Zoek

Uitslagenlijst 57e Reeuwijkse Plassenloop

Reeuwijk - Zaterdag 21 maart 2009

 
MSEN, 15 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Said Kanfaoui1973AV Gouda48:30 
2Jorrit Pels1987Rotterdam Atletiek48:52 
3Ramon de Wilde1975Loopgroep PK51:37 
4Harmen Perk1979EUR Roadrunners Here52:00 
5Remko Peters1978EUR Roadrunners Here55:10 
6Leon van Prooijen1979AV '4756:24 
7Ton Hettema1984Loopgroep Aart Stigt56:39 
8Bas de Peuter1974Rotterdam Atletiek56:56 
9Marijn Treurniet1981De Kievitten Heren56:59 
10Ronnie van der Graaf1978PAC57:28 
11Erwin Koens1979Rotterdam Atletiek58:01 
12Joris Wulfert1988EUR Roadrunners Here59:44 
13Martijn Schenk1978Ilion1:00:35 
14Lars de Bekker1976De Kievitten Heren1:00:37 
15Arjan Nomen1977Croda Runners1:01:57 
16Johan Poppe1976Loopgroep Aart Stigt1:02:44 
17Erik Groeneweg1977Loopgroep PK1:02:56 
18Rafael Krijgsman1977PAC1:03:43 
19Michel Schippers1977Loopgroep Aart Stigt1:04:52 
20Bart van Dodeweerd1974De Kievitten Heren1:06:08 
21Roy Houkes1986EUR Roadrunners Here1:07:49 
 
M35, 15 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Fouad Fertoute1973Spirit Oud Beijerlan50:20 
2Folkert van de Krol1972Parthenon51:50 
3Pascal van Norden1972Croda Runners52:43 
4Maurits Heikoop1972Loopgroep PK52:56 
5Erik Bakker1970De Spartaan52:58 
6Ronnie Duinkerken1973De Kieviten53:47 
7Marcel Fiering1970Spark54:36 
8Frans Woerden1970De Veenlopers59:28 
9Frans Dekker1972Olympus '7059:42 
10Richard Lelieveld1972De Kievitten Heren1:00:45 
11Marco Medendorp1973De Kievitten Heren1:00:54 
12Michel Groeneveld1969EON Power Team1:02:28 
13David Polders1973Loopgroep PK1:05:01 
14Jeroen van Hoorn1972PAC1:10:23 
 
M40, 15 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Wim Padmos1966Voorne Atletiek49:30 
2Patrick Kwist1968Rotterdam Atletiek50:41 
3R van de Berg1965Maassluis51:20 
4Jan van Hoeven1968Olympus '7054:11 
5John Duinmeijer1968DEM55:21 
6Richard Oerlemans1967SC Reeuwijk58:01 
7Robert Rutjes1968Energie58:45 
8Florian Koopmans1967Running AP1:00:24 
9Kees van der Sar1965Croda Runners1:01:11 
10Bob Polack1966Reserve 21:02:52 
11Marko van der Voort1967De Kievitten Heren1:03:12 
12Eric van Swieten1967Croda Runners1:03:27 
13Koos Overwater1968Spirit Oud Beijerlan1:03:52 
14Matthijs van Boxtel1966De Koplopers1:04:18 
15Fred Kuipers1966Hercules1:06:34 
16Wilbert Moons1966AV Gouda1:08:36 
 
M45, 15 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Amriet Oemraw1960Rotterdam Atletiek52:54 
2Leo van der Hoeven1962Spirit Oud Beijerlan55:07 
3Marius Besuijen1962EON Power Team56:34 
4Wim Verkleij1962SC Reeuwijk56:42 
5Raymond Bouwman1963AV Gouda59:01 
6Siegfried Janzing1960PAC59:17 
7Goof vd Heuvel1960Typhoon59:45 
8Theo Groenendijk1959SC Reeuwijk1:00:31 
9Aaldrik Tiktak1960Pijnenburg1:01:35 
10Jan van Meurs1959Clytoneus1:01:59 
11Frans den Outer1961Loopgroep PK1:02:55 
12Ruud Wessels1960Waterweg1:03:19 
13Freek van Mourik1959Clytoneus1:03:30 
14Chris van Wijk1960Passaat1:03:43 
15Tino Verburg1960Antilope1:03:50 
16Gerard Verveer1960Barendrecht1:04:55 
17Jan Bakker1959SC Reeuwijk1:05:16 
18Ronald Nieuwenstein1960PAC1:06:52 
19Fred van Velzen1961Imtech Care & Cure1:10:26 
 
M50, 15 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Willem van der Kooij1956De Kievitten Heren56:45 
2Aart van Wijk1958Passaat56:57 
3Stef Rasch1957Pijnenburg58:08 
4Jan Oskam1956AV '4758:56 
5Kees Voogt1954De Kievitten Heren59:26 
6Jan Willem Rijke1957AV Gouda59:54 
7Cees van Delft1954SC Reeuwijk1:00:57 
8Leo Koster1956Imtech Care & Cure1:04:27 
9Cor van der Blom1958De Kieviten1:06:11 
10Ton Vreman1959Clytoneus1:09:08 
11Peter Spruit1957AV Gouda1:09:23 
12Dick van Prooijen1956Loopgroep PK1:10:36 
13Hans Slag1954PAC1:10:48 
14Dick Hordijk1957Oud Beijerland1:14:43 
15Paul Wobbe1955Haag Atletiek1:16:33 
16Gerard van Velzen1956Imtech Care & Cure1:17:38 
 
