Zoek

Uitslagenlijst Koninginneloop Beilen

Beilen - Vrijdag 30 april 2010

 
T/M 7, MEISJES T/M 7 J
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Colet de Ruiter2003CBS De Wingerd6:27 
2Liset Haveman2002OBS Harm Smeenge7:12 
3Anneroos Prins2003Ruinen7:23 
4Rosan Smit2003Ruinen7:25 
5Marit de Jonge2003OBS de Ridderschool7:30 
6Sarmia Nagalingam2002CBS De Schutkampen7:35 
7Cato Bijmolt2003OBS de Ridderschool7:40 
8Roos Wiersma2002OBS de Ridderschool8:02 
9Thirza Heijnen2002OBS de Ridderschool8:03 
10Jara Stobbe2003OBS Harm Smeenge8:17 
11Hannah Gritter2004OBS de Ridderschool8:36 
12Rachel van Ittersum2003OBS de Ridderschool8:49 
13Leonie Kleefman2003OBS de Ridderschool9:13 
14Rishani Nagalingam2005CBS De Schutkampen9:54 
 
T/M 7, JONGENS T/M 7 J
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Bjorn Klaassens2002OBS Harm Smeenge5:28 
2Julian Jager2003OBS Harm Smeenge5:56 
3Mark Wanders2002OBS Harm Smeenge6:17 
4Theo Harmsen2002CBS De Wegwijzer7:16 
5Stefan Prins2002OBS de Ridderschool7:18 
6Gertjan Harmsen2002CBS De Wegwijzer7:19 
7Aljen van Veen2004OBS Harm Smeenge8:33 
 
8-9, MEISJES 8-9 J
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Joëlle de Ruiter2001CBS De Wingerd5:26 
2Henrieke Timmer2001OBS De Lindelaar5:47 
3Marieke Hup2000HAC '635:49 
4Nina Hof2001Gieterveen6:08 
5Dominique Hemmes2001CBS De Wingerd6:29 
6Fleur Meinders2001OBS Harm Smeenge6:40 
7Isa van IJsselmuiden2002CBS Prinses Beatrix7:23 
8Valerie Smit2001Ruinen7:38 
9Manon Smidt2000CBS Prinses Beatrix7:49 
10Manuela Feikens2000OBS De Zuiderenk7:51 
11Anne Schutte2001CBS De Eshorst7:54 
12Janine Kompagnie2002Beilen7:57 
13Harmke Norden2000CBS De Eshorst8:09 
14Femmy Kompagnie2000Beilen8:30 
 
8-9, JONGENS 8-9 J
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jaron van Veen2001OBS Harm Smeenge5:25 
2Sven Klaassens2001OBS Harm Smeenge5:55 
3Michael Iwema2001CBS Prinses Beatrix5:55 
4Jeffrey Tom Velthuis2002Beilen5:57 
5Jeroen Metselaar2001CBS De Eshorst6:30 
6Julian de Jonge2000OBS de Ridderschool6:37 
7Matthijs Kleefman2001OBS de Ridderschool7:06 
8Casper Stobbe2000OBS Harm Smeenge7:14 
9Kamiel Bakker2001OBS de Ridderschool7:26 
10Simon Bijmolt2000OBS de Ridderschool7:36 
11Ramon Wanders2000OBS Harm Smeenge8:42 
 
10-13, MEISJES 10-13 J
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Emilie Corbeth1998Dalfsen5:12 
2Sanne Otten1998ACO Van Elderen5:13 
3Marieke Driesprong1999DOS5:23 
4Danique de Ruiter1999CBS De Wingerd5:52 
5Roxin de Jonge1998OBS Harm Smeenge5:53 
6Jolieke Timmer1998OBS De Lindelaar6:15 
7Debora Jager2000OBS Harm Smeenge6:23 
8Ivonne Gils1999OBS de Ridderschool6:28 
9Iris Haveman1999OBS Harm Smeenge6:32 
10Renate Jonkers1999Pesse6:37 
11Jodie Steen1999OBS J Ligthartschool7:02 
12Pythia Nederhoed1999CBS De Eshorst7:21 
13Danique Prins1999OBS de Ridderschool7:28 
14Laura Mutgeert1998OBS Harm Smeenge7:42 
15Linda Metselaar1999CBS De Eshorst7:50 
 
10-13, JONGENS 10-13 J
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jasper Lubbers1997HAC '634:35 
2Albert-Jan Smid1999OBS de Ridderschool5:08 
3Dani Rijff1999OBS Harm Smeenge5:19 
4Jesse v.d. Boomen1997OBS de Ridderschool5:24 
5Jamie Velthuis1999OBS Harm Smeenge5:31 
6Simon de Vries1998CBS De Wegwijzer5:33 
7Matthijs Boer1999CBS De Eshorst5:35 
8Jako van Faasen1998Beilen5:37 
9Harmen Kompagnie1999Beilen5:44 
10Felix van der gun2000Wapse5:46 
11Melvin Braam1998OBS Harm Smeenge5:53 
12Alex Bijmolt1999OBS de Ridderschool5:57 
13Bart Meinders1998OBS Harm Smeenge5:59 
14Huub Heemskerk1998OBS de Ridderschool6:00 
15Damin Booiman1998OBS de Ridderschool6:02 
16Bas Mellema1998OBS Harm Smeenge6:03 
17Guus Heemskerk1998OBS de Ridderschool6:24 
18Tom v.d. Boomen2000OBS de Ridderschool6:50 
19Robert Haandrikman1999CBS De Eshorst6:56 
 
