Zoek

Uitslagenlijst Halve Marathon van Sint Anthonis

Sint Anthonis - Zaterdag 19 maart 2011

 
M40-, HALVE MARATHON
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Michiel Vink1979Rosmalen1:14:25 
2James Carpenter1982Nijmegen1:15:14 
3Twan Lensen1976Groesbeek1:15:27 
4Milan Perc1971Cuijk1:16:13 
5Maarten Hendriks1978Malden1:18:18 
6Sander de Cock1973Eindhoven1:20:22 
7Robert Schrauwen1971Roosendaal1:20:55 
8Michiel Smets1979Waalre1:22:06 
9Edwin Kok1972Helmond1:24:32 
10Rene Willemink1981Eindhoven1:25:08 
11Corne Verhoeven1975Werkendam1:25:30 
12Krisjan de Bruin1974Reek1:25:31 
13Bram Cuijpers1980Eindhoven1:25:59 
14Toine Buchner1975Molenhoek Lb1:26:27 
15Richard Dekker1983Geldrop1:27:19 
16Arian Adriaans1972Nijmegen1:27:54 
17Geert Kuijpers1972Uden1:28:18 
18Paul van Gogh1983Mierlo1:28:31 
19Arnoud van Vliet1993Werkendam1:28:55 
20Peter-Jan Mol1972Molenhoek Lb1:29:07 
21Dennis vd Meulengraaf1971Beek en Donk1:29:15 
22Stefan van Oosterwijk1975Gemert1:29:31 
23Jorrit van den Heuvel1980Berghem1:29:52 
24Joep Heuvelmans1976Utrecht1:29:57 
25Peter Wesseling1971Nijmegen1:30:35 
26Pim van de Laar1978Nijmegen1:30:39 
27Antoine de Haan1974Boxmeer1:32:03 
28Arjan Hoenselaar1977Nijmegen1:32:50 
29Rob Hermeling1972Uden1:32:55 
30Eric de Waal1977Beek-Ubbergen1:33:19 
31David Ressing1992Beek-Ubbergen1:33:22 
32Pierre Tromp1977Beneden-Leeuwen1:33:31 
33Marc Nabuurs1972Wanroij1:33:36 
34Mark van Beek1972Sint Anthonis1:33:46 
35Robert de Hoog1972Waalre1:34:35 
36Daan Rieken1990Millingen aan de Rij1:35:58 
37Björn Jacobs1987Cuijk1:36:50 
38Herbert van Vliet1983Sleeuwijk1:37:56 
39Alan van Hoey1976Nijmegen1:38:19 
40Wiljo Ermers1979Gemert1:38:28 
41Stijn van Merle1988Delft1:39:25 
42Jürgen Engels1974Ledeacker1:39:42 
43Ronald Jansen1978Nijmegen1:40:03 
44Bram Joosten1971Nijmegen1:40:47 
45Huibert Lucas1977Alblasserdam1:41:17 
46Jos Reijnhout1976Bunschoten-Spakenbur1:42:16 
47Marko Dercks1971Bedburg-Hau (GER)1:42:24 
48Rik van Eck1983Gemert1:42:46 
49Jordan van Lee1973Gemert1:42:48 
50Eugene Driessen1971Nijmegen1:45:08 
51Joost Bouwman1981Angeren1:45:28 
52Victor Herckenrath1985Nistelrode1:45:33 
53Ivo Soons1986Nijmegen1:45:55 
54Tonio Andre1974Veghel1:46:32 
55Stan Mens1984Helmond1:46:39 
56Jan-Willem van der Mar1973Helmond1:47:13 
57Jop Onstenk1971Uden1:47:43 
58Martijn van de Pol1980Boxmeer1:49:40 
59Horst Hartmann1972Weeze (GER)1:50:42 
60Martijn van der Cruijs1974Wanroij1:51:07 
61Bjorn van Mierlo1978Uden1:52:53 
62Nicolay Campschroer1973Oosterbeek1:54:26 
63Neequaye Dsane1981Cuijk1:54:37 
64Robert van Bruggen1981Wageningen1:57:30 
65Jan Post1973Nijmegen2:08:55 
 
