Search

Results List Atag Posbankloop

Velp Gld - Sunday 25 September 2011

 
Vanwege drukte op de server ziet u tijdelijk de uitslagen in een eenvoudige opmaak
03-10-2011 14:31                                                     Pag: 1

Plts Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Bruto    Netto
---- ---------------------- -- -------------------- -------- --------
     MSEN, 15 KILOMETER
   1 Vladimir Tonchinski       Wit-Rusland             47:49    47:48
   2 Neals Strik               Baarn                   48:05    48:05
   3 Zac Freudenburg        78 Diemen                  48:10    48:07
   4 Jeroen van Damme          Loopgroep PK            48:25    48:25
   5 Benjamin Barbier          België                  48:43    48:42
   6 Sanne Torfs               België                  48:55    48:54
   7 Mario van Wayenberge      België                  49:53    49:52
   8 Jeroen van Erp            Loopgroep PK            50:19    50:19
   9 Gino de Cock              België                  53:12    53:10
  10 Casper Koelma          77 Marathon Pim Mulier     54:40    54:37
  11 Florian Lichtendonk    84 Hellas                  57:03    57:01
  12 Nick van der Poel      87 Ilion                   57:37    57:34
  13 Jorik Huizinga         77 Pannerden             1:01:41  1:01:34
  14 Dennis van der Stroom  87 Rotterdam             1:01:54  1:01:53
  15 Tjerk van Beersum      78 Daventria             1:02:17  1:01:49
  16 Tom van Beusekom       90 duiven                1:02:31  1:02:25
  17 Bertjan Boschloo       85 Diepenveen            1:03:26  1:02:58
  18 Wouter Ribbink         79 Loopgroep PK          1:03:28  1:03:22
  19 Jur Kruijt             84 Tartlétos             1:03:46  1:03:42
  20 Jorrit Garrits         86 Hengelo Gld           1:03:59  1:03:54
  21 Maurits Kramer         89 Arnhem                1:05:11  1:05:04
  22 Arjan Hoenselaar       77 Nijmegen              1:06:17  1:05:37
  23 Bart de Bruine         81 Arnhem                1:06:39  1:03:41
  24 Ralph Scherjon         79 Scopias               1:07:38  1:06:56
  25 Rick Meurders          86 Gendt                 1:08:16  1:06:42
  26 Jeroen Cornelissen     83 Nijmegen              1:08:24  1:05:41
  27 Wouter de Lange        84 Velp Gld              1:08:59  1:08:03
  28 Wim Leewis             77 Arnhem                1:09:43  1:05:40
  29 Bas Anemaet            81 Delta Sport           1:09:48  1:09:29
  30 Willem Bos             77 barneveld             1:10:04  1:09:32
  31 Andre Huizinga         82 Gendt                 1:10:09  1:07:35
  32 Jeroen Kuiper          80 Ulft                  1:10:57  1:08:56
  33 Jeroen Daanen          80 Arnhem                1:11:44  1:10:33
  34 Jochem Boschloo        78 Lochem                1:12:15  1:07:37
  35 Stefan van der Meulen  87 Zwolle                1:12:37  1:09:55
  36 Ronald Jansen          78 Cifla                 1:12:58  1:09:36
  37 Arno Deegens           80 Velp Gld              1:13:04  1:12:51
  38 Harm van Hal           77 Millingen aan de Rij  1:13:31  1:12:37
  39 William Koehoorn       82 Beuningen Gld         1:14:03  1:13:10
  40 Arnout Vinkhuyzen      83 Zwolle                1:14:04  1:13:13
  41 Dylan Kwakkel          77 Amersfoort            1:14:20  1:08:27
  42 Peter Verlaan          77 Velp Gld              1:15:14  1:11:15
  43 Stefan Janssen         83 Huissen               1:15:18  1:12:46
  44 Jaap Vonk              87 Velp Gld              1:15:35  1:14:30
  45 Alexander Schrader     87 Spankeren             1:15:46  1:13:38
  46 Willem van den Brink   81 Ciko '66              1:15:58  1:14:52
  47 Jeroen Cortjens        76 Dutch Runners Gold    1:16:21  1:14:08
  48 Mendel in 't Veld      78 Daventria             1:16:27  1:10:46
  49 Freek Meijeringh       82 Rheden                1:16:46  1:16:05
  50 Christian de Vries     86 Steenwijk             1:16:57  1:11:56
  51 Michiel Nuyens         78 Rheden                1:17:14  1:13:25
  52 Polle Driesprong       79 Arnhem                1:17:35  1:14:15
  53 Johan in t Hout        80 Wijchen               1:18:13  1:16:23
  54 Dirk Janssen           88 Groningen             1:18:21  1:11:01
  55 Sander Mol             87 Arnhem                1:18:22  1:16:03
  56 Jurn van Gisteren      84 Oss '78               1:18:37  1:15:31
  57 Jeroen Vink            85 Ermelo                1:18:37  1:11:29
  58 Rico van Houten        77 Dutch Runners Gold    1:18:47  1:14:09
  59 Erik Sanders           77 Emmerich am Rhein     1:18:52  1:14:49
  60 Romke Janssen          82 Arnhem                1:18:55  1:12:46
  61 Ricardo Liefaard       82 Velp Gld              1:19:19  1:15:41
  62 Jj Bruinsma            84 Velp Gld              1:19:44  1:11:19
  63 Vincent Bouw           95 Apeldoorn             1:20:11  1:12:59
  64 Ruurd Witteveen        86 Dieren                1:20:13  1:16:27
  65 Mark Diepstraten       76 Arnhem                1:20:14  1:18:57
  66 Oscar Hoiting          78 Nijmegen              1:20:54  1:17:55
  67 Youri Kok              95 Sittard               1:20:54  1:18:04
  68 Erwin van Leeuwen      82 Langbroek             1:21:01  1:12:27
  69 Peter Hoving           84 Arnhem                1:21:13  1:12:52
  70 Dennis Weijers         83 Sittard               1:21:18  1:14:56
  71 Martijn Obbink         78 Winterswijk           1:21:34  1:16:22
  72 Retse van der Berg     82 Zwolle                1:21:56  1:15:42
  73 Roy Wunderink          80 Arnhem                1:22:15  1:18:48
  74 Michael Borg           77 Dieren                1:22:25  1:21:39
  75 Bas Driesprong         76 Teteringen            1:22:33  1:19:12
  76 Jeroen Driessen        82 Arnhem                1:22:45  1:19:59
  77 Boudewijn Geutjes      81 Nijmegen              1:22:53  1:19:31
  78 Maarten Hartemink      86 Spankeren             1:23:03  1:19:29
  79 Guido Dijkhuizen       78 Arena                 1:23:24  1:21:20
  80 Vincent Stott          83 Velp Gld              1:23:24  1:15:58
  81 Martijn Crajé          84 Nijmegen              1:23:33  1:14:43
  82 Pieter Dijksterhuis    82 Apeldoorn             1:24:05  1:14:38
  83 Frank Schut            77 Zevenaar              1:24:29  1:16:25
  84 Remco Roelofse         78 Zutphen               1:24:39  1:17:24
  85 Alexander Koffeman     79 Arnhem                1:25:07  1:21:31
  86 Onno Goldbach          78 Zwolle                1:25:35  1:19:09
  87 Bram Boehmer           96 Velp Gld              1:25:54  1:23:56
  88 Dennis Janssen         77 Zwolle                1:25:59  1:20:05
  89 Joost Reesink          83 Velp Gld              1:26:16  1:17:54
  90 Willem Oosterwegel     88 Dieren                1:26:26  1:24:48
  91 Gerard Oosterwegel     92 Dieren                1:26:26  1:26:23
  92 Terence de Bruin       78 Velp Gld              1:26:35  1:22:59
  93 Ronald Mik             81 's-Gravenhage         1:26:45  1:23:38
  94 Jeroen Peters          91 Arnhem                1:26:52  1:20:38
  95 Leon Dorland           88 Zwolle                1:26:59  1:23:42
  96 Alexander Blokland     84 Gorinchem             1:27:00  1:18:23
  97 Mark Terlouw           77 Elst Gld              1:27:20  1:23:52
  98 Marco Leeverink        93 Bolsward              1:27:41  1:21:26
  99 Jaco Faas              84 Apeldoorn             1:27:49  1:25:29
 100 René Huizinga          84 Arnhem                1:27:50  1:25:13
 101 Lieroy Snippe          87 Amsterdam             1:28:01  1:18:51
 102 Stefan Becks           85 Angeren               1:28:16  1:25:39
 103 Martin Veltink         81 Dieren                1:28:16  1:27:30
 104 Roel Grandia           82 Rheden                1:28:25  1:20:49
 105 Michiel de Boer        78 Arnhem                1:28:32  1:22:14
 106 Dennis Wadle           82 Velp Gld              1:28:40  1:27:32
 107 Pim Walter             89 Tilburg               1:28:42  1:24:19
