Zoek

Uitslagenlijst 58e Reeuwijkst Plassenloop

Reeuwijk - Zaterdag 20 maart 2010

 
MSEN, 15 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jorrit Pels1987Rotterdam Atletiek50:43 
2Ramon de Wilde1975Loopgroep PK51:50 
3Harmen Perk1979EUR Roadrunners here53:48 
4Wilfred Verhagen1981Loopgroep Aart Stigt54:47 
5Remko Peters1978PAC heren56:20 
6Erwin Koens1979Rotterdam Atletiek58:20 
7Peter Pollemans1985Flakkee58:26 
8Joris Wulfert1988EUR Roadrunners here58:31 
9Michael Woerden1975De Veenlopers58:40 
10Henri Harmsen1988Loopgroep Aart Stigt59:49 
11Johan Fospe1976Loopgroep Aart Stigt59:53 
12Arjan Nomen1977Croda Running Team1:00:01 
13Lennaert den Hoed1981Dordrecht1:00:27 
14Leon van Prooijen1979Boskoop1:02:33 
15Rafael Krijgsman1977PAC heren1:04:54 
16Dimitri Pennings1982PAC heren1:05:31 
17Walter Bouwman1980Loopgroep PK1:07:26 
18Tim Groenendaal1986SC Reeuwijk1:10:36 
19Eduardo Souss1977Gouda1:32:33 
 
M35, 15 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Saïd Kanfaoui1973AV Gouda50:36 
2Fouad Fertoute1973Spirit Oud Beijerlan52:06 
3Pascal van Norden1972Croda Running Team52:22 
4Maurits Heikoop1972Loopgroep PK53:20 
5Folkert van de Krol1972Energie53:43 
6Marc Meeder1974Waterweg56:03 
7Marco de Man1971PAC heren1:07:35 
8Jeroen van Hoorn1972Super de Boer1:12:35 
9F Woerden1970Mijdrecht1:15:26 
 
M40, 15 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Patrick Kwist1968Rotterdam Atletiek49:22 
2Sandor Bron1968Croda Running Team54:19 
3Frank Staal1966Phoenix56:15 
4Kees van der Sar1965Croda Running Team1:01:21 
5Jeroen Schuurman1969AV '471:01:23 
6Robert Rutjes1968Rotterdam1:01:59 
7Rudo Kalkman1969SC Reeuwijk1:02:50 
8Bob Polack1966Schilderwerken v.d.1:03:13 
9Jos Bloem1966Pijnenburg1:03:54 
10Matthijs van Boxtel1966De Koplopers1:06:14 
11Titus Blom1965Pijnenburg1:06:23 
12Hoptecle1969Gouda1:17:53 
13Chris Roeland1965PAC1:21:06 
 
M45, 15 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Amriet Oemraw1960Rotterdam Atletiek54:32 
2Ab Snoeij1965Pallas '9354:42 
3Evert de Graaf1963avVN55:45 
4John Hemmerle1961Pallas '9356:41 
5Thomas White1964Pallas '9357:42 
6Marius Besuyen1962EON - Powerteam57:49 
7Remco Schraven1964Voorne Atletiek57:55 
8Jan de Jong1960AV '4758:07 
9Wim van Ruiven1961Loopgroep PK58:59 
10Wim Verkleij1962SC Reeuwijk59:52 
11Arjan van Iren1961Clytoneus1:01:55 
12Ruud Verhoef1960Ron Clarke1:02:22 
13Ronald Bik1964Schilderwerken v.d.1:14:26 
 
M50, 15 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Harm van Bruggen1957avVN57:06 
2Aart van Wijk1958Passaat58:18 
3Theo Groenendijk1959SC Reeuwijk59:16 
4Adrie Visser1958Zuiderster Team59:30 
5Egbert Roodbol1957PAC59:45 
6Theo van de Beek1958Pijnenburg1:01:30 
7Jan Oskam1956AV '471:02:25 
8Arie van Heeren1959Parthenon1:02:48 
9Freek van Mourik1959Clytoneus1:04:22 
10Jan van Meurs1959Clytoneus1:04:22 
11B Drenth1957Maartensdijk1:04:49 
12Edgar Cukier1956Pijnenburg1:07:03 
13Kees Zijlstra1959AV '471:08:59 
14Ton Vreman1959Clytoneus1:10:05 
15Chris Best1957Suomi1:12:25 
16Anko Bakker1956Clytoneus1:12:29 
17Bert Spek1959Super de Boer1:14:42 
18Paul Wobbe1955Haag Atletiek1:19:59 
19Joop Kamer1955Super de Boer1:21:18 
20Ton van der Steen1959Super de Boer1:29:24 
 
M55, 15 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1John v.d. Wansem1950LADB53:49 
2Arie Leun1951Passaat58:28 
3Paul Streep1951PAC59:09 
4Rob Verhorst1952Zuiderster Team1:04:32 
5Cees van Delft1954SC Reeuwijk1:05:12 
6Leo van den Hoven1953Clytoneus1:10:22 
7Teun Noordhoek1953Spirit Oud Beijerlan1:11:04 
8J Droog1951Antilope1:11:49 
9Bart Bovenberg1953Spirit Oud Beijerlan1:12:18 
10M van den Berg1952Gouda1:12:21 
11Hans Vergeer1950Clytoneus1:14:05 
12Albert van der Meer1951Clytoneus1:18:52 
13Kasper Delwel1951Super de Boer1:24:43 
 