M40, HALVE MARATHON
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Antonio Duijmelinck1969Nuenen1:16:34 
2Menno Oudeman1969Nijmegen1:17:50 
3Jörg Hegerath1968Goch (GER)1:18:55 
4Vyeantas Kelertas1970Litouwen1:20:33 
5Dorus Jaspers1966Gemert1:20:35 
6Johan Roozemond1966Genderen1:21:05 
7Marc van Onna1970Bemmel1:22:18 
8Guus Claessens1967Krewerd1:22:26 
9Johnny Manders1966Uden1:26:24 
10Rob Wouters1969Nijmegen1:26:28 
11Marco van der Lans1968Veldhoven1:26:43 
12Edwin van Asten1967Huissen1:27:29 
13Ronald van Noordenburg1967Escharen1:29:04 
14Jeroen Ulijn1968Megen1:29:24 
15Geert Boumans1966Molenhoek Lb1:29:27 
16Bertino Manders1969Uden1:29:58 
17Rinus van de Voort1971Groesbeek1:30:43 
18Gaby Huisman1966Ooij1:31:41 
19Rob Rutjens1967Helmond1:31:43 
20Mark van Breda1969Ravenstein1:31:52 
21Wilbert Derksen1966Groesbeek1:32:05 
22Geert Linders1966Vierlingsbeek1:32:35 
23Marco Roling1966Zwammerdam1:32:37 
24Rene Roelofs1968Angeren1:32:38 
25Robert van Orsouw1969Schaijk1:32:44 
26Hendri Wijnen1967Schaijk1:32:53 
27Manfred van den Broek1968Angeren1:34:58 
28Martin Landstra1970Boxmeer1:35:41 
29Arie van Zandwijk1967Herwijnen1:35:53 
30Sigi Brosch1970Kleve (GER)1:37:11 
31Marnix Bakermans1968Uden1:37:24 
32Edwin van Oosten1966Nijmegen1:38:29 
33Jörg Rades1968Kleve (GER)1:38:32 
34William Janssen1968Millingen aan de Rij1:38:50 
35Edwin van der Plas1966Berg en Dal1:39:03 
36Paul van Hout1970Schaijk1:39:05 
37Dirk-Jan Boonstra1970Veenendaal1:39:31 
38Marco Corbijn1967Druten1:40:32 
39Koen Aben1967Sint Anthonis1:40:41 
40Eric Reijnhout1970Amersfoort1:40:45 
41Kees Meyboom1968Nijmegen1:40:59 
42Ruud van de Ven1967Venhorst1:41:40 
43Frank Inghels1968Horst1:41:49 
44Uwe Dercks1967Bedburg-Hau (GER)1:41:57 
45Johannes Kammann1971Kleve (GER)1:42:02 
46Jeroen Hund1967Ooij1:42:05 
47Paul de Hoog1968Cuijk1:43:09 
48Gerrit Dijkerman1967Nijmegen1:43:17 
49Li Gielen1969Elst Gld1:43:32 
50Stephan Gieben1970Rijkevoort1:44:12 
51Henk Nieuwenhuijzen1968Nijmegen1:44:23 
52Gerwin Jansen1968Nijmegen1:44:25 
53René Verkuijlen1966Rijkevoort-De Walser1:44:35 
54Harry Heijblok1967Lent1:45:25 
55Adrie Smits1967Cuijk1:47:02 
56Peter Verbruggen1968Gemert1:47:24 
57John van den Heuvel1970Uden1:47:36 
58Tuncay Irmak1968Nijmegen1:47:54 
59Cor Kuil1966Helmond1:48:10 
60André Thomassen1968Bakel1:49:38 
61Jimmy Sismono1968Helmond1:55:36 
62Martijn Alders1970Uden1:56:14 
63Leon van Druenen1969Uden1:56:15 
64Hans Heurter1966Druten1:57:41 
65Guido Zimmer1970Sonsbeck (GER)2:19:35 
 
