruinhors1977Ede Gld36:31 
6Michel Besseling1974Amersfoort36:53 
7Bart Eigenhuis1967Soest36:55 
8Sicco Roukema1967Odijk37:10 
9Vincent Gouttebarge1975Almere37:32 
10Thijmen Schouten1984Lunteren37:41 
11Dick van Ravenhorst1964Kootwijkerbroek37:44 
12Onno Pauw1963Leusden37:54 
13Dirk van Hierden1966Nijkerk Gld38:44 
14Wiebe Goodijk1968Voorthuizen38:50 
15Dries Pluimers1970Arnhem38:54 
16Harm Oosten1966Overberg39:19 
17Gerwin van de Veen1976Bunschoten Spakenbur39:21 
18Gert Groeneveld1956Loopgroep Harderwijk39:31 
19Jarno Dam Wichers1989TV Argo39:33 
20Hans Overbeek1963Polsbroek39:54 
21Mark van Vugt1977Woudenberg40:00 
22Frits Top1963Zwartebroek40:01 
23Jan Bieshaar1970VZC40:04 
24Klaas Pol1957Barneveld40:07 
25Henny Fleijsman1957Wageningen40:11 
26Hans Vlijm1974Elspeet40:15 
27Frank van Rooijen1967Ede Gld40:19 
28Lambert Jan Koops1975Bemmel40:22 
29Jos Wijnen1958Nieuwegein40:23 
30Willem-Pieter v/d Laan1979Bruchem40:30 
31Bas Schop1963ARR40:47 
32Rene van der Linde1976Zeist40:57 
33Richard Huisman1990Assen41:01 
34Ron Drost1958Veenendaal41:05 
35David Claus1982Amersfoort41:14 
36Kasper Ritsema1990Dieren41:20 
37Ben Petersen1965Voorthuizen41:24 
38Henry Wondergem1969Voorthuizen41:26 
39Henjo de Looper1961TVZ Zeewolde41:36 
40Lubert Mulder1960Voorthuizen41:43 
41Ed v Steendelaar1961Putten41:44 
42Andre Oost1971Huissen41:57 
43Paul de Vries1975Zeist41:59 
44Henk van den Broek1955Veenendaal42:01 
45Wout Heslinga1958Utrecht42:01 
46Peter Bieshaar1977VZC42:21 
47Teun Top1960Marum42:28 
48Vincent Sloterwijk1971Leusden42:33 
49Edwin van der Huure1969Voorthuizen42:38 
50Peter Essers1961Tiel42:40 
51Job Mulderij1972Amersfoort42:41 
52Wim van Steeg1966Voorthuizen42:46 
53Eddy van Veenschoten1967Barneveld42:48 
54Randall de Boer1980Amsterdam43:00 
55Cor Ceelen1967Voorthuizen43:09 
56Erik Kooloos1980Barneveld43:10 
57Remco van Hussel1977Nijkerk Gld43:16 
58Gerard Hooijer1962Voorthuizen43:20 
59Emiel Huizinga1979Laren Gld43:28 
60Jorik Huizinga1977Pannerden43:28 
61Adrie Jelier1980Voorthuizen43:31 
62Henri van Essen1973Nijkerk Gld43:36 
63Sam Verheijen1983Amsterdam43:37 
64Jack Somers1967Roosendaal43:48 
65Karel Doest1962Nijkerk Gld43:58 
66Rene Faas1970Lisse44:03 
67Henk Sonderen1963Borculo44:17 
68Boudewijn Bosgoed1969Ede Gld44:22 
69Jan Kersloot1951Ermelo44:36 
70Geerhard Ronde1944Stroe44:54 
71Marius van Andel1962Leusden44:59 
72Adrie van Schaik1970Krimpen aan den IJss45:04 
73Benno Roelofsen1970Zetten45:10 
74Marcel Schaap1968Voorthuizen45:11 
75Jan Minderhoud1958Ermelo45:16 
76Werner Hovius1973Voorthuizen45:17 
77Arie Korteshoeven1963Ermelo45:21 
78Peter Johgejan1962Amersfoort45:22 
79Evert van Uffelen1955Nijkerk Gld45:23 
80Henk Heinen1954Ede Gld45:25 
81Robin Perik1969Bornerbroek45:51 
82Arie te Kulve1955Voorthuizen45:58 
83Andre Cozijnsen1963Barneveld46:00 
84Jeffrey Teppema1986HV Teppema46:02 
85Aart-Jan Goor1964Voorthuizen46:03 
86Gerrit Vermeer1954Uddel46:04 
87Eelco Hendriksen1978Voorthuizen46:05 
88Evert van Donselaar1965Nijkerkerveen46:06 
89Jan Broers1956Fortis Runningteam46:06 
90Edwin Knoeff1973Ugchelen46:07 
91Hans van Dijk1959Barneveld46:27 
92Frank Water1964Voorthuizen46:31 
93Bas Koudijs1968Lunteren46:36 
94Frank van Gaal1972Wijchen46:37 
95Henri van de Pol1968Voorthuizen46:40 
96Marc Berghuis1967Ermelo46:42 
97Gert Heiwegen1956Lunteren46:42 
98Marcel Granneman1972Harderwijk46:43 
99Nieko Versteeg1975Barneveld46:43 
100Kees de Dreu1966Barneveld46:44 
101Bert Smelt1960Barneveld46:46 
102Han Beeuwkes1954Leersum46:57 
103Peter Hamersma1964Veenendaal47:02 
104Dinand Wichers1965Argo47:19 
105Reinier Rense1975Voorthuizen47:29 
106Henk Heiwegen1968Kootwijkerbroek47:36 
107Roelf van Herwijnen1969Amersfoort47:40 
108Andrť Groenenboom1961Amersfoort47:45 
109Henry Hooijer1969Voorthuizen47:51 
110Gert van den Hee1968Kootwijkerbroek47:57 
111Sebastiaan van den Bro1979Amersfoort48:02 
112Ard Heusinkveld1957Amersfoort48:06 