 108 Rene van Ampting       78 Doetinchem            1:29:42  1:22:15
 109 Pascal Welling         76 Zevenaar              1:30:02  1:24:19
 110 Jelmer van Schoonhoven 81 Arnhem                1:30:26  1:21:16
 111 Tim Reesink            81 Velp Gld              1:30:35  1:22:10
 112 YM Dijkstra            77 Veluwe                1:31:00  1:21:41
 113 Niky Thijssen          85 Nijmegen              1:31:31  1:22:36
 114 Lodewijk van der Meer  79 's-Gravenhage         1:32:29  1:26:12
 115 Bart-Jan Lourens       85 Nijmegen              1:32:33  1:24:54
 116 Martijn Mik            81 Arnhem                1:32:58  1:29:49
 117 Hans Roels                Velp Gld              1:33:02  1:27:10
 118 Christiaan Gergoski    80 Rheden                1:33:36  1:28:40
 119 Dave Jansen            80 Zevenaar              1:34:14  1:25:08
 120 Ruben Scheffer         96 Arnhem                1:35:17  1:26:24
 121 Jim Huijgens           88 Dieren                1:35:23  1:35:01
 122 Peter Kleijn           94 Arnhem                1:35:39  1:26:43
 123 Jody Kevenaar          77 Arnhem                1:35:53  1:32:22
 124 Harmen Snoeijs         85 's-Hertogenbosch      1:35:57  1:26:40
 125 Jan-Willem Meulenbroek 76 Velp Gld              1:36:14  1:27:54
 126 Pieter Molleman        86 Nijmegen              1:36:15  1:26:45
 127 Marco van Dusschoten   77 Brummen               1:37:41  1:32:25
 128 Fabio Nouwens          93 Boxtel                1:37:54  1:33:13
 129 Ewoud Benschop         78 Hasselt               1:38:42  1:29:35
 130 Melinco Selles         78 Zwolle                1:38:42  1:29:35
 131 Arno Ultee             80 Barendrecht           1:38:48  1:29:13
 132 Martin Schalij         94 Baarn                 1:38:59  1:32:43
 133 Wim Hietbrink          80 Velp Gld              1:40:03  1:34:13
 134 Gunnar Lichtenberg     95 Zutphen               1:40:05  1:38:36
 135 Yadi Dragtsma          78 Arnhem                1:41:23  1:34:30
 136 Rik Willemsen          77 Ulft                  1:41:26  1:34:01
 137 Sander Voorhuis        87 Nijmegen              1:41:28  1:31:58
 138 Stan Evers             87 Rheden                1:43:10  1:41:10
 139 John Peeters           78 Cuijk                 1:43:11  1:34:19
 140 Olaf Lagerwerf         85 Tilburg               1:43:16  1:33:43
 141 Jan Kleijer            77 Climax                1:43:21  1:35:09
 142 Maarten Snoeijs        81 Epen                  1:44:11  1:34:54
 143 Tom van Rijn           78 Leusden               1:44:20  1:36:05
 144 Kevin Maillot          84 Apeldoorn             1:45:35  1:36:03
 145 Robbie Lange           78 Arnhem                1:47:22  1:37:41
 146 Job Doornbosch         81 Barendrecht           1:47:49  1:38:14
 147 Robert Baars           84 Dieren                1:51:43  1:42:18

     M35, 15 KILOMETER
   1 Fransua Woldemariam       Almere                  50:15    50:13
   2 Kris Moernout             België                  50:26    50:24
   3 Oleg Otmakhov             Rusland                 52:23    52:22
   4 Patrick - Bjarne Weije 70 Ciko '66                52:33    52:31
   5 Ronald Derksen         71 Veluwe                  53:42    53:40
   6 Johan Kats             69 Daventria               54:30    54:28
   7 Michael Hechler        76 Duisburg (GER)          54:57    54:54
   8 Roland Saalmink        71 avVN                    55:57    55:53
   9 Marco Rutgers          70 Argo                    57:29    57:28
  10 Ronny Leeftink         74 Goor '75                58:57    58:54
  11 Gerton Prinsen         75 ASV                     59:03    59:01
  12 John Klerkx            74 De Keien                59:30    59:25
  13 Marco van Nek          68 Loopgroep PK            59:44    59:37
  14 Erik Kuijer            73 Ruinerwold              59:48    59:45
  15 Antoine Roes              Wijchen               1:00:40  1:00:39
  16 Richard Vsher          67 Arnhem                1:01:20  1:01:16
  17 Martin Gotink          68 Argo                  1:01:41  1:01:35
  18 Stephan Hoegen         73 Elst Gld              1:01:46  1:01:38
  19 Ruud van de Garde      67 Rozendaal             1:01:47  1:01:44
  20 Henri van Essen        73 Nijkerk Gld           1:01:54  1:01:50
  21 Richard Donders        73 Loopgroep PK          1:01:55  1:01:52
  22 Evert van Veldhuizen   68 GVAC                  1:01:57  1:01:40
  23 Rutger Thung           73 Vlaardingen           1:02:05  1:01:59
  24 Herman Hassing         70 LAAC Twente           1:03:19  1:03:11
  25 Remco Greven           73 Daventria             1:03:33  1:03:09
  26 Arjen ter Heide        72 Argo                  1:03:50  1:03:43
  27 Rene Agterdenbos       71 Velp Gld              1:04:07  1:04:02
  28 Ed van Riessen         72 Oosterbeek            1:04:10  1:03:46
  29 Maarten Kole           75 Arnhem                1:04:12  1:03:00
  30 Erik Delpeut           69 Ciko '66              1:04:13  1:03:36
  31 Cor van Emmerik        73 Cialfo                1:04:13  1:03:32
  32 Robert Loeff           71 Arnhem                1:04:35  1:04:24
  33 Hans Wieltink          68 PEC 1910              1:04:42  1:04:34
  34 Marco van der Linden   72 Loopgroep Wijbosch    1:05:09  1:03:37
  35 Erwin Heezen           67 Dinxperlo             1:05:15  1:04:41
  36 Michiel Brussee        70 Loopgroep Aart Stigt  1:05:36  1:04:27
  37 Maarten Hengeveld      75 De Heurne             1:05:47  1:03:19
  38 Erik Wolfs             75 OSS-VOLO              1:06:16  1:04:37
  39 Johann-Frederick te Pe 69 Phanos                1:06:26  1:06:25
  40 George Terenstra       69 Arnhem                1:06:27  1:06:02
  41 Gerard Bambacht        67 Zaltbommel            1:06:48  1:05:08
  42 René Goorman           70 Laren Gld             1:06:49  1:06:30
  43 Frank Heijboer         67 De Groene Hart Loper  1:06:54  1:05:01
  44 Michael Weigand        69 Atletico '73          1:07:08  1:05:11
  45 Jeroen Lamers          67 Dutch Runners Basic   1:07:08  1:06:56
  46 Maarten Vos            68 BB lopers             1:07:31  1:07:23
  47 Rob Schouten           67 Arnhem                1:07:35  1:07:17
  48 Rob Verhagen           72 Barendrecht           1:07:41  1:06:42
  49 Jos Clement            76 Kerkdriel             1:07:55  1:06:15
  50 Michel van Hout        67 Vleuten               1:08:08  1:08:01
  51 Marcel den Hertog      68 Velp Gld              1:08:56  1:08:49
  52 Hubert Hageman         69 Didam                 1:10:30  1:09:09
  53 Dennis Jansen          73 Dinxperlo             1:10:33  1:08:11
  54 Edo Geurts             73 Westervoort           1:10:34  1:08:53
  55 Michiel Broeren        67 Arnhem                1:10:44  1:09:07
  56 Marcel Hovens          72 Arnhem                1:10:49  1:10:08
  57 Philip de Bruijn       70 Beuningen Gld         1:10:53  1:09:20
  58 Mike Kevenaar          73 Dieren                1:10:55  1:10:48
  59 Jos de Vries           72 Kampen                1:10:59  1:09:20
  60 Robert Vermeer         68 Rheden                1:11:07  1:09:45
  61 Alex Schreijenberg     74 Huissen               1:11:08  1:07:40
  62 Guido Hoenselaar       69 Dordrecht             1:11:09  1:10:14
  63 Maarten Hermsen        74 Elst Gld              1:11:14  1:08:12
  64 Bart van den Berg      70 Nijmegen              1:11:28  1:07:52
  65 Lodewijk Witteveen     68 Zwolle                1:11:29  1:07:44
  66 Raimo Haverink         71 Vleuten               1:11:29  1:08:58
  67 Dinand van Haaften     74 Aalst Gld             1:11:33  1:09:50
  68 Rohalt Bergsma         73 Lochem                1:11:41  1:11:13
  69 Johan Verlouw          69 Raamsdonk             1:11:45  1:08:52
  70 Peter de Vries         68 ATC '75               1:12:25  1:03:31
  71 Rene Kok               73 Apeldoorn             1:12:31  1:12:23
  72 Huib Vriesendorp       73 Rozendaal             1:12:39  1:09:52
  73 Rob Rabelink           67 Doetinchem            1:12:42  1:10:55
