Zoek

Uitslagenlijst Raboloop Mill

Mill - Zaterdag 31 oktober 2009

 
H40-, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Milan Perc1971Cifla33:53 
2Antoine Roes1972Cifla34:41 
3Ton Rijkers1969Uden37:39 
4Geert Kuijpers1972De Keien39:20 
5Niels van Benthum1977Cuijk40:10 
6Alexander van Bavel1973Boxmeer40:34 
7Sjoerd van der Ven1987Ledeacker42:42 
8Maarten Peters1971 43:07 
9Han Werts1987Wanroij45:26 
10Jeroen van de Weijer1973Oploo46:36 
11Marcel Neeleman1974Wijchen47:37 
12reinders a.p1970Beers Nb47:57 
13Erwin Verheijen1971Wijchen48:00 
14Marco Fransen1971Cuijk50:45 
15Raoul van Rosmalen1973Boxmeer54:15 
16Gertjan Peters1972Schaijk56:12 
 
H40+, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Marco Tramontina1968Eindhoven Atletiek35:58 
2Hans Heuer1961Sporting Boxmeer37:22 
3Mart Stokmans1963HAC38:00 
4Jan Nabuurs1962Stevensbeek38:32 
5Erik Willems1966Olympus Land van Cui38:48 
6Jan Verbruggen1963Venhorst39:13 
7Jeroen Ulijn1968Megen39:15 
8Hennie vd Cruijsen1962Vitesse '0839:29 
9Maarten Bosch1962Loosbroek40:23 
10Jos Straatman1963Langenboom41:20 
11René Braam1962Uden41:24 
12Rudy van de Heijden1969Grave41:49 
13Joop Wijdeven1964De Keien42:37 
14Koen Sommers1965Vierlingsbeek44:00 
15Johnny van de Ven1967Mill44:41 
16Appie Toonen1963Oploo44:51 
17Marcel van Harm1963Arnhem45:16 
18Remi Meijer1967Tiel45:40 
19Joris Zeegers1962Olympus Land van Cui45:48 
20Peter Verbruggen1968GAC Gemert46:40 
21Hans Jonkers1960De Keien48:08 
22carel ten haaf1964Beers Nb48:11 
23Theo Huvenaars1959Gemert48:49 
24Frank Wennekes1961Olympus Land van Cui48:58 
25Jan Derks1960Wanroij49:53 
26Marcel Arts1967Mill51:03 
27Gerard van Tiel1962Zeeland51:05 
28Donald Janssen1960Oss51:07 
29Willy Baltussen1967Wanroij52:14 
30Racey Gruijters1967Gemert52:34 
 
H50+, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Hans van Sambeek1957Ledeacker36:58 
2Harry Boezer1951avVN40:14 
3Chris van Lankvelt1957Boekel40:34 
4Henry Wijffelaars1956Fortuna '6740:43 
5Theo Aben1955Ledeacker41:33 
6Fons de Kleijne1957Landhorst41:41 
7Jan van Boekholt1953Nijmegen43:18 
8Paul Selten1958De Keien43:33 
9Peter Gekers1955Nistelrode43:48 
10Ad Kelders1954Langenboom45:19 
11Henke de Vrind1955Waalre45:21 
12Wim Kremers1952Waalre47:46 
13Ton Pauw1957AV Wijchen47:49 
14Ton Thelen1948GAC Gemert48:04 
15Goof Spiekman1950Boxmeer48:24 
16Jan Kusters1945Vianen Nb49:10 
17Ger Rijkers1952Mill49:37 
18Rien Klokgieter1959GAC Gemert49:49 
19Sjaak van den Oever1951Westerbeek51:11 
20Tinus Meulenbroeks1952GAC Gemert51:54 
21Joop Coolen1949Wijchen52:02 
22Huub Verhees1937Waalre52:52 
23Sjors Rottger1955Veenendaal53:30 
24Jan Cornelissen1948Beugen53:35 
25Marcel Loeffen1951Schaijk54:18 
26Jan Verplak1940Cuijk56:03 
27Ben Duijs1944Uden56:03 
 