M55, 15 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jan Olsthoorn1952Zuiderster Team57:04 
2R van der Wilt1949Clytoneus57:05 
3W J P Houg1954Parthenon57:38 
4Paul Streep1951PAC58:30 
5Arie Leun1951Passaat58:33 
6Wim Elshout1951avVN58:52 
7K vd Heul1951Avantri1:00:30 
8Rob Verhorst1952Zuiderster Team1:01:10 
9Kor van der Polder1951avVN1:02:46 
10Leo van Hoorn1949Reserve 21:03:17 
11Leo van den Hoven1953Clytoneus1:04:23 
12Arie Kamps1952avVN1:04:39 
13G P F J van Tol1951SC Reeuwijk1:05:48 
14Teun Noordhoek1953Spirit Oud Beijerlan1:06:40 
15L van Meel1952Rotterdam Atletiek1:07:25 
16Detlev Konig1950AV Gouda1:10:33 
17Bram Harder1949PAC1:10:45 
18Arie Booy1950Loopgroep PK1:11:05 
19Rob Herling1953EON Power Team1:13:54 
20Bart Bovenberg1953Spirit Oud Beijerlan1:14:03 
21Wietse Wissema1952AV Gouda1:14:08 
22Fred Dozy1950Spark1:15:49 
23Rien Scholten1952Spijkenisse1:16:20 
24Chris Steenvoorden1949Phanos1:24:53 
 
M60, 15 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Dre de Wit1947Leiden Atletiek1:00:00 
2Koos Mulders1949Zuiderster Team1:00:59 
3Albert Stehouwer1948Passaat1:01:17 
4Frans van Mierlo1946avVN1:01:48 
5Karel Oosthoek1946avVN1:02:59 
6Ton Hessels1946avVN1:03:51 
7Dick Recourt1948Hercules1:04:19 
8Wil van Loon1947SC Reeuwijk1:05:04 
9L de Koning1946Tenaco1:05:44 
10T Hoozemans1948Rotterdam1:06:16 
11Jan Blom1948Croda Runners1:07:11 
12Marius van Altena1946Flakkee1:07:32 
13Jack Bollaart1945AV '471:07:40 
14Koos van den Nieuwendi1941Clytoneus1:10:43 
15Martin Vergeer1943Clytoneus1:11:38 
16Ton Kuhlmann1944Energie1:13:22 
17Arjo Zwart1948Voorne Atletiek1:13:52 
18Maarten Vogelzang1941Hercules1:16:57 
19Jan Groeneveld1946Rotterdam1:18:22 
20Evert van 't Veld1946Westbroek1:18:53 
21Klaas Mol1943avVN1:21:06 
22Nic Fase1944AV '471:23:34 
23Siem Pleijsier1935Waterweg1:25:25 
24N Lanser1945Poortugaal1:25:38 
25Toon Rutjes1943Loopgroep PK1:28:38 
26Pierre Mijnsbergen1946Zuiderster Team1:30:12 
27Henk van Meerten1942Reserve 21:32:16 
 
VSEN, 15 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Petra Sloots1971Brielle57:12 
2Linda Hoek1981EUR Roadrunners dame1:07:49 
3Pauline van Norden1974Croda Runners1:09:47 
4M Loos1977De Kieviten1:12:22 
5Jacomien Kapteijn1979AAV '361:21:08 
6Ariadne Ooms1983EUR Roadrunners dame1:21:21 
7Mirjam 't Mannetje1986EUR Roadrunners1:21:22 
 
V40, 15 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Julie Beukers1967De Kievitten Dames1:01:35 
2Rifka Hesseling-Molman1969Clytoneus1:07:32 
3Jeanette Poldervaart1965Spark1:10:21 
4Ivonne van der Pad-Bla1964avVN1:13:01 
5Elma Mulder1966De Kievitten Dames1:17:19 
6Annemarie van Meerten1967Reserve 21:32:17 
 
V45, 15 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Corina Voorn1963De Koplopers1:04:18 
2Marjolein Goos1961Fortuna1:04:41 
3Carin van der Ende1963Olympus '701:05:23 
4Liesbeth Windhorst1960SC Reeuwijk1:05:41 
5Els Snippe1961avVN1:11:55 
6Ingrid Baggerman1963De Kievitten Dames1:12:08 
7Tjarda Mulder1963PAC1:24:21 
8Addie Streefkerk1960Spirit Oud Beijerlan1:25:46 
 
V50, 15 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Annie van Dijk1949Croda Runners1:05:43 
2Sylvia Dingemans1951Haag Atletiek1:06:20 
3Myra van Altena1959Flakkee1:09:50 
4Lea Melis1948Spirit Lelystad1:14:03 
5Elly van Buytenen1946avVN1:16:34 
6Francis Mulders1956Zuiderster Team1:16:47 
7Adri van der Zon1955Pijnenburg1:18:41 
8Marry van den Heuvel1951Clytoneus1:18:48 
9Eefke Steenvoorden1952Phanos1:19:08 
10Pita Dekker-van Weerdh1943SC Reeuwijk1:22:20 
11Marjan Bovill-Roubos1956PAC1:24:21 
 
