Zoek

Uitslagenlijst Jouster Merke Loop

Joure - Zaterdag 27 september 2008

 
Uitslagen.nl heeft uw hulp nodig en wil graag de afstanden bij dit evenement weten. Klik hier om afstanden door te geven.
 
M, 16.6KM REC
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Harmen Jorritsma1968Joure1:04:15 
2Hendrik Hoekstra1971Joure1:05:53 
3Ype de Boer1957It Heidenskip1:07:08 
4J Wijnsma1964Boksum1:08:49 
5Peter Westerhof1969Sneek1:09:00 
6Jan Uiterwijk1958Eesveen1:09:12 
7Jack Cop1963Sint Nicolaasga1:09:30 
8Giorgio Delea1976Leeuwarden1:09:52 
9J Schilstra1968Scharnegoutum1:10:00 
10Henk van Eldik1960Leeuwarden1:11:10 
11Piet Boskma1952Heerenveen1:11:15 
12Meint Lei1960Hempens1:12:00 
13Wim Kuipers1955Sneek1:12:01 
14Es vd Steeg1959Veenwouden1:12:02 
15Jouke Jorritsma1964Drachten1:12:30 
16Klaas Hoekstra1968Haskerhorne1:12:35 
17Cor Postma1961Drachten1:13:06 
18Bertus de Witte1958Drachten1:14:18 
19Wolter Bouknegt1964Oudehaske1:14:48 
20Rudolf Das1962Leeuwarden1:15:08 
21Johan van Noordenburg1949Jubbega1:16:08 
22Oeds Stienstra1961Sneek1:16:27 
23Mink vd Weg1954Sint Nicolaasga1:16:32 
24Henk Luychx1958Wijckel1:16:43 
25Marcel Kortekaas1954Heerenveen1:16:50 
26Jelle de Jong1954Joure1:17:07 
27Klaas Jan Beeksma1958Joure1:17:07 
28Jappie vd Veer1959Oude Bildtzijl1:18:14 
29J Wolthuizen1965Sneek1:18:23 
30Edwin vd Veen1970Sneek1:18:23 
31Marco List1965Joure1:18:42 
32Martin van den Burg1963Sneek1:19:09 
33Jildert Andzinga1954Oentsjerk1:19:20 
34Johan Zwerver1949Leeuwarden1:19:23 
35Freark Kaspersma1957Abbega1:19:33 
36Hugo Bootsma1976Leeuwarden1:19:38 
37Jacob Jan de Vries1975Leeuwarden1:19:41 
38Han de Hair1962Joure1:19:50 
39Wiebe Amels1959Joure1:19:58 
40Eise Roorda1960Menaldum1:19:59 
41Klaas Sikkema1967Langweer1:21:22 
42J Hiemstra1964Joure1:21:33 
43Sj Veenstra1958Joure1:21:33 
44Dirk Slimmen1952Vollenhove1:21:59 
45Harm Alberts1963Harlingen1:21:59 
46Bernand Zantman1957Joure1:22:19 
47Aris Leijendekker1964Tjalleberd1:22:26 
48Thijs Reitsema1965Joure1:22:41 
49Sjef Damhuis1959Steenwijkerwold1:22:46 
50Sipke Tjerkstra1957Sintjohannesga1:23:12 
51Hemke Rozema1966Sneek1:23:28 
52Jan Nijenhuis1950Katlijk1:24:00 
53B C Agricola1957Scharsterbrug1:24:07 
54G K vd Meulen1950Heerenveen1:24:27 
55Gerrit Haanstra1958Joure1:25:08 
56Rolf Piepers1958Wageningen1:25:36 
57Martende Vries1956Buitenpost1:25:58 
58A Buwalda1951Heerenveen1:26:38 
59Watte Visser1961Langweer1:26:40 
60S J de Boer1951Haskerhorne1:26:50 
61Johan Knoester1945Oudehaske1:26:55 
62Heike Nuola1955Joure1:27:54 
63Jan van der Wal1955Stiens1:28:16 
64Rias Zijlstra1948Joure1:29:04 
65Klaas Bruinenberg1971Jirnsum1:29:13 
66Theo Veen1963Joure1:29:41 
67Jos Schouwenaars1954Oosthem1:29:47 
68Jan Panhuis1946Leeuwarden1:29:50 
69Jan Iedema1950Leeuwarden1:29:50 
70Rieter van der Veer1955Dronrijp1:30:10 
71Rob Goethals1949Heerenveen1:30:14 
72Egbert Geertsma1961Groningen1:30:39 
73Maus Veldsink1957Dedemsvaart1:30:39 
74onbekent?1941Nunspeet1:31:10 
75Frank Klasen1945Sneek1:31:12 
76Erwin Huitinga1988Sneek1:31:14 
77Aad vd Burg1953Easterlittens1:31:50 
78Febo Perdok1951Heerenveen1:31:50 
79Sipke Glas1954Leeuwarden1:32:16 
80Teun vd Meij1955Tzum1:32:31 
81Geert Kraak1934Luinjeberd1:32:40 
82Jouke Andringa1944Rutten1:32:49 
83Karel Engelen1954Joure1:34:30 
84Koos Jacobsen1953Sneek1:34:31 
85Foppe Gall1959De Wilgen1:37:27 
86Age Vollinga1953Wommels1:40:10 
87Theo Wierda1950Heerenveen1:41:58 
88Jansma  1:43:58 
89Wiebe Abma1940Joure1:45:11 
90Wietse vd Heide1956Katlijk1:45:43 
91Wieger Klijnstra1948Heerenveen1:46:39 
92P van der Woude1946Heerenveen1:48:47 
93Patrick Dijkhuizen1972Sneek1:54:26 
94A J Wijnja1968Joure1:54:53 
95Sjoerd IJbema1959Joure2:03:28 
 