113Hans van Brummelen1960Barneveld48:09 
114Frank van Rees1967Apeldoorn48:10 
115Bert Vlijm1971Voorthuizen48:20 
116Roelof van Ginkel1971Harderwijk48:25 
117Peter Bosman1952Utrecht48:26 
118Rudi Mulder1969Voorthuizen48:26 
119Mart Alberts1947Voorthuizen48:27 
120Roel Alberts1978Voorthuizen48:37 
121Elbert van de Kamp1958Putten48:38 
122Henk van Ooijen1957Hoevelaken48:38 
123Theo Meerveld1972Voorthuizen48:41 
124Ap de Ruiter1961Elspeet48:42 
125Gert Klaassen1965Leusden48:46 
126Peter Bronkhorst1953Uddel48:47 
127Maarten Raymakers1963Voorthuizen49:09 
128Henny Bosselaar1949Baarn49:15 
129Henk van Burken1962Barneveld49:19 
130Arthur v.d. Hoeff1969Capelle aan den IJss49:20 
131Kees Voorsluijs1966Barneveld49:22 
132Henk Arendse1957Wageningen49:28 
133Bert van Veen1973Voorthuizen49:29 
134Gerben van Schaik1979Ede Gld49:34 
135Gijs van Donkersgoed1957Voorthuizen49:35 
136Arie van Meeteren1952Groot Ammers49:37 
137Bert Jansen1953Barneveld49:45 
138Ronald Smout1962Houten49:57 
139Freddie Brink1973Voorthuizen49:58 
140Eelko van den Boogaard1963Utrecht50:03 
141Otto Palsgraaf1953Voorthuizen50:04 
142Pieter de Wit1956Bilthoven50:12 
143Jaap Wiersema1969Voorthuizen50:18 
144Daan Gutter1975Harderwijk50:21 
145Cornell Brouwer1966Bunschoten Spakenbur50:25 
146Leon van den Deijssel1978Bunschoten Spakenbur50:32 
147Andre van de Velde1968Amersfoort50:46 
148Edwin Schotsman1980Barneveld50:52 
149Walter Pouw1976Weesp50:53 
150Wim van Roekel1967Veenendaal50:54 
151John Loeban Tubing1971Barneveld50:59 
152Alex Barnard1965Barneveld51:00 
153Raoul Huisman1970Apeldoorn51:07 
154Erik den Hertog1985Nijkerkerveen51:08 
155Henk van Roekel1968Veenendaal51:09 
156Han Hoestra1964Amersfoort51:19 
157Wouter H. Wijma1967Ugchelen51:21 
158Niek Metze1983Barneveld51:22 
159Peter Dijksterhuis1958Amersfoort51:23 
160Wouter Koelewijn1967Zeewolde51:26 
161Jan Hettema1960Houten51:35 
162Arie Huibers1971Ede Gld51:37 
163Gert v't Land1949Voorthuizen51:44 
164Joop Coolen1949Wijchen51:51 
165Peter Bosman1962Amersfoort52:09 
166Jeroen Wierenga1980Amersfoort52:38 
167Jan Bouwman1959Barneveld52:44 
168Henk Marsman1958Voorthuizen52:49 
169Hans Draaijer1959Amersfoort52:52 
170Paul van Raaij1973Beverwijk52:57 
171Rijk Ruttenberg1977St. Pauli53:00 
172Jan van Pluuren1953Ermelo53:01 
173Andries Kuiper1965Leusden53:09 
174Wilco van Kruisten1978Harskamp53:11 
175Peter van Manen1954Ede Gld53:14 
176Edwin Schreutelkamp1959Landsmeer53:14 
177Albert Helmus1958Loopgroep Titus53:24 
178Wytze Feringa1956Maarn53:24 
179Alex Boshuis1965Woudenberg53:25 
180Jans Folkersma1963Amersfoort53:43 
181B. Wolters1955Amerongen54:11 
182Eric van Gool1966Harderwijk54:22 
183Wilmar Zwanenburg1954Apeldoorn54:29 
184Joop Wijman1959Montfoort54:35 
185Martijn van Westerneng1982Barneveld54:36 
186Allard Nikkels1969Apeldoorn54:38 
187Gerrit Heusinkveld1947Apeldoorn54:44 
188Reinier Pijnacker1945Voorthuizen54:49 
189Harmen van Wol1969Leusden54:53 
190Gerard van Keeken1953Amersfoort54:58 
191Han Wiersma1944Hoevelaken55:04 
192Theo van Goor1957Putten55:30 
193Albert Grevengoed1951Putten55:32 
194Rob Knijff1961C100055:55 
195Jos van Wingerden1970Voorthuizen56:09 
196Gert van Renselaar1958Amsterdam56:15 
197Piet Zevering1941Weesp56:51 
198Erik Roest1968Amersfoort57:00 
199Jaap van Koppenhagen1947Ermelo57:11 
200Menno Brand1971Voorthuizen57:16 
201Willem Schuringa1939Hoevelaken57:20 
202Henri van den Broek1973Harderwijk57:28 
203Rolf van Aalderen1968Harderwijk57:29 
204Ringo van Wijnen1965Nijkerk Gld57:42 
205Klaas Wiesenekker1958Barneveld57:43 
206Willem van Westerneng1953Stroe58:29 
207Pierre Prinsloo1975Struik Foods58:35 
208Pim van Asselt1977Struik Foods58:37 
209Wim van Reenen1972Voorthuizen58:50 
210Frank Schreutelkamp1957Purmerend58:57 
211Bert van den Top1958Barneveld1:01:32 
212Wieb Spiekman1955Nunspeet1:03:06 
213Chris Sybrands1944Amsterdam1:04:02 
214Job Heneweer1949Leusden1:05:19 
215Johan Neuts1955Almere1:08:45 
 
