Zoek

Uitslagenlijst Terschelling Marathon

Terschelling West - Zondag 8 november 2009

 
MSEN, 21,1 WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Michel Butter1985AV Castricum1:07:131:07:12
2Tom Wiggers1987AV Castricum1:07:291:07:28
3Robert Ton1985Phanos1:08:191:08:18
4David Hemstede1979Climax1:08:281:08:27
5Ronald Schroer1984Hera1:08:531:08:53
6Rens Dekkers1981Hera1:09:081:09:07
7Martin Lauret1971AV Castricum1:09:551:09:54
8Kristof van Malderen1983Bakkum1:09:571:09:56
9Yennick Wolthuizen1984DOKEV1:11:211:11:21
10Alwin Groen1989NOVA1:12:031:12:02
11Niels Verwer1989AV Castricum1:14:561:14:55
12Patrick Kuijken1975Athlos1:14:591:14:58
13Mark Nouws1990THOR1:16:591:16:57
14Marten Korfage1988Hera1:18:361:18:34
15Simon van den Enden1974Phoenix1:18:401:18:23
16Anno Huizenga1969SV Friesland1:19:401:19:38
17Joop Helbers1977Pallas '931:19:581:19:54
18Marco Rutgers1970Argo1:20:081:20:04
19Tom Bellord1986Hylas1:20:091:20:04
20Maarten van Ommen1980Phoenix1:20:091:20:02
21Ivo van der Meer1975Lionitas1:20:531:20:51
22Alex Bekkers1970OSS-VOLO1:20:551:20:51
23Johan van der Dennen1980Marathon Pim Mulier1:21:211:21:19
24Wiebe-Pieter Mulder1979Horror1:22:421:22:40
25Franky Spaans1983NEA Volharding1:22:441:22:37
26Dennis van Doorn1972Phoenix1:22:471:22:29
27Hendrik Hoekstra1971AV Heerenveen1:23:111:23:09
28Wilfred Brons1978ASV1:23:321:23:27
29Robby Ribbink1976Loopgroep PK1:25:071:24:43
30Tonnie Knigge1975Runners Stadskanaal1:25:111:25:06
31Maarten Nijland1976LAAC Twente1:25:401:25:32
32Ate Bijlsma1975Athleta1:25:501:25:45
33Wabe Roskam1972Horror1:26:061:26:00
34Johannes Postma1973Lionitas1:26:201:26:17
35Jan Julius Buwalda1981AV Heerenveen1:26:291:26:22
36Jack van de Walle1982Suomi1:28:041:27:53
37Martin de Jonge1981Hylas1:28:171:28:11
38Pieter Talsma1983Athleta1:28:301:28:26
39Michiel Snuverink1982TION1:28:441:28:32
40Frank Sjaardema1974Sprint1:29:371:29:25
41Gerrit Betzema1979SV Friesland1:29:411:29:28
42Marco Verkaik1975Groningen Atletiek1:29:511:29:36
43Alex Bergsma1977AV Heerenveen1:30:101:29:34
44Casper Koelma1977Marathon Pim Mulier1:30:261:30:16
45Floris Jansen1972Haag Atletiek1:31:271:30:44
46Wout Peters1976Eindhoven Atletiek1:32:011:31:48
47Mark Bleekemolen1977Hylas1:32:271:32:19
48Frank Stobbe1979NOP1:32:321:32:24
49Folkert Huisma1981Impala1:34:011:33:40
50Gerrit Veldthuis1973Loopgroep De Drentsc1:34:101:33:27
51Michiel van Reen1974Running20001:35:221:34:34
52Pieter Grabijn1970AKU1:35:541:35:51
53Jogchum Dijkstra1973SV Friesland1:35:561:35:37
54Anton Spinder1979Impala1:36:281:36:24
55Christiaan van Beusich1980Loopteam Ed Sligcher1:37:061:36:55
56Stefan Verweij1971PwC1:37:201:36:54
57Wouter Ribbink1979Loopgroep PK1:37:221:36:56
58Alex de Boer1974Loopgroep PK1:37:501:37:30
59Joost Fortkamp1978Marathon Pim Mulier1:38:281:38:18
60Albert Dam1971Triathlon1:38:311:38:18
61Koos de Vries1987SV Friesland1:39:211:38:46
62Johannes Althuizes1973NOP1:39:231:38:48
63Bas Glasbergen1974De Sprinter1:41:441:41:03
64L. Olthof1981Zwolle1:43:371:34:02
65Marcel Walraven1974PwC1:44:461:44:13
66Niels Laarhuis1988LSV Invictus1:46:071:45:25
67Roald de Smet1988Lionitas2:08:242:08:04
 
M40, 21,1 WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Jan Venhuizen1968AAC '611:12:421:12:42
2Marco Tazelaar1968Hylas1:16:561:16:53
3Erik Grave1969Hunzerunners lpgrp A1:19:331:19:32
4Ruud Jansen1962Athlos1:21:001:20:55
5Jappie Doller1965SV Friesland1:21:461:21:44
6Jan van den Broek1964Daventria1:22:351:22:25
7Klaas Kroese1968Horror1:22:381:22:23
8Harmen Jorritsma1968AV Heerenveen1:22:591:22:56
9Henk Sikma1963SV Friesland1:23:531:23:48
10Hans Brons1965PwC1:24:211:23:56
11Jean Paul Haaksman1965Pijnenburg1:24:301:24:28
12Johann-Frederick te Pe1969Phanos1:25:001:24:57
13Siem Hiemstra1966LSV Invictus1:25:041:25:01
14Theo Oosterbaan1966avVN1:25:171:25:14
15Hero Polet1961Horror1:25:271:25:24
16Henk Hoekman1960SV Friesland1:25:341:25:27
17Jaco Reijgersberg1969Athlos1:26:231:26:17
18Gerard Grabijn1964Haarlemmermeer1:26:341:26:32
19Freddie Bouma1961Start '781:26:391:26:33
20Lammert Odinga1968Lionitas1:26:491:26:36
21Henkjan Oldewarris1968Athlos1:26:511:26:44
22Erik Steijlen1965Athlos1:27:501:27:44
23Adriaan Huisman1964LSV Invictus1:28:191:28:16
24Paul Oude Vrielink1963Groningen Atletiek1:29:221:29:15
25Peter Brandenburg1963De Spartaan1:29:281:29:21
26Wouter Haak1965AV Castricum1:29:321:29:28
27Hugo van den Ende1962PwC1:29:351:29:09
28Arend Hollebeek1961TTW1:30:041:29:47
29Karst Altena1967AV '341:30:471:30:32
30Johan Jorritsma1967Horror1:30:511:30:37
31Henk Meijers1966Horror1:30:531:30:34
32Jaap Kuipers1962PAC1:31:051:30:52
33Dick Gelderblom1960Impala1:31:161:30:38
34Johan Meinsma1965Lionitas1:31:201:31:00
35Ernst Dörfel1962Fit1:32:221:32:06
36Emile Nales1967Groningen Atletiek1:32:441:32:00
37Marc Wijsman1961Groningen Atletiek1:33:251:33:17
38Jeroen Oudenhoven1961OSS-VOLO1:33:551:33:42
39Peter Rus1963SV Friesland1:33:571:33:22
40Dimitri Ravensbergen1968Lionitas1:34:061:33:44
41Albert van Duinen1962LSV Invictus1:34:081:33:58
42Nico Hoekstra1962Lionitas1:34:271:34:08
43Arend Jan Zwarteveen1961Loopgroep Zuidhorn1:34:331:34:15
44Bastiaan Adams1965AV '231:34:441:34:08
45Henk Ruiter1962Horror1:34:461:34:32
46Guus Hoekstra1968SV Friesland1:34:511:34:37
47Tonnie Scheutjens1966Tilburg Road Runners1:34:571:34:09
48Sierk Spits1964Hanzesport1:35:051:34:49
49Anno van den Bosch1965SV Sportlust1:35:211:35:18
50Titus Olthof1960TION1:35:411:35:23
51Robert Kuyper1966Arena1:36:031:35:17
52Gert Verhoeve1964Athlos1:36:101:36:04
53Willem Top1966NOP1:36:151:36:07
54Sief Molenberg1966Loopgroep Bedum1:36:431:36:42
55Jan Olthuis1961Hardloopclub Amsterd1:36:581:36:17
56Geert Reiffers1963Loopgroep Bedum1:37:081:36:36
57Hans Westra1960SV Friesland1:37:101:36:57
58Benno Oderkerk1962AV '341:37:121:36:59
59Cor van der Meulen1968SOS1:37:121:34:05
60Hans Blankestijn1961Daventria1:37:221:37:11
61Herman Wassens1960Lionitas1:37:411:37:09
62Olaf Kistenmacher1963Horror1:37:421:37:10
63Wietse de Jong1962Athlos1:37:511:37:48
64Paul Koorn1962Phanos1:38:071:37:50
65Thijs van Beckhoven1963Daventria1:38:101:37:24
66Mark van der Heijden1964OSS-VOLO1:38:211:38:03
67Saďd Soulane1960Ciko '661:38:251:38:05
68Jan Moraal1966De Koplopers1:38:301:38:02
69Henny Berends1965Spurt '881:38:421:38:32
70Ramon de Haas1964OSS-VOLO1:38:461:38:28
71Ben Janssen1961PwC1:39:011:38:28
72Tjalling Rekker1966Statina1:39:031:38:33
73Stef Hinfelaar1961PwC1:39:291:38:57
74Rogier van Adrichem1967Wassenaar1:39:331:39:02
75Koert Velders1961AV Gouda1:41:121:40:44
76Jan Post1963NOP1:41:441:41:37
77Lars Wudich1961Lionitas1:42:041:41:33
78Eelco de Graaf1963Lionitas1:42:201:41:58
79Arthur Warmerdam1963NSL1:42:501:42:15
80Alex Cretier1964PwC1:43:321:43:02
81Andre Jellema1969Lionitas1:43:491:43:21
82Patrick Romeijn1966Altis1:44:051:43:20
83Winter De1965NEA Volharding1:44:061:43:38
84Rob Barnhoorn1964NSL1:44:391:44:04
85Niek Lauriks1962Waterland1:44:441:44:19
86Ralf Himpler1966Bocholt (GER)1:45:041:39:03
87Frank Vullers1965OSS-VOLO1:45:211:44:40
88Robert Lieuwen1965Tempo1:45:231:44:21
89Wim Koeleman1965PwC1:45:511:39:12
90Hans Steinraht1959Spirit Lelystad1:46:461:46:22
91Jan-Henk Kluin1962Loopgroep Astrea1:48:021:47:16
92Fred Lantinga1962Waterweg1:48:101:47:23
93Richard Bekema1967KAV Holland1:48:111:47:08
94Frank Brandsma1960Statina1:48:331:48:02
95René Roessink1968ASV1:48:391:48:02
96Rene Wijnstra1968SV Friesland1:48:441:47:43
97Walter Tesselhoff1960Loopgroep Aart Stigt1:52:251:52:07
98Reijn Buren1964SV Friesland1:52:291:52:00
99Henk Lageweg1964SV Friesland1:52:311:52:08
100Frank Inklaar1963Haag Atletiek1:53:071:52:29
101Hans Stutvoet1966Energie1:54:081:53:28
102Peter Veltman1960avVN1:57:481:54:14
103Marc de Ruiter1969Haag Atletiek1:59:091:58:32
104Ed Oosterbaan1960Haag Atletiek2:02:222:01:20
105Hans de Bos1961Waterland2:02:232:01:32
106Henk Jongstra1962NOP2:02:251:52:18
107Klaas Regts1961AAV '362:04:311:53:07
108Anne Meijers1967Dutch Gay & Lesbian2:04:341:56:40
109Fred van der Hoeven1962Haag Atletiek2:09:002:03:40
110Maarten Christiaans1960Atletiek Maastricht2:17:242:11:28
111Bas Westerhof1968Groningen Atletiek2:21:022:11:37
 
M50, 21,1 WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Manuel Jose1957U-Track1:19:581:19:56
2Egon van der Peet1956Hylas1:20:091:20:04
3Ton Smit1951Veluwe1:20:111:20:07
4Klaas Talma1959Impala1:20:231:20:22
5Theo Haverkamp1958Loopgroep Aart Stigt1:21:421:21:36
6Gerard Hesselmans1959NOP1:22:061:22:01
7Jacob vd Leij1958Lionitas1:23:441:23:42
8Leen van Rijn1954Rijnsoever1:24:031:23:47
9Huub van Langen1958LAAC Twente1:25:401:25:32
10Peter Burger1958AV Castricum1:25:451:25:33
11Rink Post1956LSV Invictus1:25:521:25:48
12Otto de Boer1955SV Friesland1:25:541:25:41
13Egbert Roodbol1957PAC1:26:451:26:32
14Hans de Graaf1955Suomi1:26:481:26:37
15Hans Versteeg1959SV Friesland1:26:551:26:49
16Hans van der Steen1955Lionitas1:26:581:26:48
17Gerard Gerritsen1954Daventria1:28:451:28:40
18Dirk Muizer1954SV Friesland1:29:031:28:51
19Henk de Haas1950Athlos1:29:281:29:21
20Egbert Meilink1958Spurt '881:30:131:30:01
21Jeroen Erkelens1956Startbaan1:30:481:30:08
22De vries Jan1958Impala1:32:031:31:25
23Dirk Blom1957Clytoneus1:32:201:32:06
24Cor Wijnja1956AV Heerenveen1:32:281:32:12
25Reitze Kooistra1957AV Heerenveen1:32:291:32:14
26Eddy Oosterkamp1957Start '781:32:341:32:14
27Geert de Lange1956Athlos1:33:421:33:35
28Piet Boorsma1955the Hague Road Runne1:34:281:34:04
29Klaasjan Dijkstra1959SV Friesland1:34:501:34:30
30Frits Ankersmit1957Fit1:34:521:34:36
31Anne Stobbe1951NOP1:35:131:35:06
32Frank Troelstra1957Horror1:36:371:36:22
33Hans Heirman1958OSS-VOLO1:36:371:36:25
34Peter Hendriksen1953Triathlon1:36:531:36:36
35Arthur Verstraete1954Hellas1:36:561:36:39
36Kees Breedeveld1952SV Friesland1:37:091:37:04
37Peter Loonen1958Sprint1:37:141:36:35
38Anne Miedema1951Athleta1:37:341:37:05
39Gert Admiraal1951TTW1:37:371:37:19
40Charles Laurey1954PwC1:37:461:37:20
41Frits van der Lubben1958RRZ1:38:381:37:57
42Eppie Oosterhuis1954SV Friesland1:38:541:38:27
43Martin Seevinck1958De Liemers1:39:381:39:23
44Eite Slootheer1958Waterweg1:40:381:39:52
45André van der Werf1951Lionitas1:40:561:40:35
46Flip Nijhoff1952De Gemzen1:40:571:40:23
47Johan Leeverink1954SV Friesland1:41:091:40:49
48Henk Rawee1958Triathlon1:41:111:41:07
49Dirk-marinus Slimmen1952SV Friesland1:41:201:41:10
50Rob Ruijs1954Triathlon1:41:361:41:32
51Herre Methorst1955AV Gouda1:41:411:41:29
52Piet van Veen1950RRZ1:42:011:41:19
53Gerard Pasman1951Ciko '661:42:071:41:39
54Minne Brouwer1954SV Friesland1:42:171:42:05
55Symen van der Velde1957Horror1:42:171:41:38
56Peter Londema1949Horror1:42:231:41:51
57Jack Ambags1958Delta Lloyd Running1:42:331:42:06
58Ron van Herwijnen1956Energie1:42:351:42:24
59Rob Devilee1951RRZ1:42:361:42:19
60Kees Keijser1957AV '231:42:491:42:13
61Kees Duivenvoorden1959NSL1:42:581:42:24
62Uilke Bosma1957AV Heerenveen1:43:251:43:01
63Peter Kamerling1954Phanos1:43:291:43:09
64Jouke van der Meulen1957ATC '751:43:411:43:24
65Rudolf Land1957ATC '751:43:411:43:20
66Ben Haarhuis1953avVN1:43:531:43:20
67Rob Bruinsma1955avVN1:44:121:43:39
68Ton van Westbroek1952Haag Atletiek1:44:191:44:08
69Ton van Arnhem1955avVN1:44:221:43:26
70Wim Schouten1954PAC1:44:221:44:05
71Erik Dijksman1957Loopgroep Aart Stigt1:44:351:44:22
72Rik Wetser1955OSS-VOLO1:44:571:44:44
73Bart de Ruigh1956PwC1:45:111:44:39
74Jos De Schutter1950Fit1:45:481:45:06
75Andries Koenen1956Horror1:46:011:45:53
76Ben van Laake1950SV Friesland1:46:111:45:42
77Rm de Vogel1957Loopgroep Aart Stigt1:46:361:45:46
78Minne van Houten1953SV Friesland1:46:431:45:59
79Siebren Bosma1954AV Heerenveen1:47:011:46:38
80Lammert Wezeman1953Groningen Atletiek1:47:121:44:49
81Piet Buitendijk1957Nijmegen Atletiek1:47:221:46:51
82Gerard Beernink1951De Spartaan1:47:281:41:01
83Alphons Polman1959LAAC Twente1:47:321:47:14
84Jan Woudstra1953Impala1:48:001:47:15
85Hans Mooij1955AKU1:48:331:47:50
86Age van der Veer1955Triathlon1:48:381:48:12
87Pieter van Dijk1956AV Heerenveen1:48:471:48:04
88Gerrit van Dam1952Loopgroep De Drentsc1:48:591:48:31
89Ad van den Brul1956Pijnenburg1:49:231:41:43
90Frank Bekker1954Fortuna1:50:471:43:55
91Heino Pot1959Loopgroep Bedum1:52:271:51:53
92Dirk Schipper1954Loopgroep Bedum1:52:281:51:57
93Wim Krol1959Loopgroep PK1:53:171:52:28
94Marcel Bakker1958HAC '631:53:561:53:29
95Henk van Haaster1952avVN1:54:331:53:52
96Cees Westerhoff1958avVN1:54:361:53:54
97Martin Eggens1956Loopgroep Bedum1:54:361:53:37
98Henk Veldhuis1954Runners Stadskanaal1:56:101:48:26
99Wenno Wagenaar1958Waterweg1:56:531:56:05
100Ben Scholte1953ATC '751:56:531:56:02
101Hans Knoops1951Waterweg1:56:561:56:09
102Hans Willems1951Lionitas1:57:371:49:40
103Gerrit de Goeij1959Pallas '931:58:331:57:53
104Malcolm Henderson1951Waterland2:10:421:58:56
105Henk Koet1959SV Friesland2:11:412:08:42
106Herbert Bachhuber1952Essen (GER)2:22:432:16:38
 
M60, 21,1 WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Dirk Visser1946Hardloopclub Amsterd1:27:421:27:34
2Jan Rinsma1947NOP1:32:431:32:37
3Fred Tap1942Hellas1:34:401:34:24
4Peter Mensink1949PEC 19101:37:261:37:13
5Joop Engelen1942Hylas1:39:471:39:39
6Willem Schmidt1945PAC1:40:201:40:01
7Guus Dirksen1949Impala1:41:551:41:31
8Dries Wedzinga1947Impala1:42:101:41:52
9Ruud van Zon1949RRZ1:43:311:42:50
10Leo van den Broek1940Loopgroep De Lutte1:44:341:44:01
11Loek Mensinga1948Loopgroep Zuidhorn1:45:431:44:59
12Ben Vermolen1949Haag Atletiek1:46:001:44:57
13Joop Broekhof1949NSL1:46:221:45:51
14Jean Brakenhoff1949AV Castricum1:46:411:46:28
15André van der Linden1945Horror1:48:081:47:43
16Fred van der Gon Netsc1948Haag Atletiek1:48:161:45:52
17Fons Tiehatten1947Avanti-Wilskracht1:49:001:48:43
18Gerrit Kramer1947AV Heerenveen1:49:411:49:18
19Hans Oostindien1946BAV1:50:531:50:30
20Bert Versluis1945Triathlon1:51:401:51:16
21André van den Berg1945KAV Holland1:52:191:52:11
22Cor Vellinga1940Athlos1:53:391:53:05
23Hans Blumendal1947Triathlon1:53:451:53:19
24Marten van Leeuwen1948avVN1:54:301:53:47
25Theo Schootman1949ASV1:55:041:48:04
26Willem Scheve1947PEC 19101:55:051:54:10
27Henk Moesman1940Haag Atletiek1:57:021:53:30
28Cor Terlouw1945Passaat2:00:502:00:08
29Dirk van Zon1938SV Friesland2:00:552:00:43
30Paul van Dunné1948the Hague Road Runne2:01:032:00:05
31Herman Fokkink1946ASV2:01:091:54:21
32Jan van Dijk1948Lionitas2:01:472:01:24
33Kees Bozelie1944avVN2:03:151:54:12
34Jos van den Berg1948PAC2:04:172:03:38
35Klaas Duits1944SV Friesland2:04:472:04:32
36Lucas A Bakema1947Loopgroep De Drentsc2:04:482:04:37
37Clemens Koemans1945Hellas2:05:221:54:25
38Gerard den Ouden1946PAC2:05:532:05:14
39Piet Lebbing1943avVN2:06:042:05:35
40Ro de Kruijff1946PAC2:08:272:07:47
41Bert Hesselink1948Avanti-Wilskracht2:10:132:02:17
42Fred Jansen1943Energie2:10:302:10:10
43Rinze Kootstra1938SV Friesland2:11:212:11:00
44Steven Rutgers1947Artemis2:17:092:16:23
45Hans Vugts1941avVN2:17:402:16:51
46Wieger G Klijnstra1948AV Heerenveen2:24:142:11:21
47Egbert Lagerwey1944SISU2:34:172:33:33
 
VSEN, 21,1 WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Inge de Jong1976Trias1:18:281:18:27
2Reina Visser1985Nijmegen Atletiek1:19:581:19:56
3Manon Kruiver1988NOVA1:26:021:26:00
4Raika Lenaarts1988Hera1:27:221:27:20
5Marlin Nijhof1983Marathon Pim Mulier1:28:441:28:35
6Nynke Beunders1985LAAC Twente1:30:241:30:15
7Esther Schipper1987AV Castricum1:30:301:30:28
8Aafje Brandt1977Phanos1:33:451:33:07
9Angéla de Boer1984AV Edam1:35:441:34:59
10Ellen van der Velden1981Haag Atletiek1:37:531:37:10
11Bianca Damme1984Marathon Pim Mulier1:38:281:38:18
12Ivonne Wessels1978Start '781:39:381:39:15
13Renate Bosman1975De Sprinter1:42:201:41:38
14Lavina Wind1975Horror1:43:041:42:24
15Marjolein Poolman1983Climax1:43:591:43:30
16Esther Cachet1975Phanos1:44:081:43:37
17Cynthia Gijzen1982Haag Atletiek1:45:151:42:50
18Sandra Helbers-vn Orse1978Pallas '931:46:241:40:37
19Marije Lobstein1980Phanos1:54:421:54:11
20Ytsje Kingma1982SV Friesland2:03:342:03:29
21Harmke Boringa-Wiersma1981SV Friesland2:05:571:59:37
 
V35, 21,1 WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Yvonne Kassenberg1974Lionitas1:23:201:23:18
2Ylona Kruis1973Horror1:25:291:25:25
3Mirjam Bijlsma-Veldman1964Loopgroep De Drentsc1:26:041:26:02
4Bertha Bruggenkamp1968AAC '611:30:111:30:08
5Helmie Ramakers1969Haag Atletiek1:31:001:30:54
6Anneke de Boer1967Horror1:33:371:33:29
7Inge Wulffelé1966Lionitas1:33:541:33:41
8Bianca Jansen1970KAV Holland1:33:591:33:52
9Ilse Houtman1969Haag Atletiek1:39:351:38:58
10Hilda Brak-van Muylwij1965Clytoneus1:40:191:39:53
11Baudien de Boer1969Horror1:40:281:40:20
12Sandra van Strien1974SV Friesland1:42:041:41:29
13Annemiek Veenkamp v Re1972Running20001:42:131:41:43
14Marjan Haantjes1969SV Friesland1:42:321:42:30
15Yvonne van der Knaap1967Groningen Atletiek1:42:341:41:49
16Ineke Altenburg1968Horror1:42:341:42:25
17Margreet Wagteveld1971Start '781:44:371:44:16
18Cathy van Es-Bode1969HAC '631:45:251:44:41
19Caroline Huitema1964Horror1:45:421:45:34
20Conny Bosselaar1967AV '341:45:481:45:31
21Angelina den Harder1969OSS-VOLO1:45:491:45:34
22Hester Groenveld1968Horror1:46:021:45:53
23Marina Haak1966AV Castricum1:46:141:46:07
24Irene Bultink1965Phanos1:46:591:46:35
25Karen Kops1969OSS-VOLO1:47:081:46:25
26Lynette van Rooijen1969Daventria1:48:401:48:14
27Thea van der Meulen1974SV Friesland1:48:521:48:22
28Hieke Postma-Teijema1971AV Heerenveen1:50:071:49:04
29Astrid Groeneweg1968Energie1:50:371:49:58
30Gerry Eussen1967Suomi1:51:211:50:27
31Annelies van Buiten1967Start '781:51:461:51:24
32Marion Goossen1972Scheldesport1:52:191:51:56
33Ria Leeverink1964SV Friesland1:52:451:51:49
34Ellen van Pelt1969AAC '611:53:221:52:45
35Inge van Oijen1966Statina1:54:011:53:31
36Jolanda Groen1969Voorne Atletiek1:54:191:53:24
37Jetty van Delden1965SV Friesland1:54:481:53:54
38Annemieke Stuit1969ATC '751:56:181:55:22
39Tjitske Kooistra1965AV '231:56:391:55:36
40Coby Zijlstra1968De Spartaan1:57:031:56:49
41Renetta Kistenmacher1968Horror1:58:061:57:32
42Esther Stutvoet1970Energie2:04:272:03:49
43Linda Werner1974Lionitas2:04:281:53:40
44Anke Hörig1967Essen (GER)2:04:381:57:12
45Astrid Barnhoorn1969KAV Holland2:07:022:06:13
46Rieka Reiffers1965Loopgroep Bedum2:08:112:07:37
47Yolande Masereeuw1964Loopgroep Bedum2:13:192:12:46
 
V45, 21,1 WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Susan Hagevoort1962Triathlon1:28:111:28:08
2Diny Bosker1957SV Friesland1:29:391:29:35
3Inge Dijkman1957Ron Clarke1:31:441:31:34
4Inge van Schaick1961Lionitas1:32:111:32:01
5Gerda van den Berg1963AV '341:33:071:32:55
6Diana Luijrink1959ASV1:34:161:34:11
7Aly Waninge1964Zuidlaren1:34:301:33:47
8Jacinta Fancel1963Lionitas1:34:591:34:50
9Ellen Duijzer1961RRZ1:35:321:35:14
10Els Moorman1962Argo1:38:141:37:56
11Tini Visker1959Artemis1:41:301:40:56
12Jose' Stuivenvolt1963NOP1:41:451:41:36
13Liesbeth van Arnhem1960avVN1:42:151:41:59
14Ineke Visser1955ASV1:43:401:43:02
15Janet Werkema1961Horror1:44:531:44:36
16Bertha vd Starre1963Ciko '661:45:171:44:33
17Rietje Klappe1963PEC 19101:45:251:44:39
18Ivonne van der Velden1963OSS-VOLO1:45:471:45:33
19Barbara van Loon1964Waterweg1:46:261:45:40
20Ellen Lommerse1964AV '231:46:271:45:52
21Carla van der Klei1963AV '231:46:321:45:56
22Elly Rutgers1957Loopgroep Bedum1:48:021:47:31
23Gertie Luyten1958OSS-VOLO1:49:001:48:17
24Yvonne Veldkamp-Nab1963Atletics Nijverdal1:50:271:49:43
25Liesbeth van Haeringen1958AV Haaksbergen1:51:001:48:12
26Anne-Marieke van Helvo1959Suomi1:51:221:50:27
27Margo Roelofs1961Groningen Atletiek1:51:461:51:01
28Tiny Wouda1962SV Friesland1:52:211:51:48
29Carolien Bleijswijk1956Ciko '661:52:431:51:58
30Adinda Bornkamp1964AAC '611:53:221:52:45
31Laurien Bakker1959Texel1:54:551:54:06
32Iris Verkuil1961avVN1:55:411:54:59
33Sylvia Talen1962De Sprinter1:55:461:55:09
34Lida Seevinck1962De Liemers1:57:031:53:05
35Ini Wieringa-Wiltink1960VAV1:57:331:57:02
36Rixte Stoker1960SV Friesland1:58:501:57:55
37Cecile Moolhuysen1960PAC1:59:061:58:46
38Corrie Hoogweg1960De Koplopers2:00:091:59:07
39Gerda Verdoes1957Rijnsoever2:00:331:59:58
40Petra Ratterman1959AKU2:00:482:00:06
41Els Huijsmans1956avVN2:00:522:00:12
42Ingrid Keusters1963avVN2:01:132:00:32
43Leontien Ridder1962U-Track2:01:402:01:40
44Marja Breedijk1957AKU2:01:572:01:14
45Sabina Oudman1962Loopgroep Bedum2:02:072:01:08
46Anky Faber1961Waterland2:02:262:01:33
47Margriet de Vries1957Waterweg2:02:422:01:55
48Anna Pouw1956Groningen Atletiek2:03:392:02:43
49Judy Bijlsma1961Groningen Atletiek2:03:392:02:43
50Gudy van Klaveren1963Energie2:05:222:02:54
51Ria Vermeer1958Sprint2:06:332:05:53
52Leontine Dieben1955KAV Holland2:07:022:06:12
53Jolande Slootheer1962Waterweg2:07:442:06:56
54Els Kroese1958Atledo2:08:312:03:31
55Thea Smittenaar1956KAV Holland2:09:351:57:00
56Margot Blokland1961AV '232:09:482:08:48
57Marja van der Werf- Zo1963AV Heerenveen2:11:342:11:00
58Ria van Gent1957NSL2:15:172:14:17
59Monique van Laethem1960Nijmegen Atletiek2:18:212:15:10
60Sigrid Bachhuber1957Essen (GER)2:22:432:16:39
61Petra Kok1960Statina2:36:352:29:45
 