M15KM, 15 KM PRESTATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Andre Veldman1961SC Reeuwijk57:17 
2Pieter Tensen1972Moordrecht59:51 
3Gerard Wittenberg1962Oud Beijerland59:57 
4Sander Eijs1982Nieuwkoop1:00:18 
5Stephan van Eijk1976Alphen aan den Rijn1:00:23 
6Jaap Meijvogel1960SC Reeuwijk1:00:58 
7Jeroen Schuurman1969Hazerswoude Dorp1:01:27 
8Patrick van de Berg1966Noordwijkerhout1:02:42 
9Laurens Sanders1988Nieuwkoop1:03:26 
10Rob Spit1956Gouda1:03:48 
11Niek de Koning1953Gouda1:03:49 
12Wim Kosten1962Boskoop1:04:13 
13Peter van den Hoogen1956Oudewater1:04:17 
14Coen de Lima1967Spijkenisse1:04:21 
15Adrie van Zoest1957AV '471:04:21 
16Alex van Ginkel1968Clytoneus1:04:25 
17P van Leeuwen1977AV '471:04:37 
18Piet Uijtdewilligen1976Rotterdam1:04:58 
19Raymond Linkers1961Woerden1:05:20 
20Erwin van Harten1972EUR Roadrunners1:05:38 
21Dick Bakker1961Gouda1:06:18 
22Rene van der Zon1958Nieuwkoop1:06:21 
23Nico Baas1958Bleskensgraaf ca1:06:30 
24Pieter Schenk1988Bodegraven1:06:56 
25Ruud Verlaan1964AV '471:06:57 
26Peter Wensveen1973Reeuwijk1:06:58 
27Jaco Goedhart1961Waddinxveen1:07:07 
28Lt van den Berg1957Voorhout1:07:38 
29Kees Zijlstra1959AV '471:07:51 
30Sjoerd Hoornweg1979Gouda1:07:56 
31Dannis van IJpen1970Capelle aan den IJss1:08:10 
32Arie Bunnik1948Rijnsaterwoude1:08:25 
33Roel Weevers1987De Kieviten1:08:26 
34Mark van Driesseh1973Gouda1:08:54 
35Harry Blom1963SC Reeuwijk1:09:00 
36Bart Briedé1959Woerden1:09:05 
37Ashok Jodha1959Amsterdam1:09:06 
38René Smulders1973Antilope1:09:30 
39Johan Brilman1952Zoetermeer1:09:43 
40Rob Hoefnagel1953AV '471:09:45 
41Leon Verlaan1966AV '471:10:37 
42Peter Horden1980Reeuwijk1:10:39 
43Johan van Kersbergen1955Moerkapelle1:10:48 
44Wim van Riel1954SC Reeuwijk1:10:51 
45Leo de Vries1969Bodegraven1:11:01 
46Ronald Bode1963Gouda1:11:14 
47Walter de Knoop1965Gouda1:11:21 
48Ben van Driel1960Rijnsburg1:11:22 
49Wiro van der Werf1950AV '471:11:32 
50Wil Egberts1953Capelle aan den IJss1:11:38 
51Sjaak de Graas1961Moordrecht1:11:59 
52Herman Wijting1963Alblasserdam1:12:04 
53Pwm vd Meer1911Leiderdorp1:12:16 
54Oswald Böhm1959Barendrecht1:12:17 
55Jancko Bunnik1969SC Reeuwijk1:12:17 
56Kees de Wit1968Bodegraven1:12:29 
57Anton Ritsma1954Rijnsoever1:12:31 
58Robert van Til1984Krimpen aan den IJss1:12:34 
59Rob Meijer1961Antilope1:12:39 
60Ralph Zijderhand1979Reeuwijk1:12:58 
61Theo van der Plas1955Rijnsoever1:13:07 
62Fred Schurink1969Rotterdam1:13:09 
63Bas van de Lest1967Breda1:13:20 
64Gerrit Hofland1958's-Gravenzande1:13:25 
65Pascal Adelaar1975Nieuwegein1:13:37 
66Carl Oudshoorn1968Bodegraven1:13:47 
67Rien Bregman1961Moerkapelle1:14:09 
68Edwin de Koning1969Bodegraven1:14:12 
69Bas van Twillert1969Boskoop1:14:13 
70Henk de Witte1957Delft1:14:23 
71Robert Hepzog1969Gouda1:14:39 
72Jan Visser1947Ter Aar1:14:40 
73Robert Vink1961Dordrecht1:14:55 
74Peter de Mari1960OSM '751:14:57 
75Sjaak Nobel1960Waddinxveen1:15:02 
76Jeroen de Looy1974Alphen aan den Rijn1:15:15 
77Albert Wijting1961Spijkenisse1:15:27 
78Frank Boerboom1965Bodegraven1:15:33 
79Corné Remmers1957Reeuwijk1:15:35 
80Jeroen Verhoef1970Harmelen1:15:36 
81Martin de Jongh1965Gouda1:15:43 
82Gerard van Biesen1961Capelle aan den IJss1:15:48 
83Andy Haagen1965Stolwijk1:15:51 
84Melvin van der Tol1972Hilversum1:16:00 
85Martin Kraan1972Alphen aan den Rijn1:16:51 
86Rob van den Nieuwendij1959Bodegraven1:17:00 
87Nico Slappendel1967AV Gouda1:17:04 
88Ad Ooms1952AV Gouda1:17:33 
89Nico Minnaard1955SC Reeuwijk1:17:33 
90Ernst-Jan van Eck1962Rotterdam1:17:45 
91Rob Schoones1967Maassluis1:18:02 
92Harald vd Mast1962Harmelen1:18:05 
93Paul Gildhuis1954Austerlitz1:18:08 
94Arjen Kloppers1972Moordrecht1:18:27 
95Johan Kompier1949Nieuwerbrug1:18:37 
96Henri Timmer1980Amersfoort1:18:44 
97Hans van Meggelen1956Spijkenisse1:18:51 
98Henry van Willigen1968Maasland1:18:55 
99Wiro Westerwoudt1963U-Track1:18:56 
100Gerard Floor1961Dutch Runners Gold1:19:42 
101Adri Boele1945Oudewater1:19:48 
102Ries Boele1951Gouda1:19:48 
103Harry Hesseling1956Woerden1:20:46 
104Wil Marchand1951Waddinxveen1:20:50 
105Johan Grobben1954Well Gld1:21:10 
106Dirk van der Pol1939De Kieviten1:21:23 
107Erik Roel1969Rotterdam1:21:26 
108Martin Vergeer1943Clytoneus1:22:11 
109Michel Klinkhamer1963Alphen aan den Rijn1:22:32 
110Jan Hoefnagel1969Vlaardingen1:22:42 
111Martin Rietveld1961Stolwijk1:23:02 
112Joop Brand1948Boskoop1:24:17 
113Henk van der Tak1958's-Gravenhage1:24:56 
114Arie Fleerkate1952Linschoten1:24:57 
115Anton Kleinsman1936Amsterdam1:24:57 
116Aart van Dijk1961Reeuwijk1:25:22 
117K den Hartigh1958Poortugaal1:25:23 
118Oli Samro1963's-Gravenhage1:26:09 
119Jan Willem van der Wol1966Stolwijk1:26:19 
120Marcel Reuvers1958Hoogvliet Rotterdam1:26:56 
121Theo Schipper1963Stolwijk1:29:50 
122P Saers1948Zevenhuizen Zh1:30:16 
123Herman Kokshoorn1953Waddinxveen1:33:24 
124Michael van de Velde1986Gouda1:35:56 
125Marc van Iersel1963Dutch Runners Gold1:36:58 
 