V, 16.6KM REC
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Anita Boschma1960IJlst1:22:07 
2Mieke Grossoo1962Akkrum1:24:52 
3Anke Peterson1950Leeuwarden1:27:01 
4Trudy Sanders1955Sneek1:27:40 
5Ineke Scheffer1958Leens1:28:40 
6Sennie Luydik1986Wijckel1:31:02 
7A C Sluis1960Eesveen1:31:10 
8Joke Heida1970Koudum1:31:13 
9Navis C1972Joure1:31:50 
10Coby Visser Oenema1948Joure1:31:59 
11Marjan Huisman1961Joure1:31:59 
12Jantine Huisman1991Joure1:32:00 
13Heep Gall1963Sint Nicolaasga1:32:18 
14Afine Timmer1980Zuidlaren1:33:55 
15Jeanini Pelgrum1952Sint Nicolaasga1:34:05 
16Marja van der Werf-Zoe1963Joure1:34:43 
17Anca Smers1947Lemmer1:35:08 
18Willemien Runia1951Lemmer1:35:15 
19Maaike Baakman1981Sneek1:35:15 
20Grady Laagland1957Sneek1:35:33 
21Joanne vd Leer Joure1:36:11 
22Ida Tulner1961De Wilgen1:37:26 
23C Middendorp1980Heerenveen1:37:48 
24Carolien Rudolphy1960Gorredijk1:41:09 
25Vos Angelique1973Sneek1:42:19 
26Petra van der Meeren-J1968Jutrijp1:42:19 
27Gre vd Bergs1943Heerenveen1:43:14 
28Jose Baas-Zondag1957Grou1:44:07 
29Ienskje vd Weg1971Ouwsterhaule1:45:43 
30Lies de Vries-Groen1953Broek Fr1:46:39 
31Sisca Kromkamp1978Heerenveen1:48:22 
32Janke Jongstra1965Bant1:50:52 
33Annechien Bult1971Sneek1:52:07 
34Aly van Dijk1958Heerenveen1:52:28 
35Annie van Rossum1954Vianen Zh2:12:08 
 