V REC, FORTIS 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Ilonka van den Hengel1987Running 200040:24 
2Wendy Baljet1966Amsterdam42:24 
3Aletta Keveldam1969Garderen45:00 
4Linda Velders1974's-Gravenhage46:05 
5Hennie Bokhorst1961Voorthuizen47:24 
6Joyce van Kooten1977Weesp47:59 
7Bernadette Lohmann1980TVP48:13 
8Melanie van Rooijen1976Amersfoort48:45 
9Hanneke van den Brink1968Barneveld49:42 
10Angelique Koenders1972Barneveld49:42 
11Marleen ter Maten1966Barneveld49:43 
12Rita Busch1959Twello50:07 
13Wilma van Ee1961Barneveld50:10 
14Hanneke van Ginkel1977Amersfoort50:51 
15Yolanda Bouman1961's-Gravenhage51:13 
16Sandra Maarseveen1971Putten51:30 
17Judith Koppelman-van L Amersfoort51:43 
18Saskia Fokker1973Amersfoort52:17 
19Ester van de Heuvel1970Voorthuizen52:28 
20Anja Schimmel1965Barneveld52:47 
21Jacqueline Kempen-Nijh1964Barneveld53:04 
22Elly Neijland1954Deventer53:10 
23Sylvia Hattuma1959Lunteren53:13 
24Agnes Nijhuis1969Barneveld53:16 
25Liesbeth Waltz1956Utrecht53:20 
26Riek de Jonge-Hesse1964Soest53:31 
27Ineke Roozenburg1950Lelystad53:32 
28Henny van Mourik1971Apeldoorn53:53 
29Yvonne Fleijsman-Rosse1960Wageningen54:26 
30Nora Pouw1986Weesp54:41 
31Marijke van Harskamp1964Kootwijkerbroek54:44 
32Janet Granneman1974Harderwijk54:57 
33Marianne Wortel1968Putten55:07 
34Marjan Septer1967Voorthuizen55:18 
35Marloes Dries1961Putten55:22 
36Christa Hofs1981Vlaardingen55:41 
37Petra Geenen1963Soest55:55 
38Monique Somers1967Roosendaal55:58 
39Agnes Kuiper-Gankema1970Heemskerk56:19 
40Jennifer Gerlings1977Harskamp57:38 
41Annelies Dormans1964Barneveld57:40 
42Laura Moure-Arts1982Eindhoven58:13 
43Connie Meinders1966Barneveld58:46 
44Annemieke vd Boogaard1970Verenigde Staten58:51 
45Bianca van Gool1974Harderwijk59:00 
46Carol Alblas1957Voorthuizen59:02 
47Heidi Wiersema1970Voorthuizen59:11 
48Marielle van het Schut1986Voorthuizen59:36 
49Aline van de Steeg1984Nijkerk Gld59:37 
50Kristel van Meerveld1976Voorthuizen59:50 
51Ruth Hekman1978Brummen1:00:10 
52Bea van Maanen1963Scherpenzeel Gld1:07:02 
53Dineke Beekelaar1965Scherpenzeel Gld1:07:06 
 