M45, HALVE MARATHON
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Johan van Elderen1964Helmond1:22:10 
2Mart Stokmans1963Geldrop1:22:51 
3Peter van Hensbergen1964Milsbeek1:23:15 
4Erwin Jaspers1965Ven-Zelderheide1:23:26 
5Mark Jillissen1964Molenhoek Lb1:23:51 
6Frans Bekhuis1963Nijmegen1:24:04 
7Jan Verbruggen1963Venhorst1:25:26 
8Johan Snijders1963Bakel1:25:53 
9Johan van Hal1964Mill1:26:39 
10Jan Nabuurs1962Stevensbeek1:26:40 
11Henry Verbugt1962Griendtsveen1:27:25 
12Ronnie van Kaauwen1965Wijchen1:27:41 
13Willie Hendriks1962Sint Anthonis1:28:03 
14John Kocken1961Helmond1:28:32 
15Philip Roebroeck1963Nijmegen1:28:47 
16Martin van Leyden1965Boxmeer1:28:51 
17Hans Heuer1961Boxmeer1:28:57 
18Cees Everaert1961Nijmegen1:30:36 
19Klaus Rodermond1965Kalkar (GER)1:30:38 
20Wim Renswoude1964Nijmegen1:30:44 
21Hennie Kraaijvanger1963Nijmegen1:30:59 
22Bas Schop1963Eethen1:32:01 
23Theo Peters1963Veghel1:32:21 
24Wout Verhagen Nuenen1:32:48 
25Luc Bruggeman1963Helmond1:33:36 
26Rene Cornelissen1962Sint Hubert1:33:44 
27Pieter Swinkels1965Ysselsteyn Lb1:34:04 
28Andreas Ressing1962Beek-Ubbergen1:34:34 
29Maarten Verberkt1964Boxmeer1:35:09 
30Leo van Zandwijk1963Brakel1:35:28 
31Hugo van Schayik1962Langenboom1:35:30 
32Appie Toonen1963Oploo1:35:46 
33Matt Siroo1966Sint Hubert1:36:28 
34Marco Fais1966's-Gravenhage1:37:01 
35Leon Mooren1965Meterik1:37:06 
36Henk van den Heuvel1962Nieuwendijk Nb1:37:09 
37Jack van der Sanden1963Geldrop1:37:50 
38Wim Jansen1961Millingen aan de Rij1:37:58 
39Theo Swinkels1965Nuenen1:38:16 
40Hans Leenders1965Beek en Donk1:38:26 
41Ben van Rijsewijk1961Leuth1:38:51 
42Tonny van Dinther1965Oploo1:38:54 
43Peter Roelofs1963Malden1:39:49 
44Hans Langhout1961Nijmegen1:40:04 
45Tjeu Sprenger1961Cuijk1:40:15 
46Pieter Hermens1961Wijchen1:40:25 
47Twan Belgers1961Nijmegen1:40:36 
48John van Raaij1964Rijkevoort1:40:40 
49Dick van Goch1966Sint Anthonis1:41:12 
50Peter Kuijpers1961Uden1:41:26 
51Marten Holtzhuizer1964Nijmegen1:41:33 
52Hans Willems1961Rijkevoort1:43:26 
53Frank van Duinhoven1964Nijmegen1:43:30 
54Geert van den Akker1962Oss1:43:41 
55Harold van Eijsden1963Boxmeer1:43:52 
56Jan van de Ven1964Rijkevoort1:44:21 
57Rob Aerdts1964Siebengewald1:44:48 
58Henk van Os1961Nuenen1:44:58 
59Bert Drent1965Rhenen1:45:29 
60Leon Stoffelen1963Wijchen1:45:53 
61Eddy Ruijter1962Oss1:47:13 
62Maurice van den Berge1963Eindhoven1:48:04 
63Huub Franssen1963Deurne1:48:18 
64Peter Baaten1961Mierlo1:48:52 
65Dick Westerdijk1965Uden1:49:57 
66Henry van Vugt1961Helmond1:50:37 
67Carel Weijand1962Nijmegen1:50:54 
68Mario van Hooff1964Helmond1:51:08 
69Ard Peeters1964Herpen1:51:20 
70Marcel van de Ven1965Uden1:51:30 
71M. Engels1965Helmond1:51:55 
72Hans Haerkens1963Oeffelt1:52:05 
73Maarten van Gemert1965Mill1:52:29 
74Arno Akkermans1965Wijchen1:52:57 
75Gert van den Hoven1961Uden1:53:23 
76Rainier van Veldhuizen1965Vianen Nb1:54:40 
77Shahien Mohamedradja1963Boxmeer1:54:46 
78Peter van Rooij1965Sint-Oedenrode1:55:59 
79Henk van de Logt1962Nijmegen1:56:29 
80Marco Verheijen1965Wanroij1:56:49 
81Anton Klomp1964Wijchen2:00:45 
82Wim Cornelissen1963Oploo2:00:52 
83Peter Thoonen1964Gassel2:01:18 
84Maarten van der Linden1963Helmond2:08:33 
 
