Zoek

Uitslagenlijst 59e Reeuwijkse Plassenloop

Reeuwijk - Zaterdag 19 maart 2011

 
MSEN, 15 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Willem Lenting1977Haag Atletiek51:47 
2Peter Pollemans1985Flakkee53:44 
3Leon van Prooijen1979AV '471:02:02 
4Arjan Nomen1977Croda Runners1:03:51 
5Bart Zwart1982Geomeet Funderingen1:16:38 
6Rutger Nijhof1976PAC1:16:51 
 
M 35, 15 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Saïd Kanfaoui1973AV Gouda50:34 
2Pascal van Norden1972Croda Runners50:39 
3Fouad Fertoute1973Spirit Oud Beijerlan51:00 
4Maurits Heikoop1972Loopgroep PK53:30 
5Bart Witzier1975Gouda56:22 
6Marcel Maurits1972AV '471:06:48 
7Bart Vanhauwaert1974PAC1:07:11 
8Jeroen van Hoorn1972C1000 van der Hoven1:11:05 
9Dennis Janmaat1975Croda Runners1:11:37 
 
M 40, 15 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Patrick Kwist1968Rotterdam Atletiek48:49 
2Sandor Bron1968Croda Runners51:35 
3Robert Willemse1968PAC52:49 
4Jan van Hoeven1968Olympus '7054:34 
5Paul Stolwijk1971AV '4755:15 
6Richard Oerlemans1967SC Reeuwijk1:00:52 
7Frans Woerden1970De Veenlopers1:01:40 
8Rudolf Kalkman1969SC Reeuwijk1:02:58 
9Jaap Kruysifix1971Moordrecht1:05:46 
10Bob Polack1966Geomeet Funderingen1:06:15 
11Martin Warbout1970's-Gravendeel1:06:38 
12Michel Groeneveld1969E.ON Powerteam1:08:14 
13Pieter Douma1970AAV '361:25:11 
 
M 45, 15 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Gerard Droog1964Rotterdam Atletiek54:45 
2Henk van Zutphen1962AV Gouda54:59 
3Leo van der Hoeven1962Spirit Oud Beijerlan55:43 
4Kees van der Sar1965Croda Runners1:01:46 
5Harm Kolvoort1965Start '781:02:38 
6Wim Both1962Geomeet Funderingen1:06:15 
7Peter Schoppen1963Geomeet Funderingen1:08:09 
8Chris Roeland1965PAC1:09:43 
 
M 50, 15 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Amriet Oemraw1960Rotterdam Atletiek55:13 
2Jan-Hendrik de Jong1960AV '4757:20 
3Harm van Bruggen1957avVN57:30 
4Jan Oskam1956AV '4757:37 
5Aart van Wijk1958Passaat57:54 
6Willem van Klink1960De Spartaan59:03 
7Jaap Meijvogel1960SC Reeuwijk59:15 
8Rob Prins1956PAC59:16 
9Theo Groenendijk1959SC Reeuwijk1:01:50 
10Freek van Mourik1959Clytoneus1:01:54 
11Ernesto Gonzalez1956E.ON Powerteam1:03:11 
12Jan Groen1958Start '781:03:32 
13Edgar Cukier1956Pijnenburg1:05:14 
14Dick Hordijk1957Spirit Oud Beijerlan1:06:55 
15Vincent Verstegen1957Spijkenisse1:21:23 
 
M 55, 15 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Kees Voogt1954De Kieviten1:00:47 
2Jan Olsthoorn1952De Zuiderster1:01:01 
3Rob Verhorst1952De Zuiderster1:06:50 
4Cees van Delft1954SC Reeuwijk1:06:54 
5Joop Kamer1955C1000 van der Hoven1:11:05 
6Teun Noordhoek1953Spirit Oud Beijerlan1:11:13 
7Piet Westhoff1955avVN1:12:38 
8Bart Bovenberg1953Spirit Oud Beijerlan1:14:42 
9Cees van den Hoven1953C1000 van der Hoven1:22:58 
 
M 60, 15 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Leen Harkes1949AV '471:02:05 
2Wim Los1949Antilope1:03:09 
3Koos Mulders1949De Zuiderster1:03:52 
4Dick Nijhof1946avVN1:04:52 
5Adri Vergalen1947Ilion1:08:32 
6Dirk den Oude1950Pijnenburg1:09:49 
7Sjaak Kuijer1946AV Gouda1:10:51 
8Leo Groeneweg1948Spirit Oud Beijerlan1:13:13 
9Jan Blom1948Croda Runners1:14:41 
10Jan Zuijdwijk1949Spirit Oud Beijerlan1:14:51 
11Henny Hamers1946De Zuiderster1:19:24 
12Bernard den Boogert1950C1000 van der Hoven1:22:58 
13Nic Fase1944AV '471:24:33 
14Pierre Mijnsbergen1946De Zuiderster1:35:35 
 
VSEN, 15 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Ingeborg Couvee1974AKU1:05:36 
2Rosalie Ohm1979De Zuiderster1:06:14 
3Marcha de Jonge1974Gouda1:21:17 
 
V 40, 15 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Marion Corfield1970Rotterdam1:06:14 
 
V 45, 15 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Cora Vlot1964Passaat1:03:39 
 