M SEN, FORTIS GALARUN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Geoffrey Mutai Kenia28:05 
2Barnabas Kemboi Kenia28:37 
3Paul Kemboi Kenia28:40 
4Peter Kiprotich Kenia28:55 
5Charles Korir Kenia29:10 
6Said Azouzi Marokko29:31 
7Emmanuel Biwott Kenia29:38 
8Koen Raymaekers Hellas29:40 
9David Kipngetich Kenia29:43 
10Hans Janssens BelgiŽ29:46 
11Dmitri Dubovski Wit Rusland29:58 
12Dennis Weijers Phoenix30:18 
13Abdi Nageeye Performance Runners30:25 
14David Hemstede Climax30:44 
15Ghirma Woldu Eritrea31:09 
16Jorit van Malsen Hellas31:46 
17Pascal van Troost Haag Atletiek31:56 
18Bart Lieckens BelgiŽ31:57 
19Gadisa Abebe PSV32:07 
20Niels de Bruin BAV32:16 
21Anton Costeris Isala '9632:48 
22Jarno van Miltenburg Hellas33:00 
23Pim Gouw Zuidwal33:28 
24Vincent BŲhm VAV33:40 
25Wouter Hoefsloot NSAV 't Haasje34:11 
26Twan Lensen Cifla34:34 
 