D40-, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Esther Gebhardt1975Nijmegen41:04 
2Debby van den Berg1980Boxmeer43:02 
3Susan Mulders1983De Keien43:19 
4Angelique Hirdes1970AV Wijchen45:15 
5Mascha Schelling1970Nuenen45:50 
6Esther van Duynhoven1971Uden45:59 
7Mieke van Berlicum1975Sporting Boxmeer46:35 
8Dorien Hoozemans1980Sint-Oedenrode46:49 
9Annemarie van Dongen1971Oeffelt53:14 
10Yvonne Linders1970Sporting Boxmeer53:25 
11Marieke Schoenmakers1982Ledeacker55:18 
12Ellen Hermens1985Ledeacker55:34 
13Karlijn Derkx1984Sint Anthonis55:39 
14Nancy van Gemert1976Sint Hubert57:39 
15Mirjam Aben1978Oploo1:01:07 
16Margret Verschuren1977Langenboom1:04:13 
 
D40+, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jacqueline KleinGunnew1967Nijmegen Atletiek41:02 
2Mieke Brouwers1962GAC Gemert44:26 
3Carla van Dijk1969Fortuna '6745:30 
4Renee van de Kerkhof1965GAC Gemert53:46 
5Suzanne Klomp1966Mook55:55 
6Conny van de Ven1968Mill57:40 
 
D50+, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Marian Wouters-Opsteeg1959Escharen47:00 
2Rikie Huyberts1959Fortuna '6748:59 
3Wilma Cornelissen1952Wilbertoord51:16 
4Tonny van Beek1958Uden52:20 
5Ans Meulenbroeks1954Venhorst53:45 
6Jenny Leemhuis1958Uden55:26 
7Ans Jacobs1952GAC Gemert55:36 
 
H40-, 5 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Bas Hermsen1975Katwijk Nb17:17 
2Twan Lensen1976Cifla17:32 
3Geoffrey vd Berg1983Uden18:52 
4Axel Neve1993Sporting Boxmeer21:28 
5Koen Peters1995Mill27:39 
6Patrick Thijssen1976Boxmeer28:08 
 
H40+, 5 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Eric Sommers1963Olympus Land van Cui19:31 
2Hans te Boekhorst1966AV Heythuysen20:47 
3Martijn van Maasacker1968De Keien20:53 
4Tjeu Sprenger1961Cuijk21:17 
5Peter Jacobs1960Olympus Land van Cui21:25 
6Ad Peters1960Wanroij22:14 
7Peter Coenen1966Horst22:21 
8Ton van der Beek1964Grave23:07 
 
H50+, 5 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Tonny Thelosen1953Cuijk19:06 
2Gerard vd Bovenkamp1956avVN19:50 
3Piet van den Oever1949Olympus Land van Cui20:45 
4John Coppus1946Horst25:23 
5Eddy Driessens1955Hechtel (BEL)28:36 
6will van beek1943Uden28:47 
 
D40-, 5 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Daphne Lensen1977Cifla19:38 
2Jet Straver1988De Keien21:39 
3Carlijn Peters1989Mill27:40 
4Maartje van de Kerkhof1971Sint Hubert28:26 
5Annet Peters1970De Keien30:36 
 
D40+, 5 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Ellen Vissers1966Mill24:44 
2Mieke van Maasacker1966Sint Hubert25:12 
3Henriet Bens1964Mill25:58 
4Jolanda Verkuijlen1966Mill29:47 
5Anne-Marie van der Voo1968Mill30:22 
 
D50+, 5 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Marie-Louise v Kruijss1957Sporting Boxmeer27:41 
2Godelieve van Otterdij1958Hechtel (BEL)30:01 
 
Mede mogelijk gemaakt door de Rabobank Land van Cuijk en Maasduinen
 
www.uitslagen.nl31-10-2009 17:13