V55, 21,1 WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Ria Stam1954AV Castricum1:37:431:37:31
2Ans van Veenendaa;1953Loopgroep Aart Stigt1:38:451:38:29
3Gerrie Pasman-Ruardy1953Ciko '661:45:231:44:56
4Atie van Oostveen1952AKU1:47:211:46:56
5Martha Meijer1953Triathlon1:47:251:46:33
6Rommie de Witte1954NOP1:48:021:47:52
7Jeltsje van der Wal1950Lionitas1:48:111:47:52
8Ali Veenstra1945Triathlon1:50:451:50:07
9Ans Dijkstra1950AV '341:51:231:50:34
10Marry van den Heuvel1951Clytoneus1:52:031:51:37
11Aukje Woltjer-Veenstra1950Fivelstreek1:53:321:52:53
12Gonnie van Haaster1954avVN1:54:331:53:53
13Hilda Oostema1952RRZ1:56:021:55:45
14Alie Ribbink1953avVN1:56:071:55:26
15Ria van der Schoot1941Lionitas1:56:361:56:22
16Matty de Beer1944Hellas1:59:381:59:24
17Willemien Runia1951SV Friesland2:00:292:00:07
18Nelly van den Broek1941Iphitos2:00:301:59:58
19Rita te Stroete1952AAC '612:01:112:00:35
20Liesbeth Edelbroek1950RRZ2:01:302:01:13
21Ellie van der Burg1953Haag Atletiek2:06:092:05:23
22Ineke Rutgers1954Artemis2:17:092:16:23
23Helen Drijfhout1945Loopgroep Astrea2:17:402:09:24
24Ineke van der Hoek1946SV Friesland2:37:272:37:00
25Nancy L Caviet1950SV Friesland3:03:233:03:01
 
MSEN, 21,1 RECREANTEN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Rob de Bos1984Terschelling Midslan1:23:021:23:00
2Frank Eggink1977Zwolle1:25:431:22:21
3Richard Zeelen1981Terschelling Formeru1:26:041:26:00
4Frank Smidstra1985Tytsjerk1:26:371:24:30
5Jelle Roozenburg1981Delft1:28:141:25:46
6Teun Geurts1976Berlicum Nb1:29:351:27:22
7Bouke de Loos1986Enschede1:29:361:27:25
8Onno van Teijens1982Enschede1:29:441:27:32
9Bas van Zandwijk1979Terschelling Oostere1:31:181:31:01
10Imre van Hijum1977Heerenveen1:31:251:28:16
11Ronald Obbes1972Assen1:32:161:29:54
12Bart van Zandwijk1980Terschelling Oostere1:32:271:32:22
13Peter Sibma1981Garyp1:32:421:30:29
14Klaas Kooistra1974Drachten1:33:061:30:25
15Willem Hendrik Ruijg1981Terschelling Lies1:34:021:33:56
16Henk Lucassen1987Terschelling West1:34:021:33:53
17Job Udo1975Utrecht1:34:031:28:52
18Bas Kramer1990Terschelling West1:34:091:33:48
19Van der Geest1970Warmond1:34:171:32:00
20Reinder Meekma1969Ferwert1:34:371:30:32
21Ingmar Slagter1976Appingedam1:34:441:30:55
22Andre Ydema1970Dronrijp1:34:511:29:30
23Ruud van Straten1973Wormerveer1:35:511:32:23
24Erwin Fopma1989Terschelling Midslan1:36:141:35:12
25Roelof Andre1970Nijeberkoop1:36:221:34:11
26Roelof Oostra1983Mantgum1:36:281:34:05
27Wietse Hek1976Terschelling West1:36:311:36:23
28Maarten van Vulpen1981Bunnik1:36:471:33:37
29Thierry van Groen1978Gorredijk1:37:041:32:13
30Jacob van Gent1982Leiden1:37:051:34:09
31Anne Veltman1983Enschede1:37:061:34:54
32Tsjerk-Sake Castelein1978Grou1:37:271:35:10
33Fabian de Jonge1978Kropswolde1:37:381:37:27
34Dennis Mous1980Raerd1:38:151:34:09
35Jan Kornelis Stol1971Siddeburen1:38:171:34:50
36Ronald Schotman1976Heino1:38:191:35:12
37Jurjen Wijma1974Oosterwolde Fr1:38:251:35:24
38Van der Steeg1971Hurdegaryp1:38:311:36:17
39Peter Kroek1970Zwolle1:38:321:38:24
40Marcel Schellinger1972Zaandijk1:38:451:35:15
41Max van Egmond1991Haarlem1:38:511:38:24
42René Meekma1977Witmarsum1:39:251:35:21
43Klaas Foppe Dijkstra1972Twijzelerheide1:39:361:36:12
44Peter van der Vijgh1972Soest1:39:401:36:06
45Peter van der Veen1971Groningen1:39:441:36:03
46Charles Helsper1980Utrecht1:39:451:35:26
47Maarten Zeevat1988Wageningen1:40:031:36:51
48Mattijs Elschot1983Utrecht1:40:041:28:46
49Martijn Toering1972Groningen1:40:451:29:24
50Edwin Boes1972Franeker1:40:491:39:45
51Frank Pauw1989Terschelling West1:40:561:40:51
52Steven van Vulpen1986Bunnik1:41:041:37:09
53Stephan Beentjes1978Haarlem1:41:241:41:00
54Alle Sterk1974Beetgum1:41:301:38:16
55Dries Gerbens1970Wergea1:41:321:36:15
56Melvin Schepers1991Harlingen1:41:471:38:56
57Nico Ypenburg1974Amsterdam1:41:511:39:44
58Peter Brouwer1971Enschede1:41:581:32:14
59Ferry de Jager1970Amsterdam1:42:141:41:44
60Sjouke Meekma1983Leeuwarden1:42:171:38:11
61Henk Veenstra1972Drachten1:42:181:35:13
62Sikke Wolters1984Terschelling West1:42:211:41:45
63Bjřrn van Til1973Raalte1:42:221:39:26
64Mark Folbert1980Ternaard1:42:441:39:25
65Derk Grooten1977Siddeburen1:43:081:39:57
66Martijn Otten1984Heerenveen1:43:091:35:06
67Sander Reerink1980Harlingen1:43:351:41:03
68Ruurd Noordhuis1981Noordbroek1:43:381:39:15
69Ronald van den Heerik1980Utrecht1:43:431:32:47
70Marko Langendijk1970Leeuwarden1:43:431:38:12
71Wiard Kuipers1993Terschelling West1:43:491:42:49
72Arno Deegens1980Velp Gld1:43:501:31:30
73Ronnie Wind1977IJlst1:43:501:38:06
74Thomas Scheutjens1993Tilburg1:44:001:40:18
75Roy Padberg1971Enschede1:44:111:37:25
76Thijs Tonis1979Oldenzaal1:44:251:41:52
77Tjisse Berend Schaap1971Engelum1:44:251:41:09
78Gerwin Hennipman1981Utrecht1:44:321:38:31
79Ragnar van der Valk1973Berkel-Enschot1:44:361:38:48
80Hayo Bootsma1976Leeuwarden1:44:401:38:58
81Roland Burgers1984Leusden1:44:411:41:09
82Chris van Dijk1989Terschelling Formeru1:44:471:44:17
83Willem Aalberts1978Zwolle1:44:531:42:17
84Rutger Wagenaar1981Leeuwarden1:44:591:41:26
85Rob Hoogeveen1972Amsterdam1:45:061:37:48
86Erik Bouma1979Sneek1:45:071:36:35
87Irolt Dijkstra1979Oosterbierum1:45:121:39:41
88Jos Ghijsels1981's-Gravenhage1:45:131:42:43
89Ronald Brouwer1970Nieuw Scheemda1:45:131:40:14
90Rene Bremer1980Amersfoort1:45:321:42:26
91Dirk Smit1975Terschelling Hoorn1:45:341:44:40
92Paul Rekker1984Tolbert1:45:501:34:06
93Peter richard Kroese1971Arum1:45:571:43:24
94Erik Rodenhuis1971Stiens1:45:581:34:15
95Marco de Boer1970Zwolle1:46:051:43:31
96Sebastiaan Knibbeler1979Rijsbergen1:46:081:38:51
97Peter Bil1971Sneek1:46:091:39:47
98Casper Dekker1978Leeuwarden1:46:281:43:02
99Erwin Zweers1977Terschelling West1:46:371:45:40
100Ernst Buijs1973Haarlem1:46:421:37:43
101Dirk Kampen1988Hurdegaryp1:46:581:46:40
102Bart Jansen1980Utrecht1:47:101:39:54
103Tycho Reimers1988Leeuwarden1:47:141:44:42
104Kees Schillemans1975Amstelveen1:47:141:40:55
105Marcel Ouwehand1972Katwijk Zh1:47:221:44:29
106Timo de Raad1984Amersfoort1:47:311:44:11
107Allert Schotman1979Utrecht1:47:331:43:24
108Vincent Hagen1973Holten1:47:411:44:36
109Jordy de Vries1976Zaandam1:47:431:42:03
110Jan Braan1982Volendam1:47:471:39:17
111Gijs Buddeke1984Arnhem1:47:491:44:49
112John Roobol1973Rozenburg Zh1:48:161:42:42
113Anne Speerstra1989Terschelling West1:48:291:48:25
114Michaël Kistemaker1978Deventer1:48:311:38:18
115Marcel Diender1970Zwolle1:48:481:45:33
116Remko Niestijl1973Assen1:48:501:38:28
117Harry Alting1978Sloten Fr1:48:511:43:06
118Jacco Reitsma1982Leeuwarden1:48:511:40:30
119Matthijs de Goede1994Emmeloord1:48:571:46:20
120Ruben Robbers1982Apeldoorn1:49:041:39:30
121Hung Phan1979Leeuwarden1:49:051:46:13
122Remco Klinker1983Leeuwarden1:49:071:40:23
123Mike Vernooij1985Rotterdam1:49:121:40:43
124Jan Symon van Reijen1987Terschelling Midslan1:49:181:48:15
125Jasper Buddeke1982IJsselstein Ut1:49:241:42:39
126Arnold Koekman1983Nieuwegein1:49:481:38:22
127Iwan de Wit1973Apeldoorn1:50:001:46:20
128Marco Mensink1971Nieuwkoop1:50:121:45:04
129Marco Verhage1973Nieuwkoop1:50:141:45:05
130Danny Bulthuis1976Assen1:50:241:45:46
131Niels Verhaagen1972Terschelling West1:50:431:47:53
132Michiel Fritschy1991Amstelveen1:50:451:44:23
133Menno Jonkers1970Oegstgeest1:50:481:39:11
134Peter Ras1972Zwolle1:50:561:48:20
135Marc Stappers1976Baarn1:51:011:40:37
136Karim Blauw1974Amstelveen1:51:031:44:32
137Paul de Bruijne1974's-Gravenhage1:51:131:43:34
138Yne Age Terpstra1985Enkhuizen1:51:141:48:14
139Harold Schuringa1972Heerenveen1:51:221:47:17
140Edwin van Schaik1970Mijdrecht1:51:241:48:41
141Sander Gerritsen1974Etten-Leur1:51:301:39:51
142Mark Zuidema1971's-Gravenhage1:51:361:39:04
143Vincent Geluwie1982Utrecht1:51:391:44:13
144Roland Nauta1969Gytsjerk1:51:451:43:04
145Arne Padt1976Amstelveen1:51:481:43:23
146Joop van Veen1970Mijdrecht1:51:511:48:54
147Marco Huidink1978Deventer1:51:591:43:25
148Imre van der Gaag1984Groningen1:52:021:42:22
149Bas Nijenhuis1970Apeldoorn1:52:091:48:30
150Bram Bakker1972Wommels1:52:101:49:11
151Marcel Snijders1978Zierikzee1:52:101:40:31
152Leo de Haan1987Nieuwegein1:52:161:40:50
153Jon Goosen1977Nijmegen1:52:251:47:09
154Michel Bosch1973Amsterdam1:52:281:52:09
155Joost van Leeuwen1988Oosterwolde Fr1:52:291:40:06
156Vincent Muijskens1970Uitgeest1:52:301:49:03
157Dennis van Ommeren1979Tiel1:52:391:48:14
158Reinout Troelstra1990IJlst1:52:561:45:07
159Stephan Versteeg1990Wolvega1:53:011:40:57
160Hendrik Hornstra1977Emmeloord1:53:021:44:29
161Gerben Aarnoudse1980Utrecht1:53:041:41:39
162Sander Postma1971Groningen1:53:171:40:15
163Herman de Glee1973Luinjeberd1:53:261:49:23
164David Wedema1984Groningen1:53:351:42:27
165Bert Kobus1978Leeuwarden1:53:511:43:47
166Gaatse Westra1973Leeuwarden1:53:591:45:20
167Rachid Herraz1971Terschelling Midslan1:54:031:53:58
168Geert Hamstra1977Sint Annaparochie1:54:031:42:20
169Rico van Houten1977Arnhem1:54:081:43:21
170Sybren Hornstra1982Emmeloord1:54:091:45:36
171H G J Kruiskamp1973Vriezenveen1:54:171:49:32
172Jelmer Klijnstra1988Terschelling West1:54:181:52:03
173Wouter Hoogland1982Zwolle1:54:181:45:30
174Thijs Stege1983Emmeloord1:54:201:51:22
175Ben van der Mark1975's-Gravenhage1:54:211:43:47
176Mark Meinema1976Doetinchem1:54:281:48:52
177Arjan Veldthuis1976Emmen1:54:341:49:19
178Stefan Haantjes1986Terschelling Landeru1:54:391:53:51
179Erik Klink1982Raalte1:54:551:45:29
180Boke Brouwer1987Terschelling West1:54:561:54:12
181Victor Boekeloo1969Assen1:55:001:46:07
182Mark Wesseling1974Leeuwarden1:55:021:49:18
183Allard Friedrich1975Heeze1:55:121:48:31
184Rene Sjoerdsma1973Leeuwarden1:55:161:52:41
185Cor Langius1971Leeuwarden1:55:171:52:41
186Tjaard Spoelstra1987Sittard1:55:221:51:00
187Sander Verdegaal1979Haarlem1:55:281:48:20
188Sven Terhurne1976Papendrecht1:55:381:47:37
189Ivar Smits1974Soest1:56:001:48:20
190Marcel Stinstra2002Deinum1:56:001:49:30
191Mikey Sachs1991Enkhuizen1:56:231:48:38
192Dominicus Mulder1977Leeuwarden1:56:361:53:00
193Leon Hoogeveen1980Alphen aan den Rijn1:56:411:46:12
194Arul Elangovan1979Amsterdam1:56:461:49:00
195Leon Schepers1993Harlingen1:56:471:53:46
196Arman Stoelwinder1971Leeuwarden1:57:001:53:47
197Hanno van Vuren1975Gorinchem1:57:231:48:47
198Jurian Bootsma1983Creil1:57:261:54:28
199Arjen Kwint1971Loppersum1:57:381:50:42
200Bastiaan Mijnheer1970Apeldoorn1:57:491:48:19
201Wytse Benedictus1974Zeist1:57:491:50:25
202Gert Wilgenhof1978's-Gravenhage1:58:381:48:25
203Stephan Elferink1970Amsterdam1:58:401:51:30
204Onno van Dongen1970Hilversum1:58:401:53:11
205Roelof Schuitema1974Amsterdam1:58:461:53:43
206Klaas Bruinenberg1971Jirnsum1:58:491:55:12
207Daco de la Bretoniere1971Amsterdam1:58:521:48:08
208Marten Jager1970Dronrijp1:59:031:50:59
209Reginald Verschoor1970Voorburg1:59:031:54:24
210Sean Koen1985Terschelling West1:59:141:58:53
211Luc Warmerdam1972Almelo1:59:191:46:27
212Rene Warmerdam1972Enschede1:59:191:46:27
213Jako Smit1992Terschelling Landeru1:59:321:58:38
214Luitzen Nijdam1975Lippenhuizen1:59:471:47:54
215Arne Roelevink1979Groningen1:59:521:54:40
216Jan Reinsma1975Groningen1:59:541:53:17
217Raimond Kientz1973Zoetermeer2:00:231:56:04
218Gertjan de Vries1975Vlieland2:00:241:53:07
219Arjen Pals1971IJmuiden2:00:351:49:59
220Emiel Borgardijn1982Utrecht2:00:351:52:11
221Dirk Gross-Heynck1970Bocholt (GER)2:00:511:54:52
222Freek van Kreij1988Groenlo2:00:551:48:48
223Jelle Terpstra1978Utrecht2:00:581:53:41
224Jelmer van der Meulen1975Amsterdam2:01:011:50:45
225Dave Lippens1980Hillegom2:01:051:48:09
226Robbert Smit1985Boskoop2:01:171:58:46
227Sven Walter1977Castrop-Rauxel (GER)2:01:301:52:52
228Erwin Appeldoorn1971Best2:01:331:53:26
229Nelle van Veen1977Amsterdam2:01:341:56:21
230Jeffrey Wery1976Apeldoorn2:01:421:55:17
231Gerben Snijder1986Terschelling Hoorn2:01:532:01:24
232Danny van Ommen1970Terschelling Midslan2:02:182:01:22
233Sven van Bemmel1971Soest2:02:371:53:23
234Albert de Ruiter1971Leeuwarden2:02:381:55:07
235Geo Arnold1972Amstelveen2:02:401:51:27
236Bart van Dijk1988Schiedam2:02:441:54:15
237Ger Smit1985Volendam2:02:471:54:17
238Wybren Roersma1972Stiens2:02:521:55:42
239Marco Wonnink1971Zwolle2:02:571:55:35
240Jered Nuwolt1975Drachten2:03:001:50:28
241Maurijn Odé1971Lelystad2:03:011:58:24
242Catharinus de Schiffar1976Nijmegen2:03:041:58:32
243Gert Jan Eikenaar1971Zwolle2:03:111:55:27
244Johan Kooistra1983Sint Jacobiparochie2:03:161:57:47
245Joost van Oostrum1983Den Helder2:03:191:51:53
246Hans Hoekstra1970Joure2:03:201:53:10
247Bert Jan Hemmen1972Amersfoort2:03:251:57:06
248Jan-Willem van Rijn1975Zwolle2:03:281:51:31
249Wieger Poeze1981Amsterdam2:03:341:53:28
250Arnoud Boom1971Monnickendam2:03:361:57:49
251Frederik Vos1977Winsum Gn2:03:391:57:42
252Almer Scholten1976Leeuwarden2:03:401:56:10
253Ramses de Graaf1973Alkmaar2:03:411:52:38
254Jan van der Veen1972Hurdegaryp2:04:072:01:22
255Jan Elkhuizen1972Terschelling Midslan2:04:092:03:13
256Maarten Goezinnen1972Utrecht2:04:241:53:37
257Sierk Werner1971Goutum2:04:271:53:40
258Jacob Bijker1973Leeuwarden2:04:282:01:44
259Jelte van den Berg1970Sneek2:04:351:57:53
260Jelle Boumans1982Amstelveen2:04:361:52:31
261Maurice Leenstra1974Terschelling Midslan2:04:392:04:34
262Jerry Wolda1970Groningen2:04:441:58:07
263Piter Bosch1975Amsterdam2:05:041:55:13
264Freek van Loon1986Utrecht2:05:131:55:08
265Wouter Haverkamp1985Terschelling West2:05:222:04:37
266Johan Rijskamp1981Voorhout2:05:241:57:42
267Ferry van Oeveren1972Rotterdam2:05:251:57:16
268Bert Koopmans1973Groningen2:05:281:59:56
269Jan van der Wal1975Leeuwarden2:05:382:02:45
270Arjen Snijder1989Terschelling Hoorn2:05:392:05:09
271Frans Broekman1975Zuidlaren2:05:401:54:46
272Martijn van der Werf1970Groningen2:05:481:59:39
273Eric Versluis1987Schiedam2:05:521:57:21
274Dick Boersema1980's-Gravenhage2:05:531:58:11
275Henk van Dalfsen1979Folsgare2:05:531:55:34
276Jorn Boringa1976Tytsjerk2:05:581:59:37
277Ronald van Engelen1973Ermelo2:06:041:57:37
278Bert Jan van Unen1974Ermelo2:06:041:57:37
279Vincent Sark1974Haarlem2:06:061:53:23
280Sil Kroek1980Zwolle2:06:101:53:18
281Caspar Brinkman1972Amsterdam2:06:131:55:29
282Peter Fabriek1971Groningen2:06:152:00:51
283Arjan Kramer1974Hensbroek2:06:152:03:05
284Ronald Bulthuis1971Kampen2:06:161:57:36
285Marno van Houten1985Amsterdam2:06:201:54:33
286Wouter van Dongeren1973Vlieland2:06:231:59:00
287Mark Peereboom1977Leeuwarden2:06:231:55:02
288Harry Huizenga1975Kollum2:07:021:59:45
289Paul Gosselink1973Groningen2:07:242:02:34
290Marijn Beelen1980Aerdenhout2:07:341:56:29
291Marcel Kok1970Soest2:07:341:56:32
292Gerwin van Oene1971Burgum2:07:401:57:22
293Marc Holvoet1974Utrecht2:07:482:01:34
294Eelco van der Schaaf1973Harlingen2:07:521:56:43
295Gert Dillen1981Kampen2:08:001:59:20
296Dirk Goedhart1970Rotterdam2:08:012:01:07
297Marco van Schaik1971Soest2:08:071:57:05
298Jelmer Siemons1979Zwolle2:08:151:57:22
299Job van Iersel1981Zwolle2:08:161:57:23
300Martijn Willems1978's-Gravenhage2:08:192:00:21
301Arjen Buitenkamp1974Haarlem2:08:341:55:49
302Luuk Poppema1976Sappemeer2:08:462:02:38
303Torsten Treydte1972Halle (GER)2:08:472:00:09
304Henri Visscher1972Appingedam2:09:112:00:13
305Martijn Homminga1972Haarlem2:09:321:58:19
306Tjitte Westrik1987Ysbrechtum2:09:411:59:32
307Huib Schilp1977Laren Nh2:09:502:02:35
308Marcel Houtman1972Schardam2:10:111:57:40
309Jeroen Heikens1971Sappemeer2:10:192:06:05
310Antoine van Veldhuizen1971Haarlem2:10:331:58:02
311Marcel Haven1979De Meern2:10:441:58:51
312Ronald de Bode1970Woubrugge2:10:522:02:16
313Michel Niemarkt1969Bolsward2:11:272:00:20
314Alexander Spek1970Hoogkarspel2:11:371:59:39
315Marcel Minnebreuker1973Papendrecht2:11:402:02:59
316Dowan van Hijum1974Kollum2:12:182:01:22
317Eric Datema1980Groningen2:12:592:01:35
318Niels Haven1978De Meern2:13:182:01:25
319Mattijs ter Veen1985Harderwijk2:13:192:01:28
320Jasper Munting1988Oosterwolde Fr2:13:262:01:02
321Roelof de Vries1974Burgum2:13:342:05:31
322Edwin Ooijman1974Doetinchem2:14:002:07:03
323Berend Lensen1980Nieuwegein2:14:052:02:38
324Roy Schuurmans1988Oss2:14:082:04:47
325Edward Maloney1969Hoofddorp2:14:132:02:14
326Bram Doornbos1976Rotterdam2:14:312:09:05
327Sander Kranenburg1969Heemstede2:14:332:04:01
328Simon de Vries1987Meppel2:14:582:08:57
329Harald de Haan1973Terschelling West2:15:122:15:06
330Maarten Vroon1983Dordrecht2:16:072:03:29
331Marc Buenk1970Franeker2:16:332:06:22
332Paul van Raaij1973Beverwijk2:16:332:03:47
333Wouter van IJsseldijk1972Terschelling West2:16:362:16:02
334John van de Kasteele1973Steenbergen Nb2:16:372:08:28
335Dick Aaldenberg1980Zwolle2:16:592:11:46
336Robin Peperkamp1976IJsselstein Ut2:17:082:09:46
337Andre Steenbergen1981Blauwhuis2:17:112:05:45
338Rob van den Heuvel1974Terschelling Kinnum2:17:462:06:44
339Bert van den Bosch1989Terschelling West2:17:492:07:26
340Matthijs Holtman1984Arnhem2:18:122:15:11
341Jochem van der Blom1987Schiedam2:18:182:09:47
342Sander Rob1979Edam2:18:262:13:01
343Ralf Hamstra1978Terschelling Midslan2:18:542:18:00
344Jan-Marc van Beusekom1970Utrecht2:19:052:10:51
345Eddy Brouwer1970Midlum2:19:082:13:30
346Joost Mulder1979Zwolle2:19:162:06:44
347Bert Blom1973Ellemeet2:19:302:07:51
348Ivo de Wilde1979Utrecht2:20:292:10:24
349Matthijs Schulenkloppe1973Leusden2:20:402:11:49
350Gerlof Osinga1970Drachten2:21:312:08:30
351Rik de Boer1970Bilthoven2:21:392:12:19
352Sake Pals1974Terschelling West2:21:462:21:40
353Halbe Huitema1974Dearsum2:22:372:12:50
354Jochem Kijftenbelt1976Utrecht2:22:562:12:21
355Hans de Vries1970Kampen2:23:022:17:40
356Martijn Kos1973Amsterdam2:23:252:16:21
357Joachim tiel Groeneste1971Groningen2:23:272:13:40
358Oscar Harlaar1980Badhoevedorp2:23:592:12:23
359Marten Harlaar1982Amsterdam2:23:592:12:23
360Piet Faber1970Nijeberkoop2:24:132:14:07
361Alex van Ginneken1978Drachten2:24:512:12:05
362Gert Schrovenwever1973Etten-Leur2:25:062:13:27
363Martijn Bannink1970Mantgum2:25:342:17:31
364Mark Nijmeijer1972Enschede2:25:512:15:50
365Arjo Voogt1973Papendrecht2:26:162:17:35
366Eric Schiffer1977Utrecht2:26:202:15:38
367Fokke van der Veen1970Burgum2:27:492:15:23
368Nick Dekker1989Terschelling West2:27:492:27:39
369Patrick Haveman1983Enschede2:28:082:16:50
370Ruud Bakker1980Utrecht2:28:122:19:35
371Rita Peperkamp1974IJsselstein Ut2:28:412:21:19
372Daniel Polling1974Hoogezand2:30:292:26:15
373Ronald Leijstra1980Ballum2:32:062:19:33
374Eelco Brouwer1973Voorburg2:33:032:22:25
375Erik van Rossum1970Mijdrecht2:33:242:21:24
376Roy Dijkman1976Heemstede2:34:502:25:37
377Arien Buren1980Terschelling Hoorn2:36:362:35:42
378Michael Ronde1984Dordrecht2:36:532:24:15
379Rolie Tromp1981Groningen2:39:042:27:41
380Jesse Niemeijer1979Groningen2:41:082:29:43
381Bas vd Graaf1984Zevenhoven2:43:202:30:52
382Gerard Lania1970Een West2:47:372:34:43
383Gijs van Kreij1987Groenlo2:47:482:35:38
384Nic Stienstra1974Sneek2:52:092:41:47
 