M 35+, FORTIS GALARUN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Huub Maas THOR31:29 
2Christophe Clyncke BelgiŽ31:39 
3Fransua Woldemariam Zuidwal32:52 
4Ronald Derksen Veluwe33:51 
5Erik Bakker De Spartaan34:46 
 
M 40+, FORTIS GALARUN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Gino van Geyte BelgiŽ30:30 
2Edo Baart Atos30:45 
3Vladimir Tontchinski Wit Rusland31:05 
4Oleg Otmakhov Rusland32:45 
5Bart Wassenberg Hellas33:19 
6Rudi Smeets BelgiŽ33:50 
7Mark Westerhof Veluwe34:57 
8Fons Leuven Suomi35:27 
9Marijn Michels Altis35:28 
10Jan van Hoeven Olympus '7035:30 
 
M 45+, FORTIS GALARUN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Theo van den Abbeel BelgiŽ32:12 
2Jos Lemmens BeligiŽ32:24 
3Chris Henet Ciko '6635:17 
4Hans Rawee Triathlon37:37 
 
M 50+, FORTIS GALARUN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Co Willemsen LGAS35:00 
2Izaak de Bruijne Altis35:20 
3Willem de Weerdt Cialfo35:58 
4John Janssen AVVN36:02 
5Johan Neve KAV Holland37:24 
6Henry Vredendaal Atverni38:35 
 
M 55+, FORTIS GALARUN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Doeke de Jong Olympus '7037:58 
2Paul ten Hag Triathlon39:35 
 
M 60+, FORTIS GALARUN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Henk Schaap Haarlemmermeer38:23 
2Rob Kruis Typhoon39:14 
3Wim Oudejans AV Nijkerk40:22 
4Martin Krechting LGAS40:44 
5Gerard Smink Triathlon42:13 
6Muluy Najib Sparta42:31 
 
V-SEN, FORTIS GALARUN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Susanne Hahn Duitsland33:30 
2Julia Ruban Oekraine33:41 
3Peninah Arusei  34:06 
4Monica Wangari Kenia34:15 
5Loise Kangogo Kenia34:17 
6Ilse Pol Running 200034:33 
7Saskia van Vugt Phoenix35:31 
8Miriam van Reijen Phanos35:32 
9Sanne Broeksma PAC35:46 
10Anja Smolders Belgie36:36 
11Ruth van der Meijden VAV36:38 
12Melanie Spruyt Running 200037:58 
13Heleen bij de Vaate Caesar39:09 
14Angelica Esparza Chave AAC '6140:01 
 
V 35+, FORTIS GALARUN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Nadja Wijenberg Unitas35:58 
2Jacqueline Rustidge Isala '9636:25 
3Irma Heeren Harderwijk37:08 
4Lia Wijnberger Phoenix37:51 
5Marina Vranken Belgie43:49 
 
J 6JR, STRUIK T/M 6 JR
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Joost van den Heuvel2002Voorthuizen3:05 
2Niels Dennekamp2002Rijssen3:11 
3Jarin Bruinekreeft2002Voorthuizen3:18 
4Luc Nijland2001Voorthuizen3:20 
5Ronan Burgers2002Barneveld3:27 
6Daan Geurtsen2002Voorthuizen3:27 
7Daan van 't Land2001Voorthuizen3:30 
8Bjorn Hoogendoorn2001Atlos3:32 
9Walco Kok2002Nijkerk Gld3:32 
10Gijs Hovius2003Voorthuizen3:34 
11Niels Druyf2002Voorthuizen3:38 
12Rick van de Kamp2002Voorthuizen3:41 
13Dico van Donkersgoed2002Voorthuizen3:44 
14Ramon Pater2002Flying Bikes3:44 
15Justin Terpstra2003Voorthuizen3:47 
16Rens Terpstra2001Voorthuizen3:48 
17Mart van der Stege2002Voorthuizen3:52 
18Thomas Petersen2002Voorthuizen3:52 
19Rico Brink2003Voorthuizen3:54 
20Rick Broekhuizen Voorthuizen4:02 
21Tomas Kok2003Voorthuizen4:10 
22Marijn La Roi2002Voorthuizen4:24 
23Ruben Wolters2003Voorthuizen4:26 
24Tim Brink2002Voorthuizen4:26 
25Jip Zevering2003Voorthuizen4:31 
26Che Hartog2002Voorthuizen4:34 
27Lorenzo Vermeulen2003Voorthuizen4:37 
28Jelle Bangma2002Voorthuizen4:37 
29Abel van Middendorp2003Voorthuizen4:45 
30Tristan Huure2003Voorthuizen4:46 
31Rens van Reenen2003Voorthuizen4:48 
32Mischa Fidder2002Voorthuizen4:49 
33Henk van Norden2003Voorthuizen5:00 
34Robin Simon2003Voorthuizen5:01 
35Arjan Geurts2003Voorthuizen5:31 
36Jelle Snaterse2005Ermelo5:37 
37Pascal Kampherbeek2004Voorthuizen5:39 
38Jorn Vlijm2003Voorthuizen6:09 
39Rense Bangma2003Voorthuizen6:43 
40Jouk van Steeg2005Voorthuizen7:17 
 