  74 André ter Horst        75 Nijmegen              1:12:45  1:10:10
  75 Pieter van der Stok    70 Gelre                 1:12:47  1:11:11
  76 Jurgen Peppelman       71 's-Heerenberg         1:12:59  1:12:01
  77 Benno Roelofsen        70 Zetten                1:13:00  1:10:42
  78 Jeroen van Baal        75 Ciko '66              1:13:04  1:11:37
  79 Chris Gerretsen        72 Arnhem                1:13:10  1:10:52
  80 Ewout Tamminga         69 Duiven                1:13:18  1:13:18
  81 Hans Bartman           68                       1:13:27  1:10:58
  82 Firmin Candido         74 Oegstgeest            1:13:39  1:12:51
  83 Andre Bakker           71 Heerhugowaard         1:13:39  1:13:14
  84 Rene Mom               67 Druten                1:13:47  1:12:37
  85 Hans Mandemakers       76 Rheden                1:13:49  1:12:27
  86 Frits Onderstal        70 Heteren               1:13:57  1:10:54
  87 Milton van Haren       70 's-Hertogenbosch      1:13:59  1:11:17
  88 Marco Kleijn           72 Swifterbant           1:14:06  1:13:15
  89 Etienne Journee        70 Oosterbeek            1:14:07  1:12:41
  90 Mario Gielink          70 Dieren                1:14:10  1:14:05
  91 Rene Krouwel           66 Utrecht               1:14:26  1:11:14
  92 Rene Vermaat           74 Purmerend             1:14:39  1:09:48
  93 Maurits Donders        66 Arnhem                1:14:46  1:13:23
  94 Jack Aries             68 Zevenaar              1:14:49  1:13:50
  95 Remko van Galen        70 Arnhem                1:14:58  1:14:48
  96 Pepijn Tammeling       70 De Liemers            1:15:02  1:12:12
  97 Radboud Dood           72 Enschede              1:15:04  1:07:41
  98 Sander van der Kous    75 Deventer              1:15:11  1:12:24
  99 Albert Branderhorst    67 Diepenveen            1:15:14  1:14:04
 100 Vincent Niemeijer      71 's-Gravenhage         1:15:15  1:12:51
 101 Martijn Koedijk        76 Amsterdam             1:15:15  1:12:52
 102 Edward Konijnenberg    66 Eerbeek               1:15:16  1:13:43
 103 Bert Brassee           71 Argo                  1:15:19  1:10:08
 104 Hans Theunissen        68 Ciko '66              1:15:28  1:11:34
 105 Werner Hovius          73 Voorthuizen           1:15:28  1:11:06
 106 Ferdy Lankwarden       67 IJmuiden              1:15:31  1:09:45
 107 Erik Weltevreden       68 Eerbeek               1:16:02  1:14:30
 108 Frank Lamers           70 Velp Gld              1:16:12  1:11:58
 109 Vincent Wensink        74 Duiven                1:16:14  1:14:36
 110 Bob Jurjens            69 Ciko '66              1:16:14  1:15:37
 111 Peter Scholten         67 Hanzesport            1:16:16  1:11:33
 112 Ivo J Dijs             72 Houten                1:16:16  1:10:02
 113 Rob Brugman            67 Arnhem                1:16:22  1:10:57
 114 Eddy Derks             71 Zutphen               1:16:29  1:11:46
 115 Richard Stoelinga      72 Velp Gld              1:16:38  1:16:19
 116 Peter Kruk             67 Eerbeek               1:16:48  1:15:23
 117 Oscar Zoeteweij        70 Wijchen               1:17:05  1:14:45
 118 Jan Willem Jonkers     68 Hanzesport            1:17:21  1:12:29
 119 Bas Nijenhuis          70 Apeldoorn             1:17:22  1:14:26
 120 Rene Boerboom          68 's-Heerenberg         1:17:31  1:16:34
 121 Jeff INDY              68 Apeldoorn             1:17:39  1:15:37
 122 Roy Hebben             70 Brummen               1:17:41  1:16:08
 123 Henk Harmens           71 Zwolle                1:17:45  1:15:20
 124 Wouter Winkelhorst     73 AV Haaksbergen        1:17:56  1:14:31
 125 Robert Mars            68 WZevenbergschen Hoek  1:17:58  1:15:53
 126 Ray Derks              74 Zutphen               1:18:01  1:13:20
 127 Remon Evers            67 Huissen               1:18:03  1:16:08
 128 Rene Goedhart          68 Hanzesport            1:18:03  1:12:06
 129 Michiel Satink         75 Zwolle                1:18:08  1:14:22
 130 Berno Bruns            66 Dieren                1:18:09  1:14:52
 131 Edwin Gierman          70 Loopgroep PK          1:18:14  1:13:03
 132 Sander de Winkel       69 Velp Gld              1:18:19  1:13:42
 133 Juriaan Bleij          71 Woerden               1:18:27  1:14:33
 134 Sjors Witjes           75 Kleve (GER)           1:18:33  1:13:26
 135 John vd Werf           67 Boskoop               1:18:34  1:09:48
 136 Erwin Jurriens         74 Vorden                1:18:36  1:18:08
 137 Louis Zweers           67 Rheden                1:18:38  1:16:34
 138 Jan F Langendoen       75 DE LOPER              1:18:45  1:15:51
 139 Maarten Angenent       70 Breedenbroek          1:18:46  1:16:18
 140 Ted Bagerman           67 Heerde                1:18:46  1:16:16
 141 Martijn Grisel         76 Zevenaar              1:18:54  1:12:50
 142 Mark Meinema           76 Argo                  1:18:56  1:13:15
 143 Stephan van Tiggelen   67 Tilburg               1:18:59  1:14:45
 144 Taco Hanou             69 De Liemers            1:19:00  1:13:06
 145 Martijn Rutte          69 Amsterdam             1:19:25  1:11:23
 146 Frank Ernst            69 Silvolde              1:19:35  1:17:31
 147 Maarten van Helvoort   67 Arnhem                1:19:35  1:13:39
 148 Daniel Claessen        74 Arnhem                1:19:41  1:17:29
 149 JA van der Veer        73 Oosterbeek            1:19:42  1:17:29
 150 Martin Wilschut        67 Oosterbeek            1:19:51  1:16:17
 151 Roger Ekkerink         73 Elst Gld              1:19:54  1:17:47
 152 Martijn Brunsveld      75 Arnhem                1:19:58  1:19:11
 153 Arjen Lankhuizen       70 Nijmegen              1:19:59  1:13:40
 154 Gerard van Gijtenbeek  67 Eerbeek               1:20:04  1:13:55
 155 Lãslo Brouwer          69 Arnhem                1:20:06  1:15:00
 156 Driss Abbassi          71 Arnhem                1:20:11  1:13:38
 157 Marc van Hal           67 Taxandria             1:20:20  1:13:51
 158 Merlijn Lanting        70 Arnhem                1:20:27  1:18:53
 159 Marco Halman           70 Arnhem                1:20:29  1:18:11
 160 Rochere Varenbrink     70 Gronau (GER)          1:20:38  1:13:21
 161 Patrick Lems           69 Enschede              1:20:39  1:13:22
 162 Philip van Avezaath    66 Nijmegen              1:20:40  1:17:31
 163 Jeroen van Netten      75 Capelle aan den IJss  1:20:48  1:19:41
 164 Ronny Kolenbrander     71 Wageningen            1:20:54  1:17:52
 165 Frank van Rees         67 Apeldoorn             1:21:32  1:12:26
 166 Roy Stroeve            68 Arnhem                1:21:33  1:19:47
 167 Frank Gerritzen        70 Warnsveld             1:21:33  1:12:32
 168 Frank Lijding          68 Ciko '66              1:21:36  1:17:36
 169 Aldo Bouman            67 Leiden                1:21:46  1:17:35
 170 Jurgen Harbers         73 Arnhem                1:21:49  1:21:01
 171 Xander Arets           68 Arnhem                1:21:59  1:15:28
 172 Bram Arets             73 Nijmegen              1:21:59  1:15:27
 173 Marcel Blokland        72 Hardinxveld-Giessend  1:22:05  1:13:29
 174 Dennis de Groot        70 Dutch Runners Gold    1:22:07  1:17:38
 175 Harrie Drost           72 Zutphen               1:22:08  1:14:04
 176 Robin van den Brink    70 Arnhem                1:22:16  1:17:05
 177 Giel Stapelbroek       74 Arnhem                1:22:28  1:17:24
 178 Robert Buitendijk      73 Dutch Runners Gold    1:22:41  1:20:07
 179 Jeroen van der Weegen  74 Velp Gld              1:22:41  1:19:13
 180 Rienk Bernhard         72 NOP                   1:22:47  1:16:59
 181 Willy Boskamp          68 Voorst gem Voorst     1:22:55  1:21:31
 182 Roelof van Langen      67 Eindhoven             1:22:59  1:20:48
 183 Marco Schellings       72 Arnhem                1:23:00  1:15:26
 184 Huib Evers             73 De Liemers            1:23:11  1:15:33
 185 Pino Bruna             73 Zutphen               1:23:12  1:21:01
