Zoek

Uitslagenlijst Bouwbedrijf Beverwijkloop 3e lustrum

Balkbrug - Zaterdag 15 mei 2010

 
M -9, 1500 METER - 9
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Marjolein Klaren2001Vroomshoop6:52 
2Iris Jaspers2001Twenterand7:24 
3Amy Compagner F22000SC Balkbrug Voetbal7:32 
4Karlijn Dragt2001Set Up Volleybal8:01 
5Mariska Huzen2002Set Up Volleybal8:02 
6Demi Verhaar E2001SC Balkbrug Voetbal8:06 
7Ingrid Baas2001Set Up Volleybal8:09 
8Madelief Logtenberg2004Balkbrug8:30 
9Babette Klein2002Set Up Volleybal8:33 
10Larissa Hekman2002Set Up Volleybal8:51 
11Nina Runherd2003Balkbrug8:59 
12Yvon Neerhof2003Set Up Volleybal9:04 
13Michelle Steen2004Set Up Volleybal9:13 
14Lotte Meulink2003Set Up Volleybal9:17 
15Ilse Mennink2001Set Up Volleybal9:28 
16Laura Neerhof Set Up Volleybal9:41 
17Mabel Docter2002Set Up Volleybal9:41 
18Lieke de Bruin2002Set Up Volleybal9:48 
19Kadicha Geerking2001Set Up Volleybal9:49 
20Esther Lourts2002Set Up Volleybal10:17 
21Britt Heussinkveld2002Set Up Volleybal10:18 
22Kyra Visscher2002Set Up Volleybal10:20 
23Linda Altena2003Set Up Volleybal10:22 
24Gwen Poel2003Set Up Volleybal10:30 
25Anouk Altena2003Set Up Volleybal10:34 
26Joan Hakkers2002Set Up Volleybal10:53 
 
J -9, 1500 METER - 9
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Martijn Dekker2001Hollandscheveld6:01 
2Jur Logtenberg F22001SC Balkbrug Voetbal6:16 
3Jesse Olde E2001SC Balkbrug Voetbal6:21 
4Job IJtsma2000Hoogeveen6:33 
5Maarten Pol F2002SC Balkbrug Voetbal6:37 
6Jorick Huizing2000Klazienaveen6:39 
7Ruben Willems2001SC Balkbrug Voetbal6:50 
8Arjen Dunnink F12002SC Balkbrug Voetbal6:50 
9Chris van Dongen F2001SC Balkbrug Voetbal6:57 
10Christian Brouwer F2002SC Balkbrug Voetbal7:45 
11Jelle Nijman2002SC Balkbrug Voetbal8:43 
12Arne Dijkstra F22002SC Balkbrug Voetbal9:03 
13Yordi Steen F32002SC Balkbrug Voetbal9:17 
 
M1012, 1500 METER - 12
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Leonie Glazenborg1998Aquilo5:47 
2Sanne Otten1998ACO Van Elderen - 16:04 
3Myrett Kootstra1998ACO Van Elderen - 16:51 
4Flora Logtenberg1999Balkbrug7:00 
5Samdra Lunenborg1998De Sperwers7:16 
6Susan Gelderman Balkbrug7:21 
7Anique Mennink1999Set Up Volleybal7:46 
8Rachel1999Set Up Volleybal8:39 
9Sara Rosman2000Set Up Volleybal9:58 
10Bianca Jansen2000Set Up Volleybal10:09 
11Gaby Runherd2000Set Up Volleybal10:24 
 
J1012, 1500 METER - 12
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jasper Lubbers1997HAC '635:20 
2Chris Dankelman1998ACO Van Elderen - 15:53 
3Robin Veltink1997ACO Van Elderen - 16:09 
4Gertjan Huzen1998SC Balkbrug Voetbal6:50 
5Jurgen Hekman2000Balkbrug7:56 
6Herjan Huzen2000SC Balkbrug Voetbal8:33 
7Romey Berends1999Dedemsvaart8:44 
8Matthijs van der Veen2000SC Balkbrug Voetbal9:11 
9Stijn de Bruin1999SC Balkbrug Voetbal9:12 
 
M1315, 3000 METER - 15
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Marije Dankelman1997Arrien12:34 
2Laura Prins1998HAC '6313:05 
 
J1315, 3000 METER - 15
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Bastian Zandbergen1995HAC '6312:13 
2Emiel Veltink1995ACO Van Elderen - 113:28 
 