M 6JR, STRUIK T/M 6 JR
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Sharon Afenkhena2002Voorthuizen3:35 
2Sarah den Besten2002Voorthuizen3:37 
3Lisa Oosterhoff Voorthuizen3:39 
4Larissa Dekker2001Voorthuizen3:41 
5Hanneke van Woudenberg2002Barneveld3:45 
6Guusje Ilselies Korf2001Voorthuizen3:49 
7Marielle v/d Krol2002Voorthuizen3:52 
8Regina Stam2002Voorthuizen3:56 
9Esther Ruitenbeek2001Voorthuizen4:06 
10Demi Ceelen2002Voorthuizen4:27 
11Maika van Effrink2002Voorthuizen4:34 
12Ivliette Holder2003Florida Gators4:59 
13Merel van de Kamp2005Voorthuizen5:46 
14Tessa Dekker2005Voorthuizen6:34 
 
J 9JR, STRUIK T/M 9JR
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Lauri Hulleman Apeldoorn5:16 
2Wilbert Dennekamp1999Rijssen5:28 
3Victor Aris1999Wijk bij Duurstede5:31 
4Stefan Kok1999Lutjebroek5:49 
5Gilbert Mulder1999Voorthuizen6:05 
6Jordy v.d. Bor1999Kootwijkerbroek6:05 
7Ruud Schuurman1999Ede Gld6:06 
8Daan Steenkamer1999Voorthuizen6:10 
9Ramon Bruinekreeft1999Voorthuizen6:14 
10Jacco Pater1999Flying Bikes6:19 
11Emil Dekker1999Voorthuizen6:20 
12Rens van Beek1998Voorthuizen6:25 
13Tycho Wagenveld1999Nijkerk Gld6:29 
14Janko van Duijn1999Voorthuizen6:32 
15Carlo Geurts2000Nijkerk Gld6:32 
16Job Dieterman2000Elst Ut6:33 
17Kevin van Veldhuizen1999Voorthuizen6:37 
18Allard Goor1999Voorthuizen6:38 
19Gerco v an de Kraats1999Voorthuizen6:51 
20Joost Mulder1999Voorthuizen6:56 
21Vincent Trouw2001Voorthuizen6:56 
22Erwin van Puurveen1998Voorthuizen6:57 
23Timo Lakerveld1998Voorthuizen6:59 
24Rob Schoolte1998Voorthuizen6:59 
25Luuk Baalbergen2000Voorthuizen7:01 
26Olaf Klaren2000Veenendaal7:02 
27Arjan van Laar1999Barneveld7:12 
28Marc Brons1998Voorthuizen7:14 
29Robert van de Kamp2000Voorthuizen7:23 
30Rowin Brand2000Voorthuizen7:24 
31Joris Zevering2000Voorthuizen7:28 
32Daan Witte1999Voorthuizen7:30 
33Damien Gabriel1999Voorthuizen7:33 
34John Blok1999Barneveld7:35 
35Niels Koolen2000Voorthuizen7:37 
36Tycho van den Ham2000Voorthuizen7:37 
37Pim Kamphorst1999Voorthuizen7:39 
38Giovanni Vermeulen2001Voorthuizen8:04 
39Bart Westerbeke2001Voorthuizen8:06 
40Robbert Kampherbeek2001Voorthuizen8:15 
41Thomas Raymakers2000Voorthuizen8:19 
42Nick van Effrink2001Voorthuizen8:22 
43Stef Conijn1999Wormer8:47 
 