V12+, MEISJES 12+ /VO
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Sanne Bouwmeester1996Westerbork10:05 
2Anouk Hof1997Gieterveen11:14 
3Joanne Nederhoed1996Beilen12:08 
4Lisanne Meinders1995Beilen12:18 
5Dianne Huizing1995Beilen13:04 
6Elvira Feikens1995Spier13:17 
7Irene van der Logt1996Goutum13:46 
8Logsa Feikens1995Spier13:51 
9Marielle Nederhoed1996Beilen14:22 
10Ivonne van Vliet1996Westerbork15:47 
11Reinate Boer1994Beilen15:53 
 
M12+, JONGENS 12+ /VO
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Stan Naaktgeboren1996Wijster10:06 
2Wilte Nijhuis1996Gieterveen11:01 
 
V SEN, 5KM VROUWEN SEN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Anne Sophie Kok1986Emmen20:28 
2Marjolein de Lange1991Ruinen21:56 
3Krista Droog1980Assen22:13 
4Berber Dijkstra1985HAC '6324:04 
5Hilde Kiers1985Beilen24:21 
6Renate van Dop1974Westerbork25:02 
7Janet Biel1994Westerbork27:39 
8Heidi Smit- Bouwman1971Witteveen28:08 
9Nelleke Verhage1975Hoogeveen28:35 
10Kim Hofman1973Ruinen28:35 
11m. visser1995bovensmilde29:42 
12Sonja van Baar1971Westerbork29:58 
13Inge Hulzebos-Schrijen1976Westerbork29:58 
14Jacquelien Potze1975Witteveen30:23 
15Sumathy Nagalingam1971Smilde30:28 
16Yvette van Brouwershav1974Beilen30:36 
17Bertha Pastoor1973Assen30:42 
18Janet Dam1970Hooghalen30:44 
19Laurette Keuzenkamp1989Westerbork30:46 
20Karin Dekker1984Zuidveld30:53 
 
V 40+, 5KM VROUWEN 40+
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Geke van den Heuvel1963Beilen22:54 
2Gea Lamberts1966Wijster24:42 
3Jackelien Beikes1966Beilen24:54 
4Astrid Lubbers1968Emmen24:56 
5Reina Wijnia Kwant1956Hasselt25:04 
6Adri Sluis1960Eesveen25:10 
7Willemien Dermois1969Westerbork25:27 
8Marry Nederhoed1962Beilen25:43 
9Aafin van de Wijk1961Hooghalen27:26 
10Hetty Vugteveen1963Nieuw-Amsterdam27:38 
11Klaasje Biel1969Westerbork27:42 
12Dorine van der Scheer1966Beilen28:14 
13Agnes Wieske1970Westerbork28:19 
14Anja Vos1963Annen28:51 
15Carla Meijer1960Fluitenberg29:41 
16Pauline van Os1966Beilen30:03 
17Gerie van Kamphout1954Beilen30:21 
18Hennie Bruggink1959Smilde30:40 
19Nellie Mos1954Beilen31:37 
20Corry Droog1952Beilen31:51 
21Josiena Dekker1966Westerbork32:55 
22Janny Lunsing1969Westerbork35:47 
 
M SEN, 5KM MANNEN SEN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Brian Kamstra1993Assen16:07 
2Jesse Nijboer1993Uffelte16:39 
3Sebastiaan Boertien1978's-Gravenhage17:29 
4Erwin Rinsma1986Stadskanaal17:55 
5René Wilkens1977Gieten18:46 
6Jan Schalk1993Smilde18:57 
7Henri Oosting1990Beilen18:58 
8Wiard van der Logt1992Goutum19:11 
9Rogier van Vliet1994Westerbork19:20 
10Peter Jan Oosting1992Beilen19:54 
11Ids Tuinstra1992Almelo20:52 
12David Lindeman1988Winschoten21:24 
13Daniel van de Bos1993Beilen21:53 
14Matthijs Bonnen1995Beilen22:02 
15Jeroen Eefting1997Beilen22:04 
16Gerald Haandrikman1994Beilen22:31 
17Gerben Post1974Beilen22:56 
18Xavier Pero1992Beilen22:58 
19Richard Graveland1992Beilen23:07 
20Arjan Vriesema1994Beilen23:11 
21Erwin Zwiers1993Beilen23:12 
22René Aukema1985Zuidlaren23:58 
23John Dam1970Hooghalen24:22 
24Erik Zwiep1977Beilen24:33 
25Daniël Engberts1992Assen25:40 
26Kevin Klaver1996Beilen25:57 
 