M40, 21,1 RECREANTEN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Frits van Berkel1961Duiven1:23:351:21:15
2Cor Henk Kuipers1963Terschelling West1:27:561:27:53
3Bart Haas1964Weesp1:29:201:26:05
4Rob van Rooijen1965Noordwijk Zh1:29:241:28:45
5Jan-Waling Huisman1962Harlingen1:29:481:29:14
6Folkert Sinnema1963Wergea1:30:421:27:18
7Jan van Beveren1968Hardenberg1:30:441:27:20
8Frederik Wilbrenninck1964Balk1:31:141:29:03
9Henk van Eldik1960Leeuwarden1:31:361:28:08
10Paul Claessen1960Opoeteren (BEL)1:32:051:31:45
11Theo van Bergen1961Doetinchem1:32:161:32:01
12Jan Blokland1963Alkmaar1:32:201:28:34
13Hans Buesink1963Wageningen1:32:431:29:06
14Evert van Veldhuizen1968Veldhoven1:33:381:30:29
15Ed Bosch1960Amsterdam1:34:431:34:24
16Nico Staal1969Haarlem1:35:151:34:50
17Joost Galema1965Hilversum1:35:431:29:06
18Sil Draaisma1964Rijswijk Zh1:36:251:33:55
19Kees Heemskerk1960Warmond1:36:291:34:21
20Arie Blokland1964Waalre1:36:351:32:50
21Jan Roelof Steenbergen1964Ruinen1:37:091:33:44
22Luitzen de Vries1969Koudum1:37:141:29:22
23Pieter Visser1962Driesum1:37:151:33:57
24Wolter Bouknegt1964Oudehaske1:37:191:35:12
25Paul Straathof1963Noordwijk Zh1:37:201:33:12
26Ron Bos1964Vollenhove1:37:251:34:06
27Henk Loman1963Twello1:37:291:33:51
28Peter Hannink1960Wierden1:37:361:34:54
29Han de Hair1962Joure1:37:421:37:27
30Mark Hilderink1967Marknesse1:37:441:35:26
31Marco Hoeks1965IJsselstein Ut1:37:551:34:10
32Luuk van Kreij1968Apeldoorn1:37:571:31:33
33Jelle Miedema1963Willemsoord1:38:041:34:12
34Pieter Tjeerdsma1964Warten1:38:071:34:43
35Gerald Hoogeveen1965Bolsward1:38:121:33:01
36Ruurd Hans de Boer1969Oudemirdum1:38:151:35:38
37Frank Houben1961Venlo1:38:211:35:28
38Ronald van den Berg1964Groningen1:38:261:31:49
39Bastiaan Visser1966Bergen Nh1:38:391:32:23
40Casper vd Kamp1963Nes Ameland1:38:461:32:57
41Henry Snetselaar1969Bennekom1:39:001:36:15
42Hent Hamming1961Eelde1:39:081:32:24
43Paul Smits1963Haarlem1:39:211:36:51
44Pierre Blom1964Haarlem1:39:291:39:02
45Ron van Egmond1964Haarlem1:39:301:39:02
46Roelf Werkman1961Arnhem1:39:311:34:50
47Geert Willems1963Millingen aan de Rij1:39:391:35:30
48Oeds Stienstra1961Sneek1:39:391:38:59
49Dick van Regteren1967Arnhem1:39:421:35:59
50Ahmad Ghelichkhani1961Leeuwarden1:39:461:34:20
51Maurits Servaas1966Utrecht1:39:541:33:58
52Rene van Geenen1965Velsen-Noord1:39:551:36:27
53Edwin Fopma1963Kimswerd1:39:551:36:26
54Peter Spaans1965Uitgeest1:40:071:36:39
55Martijn de Vries1961Groningen1:40:161:38:07
56Willem van der Molen1963Een1:40:271:36:37
57Roelof van de Heide1968Oosterwolde Fr1:40:361:35:06
58Cees Masteling1962Marknesse1:40:421:38:24
59Jan Knecht1961Renkum1:40:481:37:14
60Hedde Bergsma1963Haren Gn1:40:501:38:34
61Ignaas Dusseldorp1969Landsmeer1:40:531:31:17
62Harry van der Schoot1969Goutum1:41:081:33:58
63Nick Snijders1964Amsterdam1:41:111:40:51
64Durk Klopstra1967Laag Zuthem1:41:191:36:15
65Jaap Zwaagstra1969Witmarsum1:41:211:38:43
66Jeroen Nijhuis1969Zwolle1:41:231:40:55
67Peter Groothoff1967Sneek1:41:311:32:50
68Jan Bloemhof1965Oosterwolde Fr1:41:391:37:57
69Jan Tjalling Pals1966Groningen1:41:411:38:37
70Reno Papa1966Leeuwarden1:41:471:36:30
71Hans Tijsma1962Leeuwarden1:41:501:38:35
72Gerard Bovée1960Marknesse1:41:521:39:33
73Theo Buur1963Akersloot1:41:571:38:30
74Cor Postma1961Drachten1:42:031:37:48
75Henk Visser1962Doetinchem1:42:091:38:12
76Ruurd Jouke van Wieren1968Heeg1:42:101:39:52
77Gordon Abraham1960Arnhem1:42:411:39:42
78Roald van Rossum1963Broek Fr1:42:421:36:19
79Wiebe Wiersma1965Eagum1:42:501:39:11
80Andre Loogman1962Zeist1:42:531:39:08
81Donald Koster1969Leeuwarden1:42:551:37:24
82Harm Alberts1963Harlingen1:42:581:39:59
83John Grotenboer1961Oosterwolde Fr1:43:031:40:52
84Dave Koolbergen1964Leiden1:43:071:38:06
85Gosse Folkertsma1965Annen1:43:091:38:37
86Edwin Veldkamp1966Nijverdal1:43:161:33:16
87Eise Roorda1960Menaldum1:43:171:37:18
88Johannes Schilstra1968Scharnegoutum1:43:181:40:20
89Johan Makkinga1960Ommen1:43:231:38:30
90Martin Elsendoorn1963Zwolle1:43:371:40:08
91Pieter Tolsma1969Arum1:43:421:33:23
92John van der Laan1967Nieuwkoop1:43:431:36:20
93Martin van Solinge1968Utrecht1:43:441:39:46
94Henk Rorije1966Gasselternijveensche1:43:531:40:12
95Germain Bakker1961Echt1:43:571:43:44
96Bart Aten1963Vught1:43:581:37:55
97Peter van Polen1967Zwolle1:44:001:38:20
98Roelof Rekker1961Zwolle1:44:011:40:33
99Richard van Heeckeren1966Venlo1:44:231:41:37
100Henk Kreuze1965Paterswolde1:44:361:40:27
101Winfred Knibbeler1967Hilversum1:44:391:38:21
102Edgar Bakker1965Groningen1:44:391:41:15
103Marco den Haan1965Lochem1:44:401:38:41
104Eppie Wuestman1961Holten1:44:541:41:49
105Edwin Stolk1967Den Helder1:45:021:42:38
106Peter Jesse1969Arnhem1:45:061:34:41
107Harrit Winia1962Sint Nicolaasga1:45:181:42:16
108Gerard Wijma1961Oosterwolde Fr1:45:251:42:21
109Ronald van der Wal1969Roden1:45:311:41:56
110Jan Bos1961Zwolle1:45:351:38:15
111Nico Meeuwenoord1965Leiderdorp1:45:401:40:59
112Pieter Waardenburg1964Lochem1:45:411:42:05
113Rene Sesink1962Nijmegen1:45:411:45:41
114Eddie Koller1962Ugchelen1:45:441:43:15
115Tjeerd Dijkstra1968Duiven1:45:461:38:13
116Erik Jansen1966Purmerend1:45:471:42:53
117René Wissink1968Zwolle1:45:481:43:15
118Frans van Wieren1966Zwaagwesteinde1:45:541:41:26
119Marco Bosman1964Gaanderen1:46:061:42:59
120Eric Veldpaus1963IJsselstein Ut1:46:201:40:33
121Jacques Slingerland1961Hellevoetsluis1:46:231:40:37
122Wijnand Aalderink1962Groningen1:46:231:42:56
123Bas Gillis1963Tubbergen1:46:251:43:10
124Berend Snijder1961Terschelling Hoorn1:46:291:46:00
125Bart Kokx1962Dongen1:46:291:41:41
126Danny Olinga1961Meppel1:46:311:42:04
127Jan Koert Schipper1965Annen1:46:401:39:59
128Jeffery Robbers1963Leeuwarden1:46:491:44:15
129Erik Went1967Voorhout1:47:051:42:16
130Remco Visser1963Joure1:47:191:42:47
131Rutger Fopma1964Bears Fr1:47:191:44:59
132Henk Klijnstra1960Oentsjerk1:47:201:45:04
133Jans Nijboer1962Paterswolde1:47:201:42:50
134Jaap Sije Bosgraaf1965Kollumerzwaag1:47:271:44:01
135Volken de Vries1968Heerenveen1:47:281:34:48
136John van Zutphen1967Hellevoetsluis1:47:401:42:20
137Jeen Boringa1968Leeuwarden1:47:411:40:47
138Edwin Castelein1963Arnhem1:47:441:38:31
139Henk van der Kolk1961Lemelerveld1:47:441:38:12
140Rietberg Hans1960Arnhem1:47:511:44:55
141Hans Theunissen1968Arnhem1:47:581:41:15
142Arno Joosten1962Terschelling West1:48:151:47:45
143Anton Alberts1962Harkstede1:48:181:41:57
144Frans Faber1965Sexbierum1:48:261:40:19
145Robert Haakman1964Heemskerk1:48:321:44:53
146Steven Radersma1965Roden1:48:361:44:58
147Martin Boekeloo1962Terschelling West1:48:421:48:21
148Arjen Castelein1969Apeldoorn1:49:041:39:38
149Wim van der Linden1962Arnhem1:49:051:40:28
150Arjan Timmerije1966Eibergen1:49:191:48:41
151Harry Oomen1965Zandvoort1:49:221:49:12
152Johannes Meijer1965De Knipe1:49:301:41:30
153Ruurt Alle van der Slu1962IJlst1:49:321:42:31
154Louis Schouren1961Venlo1:49:391:41:00
155Arend de Haan1968Jubbega1:49:401:44:01
156Arjan den Hollander1964Katwijk Zh1:49:461:46:55
157Erik Lensink1969Vleuten1:49:511:47:04
158Edward Petersen1968Terschelling West1:49:521:49:33
159Mark Maas1969Drachten1:49:521:45:00
160Tedo Hartlief1963Terschelling Hoorn1:49:591:49:35
161Harry Boer1963Terschelling West1:50:051:49:21
162Hessel Turkstra1965Oentsjerk1:50:061:47:37
163Rene Vissers1960Emmeloord1:50:111:46:08
164Hans Janssen1968Heerenveen1:50:111:44:37
165Rien Florijn1960Soest1:50:131:42:44
166Michiel Blans1967Zutphen1:50:191:39:16
167Erwin Kater1964Heemskerk1:50:211:37:34
168Peter Veldhuijsen1966Voorhout1:50:251:38:55
169Nanne Heida1965Mildam1:50:271:39:16
170Stef van Riggelen1964Weesp1:50:271:40:53
171Jos Stappenbeld1961Zwolle1:50:391:38:31
172Mark Wijdenes1968Zwolle1:50:401:42:38
173Bert Dijkhuis1964Hengelo Ov1:50:411:44:27
174Jan Stalman1968Hooglanderveen1:50:411:41:47
175Tjeerd Oppedijk1968Utrecht1:50:561:39:34
176Jan Vullings1960Arnhem1:51:001:42:24
177Roy Gorres1965Hoorn Nh1:51:001:38:25
178Jouke vander Meulen1960Harlingen1:51:011:47:59
179Bert Wiendels1961Roden1:51:051:46:02
180Johan Sanders1966Woerden1:51:161:44:32
181Thoman Tavenier1967Callantsoog1:51:171:41:26
182Goos Tuinstra1960Drachten1:51:191:47:48
183Niek Wijnen1962Steenwijk1:51:191:38:51
184Erik Oudshoorn1960Soest1:51:311:43:53
185Peter Bolland1965Oudenhoorn1:51:341:47:12
186Arie van den Akker1960Maasland1:51:351:44:39
187Niels Smit1964Hallum1:51:351:47:22
188Tinus Dijkstra1965Bolsward1:51:361:40:28
189Frank de Vries1965Enschede1:51:371:39:13
190Andre Dunnewind1963Dalfsen1:51:421:46:58
191Bas Waterham1963Doetinchem1:51:431:41:25
192Joop Bosch1963Dokkum1:51:441:48:59
193Michiel Thierry1968Hilversum1:51:441:45:22
194Peter Mannaert1962Blaricum1:51:471:46:02
195Frits de Kam1961Soest1:51:491:48:25
196Klaas Kempenaar1962Zwagerbosch1:52:021:48:36
197Jaap Roelofs1963Terschelling Formeru1:52:051:51:02
198Tom Terpstra1964Terschelling Hoorn1:52:061:51:02
199Ronald Annaert1963Amsterdam1:52:071:39:19
200Ton Feldbrugge1961Annen1:52:081:46:08
201Job Ike1963Harderwijk1:52:111:46:53
202Cosmo Schuurmans1968Weesp1:52:131:46:24
203Harry Boerefijn1963Emmeloord1:52:171:44:10
204Martijn Koolhoven1965Soest1:52:181:44:49
205Bert Offringa1960Gouda1:52:181:48:18
206Douwe Wietze de Boer1964Joure1:52:221:48:37
207Chris Keen1962Dodewaard1:52:251:49:06
208Andre Bitter1967Hoofddorp1:52:261:50:05
209Arjen Bruinsma1964Hallum1:52:291:49:41
210Koen Ramaker1963Zwolle1:52:401:45:52
211Harrie Roossien1966Leeuwarden1:52:451:42:46
212Henk Stienstra1966Drachten1:52:541:47:36
213Erik van Limbeek1964Zwolle1:53:021:46:15
214Arno te Veldhuis1969Almere1:53:041:49:55
215Joan Maassen1964Uden1:53:041:46:44
216Maarten van Dort1960Arnhem1:53:071:49:34
217Anton Sikkes1964Sloten Fr1:53:121:50:47
218Martin IJff1961Drachten1:53:131:44:28
219Peter Alkemade1965Leiden1:53:161:47:34
220Harry Hilberdink1963Zwolle1:53:181:44:16
221André Bär1963Leeuwarden1:53:221:48:45
222Steven van Agt1961Zeist1:53:281:47:34
223Jaap Bruijnzeel1963Mantgum1:53:291:48:51
224Max van 't Velt1965Hilversum1:53:421:45:31
225Theo Kuipers1967Bussum1:53:471:47:58
226Martin Lanenga1961Zwolle1:53:511:51:26
227Erwin Frank1962Hillegom1:53:521:48:06
228Johan Duineveld1966Krommenie1:53:551:50:42
229Menco van der Berg1962Thesinge1:53:571:44:02
230Eric Steneker1961Arnhem1:53:581:51:43
231Humphrey Leblans1965Alphen aan den Rijn1:54:001:53:31
232Herman Boersma1961Enschede1:54:071:42:35
233Gregor Terodde1964Bocholt (GER)1:54:111:48:05
234Jan Hiemstra1961Eelde1:54:141:46:01
235Tinus van Es1961Eelde1:54:141:46:01
236Hans Visser1967Apeldoorn1:54:141:50:35
237René Hilhorst1965Soest1:54:161:50:52
238Arthur Davidse1968Maasland1:54:221:47:26
239Wiebe Meilema1968Leeuwarden1:54:231:47:11
240Chris Dol1963Stadskanaal1:54:241:41:14
241Eric Hoeksema1964's-Gravenhage1:54:361:46:49
242Ton Baris1962Valkenburg Zh1:54:441:52:07
243Johan van der Graaf1960Berlikum Fr1:54:511:44:03
244Marko Rijnsburger1965Oegstgeest1:54:561:50:11
245Marcel Jeunink1961Dieren1:54:591:48:04
246Koert vd Meer1964Garrelsweer1:55:061:47:06
247Piet Drost1960Noardburgum1:55:091:52:50
248Wolter Haisma1960Harlingen1:55:091:51:41
249Willem de Gouw1964Alphen aan den Rijn1:55:171:51:21
250M Vlasman1969Sneek1:55:271:48:53
251Eric Annaert1963Lisse1:55:291:42:40
252Marten Heijs1962Deventer1:55:331:47:26
253Joris Vijverberg1969Leiden1:55:381:44:04
254Bob Copper1964Eelde1:55:411:43:52
255W.A. Cupido1962Terschelling Hoorn1:55:451:54:42
256Jurjen Ament1968Leeuwarden1:55:531:49:24
257Erik Ekkel1962Nuenen1:55:561:49:19
258Erik van der Kam1964Goutum1:56:071:49:22
259Sjors Straatman1968Den Helder1:56:081:46:16
260Dirkco Uithof1965Heerenveen1:56:241:44:08
261Tjeerd Osinga1962Balk1:56:301:53:13
262John Haksteen1960Dordrecht1:56:341:47:51
263Jan Eskes1961Zelhem1:56:371:51:03
264Wim van der Plas1962Katwijk Zh1:56:421:53:51
265Jaap Aartman1960Katwijk Zh1:56:421:53:52
266Xander Fransen1969Almelo1:56:431:43:52
267Rene de Jong1962Bergschenhoek1:56:431:49:12
268Ken Haan1962Drachten1:56:441:53:31
269Ruud Zechner1960Delfzijl1:56:461:55:56
270Patrick van Zuilen1965Weesp1:56:501:50:58
271Dirk Lahuis1960Eelde1:56:571:50:20
272Jan ten Cate1966Drachten1:56:581:53:47
273Peter Boersen1964Leeuwarden1:56:591:53:42
274Wim Pitstra1969Aldtsjerk1:57:001:49:17
275Anco Heida1966Koudum1:57:011:50:33
276Donald Gase1965Warns1:57:091:46:07
277Paul Bosma1965Glimmen1:57:181:46:08
278Ronald Vegter1967Winschoten1:57:221:50:36
279Pieter Koolhaas1963Amsterdam1:57:231:50:56
280Ron Raterman1964Nijverdal1:57:241:47:21
281Marco van der Pijl1969Nieuwkoop1:57:301:50:06
282René van Dijk1968Ter Heijde1:57:361:48:44
283Henk-jan Balkema1964Terschelling West1:57:401:56:45
284Erik Velthof1967Hemelum1:57:431:46:39
285Jaap Molenaar1962Haren Gn1:57:501:46:14
286Gabrie Metz1962Nes Ameland1:57:501:53:00
287Jakob Hut1961Siddeburen1:57:571:50:44
288Haje Middeldorp1965Sneek1:58:031:51:29
289Bert Duursma1964Apeldoorn1:58:051:48:33
290Harry Vijge1962Epe1:58:051:55:36
291Marc Jongejan1960Emmeloord1:58:091:48:53
292Jan Rommert de Jong1966Oosterbierum1:58:191:45:29
293Folkert Solle1959Kollum1:58:201:50:51
294Peter de Ruiter1966Goutum1:58:201:50:51
295Mike van der Camp1966Voorhout1:58:291:46:58
296Coen Peeperkorn1964Leeuwarden1:58:291:46:26
297Ernst-Jan Koomans1962Amsterdam1:58:301:48:32
298Luck Prins1967Alkmaar1:58:441:50:10
299Henri Beerda1965Assen1:58:471:51:01
300Remmelt Bakker1967Gauw1:58:471:55:07
301Ido Verbree1963Assen1:58:471:51:01
302Hans Smit1962Leiden1:58:581:47:01
303Mark Strootman1969Borne1:59:041:55:11
304Peter Sels1963Harderwijk1:59:151:46:57
305Gert ter Haar1965Groningen1:59:171:49:38
306Jan van Velzen1964Voorhout1:59:221:47:47
307Wilbert Mazereeuw1965Urk1:59:241:52:37
308Jaap Bakker1967Terschelling Oostere1:59:281:58:41
309Peter Ton1967Emmeloord1:59:311:51:08
310Frederik Amant1967Meerbeek (BEL)1:59:331:49:41
311Peter Tetteroo1965Goor1:59:351:50:02
312Wilco Kotrotsos1963Wijk bij Duurstede1:59:401:51:13
313Cor van de Bilt1964Nieuwegein1:59:401:51:14
314Jeroen de Bos1961Terschelling West1:59:431:59:36
315Diederik Wieman1962Soest1:59:501:48:36
316Gerrie Boersma1964Twijzel1:59:511:56:57
317Theo Veenstra1963Joure1:59:591:56:21
318Saul van Beurden1969Houten2:00:021:55:26
319Teake Dijkstra1960Harderwijk2:00:081:47:49
320Wilfred Selissen1963Veldhoven2:00:161:54:51
321Pieter Burghouts1969Leiden2:00:211:48:45
322Henk van Cappelle1960Bilthoven2:00:231:51:03
323Jan Verbeek1960Zeist2:00:251:53:14
324Assuerus Jorna1966Deinum2:00:311:54:01
325K.G. Bos1966Joure2:00:341:48:25
326Colin Morrison1965Hilversum2:00:351:48:24
327John van den Berg1967Noordwijk Gn2:00:381:54:40
328Gert Draaisma1966Groningen2:00:381:58:08
329Janpiet Nicolai1962Groningen2:00:411:51:02
330Casper Evers1965Haarlem2:00:441:52:01
331Peter Meinderts1960Wergea2:00:491:51:26
332Rein Jacob de Goede1969Emmeloord2:00:501:55:18
333Paul Sessink1962Arnhem2:00:511:51:45
334Hans van Zon1967Zwolle2:00:591:57:12
335Hans Beusen1960Zwolle2:01:021:52:02
336Erik Overdijkink1960Duiven2:01:041:56:52
337Jeroen Schmitz1968Amsterdam2:01:041:55:12
338Eric Smit1966Hollum2:01:051:50:55
339Rob Berger1967Krimpen aan den IJss2:01:061:50:24
340Tim van Bruggen1966Edam2:01:061:50:50
341Gert-Jan van Gerven1967Lisse2:01:091:48:13
342Edwin van Velden1964Noordwijk Zh2:01:111:53:01
343Evert - Jan van Leunen1961Terschelling West2:01:152:00:14
344Teus Lammertse1960Zwolle2:01:151:49:09
345Bert Guns1966Hoogezand2:01:191:49:15
346Jasper Kruizinga1961Joure2:01:201:49:12
347Homburg Gerard1964Oostzaan2:01:241:58:40
348Patrick Vink1967Wergea2:01:281:52:07
349Theunis Osinga1964Lippenhuizen2:01:281:54:47
350Robbie van Haften1968Harlingen2:01:451:59:15
351Berry Jansen1965Dieren2:01:471:50:58
352Wiro Westerwoudt1963Bilthoven2:01:481:50:25
353Guido van Dieten1963Velddriel2:01:521:49:53
354JJ Schaapherder1963Hilversum2:01:521:53:38
355Michiel Turkenburg1965Santpoort-Noord2:02:011:59:25
356Willie van Alst1961Amsterdam2:02:011:52:50
357Koen Grave1967Drachten2:02:011:58:30
358Jan Dijkstra1961Beetgumermolen2:02:021:58:16
359Stefen Alderlieste1966Voorschoten2:02:031:49:52
360Eric Eisenga1967Sneek2:02:041:57:58
361Piet de Jager1965Blauwhuis2:02:091:50:14
362Chris van Dijk1964Enschede2:02:121:50:55
363Harry Went1967Voorhout2:02:131:57:38
364Frans Nab1960Apeldoorn2:02:161:50:26
365Peter Tesink1966Bilthoven2:02:221:51:59
366Albert Heuvelman1961Leerdam2:02:221:54:16
367Jeroen Hogema1966Amersfoort2:02:241:53:16
368Winston van Dijk1961Schiedam2:02:301:54:03
369Hans ter Voorde1960Meppel2:02:381:53:13
370Wim Dekker1961Rijssen2:02:401:58:39
371Harold Nijveen1965Hoorn Nh2:02:411:53:34
372Jan van der Ven1960Leusden2:02:441:51:16
373Marc van Dijl1967Doorn2:02:491:56:56
374Wietse de Jong1961's-Gravenhage2:02:491:54:53
375Adri Kosterman1960Wijk bij Duurstede2:02:501:56:58
376Willem Buren1963Terschelling Hoorn2:02:522:01:56
377Hans Vermeer1966Maasland2:02:531:55:45
378Joey Joosten1960Venlo2:02:531:54:12
379Martin Waslander1960Groningen2:02:531:56:01
380Marcel Stammes1967Barneveld2:02:541:55:21
381Jan Pilon1964Garrelsweer2:02:551:54:56
382Eco Wagendorp1961Stiens2:02:571:51:47
383Rinse Bleeker1967Leeuwarden2:03:021:52:44
384Andreas Riekötter1962Paderborn (GER)2:03:021:56:57
385Victor Valckx1965Hendrik-Ido-Ambacht2:03:051:57:24
386Richard Boot1968Westknollendam2:03:091:56:02
387Ron Boot1965Wormerveer2:03:091:56:01
388Robert van der Stege1969Rotterdam2:03:121:54:07
389Bert Leppers1962Veenendaal2:03:141:53:39
390Wim Koerhuis1966Dalfsen2:03:181:58:35
391Sytse Prins1966Joure2:03:201:53:10
392Jan Belles1961Stiens2:03:231:56:12
393Geert Klinkhamer1959Emmeloord2:03:311:50:34
394Jan Boon1967Dokkum2:03:351:56:55
395Harry Wiechers1963Nieuw-Roden2:03:411:56:41
396Jack van Mensvoort1967Enschede2:03:421:53:41
397Henk de Groot1960Burgum2:03:501:56:26
398Hylco van der Zwaag1961Leeuwarden2:03:521:53:43
399Meindert Westra1965Drachten2:03:571:52:41
400Bart Makkinga1961Maasland2:03:581:57:03
401Wim Ypma1964Hilaard2:04:011:54:39
402Jacob van der Kooi1962Stiens2:04:151:59:53
403Lucien Stabel1963Oisterwijk2:04:181:54:25
404Richard Stabel1965Oisterwijk2:04:181:54:23
405Rob Janssens1966Beilen2:04:261:57:10
406Jur Elzinga1962Soest2:04:311:53:29
407Geert Sibma1967Sneek2:04:322:00:28
408Oscar Dros1962Appelscha2:04:331:57:57
409Bart Jannink1967Amsterdam2:04:351:53:49
410Menno Verbeek1969Papendrecht2:04:361:56:36
411Gerard van der Leeuw1966Eibergen2:04:412:00:29
412Piet Bussing1960Ede Gld2:04:421:56:14
413Van der Struik1959Hoogezand2:04:491:54:38
414Jacob van der Wal1962Utrecht2:04:491:58:21
415Michiel Smits1962Maarssen2:04:491:58:20
416Reinier Koning1964Utrecht2:04:511:55:12
417Jaap Smedes1964De Wilgen2:04:521:56:20
418Theo Willemsen1960Emmeloord2:04:521:55:57
419Sytse Verstraten1969Zoeterwoude2:04:531:52:56
420Gerrit Jansen1967Doetinchem2:04:561:54:34
421Cor Kloostra1963Mantgum2:05:031:57:16
422Reinier Kreeft1967Enschede2:05:041:53:51
423Ronald Tijsseling1965Vierpolders2:05:061:52:16
424Ids Ritskes1961Leeuwarden2:05:101:55:33
425MQE van Bruggen1966Castricum2:05:121:52:17
426Marcel Companjen1967Harderwijk2:05:131:52:56
427Marten Bruining1967Enschede2:05:151:57:06
428Jan Roelof Middeldorp1965Sneek2:05:201:59:43
429Klaas Poort1959Groningen2:05:371:53:50
430Egbert van Zonneveld1963Tzum2:05:381:54:38
431Harry de Groot1963Heemstede2:05:411:55:11
432Gerard van der Veen1968Burgum2:05:422:02:26
433Bert Rienstra1965Sneek2:05:521:56:03
434Hein Damstra1968Folsgare2:05:541:55:34
435Tjard de Haan1967Zwolle2:05:542:02:06
436André van der Weijde1966Middenmeer2:05:541:57:31
437Luuk Veurink1962Glimmen2:05:581:54:51
438Anne Brouwer1963Hengelo Ov2:06:021:59:51
439Heine de Vries1962Boornbergum2:06:071:59:02
440Olaf Huurdeman1964Amsterdam2:06:101:56:13
441Jan Kienstra1964Nes Ameland2:06:101:54:46
442Frits Schutte1964Beilen2:06:112:01:09
443Kerst Heida1961Harlingen2:06:141:54:02
444Jelle van Randen1967Vlieland2:06:271:59:11
445Wichard Jacobi1963Leiderdorp2:06:311:55:03
446Hans Oosterink1962Halle2:06:321:56:11
447Mark Brabänder1967Veenendaal2:06:331:58:26
448Gert Veldman1964Bedum2:06:391:58:02
449Jaap Joldersma1960Siddeburen2:06:421:59:30
450Kor Gillebaard1969Franeker2:06:442:01:25
451Willem Ebbelaar1963Assendelft2:06:462:00:25
452Ariën Cupido1965Terschelling Hoorn2:06:472:05:48
453Matthijs Vleugel1961Menaldum2:06:491:56:35
454Rene Kruger1961Enschede2:06:511:56:48
455Stephane Halleux1967Bennebroek2:06:531:56:22
456Erik Siemonsma1966Sneek2:06:551:54:07
457Kujtim Pema1963Egmond aan Zee2:07:052:03:51
458Gert Harmsen1965Eindhoven2:07:071:56:13
459Jacco Janssen1967Rotterdam2:07:091:57:15
460Fons Bardoel1965Zeist2:07:232:00:12
461Frank Baron1963Heiloo2:07:242:00:04
462Douwe Plantinga1964Heerenveen2:07:261:56:49
463Theo van Vliet1964Elst Gld2:07:301:58:16
464P Hoekstra1960Sneek2:07:402:01:05
465Uwe Baldamus1966Burgum2:07:401:57:23
466Menno Jansma1968Loosdrecht2:07:431:59:58
467Ron Hagen1966Leiden2:07:521:56:19
468Richard Heidinga1967Stiens2:07:541:56:43
469Gerard Donker1963Tjalleberd2:08:001:58:10
470Hans Vreeburg1966Heemstede2:08:001:58:51
471René van Drongelen1964Ridderkerk2:08:022:01:07
472Ard Alderts1969Sint Nicolaasga2:08:031:57:54
473Wibo Zeilstra1967Hendrik Ido Ambacht2:08:071:59:52
474Sije Roolvink1962Burgum2:08:131:57:27
475Cor Dijkstra1965Sneek2:08:161:55:27
476Johan Mous1960Jirnsum2:08:182:04:40
477Rik van Waasbergen1966Rotterdam2:08:252:02:08
478Anton Verschoor1968Veenendaal2:08:301:58:47
479Willem van Rijn1961Katwijk Zh2:08:332:05:42
480Mark Wijne1968's-Gravenhage2:08:341:56:01
481Arjen Vroegop1969Heiloo2:08:411:58:25
482Johan Steensma1961Drachten2:08:412:01:07
483Jaap van Adrighem1960Krimpen aan den IJss2:08:421:58:01
484Fred Drenth1967Muntendam2:08:441:58:04
485Ron Fortman1964Leersum2:08:441:58:34
486Michiel van Breemen1968Hoevelaken2:08:451:56:12
487Bonne Post1961Joure2:08:472:00:03
488Harry Temming1965Joure2:08:561:56:48
489Albert Algera1961Hallum2:09:012:05:09
490Ferdinand Kits1967Drachten2:09:121:58:08
491Roel van Randtwijk1960Velserbroek2:09:171:59:28
492Peter Meinema1964Westerbroek2:09:191:57:34
493Jos Meeuwsen1962Bergum2:09:212:03:10
494Dick Haveman1963Godlinze2:09:421:59:18
495Johan van Maaren1967Amersfoort2:09:442:03:01
496Pieter Zuijdgeest1961Hilversum2:09:492:01:54
497Robert Jacobs1966Rosmalen2:10:091:57:33
498Rolf Meuleman1968Oudewater2:10:112:01:46
499Casper Zoete1961Leeuwarden2:10:112:00:53
500Hans Stoelman1961Velserbroek2:10:292:02:55
501William Teinsma1964Stiens2:10:321:58:03
502Wim Mul1960Haarlem2:10:342:01:13
503Erik Klein-Nagelvoort1965Hoofddorp2:10:362:04:07
504Berthold Breman1966Zutphen2:10:381:59:36
505Kees van der Horn1967Bedum2:10:422:02:05
506Bert Sinnema1960Wergea2:10:462:05:27
507Mark Gruijters1966Soest2:10:521:59:35
508Hindrik Drenth1965Sneek2:10:562:01:08
509Jan Koster1965Drachten2:11:061:58:47
510Han Schuchhard1964Voorschoten2:11:091:58:57
511Sander Smit1969Zevenaar2:11:152:00:31
512Cok van Boheemen1963Leiden2:11:212:00:49
513Paul Kosterman1969Wijk bij Duurstede2:11:241:58:19
514Alex Beijers1967Wormerveer2:11:252:03:01
515Kalman Petro1965Driebergen-Rijsenbur2:11:312:00:41
516Richard van `t Land1968Zwolle2:11:342:03:50
517Andre Regeling1967Bolsward2:11:352:00:27
518Max Vermeij1961Kranenburg (GER)2:11:362:04:58
519Ron Vang1964Den Helder2:11:372:04:16
520Pieter Nienhuis1964Sint Nicolaasga2:11:382:06:52
521Elmond Sasso1961Zwolle2:11:411:59:59
522Ab Leeflang1961Zoetermeer2:11:442:00:25
523Gert-Jan Dijkstra1962Groningen2:11:452:00:49
524Rob van Zijl1969Almere2:11:461:59:17
525Cees Goslinga1963Den Burg2:11:502:00:28
526Rudi Drenth1965Holten2:11:512:08:48
527Marc Schepers1963Dordrecht2:11:522:09:02
528Herman Bos1963Groningen2:11:522:05:39
529Perry Vandam1960Ermelo2:11:521:58:54
530Jitse Werkman1966Sint Annaparochie2:12:012:06:08
531Bouke Klaas Wijbrandi1962Wergea2:12:052:06:45
532Jan Annema1960Wergea2:12:101:59:15
533Hendrik R Bruggen1960Terschelling Midslan2:12:132:11:22
534Ruben Bodo1961Boornbergum2:12:142:00:59
535Ron Bavelaar1968Leiderdorp2:12:232:04:25
536Jos Brouwers1960Breda2:12:272:06:18
537Daniel de Lange1968Amsterdam2:12:362:08:48
538Robert Schat1962Froombosch2:12:382:06:30
539Corbert van Rijn1963Voorhout2:12:442:04:27
540Rob Remans1969Sliedrecht2:12:482:04:37
541Alfred Knobbe1960Leeuwarden2:12:492:00:02
542Frits Jurriens1966Hilversum2:12:502:04:28
543Ben Potma1963Hommerts2:12:532:01:43
544Jan de Beer1963Terschelling West2:12:552:12:46
545Yko Buursma1962Groningen2:13:082:03:20
546Dick Ferwerda1962Amsterdam2:13:082:03:25
547Gerrit Landman1965Drachten2:13:102:03:18
548Jan de Graaf1964Apeldoorn2:13:212:03:50
549Otto Boekeloo1960Amen2:13:412:04:46
550Bert Martena1960Veendam2:13:532:03:14
551Peter van Roosmalen1960Oss2:14:092:04:48
552Arnold Veenema1967Sneek2:14:122:03:50
553Marc Mulders1965Arnhem2:14:132:03:15
554Ying Mellema1967Sneek2:14:262:04:17
555Walter Jonker1962Heiloo2:14:272:03:28
556Evert de Vries1964Heerenveen2:14:292:01:47
557Elbert Wagensveld1964Woerden2:14:302:02:19
558Eric Hartkamp1966Amsterdam2:14:392:04:38
559Folkert Tijsma1961Harich2:14:432:09:52
560Jan Fennema1960Zwolle2:14:462:02:20
561Harjan van Duren1969Zwolle2:14:472:02:16
562Georg Prokert1969Veldhoven2:14:572:02:52
563Edo van Hattem1962Bennebroek2:15:252:04:57
564Harmen van Zwol1969Leusden2:15:262:06:36
565Sip Bouma1962Nijkerk Gld2:15:382:02:41
566Hans Timmermans1966Woubrugge2:15:392:07:04
567Arjen Stobbe1962Castricum2:15:452:02:52
568Ron Bouthoorn1960Castricum2:15:492:08:39
569Andries Boneschansker1961Dordrecht2:15:592:03:20
570Peter paul Jongerius1965Amsterdam2:16:042:06:17
571Paul Metz1965Nes Ameland2:16:072:04:42
572Diederik Bruins1969's-Hertogenbosch2:16:092:10:34
573Fernand Izeboud1969Amsterdam2:16:152:05:36
574Marcel Verhoef1968Dordrecht2:16:182:03:40
575Onno Uringa1966Nijmegen2:16:402:06:24
576Herman Niezen1963Aalsmeer2:16:492:12:30
577René van Houwelingen1961IJmuiden2:16:552:06:25
578Hans Hendriks1963Zwolle2:17:112:04:36
579Maarten Vrolijk1960Dronten2:17:122:04:36
580Tjalf Smit1963Terschelling Hoorn2:17:272:16:28
581Jan Jongsma1965Terschelling Oostere2:17:372:13:56
582Frank Groen1962Brielle2:17:372:04:48
583Willem Frankvoort1961Bussum2:17:412:12:19
584Gerard van Asperen1960Leiderdorp2:17:422:06:13
585Harry Siegersma1960Zwolle2:17:482:05:43
586Rik van Zadelhoff1963Soest2:18:112:10:30
587André van der Meulen1966Leeuwarden2:18:222:07:30
588Hans Wierenga1960Groningen2:18:242:06:11
589Jim de Jong1965Baarn2:18:372:06:04
590Edwin Brand1967Stiens2:19:002:12:49
591Geert Jan Bosma1967Leeuwarden2:19:302:15:00
592Walter van de Gevel1963Neede2:19:362:16:50
593Gerrit Postma1968Drachten2:19:412:07:38
594Kees Terwisscha1963Gytsjerk2:19:432:09:36
595Rico Delis1964Abcoude2:19:452:13:22
596Marc Verberne1963Nieuwegein2:19:582:11:56
597Rob de Kleyn1960Enschede2:20:082:07:10
598Jurien van den Broek1965Rhenen2:20:122:08:32
599Rob Erades1960Heiloo2:20:132:12:18
600Jan Kappers1967Deventer2:20:182:09:03
601John van Esveld1967Langweer2:20:192:16:25
602Peter Klijsen1965Lelystad2:20:272:07:57
603Erwin Boer1966Wildervank2:20:322:10:58
604Marc Wijkstra1965Terband2:20:352:07:55
605Evert jan Benz1967Groningen2:20:472:10:56
606H. Winters1962Lemmer2:20:532:09:42
607Loek de Jeu1967Heemstede2:20:542:09:53
608Fred van de Pol1961Amersfoort2:20:582:14:32
609Jeroen Homminga1969Groningen2:21:102:09:56
610Marcel Hilferink1961Castricum2:21:152:09:10
611Johan Gerritsen1964Velp Gld2:21:162:08:55
612Roel Mols1962Linschoten2:21:242:17:33
613Erik Berendsen1962Zelhem2:21:302:11:00
614Reinier Dorrepaal1966Leidschendam2:21:312:10:44
615Auke Reidinga1964Heerenveen2:21:552:09:47
616Peter van den Raadt1962Amsterdam2:22:052:09:17
617Jan Sachs1965Enkhuizen2:22:142:14:28
618Peter Dutrieux1968Arnhem2:22:192:11:27
619Richard van Hoewijk1963Emmeloord2:22:472:13:32
620Christine van Adrighem1963Krimpen aan den IJss2:22:492:12:07
621Richard Kraan1966Doorn2:23:592:13:24
622Harry Tepper1963Dronten2:24:442:15:49
623Keimpe van Willigen1968Haarlem2:24:502:13:44
624Cor Prinsen1967Farmsum2:24:512:15:51
625Otto Hartoch1966Haarlem2:24:582:15:42
626Ronald van Remoortere1968Zeist2:25:232:16:09
627Evert Landman1967Nijkerk Gld2:25:402:20:52
628Hans Luijendijk1962's-Gravenhage2:25:412:15:07
629Douwe van der Wal1961IJlst2:25:512:17:49
630Arjen Vonk1968Leeuwarden2:25:522:12:53
631Ras Lalmy1964Naarden2:26:092:15:34
632Hendrik-Jan Rinkel1966Leusden2:26:142:15:04
633Rob V Esch1968Brielle2:26:222:13:32
634Jan Vellinga1963Ede Gld2:26:402:22:32
635Ron van Weldam1965Mijdrecht2:27:092:21:01
636Eelco Collou1960Enschede2:27:132:17:12
637Willem Schouten1969Nieuwerkerk ad IJsse2:27:212:16:41
638Simon Telling1966Mijdrecht2:27:392:16:05
639Paul van der Hijden1963Almere2:27:582:20:44
640Fred Stroombergen1967Hillegom2:28:132:15:19
641Lammert Meuken1962Apeldoorn2:28:252:19:23
642Frank Geelen1967Bilthoven2:28:252:16:59
643Jildert E Visser1965Assen2:28:372:15:25
644Arthur Izeboud1968Leidschendam2:28:582:17:06
645Andre Postma1966Leeuwarden2:29:002:21:17
646Achim Vöcking1965Bocholt (GER)2:29:412:23:38
647Herman Jager1962Hurdegaryp2:30:362:19:26
648John van Weerden1964Vleuten2:31:462:28:57
649Ruud Stramrood1962Zeist2:32:152:21:25
650Jan de Ruiter1962Maarssen2:32:522:22:28
651Menno Swier1966Terschelling Landeru2:33:322:29:48
652Michel Wouters1967Heemstede2:33:592:30:14
653Gebre Middeldorp1965Sneek2:34:352:28:58
654Dick van der Goot1963Heerenveen2:34:442:22:21
655Oscar Kamp1965Wergea2:35:132:25:49
656Mayko Heemskerk1968Haarzuilens2:36:192:24:47
657Henk Poort1962Almere2:36:452:24:30
658Huub Raterink1965Veenendaal2:37:452:28:10
659Jan Wilpstra1960Groningen2:38:282:28:13
660Hans Kroeze1962Lageland2:38:302:30:27
661Richard Bosman1963Lisse2:39:182:26:23
662Teun Hofman1963Holten2:40:122:36:09
663Evert Bosman1968Bunnik2:42:092:31:19
664Fons Ris1963Heerenveen2:45:572:33:14
665Martin de Wolf1961Alkmaar2:48:032:37:52
666Kolja van der Vaart1967Rotterdam3:22:383:17:11
667Frits van Beukering1966Leiden4:59:074:59:07
 