V 50, 15 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Annie van Dijk1949Croda Runners1:07:03 
2Liesbeth Windhorst1960SC Reeuwijk1:10:03 
3Conja de Lange1953C1000 van der Hoven1:11:06 
4Jacoline Groeneweg-de1953Spirit Oud Beijerlan1:11:17 
5Gerrie den Oude1952Pijnenburg1:13:29 
6Franciska Mulders1956De Zuiderster1:15:52 
7Marry van den Heuvel1951Clytoneus1:18:44 
 
M 15, 15 KM PRESTATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Reinier Burgemeester1973Dordrecht54:29 
2Henk Ruiter1980Ermelo54:51 
3André Veldman1961Reeuwijk57:00 
4Danny Binnendijk1984Bodegraven57:11 
5Martijn Schenk1978Pallas '6758:32 
6Joris de Wind1985Rotterdam58:52 
7Pieter Tensen1972Moordrecht58:56 
8Hans Overbeek1963Polsbroek59:20 
9Gerard Hueting1975Utrecht59:27 
10G Mellaard1954Abbenbroek1:00:39 
11Peter van Wensveen1973 1:02:08 
12Loet Kloos1967Reeuwijk1:02:32 
13Ruud Verlaan1964Boskoop1:03:55 
14Frank Heijboer1967Alphen aan den Rijn1:04:04 
15Dimitri Pennings1982Rockanje1:04:25 
16Rafael Krijgsman1977PAC1:04:25 
17Niek de Koning1953Gouda1:05:07 
18Peter van den Hoogen1956Oudewater1:05:36 
19P de Bruin1959Poeldijk1:05:37 
20Nico Baas1958Bleskensgraaf ca1:05:38 
21Bernd van den Berg1971Gouda1:05:52 
22Albert de Rooij1971Zoetermeer1:05:56 
23Adrie van Zoest1957AV '471:06:07 
24Rob Verdurmen1962Capelle aan den IJss1:06:15 
25Ernst Jan Meindersma1970Zoetermeer1:06:21 
26Jack Heijboer1961Alphen aan den Rijn1:06:38 
27Wim Lammers1958Bleskensgraaf ca1:06:40 
28Cyriel de Jonge1976Gouda1:06:52 
29J Goedhart1961AV '471:07:17 
30Dick Reuijl1965Woubrugge1:07:27 
31Kees Zijlstra1959AV '471:07:34 
32Koos Bruines1967Antilope1:08:06 
33Coen de Lima1967Rotterdam1:08:06 
34C Berrevoets1967PAC1:09:06 
35Jan Hilgeman1960AV '471:09:21 
36Gert-Jan Ouderkerken1968Stolwijk1:09:26 
37Jancko Bunnik1969SC Reeuwijk1:09:40 
38Patrick vd Berg1966Noordwijkerhout1:09:59 
39Remco van der Wiel1982Reeuwijk1:10:02 
40Bert vd Meer1960Gouda1:10:16 
41Dannis van IJpen1970Capelle aan den IJss1:10:38 
42Paul Klis1961Capelle aan den IJss1:10:47 
43Carl Janssen1963Gouda1:10:48 
44Arie Verweij1957Nieuwerkerk ad IJsse1:10:49 
45Jos van Leeuwen1959Antilope1:10:54 
46R de Reuver1962Utrecht1:11:08 
47Ben Vermeent1962Reeuwijk1:11:29 
48Pieter Verhorst1951SC Reeuwijk1:11:59 
49Martijn vd Hoek1972Gouda1:12:18 
50Peter Graafmans1964Alphen Nb1:12:35 
51Arnoud Alderlieste1967Voorburg1:12:54 
52Sjaak Nobel1960AV '471:13:42 
53Peter van Ling1959's-Gravenhage1:13:42 
54Maro Pellegrun1971Ede Gld1:13:51 
55Wiro van der Werf1950Boskoop1:13:58 
56Robert van El1974Ouderkerk aan de Ams1:14:02 
57Wim van Riel1954SC Reeuwijk1:14:07 
58Dennis Kompier1977SC Reeuwijk1:14:07 
59Victor Schweinsberg1976Gouda1:14:29 
60Thom Schoonderwoerd1946Hazerswoude Dorp1:14:39 
61J Kompier1949Nieuwerbrug1:14:43 
62Ebert van Vliet1953Reeuwijk1:14:50 
63Jeroen de Looij1974Alphen aan den Rijn1:14:53 
64Carl Oudshoorn1968Bodegraven1:14:53 
65Erik Naafs1965Reeuwijk1:14:54 
66Hans de Ruiter1965Hazerswoude-Dorp1:14:55 
67Richard vd Nieuwendijk1971AV '471:14:58 
68Mart van de Kamp1963Gouda1:15:11 
69Paul van der Kooij1951Utrecht1:15:15 
70Ruud van der Laan1970SC Reeuwijk1:15:25 
71Willem de Jong1951Barendrecht1:15:29 
72Peter Dijkhuizen1982Geomeet Funderingen1:15:35 
73Rien Bregman Moerkapelle1:15:51 
74Jaap Klok1955Spirit Lelystad1:15:53 
75Corné Remmers1959Reeuwijk1:16:07 
76Henk de Witte1957Den Hoorn Zh1:16:17 
77Hugo Vos1980Delft1:16:56 
78Jos van der Borgt1950Gouda1:17:14 
79Andre Akse1956Bleiswijk1:17:35 
80Jan Knijff1951Clytoneus1:17:38 
81P Graafland1950Waddinxveen1:17:51 
82Bert Kuiper1951Waddinxveen1:17:51 
83Steve van der Lek1961Rotterdam1:18:06 
84Theo van Maarseveen1953Bodegraven1:18:08 
85Pieter Alkemade1963Rotterdam1:18:30 
86Boris Verbrakel1968Boskoop1:19:25 
87Peter Stolk1969Boskoop1:19:58 
88Wouter Meyer1977Gouda1:20:00 
89Jan Voorwinden1957Waddinxveen1:20:03 
90Kees Langelaan1949Maassluis1:20:35 
91Ruud Lambregts1947Gouda1:20:39 
92Dimitri Bakker1973Gouda1:20:48 
93Richard Hinderks1973Alphen aan den Rijn1:21:11 
94Eric van Westing1965Boskoop1:21:15 
95Henk Bretveld1956Waddinxveen1:21:15 
96Paul Geenen1952Bodegraven1:21:30 
97Peter de Valois1952Zoetermeer1:21:33 
98Eugène Milot1951Hilversum1:21:40 
99Piet van Heiningen1950SC Reeuwijk1:21:47 
100Thomas Noordijk1966Utrecht1:22:10 
101Erikjan Smit1969Gouda1:22:17 
102Menno Jansmit1968Bosdrecht1:22:18 
103Theo Fennis1947Loosdrecht1:22:40 
104M Kaptein1958Waddinxveen1:22:42 
105Harry de Jong1957Gouda1:22:42 
106Barend Visser1982Elst Gld1:23:03 
107Paul de Valk1951Boskoop1:23:10 
108Leen Nelemans1964Leiden1:23:12 
109Joop Brand1948Boskoop1:23:30 
110J vd Meij1951Waddinxveen1:23:38 
111Hendry Locht1961Dordrecht1:23:49 
112J Budding1936Vlaardingen1:24:07 
113J Vesseur1942Woerden1:24:25 
114A Schuurman1936Amsterdam1:24:54 
115Mari van Lieshout1953Hoorn Nh1:25:24 
116Chris van Buren1950Heinenoord1:26:15 
117Gert van Manen1955Reeuwijk1:26:54 
118Andre Stoorvogel1983Rotterdam1:27:49 
119Frank Verweij1966Rotterdam1:28:54 
120Henk Lansbergen1946Honselersdijk1:29:01 
121Dirk van der Pol1939De Kieviten1:29:08 
122Douwe Buwalda1954Gouda1:30:03 
123Arie Fleerkate1952Linschoten1:30:11 
124Harry Lambregts1962Loosdrecht1:30:28 
125Bas Vooijs1944Veere1:32:46 
126Gary Telgen1950Rotterdam1:34:46 
127Hans van Rij1962Moordrecht1:36:10 
128Rob Boom1957Waddinxveen1:42:13 
129Theo van der Spoel1966Spijkenisse1:48:15 
 