M60, 15 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Dre de Wit1947Leiden Atletiek1:01:14 
2Leo van Hoorn1949Schilderwerken v.d.1:01:56 
3D. Bravenboer1950Energie1:02:08 
4Albert Stehouwer1948Passaat1:03:31 
5Frans van Mierlo1946avVN1:04:00 
6Leen Harkes1949AV '471:05:09 
7Tom Hessels1946avVN1:06:09 
8Arie Bunnik1948AAV '361:08:56 
9Bram Harder1949PAC1:11:33 
10Wil van Loon1947SC Reeuwijk1:12:42 
11Leo Groeneweg1948Oud Beijerland1:13:32 
12A.E.J.I. Kuhlman1944Energie1:18:24 
13Nico Lanser1945avVN1:26:15 
14Chris Steenvoorden1949Phanos1:28:35 
15Hans Kramer1948AV Gouda1:29:15 
16Toon Rutjes1943Loopgroep PK1:29:43 
17Nic Fase1944AV '471:29:47 
18Pierre Mijnsbergen1946Zuiderster Team1:37:42 
 
VSEN, 15 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Marjon vd Wansem1991LADB57:55 
2Marieke Boekestijn1981Waterweg1:03:16 
3Vanesse van Voskuilen1981AV '471:07:08 
4Linda Hoek1981EUR Roadrunners Dame1:07:30 
5Loes Nederhoff  1:25:54 
6Ariadne Ooms1983EUR Roadrunners Dame1:30:18 
7Susanne Walraven1982Amsterdam1:34:15 
 
V40, 15 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Marleen van Beek1965LADB59:59 
2Rifka Hesseling-Molman1969Clytoneus1:09:44 
 
V45, 15 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Cora Vlot1964Passaat1:02:49 
2Corina Voorn1963De Koplopers1:02:50 
3Marjolein Goos1961Fortuna1:08:01 
4Carin van der Ende1963Olympus '701:08:03 
5Ingrid Koene1963Yerseke1:12:56 
 
V50, 15 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Carla Ophorst1958Olympus '7058:30 
2Annie van Dijk1949Croda Running Team1:06:01 
3Cora Broer1959NSL1:07:35 
4Francis Mulders1956Zuiderster Team1:16:57 
5Marry van den Heuvel1951Clytoneus1:17:50 
6Marjan Bovill-Roubos1956PAC1:24:34 
7Conja de Lange1953Super de Boer1:28:24 
 