V15KM, 15 KM PRESTATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Mariette de Jong1960SC Reeuwijk1:10:49 
2Josien Ruts1977Kamerik1:13:51 
3Christl Korzelius1969Triathlon1:14:46 
4Anneke Wenker1980AAV '361:15:25 
5Alice de Haan1964Gouda1:15:37 
6C Hoogweg1960De Koplopers1:16:57 
7Adri van de Berg1954De Kieviten1:18:24 
8Merel Wormgoor1975U-Track1:18:56 
9Annemarie Bouwman1965Nieuwerkerk ad IJsse1:19:29 
10Nel Wusten1953AAV '361:19:54 
11Monique van der Leer1964Hendrik Ido Ambacht1:20:39 
12Marcelin Laurens1965Nieuwerkerk ad IJsse1:20:45 
13Ilse Edelman1969Reeuwijk1:20:58 
14Gre de Kloet1952Alphen aan den Rijn1:21:52 
15Bregje Boschlur1976Utrecht1:23:58 
16Hanneke van der Blom1962Krimpen aan den IJss1:25:22 
17Thurid Samro1964's-Gravenhage1:26:09 
18Sandra Verwoerd1971Boskoop1:26:29 
19Blom1971Bodegraven1:26:29 
20Renske Gast1980PAC1:28:02 
21Caroline van der Heide Reeuwijk1:28:06 
22Karin Hordijk1969Reeuwijk1:28:26 
23Carla van Gemert1952Rotterdam1:28:37 
24Katja Hoiting1973Utrecht1:28:41 
25Jeanette van den Hil1963Barendrecht1:30:02 
26Anne-Marie Lorsheijd1958Spijkenisse1:30:26 
27Susanne Termaat1978Woerden1:38:10 
 