V 15, 15 KM PRESTATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Monique Logger1971Reeuwijk1:11:56 
2Brenda Schuurkamp1984's-Gravenhage1:12:58 
3Mariette Smeets1961Waddinxveen1:17:49 
4Thea Bosman1960Nieuwerkerk ad IJsse1:18:08 
5Corrie Bosman1960Nieuwerkerk ad IJsse1:18:08 
6Lucie Kern1963Bilthoven1:18:30 
7Dekema de Rek1983Gouda1:19:18 
8Lina Rapisarda1959Rotterdam1:20:53 
9Mascha Milot1980Driebergen-Rijsenbur1:21:35 
10Petra Kerkhof1963Maasland1:21:37 
11Gonda Schalij1959AV Gouda1:21:47 
12Gre de Kloet1952Alphen aan den Rijn1:21:49 
13Tine Vermeer1964Sparta1:22:01 
14A van Dorp1966AV Gouda1:24:05 
15Linda Scherpbier1971SC Reeuwijk1:24:09 
16Karin Bezemer1959SC Reeuwijk1:24:23 
17Bets Kromwijk1966Hazerswoude-Dorp1:24:35 
18Marjon Kuiper-van Leeu1954Waddinxveen1:25:59 
19Jeannette van Klink1963Lisserbroek1:26:29 
20Nely Steenvoorden1959Koudekerk aan den Ri1:26:31 
21Joyce Hovius1962Hilversum1:26:43 
22Clara van Vliet1943AV '471:26:47 
23Ellen de Jong1964Gouda1:26:52 
24Maartje Vooijs1980Utrecht1:27:53 
25Petra Maurits1965Hazerswoude-Dorp1:27:59 
26Kirsten Hulscher1982Gouda1:28:42 
27Anneloes Smeats1981Rotterdam Atletiek1:29:08 
28Marije Persoon1978Muiden1:29:57 
29Regina Dijkshoorn1976PAC1:29:57 
30Batja van den Akker1967Woerden1:31:44 
31Colinda van Hoorn1965Nieuwerkerk ad IJsse1:34:04 
32Rente van Strein1967Nieuwerkerk ad IJsse1:34:04 
33Annemarie Douma1966Reeuwijk1:34:26 
34Josefina Smit1971Zoetermeer1:35:58 
35Marloes Rombout1981SC Reeuwijk1:42:45 
 