M50, HALVE MARATHON
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Sjaak Janssen1956Schaijk1:20:24 
2John de Rooij1957Venray1:24:20 
3Arno van der Cammen1960Uden1:24:40 
4Alex Gijsbers1960Berghem1:24:59 
5Hans Berntsen1956Nijmegen1:26:26 
6Herman Segers1959Beek en Donk1:26:30 
7Twan Peters1957Aarle-Rixtel1:30:45 
8Hans Scheltinga1959Nijmegen1:32:52 
9Jos te Bogt1958Bemmel1:33:22 
10Ton Jacquot1958Eindhoven1:33:42 
11Peter v.d. Putten1960Beek en Donk1:33:57 
12Bert Reintjes1959Boxmeer1:34:39 
13Henk Meulman1960Nuenen1:34:43 
14Manfred Raith1956Bedburg (GER)1:35:59 
15Paul Selten1958Mill1:36:33 
16Douwe de Jager1960Wijchen1:36:41 
17Marco van den Wildenbe1959Mariahout1:37:04 
18Leo Bakker1957Millingen aan de Rij1:39:52 
19Gerrie Swinkels1957Helmond1:41:53 
20John Goossens1959Asten1:42:23 
21Frans de Bruijn1960Druten1:43:27 
22Willem Vrouwenvelder1958Venray1:43:28 
23Antoon Goorts1959Uden1:43:58 
24Arie van Vliet1959Werkendam1:44:47 
25John Middel1957Eindhoven1:44:50 
26Raaijmakers1957Wijchen1:45:43 
27Hans Los1958Nijmegen1:46:12 
28Ad de Laat1957Geldrop1:46:28 
29Peter Kulsdom1959Beuningen Gld1:46:32 
30Rob van Gool1959Erp1:46:35 
31Rien Slokkers1958Waalre1:46:43 
32Bert Jan Hardenbol1959Eindhoven1:47:17 
33Theo van den Boomen1959Uden1:48:11 
34Rini van Roosmalen1959Nijmegen1:48:28 
35Herbert Achten1959Lent1:49:34 
36Gerrit Jan Griepsma1960Millingen aan de Rij1:49:43 
37Geert Jan van de Pol1956Arnhem1:50:33 
38Johan van Geel1959Helmond1:50:34 
39Wim van der Maat1958Eindhoven1:50:38 
40Jan Neelis1957Groesbeek1:51:59 
41Frank van Merle1957Uden1:52:30 
42Nico Reijnders1960Wijchen1:53:54 
43Marcel van der Linden1956Uden1:54:34 
44Fons Adolfs1959Wijchen1:55:06 
45Toon van de Wetering1957Helmond1:56:03 
46Rien Klokgieter1959Boekel1:56:12 
47Jan Roelof Moll1956Nijmegen1:56:48 
48Wil Jansen1956Wijchen1:57:23 
49Jos Meeuws1960Someren1:57:57 
50Manfred Voetmann1960Kalkar (GER)1:58:26 
51Patrick Schuerman1957Tilburg1:59:19 
52Ed Wisse1956Oss2:00:12 
53Piet Swinkels1960Venray2:01:06 
54Gerrit Wouters1957Uden2:03:31 
55Nico Meijerman1958Eindhoven2:04:41 
56Henk Swinkels1960Helmond2:06:03 
57Tonnie van den Heuvel1956Mill2:09:53 
58Jan de Kleijn1959Druten2:09:54 
59Hans van Horen1958Helmond2:13:07 
60Tiny Verberne1960Asten2:13:27 
61Ton Hendriks1956Gassel2:22:59 
 