M15KM, 15 KM PRESTATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1André Veldman1961Reeuwijk57:41 
2Robert Schrauwen1971Roosendaal57:54 
3Leon Persoon1986Rotterdam58:49 
4Pieter Tensen1972Moordrecht59:07 
5Danny Binnendijk1984Bodegraven59:24 
6Patrick Binnendijk1984Bodegraven59:24 
7Arno de Vries1982Vlaardingen1:01:20 
8Erik van der Helm1970Rotterdam Atletiek1:02:38 
9Leen Meijer1982Sommelsdijk1:02:45 
10Ruud Verlaan1964Boskoop1:04:23 
11Rob Spit1956Gouda1:05:28 
12Loet Kloos1967Reeuwijk1:05:28 
13P van Leeuwen1977AV '471:05:46 
14J Goedhart1961Waddinxveen1:05:49 
15Wim Kosten1962AV '471:06:43 
16Wilburt Rutten1979Rotterdam1:06:43 
17Peter van den Hoogen1956Oudewater1:07:02 
18Hennie Havenaar1960Gouda1:07:20 
19Martin Warbout1970Spirit Oud Beijerlan1:07:47 
20Michel Schippers1977Woerden1:08:08 
21Jeroen van den Tweel1965Gouda1:08:10 
22Adrie van Zoest1957AV '471:08:11 
23Jaap Kruysifix1971Moordrecht1:08:24 
24Gerard Meijering1968Gouda1:08:40 
25Wim Lammers1958Bleskensgraaf ca1:08:41 
26Patrick vd Berg1966Noordwijkerhout1:08:43 
27Ronald Bode1963Gouda1:09:03 
28Johan van den Berg1950's-Gravenzande1:09:42 
29Roland Verboon1968Gouda1:09:59 
30Kees de Wit1968Bodegraven1:10:13 
31Roel Coumans1967Bodegraven1:10:13 
32Dick Bakker1961Gouda1:10:22 
33Christiaan Zwaan1966Bodegraven1:10:48 
34Leon Verlaan1966Boskoop1:11:21 
35Bas van Twillert1969AV '471:11:25 
36Jacques van Male1964Zoetermeer1:11:31 
37Marcel de Bruin1971Rotterdam1:11:32 
38Jancko Bunnik1969SC Reeuwijk1:11:37 
39Theo Haerkens1955Gouda1:11:45 
40Alex Bruckner1957Olympus '701:11:51 
41Peter Schiklmeijer1963Barendrecht1:12:06 
42Wiro van der Werf1950Boskoop1:12:08 
43Ruud vd Laan1970Alphen a/d Rijn1:12:18 
44Bart Jan van den Bosch1966Gouda1:12:21 
45Andre van den Berg1968Gouda1:12:32 
46Peter Verkade1971AV '471:12:36 
47Jasper van der schoot1983gouda1:12:50 
48Dennis Kompier1977SC Reeuwijk1:13:06 
49Henk de Witte1957Delft1:13:11 
50Remco Oldebesten1981Nieuwegein1:13:36 
51Juan Caeiro-Mouzo1965Energie1:13:42 
52Marco Vink1972Delft1:13:54 
53Andre Kruithof1980Zwolle1:14:05 
54Jan de Jong1960Bleiswijk1:14:11 
55Wil Egberts1953Capelle aan den IJss1:14:13 
56Robert Janssens1969Rotterdam1:14:13 
57André Schravemade1970Zoetermeer1:14:36 
58Sjaak Nobel1960Waddinxveen1:14:37 
59B. Veninga1960Stolwijk1:14:53 
60Guido Jilderda1977Utrecht1:14:54 
61Willem de Jong1951Barendrecht1:14:57 
62Jan Kooter1964AV '471:15:08 
63Adrie Vollering1964Clytoneus1:15:19 
64Rob Meijer1961Waddinxveen1:15:23 
65Steve van der Lek1961Rotterdam1:15:25 
66Koos van Oosterhoud1959Leiden1:15:45 
67Bas van de Lest1967Breda1:15:54 
68Erwin Bromet1962Vijfhuizen1:16:11 
69Corne Remmers1959Reeuwijk1:16:32 
70Harry Hesseling1956Woerden1:16:41 
71Jan Hilgeman1960Boskoop1:16:44 
72Rob van Dijk1977Reeuwijk1:16:54 
73Maurice Jong1971Amsterdam Zuidoost1:16:58 
74Joost Rietvelt1961Leiderdorp1:17:02 
75Edwin de Koning1969Bodegraven1:17:09 
76Frank Mak1966Rotterdam1:17:11 
77Jeroen de Looy1974Alphen aan den Rijn1:17:32 
78Martin Kraan1972Alphen aan den Rijn1:17:53 
79Herman Pinkse1946AV '471:18:09 
80Jeroen van Elst1970Utrecht1:18:45 
81Pieter Zwinkels1981Amsterdam1:18:46 
82Carel Adriaans1958's-Gravenhage1:18:49 
83Martijn Beemer1973Vleuten1:19:10 
84Nico Slappendel1967Gouda1:19:26 
85Gerrit van Weerdhuizen1964Capelle aan den IJss1:19:50 
86Arno Meijer1970IJsselstein Ut1:19:52 
87Danny Koenes1977Woerden1:20:15 
88Paul Gildhuis1954Austerlitz1:20:17 
89Rob Zirko1969Bodegraven1:20:26 
90Frans Verhoeven1952Waddinxveen1:20:46 
91Henri Timmer1980Amersfoort1:21:20 
92A Ooms1952AV Gouda1:21:25 
93Peter de Vacois1952Zoetermeer1:21:31 
94Hans Kempen1951AAV '361:22:43 
95Carl Janssen1963Gouda1:23:02 
96Marcel van Fulpen1961Leiden1:23:09 
97Henk-Jan Lammers1964De Lier1:23:17 
98Paul de Valk1951AV '471:23:20 
99G vd Stok1956Olympus '701:23:29 
100Fritz Tjong-Ayong1968Gouda1:23:54 
101Jerry Leatemin1961Capelle aan den IJss1:23:57 
102J vd Meij1951AV '471:24:09 
103Gerard Floor1961Rotterdam1:24:14 
104Gerard v. Vliet1953Haastrecht1:24:26 
105Ton van Rossum1946Gouda1:24:29 
106Jako Hes1972Gouda1:24:42 
107Ruud Lambregts1947Gouda1:24:49 
108Joop Brand1948Boskoop1:25:17 
109Leen Nelemans1964Leiden1:25:29 
110Ab Hooyer1958Amstelveen1:25:40 
111Johan Grobben1954Well Gld1:25:42 
112Mara Buters1970Gouda1:25:50 
113Frank Verweij1966Reeuwijk1:26:59 
114Bert Toorman1958Schiedam1:27:23 
115D vd Pol1939Zevenhuizen Zh1:28:00 
116Maarten van Dijk1965Rotterdam1:28:04 
117Ben Salzmann1959Reeuwijk1:28:22 
118Wim kromrij1962Bodegraven1:29:01 
119Evert Groen1955Boskoop1:29:16 
120Hans Kruijt1963Gouda1:31:53 
121Paul Möhle1956Gouderak1:32:21 
122Henk Kooij1963Rotterdam1:32:30 
123G van Manen1955Reeuwijk1:32:36 
124Arie Fleerkate1952Linschoten1:33:28 
125Leo Schoonhoven1950SC Reeuwijk1:39:00 
 