M50, 21,1 RECREANTEN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Henk Olijve1953Haren Gn1:23:381:21:24
2Doeke Posthuma de Boer1959Leiderdorp1:32:481:30:33
3Peter de Harder1956Appingedam1:33:101:29:21
4Jan Brouwer1958Zoetermeer1:34:381:30:32
5Chris Draijer1955Oudega gem Smallinge1:34:581:30:01
6Rienk de Vries1959Burgum1:35:371:33:26
7Gé de Leeuw1958Zwolle1:37:161:33:34
8Louis Zandbergen1957Zwolle1:37:201:33:40
9Peter Hertsig1959Baarlo Lb1:37:251:34:35
10John van den Bos1955Hellevoetsluis1:37:271:33:31
11Hans Nagtegaal1956Grou1:37:321:35:15
12Ralph Knops1959Venlo1:37:511:35:03
13Frank Ysselmuiden1957Gytsjerk1:38:181:32:20
14Jelle Wijma1951Oosterwolde Fr1:38:241:35:23
15Klaas Jansen1954Hasselt1:39:051:35:43
16Hans van Leeuwen1953Noordbroek1:40:211:37:14
17Hendrik sjoerd de Jong1959Sint Annaparochie1:40:371:40:23
18Einte Elsinga1955Gouda1:40:451:37:15
19Jelle de Jong1954Joure1:40:571:37:12
20Gerrit Walgaard1953Maasland1:41:051:34:06
21Addy Peters1958Marknesse1:41:071:38:47
22Klaas de Jonge1952Kropswolde1:41:271:41:17
23Guus Versluijs1952Warmond1:41:271:39:18
24Henk Burgers1953Nieuwegein1:41:271:37:54
25Henk Wilbers1956Gytsjerk1:41:341:39:07
26Arend Netjes1954Emmeloord1:41:411:39:19
27Peter Jansen1954Zwolle1:41:591:38:30
28Bennie Schakelaar1957Zwolle1:42:001:38:51
29Wibo Drenth1958Oudwoude1:42:021:37:59
30Riekele Heida1957Wergea1:42:241:38:44
31Hans de Groot1954Broeksterwoude1:42:401:40:22
32Hans van Welsem1953Oosterwolde Fr1:43:061:40:04
33Hans Bakker1957Noordwijk Zh1:43:131:42:34
34Fred van Dam1953Zwolle1:43:281:41:10
35At Smit Duyzentkunst1953Groningen1:43:311:38:11
36Peter Melman1958Sassenheim1:43:311:41:11
37Paul Barnhoorn1956Noordwijk Zh1:43:321:43:02
38Andries Tolman1955Oldeholtpade1:43:331:39:46
39Henk Norder1957Zwolle1:43:351:41:18
40Bart de Bos1958Terschelling Midslan1:43:361:43:13
41Teun Keurhorst1958Twello1:43:411:40:08
42KLaas Zwart1956Snakkerburen1:44:181:38:17
43Jan Veldkamp1959Nijverdal1:44:191:42:03
44Hans Bloks1957Zwolle1:44:281:42:10
45Jaap de Boer1953Heerenveen1:44:291:44:01
46Hans Jansen1950Zwolle1:44:311:39:31
47Tseard Jongbloed1954Wijtgaard1:44:321:42:10
48Wim de Wite1957Nijverdal1:44:421:40:25
49Geert Fransen1957Nijverdal1:44:431:40:26
50Jaap de Jong1953Emmeloord1:44:481:42:25
51Wiebe Jongsma1958Katlijk1:44:551:41:07
52Marc van Eijkelenburg1958Berlicum Nb1:45:001:39:13
53Leo Scholte ter Horst1950Meppel1:45:061:40:38
54Willem Krukkert1956Almelo1:45:111:44:45
55Henk Suselbeek1953Ruinen1:45:161:41:55
56Chris Kok1958Driehuis Nh1:45:201:41:46
57Gerrit Verhoeven1955Raamsdonksveer1:45:331:42:00
58Rudi van der Werf1953Joure1:45:381:39:30
59Rein Wuestman1959Harfsen1:46:041:40:47
60Rob Broer1951Sassenheim1:46:051:41:23
61Theo de Groot1958Witmarsum1:46:211:43:42
62Frans Pesschier1954Hillegom1:46:271:43:35
63Wout van de Broek1951Waspik1:46:291:41:42
64Jos Wilmer1953Venlo1:46:441:43:52
65Marcel van der Wolf1959Tilburg1:46:501:43:08
66Jan Markslag1958Hengelo Ov1:46:571:43:27
67Geert Tjarks1954Zwolle1:47:011:40:45
68Theo de Vries1956Leeuwarden1:47:021:41:21
69Ad Jansen1953Leiden1:47:051:43:26
70Bert van der Zwan1955Apeldoorn1:47:091:44:22
71Kees van Wijk1953Katwijk Zh1:47:231:44:33
72Fred Flohil1956Emmeloord1:47:251:45:09
73Fokko Sijtsma1955Soest1:47:371:43:49
74Herman Hofman1957Holten1:47:401:43:40
75Herman Roosenboom1955Zoetermeer1:47:501:43:37
76Sander Bergsma1959Jubbega1:47:501:44:41
77Ben van den Broek1955Medemblik1:47:531:44:29
78Toon van Kessel1954Twello1:48:011:45:47
79Jan Baake1954Twello1:48:011:45:47
80Hans van Unen1957Zwolle1:48:121:42:02
81Jaap Kienstra1957Nes Ameland1:48:141:45:20
82Ronda1956Leeuwarden1:48:151:45:20
83Henk Bremer1952Emmeloord1:48:161:46:04
84Wim Campschroer1952Gendt1:48:281:41:49
85Hans Legebeke1955Doetinchem1:48:291:38:12
86Jaap Veltman1959Ruinerwold1:48:361:45:44
87Wim Koolhaas1957Amstelveen1:48:401:44:16
88Jacob van der Pol1951Terschelling Midslan1:48:451:48:04
89Lieuwe Dijkstra1951Oosterwolde Fr1:49:031:46:01
90Geert Glimmerveen1959Utrecht1:49:201:43:47
91Gerard Visser1955Terschelling West1:49:211:48:17
92Theo Lichteveld1957Venlo1:49:231:46:31
93Sam van Geest1954Rijnsburg1:49:421:46:53
94Gerrit Ravensbergen1956Rijnsburg1:49:451:44:01
95Kees Vrijburg1952Zwolle1:49:451:46:14
96Gerrit Knop1958Terschelling West1:49:471:48:47
97Jack van Rozen1955Oosterwolde Fr1:49:481:46:42
98Aart Goosensen1954Haaksbergen1:49:521:41:46
99Niek de Koning1953Gouda1:49:581:42:27
100René Hombergen1958Zutphen1:50:301:39:27
101Floor Zaal1951Nieuwerbrug1:50:461:44:45
102Willem Flierman1953Loon op Zand1:50:471:42:56
103Nemi van der Reest1956Apeldoorn1:50:581:41:32
104Willem Smit1954Zwolle1:51:021:48:30
105Dirk Lof1953Ede Gld1:51:051:42:33
106Rob Weekenstroo1956Enschede1:51:121:45:29
107Tieme Santes1950Annen1:51:331:45:34
108Frits Meijer1958Vlieland1:51:421:44:27
109Gerard Germes1954Gieten1:51:461:43:03
110Hans van Megen1951Bilthoven1:51:491:41:54
111Gerard van Veldhoven1952Valkenswaard1:51:561:48:49
112Dirk Korf1953Harderwijk1:52:011:42:48
113Rob Olthof1955Zwolle1:52:041:49:49
114Paul Laarhuis1953Oosterwolde Fr1:52:071:39:43
115Roelof Moes1950Nijeveen1:52:151:52:14
116Loek van de Liefvoort1957Grubbenvorst1:52:241:49:27
117Frans Oomen1953Hilversum1:52:261:47:59
118Hans Eeltink1957Glimmen1:52:271:45:26
119Kees van der Graaf1956Appelscha1:52:311:49:50
120Albert Zijlstra1951Elsloo Fr1:52:331:42:39
121Th Berendsen1957Haarle gem Hellendoo1:52:341:49:01
122Jan Jonkman1953Emmeloord1:52:431:51:42
123Jurjen Stellingwerf1954Ryptsjerk1:52:501:50:04
124Jaap Schuurmans1953Klazienaveen1:52:531:46:25
125Jan Buitenkamp1953Siddeburen1:53:111:50:00
126Eric Schepers1959Harlingen1:53:161:50:13
127Theo Stevens1950Harderwijk1:53:181:46:35
128Jaap Lampe1956Amstelveen1:53:281:44:32
129Jaap Nijholt1954Oosterwolde Fr1:53:321:50:28
130Theo Poortinga1955Damwoude1:53:371:41:50
131Peter Broersen1955Alkmaar1:53:401:50:55
132Nick Haasnoot1958Heemstede1:53:501:48:04
133Cor Viëtor1951Gytsjerk1:53:541:50:12
134Kees Schouten1950Nieuwkoop1:53:551:49:58
135Gert Martin van Otterl1957Twello1:54:041:50:41
136Cor Keune1954Dongen1:54:071:49:11
137R Struick1957Den Burg1:54:121:50:02
138Ulbe de Beer1955Ermelo1:54:201:47:49
139Joop Welter1950Leusden1:54:201:48:08
140Lou Bouten1958Geleen1:54:231:48:29
141Theo Szarzynski1951Leeuwarden1:54:241:42:38
142Jan Bilterijst1956Enschede1:54:281:42:54
143Dick van den Berg1957Stedum1:54:391:46:39
144Bob Berends1958Arnhem1:54:411:53:43
145Rones Spinder1955Buitenpost1:54:501:51:33
146Pim Visser1953Wijchen1:54:551:47:05
147Hans Braal1958Zeist1:55:011:47:36
148Ben te Braak1951Doetinchem1:55:091:48:51
149Berend Negerman1954Joure1:55:101:52:16
150Walter Zuidhoek1952Alkmaar1:55:181:44:54
151Rein Reidsma1959Stiens1:55:341:50:04
152Gert van Bokhorst1950Bennekom1:55:361:47:13
153Geert Holtrop1951Hurdegaryp1:55:361:51:27
154Johan Martena1950Groningen1:55:401:55:09
155Alf Tent1956Glimmen1:55:421:48:42
156Nico de Wolff1955Hoofddorp1:55:501:51:24
157Jan van der Wal1955Stiens1:55:551:52:22
158Frits Weijers1958Groningen1:55:551:46:07
159Dick Visch1954Haren Gn1:55:581:46:03
160Nico Eshuis1957Hoogeveen1:56:101:43:42
161Anton Stolte1954Deventer1:56:101:52:58
162Hans Vos1956Doetinchem1:56:141:50:39
163Martin den Heijer1950Heerenveen1:56:211:53:16
164Bart van Loon1957Amsterdam1:56:271:48:28
165Jos Kraakman1959Alkmaar1:56:411:45:14
166Frank Wijsman1958Voorst gem Voorst1:56:431:53:19
167Fonk Wolter Jan1959Bontebok1:56:461:48:47
168René van Wees1958Surhuizum1:57:051:46:49
169Jankees Cappon1953Rhenen1:57:051:51:24
170Nico Oostra1954Weidum1:57:061:54:28
171Xander Sneek1957Amsterdam1:57:091:46:58
172Pieter Benedictus1957Heerenveen1:57:151:48:15
173Frits van der Velden1957Dongen1:57:161:52:17
174Ferry de Boer1952Bears Fr1:57:191:54:59
175Jan k Visscher1959Scharmer1:57:221:51:06
176Henny Hakker1958Nieuw Vennep1:57:241:51:29
177Bert van der Kooi1958Amsterdam Zuidoost1:57:251:52:24
178Klaas van Donkersgoed1955Woerden1:57:291:45:13
179Piet van der Plas1957Voorschoten1:57:311:52:58
180Frans Remmers1954Doetinchem1:57:371:53:22
181John van der Kooi1959Franeker1:57:371:53:16
182Joop Koornwinder1952Loenen Gld1:57:391:50:45
183Keimpe Sinnema1952Dalfsen1:57:411:53:03
184Martin ter Veen1958Harderwijk1:57:411:45:51
185Jan Dijkstra1955Apeldoorn1:57:421:48:19
186Otto Kuhn1953Mainhausen (GER)1:57:421:53:54
187Ale Spijksma1951Rijssen1:57:441:52:16
188Rik Maters1957Nes Ameland1:57:511:53:02
189Jan Flierman1952Drachten1:57:541:48:17
190Hans Schol1953Terschelling West1:57:541:56:54
191Hans van Hees1952Soest1:58:001:46:48
192Ger Raijmakers1958Veldhoven1:58:011:54:53
193Piet Meijvogel1951Katwijk Zh1:58:041:55:11
194Martin Sparreboom1953Wekerom1:58:171:50:28
195Fred de Jong1954Winsum Gn1:58:201:48:07
196Reinier Havinga1958Linde Dr1:58:321:47:26
197Anton Rombouts1952Dongen1:58:341:53:38
198Herwig van Mook1956Nijmegen1:58:351:52:00
199Jan Willem Visser1954De Wilgen1:58:421:50:52
200Marc Vorage1957Balloo1:58:451:45:33
201Arend van Akker1952Burgum1:58:451:50:40
202Jaap van der Meer1958Drachten1:58:471:50:57
203Willem Langendijk1951Dronten1:58:481:52:16
204Albert Raap1958Leeuwarden1:58:501:56:14
205P. Schoenmakers1959Haren Gn1:58:581:47:17
206Johan Scheffe1958Alkmaar1:59:061:47:15
207Henk Winkelaar1950Hasselt1:59:171:47:30
208Ton Scheuten1951Oldenzaal1:59:191:53:03
209Oane Rinkema1955Oude Bildtzijl1:59:201:54:01
210Jan Luursema1957Groningen1:59:281:53:14
211Wim Klein Poelhuis1955Haaksbergen1:59:281:55:08
212Jaap van den Akker1958Maasdijk1:59:291:52:21
213Chris Mijer1951Oostvoorne1:59:301:53:01
214Adrie Dekker1954Emmeloord1:59:311:51:10
215Gerard van Laarhoven1950Renkum1:59:331:54:00
216Henk Stevens1951Emmen1:59:341:53:06
217Tom Veldman1958Naarden1:59:341:50:33
218Jacob Hettinga1951Terschelling Midslan1:59:461:58:45
219Henk Hofstee1957Groningen2:00:151:53:09
220Leen Goossen1956Schiedam2:00:181:52:34
221Piet Boelens1952Kollumerzwaag2:00:211:50:18
222Will Modderkolk1952Bennekom2:00:271:52:24
223Rob van der Linden1957Lisse2:00:351:52:22
224Tom Rooijakkers1954Lisse2:00:351:52:22
225Jan Bakker1950Drachten2:00:361:50:58
226Arno Pouw1959Leiderdorp2:00:381:52:41
227Gijs de Jong1953Hoofddorp2:00:441:56:19
228Paul Kromhout1959Wergea2:00:461:51:20
229Albert Smit1958Daarlerveen2:00:461:53:53
230Wiebe Bordes1953Almere2:00:491:51:31
231Alberto Boon1958Meppel2:00:501:51:24
232Hessel Boersma1956Boksum2:00:591:54:14
233Rein During1953Bilthoven2:01:011:55:53
234Gerard Hooghiem1952Ferwert2:01:021:57:40
235Roelof Falkena1954Goutum2:01:031:57:41
236Piet Spanjer1957Terschelling West2:01:072:00:43
237Jan Knijff1951Kamerik2:01:111:49:52
238Joop de Jong1956Nes Ameland2:01:131:56:27
239Jan Hartman1959Utrecht2:01:261:49:16
240Cees Timmer1956Oosterend Nh2:01:351:50:19
241Willem Koetsier1957Zwolle2:01:491:53:47
242Christiaan Elferink1953Enschede2:01:561:48:50
243Jan Vonk1956Noord-Scharwoude2:02:021:58:14
244Dick Leissner1951Roden2:02:131:59:05
245Jan Knol1957Nijeveen2:02:151:52:49
246Jan Boomsma1953Ruinerwold2:02:201:58:40
247Dick Wezel1954Purmerend2:02:221:52:03
248Jan Cees Baas1953Bodegraven2:02:231:57:38
249Yves Boeltjes-De Vries1955Wassenaar2:02:341:51:41
250Jaap Bakker1954Glimmen2:02:411:51:35
251Richard Weel1956Leeuwarden2:02:482:02:12
252Jos Beerepoot1957Amstelveen2:02:491:56:55
253Melchert Kok1958Krommenie2:02:501:57:00
254Stan Beelen1955Bilthoven2:02:501:57:00
255Aaldert Nekeman1952Staphorst2:02:511:58:49
256Rene van Baal1957Leeuwarden2:02:531:55:29
257Kest Jonkman1950Oudehorne2:02:561:50:41
258Yde de Boer1958Bolsward2:02:571:59:28
259Gert van Gent1952Ter Aar2:02:591:55:52
260Wietse van der Heide1956Katlijk2:03:101:53:34
261Wim Renes1959Veenendaal2:03:121:53:30
262Kees Peeters1958Nieuwveen2:03:161:52:24
263Van kammen Jan1952Zwaagwesteinde2:03:242:00:25
264Peter van Dijk1955Schiedam2:03:261:54:56
265Felix Heeger1952De Wilgen2:03:271:58:42
266Rense Pettinga1956Emmeloord2:03:301:50:34
267Jan Bogerd1951Koudekerk aan den Ri2:03:332:00:40
268Ben van den Hoogen1959Bennekom2:03:331:55:12
269Cees Muijskens1958Terschelling Hoorn2:03:352:02:37
270Bob Doornweerd1959Eibergen2:03:361:59:26
271Jaap Klunder1956Groningen2:03:401:55:01
272Gerard Jansen1956Dieren2:03:441:56:51
273Marius vd Klooster1950Hendrik Ido Ambacht2:03:451:59:46
274Hugo Vollebregt1955Rotterdam2:04:061:55:20
275Kees van den Berg1959Leeuwarden2:04:111:53:45
276Franklin ton Zeijpveld1951Rotterdam2:04:172:03:37
277Herbert Ruesink1956Ellecom2:04:221:55:04
278Robert Laan1951Leiderdorp2:04:251:57:00
279Antoon de Boer1957Hazerswoude-Rijndijk2:04:251:55:33
280Paul van Zwieten1958Groningen2:04:261:54:03
281Van Egmond1958Drachten2:04:281:57:21
282Jan Willem Eyssen1954Bergen Nh2:04:311:54:02
283Douwe Hessel Brouwer1952Ferwert2:04:322:00:58
284Hans Hartman1959Lochem2:04:342:00:19
285Rudy Vermeulen1952Zwolle2:04:371:57:16
286Hans Hoekman1954Ommen2:04:431:54:53
287Rienk Wiersma1957Bolsward2:04:441:56:42
288Ruud Segaar1954Leiden2:04:441:55:33
289Ralf Heck1958Rhede (GER)2:04:501:58:46
290Henk Harkink1957Eindhoven2:04:591:52:25
291Cees van Kreij1957Groenlo2:04:591:52:51
292Arie Ros1956Krimpen aan den IJss2:05:031:54:15
293Dick van der Klaauw1952Leersum2:05:061:54:28
294Bert Siemerink1951Oldenzaal2:05:121:58:57
295Peter van de Poll1953Zwolle2:05:161:58:41
296Meinte Jelsma1952Leeuwarden2:05:201:55:08
297Evert ten Kate1954Bilthoven2:05:241:57:44
298Gerrit Oostenveld1954Gouda2:05:331:58:53
299Harm Postma1953Beetgum2:05:352:01:49
300Jos Borghols1950Woerden2:05:381:59:16
301Igno van der Woude1956Veldhoven2:05:391:55:53
302Peter van den Berg1955Woerden2:05:391:59:21
303Colja Laane1952Amsterdam2:05:401:55:23
304Theo Loth1955Haarlem2:05:441:56:27
305Sip Boelens1956Nes Ameland2:05:451:54:20
306Jos Peeters1950Sevenum2:05:472:03:14
307Wijnand Bok1957Emmeloord2:05:471:52:48
308Inne Borel Rinkes1958Utrecht2:05:471:55:52
309Kees Munting1954Oosterwolde Fr2:05:482:02:34
310Jos Marcelissen1955Oisterwijk2:05:491:55:57
311Hans Flaman1949Menaldum2:05:552:01:22
312Hans Krijnsen1952Hengelo Ov2:05:561:56:08
313Jan Willem Drijvers1956Groningen2:05:591:54:19
314Martin Treub1955Makkum Fr2:06:031:58:28
315Peter Takens1957Vries2:06:061:56:59
316AAlt Zwart1954Ede Gld2:06:081:57:43
317Martin Stam1954Heerenveen2:06:131:59:09
318Helmer Koetje1959Sneek2:06:151:55:53
319Leo Hol1955Ede Gld2:06:191:57:53
320Geert Peereboom1951Dronrijp2:06:231:55:02
321Gerrit Kamers1956Eibergen2:06:271:59:24
322Cees van den Engel1952Zwolle2:06:291:57:27
323Pieter C H M van de Be1953Hellendoorn2:06:291:55:06
324Rein vd Vlasakker1953Amersfoort2:06:301:55:57
325Reinier Zaagsma1957Zaandijk2:06:391:53:54
326Rob van Bladel1958Sassenheim2:06:392:06:39
327Henk Damen1952Bemmel2:06:411:57:36
328Simon Wagenaar1957Woerden2:06:592:06:59
329Peter Snel1957Overveen2:07:071:57:39
330Jan Wolf1957Loenen aan de Vecht2:07:131:55:18
331Gert-Jan Kingma1958Leeuwarden2:07:142:00:13
332Jan van den Belt1958Zutphen2:07:171:56:20
333Wietze van der Meer1956Bad Bentheim (GER)2:07:191:59:27
334Gerard Vincken1957Eijsden2:07:202:01:37
335Frenk Peeters1959Maastricht2:07:202:01:37
336Hans Kamstra1955Terschelling Midslan2:07:202:01:39
337Jaap Vaandrager1959Luttelgeest2:07:241:54:24
338Gert Broerse1951Hoofddorp2:07:261:57:02
339Gerard de Raaf1954Terschelling Midslan2:07:272:06:38
340Geert Visser1956Zwolle2:07:371:58:52
341Philip Augusteijn1950Groesbeek2:07:382:00:59
342Diederik Post1951Zoetermeer2:07:411:56:19
343Frans van Iersel1951Wijchen2:07:441:56:53
344Jan KeesSorgdrager1954Heerenveen2:07:461:57:57
345Ruud Rob1957Terschelling Midslan2:07:542:02:30
346Jelmer Valk1955Groningen2:07:571:58:03
347Jos Helsloot1957Diemen2:08:032:02:00
348Bert Mulder1949Assen2:08:171:56:39
349Willem Hogendoorn1959Zoetermeer2:08:191:56:55
350Aad Ciere1953Leiderdorp2:08:192:00:01
351Arie Perfros1952Zoetermeer2:08:201:56:57
352Dinand Jansen1958Wilnis2:08:221:56:50
353Arie van Tilburg1957Luttelgeest2:08:231:55:22
354Febo Perdok1951Heerenveen2:08:261:58:08
355Nico Dontje1958Nieuwegein2:08:361:58:37
356Benny Bijlsma1951Marssum2:08:462:01:58
357Geert Posma1957Driebergen-Rijsenbur2:09:061:59:04
358Herman van Ingen1958Rhenen2:09:081:59:53
359Jos Nijhuis1957Warmond2:09:092:03:19
360Jan Lubbers1956Joure2:09:152:06:21
361Leo Rensman1956Schiedam2:09:152:00:47
362Bert de Wolf1956Bovenkarspel2:09:151:59:05
363Jan van der Hilst1956Amsterdam2:09:172:03:07
364Jaap Bouw1956Sliedrecht2:09:202:01:08
365Haaije Jorritsma1957Grou2:09:312:00:19
366John Steentjes1950Elburg2:09:391:58:32
367Peter Ribberink1957Groningen2:09:411:57:06
368Jan Visser1956Emmeloord2:09:441:59:55
369Johan Alferdinck1951Arnhem2:09:452:00:26
370Jaap Scholten1953Nijmegen2:09:482:09:15
371Martin Olijdam1955Enschede2:09:511:56:51
372Ben Kamp1956Hengelo Ov2:10:041:57:06
373Roel Smit1951Groningen2:10:272:02:21
374Hedzer Laskewitz1957Drachten2:10:272:03:15
375Wim Schuurman1952Zwolle2:10:282:02:26
376Peter Witsmeer1952Leeuwarden2:10:371:58:30
377Fokke Wester1951Emmen2:10:462:01:51
378John Broekman1956Naarden2:10:491:58:27
379K E Engelse1959Hempens2:10:542:10:01
380Alfons Knijn1952Amsterdam2:11:022:10:40
381Laurens van Schie1954Sassenheim2:11:052:02:49
382Harry van Keulen1959Leusden2:11:082:06:31
383Peter Fransen1953Wolvega2:11:232:00:19
384Teun van der Meij1955Tzum2:11:282:01:06
385Sytze Grijpma1955Heerenveen2:11:292:00:00
386Willem van Gent1956Alphen aan den Rijn2:11:292:04:26
387Arjen Spijkstra1951Leeuwarden2:11:292:04:01
388Kees Glas1952Enschede2:11:301:58:29
389Roel Bakker1959Moergestel2:11:391:59:33
390Henk van Harselaar1955Beverwijk2:11:541:59:09
391Joost Mulder1957Haarlem2:12:021:58:52
392Fred Rietveld1955Bodegraven2:12:032:05:43
393Rob Buur1957Zaandam2:12:062:01:46
394Hans Hardam1958Heerde2:12:072:01:49
395John Vandam1956Donkerbroek2:12:111:59:14
396Han Rozemeijer1958Velserbroek2:12:112:02:04
397Chris van Dorsser1950Beuningen Gld2:12:122:05:41
398Hans Zwaanenburg1953Nieuwegein2:12:141:59:12
399Henk van der Land1952Hurdegaryp2:12:152:08:34
400Evert Snetselaar1954Arnhem2:12:172:00:54
401Reinder Pruijt1955Amsterdam2:12:182:03:08
402Gerrit Hoogstraaten1953Amsterdam2:12:182:00:03
403Cees Tetteroo1957Gieten2:12:242:02:51
404Jan Buijs1957Monnickendam2:12:442:09:18
405John Jansen1956Enschede2:12:451:59:41
406Meinte Sijbesma1958Ubbena2:12:452:02:34
407John Reuvers1956's-Heer Abtskerke2:12:482:02:33
408Joop van der Linden1951Alblasserdam2:12:532:00:57
409Roel Houttuin1951Leeuwarden2:12:532:02:51
410Bert Loef1956Groningen2:13:042:02:18
411Peter Wienbelt1954Alphen aan den Rijn2:13:072:08:55
412Gerard Rietdijk1956Leeuwarden2:13:122:05:44
413Floor Kleinjan1958Witmarsum2:13:212:07:37
414Louis van Disseldorp1957Utrecht2:13:222:03:39
415Gerrit Roessink1959Zelhem2:13:292:02:58
416Ron van Breukelen1957Medemblik2:13:312:02:30
417Andries Vos1956Zwolle2:13:372:10:28
418Frits Heeringa1952Orvelte2:13:382:01:25
419Reitze Enderlé1957Wagenborgen2:13:392:07:44
420Max Ph Wenniger1952Drachten2:13:422:01:30
421Adriaan Kaptein1957Vlaardingen2:13:442:08:22
422Hans van Buiten1956Peperga2:14:112:05:05
423Yntze Jongsma1951Katlijk2:14:122:03:47
424Theo Veerman1957's-Hertogenbosch2:14:152:01:40
425Bauke de Jong1955Goutum2:14:202:11:59
426Frank Naberman1957Rijssen2:14:322:06:41
427Durk vd Veen1953Leeuwarden2:14:362:07:22
428Rob van Beek1957Soest2:14:422:06:46
429Joachim Werth1956Mölln (GER)2:14:502:04:45
430Geert Nieuwenhuizen1955's-Hertogenbosch2:15:032:07:44
431Matthieu van Winsen1954Warmond2:15:052:03:28
432Tom van der Mijl1950Zeddam2:15:112:05:28
433Toon de Vries1956Groningen2:15:152:08:13
434Gerrit Wolffer1950Enschede2:15:162:05:12
435Constant Gras1954Landsmeer2:15:182:10:15
436Wiebe de Vries1953Zutphen2:15:252:02:20
437Johan Walsweer1958Ede Gld2:15:322:02:35
438Kees Groothuis1956Amersfoort2:15:382:11:43
439Ubbo Elzinga1957Nij Beets2:15:392:11:15
440Jan Iedema1950Leeuwarden2:15:422:04:35
441Martijn Gesink1957Wageningen2:15:502:07:22
442Theo Mulderij1952Apeldoorn2:15:542:06:21
443Jan Pijpker1959Grijpskerk2:16:052:11:33
444Egbert Smit1956Stiens2:16:132:03:44
445Jos Teisman1952Eemnes2:16:242:08:02
446Willem Gerrits1959Terschelling West2:16:362:15:39
447André van Zadel1953Soest2:17:062:05:49
448Jan Steenmeijer1951Anjum2:17:112:16:07
449Jan-Gijsbert Bakker1959Amstelveen2:17:182:04:45
450Johan Tamminga1951Jelsum2:17:202:05:26
451Bert Huisman1955Amersfoort2:17:332:07:00
452Johan van der Veen1955Ede Gld2:17:342:09:35
453Meindert Schroor1955Leeuwarden2:17:382:11:48
454Jack Goedegebuure1958's-Hertogenbosch2:17:392:05:38
455S. Manting1957Vlieland2:17:502:10:38
456M van Wijk1950Amsterdam2:18:282:06:02
457Ruud Hopster1951Meppel2:18:312:14:02
458Ben Wemmers1953Gorredijk2:18:312:12:31
459Jippe Bokma1949Leeuwarden2:18:562:09:22
460Jos van Dijk1955Nieuwegein2:19:052:09:07
461Tomson Anton1953Sint Jansklooster2:19:312:08:48
462Maarten Harteveld1951Gaanderen2:19:402:09:19
463Wim Nijman1956Kerkdriel2:19:412:15:56
464Hennie Zonderland1950Zeist2:19:422:09:57
465Ooldrik Modderman1950Groningen2:19:442:08:48
466Rens Slot1958Almere2:19:462:08:43
467Paul van Kuijeren1957Amsterdam2:19:562:07:32
468Albert Arnoldus1950Arnhem2:20:262:13:27
469Hans Buitelaar1950Arnhem2:20:262:13:28
470Johan Huitema1959Leeuwarden2:20:352:12:02
471Bart Verburg1959De Wilgen2:20:362:08:52
472Jos Bode1950Wijk bij Duurstede2:20:412:15:06
473Johan Groenia1959Winsum Gn2:20:442:14:44
474Cor van den Berg1953Kraggenburg2:20:502:09:03
475Gerrit Haanstra1958Joure2:20:522:11:40
476Hessel Robbers1959Apeldoorn2:20:582:11:26
477Maas Folsche1958Ede Gld2:20:582:14:19
478Henk Snijder1955Nieuwehorne2:21:042:08:47
479Michael de Laat1959Groningen2:21:072:09:32
480Rob Deegens1951Velp Gld2:21:162:08:55
481Freddy de Vos1953Oosterwolde Fr2:21:262:17:44
482Jan Metus1957Groningen2:21:352:10:40
483Roger Caubo1955Wijk bij Duurstede2:22:152:12:29
484Age Vallinga1953Wommels2:22:312:11:12
485Ruud Kok1956Zoetermeer2:22:342:12:08
486Wietze Dupon1958Drachten2:22:532:16:00
487Frans Spijkers1959Utrecht2:22:562:12:23
488Henk Veninga1958Broeksterwoude2:23:042:10:42
489Hemmo Sander1957Almere2:23:062:11:25
490Jan Bruintjes1957Rijnsburg2:23:202:11:43
491Anske Smit1950Sneek2:23:392:14:51
492Rob Gerits1958Ede Gld2:23:432:11:01
493Gert de Wolf1958Oldenzaal2:23:452:13:36
494Jaap van Dalen1953Wergea2:23:532:14:29
495Neal Bastick1957Oosterhout Nb2:23:572:13:22
496Lex Eikenaar1954Alphen aan den Rijn2:24:282:18:08
497Leo Breedvelt1951Haren Gn2:24:292:17:54
498Ed van der Steeg1959Veenwouden2:25:242:15:32
499Kor Poelstra1956Heerenveen2:25:312:21:24
500Ton van der Mark1957Sneek2:25:322:16:46
501Nico Berkhof1951Alkmaar2:25:452:14:15
502Fokke van der Veen1954Leeuwarden2:25:462:15:37
503Wim van den Dries1954Loon op Zand2:25:532:15:11
504Wil Schoenmakers1954Ellecom2:26:322:15:35
505Lieuwe de Vries1954Heerenveen2:26:552:24:00
506Hennie Stoel1954Zwolle2:27:082:23:57
507Aad de Winter1953Wassenaar2:27:412:18:56
508Henk van Driel1949Leiderdorp2:27:442:17:12
509Norbert Groenewegen1959Rijnsburg2:27:512:17:13
510Kees Rozema1953Groningen2:28:162:22:16
511Paul vd Brink1959Driebergen-Rijsenbur2:28:272:18:32
512Klaas Herder1956Sint Annaparochie2:28:432:17:54
513Hans van der Wielen1954Castricum2:29:072:21:07
514Derk Jan van Zeben1954Stolwijk2:29:342:18:00
515Andries Hagendijk1952Hellevoetsluis2:29:352:22:16
516Ludger Lehmkuhl1957Rhede (GER)2:29:412:23:39
517Bram Hartlief1953Haren Gn2:30:122:19:14
518J G Boelens1957De Wilgen2:30:442:22:51
519Fred Ruigrok1958Ede Gld2:31:022:22:42
520Reinder Sinnema1958Leeuwarden2:31:212:28:05
521Herman Hoekstra1952Leeuwarden2:31:212:28:09
522Toon Heuser1957Ridderkerk2:31:282:20:31
523Rinse Feddema1956Katlijk2:31:542:21:29
524Jan Mesman1951Leiden2:32:052:23:47
525Han van Keulen1956Leusden2:32:292:24:21
526Jan Horsten1955Dongen2:33:582:30:12
527Andre Assink1953Enschede2:34:152:24:11
528Gorus van Oordt1953Groningen2:34:172:22:16
529Wim Ziere1959Oosterwolde Fr2:34:272:21:45
530Nico Ruiter1952Amsterdam2:34:482:22:01
531Paul Bosch1954Diemen2:34:492:22:01
532Kiek Rem1952Hemrik2:36:002:24:09
533Fred von Kriegenbergh1953Amsterdam2:36:402:30:54
534Feico Smeding1952Grou2:36:442:24:43
535Joost Kramer1959Leiderdorp2:37:022:25:33
536Gerhard La Crois1958Abbekerk2:37:042:24:00
537Henk Drijfhout1954Oldenzaal2:39:192:31:32
538Hans Assink1958Enschede2:39:382:29:33
539Jos Hermsen1952Kaatsheuvel2:39:412:27:16
540Willem de Groot1951Hoofddorp2:40:372:28:10
541Anne Jongsma1950Katlijk2:43:362:31:42
542Bernard Haantjes1955Terschelling Formeru2:45:302:44:43
543Yntze Rieuwerd Hoekstr1951Katlijk2:46:382:34:45
544Arjaan Tholenaars1957Ridderkerk4:36:454:36:45
 