M 10, 10 KM PRESTATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Michael Woerden1975Mijdrecht35:51 
2Jermo Janmaat1987Waddinxveen36:20 
3Sander Eijs1982AAV '3637:02 
4Jaap Dekker1970Woerden37:36 
5Brent Pieterse1992Nieuwkoop37:39 
6Michel Sas1983Hercules37:47 
7Menno de Vries1971Gouda39:15 
8Jasper Veldman1992SC Reeuwijk39:19 
9Meine van Koeveringe1979Leeuwarden39:43 
10Edwin Tasseron1978Gouda39:51 
11Nico Kaptein1969Clytoneus39:55 
12Geert Moelker1975AV Gouda39:57 
13P van Leeuwen1977Boskoop40:25 
14Roy Nobel1989SC Reeuwijk40:56 
15Radouane Affane1978Leiden41:03 
16Simon Gorissen1989Ede Gld41:07 
17Marcel Markus1967Antilope41:21 
18Rob Kuiper1956Reeuwijk41:27 
19Patrice Pauw1969Montfoort41:37 
20Anton Hoogendoorn1978Driebruggen41:57 
21Michel Vollebregt1961Nieuwkoop42:13 
22Bas vd Lest1967Gouda42:18 
23Solaiman Kallisse1992Bodegraven42:19 
24Jan Luidens1948Kamerik42:50 
25Raoul van Aalst1970Harmelen42:58 
26Bart Jan van den Bosch1966Gouda43:18 
27C van Zweeden1961Clytoneus43:19 
28Mike Droge1972Nieuwkoop43:21 
29Cornelis Chatziioannou1979Spijkenisse43:22 
30Martin van der Beek1969Amstelveen43:24 
31Jeffrey Kerkhof1971Bergschenhoek43:28 
32Michel Nobel1989SC Reeuwijk43:32 
33Joep van Aelst1988SC Reeuwijk43:36 
34Willem Brummel1956Clytoneus43:36 
35Twan Veltenaar1988Gouda43:49 
36Ronald Bakker1962Gouda43:50 
37Gerard van Schaijk1958Koudekerk aan den Ri43:51 
38Kees de Koning1970Bodegraven44:00 
39Wim de Groot1960Loopgroep Oudewater44:14 
40Wilbert Moons1966AV Gouda44:21 
41Marcel Post SC Reeuwijk44:27 
42Patrick Janssen1969AV Gouda44:35 
43Jacpb Versteeg1980Gouda44:38 
44Jan van Duuren1963Clytoneus44:44 
45Michiel Nederveen1975Gouda44:54 
46Richard Franken1981Rotterdam45:00 
47Jacob-Jan de Koning1969Bodegraven45:01 
48Clemens Tempelman1980Gouda45:04 
49Piet van Herk1950Boskoop45:11 
50Robert Janssens Rotterdam45:20 
51Peter Verweij1963Rotterdam45:23 
52Leo Ernst1968Boskoop45:25 
53T Vreman1959Bodegraven45:28 
54Maarten Ramp1965Boskoop45:30 
55Edwin Evengroen1968Gouderak45:39 
56Ruud Melkert1966Gouda45:40 
57Albert Kruijt1969Gouda45:48 
58Michael van Wijngaarde1970Gouda45:49 
59Pravind Binda1977Diemen45:53 
60Jermain Sahuleka1978Woerden45:58 
61Ron Rijneveld1963Gouda46:02 
62Wil Egberts1953Capelle aan den IJss46:06 
63André Schraremade1970Zoetermeer46:19 
64Bas van Delft1976Spijkenisse46:47 
65Jan Geerling1954Bodegraven47:00 
66Leen Hofstede1964Reeuwijk47:11 
67Dick Verwij1974Gouda47:12 
68Stephan van Rooden1984Reeuwijk47:22 
69Simon van Beek1984Gouda47:23 
70Arnoud Bührs1969Driebergen-Rijsenbur47:32 
71Arjan Ket1971De Meern47:36 
72David Forbes1982's-Gravenhage47:44 
73Teus van Zelderen1958Woerden47:48 
74Peter Koemans1971Gouda47:59 
75Elbert Baas1979Gouda48:03 
76Cees van Beek1947SC Reeuwijk48:05 
77Mike Ides1975Haarlem48:10 
78Luuk Looman1967Linschoten48:16 
79Edwin Klinkenberg1969SC Reeuwijk48:18 
80Sjost Verhoeven1981Amsterdam48:21 
81H Slijkhuis1945avVN48:29 
82Martijn Spijk1964Gouda48:34 
83Bernard Bruinsma1963Reeuwijk48:48 
84Jeffrey van Kriegenbor1972Zoetermeer48:49 
85Marco Mensink1971SC Reeuwijk48:50 
86Elwin Zijlstra1976Gouda48:52 
87Frans van Zoest1966SC Reeuwijk49:02 
88Peter Pouw1952AV '4749:03 
89Leon Cooijmans1964Gouda49:05 
90Jaap van Prooyen1952AV '4749:06 
91Cees van Duin1962Krimpen aan den IJss49:52 
92Klaas Jan Dijkstra1967Gouda49:52 
93Jaco Meijers1961Gouda49:58 
94Piet Wijnsema1949Energie50:07 
95Ad Kraal1960Moerkapelle50:21 
96Stefan van Beeten1975Schoonhoven50:30 
97Eric Snaterse1964Dutch Runners Gold50:30 
98Cor Heij1964Reeuwijk50:40 
99Tom de Jong1988Gouda50:53 
100Rene de Vos1985Rotterdam51:05 
101Cees Methorst1945avVN51:06 
102Mark Kazemier1988Enschede51:07 
103Rob van Heijningen1963Gouda51:14 
104Hans van Jaarsveld1951Schoonhoven51:18 
105Jerome Brands1968Gouda51:25 
106Martin de Haan1972Reeuwijk51:29 
107Hans Vermeulen1975Gouda51:35 
108Gijs van Dam1977Bodegraven51:44 
109Hans van Groningen1971Gouda51:47 
110Hendrik-Jan Vos1978Reeuwijk51:48 
111Harald Boxtart1966Gouda52:01 
112Han Schuurman1983Gouda52:07 
113Dick Janmaat1956Waddinxveen52:16 
114Ronald Uittenbogaard1970AV '4752:23 
115Kees Regeling1966Reeuwijk52:27 
116Fred Dissel1945SC Reeuwijk52:29 
117Xander Prins1964LOGO52:43 
118Jon Dam1955Gouda52:45 
119Peter Versteeg1967Gouda52:50 
120Ron van der Laan1971AV '4752:56 
121Dick Slob1959Gouda53:05 
122Ard Jan Kraakman1969Gouda53:13 
123Hans de Jong1958Reeuwijk53:13 
124Erik Houwer1961Gouda53:17 
125Nico Groen1951Reeuwijk53:18 
126Johan Van de Pol1960Reeuwijk53:29 
127Moenish Rambhadjan1968Bergschenhoek53:39 
128Joep Vanderbroeck1959Gouda53:39 
129Rick van Vuuren1966LOGO53:44 
130Rene Goudkuil1965Bodegraven53:48 
131Erik van der Klaauw1942Haag Atletiek53:50 
132Ben Degenaar1958Capelle aan den IJss53:58 
133Bart Zondervan1965Woerden54:08 
134Gijs Graveland1966SC Reeuwijk54:18 
135Han Kruisinga1964Gouda54:18 
136Peter van Brakel1973Utrecht54:48 
137Wim Winkel1955Woerden55:00 
138Ton Selders1945PAC55:01 
139Jaap Blokzijl1965SC Reeuwijk55:19 
140Ralph Verhoeks1988Boskoop55:30 
141Thomas-Luuk Borest1982's-Gravenhage55:30 
142Rob van den Bos1960Moordrecht55:38 
143Piet Tetteroo1952Delft55:50 
144Paul van Vliet1968Bodegraven56:13 
145Jeroen Kraaij1977's-Gravenhage56:14 
146Hans Kruijt1963Gouda56:57 
147Gerard van Amstel1954Rotterdam57:34 
148Enrico Esposito1959Rotterdam57:51 
149Michael Rabellier1961Rotterdam57:52 
150Carlo Schep1949SC Reeuwijk58:01 
151Henk Hilgevoord1948Gouda58:06 
152Arthur van Rooijen1970Woerden58:36 
153Gerrold Verhoeks1979Bodegraven58:41 
154Bent Burgers1946Moordrecht59:29 
155Freek Verheul1959Gouda59:33 
156Dirk van Velden1966Gouda59:33 
157Iwan Klein1978Geomeet Funderingen1:00:09 
158Richard Verstegen1966SC Reeuwijk1:00:32 
159Gerrit Bloemink1947Leusden1:00:50 
160Jan de Vos1951Geomeet Funderingen1:00:50 
161Jan Verwoerd1962Gouda1:01:05 
162Jos Tetteroo1955Reeuwijk1:01:15 
163Koos van Holstein1946Rotterdam1:01:29 
164Stephen Stuurman1983Gouda1:01:49 
165Ko Torbijn1934Leiden1:01:56 
166Thom de Kort1948Kamerik1:03:38 
167Aad Smit1949Haastrecht1:03:49 
168Ramon Lansbergen1970Geomeet Funderingen1:04:26 
169Bram Lindhout1929Antilope1:07:00 
 