M, 12.5KM REC
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1John Sloot1969Leeuwarden48:15 
2Johnny Oord1985Haskerhorne52:02 
3Harry Oord1985Haskerhorne52:05 
4Simon Regnerus1968Marrum52:23 
5Henk van der Meer1964Gorredijk52:28 
6Gerard Postma1959Koufurderrige52:39 
7Adrie Hoks1977Joure52:56 
8Folkert Bouma1974Joure56:02 
9Peter Overwijk1978Surhuisterveen57:45 
10Harrit Winia1962Sint Nicolaasga57:54 
11Bert Baanstra1970Sneek57:56 
12Eldert Teijema1974Heerenveen58:09 
13Piet Gemser1945Sneek58:42 
14Sido Martens1949Leeuwarden59:51 
15Oeli Reitsma1954Sneek1:01:16 
16Londema1949Sneek1:01:27 
17Domien Mulder1960Joure1:01:28 
18Mark Woh1983Gorredijk1:01:30 
19Johannes Agricola1957Joure1:02:14 
20Tjalling Tjalsma1946Drachten1:02:24 
21Bert vd Kooi1958Amsterdam Zuidoost1:02:35 
22Jetze Roelevink1991Oudehaske1:03:16 
23Gerben Brouwer1950Sneek1:03:31 
24Cor van Sluis1949Franeker1:03:31 
25F Nijholt1958Joure1:03:43 
26Sinnema1958Joure1:03:47 
27Jan Zwerver1945Dronrijp1:03:57 
28Peter Visser1970Leeuwarden1:04:06 
29Sjouke Veldhuizen1950Wolvega1:05:32 
30Piet Kerstholt1947Groningen1:05:47 
31Pier vd Sluis1959Leeuwarden1:06:08 
32Gemma van Noordenburg1982Kuinre1:06:20 
33Johan van Hein1952Joure1:07:23 
34Rinse Koetra1938harlingen1:08:27 
35Tjalling Visser1956Lemmer1:08:30 
36Bart Potma1964Joure1:08:37 
37Thijs Sijbranda1954Sneek1:08:37 
38Jan Kalsbeek1946Stiens1:08:54 
39D W Sanders1948Sneek1:09:20 
40Djurre vd Schaaf1951Oenkerk1:10:00 
41H vd Meer1954De Knipe1:10:23 
42Henk de Lang1959Heerenveen1:10:23 
43Peter van der Meeren1961Jutrijp1:10:35 
44Olaf Kistenmacher1963Sneek1:10:52 
45Ton Smeets1963Joure1:10:53 
46Wynand Romkema1977Joure1:11:53 
47H Smit1947Lemmer1:13:00 
48Hans van Solkema1983Sint Nicolaasga1:14:06 
49Halbe Huitema1974Dearsum1:15:18 
50D Zwaagstra1939Heerenveen1:16:30 
51Meindert Roosjen1943Leeuwarden1:16:43 
52Herman Hoekstra1952Leeuwarden1:17:07 
53Klaas Duits1944Sneek1:17:07 
54Gerrit ten Cate1944Beetgumermolen1:17:07 
55Theo Huitinga1962Sneek1:19:08 
56Martijn Yntema1977Joure1:20:15 
57Bart Stelwagen1952Joure1:29:33 
 
V, 12.5KM REC
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Corine Visser1972Leeuwarden58:26 
2Abelina Reitzema1967Joure59:44 
3Margriet Postma1961Koufurderrige1:00:02 
4Cora vd Haar1956Leeuwarden1:02:51 
5Piety Feenstra1966Leeuwarden1:05:09 
6Marian Pruiksma1966Joure1:06:00 
7Grietje Dijkstra1957Joure1:08:28 
8Ria van den Burg-Eijge1961Sneek1:08:37 
9B Douma1960Sint Nicolaasga1:08:54 
10Verona Fortuin1966Joure1:09:39 
11A Sijtsma1952Leeuwarden1:10:47 
12Antsje Boersma1958Heerenveen1:11:20 
13Jantsje Visser1956Joure1:11:42 
14Karen de Kruif1966Blauwhuis1:11:47 
15Karin Boersma1965Sint Nicolaasga1:12:24 
16Renetta Kistenmacher1968Sneek1:13:11 
17Pytsje Melein1957Joure1:13:42 
18Sjikkie Schuurmans1967Sneek1:14:02 
19Margriet vd Weg-Bratin1965Sneek1:14:37 
20Mattie de Boer1955Joure1:15:18 
21Ina Veenstra1961Sint Nicolaasga1:15:40 
22Colina vd Heide1959Katlijk1:21:31 
23Klaske vd West1959Joure1:23:30 
24Lidwien Broenink Joure1:25:23 
25Ineke van der Hoek1946Ursem1:28:41 
26Inge Tuiten-Brink1970Joure1:33:09 
27Anita Hooghiemstra1969Joure1:44:21 
 