DSEN, 5000 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Savanna Warmink1993ACO Van Elderen - 120:10 
2Dineke Welleweerd1990Spurt '88 - 120:13 
3Janine Kosse1987De Krim21:25 
4Jory Scharphof1978Dedemsvaart21:53 
5Aline Kooistra1994ACO Van Elderen - 121:59 
6Rebecca Kelder1986Spurt '88 - 122:01 
7Margje Timmerman1982AG '8522:46 
8Berber Dijkstra1985HAC '6323:35 
9Ingrid Benjamins1986HAC '6323:47 
10Lisa Oostenbrink1992Set Up Volleybal24:12 
11Mariette Kosse1986Loopgroep De Krim24:41 
12Gelina Lawant1983Dedemsvaart24:42 
13Maaike Scholten1987Vinkenbuurt24:49 
14Brenda Vonder1987ACO Van Elderen - 125:27 
15Anita Buit1983Dedemsvaart25:52 
16Chantal Huizing1999Klazienaveen28:07 
17Astrid Ramaker1979Dedemsvaart28:08 
18Karlijn Hekman1985Nieuwleusen28:45 
19Chantal Bode1986Dedemsvaart29:40 
20Wendy Drogt1983Dedemsvaart30:30 
 
DVET, 5000 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Astrid van Velden1967Spurt '88 - 120:17 
2Giny Dunnewind1968ACO Van Elderen - 120:26 
3Cathy van Es-Bode1969Hoogeveen21:20 
4Janneke Willems1968Spurt '88 - 122:01 
5Ineke Nawijn1969Spurt '88 - 122:54 
6Reina Wijnia-Kwant1956avVN25:21 
7Anja Welleweerd1967Spurt '88 - 126:26 
8Coos Moes1951Loopgroep Avereest26:57 
9Els Lettink1966Dedemsvaart27:52 
10Martine Hamberg1970Dedemsvaart28:09 
11Odilia Poel-Bakker1960ACO Van Elderen - 128:57 
12Yvette Pot1973Oosterwolde Fr29:09 
13Roelien Geuzinge F21967SC Balkbrug Voetbal29:18 
14José Knüver1964Dedemsvaart29:41 
15Zwaantje Oostwoud1962Balkbrug31:26 
16Jennie Scholten1952Spurt '88 - 131:47 
17Marijke Logtenberg1968Zuidwolde Dr32:22 
 
HSEN, 5000 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Merwin Dollison1975Artemis16:04 
2Harm-Jan Martens1980HAC '6316:20 
3Job Eijsink1987Groningen16:37 
4Kars Eijsink1993Balkbrug16:37 
5Gertin Roke1991ACO Van Elderen - 116:44 
6Gert-Jan Stevens1987HAC '6316:59 
7Arjo Koekoek1992HAC '6317:35 
8Hilco Huisjes1982Daarlerveen17:44 
9Koen De Jong1990Deventer17:46 
10Sean Patrick Roos1971Ruinen18:43 
11Wilco Lohuis1970Raalte18:46 
12Rob Kunst1985Daarlerveen18:59 
13Arie Stuurman1978Hoogeveen19:34 
14Sander Zoer1983Hardenberg19:39 
15Marc Bakker1993ACO Van Elderen - 119:45 
16Jeroen Lunenborg1996Erica20:16 
17Ronald Veldhoen1988Balkbrug20:44 
18Michiel Bronsink1985Elburg20:56 
19Sebastiaan Schoemaker1991Nieuwleusen20:58 
20Erik Klink1982Raalte21:00 
21Gerard Olde1973Balkbrug21:12 
22Bas Tempert1985Lemele21:16 
23Jan Snoeijer1978Coevorden23:16 
24Pattrick Pottjegort1985Almelo24:30 
25Harron Dekker HAC '6324:45 
26Arnoud Nijhuis F21989SC Balkbrug Voetbal25:57 
27Jeroen Lawant1981Dedemsvaart26:38 
28Jan Boessenkool1970Staphorst26:50 
 
