Zoek

Uitslagenlijst Veneboerloop

Drachten - Zaterdag 28 februari 2009

 
HEREN, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Rudi van der Lelie1972AV Heerenveen32:53 
2Merwin Dollinson1975Artemis33:39 
3Roderick Riesenkamp1986Impala34:03 
4Stefan Postma1989Start '7834:41 
5René Jaasma1984Impala35:08 
6Henk-Jan Dolsma1981Groningen35:11 
7Jasper Mulder1990AV Heerenveen35:13 
8Sjaco Kramer1970Friesland36:05 
9Riekele Kobes1986Impala36:11 
10Joris Kampen1980 36:16 
11Marco Wels1987Impala36:19 
12Benjamin Kok1970Impala36:23 
13Simon van den Beukel1978Friesland37:01 
14Mathijs de Vroome1976Groningen Atletiek37:42 
15Folkert Huisma1981Impala39:50 
16Anton Spinder1979Impala43:42 
17Klaas Dijkstra1972AAC '6143:56 
18Gerard Bezema1974Loopgroep Nienoord44:33 
19Joost Wempe1979Groningen45:33 
20Willems1971AAC '6146:36 
21Egbert van Reenen1970Loopclub Rapido46:36 
22Johan Boerema1978Groningen46:42 
23Robert Ovbiagbonhia1971Drachten52:52 
 
H40+, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Wim Opten1966SV Veendam32:21 
2Edwin van Dort1963Phanos34:28 
3Klaas Talma1959Impala35:18 
4Jappie Doller1965Friesland36:11 
5Erik Bakker1961Friesland36:26 
6Ritske Flootman1964Lionitas37:16 
7S. Wiersma1962Impala37:17 
8Dick Gelderblom1960Impala38:31 
9Heerke Postma1960Start '7838:53 
10Dirk de Vries1963Impala39:13 
11Samme Steenstra1967AV Heerenveen40:34 
12Wout Meijer1966Loopgroep Bedum40:39 
13Jouke Jorritsma1964Impala41:01 
14Freddie Bouma1961Start '7841:01 
15Simon Regnerus1968Friesland41:31 
16Berry Pees1967Start '7845:04 
17Jan Bosgraaf1961Impala45:11 
 
H50+, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jan Nienhuis1952Artemis36:23 
2Otto de Boer1955Friesland38:36 
3Jan de Lange1951Start '7839:37 
4Chris Draijer1955Impala40:24 
5Doeke Otter1957Friesland40:28 
6Bauke van der Loon1957Impala41:56 
7Peter Wolters1952Loopgroep Nienoord42:04 
8Dries Wedzinga1947Impala42:27 
9Jelco Bosma1957De Sprinter43:30 
10Karst Anema1946Friesland43:40 
11Ko Streumer1940Impala43:46 
12Gerrit Jepma1956Impala44:06 
13H. de Weerd1949Impala44:23 
14Leo van Herksen1958Friesland45:38 
15Jakob Veenstra1945Friesland46:47 
16Arie Smedinga1947Friesland50:57 
 
DAMES, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Hanneke Hink1978Groningen Atletiek36:16 
2Nynke Visser1978Phanos40:54 
3Nynke de Lange1977Start '7841:01 
4Brenda de Jong1981Impala42:22 
5Alletta Wedzinga1972Impala45:17 
6Ivonne Wessels1978Start '7845:40 
7Margreet Wagteveld1971Start '7845:55 
8Sandra Sikkema1985Impala47:21 
9D. van der Vijver1972Friesland48:53 
10Tetsje van Houten1982AV Heerenveen49:46 
11Alinda Kiel1981Wolvega54:56 
12Sonja Bezema-Renkema1972Loopgroep Nienoord56:44 
 
DA40+, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Bertha Bruggenkamp1968AAC '6140:44 
2Alie Albronda1958avVN49:08 
3Wilma van Galen1962Start '7850:33 
4Minke Oord1956Friesland51:59 
 