M10KM, 10 KM PRESTATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Michael Woerden1975Mijdrecht35:26 
2Wilfred Verhagen1981Woerden35:44 
3Tony Mauritz1992Avantri36:29 
4Sjoerd Verweij1992SC Reeuwijk37:25 
5Tjalling de Vries1982Rotterdam37:40 
6Rudo Kalkman1969SC Reeuwijk38:06 
7Elias van der Plicht1983Antilope38:55 
8George Jerenmic1956Zoetermeer39:00 
9Patrice Pauw1969Montfoort39:25 
10Maarten van der Poll1974Zundert40:26 
11Ric Immers1972Nieuwkoop40:32 
12Henk van Oyen1961SC Reeuwijk40:33 
13Rob Kuiper1956Reeuwijk41:31 
14Ron Schop1962Dordrecht41:34 
15Jan Koning1962Assen41:51 
16Tenno de Jong1969Waddinxveen42:01 
17Peter Sanders1962Lekkerkerk42:11 
18Koen Verkaik1990SC Reeuwijk42:15 
19Anton Hogendoorn1978Driebruggen42:21 
20Vd Heide1984Rotterdam42:43 
21Hans van den Hil1951Antilope43:02 
22Wietse de Bruin1960Waddinxveen43:21 
23Ruud Melkert1966Gouda43:23 
24Jaco Pronk1971Capelle aan den IJss43:25 
25Wim de Groot1960Hekendorp43:32 
26Edwin Tasseron1978Gouda43:34 
27Jan Luidens1948Kamerik43:43 
28Harrie Boxhoorn1961Clytoneus43:46 
29Rick Vianen1992Montfoort43:46 
30Willem Brummel1956Harmelen43:48 
31Joop Briede1951Waddinxveen43:59 
32B J vd Bosch1966Gouda44:00 
33Leo Ernst1968Boskoop44:16 
34Ralph Doggen1974Rotterdam44:19 
35Ernst de Bruijn1960Waddinxveen44:28 
36Harmen de Wit1961RRZ44:41 
37Frank Konnelhoven1963AV '4744:47 
38Ed Steenbergen1965Woerden44:53 
39Piet van Herk1950Boskoop44:59 
40Ben Noorlander1967Moordrecht44:59 
41Michiel Nederveen1975Gouda45:14 
42Wiliam Knapen1971Amsterdam45:20 
43Sammy Lee Muller1983Delft45:24 
44Farid Boukhidus1972Delft45:30 
45Frans van Zoest1966SC Reeuwijk45:37 
46Wibe Dijkman1978Waarder45:37 
47Thierry Droog1977SC Reeuwijk45:45 
48Clemens Tempelman1980Gouda45:54 
49Arno Stap1961Roelofarendsveen45:55 
50Jacob-Jan de Koning1969Bodegraven46:42 
51Hans Benne1966Gouda46:53 
52Solaiman Kalisse SC Reeuwijk47:11 
53Ruud van de Lann1970AAV '3647:18 
54Pieter Verhorst1951SC Reeuwijk47:50 
55Joost Hordijk1983Gouda48:21 
56Arie den Oudsten1950Waddinxveen48:22 
57Eric Gerritsen1965Nieuwkoop48:25 
58Rene Twigt1968Bergambacht48:36 
59Peter Pauw1952AV '4748:46 
60Ron Besamusca1956Montfoort48:51 
61Dik Romeijn1964SC Reeuwijk49:03 
62Hans de Jong1958Reeuwijk49:28 
63Joost vd Aardweg1956SC Reeuwijk49:30 
64Theo Vork1938Utrecht49:31 
65Win Lexmond1957Reeuwijk49:36 
66Johan Grootscholten1965SC Reeuwijk49:36 
67Mark Leidelmeijer1963Reeuwijk49:51 
68Stefan de Jong1977Reeuwijk49:52 
69Martin Droog1986Waddinxveen50:10 
70Johan van Gelderen1968Gouda50:43 
71Jan Hoogstraten1963Gouda50:44 
72Eric Snaterse1964Gouda51:03 
73Ton Kwakernaak1957Reeuwijk51:04 
74Ronald Langejans1970Bodegraven51:05 
75Bert Rijneveld1953Schoonhoven51:10 
76Henk Rebel1965Reeuwijk51:14 
77Peter Kleiweg1963SC Reeuwijk51:25 
78Bert Hartog1957SC Reeuwijk51:25 
79Dick Roeleveld1968SC Reeuwijk51:43 
80Niels Beekman1982Antilope51:49 
81Rolf Steine1968Capelle aan den IJss52:01 
82Edwin Klinkenberg1969SC Reeuwijk52:15 
83Piet van den Akker1960Wateringen52:30 
84Dries PFM1953's-Gravenhage52:30 
85Ad Kizaal1960Moerkapelle52:52 
86Gerard van de Meer1944Woerden52:57 
87Hein Vergeer1961Haastrecht53:09 
88Erik Naafs1965Reeuwijk53:09 
89Loek Benter1980Reeuwijk53:09 
90René Goudkuil1965Bodegraven53:10 
91Jacco Meyers1961Gouda53:11 
92Piet Tetteroo1952AV '4053:26 
93Stephan Mosheuvel1963Capelle aan den IJss53:28 
94Henk Verbeeten1946Gouda53:50 
95Johan van Veen1959Reeuwijk53:57 
96Michael Rabellier1961Rotterdam54:26 
97Pieter Verstoep1965Reeuwijk54:32 
98Pieter Roeleveld1969AAV '3654:48 
99Henk Helmes1940Hellas55:00 
100Marco Koren1975's-Gravenhage55:09 
101Jaap van Prooijen1952AV '4755:15 
102Hans Droog1955Waddinxveen55:19 
103Rene Goudkuil1957Bodegraven55:22 
104Ruben Koning1985Delft55:26 
105Mark Kramer1968Delft55:54 
106Richard Verstegen1966SC Reeuwijk55:56 
107Henk Lodder1953Nieuwegein55:57 
108Joost Emmen1965Gouda56:18 
109Donald van Ewijk1954Gouda56:18 
110Hugo Vos1980Gouda56:23 
111Remco Scheepbouwer1971PAC56:26 
112Jens Nooitgedagt1951SC Reeuwijk56:31 
113Peter Gerpst1972Nieuwerkerk ad IJsse57:02 
114Cor Mol1959Delft57:50 
115Hans Mensert1961Imtech Care & Cure57:53 
116Carlo Schep1949SC Reeuwijk57:56 
117Peter Makop1968Hellevoetsluis58:20 
118Frank Hanak1975Reeuwijk58:27 
119Cor Bakelaar1966Gouda58:41 
120Han Kruisinga1964Gouda58:42 
121Erikjan Smit1969Gouda58:50 
122Gerard Elberse1940Alphen aan den Rijn58:52 
123Thom de Kort1948Kamerik58:54 
124Jos Tetteroo1955Reeuwijk59:05 
125Jan Oosterhoff1942EUR Roadrunners59:10 
126Gerrit Bloemink1947Leusden59:15 
127Frans de Bode1943Gouda59:24 
128Henk Jonker1955Amsterdam59:25 
129Van Rij1962Moordrecht59:40 
130Gerard van Amstel1954Rotterdam1:00:49 
131Aad Smit1949Haastrecht1:00:59 
132R Slootmaekers1954Reeuwijk1:02:17 
133Robert Slootmaekers1954SC Reeuwijk1:02:18 
134Vincent Andriessen1976Vleuten1:02:22 
135Jasper Vlaminck1977Rotterdam1:02:25 
136Eduardor Saisa1977Gouda1:02:34 
137Ad Vermeulen1949Utrecht1:02:42 
138Dennis Ramdien1966Delft1:03:03 
139Fred Bartels1949Krimpen aan de Lek1:03:07 
140Leo de Lange1952Nieuwerkerk ad IJsse1:03:15 
141Theo Piening1959Imtech Care & Cure1:03:18 
142Ferry Lakerveld1958Reeuwijk1:03:43 
143Koos van Holstein1956Rotterdam1:04:11 
144Arnold van Asperen1959Pijnacker1:05:00 
145Ton de Jong1955Gouda1:06:49 
146Peter vd Poorten1961Gouda1:06:49 
147Bas Hubers1950Haag Atletiek1:14:28 
 