V15KM, 15 KM PRESTATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Monique Logger1971Reeuwijk1:11:59 
2Danielle van Beusekom1970Passaat1:12:47 
3Miranda Kerkvliet1970AV '471:15:56 
4Linda Scherpbier1971SC Reeuwijk1:15:56 
5Alexandra Houtstad1970Boskoop1:16:51 
6Corrie Bosman1960Nieuwerkerk ad IJsse1:19:18 
7Thea Bosman1960Nieuwerkerk ad IJsse1:19:18 
8Lenie Hoogweg1963Leidschendam1:19:30 
9Ineke Blom1966SC Reeuwijk1:20:20 
10Lian Gebhart1965Bodegraven1:23:21 
11Linda Elbersen1979Houten1:24:24 
12Elise Neven1977Waddinxveen1:24:42 
13Judith van der Pijl1977Vlaardingen1:25:17 
14Iris Houba1970Bodegraven1:26:21 
15Petra Berkelaar1974Bleiswijk1:26:42 
16Bianca Perfors1974Vleuten1:28:11 
17Barry Ooms1962Nieuwkoop1:28:11 
18Gwen de Jong1975Gouda1:28:37 
19Lina Rapisarda1959Rotterdam1:28:39 
20Mario Bremmer1957Zegveld1:29:23 
21Hendri Masseurs1965Bodegraven1:29:57 
22Caroline de Jager1968Rotterdam1:30:21 
23Elly van Zwieten1958Hazerswoude Dorp1:31:57 
24Sylvia Lemmen1967Bleiswijk1:32:15 
25Clara van Vliet1943Hazerswoude Dorp1:32:28 
26Sandy van Beuzekom1981Utrecht1:34:15 
 