M60, 21,1 RECREANTEN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Freek Hommes1946Heelsum1:43:211:39:47
2Tjepke Stelwagen1949Wergea1:43:441:40:20
3Jan Coumans1946Stein Lb1:43:561:43:45
4Johan de Lange1947Munein1:44:251:41:21
5Wim Saaltink1947Groningen1:45:421:45:29
6Ruurd Veenstra1949Twijzelerheide1:48:251:44:56
7Jan Janse1946Rotterdam1:48:381:48:12
8Jan Vos1942Tynaarlo1:48:521:48:06
9Gerard Harleman1947Schalkhaar1:49:111:46:14
10Pieter Wiersma1945Zetten1:49:531:44:02
11Geert Geerts1948Vries1:50:321:46:56
12Christiaan Teljeur1949Ridderkerk1:50:441:47:00
13Klaas van der Kooij1946Damwoude1:51:011:46:07
14Cees Bosselaar1948Wenum Wiesel1:51:151:48:39
15Bor Cornelis de Jong1948Heerenveen1:51:211:48:35
16Neve Ed1949Amstelveen1:51:541:45:51
17Bert Willems1944Apeldoorn1:52:011:49:48
18Ludo de Jong1946Nunspeet1:53:471:47:31
19Frans van Ommeren1949Zoelen1:54:071:49:39
20Jappie Bakker1946Burgum1:54:301:44:11
21Ton Borsboom1949Voorschoten1:54:341:47:35
22Joop Veldthuis1946Gasselternijveen1:54:381:49:22
23Jan Kooistra1949Zwolle1:54:511:52:36
24Puk Wensveen1944Hillegom1:55:081:52:47
25E Schoorl1940Terschelling Hoorn1:55:191:54:47
26Gerrit Halderman1947Zandvoort1:55:321:50:50
27Herman Steeman1949Terschelling Seeryp1:56:071:55:18
28Joop van Zanten1944Huizen1:56:091:51:08
29Geert Knigge1946Onstwedde1:56:121:48:29
30Cor van Gasteren1947Heino1:56:401:51:13
31Dirk Nusselder1937Hummelo1:56:431:51:33
32Pé de Jong1947Workum1:57:011:54:46
33Jan Jorna1930Harlingen1:57:141:48:22
34Johan Zwerver1949Leeuwarden1:58:141:46:13
35Jan Keurs1947Weesp1:58:371:50:23
36Lolke Buma1940Witmarsum1:59:011:56:20
37Auke Boersma1947Eelde1:59:261:51:47
38Dolf Visscher1945Alphen aan den Rijn1:59:321:53:43
39Jan Alting1948Enschede1:59:371:55:17
40G H Altena1947Enschede1:59:521:53:04
41Adrie Gerritsen1946Wijk bij Duurstede2:00:391:55:33
42Johannes Lenes1945Harlingen2:00:481:48:41
43Douwe Dijkstra1947Oosterwolde Fr2:01:291:54:56
44Jan Vesseur1942Woerden2:01:361:56:25
45Jan de Jong1942Damwoude2:01:441:58:19
46Harry Sysling1947Amersfoort2:01:441:54:58
47Wim Schuringa1942Peize2:02:041:51:52
48Ruud van Balkom1946Dordrecht2:02:191:53:26
49Piet Vermeent1947Tonden2:02:321:53:53
50Jan Bosma1949Boornbergum2:02:351:52:56
51Martn van Westerlaak1948Hoogland2:02:411:56:28
52Piet van Mierlo1943Dronten2:02:431:56:13
53Frans Robert1949Vlieland2:02:511:55:37
54Aalders Jantinus1949Stadskanaal2:02:531:56:53
55Bauke Wallinga1946Boskoop2:02:541:57:05
56Piet Mulder1948Harlingen2:04:141:57:55
57Ronald Rademaker1949Wolfheze2:04:181:52:44
58Cor Molenaar1949Doorwerth2:04:211:58:16
59Ted Fleuren1948Oosterbeek2:04:251:58:48
60Joop Boonstra1944Leeuwarden2:04:502:00:15
61Henny Spiegelenburg1948Amsterdam2:05:081:52:40
62Berend Postmus1946Drachten2:05:221:59:59
63Jan Weerelts1949Woerden2:05:391:59:16
64Bert Everts1943Lichtenvoorde2:05:411:59:09
65Nanning Orre1945Mantgum2:06:192:02:44
66Jos Bekkers1949Amsterdam2:06:421:57:32
67Jan Panhuis1946Leeuwarden2:06:482:02:04
68Jan de Heer1949Loppersum2:07:081:59:08
69Hans Sander1934Terschelling Lies2:07:392:07:30
70Pier Spijksma1944Schettens2:08:042:05:24
71Geert Helder1949Roden2:08:061:56:26
72Bert Kuiper1949Zoetermeer2:08:201:56:58
73Paul van Herp1948Ter Aar2:08:412:02:45
74Simon Maasland1948Bennekom2:08:441:56:41
75Luc Nijveen1940Roden2:08:471:59:39
76Hijlko van der Woude1946Drachten2:08:502:02:29
77Manus D1948Parrega2:08:562:00:36
78Klaas van Dijk1947Franeker2:09:311:59:08
79Sjoerd Homminga1943Heemstede2:09:321:58:18
80Wim Verkaik1945Krimpen aan den IJss2:09:341:58:52
81Hans den Hartog1948Harmelen2:09:451:57:08
82Take van der Velde1948Tolbert2:09:482:00:19
83Johan Freese1948Groningen2:10:091:59:15
84Sible van der Meer1949Wijtgaard2:10:162:08:00
85Bert Hoornenborg1945Leimuiden2:10:272:04:32
86Leo de Sonneville1947Amstelveen2:10:451:59:44
87Theo Nieuwveld1948Holten2:10:472:07:14
88Martin Bakker1949Hillegom2:11:042:05:07
89Frans Swaak1946Leiden2:11:162:02:56
90Frans Kamps1948Gouda2:11:321:58:57
91Arie Heslinga1949Goor2:11:352:06:05
92Jan Reij1948Maarssen2:11:372:05:02
93Henk Paulisse1934Enschede2:11:512:00:43
94Gosse Dijkstra1948Hurdegaryp2:12:162:05:04
95Libbe Riemersma1949Zwaagwesteinde2:12:172:00:15
96Theo van Nee1947Hattem2:12:192:03:18
97Henk Westerhof1943Harderwijk2:12:242:05:57
98Rob Greeuw1944Bloemendaal2:12:351:59:42
99Anton Gebbink1949Soest2:12:542:05:23
100Everhard van Dijk1942Soest2:12:542:05:23
101Ep van Faassen1948Heino2:13:122:00:35
102Leo Petersen1944Hoorn Nh2:13:192:03:07
103Chris de Baan1935Baarn2:13:302:08:17
104Carlo Schep1949Moerkapelle2:13:362:07:19
105Henk Ploeg1939Leek2:13:532:06:23
106Peter van Leeuwen1948Ridderkerk2:14:162:05:26
107Nico Kooij1947Duiven2:15:062:10:58
108N H A van der List1946Noordwijk Zh2:15:132:07:03
109Hans Hougardy1931Vlieland2:15:162:07:58
110Erik Kerkvliet1944Noordwijkerhout2:15:212:07:03
111Henk Blaauw1949Franeker2:15:362:07:43
112Jan Leeuwerink1949Beverwijk2:15:392:05:35
113Hans Muller1948Paterswolde2:15:402:05:36
114Jan van Esdonk1946Rotterdam2:15:482:09:26
115WHJ Broere1947Den Burg2:16:122:08:20
116Klaas Fuite1945Leersum2:16:202:07:58
117Jan Mensink1949Nijmegen2:16:382:12:39
118Gert Hoenselaar1949Driel2:16:432:05:02
119Frank van den Bogaard1947Heerhugowaard2:17:062:05:34
120Gossen Roos1949Amstelveen2:17:342:07:44
121Jan Bakker1947Zeijerveen2:17:592:09:23
122Hans Hiemstra1947Rolde2:18:252:06:37
123Hans van den Brink1942Terschelling Midslan2:18:452:17:44
124Frans Stegstra1947Stiens2:18:462:12:39
125Jan van der Hoorn1948Boskoop2:19:322:13:41
126Jaap de Groot1946Leeuwarden2:19:392:07:48
127Rob Smit1943Heemstede2:19:432:07:08
128Henk Hamers1947Apeldoorn2:19:532:07:56
129Peter van Zijp1946Zoetermeer2:20:012:08:38
130Wally Bergsma1942Harlingen2:20:312:16:32
131Ad Smits1946Soest2:21:542:14:22
132Jelte Nijholt1944Oosterwolde Fr2:21:592:18:33
133Jules ten Berge1943Wijchen2:22:132:19:05
134Gert Knook1942Slochteren2:22:162:12:04
135Henk Kamps1949Rotterdam2:22:332:09:59
136Wim Barsingerhorn1944Zuid-Scharwoude2:23:102:11:40
137Hilbrand Waalkes1944Tolbert2:23:172:18:34
138Jan Haas1948Goor2:23:332:14:13
139Peter Saers1948Zevenhuizen Zh2:23:512:11:44
140Piter van der Woude1946Heerenveen2:23:542:12:27
141Ad Vermeulen1949Utrecht2:24:032:17:14
142Willem Minkman1946Zandvoort2:24:112:19:14
143Geert van de Belt1940Zwolle2:24:172:24:17
144Andries Elzinga1946Holten2:24:492:20:52
145Rinze Oosterkamp1944Wenum Wiesel2:25:222:16:35
146Meindert Roosjen1943Leeuwarden2:25:302:13:35
147Joop Naatje1940Hengelo Ov2:25:382:13:40
148Hans Siemes1949Duiven2:26:312:22:20
149Fokko Bosma1940Groningen2:28:212:17:25
150Dieter Haas1942Pulheim (GER)2:29:052:17:50
151Edo Nijhof1944Heino2:29:072:16:04
152Benno Buddeke1946IJsselstein Ut2:29:212:22:29
153Ruud Luiken1946Groningen2:30:052:21:08
154Henk Meier1948Almelo2:32:092:25:25
155Gerard Muiser1949Terschelling Midslan2:32:122:31:19
156Klaas Leffring1944Ede Gld2:32:422:19:35
157Thijs Hofstra1946Wijtgaard2:34:362:25:42
158Teun Snitjer1946Groningen2:38:402:28:31
159Ben Dubois1948Groningen2:46:032:36:54
160Roel Hadderingh1944Bussum2:53:172:46:13
161Jan Stienstra1944Ysbrechtum2:53:562:48:23
162Kees van Hattem1930Bennebroek3:09:082:58:39
163Wim Reidinga1931Hasselt3:10:563:02:22
 
VSEN, 21,1 RECREANTEN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Marlou Scholtes1978Amsterdam1:37:191:35:09
2Laura Drewes1978Lettele1:39:421:37:20
3Margot Visser1984Amersfoort1:40:051:36:46
4Ans Tiessen1979Groningen1:40:561:37:17
5Marit Smit1980Terschelling West1:41:201:41:17
6Miranda Goossens1980Amsterdam1:43:211:40:48
7Floortje Gierman1985Utrecht1:45:061:34:12
8Manolita Hulsebos1983Deventer1:45:291:36:54
9Lysan Wolf1979Valkenburg Lb1:45:471:38:28
10Monique Zijlstra1981Utrecht1:46:161:44:02
11Margriet de Beus1981Haarlem1:46:231:42:00
12Mireille Baart1981Wageningen1:46:501:39:15
13Sandra Zijlstra1983Leeuwarden1:49:131:46:59
14Liesbeth Simmelink1979Groningen1:49:161:45:35
15Emmie Sloot1983Heerenveen1:49:211:45:17
16Vanessa Wuijster1979Groningen1:50:011:49:28
17Rikst Nynke Schakel1979Peize1:50:101:44:55
18Annemarie de Jong1980Leeuwarden1:52:231:45:19
19Itty Speelman1982Heerenveen1:52:571:49:22
20Liz van Ruiten1980Leiden1:53:411:45:22
21Clara Marcé1981Leiden1:55:081:52:13
22Nicole A E Adema Terschelling West1:55:571:52:36
23Leonie Venema1988Groningen1:56:151:50:05
24Simone Brandenburg1979Groningen1:56:501:51:34
25Rejolien Scholten1977Reduzum1:56:541:50:07
26Annemieke van Baar1978Amsterdam1:56:571:54:12
27Marije Siemensma1979Driebergen-Rijsenbur1:58:111:47:44
28Anneke Wenker1980Alphen aan den Rijn1:58:191:51:16
29Lobke Gierman1983Utrecht1:58:421:47:23
30Geertje de Schiffart1977Deventer1:58:461:54:15
31Jette Leentfaar1984Rotterdam1:59:031:48:29
32Nelly Reuvekamp1975Zwolle1:59:191:50:16
33Susanne Groot1981Amsterdam Zuidoost1:59:531:54:41
34Esther de Vries1979Groningen1:59:561:52:54
35Jantje Haagsma1981Hindeloopen2:01:191:53:57
36Silvia Topper1983Hillegom2:01:201:48:25
37Jana Walter1980Castrop-Rauxel (GER)2:01:271:52:48
38Merel Wormgoor1975Utrecht2:01:402:01:40
39Judith Spijkerman1981Utrecht2:01:441:50:26
40Simone Luijt1976Amsterdam2:02:081:50:30
41Froukje Bijma-Striesen1975Leeuwarden2:02:091:56:36
42Maaike IJpenberg1975Groningen2:02:141:52:33
43Jenita Reinders1984Meppel2:02:201:58:42
44Carla Mijlof1979Zwolle2:02:301:55:03
45Marleen Flierman1980Zwolle2:02:551:53:18
46Lenie van den Broek1983Voorschoten2:03:211:52:55
47Ineke Schram1978Amsterdam2:03:341:53:29
48Moniek Looijenga1990Terschelling Midslan2:03:352:02:48
49Jolanda Muizer1977Leeuwarden2:03:401:56:09
50Floor Bosch1987Dronrijp2:03:411:51:59
51Irene Kok1984Apeldoorn2:03:431:54:40
52Sharareh Farmani1977Leeuwarden2:03:571:56:29
53Thessa van Mil1980Hazerswoude-Rijndijk2:04:181:55:26
54Jose van der Lijke1975Joure2:04:201:56:27
55Annet Niestijl1976Assen2:04:501:54:26
56Leonie Postma1979Enschede2:05:041:53:51
57Els Hartog1984Terschelling Midslan2:05:162:04:22
58Berber Akkerman1982Leeuwarden2:05:362:01:59
59Lysbeth Bootsma1977Drachten2:05:411:53:36
60Daniela Frasca1975Amsterdam2:05:431:54:05
61Jacoba Woudwijk1976Terschelling West2:05:552:05:02
62Francien Deinum1980Leeuwarden2:06:231:55:02
63Renee Noppen1982Noordwijkerhout2:06:401:57:29
64Tineke van de Wal1985Oudehaske2:06:402:06:40
65Rosa Marcé1979Leiden2:06:582:04:04
66Marike Robbers1983Apeldoorn2:07:151:57:44
67M Ambrosio1976Sneek2:07:221:57:36
68Jannie de Jong Gasselte2:07:372:04:16
69Loraine Zweers1988Papendrecht2:08:072:00:02
70Lineke Eyssen1983Groningen2:08:161:57:24
71Anouk Heeger1979Terschelling West2:08:162:07:30
72Carla van Boven1976Zwolle2:09:062:00:02
73Jildau Siderius1982Sneek2:09:172:02:35
74Britt de Beer-Lankhaar1985Nieuwegein2:09:232:08:46
75Mareille Benak1978Drachten2:09:282:05:47
76Bridget Talan1976Heerenveen2:09:351:59:35
77Irene Visser1982Zwolle2:09:441:59:55
78Lianda van Dam1978Zwolle2:11:272:02:14
79Julia Huijbregts1975Utrecht2:11:392:03:14
80Rianne Koppelaar1980Heerewaarden2:11:391:59:41
81Sabine van der Veer1975Amsterdam2:11:491:59:59
82Maaike van Deelen1978Terschelling Midslan2:12:092:11:11
83Nicole Kuiper1984Terschelling Midslan2:12:582:12:05
84Renée Meulenbroek1981Groningen2:13:002:01:35
85Sanne van den Berg1983Groningen2:13:002:01:35
86Samantha van der Veen1984Drachten2:13:402:09:39
87Esther Lugten1991Soest2:13:492:10:57
88Welmoed Schakel1982Voorhout2:14:052:06:23
89Stevina Stoter1976Emmen2:14:062:01:33
90Gerda Zegeling1976Zwolle2:15:032:08:17
91Maaike Boumans1988Amstelveen2:15:082:02:58
92Anne-marie Hooijschuur1979Assendelft2:15:142:04:20
93Linde Hartman1975Leeuwarden2:16:032:06:21
94Esther Holwerda1980Terschelling Hee2:16:062:15:14
95S Douwes1977Terschelling Hoorn2:16:062:15:14
96Joyce Mooten1974Terschelling Midslan2:16:062:15:14
97Maartje de Bruin1974Assen2:17:002:11:08
98Hillegonda Haak1975Drachten2:17:282:05:23
99Daphne Ouwerkerk1985 2:17:462:07:20
100Julia Mensing van Char1981Amsterdam2:17:522:07:46
101Manon Dijkers1985Groningen2:17:542:07:01
102Eline Tol1986Edam2:18:262:13:01
103Vera van den Berg1976Rheden2:18:582:06:37
104Hilde Stinstra1985's-Hertogenbosch2:20:082:10:22
105Sanne Bootsma1984Amersfoort2:20:082:10:23
106Ilona Eichhorn1982Utrecht2:20:222:08:59
107Angelina Hartlief1990Terschelling Hoorn2:20:312:15:55
108Frida de Beer1980Terschelling West2:20:372:20:00
109Eva de Vries1984Goor2:20:472:12:30
110Lizzy Folsche1989Ede Gld2:20:582:14:19
111Carla Beijering1975Meppel2:21:162:08:37
112Gonny Ineke Groothuis1983Terschelling West2:21:232:18:26
113Femke Boersma1980Utrecht2:21:402:15:26
114Marjan van Urk1982Vught2:21:452:09:59
115Gea Sijtsema1982Heerenveen2:22:082:09:53
116Margriet Kok1987Amsterdam2:22:332:12:08
117Anja Hoenselaar1981Arnhem2:22:372:11:00
118Dora Kasper1981Deventer2:22:452:14:01
119José van Egmond1975Leeuwarden2:24:142:14:31
120Dagmar Aarts1985Leiderdorp2:24:332:14:07
121Sandra van den Broek1985Voorschoten2:24:342:14:07
122Larissa Dekkers1974Wijk bij Duurstede2:24:492:16:22
123Annemijn Eijssen1982Bergen Nh2:24:562:14:34
124Marlous Hembrecht1983Utrecht2:25:242:14:46
125Rosalie Andre1975Amsterdam2:26:482:15:10
126Esther Broekhuizen1974Haarlem2:27:002:15:54
127Mirjam Gerritsen1979Dieren2:27:222:14:39
128Karin Huitema1983Jubbega2:27:222:15:05
129Willemijn Assink1981Enschede2:27:352:17:32
130Karin Medendorp1983Zwolle2:28:102:19:23
131Hilda Herder1983Sint Annaparochie2:28:432:17:53
132Caroline Wijnands1976Zwolle2:28:442:19:32
133Eefje Smit1986Terschelling West2:29:512:28:53
134Marieke Geitenbeek1981Terschelling Hoorn2:30:272:27:07
135Marleen Karstens1979Leiden2:32:232:20:28
136Noortje Assink1984Enschede2:34:152:24:11
137Paula Wester1981Rotterdam2:35:042:26:10
138Marije Korendijk1983Amsterdam2:35:432:23:59
139Martine Schroor1989Leeuwarden2:36:372:30:48
140Anne de Vries1986Nijmegen2:40:362:32:18
141Anna Melse1975Bennebroek2:42:492:32:19
142Robin Zeevat1989Terschelling Midslan2:43:042:42:18
143Siepy Soeting1976Rotsterhaule2:43:362:32:07
144Mariska Simonis1978Rockanje2:45:422:35:27
145Yvonne Buursma1984Lemmer2:51:292:41:16
146Eva Struijk1984Rotterdam2:51:422:41:08
147Myrte Klaasman1986Amsterdam3:28:053:17:15
 