 186 Frank van Dijk         68 Velp Gld              1:23:15  1:19:06
 187 Roel Geukemeijer       67 Nijmegen              1:23:15  1:13:54
 188 Herbert van Kraaij     67 Arnhem                1:23:21  1:20:48
 189 Koos Verloop           67 Doornenburg           1:23:21  1:19:08
 190 Marcel Groenendijk     73 Driebergen-Rijsenbur  1:23:23  1:17:37
 191 Peter van Dalen        69 Deventer              1:23:27  1:19:45
 192 Ortwin Linders         71 Arnhem                1:23:38  1:18:48
 193 Andr♪é Heinst    69 De Liemers            1:23:39  1:18:01
 194 Odin Huisman           68 Velp Gld              1:23:46  1:18:58
 195 Frits Reijmers         67 Huissen               1:24:01  1:22:07
 196 Henk Tamerius          72 Arnhem                1:24:06  1:17:54
 197 Raymond Reesink        70 Velp Gld              1:24:17  1:20:06
 198 Walter Veerman         70 Arnhem                1:24:23  1:21:01
 199 Marcel Koeslag         67 Elst Gld              1:24:23  1:20:02
 200 Geert Boersma          71 Ellecom               1:24:24  1:22:18
 201 Thijs Verbeek          70 Westervoort           1:24:29  1:17:48
 202 David van Nuissenburg  74 Velp Gld              1:24:37  1:23:35
 203 Huub Klein Gunnewiek   67 Velp Gld              1:24:37  1:20:02
 204 Eddy Wulfsen           68 Veluwe                1:24:39  1:19:38
 205 Edwin Kersten          76 Zutphen               1:24:39  1:17:23
 206 Yuri Pauwels           72 Maassluis             1:24:47  1:22:06
 207 Fokke-Gert Spinder     69 ASV                   1:24:49  1:19:37
 208 Reinout Holland        68 Akersloot             1:24:50  1:22:28
 209 Pascal Bertens         73 Heteren               1:24:54  1:22:49
 210 Gewald Maassen         66 De Liemers            1:24:56  1:20:53
 211 Marnick Huijman        71 Ciko '66              1:25:08  1:19:12
 212 Ruben Tienpont         75 Blokzijl              1:25:13  1:20:52
 213 Arthur Teunissen       76 Arnhem                1:25:16  1:19:53
 214 Jan-Willem van der Kna 69 Didam                 1:25:26  1:18:47
 215 Martin Jansen          69 Arnhem                1:25:28  1:18:41
 216 Rolf Vermolen          75 Ilion                 1:25:28  1:25:21
 217 Harm Visser            72 Dutch Runners Gold    1:25:29  1:22:00
 218 Bonnie Kevenaar        74 Dieren                1:25:31  1:22:05
 219 Dave Brandt            69 Hoek van Holland      1:25:33  1:20:21
 220 Arjen de Boer          67 Amstelveen            1:25:34  1:20:09
 221 Bas Niemeijer          75 Markelo               1:25:40  1:23:24
 222 Oscar de Vries         67 Rosmalen              1:25:46  1:19:41
 223 Patrick Neulen         69 Broekland Ov          1:25:49  1:21:01
 224 Marco Pellegrom        71 Ede Gld               1:25:49  1:17:11
 225 Marc Dral              69 BAV                   1:25:51  1:15:45
 226 Bjorn Kloosterman      76 Arnhem                1:25:52  1:22:06
 227 Peter Postma           69 Arnhem                1:25:53  1:19:55
 228 Wilbert van Kruijsdijk 69 AVV                   1:26:00  1:18:00
 229 Mark van Ravenswaay    69 Veenendaal            1:26:05  1:21:49
 230 Meindert Thedinga      72 Duiven                1:26:14  1:22:13
 231 Michiel van Loenen     70 Velp Gld              1:26:16  1:20:57
 232 Meine Jacobi           70 Arnhem                1:26:18  1:20:34
 233 Roeland Beumer         74 Duiven                1:26:21  1:17:51
 234 Marco Withagen         73 Deventer              1:26:23  1:18:12
 235 Aldert Nagel           71 Apeldoorn             1:26:24  1:21:40
 236 Ruben Polman           72 Ede Gld               1:26:24  1:20:41
 237 Toine van Hulst        67 Dutch Runners Gold    1:26:27  1:19:56
 238 Edwin Pastoor          72 Ugchelen              1:26:34  1:17:26
 239 Roel Dijkstra          67 Dutch Runners Gold    1:26:37  1:25:02
 240 Harry Blok             69 Arnhem                1:26:45  1:21:50
 241 Kees Oostrom           74 Heteren               1:27:04  1:25:05
 242 René van Veenendaal    68 Renkum                1:27:10  1:26:24
 243 Johan Agterberg        76 Utrecht               1:27:23  1:26:39
 244 Diederick Erdtsieck    70 Velp Gld              1:27:26  1:19:40
 245 Michel Olde Benneker   72 Enschede              1:27:35  1:20:14
 246 Wouter Brouwer         76 Berkel en Rodenrijs   1:27:41  1:26:05
 247 Arthur Vennik          68 Zwolle                1:27:43  1:19:42
 248 Alfons Schilder        74 Dieren                1:27:44  1:21:39
 249 Steve Middelhoff       75 apeldoorn             1:27:54  1:21:12
 250 Peter Sluijs           69 Apeldoorn             1:27:54  1:21:12
 251 Arjan Kupers           71 's-Heerenberg         1:28:01  1:24:45
 252 Martin van der Made    66 Velp Gld              1:28:05  1:18:54
 253 Johan den Hartog       67 Velp Gld              1:28:10  1:23:16
 254 Marco Peelen           72 Rheden                1:28:11  1:22:04
 255 Rudie Schutten         73 Silvolde              1:28:23  1:21:36
 256 Ronald van der Louw    68 De Meern              1:28:25  1:23:22
 257 Ricardo Parrado        69 Westervoort           1:28:29  1:19:55
 258 Gerard Dam             70 Dokkum                1:28:43  1:20:04
 259 Nico Feenstra          75 De Bilt               1:28:45  1:25:34
 260 Eric Reijnhout         70 Amersfoort            1:28:48  1:19:42
 261 Kees Wassenaar         73 Dutch Runners Basic   1:28:50  1:26:14
 262 Volcmar Visser         75 Zevenaar              1:28:51  1:20:48
 263 Rene Gelderman         73 Enschede              1:28:56  1:20:55
 264 John Schot             71 Veenendaal            1:28:58  1:24:24
 265 René den Otter         68 Bruchem               1:29:08  1:27:54
 266 Guido Dane             73 Eindhoven             1:29:09  1:24:27
 267 Niels Roseboom         76 De Liemers            1:29:14  1:29:05
 268 Marcel Sas             74 Velp Gld              1:29:21  1:21:40
 269 Sander Beets           68 Apeldoorn             1:29:30  1:25:52
 270 Jos Reijnhout          76 Bunschoten-Spakenbur  1:29:34  1:20:28
 271 Fred Mugge             66 Leiden                1:29:35  1:25:11
 272 Willem Koster          67 Duiven                1:29:44  1:28:43
 273 Anko Sijben            72 Veghel                1:29:46  1:25:01
 274 Falco Dam              74 Arnhem                1:29:59  1:24:31
 275 Remy van Brink         67 Rheden                1:30:03  1:22:30
 276 Robin Schenk           74 Arnhem                1:30:05  1:22:14
 277 Eddy Heuten            67 Zwolle                1:30:08  1:26:10
 278 Martijn Zijlstra       72 Dutch Runners Gold    1:30:17  1:22:32
 279 Eric Kroon             69 Ede Gld               1:30:19  1:25:00
 280 Jaap Vessies           69 Ugchelen              1:30:23  1:25:05
 281 Robbert Otten          66 Elst Gld              1:30:26  1:26:08
 282 Remon te Boome         75 Zelhem                1:30:30  1:29:41
 283 Bas Smies              73 Enschede              1:30:32  1:22:29
 284 Vincent Bussink        68 Apeldoorn             1:30:54  1:22:30
 285 Almar Nijholt          67 Elst Gld              1:31:04  1:27:45
 286 Gerhard van Wijhe      69 Enschede              1:31:11  1:23:48
 287 Richard van Emmerik    68 Venlo                 1:31:28  1:24:42
 288 Frank van Lenthe       67 Pallas '67            1:31:28  1:24:29
 289 Conrad van 't Erve     75 Amersfoort            1:31:29  1:27:42
 290 Jan Krul               68 Malden                1:31:35  1:29:23
 291 Tuncay Irmak           68 Nijmegen              1:31:38  1:22:48
 292 Gwen Weeldenburg       74                       1:31:41  1:27:45
 293 Paul Hamers            68 Zeist                 1:31:59  1:22:46
 294 Frank van Dillewijn    74 Markelo               1:32:10  1:27:03
 295 Rien den Uyl           67 Utrecht               1:32:18  1:25:26
 296 Andre van den Ende     70 Wageningen            1:32:20  1:31:17
 297 Bas Berkemeijer        73 Doorwerth             1:32:23  1:23:08
 298 Adhemar Meijer         69 Grou                  1:32:28  1:24:43