M, 5.7KM REC
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jan Julius Buwalda1981Heerenveen21:34 
2Gerben Harkema1973Joure22:07 
3Marthijs Mulder1992Joure22:28 
4Ivar vd Werf1993Abbega22:58 
5Jelmer Riemersma1987Joure23:05 
6Chris Oord1988Haskerhorne23:40 
7Johan IJsbrandy1972Sneek25:26 
8Martin Vissers1974Joure26:29 
9Jelmer Kooistra1998Heerenveen26:58 
10Sytze de Witte1953Sneek27:28 
11S Boersma1961Joure27:50 
12C Haga1978Heerenveen28:26 
13Joop Boonstra1944Leeuwarden29:39 
14Meindert Engwerda1957Sneek29:58 
15Ton van der Mark1957Sneek30:42 
16Jacko de Boer1994Oentsjerk31:39 
17Dick Krekelaar1950Ysbrechtum31:45 
18J Koen1972Heerenveen31:58 
19Foppe Huitema1936Snikzwaag32:00 
20Andringa1965Sneek33:07 
21B Schrelider1929Zweeloo44:56 
22Jan Jorna1930Harlingen52:07 
 
V, 5.7KM REC
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Anniek de Jong1993Joure23:06 
2Magriet Akkerman1991Nijemirdum23:24 
3Nienke Plantinga1974Joure27:42 
4Nanda Cusiel1987Heerenveen29:47 
5Roelie Kooistra1969Heerenveen29:58 
6Jantje Hendrika Dijkst1986Haskerhorne30:15 
7Wijbertha Brouwer1969Bolsward30:30 
8Gea Jongsma1964Scharnegoutum30:30 
9Trienke Semplonius1959Rottum30:30 
10Roeline Stellingwerf1994Joure31:19 
11Alice Fortuin1969Joure31:25 
12Astrid Zijlstra-Edens1960Lekkum31:30 
13Sanne Rijpkema1994Joure32:05 
14Lisa Potma1994Joure32:05 
15Hildegard Walder1958Maastricht32:31 
16Janna van der Wal1953Sneek32:56 
17Margot Pot1962Sneek33:07 
18Vivian Nijholt1981Joure35:32 
19T Hoekstra1981Joure35:32 
20Lisanne Otter1994Joure36:36 
21Ria Gerritsma1961Joure37:08 
22Anja Boersma1966Joure37:08 
23Ella van der Feer1970Nijland37:12 
24Hendrikje Talsma1971Veenwouden45:10 
 
J, JEUGD 4-6JR
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Bas Visser2001Leeuwarden1:54 
2Mart Westerhuis2003Joure2:01 
3mark Hankel2002Joure2:08 
4Tieme Hylkema2004Joure2:29 
5Kevin Visser2003Leeuwarden2:29 
6Remco Visser2001Leeuwarden2:45 
7Jilles Jellesma2004It Heidenskip2:56 
 
M, JEUGD 4-6JR
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Annick van der Woude2002Joure1:56 
2Carmen de Wolff2002Sint Nicolaasga2:11 
3Freya Haaijes2001Joure2:16 
4Nicole Kronemeyer2001Joure2:17 
5Femma Blom2003Heerenveen2:21 
6Evelien Kronemeyer2003Joure2:48 
 
J, JEUGD 7-8JR
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Lammert Ekkers1999Katlijk2:08 
2Niels Wijnja1999Joure2:11 
3Sandor Feenstra2000Terherne2:14 
4Klaas Jan Sandstra2000Joure2:18 
5Wietse Pruis2000Joure2:23 
6Jurre Hylkema2001Joure2:23 
7Mark Krist1999Joure2:23 
8Rem de Hoir2000Joure2:30 
9Sven Roesink2000Joure2:33 
 