V10KM, 10 KM PRESTATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Birgit Santiago1982Clytoneus42:44 
2Janneke Verhorst1986SC Reeuwijk45:15 
3Jolanda Stil1966AV '4745:17 
4Marjo Knapen1969Gouda45:20 
5Sonja Hogerbrugge1973Waddinxveen45:28 
6Else Faber1963Antilope45:49 
7Hilda Brak1965Clytoneus45:52 
8Marieta Sterk-van Leeu1959SC Reeuwijk48:27 
9Lyda van der Linden1961SC Reeuwijk49:31 
10Ineke Blom1966SC Reeuwijk49:33 
11Peggy van Loon1970SC Reeuwijk49:52 
12Babs Roeleveld1948Alphen aan den Rijn51:04 
13Marcha de Jonge1974SC Reeuwijk51:05 
14Gwen de Jong1975Gouda51:51 
15Ariane Timmer1959SC Reeuwijk51:57 
16Petra vd Pol1964SC Reeuwijk52:20 
17Agnes van Veen-Kooijma1958SC Reeuwijk53:12 
18Moniqie Lakerveld1968Gouda53:30 
19Lieneke Maurick1948Capelle aan den IJss53:31 
20Marijke Kegge-Deege1957SC Reeuwijk54:01 
21Marjolein Kroft1988Alphen aan den Rijn54:14 
22Anneloes Smedts1981Rotterdam Atletiek54:22 
23Corrie Kroes de Veen1957Harmelen54:55 
24Heleen de Groot1962Hekendorp55:24 
25Annet Lafeber1963Reeuwijk56:18 
26Anja van der Pol1953SC Reeuwijk56:18 
27Cato ter Haar1989Leiden56:26 
28Jenny Verstegen SC Reeuwijk56:40 
29Brigit Droog1973SC Reeuwijk56:45 
30Bep Boukijzen1958Harmelen56:57 
31Linda van Heijningen1982Delft57:52 
32Marianne van Beek1952SC Reeuwijk58:19 
33Marleen Jansen1971Rotterdam58:30 
34Valentina Visser1974Energie58:36 
35Cora van Es van der La1969Gouda58:51 
36Angela Mathot1962SC Reeuwijk58:54 
37Jolanda Kleiweg1965SC Reeuwijk59:03 
38Caroline Bos1965SC Reeuwijk59:14 
39Anke van Dieijen1989Bodegraven59:26 
40Jose Donders1966Hagestein59:26 
41Alies Oplaat1966Vinkeveen59:37 
42Nuria Hogendoorn1968Gouda59:51 
43Hanneke Scheeringa1956Assen1:00:25 
44Ellen Bartels1976Krimpen aan de Lek1:00:33 
45Ineke Ruting1960Gouda1:00:35 
46Batja van den Akker-va1967Clytoneus1:00:42 
47M A Twigt1965Woerden1:00:45 
48Sylvie Gollin1956Capelle aan den IJss1:01:05 
49Karin Bezemer1959Gouda1:01:41 
50Rosemarie van Ruiten1980Vleuten1:02:21 
51Cobi Koster1941Heemskerk1:02:36 
52Ria Bijl1958Rotterdam1:03:07 
53Angelique Oppelaar1970Zwammerdam1:03:25 
54Jeanette Deurloo1954Rotterdam1:03:52 
55Bernadet de Keyzer1958Gouda1:04:03 
56Jocelyn Bolluyt1984EUR Roadrunners1:05:26 
57Bianca van Rooijen1970Antilope1:06:02 
58Miranda vd Rol1967Gouda1:06:49 
59Mary de Wit1974Zevenbergen1:06:53 
60Marloes Rombout1981Reeuwijk1:07:17 
61Nan Smits1953Gouda1:07:26 
62Pia Nieuborg1967Haastrecht1:09:45 
63Caroline Vergeer1962Haastrecht1:09:46 
64Yvonne Verwoerd1962Gouda1:09:46 
65Angela Adriaansz1966Gouda1:13:15 
66Sandra van der Nol1965Gouda1:13:16 
67Ine van der Veen1962AAV '361:50:20 
 