 299 Chris Verwey           72 Tilburg               1:32:36  1:26:32
 300 Rene de Vries          69 Culemborg             1:32:40  1:26:55
 301 Martijn Francken       75 Elst Gld              1:32:41  1:26:22
 302 Paul Perlot            71 Chene-bourg (SUI)     1:32:44  1:23:18
 303 Frank Mugge            68 Leiden                1:33:04  1:28:47
 304 Sjaak Reesink          75 Brummen               1:33:08  1:24:43
 305 Florens van der Gaag   74 Delft                 1:33:26  1:27:22
 306 Paul Ficq              67 Amsterdam             1:33:47  1:25:28
 307 Peter Vruggink         68 Berg en Dal           1:33:57  1:26:14
 308 Bas Fukkink            70 Almere                1:34:06  1:26:20
 309 Janjaap Zollinger      73 Huissen               1:34:21  1:25:55
 310 Phoel Ransing          69 Ede Gld               1:34:21  1:28:02
 311 Bas van Binnendijk     68 Dutch Runners Gold    1:34:25  1:29:16
 312 Patrick Ruumpol        71 Rheden                1:34:47  1:26:25
 313 Silvester Smetsers     66 Loopgroep Wijbosch    1:34:48  1:28:09
 314 Bas Baan               68 Leusden               1:34:53  1:26:42
 315 Ben Spitman            73 Oosterbeek            1:35:02  1:29:13
 316 Patrick Schlick        73 Arnhem                1:35:02  1:28:40
 317 Mark Nijmeijer         72 Enschede              1:35:06  1:26:32
 318 Bert Molewijk          66 Zutphen               1:35:06  1:25:33
 319 Jan willem te Boekhors 68 Arnhem                1:35:12  1:25:50
 320 Jan van der Heiden     68 Culemborg             1:35:16  1:29:30
 321 Sascha van Veldhuizen  70 Leimuiden             1:35:21  1:25:48
 322 Hedzer Hoekstra        74 Doesburg              1:35:27  1:30:45
 323 Peter-Jan Arends       66 Rheden                1:35:33  1:28:06
 324 Robert Engel           71 Duiven                1:35:39  1:29:53
 325 Frank Kouwenberg       68 Delfgauw              1:35:44  1:26:57
 326 Robert Segers          67 Utrecht               1:35:45  1:27:15
 327 Frank Volmerink        66 Velp Gld              1:35:45  1:27:27
 328 Thomas Goossens        68 Hoevelaken            1:35:49  1:27:53
 329 Roderick Bleiker       70 Arnhem                1:35:54  1:31:03
 330 Gertjan Verbeek        69 Argo                  1:36:02  1:29:56
 331 Nico Peelman              België                1:36:10  1:35:51
 332 Cliff Fong             67 Lelystad              1:36:15  1:31:48
 333 Robert-Jan van der Zee 69 Sliedrecht            1:36:20  1:27:44
 334 Fred Verheul           70 Rheden                1:36:29  1:32:16
 335 Arjeh Mesquita         70 Phoenix               1:36:42  1:28:11
 336 Jeroen de Zwart        70 Lelystad              1:36:58  1:30:47
 337 Gerd Westendorp        66 Utrecht               1:37:01  1:31:22
 338 Hugo van Bergen        75 Drunen                1:37:13  1:27:57
 339 Rick Keuning           67 Dutch Runners Gold    1:37:17  1:30:43
 340 Vincent Kersten        68 Arnhem                1:37:21  1:33:19
 341 Raymond de Ridder      69 Utrecht               1:37:30  1:37:30
 342 Niels Alofs            75 Venray                1:38:05  1:34:11
 343 Peter Remijn           69 Nijmegen              1:38:19  1:29:17
 344 Paul Wunderink         70 Arnhem                1:38:23  1:35:30
 345 Dennis Smit            71 Arnhem                1:38:29  1:31:08
 346 Martijn Broens         72 Molenhoek Lb          1:38:47  1:33:32
 347 Rob Maijenburg         72 Loopgroep Athletic P  1:38:58  1:29:34
 348 Demy Radstaat          74 Ede Gld               1:39:00  1:32:02
 349 Maarten Korthuis       67 Velp Gld              1:39:08  1:31:06
 350 Robert van den Bosch   70 De Liemers            1:39:17  1:35:14
 351 Chiel Steen            74 Nijmegen              1:39:20  1:34:55
 352 Remon Berends          74 Zwolle                1:39:43  1:35:23
 353 John Agterdenbos       69 Bussum                1:40:02  1:33:50
 354 Renee Janssen          71 Druten                1:40:15  1:39:01
 355 Korendijk Marco        76 Velp Gld              1:40:23  1:36:16
 356 René Klijn             70 Spijkenisse           1:41:06  1:32:22
 357 Erik Straalman         67 Brummen               1:41:08  1:32:21
 358 René Gerritsen         67 Brummen               1:41:14  1:32:35
 359 Remco van den Heuvel   69 Velp Gld              1:41:25  1:39:25
 360 Michael Geertsema      69 Renkum                1:41:31  1:35:56
 361 Arie Kelderman         68 Veenendaal            1:41:58  1:34:40
 362 Machiel Wetselaar      67 Laag-Soeren           1:42:02  1:33:50
 363 Erik Geensen           69 Velp Gld              1:42:03  1:36:01
 364 Rene de Vries          67 IJsselstein Ut        1:42:21  1:33:08
 365 Peter Koster           68 Spijkenisse           1:42:35  1:41:30
 366 Marcel Verhoef         68 Hercules              1:42:43  1:34:11
 367 Vincent Vos            67 Arnhem                1:42:52  1:35:21
 368 Sander Jordans         76 Rozendaal             1:43:24  1:34:10
 369 Rob Batelaan           68 's-Gravenhage         1:43:45  1:36:12
 370 Elmar Bieleveld        75 Beverwijk             1:43:55  1:36:27
 371 Jeroen Buisman         69 Dutch Runners Gold    1:44:39  1:37:15
 372 Martijn Smit           70 Deventer              1:44:41  1:35:10
 373 Leander Grooten        76 Winterswijk           1:45:49  1:37:31
 374 Arthur Jorissen        68 Oss                   1:46:32  1:37:27
 375 Michiel Damhuis        68 Ciko '66              1:47:04  1:44:03
 376 Emile Dijkstra         69 Roosendaal            1:47:24  1:41:24
 377 Bert van Dijk          68 Deventer              1:47:25  1:41:24
 378 Alexander Verhulst     71 Gelre                 1:52:09  1:42:29

     M45, 15 KILOMETER
   1 Theo van den Abbeel       België                  52:49    52:49
   2 Ronny Agten               België                  53:05    53:03
   3 Frank Spaan            63 Velp Gld                59:58    59:51
   4 Rob Zwartjens          62 Loopgroep PK          1:00:02    59:58
   5 Hein Moorman           60 Doetinchem            1:00:24  1:00:22
   6 Pieter Moedt           64 Duiven                1:00:31  1:00:31
   7 Jos Bruens             64 avVN                  1:00:56  1:00:49
   8 Wim Ritsema            64 Gelre                 1:00:58  1:00:54
   9 Ton Melssen            64 Cifla                 1:01:21  1:01:17
  10 Han Janssen            57 Gendt                 1:01:27  1:01:20
  11 Chris van Sonsbeek     62 Appeltern             1:03:09  1:00:38
  12 Marcel van Tellegen    64 LAAC Twente           1:03:21  1:03:12
  13 Jan HOEKSTRA           57 Gelre                 1:03:30  1:03:04
  14 Henk de Zwaan          65 Athlos                1:03:31  1:03:23
  15 Pieter Hubers          64 Atletico '73          1:03:43  1:01:56
  16 Ties van Elst          61 De Koplopers          1:03:58  1:03:48
  17 Archie Staal              Delta Sport           1:04:16  1:04:11
  18 Erik Eijrond           59 Dutch Runners Gold    1:04:32  1:04:21
  19 Erik Vink              63 Sinderen              1:05:00  1:04:47
  20 Hendri Witteveen       57 Gelre                 1:05:02  1:04:47
  21 Jan van de Wetering    61 Loopgroep Wijbosch    1:05:09  1:04:13
  22 Willem Pieter Piebenga 60 Velp Gld              1:05:20  1:03:02
  23 Geo Boumann            60 Dutch Runners Gold    1:05:23  1:05:15
  24 Theo Velnaar           62 Nijverdal             1:05:26  1:05:20
  25 Paul van Os            60 Climax                1:05:55  1:05:26
  26 Marius Vlootman        63                       1:05:56  1:03:21
  27 Eric Catz              64 Duiven                1:06:14  1:04:48
  28 Ruud van Rijt          59 Dieren                1:06:37  1:05:52
  29 Gerrit van Zuilekom    61 Lochem                1:06:43  1:06:12
  30 Erik Seebus            62 Renkum                1:06:51  1:05:48
  31 Ronnie van Kaauwen     65 Wijchen               1:07:41  1:06:27
  32 Maarten van Mierlo     59 Arnhem                1:07:55  1:07:42
  33 Christiaan Kats        62 Cialfo                1:07:56  1:07:47