HVET, 5000 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Erik Klein Baltink1964Hanzesport16:48 
2René de Boer1966Spurt '88 - 118:38 
3Richard Beldman1956AV Holten18:41 
4Gerrit Joling1964HAC '6319:25 
5Dirk Wigmans1954Vaassen19:51 
6Harry Veldkamp1967Cialfo - 120:20 
7Bert Dekker1967Hollandscheveld20:22 
8Marcel Thijssen1966Coevorden20:36 
9Egbert Baas1965Balkbrug21:15 
10Herald Hofsink1968Gramsbergen21:18 
11Jaap Talen1945Hoogeveen21:19 
12John Mol1969Dedemsvaart21:45 
13Gert Otten1967Dedemsvaart21:57 
14Johan Logtenberg F21964SC Balkbrug Voetbal22:02 
15Freek Vosjan1952Spurt '88 - 122:32 
16André Evers1963Marienheem22:51 
17Johan Buist1969Hollandscheveld22:54 
18Hans Koopman1967Dedemsvaart23:41 
19Gerrit Schuitema1947Emmen24:53 
20Ton Martens1943Hardenberg25:07 
21Johannes Kuilder1945SISU25:55 
22Ronald de Bruin E1964SC Balkbrug Voetbal26:20 
23Hans Mennink1965Balkbrug26:21 
24Dirk van de Wetering1956Balkbrug26:25 
25Albert Kuilder1947Almelo26:37 
26Marcel ten Brummelhuis1968HAC '6326:49 
27Roel Oostwoud1962Balkbrug26:59 
28Henk Langelo1955Dedemsvaart27:42 
29Henk Mennink1961SC Balkbrug Voetbal28:33 
30Nico Wassens1955Dedemsvaart29:21 
31Ab Koetsier1946AV Holten29:39 
32Gijs Vos1959Beerzerveld29:39 
33Frans de Bode1943avVN31:26 
34Willem Smits /loopgr.A1935Balkbrug31:47 
35Gerard Bolte1944Hardenberg32:03 
 
DAMES, 10000 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Hellen de Vries1979PEC 1910 - 139:53 
2Anne van Schuppen1960Cialfo - 240:19 
3Saskia Schutte1972Cialfo - 240:31 
4Gea Benjamins1968Loopgroep Klazienave43:42 
5Marleen Herbert1986Spurt '88 - 343:55 
6Jeannet Leppink- de Ha1968PEC 1910 - 345:11 
7Heidy Snijders1970HAC '6345:48 
8Roelie Lennips1964Spurt '88 - 446:23 
9Hilda Mulder1969Hoogeveen50:00 
10Saakje Rijkeboer1964Loopgroep Avereest50:33 
11Linda Breukelman1963Spurt '88 - 552:46 
12Caroline Postema1976Spurt '88 - 552:53 
13Hilleane Kuiers1992Staphorst53:19 
14Ria Poffers1956Spurt '88 - 555:24 
15Heleen Moes1980Dedemsvaart55:27 
16Gerry Kelder1954Hardenberg55:44 
17Ina Berends1948Vinkenbuurt55:48 
18Alice van Roekel1966Zwolle1:07:21 
 
HSEN, 10000 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Leon Sanderman1981AV Rijssen33:07 
2Jan Paalman1974AV Rijssen33:10 
3Hans Lindeboom1986PEC 1910 - 133:54 
4André Plette1976Isala '9634:10 
5Gerko Floor1979LSV Invictus35:10 
6Erik Leusink1989Punthorst35:17 
7Martijn Schakelaar1974De Gemzen36:20 
8Harold Kruidhof1973AG '8538:53 
9Herjan Gerrits1971Spurt '88 - 239:16 
10Harold van den Enk1976ACO Van Elderen - 139:41 
11Pascal van Zon1984Spurt '88 - 239:56 
12Arjen Oldehinkel1985Radewijk39:57 
13Maarten Hanekamp1984Vroomshoop40:18 
14Arno Kruidhof1978Staphorst41:18 
15Igor van Elburg1972Ommen43:30 
16Wilco van Ittersum1989Genemuiden44:09 
17John Hendrickx1979Bergentheim44:54 
18André Polinder1977Zwolle46:21 
19Marcel Hulst1977Dedemsvaart46:44 
20Erwin Kreule1976Nieuwleusen47:47 
21Tjeerd Lemstra1984Zwolle49:25 
22Roel van Selling1987Hattem49:28 
23Iwan Turkstra1975Hooghalen49:34 
24Karel  50:38 
25Bert Post1973Dedemsvaart52:01 
26Arnoud Nijhuis1989Balkbrug56:59 
 