V 10, 10 KM PRESTATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Wilma Veldhuijzen1973Clytoneus40:48 
2Angelique van Vliet1977's-Gravenhage41:25 
3Marieke Prince1977Maasdam42:11 
4Jacqueline Veth1958RRZ43:19 
5Janneke Verhorst1986SC Reeuwijk44:42 
6Sonja Kleyn1973AV '4745:53 
7Annelies Harkes1976Reeuwijk47:35 
8Carla van der Wolf-Bui1963SC Reeuwijk48:10 
9Marike Bruinsma1965Capelle aan den IJss48:58 
10Alexandra Hovestad1970Boskoop49:03 
11Lea van Pamelen1965Hercules49:57 
12Rawena Plomp1979Clytoneus50:01 
13Remke Reith1973Amsterdam50:25 
14Lyda van der Linden1961SC Reeuwijk51:20 
15Silvia Brechler1968Rotterdam51:36 
16Susan Kipping1972Reeuwijk51:38 
17Mariska Oskam1973AV '4751:48 
18Nuria Hogendoorn1968Gouda51:58 
19Brigit Droog1973SC Reeuwijk52:14 
20Renske Gast1980Rotterdam52:19 
21Agnes van Veen-Kooijma1958SC Reeuwijk52:29 
22Sabine van Wijck1988Rotterdam52:32 
23Marina Kleybeuker1983Rotterdam53:02 
24Liesbeth van der Poel1963SC Reeuwijk53:19 
25Maaike Brasser1964Rotterdam53:59 
26Ceciel Thuys1961Gouda54:13 
27Rebeleka van de Pol1981Vlaardingen54:24 
28Petra Van de Pol1960Reeuwijk54:33 
29Willy Milot1951Hilversum54:36 
30G Atzema1963Antilope54:42 
31Theresa de With1959SC Reeuwijk55:02 
32Lizette Zwijnenburg1970Reeuwijk55:07 
33Anja Grijze1963SC Reeuwijk55:13 
34Aafke Smeets1976Woerden55:18 
35Ada Briede1962Clytoneus55:20 
36Lotte Verheul1988Gouda55:36 
37Henriette vd Velden1965Gouda55:40 
38Saskia van Harten1987Reeuwijk56:16 
39Inge Bijl1985Rotterdam56:19 
40Annemie Scholten1962Gouda56:32 
41Mieke Anker1954Gouda56:44 
42Thea van der Velde1954Gouda56:56 
43Carla van Nimwegen1963 57:05 
44Ria van Amstel1960Rotterdam57:34 
45Marijke Kegge-Deege1957SC Reeuwijk57:54 
46Lenie Vonk1957Schiedam57:57 
47Esmé de Fluiter1972Gouda58:08 
48Marianne van Beek1952SC Reeuwijk58:08 
49Cora Verweij1956Bodegraven58:35 
50Alies Oplaat1966Vinkeveen58:42 
51Caroline Bos1965Reeuwijk58:49 
52Sietie Janssen1965Gouda58:57 
53Jennie Odink1982Gouda59:06 
54Yvonne Verweij1962Rotterdam59:32 
55Conny te Hennepe1971Gouda59:57 
56Mirjam Jongerius1956Vlist1:00:15 
57Jolanda Gerbrandts SC Reeuwijk1:00:16 
58Bernadet de Keyzer1958Gouda1:00:18 
59Jasmijn Melse1979Utrecht1:01:06 
60Sylvie Gollin1956Capelle aan den IJss1:01:11 
61Angelique Blom1968Rotterdam1:01:15 
62Eugenne Hemmes1970Alphen aan den Rijn1:02:19 
63Ria Bijl1958Rotterdam1:03:08 
64Joke Verkley1957Reeuwijk1:03:12 
65W Stolwijk1962Antilope1:03:23 
66Marian Palsgraaf1970Gouda1:04:23 
67Saskia Elberse1967Reeuwijk1:07:46 
68Annemarie van de Hoek1984Oostvoorne1:08:03 
69Maaike Bremer1973Gouda1:08:04 
70Bettine Rube1965Linschoten1:10:41 
 