  34 Rene Arenshorst        62 Dieren                1:08:15  1:07:48
  35 Marc Laeven            64 Culemborg             1:08:19  1:06:50
  36 Jan Hegeman            62 Nijverdal             1:08:43  1:08:37
  37 Peter Kaal             60 Babberich             1:08:53  1:07:42
  38 Michael Craanen        66 Ciko '66              1:08:53  1:08:31
  39 Erik Brandsema         57 Veenendaal            1:09:08  1:08:33
  40 Gerhard Kuijt          63 Nijmegen              1:09:26  1:08:17
  41 Henk Jan Kamerbeek     59 De Gemzen             1:09:38  1:09:34
  42 Lody Smeets            58 Elst Gld              1:09:48  1:08:01
  43 Jos Lamers             63 Velp Gld              1:10:14  1:09:27
  44 Peter van Oosten       59 Nijmegen              1:10:16  1:10:07
  45 Herman Broekhuis       64 Deventer              1:10:17  1:09:57
  46 Kees Peerdeman         66 Drempt                1:10:18  1:10:11
  47 Henk Woolschot         63 Doetinchem            1:10:34  1:09:54
  48 Dirk Verbeij           61 De Groene Hart Loper  1:10:35  1:08:53
  49 Hugo Vrolijk           61 AAV '36               1:10:37  1:09:38
  50 George Petersen        61 Schalkhaar            1:10:41  1:08:24
  51 Jan van Voorst         66 Bennekom              1:10:56  1:07:14
  52 Peter van Sprundel     65 Klundert              1:10:57  1:10:39
  53 Gert Hekkert           57 Loopgroep Aart Stigt  1:10:58  1:10:52
  54 Bert Filius            66 Ciko '66              1:11:00  1:10:22
  55 Co Rosengarten         59 Dutch Runners Gold    1:11:04  1:10:55
  56 Roelf Werkman          61 Dutch Runners Gold    1:11:11  1:09:48
  57 Wim van der Linden     62 Ciko '66              1:11:21  1:09:51
  58 Pieter Hamming         59                       1:11:26  1:08:54
  59 Harold van Woezik      65 Bergharen             1:11:39  1:10:27
  60 Peter Brouwer          65 Velp Gld              1:11:49  1:11:27
  61 Rob-Jan Venhuizen      65 Unitas                1:12:01  1:09:06
  62 Gé Oosterbroek         61 Westervoort           1:12:15  1:10:57
  63 Henk Jansen            57 Elst Gld              1:12:21  1:11:55
  64 Eric Arissen           63 Angeren               1:12:27  1:10:35
  65 Henk Botter            60 Alphen aan den Rijn   1:12:50  1:10:24
  66 Andre Bosveld          66 Ciko '66              1:12:56  1:12:20
  67 Wim Buevink            64 Varsseveld            1:13:10  1:12:02
  68 Pieter de Jong         62 Bennekom              1:13:14  1:12:13
  69 Maarten Ettema         61 Pallas '67            1:13:26  1:13:03
  70 Frank Bosch            57 Velp Gld              1:13:34  1:12:52
  71 Gary Vooges            65 Lunteren              1:13:41  1:12:48
  72 Ed van Beek            60 MarathonPlus          1:13:45  1:13:29
  73 Erik Theunissen        65 Nieuwegein            1:13:46  1:13:05
  74 Hans Los               58 Nijmegen Atletiek     1:13:52  1:09:37
  75 Albert Lenting         56 Didam                 1:14:02  1:13:01
  76 Richard Saalmink       65 Atletico '73          1:14:05  1:12:03
  77 Hans Jansen            60 Ciko '66              1:14:14  1:13:03
  78 Jan de Jong            60 De Kieviten           1:14:16  1:12:51
  79 Lex van de Kamp        57 De Steeg              1:14:24  1:13:40
  80 Bernhard Pluim         64 Hanzesport            1:14:26  1:09:51
  81 Jack Heijboer          61 De Groene Hart Loper  1:14:37  1:12:44
  82 Jan Straatman          65 Wageningen            1:14:38  1:13:39
  83 Yury Niatsetski        61 VAV                   1:14:43  1:14:32
  84 Dick Bakker            61 Gouda                 1:14:45  1:13:22
  85 Frans Bosscher         58 Heino                 1:14:46  1:13:17
  86 Henrie Denneboom       62 Marathon Pim Mulier   1:14:48  1:13:57
  87 Theo Daanen            57 De Keien              1:14:49  1:11:36
  88 Johan Sanders          66 Woerden               1:14:51  1:13:59
  89 Rinus Leistra          63 Goor                  1:15:08  1:10:38
  90 Peter Vereschildt      60 Ciko '66              1:15:12  1:14:47
  91 Cees van Beuzekom      61 Schoonhoven           1:15:15  1:12:51
  92 Hans Uijen             66 AV Holten             1:15:25  1:12:25
  93 Frits Berkhuot         61                       1:15:26  1:11:25
  94 Erik Goedegebuure      63 Breukelen Ut          1:15:31  1:12:26
  95 Wim de Groot           60 Loopgroep Oudewater   1:15:34  1:14:09
  96 Martin Jakobs          65 Hanzesport            1:15:37  1:10:55
  97 Arnold Timmer          57 Doetinchem            1:15:41  1:13:50
  98 Geert van Hal          62 DE LOPER              1:15:44  1:12:39
  99 Marcel Jeunink         61 Gelre                 1:16:01  1:14:21
 100 Arie Kooiman           65 Arnhem                1:16:03  1:15:00
 101 Bas Tromp              66 Winssen               1:16:05  1:09:54
 102 Coen van Voorthuysen   65 Rhenen                1:16:17  1:12:45
 103 Hans Peter de Ruiter   63 SISU                  1:16:20  1:09:26
 104 Mark Brazier           65 Velp Gld              1:16:23  1:15:37
 105 Cees de Kramer         64 Ciko '66              1:16:23  1:12:32
 106 André van Zwam         66 De Liemers            1:16:33  1:12:28
 107 Bas Pfister            62 Dutch Runners Gold    1:16:37  1:16:15
 108 Robert de Groot        64 Alphen aan den Rijn   1:16:38  1:14:12
 109 Pedro Canters          64 Velp Gld              1:16:52  1:16:37
 110 Eric Baltus            64 Ciko '66              1:16:55  1:14:34
 111 Koos Meinsma           65 Velp Gld              1:16:57  1:11:21
 112 Hans Speelman          58 Rozendaal             1:16:58  1:14:00
 113 Wouter van der Kruijk  65 Velp Gld              1:17:04  1:14:13
 114 Andre Klein Kranenbarg 66 Velp Gld              1:17:26  1:16:53
 115 Huib Matthijsse        59 Tolbert               1:17:30  1:09:37
 116 Bas Gunsing            64 Ruurlo                1:17:33  1:10:58
 117 Freddy Vermeij         63 Renkum                1:17:36  1:12:45
 118 Frank van der Rijst    57 Dutch Runners Gold    1:17:43  1:16:14
 119 Raymund Prins          58 Groningen             1:17:53  1:15:05
 120 Oscar Hutjes           66 Arnhem                1:17:56  1:16:41
 121 Evert van Amerongen    59 Arnhem                1:18:01  1:15:59
 122 Gerard Borkus          57 Argo                  1:18:05  1:12:53
 123 Maaten van Lange       62 Rheden                1:18:06  1:14:53
 124 Henk Wattel            66 Arnhem                1:18:08  1:12:48
 125 Karl Rambach           59 Beuningen Gld         1:18:18  1:12:22
 126 Jeroen Overvelde       66 Velp Gld              1:18:19  1:17:13
 127 Albert Peters          64 Heteren               1:18:23  1:14:15
 128 Paul Clappers          61 Elst Gld              1:18:25  1:12:29
 129 Jan van der Burg       66 Schiedam              1:18:26  1:15:30
 130 Ferdinand Hamer        59 Nijmegen              1:18:28  1:16:00
 131 Hubert van der Planken 57 Berkel en Rodenrijs   1:18:30  1:11:45
 132 Goos Klijnsma          60 Gelre                 1:18:33  1:16:55
 133 Raymundo van Egmond    63 Veluwe                1:18:35  1:12:33
 134 Jan Arend Buxtorff     59 Deventer              1:18:43  1:14:59
 135 Ton Hoefakker          65 Zeist                 1:18:46  1:15:28
 136 Willem Heling          64 Duiven                1:18:57  1:11:48
 137 Ron Goos               64 Rotterdam             1:19:00  1:12:57
 138 Riekel de Groot        58 De Sperwers           1:19:00  1:18:40
 139 Ian Ralston            64 Lunteren              1:19:01  1:18:14
 140 Ruut Schalij           61 Baarn                 1:19:03  1:12:50
 141 Jan de Rooij           58                       1:19:05  1:16:20
 142 Jan Hein Lieber        59 Hummelo               1:19:05  1:13:42
 143 Ton Keetels            58 Schijndel             1:19:15  1:12:50
 144 Lucas Goldsteen        58 Harbrinkhoek          1:19:19  1:12:22
 145 Laurens Bouw           64 Rheden                1:19:21  1:13:44