M10KM, 10 KM PRESTATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Sjoerd Verweij1992SC Reeuwijk37:29 
2Michel Sas1983Dordrecht37:35 
3Gerard Droog1964Rotterdam37:35 
4Johan Verburg1962Zoetermeer37:48 
5A. van Koutrik1970Vleuten38:12 
6Ron vd Graaf1979PAC38:31 
7Thijs Geurts1982IJsselstein Ut38:40 
8Arthur Somers1983Delft38:54 
9Roy Nobel1989SC Reeuwijk40:01 
10Jaap Kuipers1962Capelle aan den IJss40:05 
11Dimitri Chmakon1978Berkel en Rodenrijs40:28 
12Jan Rijken1959Energie40:37 
13Geert Moelker1975AV Gouda41:02 
14Edwin Tasseron1978Gouda42:01 
15Gert Burger1980Gouda42:03 
16Jasper Veldman1992SC Reeuwijk42:08 
17Sander Geijs1980Berkel en Rodenrijs42:13 
18Hans Overbeek1963Polsbroek42:21 
19Frans van den Hoek1974Waterweg42:26 
20Michel Nobel1989SC Reeuwijk42:46 
21Ron van Dam1968Bodegraven42:49 
22Marcel van Dijk1973Doorn42:55 
23Maikel Mardjan1971AV '3443:00 
24Koen Verkaik1990SC Reeuwijk43:05 
25Arco v/d Vlist1992Schoonhoven43:09 
26Ruud Melkert1966Gouda43:10 
27T de Jong1967Waddinxveen43:13 
28Dennis Hakker1977Gouda43:16 
29Patrice Pauw1969Montfoort43:52 
30Arno Korenhof1966Schoonhoven44:30 
31Max Borger1964Zoetermeer44:40 
32Raoul van Aalst1970Clytoneus44:45 
33Bas van Polanen1989Waddinxveen44:48 
34John Van Zweden1955's-Gravenhage44:49 
35Hans van de Hil1951Antilope44:53 
36Harry van Zuijlen1961Nieuwkoop45:02 
37Wim de Groot1960Loopgroep Oudewater45:05 
38Ben Vermeent1962Reeuwijk45:08 
39Willem Brummel1956Clytoneus45:13 
40Jacob-Jan De Koning1969Bodegraven45:13 
41Ruben Dol1982Zwolle45:37 
42Harald de Groot1971Alphen aan den Rijn45:44 
43Edward van Stiphout1971Rotterdam46:07 
44Joop Briedé1951Waddinxveen46:17 
45Kees de Koning1970Bodegraven46:55 
46Rob Stofberg1957Clytoneus47:03 
47Piet van Herk1950Boskoop47:11 
48Leo Ernst1968Boskoop47:27 
49Michiel Nederveen1975Gouda47:29 
50Albert Kruijt1969Gouda47:40 
51Bert Grijze1960Reeuwijk47:44 
52Jacob Versteeg1980Gouda47:49 
53Jeroen Kramer1957Reeuwijk48:01 
54Pieter Verhorst1951SC Reeuwijk48:12 
55Frans van Zoest1966SC Reeuwijk48:13 
56Martijn van Weerdhuize1974Lelystad48:25 
57Kelly van Dam1969Reeuwijk48:26 
58Ernst de Bruijn1960Waddinxveen48:30 
59Peter Pouw1952AV '4748:40 
60Ari den oudsten1950Waddinxveen48:47 
61Erik Naafs1965Reeuwijk48:47 
62Bernard Bruinsma1963Reeuwijk49:02 
63Ron Rijneveld1963Gouda49:07 
64Jan van Dillen1958Alblasserdam49:13 
65Jos Naus1968Gouda49:15 
66Jan-Pleun Lens1967Sprint49:25 
67Johan van Kersbergen1955Moerkapelle49:32 
68Peter Kleiweg1963SC Reeuwijk49:38 
69Herman van Rooijen1956Clytoneus49:50 
70Hans Kroon1960AV '4049:55 
71Wim Lexmond1957Reeuwijk49:58 
72Tjeerd Jansen1972Reeuwijk50:00 
73Dick Smits1954Reeuwijk50:01 
74Jan Peek1959Reeuwijk50:06 
75Mark Leidelmeijer1963Reeuwijk50:22 
76Dick Janmaat1956Waddinxveen50:31 
77Eric Snaterse1964Gouda50:33 
78Frank van der Knaap1957Gouda50:33 
79Michel Huijskens1969Baarn50:48 
80Bert Kuiper1951Waddinxveen50:49 
81Jerome Brands1968Gouda51:01 
82Martin de Jongh1965AV Gouda51:11 
83Henri Jansen1966SC Reeuwijk51:11 
84Jan Willem van Polanor1962TTW51:13 
85Sebastiaan Jonkers1985Arnhem51:20 
86Tim de Vrind1968's-Gravenhage51:24 
87Wim Minnaard1951Bodegraven51:25 
88Hans de Swart Zoetermeer52:03 
89Marc Dankloff1961the Hague Road Runne52:17 
90Hans van der Wolf1952AV '4752:19 
91Johan vd Pol1960Reeuwijk52:23 
92Mischa Schouten1979Bodegraven52:37 
93Jan de Kok1968Gouda53:05 
94Marco Molenaar1969Gouda53:05 
95Martin de Jong1939Alphen aan den Rijn53:10 
96René Goudkuil1965Bodegraven53:16 
97Ard Jan Kraakman1969Gouda53:20 
98Jeroen Pecasse1970Amersfoort53:23 
99Ad Kraal1960Moerkapelle53:25 
100Mart van de Kamp1963Gouda53:36 
101Joost vd Aardweg1956SC Reeuwijk53:43 
102Maarten Ramp1965Boskoop53:58 
103Pieter Hensen1967Rotterdam53:59 
104Peter Schuurman1987Wageningen54:00 
105Peter den Boek1970Gouda54:05 
106Han Schuurman1983Gouda54:05 
107Karel van Hensbergen1957Capelle aan den IJss54:09 
108Marco Koren1975's-Gravenhage54:19 
109Boudewijn Dijkstra1959Gouda54:25 
110Bram Jansen1965Haastrecht54:29 
111Rob Groeneweg1973Reeuwijk54:43 
112Henkbert Kruizenga1978Rotterdam54:46 
113Arjan Prins1980Gouda54:47 
114Fred van Heerde1967Gouda54:47 
115Erik Jan Smit1969Gouda54:48 
116Joost Verhoeven1981Alphen aan den Rijn54:50 
117Martin Vergeer1943Clytoneus54:59 
118Piet Tetteroo1952Delft55:00 
119Michel Klinkhamer1963Alphen aan den Rijn55:27 
120Willem van Poeteren1959Leiderdorp55:31 
121Serge Kievit1981Waddinxveen55:34 
122Dick Slob1959Gouda55:34 
123Hans Droog1955Waddinxveen55:37 
124Coen Damen1966Zoetermeer55:58 
125Cees van Duin1962Krimpen aan den IJss56:09 
126Tim Teeuwen1995Gouda56:11 
127Johan van Veen1959Reeuwijk56:24 
128Peter Versteeg1967Gouda56:28 
129Sjaak van de Worp1940Woudenberg56:30 
130Dennis Janmaat1975Waddinxveen56:44 
131Dick Roeleveld1968SC Reeuwijk56:58 
132Wessel Kuipers1970Hoofddorp57:08 
133Jose Don Griot1952the Hague Road Runne57:10 
134Joost Emmen1965Gouda57:20 
135Anco Dol1970Gouda57:23 
136Henk van Meerten1942Schilderwerken v.d.57:28 
137Carlo Schep1949SC Reeuwijk57:40 
138Alex Kant1951Voorburg57:44 
139C. van Kooten1955Gouda57:56 
140Richard Verstegen1966SC Reeuwijk58:37 
141Wim Zondag1943's-Gravenhage58:43 
142Rene den Boer1965Rotterdam58:56 
143Eric Kraan1968Reeuwijk58:58 
144Frank Kouwenhoven1963AV '4759:45 
145Sander van Wasbeek1972Vlaardingen59:56 
146Erik van der Aar1961Gouda1:00:20 
147Albert Segers1958Bodegraven1:00:40 
148Bram Brenkman1951Gouda1:00:42 
149Rob Verbeij1960Delft1:00:59 
150T de Jong1975Gouda1:01:02 
151Gerard Elberse1940Alphen aan den Rijn1:01:03 
152Henk Jongman1949Lelystad1:01:08 
153Cor Kant1958Zoetermeer1:01:36 
154Sieds Elze Sennema1979Gouda1:01:43 
155Paul Hootsen1953Rockanje1:01:50 
156Erno Vink1959Reeuwijk1:02:01 
157Juan Nieto1963Gouda1:02:45 
158Wim Peppel1933Nieuwerkerk ad IJsse1:03:10 
159Thom de Kort1948Kamerik1:03:20 
160Jens Nooitgedagt1951SC Reeuwijk1:03:28 
161Arthur de Jong1963SC Reeuwijk1:03:28 
162Huub Kraan1942Reeuwijk1:04:02 
163Van Rij1962Moordrecht1:04:37 
164Henk Wiggemansen1940Ter Aar1:05:11 
165Daniel van Veldhuijzen1979Rotterdam1:05:13 
166Jos Tetteroo1955Reeuwijk1:05:21 
167Peter Hootsen1952Alphen aan den Rijn1:06:14 
168Tristan Langeveld1994Gouda1:07:20 
169Andries Offringa1969's-Gravenhage1:08:22 
170Lucas van Rennes1980Leiden1:11:16 
171Jan Vrijenhoek1966Vlaardingen1:11:32 
172Robert Slootmaekers1954SC Reeuwijk1:12:59 
173Nico Baas1958Bleskensgraaf ca1:26:08 
174Rene van der Zon1958Nieuwkoop1:27:48 
 