M 5, 5 KM PRESTATIEL
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Mark Voermans1984Rijen17:05 
2Danny Elbers1978Maassluis17:23 
3J Zijderlaan1968Avantri18:01 
4David Klein1978Bodegraven18:05 
5Frans Dekker1972Olympus '7018:23 
6Henk van Oyen1961SC Reeuwijk18:51 
7Ronald Veraar1965Olympus '7019:05 
8André Brouw1976Dordrecht19:07 
9Thierry Droog1977Reeuwijk19:26 
10Daan Tromp1997AV '4019:28 
11Wim Verkleij1962SC Reeuwijk20:37 
12Hans vd Hil1951Antilope20:39 
13Sibren Lochs1994Reeuwijk20:55 
14Jeroen Timmers1973's-Gravenhage21:36 
15Ernst van Koert1965Gouda22:46 
16Coen Kuijpers1961Clytoneus23:18 
17Van Hulsbeek1994Ter Aar23:20 
18R Hulsbeek1996Ter Aar23:21 
19Jacco Wielaard1997Gouda23:23 
20Rene van Lier1962SC Reeuwijk23:24 
21Koen Dekker1994SC Reeuwijk23:43 
22Jerre Sturm1977SC Reeuwijk24:52 
23Beau van Koert AV Gouda24:54 
24Dennis Melkert1997Gouda26:11 
25Wim van den Berg1937Clytoneus27:29 
26Niels Briedé1999Clytoneus27:30 
27Jan Moons1959Reeuwijk28:11 
28Joerian Droog1990SC Reeuwijk28:11 
29Hans Lok1959SC Reeuwijk28:13 
30Robert Jan van Dam1966Reeuwijk28:17 
31Jori Lek1997Ter Aar28:18 
32Jochem Disseldorp1998Boskoop28:57 
33Daan vd Nieuwendijk1947Boskoop29:00 
34Pepijn van Heijningen1997Boskoop29:00 
35Marco Geerlof1962Boskoop29:19 
36Ruud van Leeuwen SC Reeuwijk29:32 
37Pieter de Paus1962Alphen aan den Rijn29:39 
38Piet Koevermans1952Ammerstol29:43 
39John Thomsens1961Atverni29:48 
40Surinder Sharma1967Zoetermeer29:56 
41Kees van Geel1953Gouda29:57 
42Kees de Vries1961Stolwijk30:06 
43Bert de Hoop1964Stolwijk30:06 
44Corné Blitterswijk1969Gouda31:51 
45Erik van den Meerendon1964Waddinxveen32:12 
46Eva Jansen1972Bodegraven32:16 
47P Puite1947's-Gravenhage32:53 
48Hein Vergeer Haastrecht33:26 
49Peter Gielesen1961Rotterdam34:12 
50Eric Kraan1968Reeuwijk38:44 
51John de Visser1957Schiedam40:03 
52Alfred van Klaveren1960SC Reeuwijk44:58 
 