 146 Jos van Beusekom       57 Duiven                1:19:35  1:18:10
 147 Daan Appels            58 Velp Gld              1:19:38  1:17:37
 148 Hans Bosch             62 Rheden                1:20:00  1:14:36
 149 Frederik Jan Gaus      66 Overveen              1:20:03  1:15:54
 150 Charles Weijermans     64 Leiderdorp            1:20:06  1:12:55
 151 Eddy van Dalen         60 Hoogvliet Rotterdam   1:20:11  1:18:25
 152 Jos Heurman            61 Loopgroep Wijbosch    1:20:12  1:13:47
 153 Fred Beijleveld        62 Rheden                1:20:12  1:16:57
 154 Corné Spil             62 Daventria             1:20:17  1:16:19
 155 Michel Vermeulen       63 Loopgroep Wijbosch    1:20:17  1:13:53
 156 Hans Hollander         60 Dutch Runners Gold    1:20:20  1:14:39
 157 Rene Bouter            64 Ciko '66              1:20:20  1:16:24
 158 Andre Jansen           66 Ugchelen              1:20:27  1:14:20
 159 Jaap van Benthem       57 Ugchelen              1:20:28  1:16:57
 160 Marcel Bohmer          62 Eindhoven             1:20:28  1:13:33
 161 Chris Aarts            62 Medirunners           1:20:29  1:13:23
 162 Robin Wille            59 Nijmegen              1:20:35  1:18:07
 163 Frans Bouw             62 Apeldoorn             1:20:45  1:13:38
 164 Geert Ravenshorst      66 Delfgauw              1:20:54  1:20:14
 165 Jan Post               63 NOP                   1:21:05  1:13:23
 166 Anton Haitink          58 Dalfsen               1:21:16  1:14:20
 167 Dirk Jan Smids         60 Huissen               1:21:22  1:20:44
 168 Eric Dekker            63 Rheden                1:21:31  1:14:55
 169 Ben van Gaalen         63 Rheden                1:21:44  1:20:41
 170 Wilko Kolkman          65 Vroomshoop            1:21:51  1:16:14
 171 Hans Fuchs             62 Renkum                1:21:52  1:15:58
 172 Guillaume Ernst        62 Breda                 1:21:57  1:15:01
 173 Mario de Kort          65 Velp Gld              1:22:03  1:19:40
 174 Tino Hendrikse         65 Apeldoorn             1:22:07  1:16:03
 175 Henk Brouwer           63 Arnhem                1:22:08  1:17:02
 176 Leon Tiggelman         64 Hoofddorp             1:22:08  1:16:48
 177 Rent Verhelst          64 Amersfoort            1:22:22  1:21:58
 178 Wim Lasschuijt         65 Apeldoorn             1:22:25  1:16:24
 179 Kees Koevoets          62 Breda                 1:22:26  1:15:31
 180 Marco Mulderij         66 Velp Gld              1:22:28  1:17:54
 181 Geert van der Niet     64 PAC                   1:22:33  1:16:54
 182 Harry Pastoor          65 Apeldoorn             1:22:33  1:16:30
 183 Rene Meijer            57 Westervoort           1:22:34  1:16:25
 184 Michiel van de Dorpel  63                       1:22:39  1:19:06
 185 Rob van Eerde          61 Dutch Runners Gold    1:22:40  1:20:54
 186 Marcel Hendriks        65 AV Wijchen            1:22:51  1:21:14
 187 Rien van der Velde     57 NOP                   1:22:54  1:17:07
 188 Marc Willemsen         63 Loopgroep Oegstgeest  1:22:57  1:22:07
 189 John Mulders           62 Apeldoorn             1:22:58  1:15:45
 190 Erwin Oldenburg        61 Arnhem                1:23:07  1:16:03
 191 Charles van der Horst  62 Arnhem                1:23:08  1:16:04
 192 Jaap Rietdijk          63 Barendrecht           1:23:11  1:16:31
 193 Ruud Burgers           63 Westervoort           1:23:12  1:16:04
 194 Rob Gerritsen          57 Huissen               1:23:13  1:13:48
 195 Jan de Kleijn          59 Dutch Runners Gold    1:23:21  1:19:33
 196 Raymond van Zoolingen  61 Elst Gld              1:23:22  1:19:47
 197 Robert van Cassel      63 Ede Gld               1:23:31  1:21:45
 198 Johan van der Molen    64 Zwolle                1:23:36  1:16:39
 199 Frans Assmann          57 Culemborg             1:24:03  1:18:40
 200 William Swaters        61 DE LOPER              1:24:04  1:17:02
 201 Toon Wouters           62 Spado                 1:24:08  1:20:28
 202 Jan van den Brand      60 Nistelrode            1:24:13  1:20:17
 203 Jan Bartels            64 Zevenaar              1:24:29  1:20:10
 204 Erik Kleine            63                       1:24:32  1:20:57
 205 Luuk Schenk            62 Velp Gld              1:24:33  1:18:26
 206 Ronald Wentink         57 Velp Gld              1:24:33  1:18:27
 207 Gerard Jansen          64 Gendringen            1:24:36  1:24:00
 208 Joost ter Heerdt       62 De Liemers            1:24:44  1:18:50
 209 Joost ten Berge        65 Dordrecht             1:24:50  1:19:38
 210 Hans STORMS            64 Velp Gld              1:24:52  1:23:54
 211 Ron de Kluizenaar      58 AVV                   1:25:00  1:15:46
 212 Tonny Uppelschoten     64 Veluwe                1:25:00  1:15:40
 213 Patrick Bouhuizen      61 Zeewolde              1:25:03  1:16:31
 214 Jacco Dirckx           66 Weert                 1:25:04  1:19:19
 215 Pieter van der Roest   59 Arnhem                1:25:08  1:18:01
 216 Alex Luttikholt        60 Gaanderen             1:25:09  1:21:57
 217 Geert Pierlo           62 Wijchen               1:25:18  1:21:17
 218 Ed Poel                63 Barendrecht           1:25:18  1:20:07
 219 Frank Zwakhoven        63 Grave                 1:25:18  1:18:07
 220 Maurits Kok            62 Sittard               1:25:26  1:22:32
 221 Pieter Hoefsloot       66 Zutphen               1:25:26  1:18:46
 222 Erik Mekenkamp         64 Arnhem                1:25:27  1:17:00
 223 Ron Pracht             65 Leiderdorp            1:25:29  1:16:47
 224 Jeroen Koppert         65 Lisse                 1:25:35  1:23:21
 225 Fred Kleinee           58 Arnhem                1:25:35  1:20:34
 226 Bouwe van Dijk         56 De Keien              1:25:38  1:20:35
 227 Bert Scholten          58 Duiven                1:25:41  1:19:12
 228 Philip Graat           64 Nijmegen              1:25:49  1:21:19
 229 Paul Walta             64 Overberg              1:26:05  1:21:49
 230 Dorus Klomberg         62 Velp Gld              1:26:07  1:18:43
 231 Lucas Jans             65 Voorburg              1:26:11  1:18:23
 232 Frank Rekveldt         63 Dieren                1:26:12  1:19:56
 233 Joop Kleijn            61 Arnhem                1:26:13  1:17:16
 234 Gijsbertus Grootendors 62 Nieuwegein            1:26:21  1:21:23
 235 Ton Geerts             59                       1:26:22  1:22:16
 236 Ralf Piepers           58 Wageningen            1:26:24  1:19:59
 237 Léon van de Kar        64 Molenhoek Lb          1:26:48  1:20:14
 238 René van der Linden    62 Laag-Soeren           1:26:56  1:20:35
 239 Frank Schmitz          62 Laag-Soeren           1:27:00  1:18:48
 240 Paul van de Kamp       62 Westervoort           1:27:02  1:19:43
 241 Robert Nagtegaal       59 Arnhem                1:27:02  1:22:23
 242 Jan Jacobs             60 Ewijk                 1:27:10  1:23:55
 243 Rob van Dis            66 Dieren                1:27:13  1:25:33
 244 Rutger van Dijk        61 Groessen              1:27:18  1:21:01
 245 Bert van Dalen         66 AV '34                1:27:22  1:21:02
 246 Hans-Peter Westerbeek  64 Velp Gld              1:27:24  1:21:14
 247 Richard Guldenaar      58 Wezep                 1:27:33  1:19:58
 248 Hans Duinmaijer        64 Doesburg              1:27:49  1:20:41
 249 Noes Wenno             59 Opheusden             1:27:49  1:22:51
 250 Jack Boone             58 Velp Gld              1:27:49  1:21:53
 251 Richard Hop            62 Baarn                 1:27:56  1:22:16
 252 Wil Lamain             64 Atverni               1:28:09  1:21:46
 253 Geert Eijsink          60                       1:28:13  1:25:13
 254 Bas Pouw               63 Hellas                1:28:17  1:20:40
 255 Bart Feijt                België                1:28:24  1:25:24
 256 Clemens de Jager       63 Argo                  1:28:30  1:22:46
 257 Paul Sessink           62 Arnhem                1:28:31  1:22:57
 258 Wim Span               60                       1:28:34  1:25:14