V10KM, 10 KM PRESTATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Birgit Santiago1982Woerden43:21 
2Janneke Verhorst1986SC Reeuwijk45:17 
3Marloes Nuijten1991Berkel en Rodenrijs45:48 
4Hilda Brak-v Muylwijk1965Zegveld46:29 
5Deborah van der Jagt1978Alphen aan den Rijn46:59 
6Marijke Kroon1959Phoenix47:07 
7Mirte van de Wel1986Rotterdam Atletiek48:26 
8Jessie ter Berg1982PAC49:15 
9Lyda van der Linden1961SC Reeuwijk49:37 
10Marga Teeuwen Gouda50:00 
11Lea van Pamelen1965Dordrecht50:07 
12Sonja Hogerbrugge1973AV '4750:24 
13Carla van der Wolf-Bui1963SC Reeuwijk50:28 
14Ceciel Thuys1961Gouda50:29 
15Annemarie Dekema de Re1983Gouda50:34 
16Peggy van Loon1970Reeuwijk50:35 
17Corine Baas1965Gouda51:45 
18Ariane Timmer1959SC Reeuwijk52:01 
19Marjan Bakker1963Montfoort52:31 
20Marcia Hamers1980Amsterdam52:49 
21Sabine Sonneveld1987Bleiswijk52:51 
22Nelleke de Jong1956SC Reeuwijk53:05 
23Petra van Rijnsbergen1970Oud Alblas53:13 
24Isabel Versluijs1971Loopgroep Oudewater53:16 
25Liesbeth van der Poel1963SC Reeuwijk53:30 
26Petra vd Pol1964SC Reeuwijk53:57 
27Agnes van Veen-Kooijma1958SC Reeuwijk55:02 
28Anja van der Pol1953SC Reeuwijk55:03 
29Angelique Zuidam1965Reeuwijk55:09 
30Brigit Droog1973SC Reeuwijk55:38 
31Renske Gast1980Rotterdam56:15 
32Annet Lafeber1993Reeuwijk56:32 
33Marianne van Beek1952SC Reeuwijk56:33 
34Corie Aalbess1964Gouda57:06 
35Mirjam Jongerius1956Vlist57:12 
36Rosalie Jongenotter1976Gouda57:18 
37Sandra Roland1957SC Reeuwijk57:30 
38Ingrid Zwarts1966Reeuwijk57:39 
39Leanne van Goch1972Berkel en Rodenrijs58:07 
40Lenie Vonk1957Schiedam58:23 
41Mylène Printems1973Gouda58:24 
42Anja Grijze1963SC Reeuwijk58:51 
43Nanette Haze1968Nijmegen59:18 
44Mariëlle Telder1966Amersfoort59:19 
45Nancy van Gerwen1967Amsterdam59:20 
46Caroline Bos1965Reeuwijk59:21 
47Karin Bezemer1959Gouda59:23 
48Jolanda Stil1966AV '4759:45 
49Sophie Brenkman1952Gouda59:52 
50Simone Hoogerbrug1982Reeuwijk59:54 
51Lisa Arends1972SC Reeuwijk1:00:00 
52Bernadet de Keyzer1958Gouda1:00:15 
53Corine Cluistra-Rodenb1971Rotterdam1:00:25 
54Renate Hensen1971Rotterdam1:00:25 
55Ineke Ruting1960Gouda1:00:32 
56Rina den Hollander1987Moordrecht1:00:34 
57Lia Vermond1963Lopik1:00:39 
58Ilona Haarman1986Woerden1:00:40 
59Alies Oplaat1966Vinkeveen1:00:43 
60Chris van Vlodrop1962Amsterdam1:00:43 
61Hannie Verbeij1961Delft1:00:58 
62Heleen Kanermann1972Gouda1:01:03 
63Maaret Terhurne1978Gouda1:01:28 
64Judith Haarman1960Woerden1:01:32 
65Anita Tromp1983Bodegraven1:02:37 
66Tessa Hamers1984Apeldoorn1:03:20 
67Ria Bijl1958Rotterdam1:03:22 
68Astrid Nuijten1971Gouda1:04:05 
69Liesbeth Eustatia1967Reeuwijk1:04:08 
70Angelique Blom1968Rotterdam1:04:29 
71Van Rij van Leeuwen1964Moordrecht1:04:37 
72Iris van der Bie1987Hoogvliet Rotterdam1:04:48 
73Saskia Elberse1967Reeuwijk1:05:07 
74Maaike Greven1982Rotterdam1:05:13 
75Linda Hootsen-Noordzij1953Alphen aan den Rijn1:06:14 
76Madelon Steinkühler1969Rotterdam1:08:00 
77Jeanine van Leeuwen1976's-Gravenhage1:08:22 
78Melek Delen1963Vlaardingen1:09:29 
79Inga van Goudoever1980Amsterdam1:11:28 
80Cristel Slootmaekers1989Reeuwijk1:12:58 
 