M 9JR, STRUIK T/M 9JR
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Dionne Doest1999Voorthuizen6:21 
2Dagmar Kleise1998AV Twenterand6:23 
3Anouk Looije1998Voorthuizen6:23 
4Sanne Looije1998Voorthuizen6:23 
5Bente Wagenveld2001Nijkerk Gld6:41 
6Anna Wiersema1999Nijkerk6:42 
7Marit de Jong2000Didam6:43 
8Cato Overeem1999Voorthuizen6:54 
9Bruynn Wagenveld2001Nijkerk Gld6:55 
10Naomi Afenkhena2000Voorthuizen7:00 
11Myrthe Willemsen1998Elst Ut7:03 
12Femke van Middendorp2000Voorthuizen7:16 
13Fenny Verhoef2000Voorthuizen7:25 
14Sharon Van Middendorp2000Voorthuizen7:28 
15Neeltje Schuurman2001Ede Gld7:36 
16Sasja Mulder2001Voorthuizen8:13 
17Christianne Van der St2000Voorthuizen8:17 
18Daisy de Ligt2001Voorthuizen8:20 
19Marjolein Hoefsmit2001Voorthuizen8:40 
20Michelle Holder2001Florida Gators8:46 
21Mille van Steeg2001Voorthuizen8:47 
22Naomi v.d Hazel2000Voorthuizen9:04 
23Naomi Wolters2000Voorthuizen9:08 
24Fay van de Pol2000Voorthuizen9:10 
25Anna van Veldhuizen1999Balletschool Barneve9:11 
26Manon Waaijenberg2000Voorthuizen9:12 
27Olga van Laar1999Barneveld9:13 
28Hanna Wijnveen2001Voorthuizen9:26 
 
J12JR, STRUIK T/M 12 J
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Yassine Loukili1996Zeist7:41 
2Elias Loukili1998Zeist7:47 
3Jelle Hamersma1995Veenendaal7:51 
4Joost Kok1997Lutjebroek7:57 
5Micha Simon1995Voorthuizen8:26 
6Stijn Overeem Kon. Wilhelmina Scho8:29 
7Mariel Boeve Wheemschool8:43 
8Erwin van Veenschoten1995Barneveld8:48 
9Luke van Harskamp1997Hofstede8:51 
10Sander Hooijer Van de Berghschool8:53 
11Tim van Bladeren Wheemschool8:53 
12Thijs Baalbergen1995Voorthuizen8:56 
13Stefan Goor Wheemschool8:57 
14Daan van Middendorp1996Voorthuizen8:58 
15Luuk van Milligen Wheemschool8:59 
16Him Looper1998Zeewolde9:00 
17Barend Schuurman1997Ede9:07 
18Marka van Duijn1996Voorthuizen9:09 
19Chiem Bokma1995Wheemschool9:09 
20Tim Klaren1997Veenendaal9:11 
21Martijn Kasteel De Hoeksteen9:11 
22Harm Dieterman1996Elst Ut9:12 
23Daan Zevering1998Voorthuizen9:22 
24Tim Witte1996Voorthuizen9:25 
25Job Baalbergen Van de Berghschool9:25 
26Bas Overeem1996Voorthuizen9:31 
27Marc Floor1995Wheemschool9:33 
28Lejon Brunekreeft1997Voorthuizen9:39 
29Dennis van Essen1995Voorthuizen9:49 
30Erik van Beek1995Voorthuizen9:49 
31Thijs Mulder1998Voorthuizen9:50 
32Cas Uyterwaal1998Voorthuizen9:50 
33Koen van Ravenhorst1998Kootwijkerbroek9:50 
34Jan van Woudenberg1997Barneveld9:51 
35Corne Steenkamer De Hoeksteen9:51 
36Daan Looyen1998Voorthuizen10:02 
37Ruben de Ruiter1998Voorthuizen10:02 
38Mark Looye Kon. Wilhelmina Scho10:02 
39Rob vd Boogaard Wheenschool10:07 
40Steffen van Donkersgoe1998Voorthuizen10:09 
41Sven Ceelen1998Voorthuizen10:09 
42Jens Reijersen Wheemschool10:13 
43Tom Bongers Regenboog10:15 
44Michiel Grobben Wheemschool10:17 
45Robin Hartog1995Voorthuizen10:18 
46Kelvin Koolmees Regenboog10:18 
47Noah Abbink1995Wheemschool10:19 
48Max van Haarlem Regenboog10:25 
49Rens de Rhoon Van de Berghschool10:26 
50Tom Neerbos Regenboog10:26 
51Aart van Veldhuizen1997Voorthuizen10:28 
52Rob Waaijenberg1998Voorthuizen10:29 
53Joel Fennema1998Spirit10:30 
54Andries Wijnveen1998Voorthuizen10:30 
55Jordy Kieft Kon. Wilhelmina Scho10:41 
56Kevin van Uffelen1997Voorthuizen10:50 
57Nathan Zevering1995Voorthuizen10:59 
58Rik Bouw Regenboog11:10 
59Tim Waaijenberg1998Voorthuizen11:11 
60Zakarija Al-Rifai1996Voorthuizen11:23 
61Levi Hartog1996Voorthuizen11:27 
62Jasper Grunewald1996Voorthuizen11:28 
63Reno Booi Wheemschool11:31 
64Jurgen van de Velde De Hoeksteen11:47 
65Danny Heiwegen1998Kootwijkerbroek12:00 
66Michael Verschuur De Hoeksteen12:11 
67Chris Ankone2000Almere12:19 
68Jim van Noorden1999 12:39 
69Damian Korenhof1998Voorthuizen13:32 
 