V35, 21,1 RECREANTEN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Jacquie Gough1965Venlo1:39:091:36:17
2Margriet Dijkstra1969Haarlem1:39:211:36:50
3Bea Dijkstra1966Stiens1:41:051:37:53
4Judith van der Meer1973Dronrijp1:41:071:36:29
5Karen Geerts1965Groningen1:43:001:42:44
6Anna Mazereeuw1968Urk1:43:241:40:10
7Annemieke Rademaker1967Amersfoort1:44:051:40:47
8Lucia van Wassenberg1971Leiderdorp1:44:131:41:08
9Sonja Vesseur1974Apeldoorn1:44:241:40:45
10Joke Aldershoff1966Terschelling West1:44:381:44:34
11Sacha van den Hoed1972Roden1:44:491:38:37
12Esther Eisen1972Zwolle1:45:171:42:05
13Corrie Stoker1969Dronten1:45:591:40:42
14Mariette van de Langer1968Egmond aan Zee1:46:461:40:34
15Jansje Bakkker1968Terschelling West1:48:451:48:27
16Petra Castelein1969Apeldoorn1:49:041:39:38
17WA de Vries1972Erica1:49:051:42:45
18Gerdi Wicherson1969Emmeloord1:49:321:43:15
19Marianne Wildeman1971Zwolle1:50:061:47:29
20Astrid van Tol1969Voorhout1:50:191:38:48
21Ellen Maseland1966Terschelling West1:51:071:50:37
22Marleen Meijaard1968Amsterdam1:51:201:42:11
23Sylvia van Mullem1971Bemmel1:51:521:45:15
24Klaske Botterweg1965Apeldoorn1:51:541:49:40
25Hanneke van Loon1966Veldhoven1:51:561:48:48
26Wilma Jansen1966Groningen1:51:581:45:44
27Bettine Rössel1973Vlieland1:52:311:45:17
28Jannie Nijenhuis1965Raalte1:52:411:48:55
29Marjo van den Essen1964Venlo1:52:441:49:46
30Coby Bouma1965Franeker1:52:511:47:37
31Lianne Arling1969Schalkhaar1:53:091:46:32
32Tamara Kleijwegt-Jonkm1974Maasland1:53:311:46:37
33Klaske Post1967Grou1:53:481:48:46
34Edith Pronk1965Vlieland1:53:571:46:43
35Annemiek van den Brink1965Hooglanderveen1:54:071:49:40
36Marlies Smit1971Heemstede1:54:451:50:58
37Marianne Kalkman1967Utrecht1:55:131:50:45
38Heleen Koetsier1969Alphen aan den Rijn1:55:171:51:21
39Hettie ZurMuhlen1965Zeist1:55:251:52:20
40Foekje van der Zee1967Kollum1:55:451:52:13
41Gerda Wissink1968Zwolle1:55:521:53:18
42Mareen Hennen1970De Knipe1:56:051:48:04
43Laura Suilen1969Almere1:56:061:53:27
44Francis van der Schoot1966Goutum1:56:061:48:56
45Else van Es1970Woerden1:56:171:52:11
46Claudia Carlier1969Merksplas (BEL)1:58:011:47:00
47Vishirta Benschop1965Leeuwarden1:58:271:53:56
48Jacqueline Post1966Dongen1:58:341:53:40
49Jessica van Dongen1970Hilversum1:58:401:53:11
50Desiree de Ronde1970Amersfoort1:58:411:54:03
51Linda Sijtsma1972Wieringerwerf1:58:411:55:16
52Cindy Groenveld1972Medemblik1:58:561:55:32
53Ada Folio1967Meppel1:59:001:46:24
54Ingrid Moonen1965Swifterbant1:59:041:55:10
55Joke Breugem1969Apeldoorn1:59:101:52:28
56Katerijne Slot1970Soest1:59:281:48:25
57Sandra paulette van Hu1972Arum1:59:321:56:04
58Nelleke van den Berg1965Soest1:59:321:56:27
59Paula Wesselink1971Amsterdam1:59:411:56:13
60Annet Hegeman1971Emmeloord1:59:431:50:11
61Aad van Noordt1970Monster1:59:471:53:41
62Edith Bekker1968Vlieland1:59:551:52:38
63Gitima van der Putten1971Tienhoven Ut2:00:181:50:56
64Sandy Merks1973Assen2:00:271:54:36
65Mirjam Haasnoot1970Leiden2:00:361:49:00
66Sonja van den Berg1968Noordwijk Gn2:00:371:54:40
67Pietsje Fekkes-v d Goo1971Koudum2:01:091:56:30
68Jellie van der Meer1966Arnhem2:01:171:54:34
69Joke Amplonius1971Molkwerum2:01:191:53:57
70J Geisman1970Oegstgeest2:01:271:49:51
71Saskia Asbreuk1973Hengelo Ov2:01:301:56:50
72De Groot1972Terschelling Midslan2:01:421:54:20
73Marlies Smit- Mast1968Terschelling Landeru2:02:192:01:25
74Silvia Brechler1968Rotterdam2:02:231:59:55
75Jolanda Pater1969Emmeloord2:02:251:56:06
76Helga Steenbergen1966Ruinen2:02:381:54:51
77Maaike van Veen1967Hoorn Nh2:02:411:53:33
78Roelien Hogerheijde1969Terschelling Hoorn2:02:422:01:47
79Annemieke Vreken1965Haarlem2:02:511:54:09
80Karin Smit1968Sneek2:02:521:52:41
81Cindy de Haas1974Maassluis2:02:531:55:44
82Mirjam Weemhoff1970Maastricht2:02:541:55:35
83Margreet van der Meer1971Sneek2:03:011:56:20
84Verena Vöcking1965Bocholt (GER)2:03:021:56:58
85Margot Groenendijk1967's-Heerenberg2:03:271:57:51
86Marchien Klappe1968Terschelling Midslan2:03:322:02:40
87Ursula Driessen1969Arnhem2:03:331:54:22
88Joke Heida1970Koudum2:03:331:57:05
89Lucia van der Bijl1967Bolsward2:03:471:58:36
90Saar van Dijk1970Ter Heijde2:03:571:57:46
91Ineke Halve1970Maasland2:03:591:57:01
92Isabel Ingwersen-Hisch1968Harlingen2:04:111:57:44
93Karin Verhagen1967Ugchelen2:04:141:52:20
94Carla Vogelvanger1969Sneek2:04:341:56:40
95Jacqueline Kooistra1969Terschelling West2:05:042:04:05
96Concetta Pichierri1972Brielle2:05:051:52:16
97Simone Dahmes1973Terschelling Midslan2:05:202:04:23
98Jolanda Lansdaal1969Amsterdam2:05:441:56:16
99Laura Wagemaker1967Terschelling West2:05:592:05:09
100Lysbeth Rijf1974Terschelling West2:06:072:05:14
101Jose Klunder1971Groningen2:06:181:55:57
102Majken Juul Jensen1969Emmeloord2:06:261:59:35
103Esther Knop1970Terschelling Midslan2:06:262:05:33
104Simone Smid1972Franeker2:06:291:56:03
105Maruschka van Marle1974Ede Gld2:06:302:01:46
106Gertrude Roza1965Utrecht2:06:321:58:27
107Regina Meijer1967Edam2:06:421:55:44
108Kathy De Bruycker1965Wetteren (BEL)2:06:482:02:48
109Petra Moltmaker1968Den Helder2:06:501:59:44
110Anjo Brouw1966Vlaardingen2:06:542:01:47
111Ellen van den Maagdenb1968Vlaardingen2:06:542:01:46
112Corina Stok1972Boksum2:06:582:04:01
113Bea Visser1966Joure2:07:052:02:34
114Annemieke Harmens1969Meppel2:07:061:56:33
115Louise Feelders-Spelt1966Soest2:07:112:03:18
116Joke Slagter1965Assen2:07:272:02:23
117Mona Maijoor1970IJsselstein Ut2:07:301:59:47
118Gerdina Brouwer1965Burgum2:07:311:57:16
119Rielke Bracht1971Haren Gn2:07:361:54:58
120Gonda Prosje1973Deinum2:07:461:57:44
121José Sinnema1967Oentsjerk2:07:492:05:23
122Saskia Groeneveld1968Heerenveen2:07:571:57:57
123Nathalie Bleijerveld1967Baarn2:07:581:58:40
124Carla Severein1965Utrecht2:07:591:58:03
125Petra Kremer1971Deventer2:08:122:01:36
126Jantina Laan1973Groningen2:08:132:02:05
127Hennie Sinnema1965Wergea2:08:142:05:32
128Annette Schapers1969Vlaardingen2:08:332:03:25
129Margreet Vermeer1970Oegstgeest2:08:341:57:25
130Anja Bakker1971Amsterdam2:08:402:01:30
131Kina Koetse1970Assen2:08:432:03:24
132Marianne Smeitink1969Doetinchem2:08:482:00:13
133Monique Roukema1967Harlingen2:08:532:06:04
134Lia Haarman- van der V1967Dronrijp2:08:541:57:11
135Tietie Niemarkt1968Hallum2:09:022:05:10
136Uilkje Jansma1970Langweer2:09:042:06:02
137Suzanne Hoyinck1967Zutphen2:09:101:58:09
138Ingrid Koops1966Haren Gn2:09:201:57:35
139Trudy de Wit1965Leiden2:09:211:57:45
140Heleen Flinkert1971Ruinen2:09:262:02:05
141Gea de Haan1970Sneek2:09:342:02:43
142Tineke Algera1967Makkum Fr2:09:342:02:43
143Karin Groenewegen1972Rotterdam2:09:401:59:12
144Jeanet Ris- Buter1966Oudehaske2:09:412:07:14
145Lianne van de Guchte1968Emmeloord2:09:432:00:11
146Renie Plantinga1966Heerenveen2:10:301:59:53
147Aleid van der Wal1967Zutphen2:10:381:59:38
148Femke Piersma1971Utrecht2:10:471:59:27
149Karin Schuchhard1968Voorschoten2:11:081:58:57
150Els Westdijk1965Zwolle2:11:102:01:58
151Sandra Stultiens1965Helvoirt2:11:241:59:05
152Brigitte Feenstra1972Leeuwarden2:11:332:03:35
153Ellen Smit1965Rotterdam2:11:342:01:05
154Desiree van der Poel1966Krimpen aan den IJss2:11:352:00:30
155Carola van Tol1973Voorhout2:11:422:00:12
156Yvette Spiering1964Zoetermeer2:11:442:00:25
157Liesbeth Brouwer1967Assen2:11:452:00:50
158Ingrid Leenders1966Opoeteren (BEL)2:11:532:01:40
159Annie Sibma1969Sneek2:11:592:07:54
160Petra Bitterling1970Soest2:12:012:00:44
161Tjitske Anema1965Sint Annaparochie2:12:012:06:08
162Carin Donk1969Amsterdam2:12:032:03:46
163Jantina Buijs1965Monnickendam2:12:152:08:49
164Karly Batenburg1965Monster2:12:172:06:05
165Selma Ruiter1970Groningen2:12:302:01:45
166Welmoed Visser1974Amsterdam2:12:312:07:27
167Monique Nicolay1965Wezep2:12:312:03:18
168Eppie de Haan1974Oudehorne2:12:322:08:14
169Inge Tuinhof1967Leeuwarden2:12:532:02:52
170Beppie Klumpenaar1965Veenendaal2:12:592:00:29
171Kitty Koelman1972Utrecht2:13:022:01:38
172Carin Kuiper1966Leeuwarden2:13:042:03:02
173Jebbien Greijdanus1972Assen2:13:062:06:33
174Claartje Uitendaal1969Amsterdam2:13:172:08:11
175Liesbeth Hillebrand1965Meppel2:13:182:00:39
176Eva van der Vlis1967Vlaardingen2:13:442:08:23
177Jody Hille1971Egmond aan den Hoef2:13:442:02:53
178Janny Fennema1965Britsum2:13:502:07:54
179Renate van Leijen1973Baarn2:13:522:03:28
180Elles Hoeks1967IJsselstein Ut2:13:552:03:22
181Nathalie Goemans1973Zoeterwoude2:14:102:07:28
182Bianca Poelstra1969Dronrijp2:14:152:02:33
183Petra Lok1972Leeuwarden2:14:322:04:31
184Marleen van der Meulen1972Annen2:14:342:04:36
185Erica Stroombergen1968Hillegom2:14:362:01:43
186Aaf Schut1965Driebergen-Rijsenbur2:14:392:04:42
187Petra Vissers-Oonk1967Hilversum2:14:402:02:30
188Ninke van der Kooy1971Enschede2:14:462:03:31
189Hednrien Minkhorst1965Hummelo2:15:122:04:51
190Nicolette van der Hoek1973Haarlem2:15:222:04:16
191Marjan Roos1968Terschelling West2:15:232:14:23
192Margreet Berghuis1973Apeldoorn2:15:272:12:04
193Jannet Muller1972Terschelling West2:15:312:14:30
194Annette Voskuilen1972Maastricht2:15:382:08:20
195Ingrid Posthuma1970Maastricht2:15:382:08:20
196Joke Regeling1970Bolsward2:15:522:04:43
197Gea Bouma1969Nijkerk Gld2:15:532:02:58
198Aline Smink1970Amersfoort2:16:032:09:07
199Gerene van Maaren1968Amersfoort2:16:032:09:07
200Claudia Veenis1968Terschelling Midslan2:16:112:15:18
201Chantal Kormelink1967Zutphen2:16:442:05:44
202Esther Cupido-de Jong1966Terschelling Hoorn2:16:482:15:47
203Simone Ebbelaar1966Assendelft2:16:572:06:04
204Nelise Westeneng1968Veenendaal2:16:582:04:30
205Linette Bonnema1969Hoorn Nh2:17:022:04:50
206Jetty Drost1967Nunspeet2:17:092:05:09
207Akkelien Arends1967Harlingen2:17:302:05:19
208Cordien Schreurs1974Rheden2:17:392:06:42
209Ida Hylkema1965It Heidenskip2:17:512:08:29
210Claudia Rooimans1970Brielle2:18:122:05:22
211Cornely Dijk1972Kropswolde2:18:452:08:47
212Willeke Buiter1966Delfzijl2:18:452:08:47
213Mariette Wagenaar1966Wergea2:19:012:09:38
214Ingrid Lamsma1966Wergea2:19:012:09:38
215Luony van der Haar1972Vaassen2:19:082:06:27
216Jeannette Medema1965Leeuwarden2:19:302:15:00
217Brigitte de Kok1966Vught2:19:312:07:12
218Ingrid Breimer1968Kimswerd2:19:342:16:04
219Anja Lefeber1965Abcoude2:19:392:13:30
220Annet Huntink1966Soesterberg2:19:422:15:51
221Denise Hilferink1966Castricum2:19:512:07:47
222Karin Huigen1969Leek2:19:542:08:20
223Mirjam Aukema1971Dronrijp2:20:022:08:20
224Irma j Kloezen1967Heerenveen2:20:222:11:51
225Sita Dolstra1970Hoorn Nh2:20:422:09:35
226Ingrid de Boer1968Heerenveen2:20:422:16:30
227Ingrid te Lintum1967Doetinchem2:20:492:16:27
228Marijke Schaapman1965Doetinchem2:20:502:16:30
229Jip Nauta1966Nieuwegein2:20:552:12:05
230Monica Deen1964Eelde2:21:022:11:37
231Ellen Scheper1968Emmeloord2:21:112:10:53
232Henny Postma-Douma1969Leeuwarden2:21:182:10:12
233Grada Sloos1972Leidschendam2:21:182:09:23
234Irma Pronk1965Stiens2:21:232:17:34
235Nelly Tillema1967Marknesse2:21:292:11:12
236Ineke Buijsman1966Medemblik2:22:042:11:05
237Gerda Engelage1968Groningen2:22:062:13:35
238Greetje Bos1972Groningen2:22:142:10:28
239Margreet Elting-Bloems1972Amersfoort2:22:262:19:06
240Nynke Uilkema1970Groningen2:22:302:12:38
241Eveline van Dorp1971Haarlem2:22:322:09:51
242Lique Wiggers1971Enschede2:23:262:12:09
243Suzanne Keijl1966Bodegraven2:23:302:13:04
244Nelleke Oostenveld1972Makkum Fr2:23:582:15:13
245Elly Koning1969Enschede2:24:032:11:47
246Jelanda Kloosterman1972Hoornsterzwaag2:24:042:11:46
247Anne-Marie Visser1967Vlaardingen2:24:082:19:01
248Elisabeth Post1966Broeksterwoude2:24:322:17:04
249Ellen van der Spoel-Bu1969Vught2:24:332:12:12
250Adriane van Duivendijk1966Nieuwegein2:24:342:15:41
251Ingrid Super1974Farmsum2:24:512:15:51
252Ilse Waanders1968Raalte2:25:012:14:16
253Jaline Wijkhuizen1968Amsterdam2:25:042:15:51
254Jose Zweering1968Apeldoorn2:25:072:14:17
255Johanna Noot1969Veenwouden2:25:242:15:33
256Suzanne Steenkamp1972Nijkerk Gld2:25:412:20:52
257Karin Boersma1965Sint Nicolaasga2:25:422:13:21
258Janke Jongstra1965Emmeloord2:26:012:15:42
259Jana Knot-Dickscheit1971Groningen2:26:082:15:23
260Eveline Blok1969Rotterdam2:26:142:17:08
261Ageeth Hodes1965Wergea2:26:392:17:20
262Roelina Nijmeijer1968Apeldoorn2:26:402:17:08
263Geralda van den Brink1968Apeldoorn2:26:402:17:09
264Rita Wierda1965Katlijk2:26:522:15:40
265Mattie Balvert1972Mijdrecht2:27:092:15:09
266Ida Veenstra - vd Veld1968Burgum2:27:382:15:12
267Monique van Boheemen-S1965Leiden2:27:422:17:11
268Anne-Marie Vos1968Nieuwerkerk ad IJsse2:27:462:16:42
269Baukje Venema1974Oosterwolde Fr2:27:552:17:27
270Theresa van der Zee1967Leeuwarden2:27:572:18:38
271Bionda Kreeft1969Enschede2:28:082:16:50
272Estelle Römkens1971Enschede2:28:322:18:29
273Annemarie Rozema1969Aldtsjerk2:28:392:17:33
274Riemke de Jong1966Blauwhuis2:28:412:16:53
275Femke Veerman1966Deventer2:29:212:16:47
276Carolien Kuipers1971Siddeburen2:30:332:20:33
277Irene Tholenaars1966Ridderkerk2:31:212:20:23
278Wytske van der Kooi-Po1972Burgum2:31:272:19:07
279Ike Kooistra1973Leeuwarden2:31:292:22:14
280Gina Wielink1967Dedemsvaart2:32:192:23:13
281Yvonne Kerkvliet1968Leiden2:32:412:24:30
282Miriam van Scheppingen1971Mijdrecht2:33:302:21:30
283Anita Dijker1964Terschelling West2:33:322:33:00
284Judith de Bruijn1966Sommelsdijk2:34:082:28:40
285Irene Enkt1969Uitgeest2:34:202:21:34
286Carola Wierenga1966Schermerhorn2:35:222:27:02
287Sarina Jannes1969Heerenveen2:35:452:26:10
288Ienskje van der Weg1971Ouwsterhaule2:35:452:26:10
289Ida Flapper1966Mildam2:35:552:24:01
290Barbara van Cortenberg1967Barendrecht2:36:042:25:12
291Henriette Westra1965Leeuwarden2:36:082:26:53
292Algina Bults1967Groningen2:36:372:25:25
293Martina Mak1967Groningen2:36:372:25:25
294Hetty Bakker- Hofman1972Hoorn Nh2:38:042:25:46
295Jacolien Visscher1964Oosterwolde Fr2:38:362:25:53
296Gea Kuipers1971Harlingen2:39:162:34:10
297Rieta van Heuveln1969Woltersum2:39:342:29:20
298Ingrid Koelstra-Brouwe1973Terschelling West2:39:462:39:35
299Jinny Schippers1973Langweer2:44:072:31:13
300Tineke kraaijeveld-Kno1966Barneveld2:44:082:32:04
301Margreet Stammes-Dijks1969Barneveld2:44:082:32:05
302Hetty Post-Veenstra1970Wjelsryp2:47:082:36:37
303Astrid Hoving1968Groningen2:50:422:44:10
304Noeka Masselman1965Tienhoven Zh2:52:312:44:26
305Anita Berendsen1969Noordwolde Fr2:52:592:40:19
306Trees Maatman1966Joure3:11:203:02:35
 