HEREN, 10KM RECREATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Stefan van der Wal1970Drachten39:48 
2Johan Zandstra1991Drachten40:14 
3Ate Oosterhof1974Hurdegaryp45:32 
4Stefan Feenstra1976Groningen45:53 
5Ferry Ruigendijk1974Groningen47:23 
6S. de Haan1980Drachten47:28 
7Wietze Knol1970Drachten47:56 
8S. de Jong1973Vegelinsoord48:00 
9Jasper1970Aldeboarn51:54 
10Edgar Bagdasaryan1985Drachten53:54 
11Tony Kootstra1986Drachten53:54 
12Rob Schutter1968Drachten55:09 
13Jeroen Tiesma1978Bolsward55:14 
14Santi Bosma1988Leeuwarden59:56 
15Stefan Boom1988Groningen1:02:06 
 
H40+, 10KM RECREATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Pieter-Jan Kooi1967Loppersum39:03 
2Eilert Lubbers1966Drachten40:17 
3Janco M. van Esch1964Heerenveen40:58 
4Gerrie Boersma1964Twijzel44:03 
5Sjoerd Talsma1961Drachten46:19 
6W. de Vries1960Oldeberkoop46:38 
7Rein Folkertsma1968Drachten46:39 
8Ferdinand Kits1967Drachten47:44 
9Domien Mulder1960Joure48:10 
10J. van Bruggen1966Ureterp48:25 
11Peter Bax1960Drachten48:26 
12Rypke Procee1961Drachten48:58 
13Henk Stienstra1966Drachten50:23 
14Gjalt Weistra1968Drachten50:41 
15K. Grave1967Drachten54:13 
16Goos Tuinstra1960Drachten54:15 
17Wiep Kuipers1964Gorredijk54:24 
18J. Zijlstra1963Drachten55:34 
 
H50+, 10KM RECREATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Sytze Bouma1958Bakkeveen45:31 
2Stoffelsma1958Norg45:42 
3Jan Rienstra1956Drachten46:27 
4Jaap van der Veen1953Roden46:29 
5Jan Woudstra1953Drachten47:30 
6Frank van Dijk1950Drachten48:53 
7Lukas Stoker1956Drachten50:09 
8Febo Perduk1951Heerenveen51:52 
9Jurjen Bulthuis1958Kollum52:25 
10Arno Muis1958Drachten52:30 
11Wim Hunneman1955Oosterwolde Fr52:36 
12Max Ph.Wenniger1952Drachten53:06 
13Jan Bakker1950Drachten53:06 
14Henk van de Streek1945Drachten53:11 
15Jan Panhuis1946Leeuwarden53:11 
16Gerrit Leistra1951De Wilgen55:08 
17Jouke Andringa1944OudeHorne56:27 
18Peter Staal1955Drachten57:23 
19E.J. Schut1953Drachten57:58 
20Jan Robijns1953Drachten58:10 
21Hoekstra1952Leeuwarden59:11 
22Roosjen1944Leeuwarden59:42 
23Reint Perdok1953Tolbert1:00:45 
24Roosjen1943Leeuwarden1:00:45 
25Peter Halfwerk1952Rotterdam1:01:11 
 
DAMES, 10KM RECREATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Hillegonda Haak1975Drachten51:38 
2Geertje Reitsma1975Drachten54:30 
3Samantha van der Veen1984Drachten57:23 
4Jon Keun-Boonstra1971Drachten1:01:21 
5Samira el Idrissi1992Drachten1:02:50 
 
DA40+, 10KM RECREATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Joke Gorter1963Oosterwolde Fr49:25 
2Nienke Bays1955Surhuisterveen52:39 
3Regina de Jong1967Harkema53:28 
4Tilly Renckens-Ganzebo1952Drachten54:49 
5Ella van den Berg1963Oosterwolde Fr55:16 
6Kiki Boomgaard1955De Knipe55:24 
7Ria Bruinsma1960Drachten55:33 
8Hanny Laskewitz Drachten55:53 
9Conny Oldenhuis1962Buitenpost59:00 
10Gerda Smilda1964Wehe den Hoorn59:50 
11Trees Rankenberg1951Drachten1:00:27 
12Ina Veenstra1961Sint Nicolaasga1:00:27 
13Sil Drentje-Sasabone1948Drachten1:01:13 
14Maaike Otter1957Drachten1:01:18 
15Hinke de Haar1953Surhuisterveen1:04:20 
 