M 5KM, 5 KM PRESTATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Kevin van Leusden1981Rotterdam Atletiek16:52 
2Sander Eijs1982AAV '3617:40 
3Stephan van Leeuwen1989Krimpen aan de Lek18:04 
4Micheal Groen1988Krimpen aan de Lek18:38 
5Hans Kruis1963Hellas19:02 
6Bart de Jong1994Boskoop19:37 
7Henk van Oyen1961SC Reeuwijk19:48 
8Matthijs Verhoog1978Gouda19:53 
9Thierry Droog1977SC Reeuwijk19:55 
10Bas Tromp1991Delft20:46 
11Eric van Westering1965Antilope20:54 
12Reinier van Dam1995Reeuwijk21:14 
13Dennis Broeckx1990Bodegraven21:29 
14Bas van der Meer1994SC Reeuwijk21:55 
15Matthijs Blokzijl1996SC Reeuwijk23:27 
16Koen Dekker1994SC Reeuwijk24:52 
17Martin de Jong1965Boskoop25:27 
18Arie den Hoed1949Dordrecht25:46 
19Jaap Blokzijl1965SC Reeuwijk26:11 
20Hans Bargeman1985Arnhem26:14 
21Martin van der Graaff1969Rotterdam26:58 
22Paul Geenen1952Bodegraven27:44 
23Gijs Graveland1966SC Reeuwijk27:54 
24Stefan Bitter1978SC Reeuwijk28:35 
25Pieter de Paus1962Alphen aan den Rijn28:39 
26Lucas Agema1969SC Reeuwijk29:56 
27Jan Oosterhoff1942EUR Roadrunners29:56 
28Tiemans1951's-Gravenhage31:05 
29Jerrin Groen1990Haastrecht31:19 
30Douwe Buwalda1954Gouda31:24 
31Nieko Jongerius1954Vlist31:46 
32Bert Snippert1973SC Reeuwijk32:21 
33Wouter Slob1952Gouda33:25 
34John de Visser1943Schiedam37:46 
35Alfred van Klaveren1960SC Reeuwijk46:19 
 
V 5KM, 5 KM PRESTATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Ilona Lievaart1982Olympus '7019:27 
2Karlijn van Es1995Rotterdam20:13 
3Corinde van Es1997Rotterdam20:19 
4Tirza vd Wolf1994SC Reeuwijk21:15 
5Irene van der Reijken1993Antilope21:20 
6Marja Zwijnenburg1971Maassluis21:22 
7Annemarie Schreuder1993SC Reeuwijk23:32 
8Anemiek Bloem1988Rotterdam23:46 
9Laura van Oijen1993SC Reeuwijk24:55 
10Lizette Zwijnenburg1970SC Reeuwijk25:50 
11Caroline van der Neut1967LVG26:44 
12Heleen de Groot1962Loopgroep Oudewater26:56 
13Jolanda Gerbrandts1966SC Reeuwijk27:04 
14Marijke Kegge-Deege1957SC Reeuwijk27:12 
15Esther Staal1977Alphen aan den Rijn27:30 
16Anita van der Blom1953Gouda27:44 
17Mariel Lamers1961SC Reeuwijk27:56 
18Elise Huysen-Dijkmens Moordrecht28:31 
19Laura vd Wolf1994Stolwijk28:50 
20Linda Mank1986Gouda28:51 
21Esther Prooi1972Energie29:21 
22Debora Rietveld1992Stolwijk29:33 
23Jolanda Kleiweg1965SC Reeuwijk29:34 
24Rosann Gorissen1991Gouda29:35 
25Isla Muller1973Dordrecht29:39 
26Brenkman1963Antilope29:43 
27Eva Smits1988Utrecht30:12 
28Eefke Steenvoorden-v.d1952Phanos30:16 
29Ganna Rondhuis1980SC Reeuwijk30:51 
30Eva Jansen1972Bodegraven31:04 
31Marleen van der Meer1994Gouda31:13 
32Inge Jongerius1989Utrecht31:13 
33CJM Visser Haastrecht31:25 
34Iris van der Aar1994Gouda31:35 
35Josefien van der Aar1992Gouda31:39 
36Masja van Dillen1993Alblasserdam32:08 
37Marjolijn Kool1975Amersfoort32:10 
38Marije Plomp1967Alphen aan den Rijn32:17 
39Anca van der Teijken1961Antilope32:35 
40Kockie Neven1953Reeuwijk33:06 
41Simone Abel1964Haastrecht33:21 
42Helen Verkade1967Alphen aan den Rijn33:31 
43Sandra Kouwenberg1965Woerden33:49 
44Henriëtte vd Velden1965SC Reeuwijk34:08 
45Meike Berkhoff1993Gouda34:57 
46Anne Berkhoff1991Gouda34:58 
47Sietske Dijkstra1978Woerden36:26 
48Mariët Geeuen1950Bodegraven42:40 
 