V45, 21,1 RECREANTEN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Janet Wetser1958Soest1:43:071:39:37
2Marian Blokland1960Maastricht1:44:521:38:57
3Lian de Jonge1959Roden1:45:081:42:01
4Joke Hendrikx1961Venlo1:47:041:44:15
5Ineke Eleveld1963Emmen1:47:171:40:53
6Bertha Bryan1961Erica1:47:171:40:53
7Kitty Kiebert1958Noordwijk Zh1:47:371:46:57
8Helene Geers1956Apeldoorn1:47:501:45:37
9Ineke Schurer1959Rotterdam1:47:531:47:13
10Bianca Dekker1962Rijssen1:48:391:44:41
11Willie Lozeman1959Marienheem1:49:221:41:30
12Herma Inklaar1961Westervoort1:49:411:41:04
13Vera Dalm1964Amsterdam1:49:441:44:56
14Corrie Nusselder1964Hummelo1:49:571:47:44
15Clara Klinkers1959Annen1:50:351:44:38
16Betsy Meijer1956Haaksbergen1:50:431:47:55
17Ina Stege1955Emmeloord1:51:411:49:26
18Jantje Wiersema1957Oldehove1:51:451:46:47
19Wies van Ravenswaaij1959Veenendaal1:52:041:39:34
20Marjon Werink1963Apeldoorn1:53:371:49:58
21Ankie Hanzens1964Sloten Fr1:53:391:50:22
22Gerrie Ebbeling-van Di1961Nijeveen1:53:401:50:57
23Mieke van den Bos1957Hellevoetsluis1:53:551:49:57
24Nynke van der Kooij1964Deventer1:54:021:44:25
25Jenny Hamminga1955Langedijke1:54:441:49:23
26Hilde van Heuveln1963Zandeweer1:55:251:52:09
27Ineke Duitscher-Hummel1964Woerden1:55:351:51:42
28Afra Galama1955Heeg1:55:361:52:56
29Ingrid Roodink1964Wenum Wiesel1:56:011:53:25
30Annie Osinga1962Soest1:56:091:53:04
31Annet Dijkema1961Garrelsweer1:56:101:46:20
32Annet Grooten1958Oldenzaal1:56:161:55:33
33Sascha Dekkers1959Arnhem1:56:231:49:42
34Pita Hoogendoorn1960Weesp1:56:271:52:01
35Ina Komdeur1960Vlieland1:56:421:49:28
36Patricia van der Zwan1959Apeldoorn1:57:001:51:45
37Josien Greenwood1957Dongen1:57:181:52:31
38Tineke Hoekstra1962Gouda1:57:201:53:20
39Annemiek Leppink1956Haaksbergen1:57:331:54:44
40Jose Verlaan1962Dieren1:57:331:50:40
41Ina Haasewinkel1961Tubbergen1:57:341:54:19
42Suzan Meijer1959Doetinchem1:57:471:53:32
43Margreet Dikken1955's-Gravenhage1:58:001:54:27
44Else Tepper1961Hoogeveen1:58:111:51:24
45Minke Baak1961Woerden1:58:171:47:37
46Irma Dunnewind1963Dalfsen1:58:301:53:49
47Grazyna Hendrix1955Noordwijkerhout1:58:541:58:43
48Helen Smit1959Enschede1:59:241:55:09
49Dineke Mijer1959Oostvoorne1:59:311:53:01
50Alien Scholte1955Yde1:59:441:52:47
51Lenie Stapper1956Katwijk Zh1:59:501:56:13
52Jacquelien van Bloois1964Emmeloord1:59:511:53:33
53Reina Haayema1963Vries2:00:121:56:37
54Gerrie van der Veen1956Rotterdam2:00:141:48:55
55Annemarie van Vliet1959Purmerend2:00:281:50:13
56Anne Molenberg-Voortma1960Finsterwolde2:00:281:51:13
57Karin Monshouwer1964's-Hertogenbosch2:00:371:48:37
58Monica Westra1964Grou2:00:491:58:11
59Anneke van der Leest1960Annen2:00:531:54:55
60Im Brinks1962Assendelft2:01:101:50:18
61Marja van den Burg1962Ter Heijde2:01:291:55:22
62Betsie van Donkersgoed1958Woerden2:01:341:50:53
63Adri Kalkman1962Maassluis2:01:351:55:29
64Corrie Slingerland1962Hellevoetsluis2:01:371:54:18
65Jeannet Nagtegaal1962Grou2:01:451:59:08
66Martha Tiedema1963Leeuwarden2:01:491:54:18
67Mariette Wiegers1959Enschede2:01:501:56:02
68Gerda Nouwen1963Soest2:01:511:54:23
69Anita Klifman1964Soest2:01:511:54:07
70Ans van der Meer1963Garrelsweer2:01:531:53:58
71Mirjam Arkenbout1959Den Burg2:01:581:54:07
72Coby van den Heuvel1963Veenendaal2:02:001:59:37
73Tineke Roorda1956Garrelsweer2:02:031:54:05
74Wilma Markvoort1962Eerbeek2:02:151:56:11
75Dianne Roosenboom1961Zoetermeer2:02:221:58:05
76Anneke Goede1956Landsmeer2:02:261:57:29
77Marjan Bult1961Ruinen2:02:261:54:39
78Ella vanden Berg1963Oosterwolde Fr2:02:291:59:25
79Helma Citroen1962Lisserbroek2:02:431:54:29
80Simone Nieuwenhuyzen1964Parrega2:02:461:51:02
81Annelies Dijkstra1961Haarlem2:02:561:53:29
82Baukje van der Burg1961Cornjum2:02:581:51:48
83Elly van der Kooij1956Zoetermeer2:03:071:54:03
84Lidia Stoelman1961Velserbroek2:03:171:55:43
85Riekie vd Berg1958Stedum2:03:241:55:28
86Marja Vester1960Vogelenzang2:03:262:03:15
87Annet Tjarks-Wieltink1963Zwolle2:03:291:53:25
88Corrine van den Bergen1963De Hoef2:04:061:55:26
89Margreet Noort1955Katwijk Zh2:04:122:00:41
90Astrid de Wit1964Hillegom2:04:211:58:19
91Anita van Zutphen1962Stiens2:04:241:58:12
92Patricia de Vries1957Ede Gld2:04:371:56:17
93Corrie Bussing1962Ede Gld2:04:431:56:17
94Corrie de Jager1955De Cocksdorp2:04:481:53:31
95Bea Downar1960Sint Nicolaasga2:05:112:02:09
96Diny Does1962Haren Gn2:05:141:56:58
97Alita Ordelman1962Doetinchem2:05:172:00:55
98Bea Geurtsen1958Ede Gld2:05:231:57:04
99Mirjam Ernst1960Tolbert2:05:241:58:18
100Akke Jurna1960Soest2:05:271:57:44
101Laetitia Ooms1964Soest2:05:271:57:44
102Hanneke Stam1955Heerenveen2:05:271:58:25
103Trudie Teljeur Vos1956Ridderkerk2:05:321:56:43
104Marja Bruin1962Gytsjerk2:05:342:01:38
105Petra Sluijter1963Maasland2:05:341:58:37
106Liesbeth Cruts1958Veldhoven2:05:371:55:52
107Alie Karman1961Landsmeer2:05:431:59:02
108Wieke Bosma-Wind1960Joure2:05:472:01:35
109Thea Nijhuis1955Enschede2:05:501:55:39
110Gerda Bruinsma1955Bornerbroek2:05:552:01:42
111M Blankvoort-ten Barge1963Eibergen2:06:012:01:43
112Nelly Kempenaar-Yff1955Hauwert2:06:071:55:56
113Alie vd Dries1960Bennekom2:06:091:57:50
114S C Koetje1961Sneek2:06:131:55:44
115Jeannet Huitema1960Leeuwarden2:06:172:01:38
116Annemarie Panhuis1963Dordrecht2:06:281:59:05
117Saskia Koster1964Mijdrecht2:06:291:54:56
118Alie Sinnema-Louwsma1963Jelsum2:06:391:55:28
119Fabienne Tousain1961Zutphen2:06:391:59:07
120Marjolein Poortman1962Goor2:06:431:58:52
121Carla Houwaard1955Katwijk Zh2:07:012:03:29
122Bernadette Jansen-Ulke1960Dalfsen2:07:022:02:22
123Pauline Houtackers1964Venlo2:07:031:58:22
124Renea Gerlach1962Groningen2:07:131:54:58
125Monique van Dorsten1958Harmelen2:07:342:03:10
126Marise Valk1958Amstelveen2:07:502:03:29
127Femia van Rijn1957Diemen2:08:042:01:59
128Alice Hagens1958Rijnsburg2:08:071:56:30
129Siska Folkertsma1963Heerenveen2:08:071:58:07
130Anja Lettinga-Hiemstra1963Ferwert2:08:111:55:42
131Sonja Kerkdijk1963Apeldoorn2:08:131:56:23
132Marian Connotte1961Soest2:08:142:04:23
133Liesbeth Ramler1959Overveen2:08:201:58:53
134Inge Olthof1959Soest2:08:242:04:33
135Geesje Timmermans1962Odoorn2:08:262:03:03
136Hilda Brouwer1964Leeuwarden2:08:271:58:12
137Astrid Gerritsen1964Nijverdal2:08:392:04:22
138Grietje de Groot1964Woudsend2:08:411:58:35
139Marion Lammertink1959Enter2:08:502:04:33
140Tanja Luttik1963's-Gravenhage2:09:002:03:43
141Mirjam Driesen1963Rhenen2:09:081:59:54
142Jelly Douma1964Zutphen2:09:101:58:09
143Agnes Wesselink1961Dalfsen2:09:362:04:56
144Christa Jonker1963Hilversum2:09:372:05:08
145Jacqueline de Jong1964Woerden2:09:371:58:57
146Ineke Telgen1961Apeldoorn2:09:422:06:03
147Els de Boer1962Leeuwarden2:09:472:03:53
148Gerda Bos-Gosselink1961Wichmond2:09:482:09:16
149Esther Benz1964Assen2:09:511:58:24
150Jose Baas-Zondag1957Grou2:10:032:07:22
151Magda Biesheuvel1963Hellevoetsluis2:10:181:57:28
152Marina van Laake1957Terschelling Hoorn2:10:202:09:19
153Anna Veldhuis-Wubs1958Onstwedde2:10:312:02:36
154Marilou Troelstra1958IJlst2:10:392:02:50
155Jolanda Kruger1963Enschede2:10:472:00:44
156Karin Heslinga-Pouwels1957Goor2:10:492:05:25
157Margreet Visch1955Haren Gn2:10:501:59:06
158Anita van Hemert1959Leiden2:10:532:06:17
159Grace Roetert1959Arnhem2:10:561:59:57
160Sonja Dijkstra-De Gort1961Harlingen2:10:582:07:28
161Conny Rooijakkers1961Lisse2:11:052:02:50
162Tineke Schipper1957Nunspeet2:11:071:59:06
163José Driessen1964Twello2:11:092:06:40
164Ina Krijgsveld1956Haren Gn2:11:141:59:30
165Will Kapteyn1958Leiden2:11:152:02:58
166Brenda van Ginkel1955Rotterdam2:11:162:02:14
167Tina Antoni1957Haren Gn2:11:161:59:34
168Karin Siegelschmidt1962Hilversum2:11:171:59:07
169Elly Bijlsma1958Terband2:11:222:00:38
170Geiske de Vries1956Leeuwarden2:11:292:04:00
171Nia Berk1956Oegstgeest2:11:301:59:59
172Mayke Verweij1961Bilthoven2:11:382:01:42
173Gerda Klooster1964De Wilgen2:11:462:00:00
174Riet Modderkolk1955Bennekom2:11:512:03:27
175Sietske Slob1960Leeuwarden2:11:552:03:57
176Co van der Werf-Hahury1955Zwolle2:11:562:02:44
177Elly Trommelen1957Dongen2:11:572:07:02
178Marianne kokshoorn van1956Stiens2:12:042:05:55
179Henriette Kruger1964Groningen2:12:072:01:48
180Liesbeth Lagerwey1962Terschelling Midslan2:12:092:11:11
181Hilda Knop1961Terschelling West2:12:092:11:09
182Doritha de Koning1957Landsmeer2:12:102:00:25
183Hennie Wesseling1959Assen2:12:152:05:15
184Klaske vd Wal1958Menaldum2:12:172:05:17
185Ina van Es1964Eelde2:12:212:04:09
186Hanny Laskewitz1957Drachten2:12:262:05:13
187Elsbeth van der Ham1961Lisse2:12:292:04:14
188Geja Sikkes de Vries1964Sloten Fr2:12:362:09:17
189Jolanda Buisman-Verwei1957Papendrecht2:12:492:04:38
190Suzan Groeneveld1961Lelystad2:12:592:08:57
191Margot Verstegen1960Utrecht2:13:222:03:39
192Roeleke Dragt1957Zwolle2:13:242:03:18
193Liesbeth van den Haak1958Rijnsburg2:13:422:02:06
194Saskia de Ruigh-De Mee1957Zeist2:13:442:02:54
195Gerda de Vries-Bruinja1960Drachten2:13:452:04:07
196Nelja Kaspersma1961Sneek2:14:122:03:43
197Ulla Angenendt1964Bocholt (GER)2:14:252:07:36
198Elly Germes1955Gieten2:14:252:11:13
199Cora Repkes1963Stiens2:14:272:10:38
200Corine Verbeek1962Amsterdam2:14:322:08:17
201Monique Versluis1956Driebergen-Rijsenbur2:14:382:04:40
202Annemarie van Geest1957Rijnsburg2:14:392:05:29
203Trudy Buren1955Duivendrecht2:14:502:02:34
204Heep Gall1963Sint Nicolaasga2:15:132:02:52
205Jeannette Veldhuizen1964Ede Gld2:15:152:06:55
206Lies Klumper1955Amsterdam2:15:272:12:51
207Jo Stokkers1957Haaksbergen2:15:302:12:42
208Eefke van de Scheur1955Veenendaal2:15:412:03:12
209Louise Hexspoor1962Utrecht2:15:442:09:00
210Nienke Brouwer1961Wageningen2:15:542:11:12
211Ans Scholte1955Enschede2:15:582:04:23
212Linda Vloedbeld-Montei1960Apeldoorn2:16:062:04:17
213Marjo Jager1961Vught2:16:062:03:46
214Lia Huijskes1958Soest2:16:102:03:44
215Marianne van der Velde1957Dongen2:16:142:11:14
216Annejet Mattijssen1963Lent2:16:152:05:42
217Carla Bisseling1959Driebergen-Rijsenbur2:16:272:06:29
218Petra Schimmel1961Soest2:16:312:12:39
219Jouk Dijkstra1956Appelscha2:16:362:06:46
220Elly Bokma1962Maarssen2:16:482:13:23
221Carla Spek1958Bodegraven2:16:492:12:42
222Nellie Ouweltjes1963De Woude2:16:512:05:06
223Sylvia Kater-Kerkhoff1964Heemskerk2:16:532:04:07
224Astrid Heeringa1959Groningen2:17:122:04:59
225Christien de Jong1962Midlum2:17:302:05:18
226Yvonne Hogenkamp1963Nijkerk Gld2:17:332:07:01
227Jetske Vulsma1960Amstelveen2:17:342:08:39
228Monique van Buuren1963Baarn2:17:362:08:25
229Jenny Haze Gunnink1957Meppel2:17:372:14:54
230Lida Anbergen1955Nieuw Buinen2:17:442:09:50
231Yvonne Reintsema1959Gasselternijveensche2:17:442:09:50
232Netty van Offeren1961Veenendaal2:17:482:05:20
233Saakje Berkenbosch1955Oldeberkoop2:17:562:10:05
234Sjoerdtje Keizer1962Tzum2:18:002:05:13
235Ank Verhoeff1958Heerenveen2:18:192:11:21
236Sonja Olthuis1958Amsterdam2:18:202:05:57
237Sherryl Sveiven1961Haarlem2:18:232:07:56
238Hanny Batenburg1957Winsum Gn2:18:262:08:13
239Gerda Smilda1964Wehe den Hoorn2:18:402:07:14
240Els van Leeuwen1963Amsterdam2:18:572:12:42
241Neel van Mourik1959Ravenswoud2:19:052:15:17
242Marijke van Schijndel1961Helvoirt2:19:122:13:18
243Harma Vandam1958Donkerbroek2:19:282:06:32
244Margret Overgoor1960Vught2:19:322:07:12
245Marjolein Staal1962Weidum2:19:432:09:36
246Ellen Greuter1958Dronrijp2:20:022:08:20
247Jet van der Maaten1963Amsterdam2:20:302:10:32
248Fokelien van der Meule1960Leeuwarden2:20:352:12:02
249Elly van Veen1955Soest2:20:392:12:59
250Caroline van der Goot1962Heerenveen2:20:572:08:34
251Anke Sikma1963Hoornsterzwaag2:21:002:08:42
252Hanneke Korendijk1954Zwolle2:21:082:09:23
253Hilja Smits1959Eelde2:21:082:12:56
254Ingrid Hoekstra1960Akkrum2:21:092:14:07
255Mieke Pater1964Oldenzaal2:21:182:13:20
256Lineke Tepper1955Zwolle2:21:332:14:44
257Lidwien Broenink1960Joure2:21:342:16:34
258Ina Veenstra1961St. Nicolaasga2:21:412:09:19
259Mirjam Bode1956Amsterdam2:21:592:17:10
260Inge Bode1960Amsterdam2:21:592:17:11
261Trees van Leeuwen1955Noordbroek2:22:122:11:33
262Petra Bosman1960Amersfoort2:22:212:12:22
263Riet vd Meer (Zitvast)1955Baambrugge2:22:212:13:51
264Tea van der Hoek1957Bedum2:22:362:18:42
265Anneke Varkevisser1957Katwijk Zh2:22:422:16:57
266Hanneke van der Blom1962Krimpen aan den IJss2:22:502:12:09
267Wilma Leunge1963Rijssen2:23:122:18:59
268Carla Damink1958Groningen2:23:162:10:58
269Mascha Voster1959Almere2:23:162:12:12
270Annemarie Bekker1963Soest2:23:172:10:51
271Jolande Landzaat1959Amsterdam2:23:192:11:46
272Willemijn Berk1956Leiden2:23:202:11:45
273Miriam kroes van Gelde1958Wormer2:23:222:10:38
274Agnes Zaagsma1956Zaandijk2:23:222:10:38
275Katy van Ree1960Leusden2:23:282:16:58
276Marlene Spanjer1958Terschelling West2:23:452:23:21
277Mai Adriaensen1955Apeldoorn2:24:202:17:29
278Frida Bilterijst-d Wed1957Enschede2:24:212:12:46
279Jenny Neuman1964Joure2:24:322:20:45
280Regien Kievits1963Vught2:24:332:12:13
281Hedwig Darley1961Amsterdam2:24:342:13:56
282Nynke Hoogendoorn1964Nieuwegein2:24:362:15:44
283Marie Haisma1961Harlingen2:24:492:12:42
284Martha Thenu1955Assen2:24:522:14:31
285Marina Stap1963Haaksbergen2:25:192:18:53
286Alie Schokker1958Aduard2:25:462:18:56
287Astrid Lodewijkx1963Ermelo2:25:512:19:34
288Trees Stens1959Apeldoorn2:25:522:14:03
289Liesbeth Mols1961Linschoten2:25:562:22:04
290Connie Jongejan1963Emmeloord2:26:002:15:44
291Gelske Jager1963Driesum2:26:512:15:40
292An Bierman1956Annen2:26:582:16:59
293Marielise Darley1960Hilversum2:27:502:17:13
294Toos Koning1962Oudehorne2:27:542:15:37
295Joan Terpstra1961Hilversum2:27:592:15:50
296Trudy Tomson1959Sint Jansklooster2:28:032:17:20
297Ellis Mackenzie1962Groningen2:28:072:19:08
298Carin Janse1962Amsterdam2:28:102:18:53
299Anja Jongsma1961Katlijk2:28:182:16:25
300Ella Gruiters1961Sliedrecht2:28:242:20:13
301Ietsje Popma1964Blauwhuis2:28:412:16:53
302Simone Volbeda1956Almere2:28:512:17:12
303Pieternel van Kreij1957Groenlo2:29:102:17:01
304Marga Mulder1954Diemen2:29:182:24:05
305Willy Dekker1964Ebmatingen (SUI)2:29:242:24:38
306Gisčle van Zeben1957Stolwijk2:29:342:18:00
307Sien Saija1956Assen2:29:492:19:29
308Janny Aarden1962Zwolle2:30:002:20:54
309Anja Boot1956Orvelte2:31:102:18:56
310Akky Couperus1956Tolbert2:31:102:21:41
311Inge Kools1959Leeuwarden2:31:212:28:09
312Harriet Poot1964Utrecht2:31:222:19:13
313Nel Rol1960Oostknollendam2:31:512:19:05
314Els Thoen1959Warmond2:31:562:21:20
315Margreet Reekers1962Terschelling Midslan2:32:122:31:20
316Elisabeth de Boer1956Katlijk2:32:322:20:39
317Karin Engelsman1962Edam2:32:382:22:22
318Dineke Rekker1955Tolbert2:32:462:23:16
319Linda Smit1963Assendelft2:34:202:21:34
320Margreet Moesman1959Zwolle2:34:552:25:59
321Gerda van Wier1960Almere2:35:082:22:52
322Leonie Deutz1955Zeist2:35:252:24:43
323Gemma van Erkelens1961Krommenie2:35:342:22:49
324Dicky van Vliet-Schuur1955Woerden2:35:422:24:56
325Colina van der Heide1959Katlijk2:35:452:26:10
326Corrie van Herwijnen1958Barendrecht2:36:042:25:12
327Francis Tomesen1962Doetinchem2:36:232:25:45
328Hannie van Donselaar1956Culemborg2:36:352:29:45
329Marleen Bos1961Groningen2:36:372:25:24
330Miriam Poort1962Almere2:36:452:24:30
331Sylvia Haverkamp-Hooge1962Nunspeet2:36:562:24:15
332Joke cremer Bakker1957Gorredijk2:37:052:28:14
333Anja Beks1958Kaatsheuvel2:37:152:24:51
334Jolanda Nijenhuis1963Minnertsga2:37:212:26:10
335Joke van Lonkhuijzen1960Purmer2:39:202:28:44
336Hanny Westhuis van Zuy1960Nunspeet2:40:462:28:05
337Gerda Hardam - Postma1959Heerde2:40:482:30:31
338Jessica van Urk1964Terschelling West2:40:482:40:24
339Aline Koning1962Amsterdam2:40:522:29:07
340Janneke Vermeent1955Tonden2:41:012:28:36
341Jolanda Donkersloot1962Amsterdam2:41:132:31:56
342Joke vd Graaf1959Zevenhoven2:43:202:30:51
343Wiesje Rutgers1961Terschelling Midslan2:45:332:44:41
344Mieke van Gelderen1955Wormerveer2:49:332:36:49
345Marian Luursema1959Groningen2:49:402:40:40
346Fenny Kanning-Cazemier1960Lettelbert2:50:362:41:06
347Jacueline Hoetmer1961Wekerom2:53:002:40:28
 
V55, 21,1 RECREANTEN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Arda van den Bogaard1951Heerhugowaard1:51:581:40:26
2Margreet Berkhof-Cobel1946Alkmaar1:52:031:40:33
3Wil Vos1954Rotterdam1:52:551:47:46
4Annie Wilmer vd Homber1954Venlo1:53:321:50:35
5Pieta Sloot-de Jong1954Heerenveen1:54:591:50:54
6Tjitske Wijngaard1948Apeldoorn1:55:161:47:31
7Femmie Tuin1954Hasselt1:55:241:50:33
8Regina Hoornenborg1943Leimuiden1:56:211:45:03
9Corry Rooijakkers1951Dalfsen1:57:411:53:02
10Jeanne Kanning1953Zwolle1:58:031:47:02
11Wilma Noort1953Katwijk Zh1:59:091:55:32
12Kea de Boer-Meulman1949Tolbert1:59:501:52:47
13Anke Peterson1950Leeuwarden1:59:531:59:20
14Loes Goede1952Landsmeer2:01:461:56:50
15José de Groot1951Zoetermeer2:02:551:53:51
16Nel Stoffels1953Bergen op Zoom2:03:021:57:12
17Liesbeth Rensman1943Leiden2:03:141:58:40
18Willie Muizer1954Leeuwarden2:03:401:56:10
19Marry Hooijer1953Zwolle2:03:491:56:29
20Irma Briejer1954Voorthuizen2:03:591:58:33
21Mieke Baken1947Leiden2:04:062:04:06
22Ineke Terpstra Nagel1953Amsterdam2:04:351:55:06
23Gerda Oostveen1946Meerkerk2:04:352:01:25
24Ida Hoekstra1951Akkrum2:04:462:01:40
25Lidwien Siemerink1952Oldenzaal2:05:121:58:57
26Lyda Jansen1952Bavel2:05:192:01:45
27Ria Kerkhof1949Tolbert2:05:451:58:38
28Maria Best1954Yde2:06:511:59:55
29Diana Vester1940Utrecht2:07:251:57:31
30Margriet Koekoek1945Rogat2:08:081:59:05
31Thea van den Berge1945Hazerswoude Dorp2:08:082:02:12
32Tineke Heres1947Zuidwolde Gn2:08:112:07:37
33Cecile de Vries1953Raamsdonksveer2:08:482:05:17
34Jeannette Verspuij1954Oegstgeest2:09:061:57:36
35Marijke Stark1954Oosterend Nh2:09:192:03:37
36Bernadette Reij1948Maarssen2:09:292:02:55
37Geke Moes ten Brug1953Nijeveen2:09:572:07:18
38Yvonne Meijer1952Zwanenburg2:10:302:01:01
39Marja Slijkhuis1953Bennekom2:11:512:03:27
40Tilly Renckens-Ganzebo1952Drachten2:11:572:07:33
41Ineke Hekking-Weijma1950Rotterdam2:12:062:01:37
42Evelien Haas1949Goor2:12:162:07:57
43Rita van der Krogt1948Rijnsburg2:12:292:04:14
44Metty Vellinga1947Ermelo2:12:302:06:02
45Gerda van Dam1949Rotterdam2:12:322:07:22
46Chris Vos1947Tynaarlo2:12:462:06:35
47Janny Suselbeek1954Ruinen2:13:152:09:55
48Henny Lugten-Wijmenga1954Soest2:13:492:10:57
49Gerry Michel-ten Have1950Zwolle2:14:022:03:54
50Corrie Spoelstra1948Balkbrug2:14:042:07:40
51José Oostvogels1947Eindhoven2:14:102:01:46
52Marry vd Klooster1951Hendrik Ido Ambacht2:14:162:05:27
53Helga de Jonge1954Kropswolde2:14:352:11:17
54Mieneke Ophoff1950Zwolle2:14:502:04:43
55Grada Asta1948Eerbeek2:14:562:08:53
56Jeltje Gras1952Landsmeer2:15:182:10:18
57Helma Smeenk1950Enschede2:15:282:02:25
58Elly Labee1954Rijen2:16:192:11:22
59Joke Stroombergen1953Huizen2:16:232:06:25
60Margriet Prins1951Velsen-Zuid2:16:522:09:08
61Lil Lindeijer1940Nieuw Vennep2:17:092:10:43
62Claske Braun-de Rooy1942Alphen aan den Rijn2:17:092:10:43
63Evelyn Nieuwland1954Wezep2:17:162:13:59
64Riek de Nobel1950Leiderdorp2:17:302:12:54
65Jose Mesman1954Leiden2:17:302:12:55
66Ria Hooftman1946Boskoop2:17:542:11:30
67Reineke Tjho-Heslinga1941Amsterdam2:18:362:13:07
68Dirkje Visser1951Rotterdam2:18:432:08:14
69Atie Zijlstra1951Landsmeer2:19:312:07:43
70Willie Zwart1954Kaatsheuvel2:19:502:14:52
71Hanneke van Olst1954Nunspeet2:19:582:07:58
72Patricia van der Ven1947Zoeterwoude2:20:162:15:40
73Tineke Blaauw1951Franeker2:21:082:13:15
74Marianne Robert1945Amsterdam2:21:512:12:27
75Ans Smits-van Rooijen1947Soest2:21:542:14:23
76Joke van Brug1947Landsmeer2:22:082:10:20
77Dymphi Vermelis-Petit1948Veldhoven2:22:132:09:49
78Margreet van Harsselaa1952Haaksbergen2:22:302:16:04
79Annie Roosjen1944Leeuwarden2:22:442:10:49
80Mieke van Rooy1947Hilversum2:22:492:14:38
81Martha Wantenaar1949Soest2:23:102:10:44
82Antoinette Terberg1954Soest2:23:242:10:58
83Mariëtte Klein1953Ede Gld2:23:432:11:01
84Mieke Schouten1948Polsbroek2:23:512:11:44
85Greet van Rijn1951Eelde2:23:572:15:43
86Agnes Jut-Oostveen1950Woerden2:24:052:13:21
87Ria van Arnhem- vd Vli1947Woerden2:24:052:13:22
88Akke Wijngaard1949Apeldoorn2:24:192:17:29
89Carla Debets1951Doetinchem2:24:262:15:51
90Gre de Kloet1952Alphen aan den Rijn2:24:352:17:31
91Willy van Vliet1946Rogat2:24:382:15:36
92Marline Visscher1950Alphen aan den Rijn2:25:102:18:46
93Joke de Vries1948Purmerend2:25:352:22:12
94Thea Verkaaik-Isarin1937Groningen2:25:372:18:26
95Anneke Sijtsma1952Leeuwarden2:26:172:14:15
96Ietje Veldman1947Eelde2:28:282:22:13
97Ankie van der Velde-Li1950Grou2:29:242:26:44
98Anneke van Oord1953Zuidlaren2:30:052:18:22
99Deddie Hartlief1954Haren Gn2:30:122:19:14
100Lies de Vries-Groen1953Broek Fr2:30:402:17:47
101Elly de Wit1950Sassenheim2:31:072:25:05
102Johanna Kempenaar1938Rijnsaterwoude2:32:162:20:43
103Joke Heijmans1954Dordrecht2:32:402:20:03
104Trees Bons1952Eindhoven2:32:462:20:22
105Ineke Martijn-Guicheri1940Dronrijp2:34:082:28:39
106Tineke Langelaar1949Krommenie2:34:202:21:36
107Antoinet Stevens1952Apeldoorn2:35:352:28:44
108Marianca Holleman1947Woerden2:35:412:24:56
109Rika Stork1948Woerden2:35:412:24:55
110Jannie van der Wal1953Sneek2:35:422:26:54
111Dorie Maasland1950Bennekom2:36:222:24:19
112Fien van Herwaarden1954Terschelling West2:36:432:36:20
113Toos van Wijnbergen1952Grou2:36:442:24:43
114Anna van der Staaij1950Landsmeer2:37:202:25:32
115Nicolette Boot-de Vrie1953Nunspeet2:37:452:25:05
116Henderijetta Winter1949Groningen2:39:162:35:33
117Ellen Oosterbeek1954Bedum2:39:202:35:24
118Grietje Waalkes1944Tolbert2:40:212:30:51
119Henny Rijpkema - Koppe1953Landsmeer2:41:132:31:56
120Carla Wijngaard1949Baak2:41:482:34:57
121Loly de Jong - Berger1952Heerenveen2:44:252:41:40
122Rika Ploeg1944Leek2:50:362:41:07
123Jenny Stuivenberg1953Roden3:03:302:51:50
124Geertruid Kortmann1949Zeist3:09:292:59:45
125AnneMarie Buschers1951Zeist3:09:292:59:44
 
MSEN, 42,2 WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Christiaan Hemstede1979Climax2:40:512:40:51
2Stefan van der Pal1980SV Friesland2:43:542:43:53
3Paul van Haaren1974TTW2:58:592:58:58
4Erik Goossen1971Scheldesport2:59:142:59:12
5Peter Mulder1974HAC '633:25:203:25:18
6Ron Jimmink1972Loopgroep PK3:28:263:28:13
7Richard Ippel1974Wieringermeer3:30:483:30:41
8Hans Stegeman1972Loopgroep PK3:38:153:37:57
9Sjouke Venema1972SV Friesland3:42:193:42:03
10Jarno van der Veen1979AAC '613:47:363:47:15
11Wilfred Brons1978ASV3:55:273:55:02
12Meindert Hibma1971Loopgroep PK4:08:244:08:12
 
M40, 42,2 WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Dirk de Vries1963Impala2:54:232:54:22
2Johan Matthijsse1963Loopgroep PK2:59:592:59:57
3Sieds Wiersma1962Impala3:02:443:02:42
4Ronald Meijer1969AAV '363:03:293:03:21
5Rob van Noordt1964Olympus '703:03:393:03:37
6Anton Slagers1967Groningen Atletiek3:05:023:04:58
7Ignas Dümmer1966AAC '613:05:483:05:46
8Karel Lokhorst1966De Gemzen3:05:593:05:57
9Ben Kerkvliet1961Leiden Atletiek3:06:243:06:20
10Juriaan Simonis1965avVN3:06:343:06:27
11Peter Ligthart1964PEC 19103:08:543:08:52
12Simon Luckett1961KAV Holland3:09:323:09:30
13Van der geest Daan1962SV Friesland3:11:263:11:24
14André Postema1969Atletiek Maastricht3:11:503:11:42
15Robin Hooghiemstra1969Atletiek Maastricht3:12:263:12:19
16Gert Evers1962AV '343:16:203:16:18
17Mark de Boer1968Energie3:16:253:16:13
18Gerard Verveer1960Energie3:16:253:16:15
19Jouke Jorritsma1964Impala3:17:103:17:05
20Frank Zondag1963AAC '613:18:073:18:05
21Ton ten Kate1960Waterweg3:21:173:21:08
22John Sloot1969SV Friesland3:21:383:21:36
23Pedro Heezen1969Spark3:23:503:23:48
24Kees van de Wetering1963Isala '963:24:083:24:00
25Jan Prins1964AAC '613:26:573:26:42
26Erik Boehle1963Energie3:27:223:27:10
27Jan Schipper1963Loopgroep Bedum3:28:193:28:02
28Harry Pot1962LAAC Twente3:28:513:28:39
29Oscar de Jong1963Artemis3:29:073:28:55
30Ronald van Ingen1964AV '343:30:013:29:57
31Henk Doorten1963AAC '613:31:123:31:02
32Erik Steenbeek1964Astylos3:31:233:31:06
33Roland Groen1964Voorne Atletiek3:32:203:31:45
34Peter Boer1963AAA3:32:323:32:19
35Kees Kuiper1962AV '343:35:013:34:58
36Jean-Louis Schlienger1964Rosheim (FRA)3:35:203:34:59
37Rene Hermsen1964Marathon Pim Mulier3:35:483:35:42
38Arien Bakker1962the Hague Road Runne3:36:323:36:15
39Hielke Nienhuis1969SV Friesland3:37:053:37:04
40Adri Tuytel1961AAA3:38:113:37:58
41Edwin Icke1965avVN3:39:343:39:27
42Robert Wielinga1963Loopgroep Aart Stigt3:40:033:39:42
43Dimitri Wieker1961Essen (GER)3:41:213:41:16
44Peter Boltjes1960Aquilo3:45:333:45:25
45Emiel van der Graaf1960Groningen Atletiek3:46:373:46:20
46Jodi Kremer1966Loopgroep Bedum3:46:523:46:47
47Benno Lutje Wagelaar1960LAAC Twente3:46:573:46:54
48Marc van Gelder1961Arena3:47:443:47:22
49Hans van Klaveren1964Energie3:48:303:48:17
50Hink Slagter1961Hunzerunners lpgrp A3:48:413:48:27
51Jeroen Moser1964Groningen Atletiek3:49:243:49:22
52Lars Toonen1963ATC '753:49:403:49:12
53Schmitz du Moulin1968LAAC Twente3:51:403:51:28
54Nico Hagen1962LAAC Twente3:54:243:54:13
55Dick van der Klei1963the Hague Road Runne3:55:353:55:20
56Richard Hol1960Triathlon3:55:353:55:29
57Philip Meijer1963Loopgroep Bedum3:56:193:56:04
58Catrinus Bouma1965Loopgroep Nienoord4:01:564:01:34
59Dick Kroon1964LVA Plantaris4:04:104:03:47
60Henk van der Meiden1963Triathlon4:04:354:04:32
61Hermen Grasman1964ATC '754:04:424:04:15
62Martin Veenhuizen1969AAC '614:08:074:08:06
63Thierry Loth1968Rosheim (FRA)4:14:174:13:56
64Albert Heikens1960ATC '754:25:584:25:37
65Wim de Kwant1961PAC4:29:484:29:28
66Ed van der Meer1963LVA Plantaris4:47:584:47:34
67Jan Grobben1964LAAC Twente4:53:324:53:10
68Marco Bruggemans1962PAC5:04:535:04:33
 
M50, 42,2 WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Henk Derks1955avVN2:59:292:59:27
2Wim Bakker1958SV Friesland2:59:452:59:43
3Harry Rutgers1956Loopgroep Bedum3:03:513:03:48
4Ruud Kok1956AV '343:07:173:07:16
5Banning Cees1959AV Castricum3:12:543:12:37
6Karel Vos1956AAC '613:15:583:15:57
7Pim van den Heuvel1951Loopgroep PK3:16:503:16:47
8Klaas Abrahams1952Loopgroep Hoorn3:16:563:16:53
9Peter Suijkerbuijk1956Diomedon3:19:353:19:31
10Frans de Raadt1958Energie3:21:383:21:27
11Anton van der Lubbe1956RRZ3:21:593:21:55
12Frans Dorrestein1954Eindhoven Atletiek3:22:173:22:08
13Herman Geritz1959SV Friesland3:23:393:23:25
14Laas Bonnema1956SV Friesland3:24:003:23:57
15Lútsen Wijma1956SV Friesland3:24:053:23:53
16Jan Bogaard1951De Gemzen3:25:133:24:54
17Mo Idrissi1952DEM3:25:313:25:04
18Ad Peltenburg1950RRZ3:29:093:29:04
19Cor Mandigers1958Eindhoven Atletiek3:30:203:30:11
20Walter Toebes1957AV '343:30:543:30:51
21Joep Jillings1958Ciko '663:31:333:31:14
22Henny Driessen1954De Liemers3:32:473:32:43
23Piet Boskma1952AV Heerenveen3:35:173:35:09
24Dirk Jimmink1950Loopgroep PK3:37:473:37:34
25Harry Wolters1951ATC '753:43:283:43:08
26Peter Verkaaik1958Loopgroep PK3:43:303:43:26
27Frank Harms1955Haarlemmermeer3:45:363:45:28
28Paul van der Zande1956GAC Hilversum3:48:433:48:39
29Herman Euverman1953PEC 19103:48:513:48:29
30Lieuwe van Loon1958Waterweg3:48:583:48:46
31Peter vd Hulst1956Loopgroep Bedum3:48:593:48:45
32IJsbrand Reijneveld1958PEC 19103:49:323:49:25
33Hans-Jürgen Klein1953Essen (GER)3:50:103:50:00
34Michel Albers1959Loopgroep De Drentsc3:52:103:51:54
35John Bekke1955Atletics Nijverdal3:53:083:52:48
36Klaas Laan1958Phanos3:53:213:53:13
37Uwe Braun1958Essen (GER)3:54:333:54:23
38IJnze de Vries1953AAC '613:54:343:54:19
39Gerard van der Zijden1953Haag Atletiek3:54:463:54:27
40Duco Zijlstra1957SV Friesland3:55:143:55:12
41Wilbert Roeleveld1955Ron Clarke3:55:243:55:00
42Bertus van Elburg1952Atletics Nijverdal3:56:043:55:54
43Eddy Olthoff1955Loopgroep De Drentsc3:56:333:56:13
44Jaap Hengeveld1955Triathlon3:58:083:58:02
45Johan Kamps1959ATC '754:04:424:04:14
46Dick Slof1952Clytoneus4:06:454:06:31
47Dik Jagersma1954SV Friesland4:15:184:13:55
48Edsel Sambro1952SV Friesland4:16:374:16:26
49Ton van Laethem1951Nijmegen Atletiek4:18:304:18:07
50Herman Holterman1953LAAC Twente4:27:524:26:13
51Abdellah ait Tami1955Loopgroep Astrea4:31:424:30:30
52Rainer Kettelhake1954Essen (GER)4:32:134:31:50
53Jan Pieters1956Loopgroep PK4:32:504:32:20
54Albert Bos1956SV Friesland4:46:354:46:19
55Jan van der Hoek1951SV Friesland4:56:014:55:45
 