HEREN, 5 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Patrick Postma1992Start '7817:30 
2Menco Schuurman1991Impala17:42 
3Jarno van der Veen1979AAC '6118:45 
4Klaas de Vries1966Impala18:57 
5Corné Dijkstra1997Impala21:32 
6Melvin Huizinga1991Drachten24:42 
7Folkert Visser1995Loopclub Rapido24:52 
8Benn Hoekman1952Opeinde30:01 
 
DAMES, 5 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Marieke van der Vegt1985Groningen21:40 
2Annemiek Watermulder1975SV Veendam22:14 
3Simone Westerbeek1991Start '7824:24 
4Anke Zonderland1995Impala24:50 
5Anne Hoekman1993Opeinde30:00 
 
HEREN, 5 KM RECREATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Mathijs Mulder1992Joure18:49 
2Gerben Harkema1973Joure19:54 
3Jaap Bijlstra1987Dokkum20:31 
4Siebren Boerma1954Garyp24:01 
5Arjen Tjeerd Jorritsma1986Drachten25:09 
6J.A.J. Zaagman1968Drachten26:53 
7Tim Valster1956Leidschendam27:51 
8Jan Bijstra1966Drachten29:52 
9Ruben van Noordennen1964Drachten30:02 
10Anne vd Meer1946De Wilgen32:05 
11Jansma1953Opeinde32:24 
12Arie Jongsma1943Drachten32:34 
13Peter Jorritsma1951Drachten32:45 
14Simme Travaill1994Drachten33:38 
15Cor Travaille1964Drachten33:54 
16Jan K. van Til1938Drachten34:17 
17Willem Boorsma1935Drachten35:21 
 
DAMES, 5 KM RECREATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Roos Boerma1959Garyp26:19 
2Gerda Bontekoe1965Drachten26:19 
3Marielle Zaagman1974Drachten26:53 
4Mavis Ibrahim1959Leidschendam27:51 
5Anneke Aans1960Drachten30:11 
6Ineke de Boer1963Drachten30:18 
7Truus Huizinga1966Drachten30:18 
8Tineke van der Wal1959De Tike32:07 
9Angela Jorritsma1981Leeuwarden32:17 
10Corry van der Vee1953Drachtstercompagnie33:20 
 
MEI, 1.5 KM T/M 11
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Maaike Wiersma1998Drachten6:47 
2Esther Wijnalda1998Drachten7:01 
3Rozemarijn Dekker2000Drachten7:13 
4Laura Mulder2000Siegerswoude7:50 
5Ilona2001Noordwijk Gn7:53 
6Gerieke Nijboer2001Eastermar8:19 
7Christien de Jong1997Leeuwarden8:30 
8Ellis de Wit2000Drachten9:08 
 
JO, 1.5 KM T/M 11
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Tom Allema1999Drachten6:23 
2Benjamin Latona1999Drachten6:30 
3Arnold Hiemstra2001Sijbrandahuis7:08 
4Kenrick Mulder1999Drachten7:09 
5Stefan van Es Drachten7:09 
6Yanick Stuurman2001Drachten8:10 
7Emiel de Wit1998Drachten8:10 
8Sytze Oudman2001Drachten8:59 
9Arthur Beiboer2000Drachten8:59 
10Luuk Mulder2003Drachten9:05 
 
MEI, 1.5 KM T/M 14
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Cato Bontekoe1997Drachten5:57 
2Janneke de Vries1995Boornbergum6:15 
3Charlotte de Vries1997Boornbergum6:16 
4Sanne Betten1996Drachten8:04 
 
JO, 1.5 KM T/M 14
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Alger Hiemstra1994Sijbrandahuis5:19 
2Tom Bax1996Drachten5:42 
3Markus Meekma1997Drachten5:48 
4Albert Allema1996Drachten6:11 
 
Hoofdsponsor Sport 2000 Veneboer Drachten
 
www.uitslagen.nl01-03-2009 21:57