M55, HALVE MARATHON
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Ben v. Rossum1951Mariahout1:24:56 
2Bert vd Sande1954Boekel1:27:18 
3Harrie- Theunissen1952Oeffelt1:27:36 
4Wim Elshout1951Hillegom1:28:36 
5Hans van Wijk1951Nijmegen1:29:21 
6Eddie Heerings1956Houten1:29:23 
7Mies van Berlo1952Lieshout1:31:14 
8Hans Dickhout1952Nijmegen1:31:45 
9Coos Diepenbroek1956Lent1:32:57 
10Bert Daverveld1951Uden1:33:20 
11Guido Adriaansens1956Beuningen Gld1:33:54 
12Matthee Moons1954Malden1:38:12 
13Emiel Lindeman1956Nijmegen1:39:02 
14Pim Visser1953Wijchen1:40:13 
15Manus van der Linden1953Nijmegen1:40:21 
16Gertie Harleman1953Nijmegen1:40:34 
17Sjors Gieselaar1953Nijmegen1:41:09 
18Hans van Loon1956Molenhoek Lb1:42:58 
19Henk Oudenbroek1954Wijchen1:43:29 
20Peter van Florop1954Gennep1:44:10 
21Peter Cruijsen1956Sambeek1:44:19 
22Jan van Boekholt1953Nijmegen1:44:33 
23Wim Kremers1952Waalre1:46:38 
24Hans van Doorn1953Geldrop1:46:40 
25Manfred Beyerinck1955Kleve (GER)1:46:41 
26Machiel Zwarts1953Nijmegen1:46:45 
27Crit Bartels1954Ottersum1:46:46 
28Rob Bovens1955Nijmegen1:46:51 
29Karl Lörks1952Kalkar (GER)1:47:00 
30Kees van Hoeven1956Beuningen Gld1:47:37 
31Jos Nabuurs1954Arnhem1:47:58 
32Wilfried Aben1955Sint Anthonis1:48:40 
33Thijs Spijkers1955Nijmegen1:48:41 
34Henk Blom1956Amstelveen1:49:04 
35Theo Fledderus1956Doorwerth1:49:10 
36Jan Derksen1951Millingen aan de Rij1:50:35 
37Leo de Bijl1951Cuijk1:51:35 
38Erwin Althof1955Nijmegen1:52:23 
39Leo Mertens1951Malden1:52:50 
40Willem Raaijmakers1953Veghel1:54:49 
41Tonnie Hurkens1954Cuijk1:55:43 
42Jan van Haare1953Beers Nb1:56:00 
43Theo Tuinte1954Wijchen1:57:23 
44Maarten Verstegen1955Sint Anthonis1:57:31 
45Martien Cranenbroek1951Heusden gem Asten1:57:54 
46Wil van den Elzen1952Wanroij1:59:18 
47Harrie vd Meulenhof1953Uden2:00:54 
48Toon Maassen1955Oeffelt2:01:49 
49Sjaak van den Oever1951Westerbeek2:05:53 
50Jos van Lavieren1956Nijmegen2:05:59 
 
M60, HALVE MARATHON
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Bert Janssen1950Molenhoek Lb1:23:07 
2Johan Luttenberg1950Kranenburg (GER)1:23:54 
3Kees van Rooijen1948Beek-Ubbergen1:27:31 
4John Williams1950Eindhoven1:29:26 
5Tinus v.d. Heuvel1946Werkendam1:30:00 
6Peter Giesberts1949Mook1:31:55 
7Ton Overeem1945Driel1:34:28 
8Tiny Raijmakers1946Uden1:36:15 
9Jan Vos1950Gemert1:37:03 
10Peter Adriaans1950Helmond1:37:59 
11Hans Wouters1945Helmond1:38:10 
12Wim Verstappen1948Stiphout1:38:30 
13Ton Weijters1950Milsbeek1:38:48 
14Harry Verhagen1950Heeze1:39:39 
15Willie de Vries1949Oss1:39:55 
16Frits Ehren1945Nijmegen1:40:17 
17Gerrit Dillessen1943Groesbeek1:41:44 
18Joop Geurts1948Malden1:42:13 
19Piet Gerrits1943Cuijk1:43:54 
20Jan Kempen1949Sint Anthonis1:45:39 
21Michel Cuijpers1948Heeze1:45:47 
22Dave Kampschreur1945Nijmegen1:45:48 
23Martin Toonen1950Siebengewald1:46:07 
24Hans Kleijnen1948Nijmegen1:46:11 
25Martinus Delisse1947Nijmegen1:46:26 
26Berry Bloemers1948Helmond1:48:57 
27Jos van der Sterren1948Meterik1:49:06 
28John de Langen1947Venray1:49:08 
29Frans van de Linden 2  1:49:20 
30Goof Spiekman1950Boxmeer1:49:33 
31Tini van der A1948Uden1:49:44 
32Henk van Doorn1948Nijmegen1:51:06 
33Michel Mulder1945Geldrop1:51:26 
34Jos Smith1947Uden1:51:40 
35Rien Vlemmix1947Veldhoven1:52:09 
36Ton van der Zanden1946Cuijk1:52:14 
37Peter Bos1948Boxmeer1:52:47 
38Toon van Tienen1946Rijkevoort1:53:08 
39Piet Waterschoot1943Waalre1:53:31 
40Gerard Mouw1949Oosterhout Nb1:54:41 
41Jos Heuvelmans1946Nijmegen1:55:00 
42Jean Waterval1949Helmond1:55:18 
43Kees Fransen1946Grave1:56:44 
44Jan Cornelissen1948Beugen1:57:13 
45Antoon Derks1942Helmond1:57:14 
46Hans Bos1945Boxmeer1:57:57 
47Frans van der Linden1944Helmond1:58:14 
48Jos van Reen1949Nijmegen1:59:31 
49Jan Verplak1940Cuijk2:01:09 
50Jasper van der Toorn1945Nuenen2:01:26 
51Ed Kamoen1951Ewijk2:05:48 
52Paul Klomberg1948Leuth2:06:59 
53Willem Hendriks1948Aarle-Rixtel2:08:47 
54Henk Olthuis1944Nijmegen2:09:07 
55Frans Ploegmakers1945Dordrecht2:10:03 
56Hemmy ten Barge1948Druten2:10:13 
57Ton Gijsbers1950Cuijk2:12:00 
58Helmut Brockmeyer1941Nijmegen2:12:55 
59Ad van der Wallen1948Asten2:13:28 
 