M 5KM, 5 KM PRESTATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Kevin van Leusden1981Energie16:59 
2Tim Vrijenhoek1989SC Reeuwijk17:31 
3Roy Nobel1989SC Reeuwijk17:52 
4Leendert van der Lugt1988Capelle aan den IJss18:23 
5Paul van DenBerg1987Bergschenhoek18:27 
6Lars Buit1992Energie18:48 
7Jasper Veldman1992SC Reeuwijk18:49 
8Mark Stuurman1970Oud Beijerland18:52 
9Michel Nobel1989SC Reeuwijk18:59 
10M E Keizer1994Energie19:13 
11Ronald Veraar1965Olympus '7019:22 
12Stefan Buit1994Energie19:29 
13Radouane Affane1978Gouda19:34 
14Marcel Markus1967Antilope19:39 
15Bas Tromp1991AV '4019:58 
16Stijn Veldman1990SC Reeuwijk20:54 
17Jasper Koopmans1996Utrecht20:56 
18Tom van Dam1992Reeuwijk21:33 
19Ben Vermeent1962Reeuwijk21:35 
20Daan Emmerzaal1994Gouda21:36 
21Bart de Jong1994AV '4721:44 
22Koen Dekker1994SC Reeuwijk22:05 
23Danny Visser1996Den Bosch22:10 
24Stefan Vermeent1993Reeuwijk22:11 
25Bas van der Meer1994SC Reeuwijk22:15 
26Bert Grijze1960Reeuwijk22:19 
27Reinier van Dam1995Reeuwijk22:50 
28John van Zweeden1955's-Gravenhage22:51 
29Martijn Kortlever1994Schoonhoven23:03 
30Jelle van der Kooij1986Berkel en Rodenrijs23:04 
31Maarten Vliek1966Reeuwijk23:09 
32Frans Bezemer1987 24:10 
33Matthijs Blokzijl1996SC Reeuwijk24:29 
34Rene van Lier SC Reeuwijk24:52 
35L Ernst1950Reeuwijk24:59 
36Paul Leenkeer1969Zwijndrecht25:09 
37Walter de Wilde1970Gouda25:10 
38Nathan Groenendijk1992Gouda25:18 
39Erik van der Klaauw1942Rijswijk Zh25:22 
40Pieter de Paus1962Alphen aan den Rijn26:20 
41Henry van Steenbruggen1960Vlaardingen26:28 
42Marijn de Bruin SC Reeuwijk27:15 
43Peter Sminia1956Boskoop27:37 
44Jaap Blokzijl1965SC Reeuwijk27:46 
45J de Ronde1962Capelle aan den IJss28:09 
46Wim van den Berg1937Woerden28:15 
47Paul Burger1960Fortuna28:22 
48Jan B Borreman1948Leiden28:49 
49Jos Benschop1967Reeuwijk29:57 
50Arie van Aalst1947Gouda30:06 
51G de Hoop1964Stolwijk30:37 
52Glenn Sanda1952AV Gouda30:45 
53Alphen den Heijer1961Reeuwijk31:02 
54Martijn de Groot1969Gouda32:15 
55Mitchel van Zeijl Reeuwijk32:23 
56John Vahle1961Reeuwijk32:27 
57H Oudshoorn1946Voorburg32:38 
58Frank van de Heuvel1947SC Reeuwijk33:15 
59Marijn de Keijser SC Reeuwijk33:18 
60Alfred van Klaveren1960SC Reeuwijk49:31 
61Dirk Bruijn1961Utrecht1:16:11 
 
V 5KM, 5 KM PRESTATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Nisrine Masrhalmi1995Energie18:59 
2Karlijn van Es1995Energie19:37 
3Annemarie Schreuder1993SC Reeuwijk21:57 
4Joëlle Hoogendoorn1993PAC21:58 
5Marijke Kroon1959Phoenix22:25 
6Laura Vrijenhoek1992SC Reeuwijk22:33 
7Annemieke Bloem1988Rotterdam22:49 
8Esmee de Vries1995Energie22:50 
9Monique de Knikker1967Boskoop23:56 
10Mirjam Brugman1944Boskoop26:02 
11Alexander Hovestad1970Boskoop26:37 
12Britt Knoppert1994Alphen aan den Rijn26:46 
13Esther Staal-Bulk1977Alphen aan den Rijn27:11 
14Chantal Roeleveld1971Alphen aan den Rijn27:59 
15Conny te Hennepe1971Gouda28:03 
16Petra de Boks1975Rotterdam28:27 
17Anja Grijze1963SC Reeuwijk28:35 
18Linda Steenhuis1988Waddinxveen28:52 
19Linda Mank1986Gouda29:06 
20Astrid Jacobi Bodegraven29:11 
21Ilja Harteveld SC Reeuwijk29:19 
22Lisa Arend SC Reeuwijk29:20 
23Maaike Stoops1974Breda29:20 
24Esther Prooi1972Barendrecht29:39 
25Ada Briedé1962Clytoneus29:55 
26Saskia van de Laan Alphen aan de Rijn30:02 
27Marjan Nijboer1963Waddinxveen30:03 
28Ellie Bunnik1960Alphen a/d Rijn30:44 
29Eva Westerhof1979Rotterdam30:57 
30Yvonne Moons1972Boskoop32:03 
31Anita Vink1968Bodegraven32:08 
32Irma Huisman1957Woerden32:11 
33Ria Brenkman1963Antilope32:18 
34Francis Vermeulen1965SC Reeuwijk33:14 
35Willeke Graveland1969SC Reeuwijk33:16 
36Janneke Driesen-Verbaa1963Antilope33:17 
37Henriette vd Velden1965Gouda33:47 
38Ineke Helmes1947Hellas34:36 
39Jolanda Wensveen1966Gouda34:54 
40Froukje van de Heuvel1987Utrecht37:05 
41Linda Scherpbier1971Reeuwijk1:13:18 
 