J1100, 1100 KIDSRUN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Martijn de Jong2001Boskoop4:15 
2Jan Zijderlaan2001Benschop4:21 
3Diederik Huysen2001Moordrecht4:38 
4Nelson van den Heuvel2001Bodegraven4:44 
5Dennis Nederveen2002Gouda4:47 
6Bas Meeuwenoord2002Lisse4:49 
7Rik Reimus2001Alys Ambacht 74:50 
8Bram Praamsma2003Reeuwijk4:51 
9Remco Klinkenberg2002Reeuwijk4:52 
10Nick Rijsbaarman2001Reeuwijk4:54 
11Jip Dijkstra2003Reeuwijk4:56 
12Sam Ankoné2003Reeuwijk4:59 
13Robin van Loo2003Reeuwijk5:02 
14Sander Kersseboom2002Reeuwijk5:03 
15Zakaria Kanfaoui2004Gouda5:08 
16Jan Dirk Harting2001Alphen a/d Rijn5:09 
17Sam Graveland2001Reeuwijk5:13 
18Rick Huisman2001Reeuwijk5:14 
19Luca Verheul2002Bodegraven5:19 
20Yesper Schouten Reeuwijk5:20 
21Berend Verstegen2001Reeuwijk5:29 
22Bart Huisman2003Reeuwijk5:32 
23Huub Depree2004Reeuwijk5:34 
24Baskar Ahmel2000Utrecht5:37 
25Stijn Naafs2003Reeuwijk5:40 
26Nicky Craanen2002Bodegraven5:44 
27Didier de Werd2003Reeuwijk5:48 
28Wouter Klunnen2004Reeuwijk5:52 
29Coen Schuurmans2003Reeuwijk5:55 
30Jari Brenninkmeijer2001Reeuwijk6:22 
31Jannes de Keijser2005Reeuwijk6:35 
32lars naafs2005Reeuwijk8:20 
33Oscar de Jong2006Gouda8:44 
 
M1100, 1100 KIDSRUN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Marije Hijman2000Boskoop4:05 
2Denise Bosch2001Zoetermeer4:09 
3Inge Verleun2001Bodegraven4:24 
4Saskia Klinkenberg2000Reeuwijk4:53 
5Esra Zijderlaan2002Polsbroek5:01 
6Lieke Zijderlaan2003Benschop5:04 
7Milou Schiebroek2000Reeuwijk5:16 
8Marije van de Hondel2001Reeuwijk5:18 
9Samar Ahmad2001Utrecht5:25 
10Robin Droog2002Reeuwijk5:27 
11Tamar Withagen2000Roosendaal5:31 
12Lieke van de Vlindertu2003Gouda5:31 
13lana tensen2004Moordrecht5:52 
14Xela Stam2002Reeuwijk6:15 
15Kim van Dam2002Reeuwijk6:17 
16Fanny May2000Reeuwijk6:24 
17Tessa Snoeck2002Reeuwijk6:27 
18Emma van Loo2004Reeuwijk6:34 
19Louisa van Leeuwen2001Reeuwijk6:48 
20Kyra de Jong2005Gouda6:54 
21Femke Reimus2004Reeuwijk7:50 
22Emma Koster2006Reeuwijk8:33 
23hedy schuurmans Reeuwijk8:34 
 
J2400, 2400 KIDSRUN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Daan Tromp1997Delft8:36 
2Michael Kooter1998Boskoop8:45 
3Thomas Noteboom1999Barendrecht8:58 
4Brahim Harrouc1997Gouda9:11 
5Tim Schiebroek1997Reeuwijk9:22 
6Sjors Visser1998Klaaswaal9:52 
7Jeroen Box1998Moordrecht10:00 
8Joram Withagen1997Roosendaal10:07 
9Koen Klinkenberg2000Bodegraven10:27 
10Michael van der zwan1996reeuwijk10:39 
11Koen Hyman1997Boskoop10:42 
12Daan Graveland1998Reeuwijk10:43 
13Zico van Dam1999Bodegraven10:47 
14Stefan van der zwan1998reeuwijk10:48 
15Quentin vd Heuvel1999Bodegraven10:49 
16Corné Slob1999Gouda10:51 
17Donald Huyser1999Moordrecht11:05 
18Dennis Melkert1999Gouda11:38 
19Guus van Holten2002Reeuwijk11:52 
20Nick van Dam1999Reeuwijk11:56 
21Thomas Verkleij1999Reeuwijk11:57 
22Guus Kloos2002Reeuwijk12:18 
23Arjen Brenninkmeijer2000Reeuwijk12:43 
24Rick van der Laan1999Alphen aan den Rijn12:53 
25Tim Keulen Bodegraven13:06 
 
M2400, 2400 KIDSRUN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Diane van Es2000Rotterdam8:45 
2Maimouna Barry1998Reeuwijk9:04 
3Lieke Klinkenberg1997Bodegraven9:36 
4Linda Ramirez  9:49 
5Lisette Verleun1997Bodegraven9:59 
6Anouk Dekker1998Gouda10:08 
7Anne de Jong1997Boskoop10:12 
8Lieke Meijvogel1997Reeuwijk10:16 
9Sacha Palsgraaf1999Moordrecht10:18 
10Julia Damen1999Zoetermeer10:31 
11Anne Tromp1998Delft11:01 
12Pamela Ramirez  11:16 
13Cindy Kersseboom1998Reeuwijk12:29 
14Marije Verstegen Reeuwijk12:46 
15Jessica Ramirez  12:54 
16Isa Sauer1998Bodegraven13:06 
17Fenne Jansen1999Bodegraven13:06 
18Fien Kloos2001Reeuwijk13:57 
19Celeste Verkleij1998Reeuwijk14:16 
20Jose Schuurmans2000Reeuwijk15:19 
21Esmy Griffioen1999Reeuwijk15:52 
22Teddie van Noppen1998Reeuwijk16:02 
23Sofie Dupree2002Reeuwijk16:12 
24Myrthe Koster2002Reeuwijk16:19 
 
www.uitslagen.nl27-03-2010 21:47