V40-, HALVE MARATHON
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Inge van der Meulen1973Sint Anthonis1:27:21 
2Dimphy Ariaens1974Cuijk1:31:40 
3Bantita Haeve-Busicha1973Beek en Donk (THA)1:34:46 
4Pauline Claessen1980Velp Gld1:37:07 
5Heleen Goeting1990Nijmegen1:42:43 
6Ursula Sikkens1971Nijmegen1:46:30 
7Leonie Roodhorst1976Malden1:46:49 
8Femke Janssen1980Nijmegen1:47:22 
9Melanie Heijmen1976Beek-Ubbergen1:48:13 
10Maartje Hendrickx1972Boxmeer1:48:49 
11Karin Martens1984Helmond1:51:07 
12Mijntje Vastbinder1983Nijmegen1:51:53 
13Monique Voss1975Oeffelt1:52:04 
14Renee Steeghs1984Nijmegen1:52:19 
15Vera van Dreumel1975Druten1:54:52 
16Ilse Schutte1972Druten1:54:53 
17Pam van den Hurk1975Sint-Oedenrode1:55:58 
18Anna Randag1988Groningen1:56:19 
19Annemieke van Lith1983Nijmegen1:57:11 
20Astrid Vereijken1981Wijchen1:57:22 
21Ingrid van Gulik1972Helmond1:57:40 
22Hester Gerritsen1972Wijchen1:59:45 
23Linda Jakobs1978Nijmegen2:01:07 
24Indra Bimmel1972Berg en Dal2:02:25 
25Martine de Werd1976Uden2:03:05 
26Ellen van der Heijden1978Veghel2:03:30 
27Renate Zoon1991Breda2:14:10 
28Daniëlle v.d. Ven1973Mill2:18:21 
 
V40, HALVE MARATHON
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Charlotte Keetels1967Malden1:44:42 
2Trudy van Geel1966Helmond1:46:15 
3Judith Kloppenburg1969Angeren1:52:02 
4Monique Zoeteman1969Beuningen Gld1:53:02 
5Annemarie van Dongen1971Oeffelt1:55:14 
6Ingrid Hund1971Ooij1:56:56 
7Ellen Vissers1966Mill2:00:56 
8Marijn Weijnen1969Gassel2:01:17 
9Myrna van Stiphout1970Helmond2:04:46 
10Leonie Wessels1968Millingen aan de Rij2:06:59 
11Karin Deenen1968Vortum-Mullem2:10:05 
 