M60, 42,2 WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Jan Veltman1945AV '343:18:243:18:22
2Martien van den Akker1945Altis3:28:553:28:47
3Henk Schuitema1947Loopgroep Bedum3:30:393:30:24
4Johan van Noordenburg1949AV Heerenveen3:33:183:33:11
5Leonhard Doetsch1942Essen (GER)3:35:113:35:06
6Roel Ribbink1946avVN3:43:533:43:48
7Karst Anema1946SV Friesland3:51:183:51:03
8Wilfried Crauwels1946Mechelen (BEL)3:58:063:57:53
9Harry van Maanen1948Haag Atletiek4:09:054:08:43
10Rob Salomonson1947Spirit Lelystad4:17:404:16:12
11Cor Zeemans1948SV Friesland4:42:164:41:57
 
VSEN, 42,2 WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Jolanda Jansen1978SV Friesland3:36:173:36:13
2Katelijne Lodde1976Phanos3:50:193:50:13
3Aleid Pans1978the Hague Road Runne3:55:323:55:17
 
V35, 42,2 WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Inge Tijsmans1965Loopgroep Hoorn3:18:123:18:08
2Claudia Wesselman1969SV Friesland3:21:083:20:58
3Diana den Hertog1968AV Nijkerk3:31:573:31:49
4Geke Venema1966Athleta3:39:473:39:42
5Carina Juch1967Arena3:47:433:47:21
6Rianne Vossers1969AAA3:50:113:48:49
7Jeanette Huls1969ATC '754:04:424:04:16
8Matty Lupker1967Nijmegen Atletiek4:34:034:33:39
 
V45, 42,2 WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Ida Verduin1958avVN3:17:223:17:13
2Jacqueline Veth1958RRZ3:23:223:23:19
3Janny Jonker1962AV '343:26:073:26:04
4Mieke Hekkers1964Daventria3:26:333:25:50
5Gerry Visser1963LAAC Twente3:27:343:27:24
6Petra van Tongeren1963STAP3:33:393:33:36
7Jorien van den Doel1962Fortuna3:36:003:35:42
8Nellie van der Made1955AAC '613:42:373:42:27
9Hanneke Verheul1955AAC '613:43:253:43:18
10Afke Hekman1962ATC '753:44:563:44:38
11Jantsje Lageveen1960Impala3:45:153:45:08
12Truus Bekke1958Atletics Nijverdal3:49:103:48:52
13Frouwkje Herder1958LSV Invictus3:53:553:53:44
14Wilma Sangers1964SV Friesland3:57:043:56:46
15Joyce Dijkhuizen1964RRZ3:58:233:58:17
16Winy Grent1962Loopgroep Hoorn3:59:363:59:22
17Yvonne van Keulen-Jeke1958Triathlon4:00:344:00:18
18Ineke Scheffer1958SV Friesland4:00:563:59:49
19Evelyn Schipper1964Loopgroep Bedum4:01:094:00:52
20Ada Groeneveld1959Climax4:05:564:05:44
21Annelies Appelhof-Noor1959AAC '614:08:064:07:59
22Helen Verstoep1958SV Friesland4:49:204:49:04
 
V55, 42,2 WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Bets Gerritsen1949Ron Clarke3:37:503:37:45
2Janny Klarus1953Loopgroep Bedum3:45:223:45:05
3Gerda Damen Janssen1953avVN3:46:003:45:25
4Ria van Dam - de Haan1953Loopgroep De Drentsc3:48:163:48:02
5Heleen Oterdoom1954ATC '753:48:433:48:25
6Angela Veld1950Statina3:50:043:50:00
7Christl Heine1948Wolfenbüttel (GER)4:17:184:17:02
8Elisabeth Pama1951Ron Clarke4:22:594:22:39
 
MSEN, 42,2 RECREANTEN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Friso Wolters1976Amsterdam2:58:162:58:12
2Roy te Lintelo1970Enschede3:05:543:05:22
3Jendo Eelke Visser1978Deventer3:09:483:09:23
4Pieter Bloemberg1976Groessen3:10:253:09:45
5Eric Crombaghs1977Eindhoven3:16:233:15:34
6Johan de Jong1970Haren Gn3:18:553:18:25
7Walter Immerzeel1975Utrecht3:19:423:18:50
8Martijn Rutte1970Assendelft3:22:073:20:43
9Giorgio Delea1976Leeuwarden3:23:113:22:46
10Hein Dijkstra1978Oosterbierum3:29:563:29:01
11Tom Nijland1971Borculo3:32:113:31:06
12Tsjeard Hofstra1981Wommels3:32:553:31:58
13Hajo Jonker1971De Rijp3:34:583:34:30
14Pjerke Pover1976Arnhem3:35:153:34:29
15Martijn Quak1971Haarlem3:35:313:34:10
16Sjoerd Huinink1973Haren Gn3:35:313:35:02
17Miron Ziekman1973Luxembourg (LUX)3:37:583:36:26
18Fekke Fekkes1969Koudum3:38:273:37:55
19Joris Ruhe1971Haarlem3:38:333:37:57
20Han van den Berg1970Zwolle3:40:043:39:25
21Ivo Limpens1974Veldhoven3:41:063:40:14
22Bob van der Vlist1978Rotterdam3:43:443:42:51
23Ritchie Limaheluw1980Leeuwarden3:43:483:42:18
24Johan Wolthuizen1970Sneek3:44:443:44:10
25Wouter Assink1979Enschede3:49:573:48:37
26Michel Winkels1971Zierikzee3:51:203:50:33
27Durk Haitsma1970Franeker3:51:223:50:35
28Pepijn Tammeling1970Zevenaar3:51:433:51:02
29Vyan Vonk1970Gouda3:54:063:53:31
30Ingo Uytdehaage1973Amsterdam3:54:493:53:28
31Sebastian Hufe1984Rhede (GER)3:55:503:54:48
32Wiebe Bareld Kootstra1973Twijzelerheide3:55:523:55:21
33Paul Balstra1973Almelo3:56:163:55:49
34Dmitri Hendriksen1970Egmond aan Zee3:56:513:55:08
35Michel Manintveld1980Apeldoorn3:59:143:58:35
36Marcel Sysling1971Steenwijk4:00:133:59:20
37Ramon Sijmons1977's-Gravenhage4:00:513:59:51
38Kees Stelwagen1969Doetinchem4:03:004:02:15
39Ewout Lap1981Utrecht4:06:544:06:08
40Jesper Onrust1985Oostzaan4:07:124:06:28
41Lukas Gortemaker1976Utrecht4:08:284:07:14
42Luuk Smeets1971Diever4:09:454:08:56
43Eldert Teijema1974Heerenveen4:11:364:10:05
44Wout Albers1982Amsterdam4:11:404:10:54
45Kees van der Laan1971Heerenveen4:13:304:12:29
46RJT Lahaye1973Baexem4:14:034:13:13
47Onno Kramer1980Gersloot4:15:134:14:31
48Rob Roelofs1973Hoofddorp4:15:254:14:19
49Jens Grothe1971Oberhausen (GER)4:16:284:15:51
50Peter Weijer1970Winsum Fr4:18:044:17:12
51Willem Postma1988Beetgum4:19:044:17:54
52Edwin Hageman1970Blaricum4:19:544:18:28
53Teije Velds1982Reduzum4:20:214:19:14
54Einte van der Wal1970Amsterdam4:21:274:20:12
55Jurgen van der Wal1971Leeuwarden4:23:254:22:25
56Koen Zijlstra1983Oudeschoot4:25:314:24:25
57Jeroen Kooijman1970Zeist4:26:034:24:56
58Ruud van Bokkem1971Hendrik Ido Ambacht4:27:154:26:26
59Marc Lammertink1970Beverwijk4:29:214:28:13
60Robin Brandon1970Bronkhorst4:42:084:41:21
61Barend van Wonderen1984Amsterdam4:43:124:42:25
62Joel Gat1975Torrance (USA)4:46:104:44:47
63Arno van den Vlekkert1979Rotterdam5:01:435:00:06
 
M40, 42,2 RECREANTEN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Meint Waterlander1961Amstelveen3:12:173:11:44
2Gerard Terwisscha van1961Haren Gn3:12:273:11:56
3Henk van Wijhe1965Deventer3:12:343:11:50
4Marco Polman1967Oosterbeek3:14:563:13:21
5Michiel Diependaal1962Velserbroek3:15:133:14:40
6Jouke de Vries1960Haren Gn3:18:553:18:26
7Cees Hoeksema1963Garrelsweer3:20:203:19:35
8Henk Korteschiel1964Steenwijk3:21:413:21:13
9Derk Boschman1963Terschelling West3:22:263:22:20
10Cees Dijkstra1963Menaldum3:24:043:23:37
11Richard Koomen1962Wervershoof3:24:123:22:17
12Joost Visser1966Utrecht3:25:023:24:33
13Harry Snel1963Montfoort3:25:443:24:42
14IJme Woensdregt1964Groningen3:27:013:26:33
15Johannes de Boer1963It Heidenskip3:28:093:27:37
16Sjirk Overal1961Kiel Windeweer3:28:153:27:26
17Michael Willemsen1963Midwoud3:28:313:28:02
18Tjitte de Vries1968Oranjewoud3:28:593:27:35
19Donne Lek1960Uithoorn3:29:163:28:05
20Arno van der Laan1961Vught3:29:163:28:05
21Rob Verhaar1965Nieuwkoop3:29:353:29:05
22Jetse Stoorvogel1965Wageningen3:30:083:29:14
23Ron Zwinkels1968Tinte3:31:213:30:47
24Johan Tijdhof1963Oldenzaal3:32:043:31:35
25Gertjan van Pelt1961Gorinchem3:32:053:31:23
26Jan Hakvoort1962Leiden3:33:073:32:41
27Ton Vlasveld1964Almere3:33:373:32:06
28Jan van de Brug1961Amersfoort3:34:453:34:15
29Xylander Kroon1967Deventer3:34:493:34:06
30Nico Rawee1964Haren Gn3:35:303:35:01
31Rob Wijfjes1961Nieuwkoop3:35:343:35:04
32Casper Bekken1963Schalkhaar3:36:253:35:41
33Simon Kok1964Deventer3:36:483:36:05
34Lense pieter Lijzen1963Gasselternijveen3:38:553:37:43
35Dick Huizing1963Garmerwolde3:38:553:37:42
36Harold van Leeuwen1965Assen3:39:113:38:57
37Wilfried Duivenvoorden1963Hoofddorp3:39:453:38:54
38Wout van Wissen1968Terneuzen3:40:453:39:25
39Marti Schoenmakers1961Schiedam3:41:023:40:16
40Siebolt de Boer1962Oosterhout gem Nijme3:41:283:40:20
41Sibbele Oegema1967Dedemsvaart3:41:293:40:51
42Hans Hevink1959Enschede3:41:343:40:07
43René Voorhuis1965Hengelo Ov3:41:473:41:16
44Gert-Jan Kootstra1966Enschede3:42:303:41:14
45Kees de Groot1960Harderwijk3:43:073:42:30
46Marc van den Berg1964Overveen3:43:083:41:48
47Carel Kuitenbrouwer1961Alkmaar3:43:163:41:52
48Johan Snijders1967Rockanje3:43:233:42:47
49Erik Offereins1969Ede Gld3:43:363:42:42
50Herman Bonte1963Hoorn Nh3:44:223:43:53
51Harry Doornbosch1964Naarden3:45:063:44:02
52Robert-Jan van Nieuwke1963Amsterdam3:45:323:43:56
53Jan Baan1964Nijverdal3:45:343:44:59
54Eric Joosten1961Joppe3:46:153:45:43
55Ben Meskers1968Leiden3:46:353:46:01
56Ton Krol1966Rijswijk Zh3:47:153:45:39
57Theo Wolfs1969Warstiens3:47:303:47:03
58Rik Plakke1967Zutphen3:47:573:46:38
59Fred Inklaar1967Utrecht3:48:053:46:50
60Douwe de Jong1968Wolsum3:48:393:47:25
61Durk Polet1967Burgum3:48:533:47:27
62Jos Beers1961Mook3:49:083:48:30
63Henk Poortinga1960Dokkum3:49:293:48:47
64Peter Jan Haas1969Amsterdam3:49:313:48:54
65Hanno Treep1962Zwolle3:49:493:48:38
66Carry Lebbink1966Oosterhout Gld3:50:173:49:37
67Jos Raedts1968Molenhoek Lb3:50:283:49:49
68Gerrit Smit1960Driebergen-Rijsenbur3:51:373:51:10
69Aede Bakker1963Kiel Windeweer3:52:163:51:26
70Bouke de Roos1967Burgum3:53:103:51:37
71Fred Kamp1961Rottevalle3:53:103:51:59
72Wim Steunenberg1960Groningen3:53:193:52:02
73Jogchum Oosterhof1962Bedum3:53:363:52:06
74Edwin van Hurck1960Assen3:53:363:52:06
75Evert Hoekstra1967Drachten3:54:543:54:22
76Harm de Roos1969Wijk bij Duurstede3:55:243:54:59
77Alex van Zurk1962Leeuwarden3:55:253:53:55
78Eric Hulman1961Heeten3:55:263:54:05
79Vincent Fennis1962Annen3:55:303:54:29
80Bouke Fennema1962Britsum3:55:323:54:46
81Jürgen Honderboom1964Rhede (GER)3:55:333:54:31
82Jeroen Oosthof1963Apeldoorn3:55:383:54:59
83Rick Nolting1965Schoorl3:55:553:54:30
84Marco Terlouw1968Barendrecht3:56:343:55:30
85Cees Buren1960Amsterdam3:56:443:55:28
86Gijs Lensink1961Anloo3:57:033:56:02
87Marc anthonius Visser1964Amsterdam3:57:103:56:01
88Rense Buimer1959Leeuwarden3:57:273:56:54
89Klaas Wierenga1963Schermerhorn3:58:053:56:58
90Victor Claessens1961Amsterdam3:58:153:56:38
91Kees Willemsen1967Alphen aan den Rijn3:58:343:58:25
92Frank Meijer1966Edam3:58:383:58:01
93Jack Mulder1961Haren Gn3:58:503:57:28
94Michael Klein1965Lelystad3:59:163:57:48
95Rob Vis1964Roelofarendsveen3:59:323:58:29
96Paul Zoeters1962Abcoude3:59:343:58:36
97Han Peter Kelder1964Haren Gn3:59:573:58:35
98Xavier van Goch1963Woerden4:00:263:59:39
99Wijnterp Auke1966Apeldoorn4:00:333:59:33
100Marcel Wetsteijn1968Zuidlaren4:01:354:00:56
101Anno Zwaan1962Deinum4:02:074:01:30
102Fokko Bosker1960Lippenhuizen4:02:144:01:14
103Cor Visser1969Heerenveen4:02:454:01:55
104Philip van Elsdingen1967Amsterdam4:02:484:01:22
105Regi Melcherts1965Den Dolder4:03:484:02:27
106Marc Vandevoorde1961Ruiselede (BEL)4:05:374:04:56
107Otto Postmus1961Velserbroek4:06:334:05:19
108Marcel Vlastuin1960's-Gravenhage4:07:334:06:51
109Ronald Nieuwenhuijse1968Amsterdam4:08:154:07:16
110Folkert Deelstra1966Leusden4:08:414:06:58
111Theo Gercama1965Sneek4:10:504:10:09
112Kees Afman1965Zuidhorn4:11:234:10:56
113Joop Schwalbach1961Oostzaan4:12:434:11:59
114Rob Beijersbergen1963Baarn4:12:464:11:49
115John van Hoorn1963Heenvliet4:12:504:11:05
116Bob Klappe1967Hoorn Nh4:13:554:12:13
117Erwin Wijman1962Monnickendam4:14:274:13:05
118Marchel Kemper1965Purmerend4:14:334:12:58
119Jan Schuitemaker1963Emmen4:16:384:15:19
120Willem Staal1961Zeist4:16:544:15:22
121Cor Dekker1962Ebmatingen (SUI)4:17:454:16:27
122Frank Mélotte1960Lisse4:18:234:16:51
123Jos Cornelissen1960Aalsmeer4:19:354:18:28
124Jochem Pröpper1966Lettelbert4:20:014:18:29
125Henry Hulsman1966Nijverdal4:20:064:19:05
126Joop Klaver1960IJsselstein Ut4:20:354:19:29
127Cees Hoekstra1964Kropswolde4:20:374:19:37
128Ruud Bakker1969Nieuw Vennep4:21:494:20:53
129Hans Meijer1960Schiedam4:21:514:21:05
130Piet Alkema1965Hoogezand4:23:534:23:19
131Jan Frumau1963Rotterdam4:24:434:23:40
132Jan Sloterwijk1969Purmerend4:25:424:24:33
133Andries Welles1966Lippenhuizen4:27:224:26:19
134Cees Zielman1969Gendt4:28:264:27:21
135Lolke Cnossen1959Sneek4:28:354:27:02
136Durk Jan de Bruin1963Vogelenzang4:28:584:28:07
137Wiebe Tolman1967Lippenhuizen4:29:094:28:06
138Feike Politiek1966Leeuwarden4:29:184:28:09
139Arthur Vennik1968Zwolle4:31:414:30:01
140PAJM van den Bosch1969Eindhoven4:33:014:31:35
141Ronald Snijders1961Enschede4:34:114:32:50
142Siebe van der Laan1961Annen4:34:234:33:06
143Peter Poort1962Oud Beijerland4:35:184:34:21
144Wietze Hofman1963It Heidenskip4:43:274:42:05
145Jan Hoekstra1969Peize4:44:234:42:55
146André van de Visse1960Lemmer4:46:504:45:52
147Remco van Bezu1969Bennebroek4:55:374:54:04
148Thedieck Andreas1965Amersfoort4:56:214:54:54
 
M50, 42,2 RECREANTEN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Leo Rijneker1954Zevenhoven3:23:263:23:00
2John Rodewijk1958Oude Wetering3:25:573:24:53
3Peter Machiels1957Apeldoorn3:26:083:25:37
4Ype de Boer1957It Heidenskip3:26:143:25:26
5Nico van Leeuwen1959Ermelo3:28:553:28:23
6Frans Knoben1952Echt3:32:403:31:43
7Lútsen Wijngaard1952Zutphen3:32:463:31:47
8Nico Salomons1954Bedum3:33:243:32:31
9Peter van Spronssen1953Voorschoten3:34:343:33:21
10Ab de Boer1952Zeist3:34:483:33:31
11Bram Noordhuis1958Appingedam3:35:453:35:00
12Andre Mulder1953Deurningen3:39:203:38:50
13Rene Thus1955Zevenaar3:40:133:39:35
14Boudewijn Bons1952Eindhoven3:40:233:39:33
15Bert Lemmens1957Rijen3:41:083:40:25
16Jan Schuttert1954Amsterdam3:41:083:40:09
17Nico Goudkamp1959Bovensmilde3:41:113:40:57
18Rob Teisman1957De Cocksdorp3:42:163:41:17
19Tseard Wijma1958Veenwouden3:42:273:41:42
20Jos van der Maarel1959Nieuw Lekkerland3:42:383:41:13
21Piet Jetze Faber1955Sint Annaparochie3:42:513:42:18
22Han Bart1956Bergen Nh3:43:163:41:52
23Ruud Andree1952Ede Gld3:43:473:42:51
24Wout Verkade1954Maasland3:44:063:43:30
25Christian Hancke1954Amstelveen3:44:523:43:49
26Luc de Jaeger-Braet1957Watervliet3:45:023:44:21
27Bert Kremer1953Loerbeek3:45:143:44:35
28Eric van der Starre1959Raamsdonksveer3:45:273:44:43
29Mink van der Weg1954Sint Nicolaasga3:46:103:45:24
30Johan Nieuwland1954Wezep3:46:443:45:04
31Alex Tiemes1959Hengelo Ov3:47:093:45:45
32Andre Sietsma1958Hoogezand3:47:333:46:44
33Hans Nauta1957Kolham3:47:393:46:47
34Hein van Holsteijn1949Rhenen3:47:433:46:48
35Martin Grootveld1957Warnsveld3:48:033:47:20
36Bert Rekker1954Tolbert3:48:153:47:34
37Hans van Veelen1953Amsterdam3:48:243:47:51
38Jos Smit1956Amsterdam3:48:353:47:17
39Johan Bonnema1955Wieringerwerf3:50:243:49:32
40Gert Zeevat1954Terschelling Midslan3:50:413:50:22
41Hans van der Keur1957's-Gravenhage3:50:463:49:31
42Andries Tulner1954Sint Annaparochie3:51:023:49:52
43Toon van Vlimmeren1954Roelofarendsveen3:51:453:50:49
44Martin Honsel1955Rhede (GER)3:52:093:51:08
45Cor de Boer1955Hoofddorp3:52:153:51:03
46Arend Littink1954Aarlanderveen3:52:313:51:54
47Henk de Vrind1955Waalre3:52:443:51:54
48Gerrit Baan1954Noardburgum3:52:523:52:17
49Corne Zwinkels1959Tinte3:52:583:51:14
50Jappie vd Veer1959Oude Bildtzijl3:54:143:53:09
51Peter Pijnacker1954Bodegraven3:55:043:53:59
52Maurice Boyer1951Amsterdam3:55:073:54:36
53Gerard van Veen1957Purmerend3:56:513:56:21
54Gerhard Heeringa1951Harderwijk3:57:263:56:39
55Bart Koolstra1952Bussum3:57:483:56:44
56Frans Arends1957Veldhoven3:58:303:57:39
57Dick Blanken1955Veldhoven3:58:303:57:37
58Rob Tollenaar1958Rhenen3:58:413:57:59
59Hessel de Boer1955Leeuwarden3:58:423:57:13
60Andre Langejan1955Kiel Windeweer3:59:023:58:13
61Julius vd Werf1958Leeuwarden3:59:193:57:51
62Ton Hoogakker1956Hoofddorp4:00:323:59:18
63Patrick Schuerman1957Tilburg4:00:514:00:06
64Remco Kraaijenzank1958Lageland4:01:174:00:49
65Arjen Santema1958Diepenveen4:01:174:00:08
66Arjaan Tholenaars1957Ridderkerk4:01:454:00:40
67Bé Meerman1957Enschede4:02:304:01:11
68Hans Kroeze1959Emmen4:02:524:01:22
69Rik Hendrikse1959Almere4:03:384:02:27
70Bert van der Noord1953Haren Gn4:03:384:02:18
71Ed Schouten1953Hoofddorp4:03:484:02:37
72Hans Hoffs1952Arnhem4:05:284:04:49
73Dinant Bruiss1957Enschede4:07:154:05:46
74Tiele Jansen1954Zwolle4:08:244:06:44
75Wibo Veenstra1959Assen4:11:354:11:05
76James Schatz1953Oud Beijerland4:13:084:11:47
77Femme de Bruin1953Leeuwarden4:14:104:13:16
78Henk Robaard1952Meppel4:14:284:13:30
79Leo Sparreboom1957Delfzijl4:14:414:13:13
80Henk Krabshuis1956Heemstede4:16:084:14:56
81Louis Bakker1955Ryptsjerk4:16:204:14:51
82Wim Kremers1952Waalre4:17:434:16:50
83Johan van Herpen1954Geffen4:20:064:18:29
84Henk Momberg1951Zelhem4:22:064:20:48
85Willem Kramer1958Apeldoorn4:23:024:21:28
86Bart van Wichen1955Amsterdam4:23:564:23:18
87Gerrit de Jong1956Wieringerwerf4:27:004:26:02
88Pieter Cremer1952Gorredijk4:27:524:26:12
89Nicky Konings1958Groenlo4:29:454:28:10
90Cees Voesenek1958Breda4:30:174:29:08
91Peter de Wit1958Hillegom4:35:514:34:26
92Frans van de Visse1959Ermelo4:39:294:38:32
93Jaap Dekker1952Hoofddorp4:42:184:41:05
94Peter Vedder1958Hengelo Ov4:47:394:46:04
95Peng Yip Cheah1956Schildwolde4:48:564:47:13
96Peter Nielsen1954Almere4:50:234:48:44
97Doede Damsma1954Leeuwarden4:53:164:51:35
98Kees Heil1955Apeldoorn4:57:484:56:57
99Matthias Grissmer1950Edesheim (GER)5:00:154:58:34
100Piet Enthoven1954Wieringerwerf5:03:085:02:15
 
M60, 42,2 RECREANTEN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Peter Giesberts1949Mook3:29:463:29:10
2Jan Zondag1949Leeuwarden3:37:173:36:25
3Piet Anjema1948Veenendaal3:47:443:47:24
4Fedde de Boo1949Schagerbrug3:50:253:49:29
5Joop Geurts1948Malden3:52:423:52:05
6Aat van der Valk1947Ter Aar4:01:544:00:58
7Willem Oostindier1949Groningen4:03:304:02:30
8Jan Boersma1943Goutum4:06:394:05:32
9Henk Diephuis1945Harderwijk4:08:044:06:59
10Hans Gortemaker1948Driebergen-Rijsenbur4:08:284:07:13
11Rob Schmidt1944Bergen op Zoom4:11:324:10:50
12Frans Dobbe1947Ter Aar4:16:104:15:14
13Sjaak Schipper1948Groningen4:18:064:16:42
14Rien van der Kolk1949Cothen4:19:244:17:51
15Ton de Vries1946Oss4:22:064:20:48
 
VSEN, 42,2 RECREANTEN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Martine Withag1975Enschede3:28:233:27:50
2Immy-Auck Kersbergen1987Wommels3:51:403:50:41
3Maaike Riedijk1976Rotterdam3:56:253:55:01
4Berber Kapitein1976Hendrik Ido Ambacht4:27:154:26:27
 
V35, 42,2 RECREANTEN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Claudia van Soest1973's-Gravenhage3:32:573:31:47
2Jose van Vliet-Lok1967Elst Gld3:34:153:33:39
3Esther Devilee1970Leiden3:41:423:40:56
4Christel ter Horst1973Enschede3:43:513:42:29
5Jacqueline Nell1971Maasland3:44:063:43:30
6Monique Zoeteman1969Beuningen Gld3:50:283:49:50
7Mirjam Ganzinga1966Leeuwarden3:50:473:49:47
8Jarna Lanjouw1973Eext3:52:093:52:09
9Yvon Beke1970Arnhem3:55:533:55:06
10Heleen Kuitenbrouwer1968Schoorl3:55:553:54:30
11Rosa Brink-Elshoff1966Voorschoten3:56:123:55:00
12Geke Severein1967Harderwijk4:00:444:00:07
13Marijke Hendriks vd Ci1965Voorschoten4:01:384:00:25
14Margo van Mol-den Oude1965Spijk gem Lingewaal4:07:414:07:03
15Ilse Knijn1971Muiderberg4:12:044:10:41
16Sandra Spronk1969Terneuzen4:13:524:12:32
17Erica Homburg1967Oostzaan4:15:554:14:38
18Linda van Galen1966Velserbroek4:15:594:14:50
19Ramona van der Veldt1971Nieuw Vennep4:18:234:16:51
20Jacolien Schreuder1965Haarlem4:19:254:18:16
21Ellen Hoogland1969Gieten4:20:344:19:47
22Ellen Tibbe1972Enschede4:22:014:21:13
23Piety Feenstra1966Leeuwarden4:23:404:23:04
24Marijke de Jong1969Wolsum4:39:104:37:53
25Monique Medema1970Leeuwarden4:42:484:41:07
 
V45, 42,2 RECREANTEN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Ingeborg de Boorder-Ba1964Voorschoten3:37:143:36:04
2Marit Janse1960Fenton MI 48430 (USA3:41:593:41:21
3Cora Straatman1959Meppel3:50:463:49:33
4Nynke Hoogland1962Groningen3:53:193:52:03
5Harriet Speelman1956Nijeveen3:55:353:54:49
6Yvonne Sant1964Heemskerk3:57:373:56:19
7Janny Wolf1956Loenen aan de Vecht3:58:043:56:46
8Gina Heuser1960Ridderkerk4:01:454:00:41
9Henderea Wortman1962Hengelo Ov4:02:314:01:07
10Betty Osinga1961Leeuwarden4:09:144:07:45
11Ineke Plant1959Groningen4:15:184:13:55
12Ellen Abbringh1962Doorn4:15:374:15:05
13Fokje Blokstra1961Emmen4:15:434:15:08
14Rose Goslinga1962Den Burg4:17:544:17:16
15Jozefine Pröpper1964Groningen4:20:014:18:28
16Yvonne den Enting1961Amsterdam4:22:414:22:07
17Terry van Velthooven1963Leiden4:24:154:23:40
18Annemarie Wieman1962Zuidlaren4:26:274:25:26
19Ineke Goosensen1958Haaksbergen4:27:524:26:13
20Van den Tweel1962Bemmel4:29:194:28:10
21Elly Hoorn1960Annen4:34:234:33:06
22Henny Huisken1958Markelo4:40:384:40:11
23Loes Oorsprong1955Barendrecht4:46:064:44:59
24Marion Titulaer1955Groenlo4:46:504:45:15
25Lucy de Vries1960Groningen4:50:174:49:15
 
V55, 42,2 RECREANTEN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Ciel Scheinck1953Groenlo4:29:414:28:07
2Coby van Beek1946Hoofddorp4:30:364:29:20
3Ingrid Koopman1949Utrecht4:30:474:29:16
 
 
www.terschellingmarathon.nl
 
Organisatie: Sportvereniging Friesland en St. Evenementen Terschelling
 
www.uitslagen.nl14-11-2009 17:08