V 5, 5 KM PRESTATIEL
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Irene vd Reijken1993Antilope20:35 
2Lieke Klinkenberg1997SC Reeuwijk22:03 
3Marlene Straathof1998AV '4722:03 
4Lisette Verleun1996SC Reeuwijk24:22 
5Loes van Veen1988SC Reeuwijk24:45 
6Nynke Smit1997AV Gouda25:14 
7Tjeco Smits1961Gouda25:14 
8Sandra Oudshoorn1975LOGO25:15 
9Annemieke Brouwer1997SC Reeuwijk25:41 
10Nadine Scheer1976Eemnes26:37 
11Joniek te Giffel1969Utrecht26:40 
12Sonja Huisman1984Moordrecht26:42 
13Mirjam Brugman1944Bodegraven26:59 
14Shauni Meijer1993SC Reeuwijk27:01 
15Elise Huysen-Dijkmans1966Moordrecht27:49 
16Anita Tromp1983Bodegraven27:50 
17Sietske Steenbeek1978Reeuwijk28:14 
18Linda Berkouwer1983Reeuwijk28:21 
19Tise van Steenwijk1972Rotterdam28:24 
20Linda Steenhuis1988Boskoop28:36 
21Alda Slob-Jacobs1962Gouda28:59 
22Margreet Sturm1971Gouda29:00 
23M van Stek1972Woerden29:11 
24Manon Aafjes1973Zoetermeer29:20 
25Wilma van Aalst1967SC Reeuwijk29:28 
26Vera van Leeuwen SC Reeuwijk29:32 
27Tineke Koevermans Avantri29:35 
28Chantal van den Meeren1971Waddinxveen29:36 
29Jannet Wiersma1973Gouda29:36 
30Sabrina van Vliet-Venh1983Oudewater29:40 
31Linda Verstegen1969Rotterdam29:52 
32Jolanda Kleiweg1965SC Reeuwijk29:53 
33Mirjam Lindenhovius1960SC Reeuwijk30:08 
34Anca vd Reijken1961Antilope30:28 
35Sigrid te Giffel1975Utrecht30:38 
36Ria Brenkman1963Antilope30:42 
37Marieta van Leeuwen1959SC Reeuwijk31:41 
38Antoinette Bijl1972Waddinxveen31:53 
39Janneke Driesen1963Antilope32:09 
40Sonja Smits1963SC Reeuwijk32:25 
41Nan Smits1953Gouda32:48 
42Ilja Harteveld1969Reeuwijk33:29 
43Saskia Gielesen1987Rotterdam34:12 
44Helen ten Boden1970Utrecht35:14 
45Katleen Kraan1973Reeuwijk38:43 
46Caroline Vergeer1962Haastrecht42:12 
 
J2400, 2400 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Pim Veraar1999Olympus '709:25 
2Koen Klinkenberg2000SC Reeuwijk9:29 
3Bram Wielaard1999Gouda9:31 
4Jeroen Box1998Moordrecht9:43 
5Donald Huijsen1999Moordrecht10:00 
6Zico van Dam1999Bodegraven10:02 
7Bas Meeuwenoord2001Lisse10:10 
8Jip Vreeswijk2000SC Reeuwijk10:16 
9Arné Mastenbroek1999Gouda10:17 
10Corné Slob1999Gouda10:18 
11Diederik Huysen2001Moordrecht10:36 
12Joost van Zutphen1998Gouda10:48 
13Mark van Groningen2000Gouda10:49 
14Guus Kloos2002Reeuwijk11:21 
15Guus van Holten2002Reeuwijk11:46 
16Jonas Dullens2001Gouda12:17 
17Rik Reimus2001Reeuwijk12:40 
18Frank de Paus2000Alphen aan den Rijn13:30 
19Pierin Jongejan2000Reeuwijk14:02 
 