M, JEUGD 7-8JR
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Myrthe Blom2000Heerenveen2:22 
2Lisa v/d Zee2000Oppenhuizen2:24 
3Femke Marije Dijkstra1999Terkaple2:35 
4Jildou Heida1999Koudum2:43 
5Fenna de Horn2001Joure2:52 
6Sanne Loren de Jong2001Joure3:07 
7Kyra de Wolff2000Sint Nicolaasga3:20 
 
J, JEUGD 9-10JR
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Sjoerd Bekius1998De Knipe3:02 
2Gerben Thijs Stilma1998Sintjohannesga3:08 
3Eric de Leeuw1998Joure3:16 
4Peter-Jan de Jong1998Joure3:17 
5Chris Wever1999Bontebok3:19 
6Kevin v/d Wal1997Heerenveen3:20 
7Rinze-Pieter Jonker1998Heerenveen3:27 
8Melle Braaksma1998Heerenveen3:28 
9Janko van Esch1998Heerenveen3:35 
10Anne Waterlander1998Joure3:47 
11Robin v/d Wal2000Heerenveen3:55 
12Thomas Pruis1999Joure4:22 
 
M, JEUGD 9-10JR
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Aafke Soet1997Heerenveen2:53 
2Berber Struiksma1999Boksum3:25 
3Sabine Witteveen1999Oudehaske3:29 
4Mare1998Ouwsterhaule3:33 
5Julia Witteveen1999Oudehaske3:34 
6Annet Noppert1998Scharsterbrug3:49 
7Maaike Meindertsma1999Joure3:49 
8Jeske Veenstra1998Joure3:54 
9Judy Anne Boersma1999Joure3:55 
10Verena Pruiksma1998Joure3:55 
11Marrit vd Wal1998It Heidenskip3:56 
12Silke Jellesma1998It Heidenskip3:56 
 
J, JEUGD 11-12JR
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Rody de Wolff1997Sint Nicolaasga4:20 
2Corne Dijkstra1997Drachten4:23 
3Beimen Vellinga1997Lemmer4:27 
4Markus Meekma1997Drachten4:36 
5Rutger Struiksma1996Boksum4:41 
6Dennis de Jong1996Joure4:46 
7Jarno van der Weg1996Ouwsterhaule4:48 
8Bennie de Jong1997Sneek5:00 
9Jorn de Boer1995Joure5:12 
10Rick v/d Zee1997Oppenhuizen5:31 
 
M, JEUGD 11-12JR
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Fleur Baljet1995Oosthem4:18 
2Denise Sinnema1995Leeuwarden4:23 
3Cato Bontekoe1997Drachten4:33 
4Martje Bekius1996De Knipe4:39 
5Femke Heilijgers1997Joure5:06 
 
J, JEUGD 13-15JR
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Menno Hunneman1992Oosterwolde Fr3:38 
2Jaap-Gerben Vellinga1994Lemmer3:51 
3Patrick Sinnema1993Leeuwarden4:19 
4Leo1995Sneek4:38 
5Christiaan Kats1994Grou4:55 
 
M, JEUGD 13-15JR
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Marlijn van der Mei1994Sintjohannesga4:30 
2Charissa Zijlstra1994Lekkum4:54 
 
M, 10KM REC
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Teake Kerckhoffs1969Appelscha36:13 
2Jasper Mulder1990Joure36:19 
3Bert Dijkstra1980Leeuwarden39:51 
4Ivo v/d Meer1975Leeuwarden40:15 
5Marco v. Meerveld1972Sneek40:34 
6Jan Hooghiemstra1955Oenkerk44:09 
7Alex van der Weide1964Menaldum44:17 
8Harold Schuringa1972Heerenveen45:15 
9Ronnie Wind1977IJlst46:14 
10Bram Bakker1972Wommels46:51 
11Harry Werkman1974Lemmer47:01 
12Michel Draaisma1968Lemmer48:12 
13Gerald Hoogeveen1965Bolsward48:49 
14Marco van Bourgonje1967Lemmer48:54 
15Julius Werkman1977Lemmer48:55 
16Symen Hendriks1951Lemmer50:31 
17Jelle Elzinga1965Heerenveen50:37 
18Klaas Peereboom1953Heerenveen53:11 
19Ytzen Terpstra1958Heerenveen53:27 
20Felix van Beek1957Joure54:54 
21T. Oosterbaan1942Folsgare59:00 
22Jaap Lindeboom1962Beetsterzwaag1:01:52 
 