M12JR, STRUIK T/M 12 J
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Sabine Rutten1997Veenendaal8:07 
2Elene de Jong1997Didam8:23 
3Amber Brink Van de Berghschool8:32 
4Martha Wildeboer1996Voorthuizen8:38 
5Sascha Barendsen Regenboog8:47 
6Femke van Raaij1997Voorthuizen9:03 
7Charissa Wagenveld1998Nijkerk Gld9:39 
8Femke Tigchelaar1996Zeist9:42 
9Rosanne van den Top1995Voorthuizen10:00 
10Lizan Westenbrink1997Voorthuizen10:02 
11Michelle de Vries1998Uithuizen10:03 
12Tamara van Engelenhove Kon. Wilhelmina Scho10:06 
13Hannah Wondergem Kon. Wilhelmina Scho10:06 
14Larissa Makken1997IJmuiden10:16 
15Anniek van Donkersgoed1996Voorthuizen10:19 
16Danielle de Vries1995Uithuizen10:43 
17Eva Rozenberg1998Putten10:48 
18Esther Bos Kon. Wilhelmina Scho10:51 
19Marinka Spruyt Kon. Wilhelmina Scho10:53 
20Miranda de Vries1998Uithuizen11:01 
21Ines Ankone1997Almere11:01 
22Carlijn Bokhorst Wheemschool11:02 
23Lobke Streekstra1997Mijdrecht11:02 
24Laura Florijn Wheemschool11:08 
25Lianne van Duijn1995Kon. Wilhemlina Scho11:09 
26Brenda Conijn1997Wormer11:17 
27Sharon van Middendorp Wheemschool11:19 
28Tamar den Besten1997Voorthuizen11:29 
29Esme van Laar1996Kootwijkerbroek11:45 
30Marielle Heiwegen1996Kootwijkerbroek11:46 
31Manouk Kok Van de Berghschool11:56 
32Stella Overeem Kon. Wilhelmina Scho12:01 
33Fleur Geurtsen1998Voorthuizen12:04 
34Puck van Haarlem1998Voorthuizen12:05 
35Marije Vos Wheemschool12:06 
36Janique Borren1997Voorthuizen12:46 
37Leonie Oosterhoff Kon. Wilhelmina Scho12:51 
38Rachelle Pater Kon. Wilhelmina Scho12:51 
39Lise van der Gaag1998Regenboog13:24 
40Rebecca Abis Kon. Wilhelmina Scho13:25 
41Demi van Kempen Wheemschool13:29 
 
www.uitslagen.nl21-07-2008 21:41