M 40+, 5KM MANNEN 40+
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Rene de Boer1966Hoogenweg18:40 
2Jack de Jonge1969Loopgroep Beilen18:42 
3Jan Roeles1962Loopgroep Beilen19:07 
4Jan Uiterwijk1958Eesveen19:09 
5Jannes Dolfing1968Westerbork19:13 
6KLaas Mulder1966Westerbork19:58 
7Marcel Thijssen1966Coevorden20:02 
8Harry van Os1960Beilen20:47 
9Wolter Boer1948Geesbrug20:50 
10Simon van der Gun1969Wapse21:23 
11Frank Ottenhof1968Beilen21:32 
12John Kleinheerenbrink1962Beilen22:42 
13Harry Vos1966Westerbork22:45 
14Wim Onnes1957Beilen23:22 
15Jan de Vries1961Westerbork23:38 
16Ruud Smit1965Ruinen24:03 
17Arjan Bijlsma1969Beilen24:15 
18Hilko Jonkman1959Elim24:24 
19Victor Beglinger1959Beilen25:05 
20Bert Mos1957Beilen25:32 
21Wim Duinkerken1955Beilen26:21 
22Eeuwe Jansen1939Beilen26:32 
23Arie Engberts1951Assen27:04 
24Klaas Swieringa1966Beilen27:18 
25Theo Teunissen1945Zwolle28:17 
26Albert Biel1962Westerbork28:31 
27Gert Vos1969Westerbork28:33 
28Poulus Verhagen1945Den Burg28:47 
29S.K. Visser1961bovensmilde28:48 
30Henk van Kampenhout1953Beilen28:57 
31Fred Meijer1957Fluitenberg29:41 
32Jan Haagsma1943Friesland29:58 
 
V SEN, 10KM VROUW SEN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Annemieke de Lange1989Ruinen42:37 
2Agnes Wolters1971Bovensmilde51:30 
 
V 40+, 10KM VROUW 40+
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Margot van der Ven1966Den Burg42:58 
2Laura Batterink1970Westerbork45:14 
3Jeannet Roos1970Ruinen46:34 
4Alie Hamminga1960Beilen47:28 
5Cisca Pijpker1961Beilen56:43 
6Dieuwerke Drukker1951Assen57:10 
7Marga van Dijk1960Groningen58:54 
 
M SEN, 10KM MAN SEN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Geert Tuinstra1990Derby GB36:13 
2Wouter Luinge1993Veendam36:44 
3Arjen van der Logt1990Lionitas37:28 
4Lars Eefting1986Borger38:29 
5Jarno van der Veen1979Assen40:32 
6Jelmer Marinus1972Beilen40:34 
7Alex van Wamel1976Westerbork41:25 
8Marco Bakker1973Assen43:07 
9John Sikken1986Erm43:47 
10Richard Kort1978Zwiggelte44:04 
11Jeroen Stobbe1972Beilen46:04 
12Sebastiaan Kruijer1974Beilen46:18 
13Sean Patrick Roos1971Ruinen46:35 
14Jelger Tuit1970Assen48:24 
15R.A.Lodewegs1973Assen49:45 
16René Hamminga1978Annen51:27 
17Bram Gonlag1971Beilen53:20 
 
M 40, 10KM MAN 40+
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Kees Huizenga1966Hoogezand35:16 
2Erik Grave1969Annen35:49 
3Jacco Talen1969Hollandscheveld39:33 
4Martin Stroosnijder1962Kruiningen39:38 
5Rene Kuipers1958Westerbork40:26 
6Harry Luinge1959Veendam40:39 
7Gert Aarsen1961Assen41:11 
8Peter Bos1965Stadskanaal42:01 
9Hendrikus Doorten1962Westerbork42:41 
10P. Butthong1967Assen43:13 
11Nico Hazelhoff1964Beilen44:34 
12Gerrie Bijl1967Stadskanaal44:38 
13Jan Willem Oosting1965Beilen44:53 
14Jannes Bouwmeester1954Loopgroep Beilen45:12 
15Tammo Bijmolt1967Beilen45:24 
16Lambert Veldman1958Hoogeveen45:38 
17Alfred van Veen1968Loopgroep Beilen46:27 
18Peter de Boer1959Loopgroep Beilen48:13 
19Geertjan Pott1953Beilen49:20 
20Wout Klok1945Westerbork49:47 
21Tjerk Tuinstra1957Almelo50:45 
22Koop Klok1951Dwingeloo52:55 
23Karst Schonewille1956Klazienaveen54:14 
24Peter Schiphof1962Pesse54:39 
25Hendrik Jan Smit1951Beilen56:13 
26Arend Gils1952Beilen56:15 
27Wybe Wiekema1969Hooghalen57:15 
28Luuk Hadders1968Pesse57:47 
29Hilco Kwint1947Assen1:00:46 
 
NAM, Gem Midden-Drenthe, FysioCentrum Beilen, Autowascentrum Beilen, Univé,
Bloemenpalet Beilen, Tuincentrum Voortman, C1000 Mulder, Run2Day Hoogeveen
 
www.uitslagen.nl02-05-2010 18:50