V, 10KM REC
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Lavina Wind1975Sneek48:02 
2Andrea Feenstra1978Bolsward50:56 
3Inge Donker1969Heerenveen53:44 
 
PLG, 10KM B&P LOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Via Data Automatiserin  49:28 
2Arrix Automatisering  54:59 
 
M, 10KM B&P IND
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Albert de Ruiter Arrix Automatisering47:14 
2Gerbrand Stap Via Data Automatiser47:20 
3Jasper Sybrandy Via Data Automatiser47:39 
4Ritske Vries Via Data Automatiser48:59 
5Douwe Wietse de boer Arrix Automatisering49:01 
6Gerrit Bosma Via Data Automatiser49:28 
7Martin v Ooijen Arrix Automatisering50:44 
8Almer Scholtten Arrix Automatisering52:37 
9Marvin Bergsman Via Data Automatiser52:51 
10Arnold Kooiker Arrix Automatisering54:59 
11Jeroen Broekema Via Data Automatiser1:01:30 
 
HSEN, 10KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Rudi van der Lelie1972AV Heerenveen33:19 
2Martin Ketellapper1973Lionitas34:16 
3S.M. Postma1989Start '7834:41 
4Rene Jaasma1984Impala34:50 
5Tiedo Tinga1973Friesland35:39 
6Douwe Nauta1977Horror35:40 
7Jan Albert Veenema1974Horror35:47 
8Murk Falkena1972Spirit Lelystad36:32 
9Wouter Papenhove1982Lionitas38:06 
10Rintje Bosma1969Friesland38:33 
11Peter Peereboom1991AV Heerenveen41:48 
12Anton Spinder1979Impala44:03 
13André Jellema1969Lionitas46:40 
 
DSEN, 10KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Mariska Kramer-Postma1974Friesland35:50 
2Yvonne Tinga1974Horror40:58 
3Wilmke Boersma1991Horror42:17 
4Sandra Sikkema1985Impala47:22 
5Tessa Boot1984Horror48:22 
6Tetsje van Houten1982AV Heerenveen48:39 
 
H40, 10KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Willem Faber1964AV Heerenveen33:49 
2Herman Hofstee1963DOS34:47 
3Klaas Jan Hofstra1965LSV Invictus34:48 
4Konstantin Poltavets1962AV Heerenveen35:12 
5Huub Bots1967Lionitas35:39 
6Henrie Veldman1962AV Heerenveen36:26 
7Ritske Flootman1964Lionitas36:36 
8Henk Wolf1961Spirit Lelystad37:08 
9Harry Wijnja1961AV Heerenveen37:27 
10Erik Bakker1962Ter Herne37:31 
11Bob v/d Weg1968AV Heerenveen37:51 
12Sjoerd Boskma1958Horror38:30 
13Willem Koet1967AV Heerenveen38:31 
14Jacob Oden1960Horror40:26 
15Johan Jorritsma1967Horror40:48 
16Albert van Duinen1962LSV Invictus41:23 
17Martin Jan Visser1966AV Heerenveen43:29 
18K. Dijkstra1959Friesland44:49 
 
D35, 10KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Ylona Kruis1973Horror40:47 
2Liesbeth Steenbergen1966Horror43:00 
3Alletta Wedzinga1972Impala44:57 
4Ineke Altenburg1968Horror45:43 
5Hester Groenveld1968Horror47:37 
6Jetty van Delden1965Friesland49:21 
 
H50, 10KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jan Groen1958Start '7837:33 
2Otto de Boer1955Friesland38:20 
3Beke Cnossen1954Horror39:16 
4Dirk Bouma1958Friesland40:27 
5B. Hoekman1952Impala43:11 
 
D45, 10KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Minke Oord1956Friesland49:09 
2Rixte Stoker1960Friesland49:55 
 
H60, 10KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Karst Anema1946Friesland40:43 
2A.D. Wedringa1947Impala44:57 
3Arie Smedinga1947Friesland48:18 
 
www.uitslagen.nl02-10-2008 12:56