V45, HALVE MARATHON
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Marileen Fabels1962Hilversum1:32:13 
2Nicole Loeve1964Helmond1:33:43 
3Rogina Faber1964Helmond1:38:20 
4Thean van Tiel1965Lieshout1:38:58 
5Christina van Agt1963Nijmegen1:40:05 
6Jon Beumer1963Nijmegen1:40:44 
7Bernadette Westhovens1962Bakel1:41:48 
8Ilona Stevens1964Malden1:49:13 
9Carin van Bunningen1965Nijmegen1:49:54 
10Ines van Oort1961Uden1:50:32 
11Wilma Raijmann1961Nijmegen1:53:00 
12Jolie van de Ven1964Boxmeer1:54:36 
13Berthe van de Weem1962Nijmegen1:55:23 
14Andra Walhout1963Malden1:55:24 
15Fanny Cuijten1962Grave1:56:45 
16Charlotte van Daal1963Molenhoek Lb1:58:47 
17Henriette Verbruggen1961Beuningen Gld1:58:57 
18Anne-Marie Wingels1965Millingen aan de Rij1:59:02 
19Patty van Steenoven1964Megen1:59:49 
20Brigitta Honingh1966Grubbenvorst2:01:05 
21Marja van Schayik1964Langenboom2:08:36 
22Grietje Bekker1962Druten21:01:09 
23Patty de Kleijn1964Druten2:10:12 
24Ingrid Ruesink1963Uden2:12:08 
25Yvonne Bekker1965Horssen2:12:16 
26Madeleine Liefhebber1962Nijmegen2:18:21 
 
V50, HALVE MARATHON
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Josien van den Berg1959Nijmegen1:38:02 
2Annie Claassen1956Malden1:38:22 
3Karin Verheijden1958Eindhoven1:40:51 
4Muly van der Mull1960Nijmegen1:41:43 
5Margien van Manen1959Wijchen1:45:36 
6Anke Schellekens1961Boxmeer1:46:47 
7Raith Doris1958Bedburg-Hau (GER)1:49:36 
8Tonny peters Santegoet1959Zeeland1:51:01 
9Tineke Mous1958Sint-Oedenrode1:53:07 
10José Arts1956Boxmeer1:54:00 
11Cathrien Eggink1956Nijmegen1:56:18 
12Erna Verdijk1957Zetten1:57:10 
13Hennie Janssen1957Millingen aan de Rij1:59:03 
14José Hanenberg1961Erp2:00:24 
15Carla van der Zanden1958Helmond2:00:29 
16Stephanie Wolff1960Nijmegen2:01:08 
17Olga van Bergen1959Nijmegen2:01:47 
18Annelies Dickhout1958Nijmegen2:02:25 
19Annette van Houtum1961Uden2:03:22 
20Helen Peters1959Nijmegen2:03:42 
21Corry Vervoort1959Velp Gld2:03:55 
22Ildiko Baars1960Nijmegen2:05:45 
23Annelies van Og1957Wijchen2:06:09 
24Ineke van de Geijn1956Nijmegen2:11:34 
25Gabi Schmolke1959Uden2:13:25 
 
V55, HALVE MARATHON
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Agnes Claessen1954Nijmegen1:37:08 
2Ria Heijnen1949Nijmegen1:42:06 
3Gonnie van de Hel1951Nijmegen1:43:20 
4Mieke Toorenaar1947Molenhoek Lb1:45:42 
5Anny Jordans1955Landhorst1:46:16 
6Diny Baakman1951Didam1:46:36 
7Willie Derks1955Landhorst1:46:59 
8Mientje van Haare1952Wanroij1:47:34 
9José van der Zon1951Beuningen Gld1:53:27 
10Petra Moelders1955Kalkar (GER)1:55:30 
11Anneke Rodrigues1954Druten2:00:12 
12Marianne Renckens-Klok1947Nijmegen2:00:21 
13Marlou Ubags1955Helmond2:04:53 
14Maria Cranenbroek1951Heusden gem Asten2:23:42 
 
M40-, 5 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Erik van Rijsewijk1993Sint Anthonis16:36 
2Bas Hermsen1975Cuijk17:27 
3Dave Ewalts1975Merselo17:40 
4Teun Fliervoet1994Wijchen18:26 
5Bas Basten1982Velden18:30 
6Niels van Benthum1977Cuijk18:35 
7Daan Heuvelmans1980Nijmegen20:23 
8Willem Schwaner1987Gemert20:45 
9Steef Gijsbers1985Nijmegen20:54 
10Dominique Pichel1989Cuijk21:46 
11Jelle Willems1998Sint Hubert23:49 
12Stef Boumans1999Boxmeer24:06 
13Thomas v.d. Griendt1999Nijmegen24:34 
14Alex Vermolen1986Venlo25:34 
15Koen Seijnder1972Cuijk25:52 
16Bennie van Kempen1974Boxmeer27:03 
 