M2400, 2400 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Maimouna Barry1998SC Reeuwijk9:06 
2Denise Bosch2000Zoetermeer9:43 
3Sacha Palsgraaf1999Moordrecht10:07 
4Anouk Dekker1998SC Reeuwijk10:28 
5Rosalieke Vlastuin2000Capelle a/d IJsel11:01 
6Anne Tromp1998Delft11:08 
7Inge Verleun2001SC Reeuwijk11:20 
8Fenna Jansen1999 11:22 
9Puck Douma1998Reeuwijk11:34 
10Saskia Klinkenberg2000SC Reeuwijk11:48 
11Marije Verstegen1999SC Reeuwijk11:51 
12Isa Sauer1998Bodegraven11:53 
13Milou Schiebroek2000SC Reeuwijk12:14 
14Fien Kloos2001Reeuwijk12:31 
15Floor vd Hejden2001Reeuwijk12:53 
16Sofie Dupree2001Reeuwijk12:53 
17Marloes Bogaart1999Gouda13:33 
18Louisn van Leeuwen2001SC Reeuwijk13:38 
19Amber van Loon2001Reeuwijk14:00 
 
J1100, 1100 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Guus Mollee2002Haarlem3:59 
2Bram van Rijswijk2001Bodegraven4:12 
3Dennis Nederveen2001Gouda4:22 
4Yesper Schouten2002Reeuwijk4:29 
5Jaco Oskam2002Zevenhuizen4:30 
6Remco Klinkenberg2002SC Reeuwijk4:31 
7Jip Dijkstra2003Reeuwijk4:40 
8Max Veraar2002Olympus '704:41 
9Mitchel Hogendoorn2003Gouda4:47 
10Bashar Ahmed2001Utrecht4:49 
11Huub Dupree2003Reeuwijk4:51 
12Sam Ankonee  4:54 
13Robin de Haan2005Reeuwijk4:59 
14Stijn Naafs2003Reeuwijk5:03 
15Kelvin Bakker  5:10 
16Sam Graveland2001Reeuwijk5:14 
17Hessel van Holten  5:17 
18Jelle Scheen  5:17 
19Jasper Heintz2003Reeuwijk5:21 
20Christian Hogendoorn2002Gouda5:32 
21Joep Voorderhaak2004Reeuwijk5:33 
22Coen Schuurmans  5:36 
23Dominique Moret  5:37 
24Justin Bakker2002Reeuwijk5:41 
25Ties Witzier2005Gouda5:47 
26Noud Zwijnenburg2004Reeuwijk5:47 
27Serge Baars2005Reeuwijk5:50 
28Job van Dam  5:51 
29Wessel Koppelte  5:56 
30Thomas van Groningen2005Gouda6:09 
31Emile Zandbergen  6:10 
32Gijs de Jong  6:21 
33Ilies ER Bakkili2005Gouda6:22 
34Tristan Welten2004Reeuwijk6:26 
35Thijs Boere2003Gouda6:42 
36Dorus Buhrs2005Driebergen-Rijsenbur6:51 
37Maurick vd Wal  6:56 
38Oscar de Jong2006Gouda7:22 
39Jasper Bitter  7:25 
40Ties van Holten2006Reeuwijk7:39 
41Kyan Vahle2005Reeuwijk7:52 
42Jay Vahle2005Reeuwijk8:15 
43Frank Zwarthoed2007Bodegraven8:20 
44Brent Schweinsberg2006Gouda8:21 
45Casper van Leeuwen2006Reeuwijk8:23 
46Tijbalt Jongejan2004Reeuwijk10:01 
47Maurice de Jong2008Gouda10:09 
 
M1100, 1100 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Anna Eikendal2002Lopik4:13 
2Eva Zijderlaan2002Polsbroek4:27 
3Marije Wielaard2003Gouda4:37 
4Pricilla Wensveen2002Reeuwijk4:39 
5Robin Droog2002SC Reeuwijk4:53 
6Sacha Goedhart SC Reeuwijk4:53 
7Samar Ahmed2001Utrecht5:12 
8Dirkje van de Straaten  5:38 
9Emma van Loo2004Reeuwijk5:44 
10Kiki Joy de Jager  5:52 
11Steffie vd Heijden  6:00 
12Kiki Dijkstra2004Reeuwijk6:04 
13Annabelle van Koert2004Gouda6:05 
14Kyra de Jong2004Gouda6:09 
15Ziggy van Soeren  6:10 
16Nienke Scheen  6:15 
17Roosmarijn Kooistra  6:18 
18Femke van de Berg  6:22 
19Wietske Kloos2005Reeuwijk6:25 
20Jasmine Romeijn2000SC Reeuwijk6:33 
21Lara van Leeuwen  6:36 
22Femke Reimus  6:43 
23Flo Tetteroo  6:57 
24Anouk Bakker2002Gouda7:03 
25Elise Zwarthoed2005Bodegraven7:27 
26Evi Voorderhaak2008Reeuwijk7:35 
27Fleur Bitter2006Reeuwijk7:38 
28Hedy Schuurmans2006Reeuwijk7:41 
29Emma Koster2006Reeuwijk7:41 
30Kim van Waasbergen  7:42 
31Felice Hoeve2002Reeuwijk7:43 
32Andrea Keller  7:44 
33Femke Bakker2005Gouda7:51 
34Joelle Romeijn2004Reeuwijk7:57 
 
www.uitslagen.nl25-03-2011 23:13