J1100, 1100 KIDSRUN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Brahim Harrouch1996Gouda3:51 
2Thomas Noteboom1999Barendrecht3:54 
3Pim Veraar1999Honselersdijk4:00 
4Joeri Verlegh2000Schoonhoven4:01 
5Hans Harting2000Alphen a/d Rijn4:02 
6Max Polak2000Papendrecht4:14 
7Pieter vd Heuvel2000Moordrecht4:42 
8Jan Dirk Harting2001Alphen a/d Rijn4:54 
9Zakaria Kamfaoui2004Gouda5:04 
10Nelson van de Heuvel  5:09 
11Guus Kloos2002Reeuwijk5:10 
12Remco Klinkenberg  5:11 
13Leon de Haas2000Reeuwijk5:15 
14Stijn Kolkman2000Reeuwijk5:16 
15Max Veraar2002Honselersdijk5:17 
16Berend Verstegen2001Reeuwijk5:21 
17Jip Dijkstra  5:21 
18Stefan Breedijk2000Reeuwijk5:24 
19Emiel Drenth1999Woerden5:26 
20Bram Praamsma2003Reeuwijk5:28 
21Robin van Loo2003Reeuwijk5:30 
22Sam Ankoné2003Reeuwijk5:31 
23Rik Reimus2001Reeuwijk5:39 
24Sander Kersseboom2002Reeuwijk5:43 
25Victor Breedijk2003Reeuwijk5:46 
26Dicker de Werd2003Reeuwijk6:05 
27Jesse van Creij2002Oss6:07 
28Huub Dupree2003Reeuwijk6:53 
29Thomas Verleun2002Reeuwijk6:53 
30Stijn Naafs2003Reeuwijk6:55 
31Justin Bakker2002Reeuwijk7:11 
32Jannes de Keijser2004Reeuwijk7:47 
33Wessel Koppelle2004Reeuwijk7:50 
34Kevin Smit2004Reeuwijk9:22 
35Reinoud Duinker2003Reeuwijk9:26 
36Menno Verleun2004Reeuwijk9:40 
37Lars Naafs2005Reeuwijk9:51 
38Sjoerd de Keijser2006Reeuwijk10:28 
 
M1100, 1100 KIDSRUN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Diane van Es1999Rotterdam3:45 
2Sacha Palsgraaf1999Moordrecht4:10 
3Amber Dekker1999Dordrecht4:26 
4Milou Stam Gouda4:37 
5Inge Verleun  4:49 
6Loes Brand2000Boskoop4:51 
7Milou Schiebroek  5:08 
8Marije Verstegen1999Reeuwijk5:19 
9Saskia Klinkenberg  5:22 
10Manon Den Dijker1999Reeuwijk5:33 
11Puck Siero2002Reeuwijk5:35 
12José Schuurmans2000Reeuwijk5:35 
13Louisa van Leeuwen  5:35 
14Marije vd Hondel2001 5:36 
15Florine Duinker2001Reeuwijk5:39 
16Kyara Temsem2001Moordrecht6:00 
17Tuy Ankoné2001Reeuwijk6:07 
18Lana Temsem2003Moordrecht6:33 
19Jasmine Romeijn2000Reeuwijk6:40 
20Emma van Loo2004Reeuwijk6:59 
21Femke Reimus2004Reeuwijk8:03 
22Elise Zwarthoed2005Bodegraven8:25 
23Félice Hoeve2002Reeuwijk9:39 
 
J2400, 2400 KIDSRUN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Daan Tromp1997Delft8:40 
2Yoram Polak1996Papendrecht9:03 
3Mathijs Blokzijl  9:05 
4Tim Schiebroek  9:31 
5Bart Brand1998Boskoop9:36 
6Michael vd Zwan1996Reeuwijk10:21 
7Daan Graveland  10:41 
8Quintin van de Heuvel  10:48 
9Jacco Verheul1996Alphen a/d Rijn10:50 
10Tommy Praamsma1999Reeuwijk11:06 
11Robert Kleiweg  11:15 
12Dennis Melkert1998Gouda11:24 
13Arjan Kleiweg  11:33 
14Willem Slappendel1999Reeuwijk11:42 
15Lucas Praamsma2001Reeuwijk11:43 
16Auke Bruinsma1996Gouda11:58 
17Sven de Heijer1999Reeuwijk12:21 
18Stefan van der Zwam1998Reeuwijk12:43 
19Frank de Paus2000Alphen a/d Rijn13:47 
 
M2400, 2400 KIDSRUN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Corinde van Es1997Rotterdam9:00 
2Talitha Tuinebreijer1996Alphen a/d Rijn9:04 
3Sarah Hoekstra1996Barendrecht9:22 
4Linda Alzate1999Zoetermeer9:46 
5Lieke Meijvogel  9:47 
6Lieke Klinkenberg  10:00 
7Nina Stam1998Gouda10:18 
8Lisette Verleun  10:22 
9Maimouna Berry  10:33 
10Anoek Dekker  10:35 
11Pamela Alzate1999Zoetermeer10:46 
12Nikki Louwerse1999Gouda11:01 
13Anne Tromp1998Delft11:05 
14Sjouke Arwert1996Gouda12:23 
15Jessica Alzate Ramirez1999Zoetermeer13:02 
16Sylvana den Bleker1999Woerden13:03 
17Marieke Dekker  13:29 
18Iris Akerboom Reeuwijk13:31 
19Cindy Kerssebaan Reeuwijk13:31 
20Cindy Breedijk Reeuwijk14:37 
21Teddie van Noppen1998Reeuwijk15:04 
22Esmay Griffioen1998Reeuwijk15:49 
23Janne Slappendel1999Reeuwijk15:50 
 
www.uitslagen.nl30-03-2009 17:48