M40, 5 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Theo Nouwens1968Helmond18:13 
2Marco Jans1962Well Lb18:54 
3Theo Aben1955Ledeacker18:58 
4Piet van den Oever1949Oploo19:50 
5Hennie van der Cruijse1962Gennep19:52 
6Frans Artz1959Boxmeer19:57 
7Rudy v.d. Heijden1969Grave20:25 
8Han Schaap1964Mill20:31 
9Leopold v.d. Bunglaar1957Langenboom20:36 
10Leo Joosten1957Boxmeer20:39 
11Emil v d Ven1965Venhorst20:40 
12Cor van Oorschot1950Gemert21:56 
13Gerard Brouwers1948Beek en Donk22:12 
14Peter Coenen1966Horst22:49 
15Wim Gijsbers1957Boxmeer22:55 
16Rene van Halderen1963Nijmegen23:00 
17Ron de Bruin1968Cuijk24:02 
18Guido Verdijck1965Boxmeer24:19 
19M. v.d. Griendt1957Nijmegen25:13 
20Harry Creemers1954Nijmegen25:23 
21Jan Coppens1947Boekel25:27 
22Joop Coolen1949Wijchen25:38 
23Wim de Jager1957Boxmeer26:43 
24Pieter van Duijnhoven1954Sint Anthonis29:29 
 
V40-, 5 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Marije Peters1993Groesbeek18:58 
2Janneke Dekkers1986Gemert22:08 
3Kim Schellekens1980Nijmegen25:21 
4Marieke Verbruggen1980Erp26:00 
5Wendy Jungen1974Bergen Lb26:02 
6Julie Jillissen2000Molenhoek Lb26:22 
7Cindy van Doorn1976Nijmegen26:56 
8Gea Verschuren1990Sint Anthonis27:23 
9Wendy Smits1976Overloon27:41 
10Debby van Mil1977Sint Anthonis27:54 
11Maschja Thijssen1973Helmond27:57 
12Saoirse Fitzgerald1985Dusseldorf (GER)28:09 
13Leanne de Jager1996Boxmeer28:21 
14Rianne Rijshouwen1984Oostrum Lb28:41 
15Ilse Jacobs1985Oeffelt29:23 
16Linda Loof1984Overloon35:55 
 
V40, 5 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Marjan Wintjes1962Landhorst21:49 
2Maria van Summeren1957Uden22:04 
3Elly Faber1954Beek en Donk23:38 
4Maria Stroecken1965Overloon23:46 
5Marie-Jose Koenen1970Sint Anthonis23:57 
6Ineke Houterman1956Nijmegen24:57 
7Paula Freriks1963Leuth25:35 
8Dorien Gerrits1967Rijkevoort25:36 
9Marion abels1967Sint Anthonis25:54 
10Natasja van Geel1969Nijmegen26:10 
11Rikie Huyberts1959Sint-Oedenrode26:21 
12Heidi Hermens1967Sint Anthonis26:27 
13Anita Alders1960Overloon26:28 
14Patricia Heijmen1965Molenhoek Lb26:29 
15Wilma Cruijsen1961Stampersgat (GER)28:07 
16Marès Gieben1964Sint Anthonis28:30 
17Esha Sprenger1966Cuijk28:56 
18Annie van Neerven1962Uden28:57 
19Gabrielle Sauer1951Nijmegen29:04 
20Antoinette Siroo1967Sint Hubert29:17 
21Jeanne Goeting1952Nijmegen29:29 
22Josephine Buskes1953Holthees30:06 
23Angelique Verstraaten1963Venray31:40 
24Marja van de Mortel1963Sint Anthonis32:08 
25Wilma saamena Verstraa1959Venray33:15 
 
Deze halve marathon werd mede mogelijk gemaakt
door:
Kempen-Küppers
Rabobank Land van Cuijk - Maasduinen
Hennie Wolters Sportservice
Run2day
 
VOLGEND JAAR IS DE HALVE MARATHON OP ZATERDAG 17 MAART 2012
 
www.uitslagen.nl24-03-2011 20:39