H40+, 10000 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Teake Kerckhoffs1969LSV Invictus35:18 
2Klaas Jan Hofstra1965LSV Invictus35:54 
3Jan Jansen1967AV Rijssen37:45 
4Gerard Kroes1970Cialfo - 237:57 
5Arendjan van de Hoek1967Nieuwleusen38:01 
6Johan Boom1969Spurt '88 - 238:20 
7Martin Luteijn1969HAC '6339:13 
8Jan Eikelboom1965Lemelerveld40:19 
9Bert Manenschijn1968ACO Van Elderen - 141:59 
10Bert Kleiboer1965PEC 1910 - 244:04 
11Sibbele Oegema1967Dedemsvaart44:27 
12Wim Welleweerd1966Spurt '88 - 346:14 
13Wilco Voulon1968PEC 1910 - 346:49 
14Albert Coelingh1967Zuidwolde Dr47:14 
15Johan Stulp1970Assen48:42 
16Henk Plaggemarsch1966Spurt '88 - 449:58 
17Bennie Kok1968PEC 1910 - 350:49 
18Jaco Treep1966Hattem55:23 
 
H45+, 10000 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Hans van Renselaar1965De Gemzen35:52 
2Henk Uitslag1961Cialfo - 136:47 
3Jan Groot1963Spurt '88 - 138:01 
4Theo Velnaar1962Nijverdal39:18 
5Albert de Boer1963AG '8542:02 
6Frans Zanders1961Biddinghuizen43:22 
7Jan Schuurs1964Twenterand43:31 
8Bart Oranje1964PEC 1910 - 243:31 
9Leo Meijerink1965ACO Van Elderen - 243:53 
10Roel Otten1964Spurt '88 - 345:12 
11Alphons Schokker1961ACO Van Elderen - 247:20 
12Martien Kuilder1961Loozen48:48 
13Bert van Roekel1964Dutch Runners Gold53:18 
14Auke van Selling1961Hattem55:14 
15Thio Visscher1963Genemuiden1:03:51 
 
H50+, 10000 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Willem de Weerdt1955Cialfo - 134:36 
2Roelof Hutten1957Spurt '88 - 136:13 
3Albert Oldehinkel1956Spurt '88 - 136:41 
4Tjibbe de Vries Cialfo - 137:31 
5Jan Beldman1959Dalfsen39:07 
6Johan Willems1958ACO Van Elderen - 139:29 
7Hans Bosman1958Daventria39:32 
8Richard Beldman1956AV Holten40:08 
9Antonius Poelman1957PEC 1910 - 140:14 
10Gerard Heerink1957Lemelerveld43:12 
11Jan van Lubek1952Zuidwolde Dr43:15 
12Bennie Kosse1959Loopgroep De Krim43:17 
13Frank van Oene1958De Gemzen43:43 
14Cor Kooiker1949AG '8544:14 
15Fokke Wind1954Twenterand44:34 
16Bram v.d. Boom1955Ommen44:39 
17Bert van Duuren1952PEC 1910 - 245:11 
18Ijsbrand Reijneveld1958PEC 1910 - 345:16 
19Jan Strik1957De Gemzen45:31 
20Gerard Arends1954AG '8545:34 
21Jan Lip1949HAC '6345:35 
22Jos Jutten1959ACO Van Elderen - 246:20 
23Mans Veldsink1957Dedemsvaart46:23 
24Arie Drogt1958Spurt '88 - 446:59 
25Jacob Vonder1959ACO Van Elderen - 247:44 
26Klaas Nienhuis1946HAC '6350:13 
27Henk Huizinga Dedemsvaart50:16 
28Charles Meijer1953Balkbrug50:34 
29Tonny Holleboom1953Broekland Ov50:43 
30Piet Elzinga1956Nieuwleusen53:48 
31Aalt de Weerd1955Nieuwleusen54:21 
32Willem Vroom1957Nieuwleusen55:41 
33Frans Beekman Balkbrug1:02:05 
 
* Premiesprint 5 km:
- Heren: Merwin Dollison
- Dames: Savanna Warmink
* Premiesprint 10 km:
- Heren: Leon Sanderman
- Dames: Hellen de Vries
 
Organisatie: Stichting Duursportpromotie Balkbrug:
www.duursportpromotiebalkbrug.nl
 
www.uitslagen.nl15-05-2010 20:04