 259 Said Soulane           60 Ciko '66              1:28:35  1:26:32
 260 Marcel Duindam         62 Leiden                1:28:35  1:24:21
 261 Jeroen Jansen          63 Arnhem                1:28:48  1:21:37
 262 Peter Wouters          63 Dutch Runners Basic   1:28:54  1:23:20
 263 Chris Verhoeven        63 Arnhem                1:28:59  1:23:19
 264 Erik Overbeeke         59 Zeist                 1:29:01  1:27:10
 265 Keith Krebbs           58 Oosterbeek            1:29:03  1:20:29
 266 Martin de Ruiter       59 Zaandam               1:29:06  1:21:16
 267 Chris Keen             62 Dodewaard             1:29:10  1:20:49
 268 Pietwillem Overvoorde  64 Berkel en Rodenrijs   1:29:10  1:29:00
 269 René Vreeswijk         64 Arnhem                1:29:10  1:24:54
 270 Caro Timmermans        65                       1:29:10  1:25:14
 271 Edwin van Oosterhout   66 Zwolle                1:29:18  1:28:52
 272 Alexander Straatman    59 Soest                 1:29:23  1:26:55
 273 Dick Mol               59 Velp Gld              1:29:24  1:27:11
 274 Joop Tolhuisen         58 Westervoort           1:29:27  1:24:43
 275 Frans Heering          62 AV Rijssen            1:29:30  1:21:09
 276 Laurens van Druten     59 Winterswijk           1:29:32  1:21:40
 277 Harke Cleveringa       60 Heveadorp             1:29:35  1:21:14
 278 Rudolf Bosveld         58 Velp Gld              1:29:50  1:20:06
 279 Jack van Oijhuizen     63 Dutch Runners Basic   1:29:52  1:26:02
 280 Henk Machiels          57 Dieren                1:29:56  1:29:11
 281 Guus Stoop             58 Dieren                1:30:05  1:22:20
 282 Erik Minderman         59 Elst Gld              1:30:07  1:23:18
 283 JGF Gerritsen          63 Velp Gld              1:30:09  1:27:08
 284 Peter Hafkamp          60 Arnhem                1:30:16  1:25:54
 285 Rob Frohn              60 Velp Gld              1:30:16  1:23:12
 286 Henk Veldhuis          59 Deventer              1:30:17  1:28:09
 287 Martin Liefting        63 Berkel en Rodenrijs   1:30:18  1:26:09
 288 Gerard Jansen          65 Puiflijk              1:30:20  1:23:47
 289 Bram Jansen            65 Haastrecht            1:30:25  1:27:04
 290 Antonie Berger         63 Hanzesport            1:30:27  1:23:26
 291 Roland Wanders         59 Velp Gld              1:30:30  1:26:36
 292 Elco de Rooij          60 Zutphen               1:30:37  1:27:15
 293 Rob Smit               61 Amersfoort            1:30:44  1:28:17
 294 Riny Jansen            63 Oosterbeek            1:30:45  1:25:18
 295 Henk Dijkstra          59 Zeijen                1:30:51  1:21:28
 296 Wouter Dubbeldam       59 Elst Gld              1:31:04  1:27:39
 297 Marcel Bremer          65 Velp Gld              1:31:07  1:25:07
 298 Ad van de Kreeke       62 Millingen aan de Rij  1:31:10  1:24:45
 299 Rob Visser             60 Leiden Road Runners   1:31:18  1:24:04
 300 Nico Kuiper            58 Heerde                1:31:24  1:22:38
 301 Kees Moesman           59 Zwolle                1:31:29  1:23:24
 302 Boudewijn van Ommeren  65 Velp Gld              1:31:33  1:26:02
 303 Wallie Hakkens         63 Breda                 1:31:41  1:25:53
 304 Stef van Langen        63 Rozendaal             1:31:43  1:29:46
 305 Boudewijn Dijkstra     59 AV Gouda              1:31:46  1:28:50
 306 René Bannink           64 Dieren                1:31:53  1:24:32
 307 Peter van Westering    61 Ede Gld               1:31:59  1:26:33
 308 Pieter Heling          59 Medirunners           1:32:03  1:24:58
 309 Rene Smeenk            59 Elst Gld              1:32:07  1:22:39
 310 Peter Meupelenberg     65 Beuningen Gld         1:32:14  1:30:14
 311 Jan Wieferink          58 Apeldoorn             1:32:17  1:26:26
 312 Pieter Krook           66 Wageningen            1:32:42  1:31:40
 313 Joost Korte            64 Zeijen                1:32:45  1:23:22
 314 Jos Koevoets           64 Oegstgeest            1:32:53  1:25:10
 315 Bert van Aller         58 the Hague Road Runne  1:32:56  1:25:28
 316 Eric Melissen          60 Venlo                 1:32:57  1:24:22
 317 Toine van Meurs        58 Loopgroep Wijbosch    1:33:01  1:26:23
 318 Ruud van Rooij         63 Duiven                1:33:03  1:24:49
 319 Arian Broeren          64 Loopgroep Wijbosch    1:33:04  1:26:26
 320 Van der Does           64 Oosterbeek            1:33:05  1:31:30
 321 Geert Lammerts van Bue 60 Rheden                1:33:08  1:26:01
 322 Marius Klever          63 Schoonhoven           1:33:12  1:28:18
 323 Richard Spek           66 Velp Gld              1:33:22  1:23:58
 324 Nico Tap               58 Velp Gld              1:33:35  1:28:58
 325 Wim Geurts             61 De Liemers            1:33:38  1:27:42
 326 Lambert Timmers        58 Duiven                1:33:50  1:28:19
 327 Adri Kosterman         60 Wijk bij Duurstede    1:34:00  1:27:10
 328 René Steinmann         59 Atverni               1:34:04  1:27:41
 329 Ger Raijmakers         58 GVAC                  1:34:10  1:28:54
 330 Edwin Nicasie          63 Velp Gld              1:34:23  1:30:43
 331 Geert Ter Heerdt       60 Apeldoorn             1:34:25  1:28:51
 332 Edwin Molenkamp        65 AV Haaksbergen        1:34:29  1:27:37
 333 Henk Jan de Vries      66 Utrecht               1:34:44  1:26:11
 334 Joseph Kuling          63 Velp Gld              1:35:13  1:31:29
 335 Bouke de Vries         64 Veluwe                1:35:15  1:25:55
 336 Ben Kerkhof            60 Keijenborg            1:35:16  1:27:56
 337 Bas Brussaard          61 Dronten               1:35:21  1:33:39
 338 Jan Hendriks           62 De Liemers            1:35:29  1:31:30
 339 Theo Smits             59 De Liemers            1:35:30  1:27:50
 340 Thijs Geuze            61 Rotterdam             1:35:37  1:28:02
 341 Gerrit Nauta           62 Elst Gld              1:35:37  1:31:10
 342 Klaas Kommery          66 Dokkum                1:35:38  1:26:49
 343 Ferry Lekatompessy     64 Arnhem                1:35:51  1:28:03
 344 Marius de Boer         61 Duiven                1:36:09  1:31:05
 345 Peter Mouthaan         58 Clytoneus             1:36:12  1:27:44
 346 Hans Tiben             64 Duiven                1:36:15  1:31:47
 347 Jacob Hukuboen         62 Arnhem                1:36:16  1:31:48
 348 Erik Spijkerman        62 Zutphen               1:36:22  1:27:14
 349 Jerry Kolvoort         65 Apeldoorn             1:36:38  1:27:35
 350 Ron Giling             58 Ciko '66              1:36:46  1:34:27
 351 Bob Speelberg          57 Diepenveen            1:36:56  1:30:58
 352 Peter Yedema           63 Apeldoorn             1:36:57  1:28:35
 353 Edwin de Baay          66 Argo                  1:37:21  1:31:12
 354 Theo Thijssen          59 Zevenaar              1:37:22  1:30:11
 355 Bart Borsboom          65 Voorburg              1:37:29  1:29:35
 356 Peter Bosch            61 Ugchelen              1:38:03  1:30:23
 357 Ben Wiskerke           57 Arnhem                1:38:04  1:30:13
 358 Geert-Jan van Teeffele 65 Arnhem                1:38:24  1:31:02
 359 Michel Keuben          63 Ulft                  1:38:38  1:38:01
 360 Bert van Roekel        64 Dutch Runners Gold    1:38:43  1:30:31
 361 Addo Kranendonk        59 Nijmegen              1:38:59  1:29:35
 362 Richard Brohet         60 Arnhem                1:39:27  1:30:18
 363 Gerrie Overkamp        62 Westervoort           1:39:28  1:31:31
 364 Hans van den Berg      65 Dordrecht             1:39:33  1:31:02
 365 Berry Jansen           65 Dieren                1:39:37  1:34:14
 366 Ries Groeneveld        61 Elst Gld              1:39:42  1:30:13
 367 Ton van den Beld       59 De Liemers            1:39:50  1:33:40
 368 Henk Toebes            58 Malden                1:39:53  1:37:42
 369 Bas Oldenburg          64 Barchem               1:39:56  1:30:21
 370 Hans Willemsen         59 Rheden                1:40:04  1:39:43
 371 Erik van der Meer      62 Runners Vorden        1:40:05  1:38:35
 372 Arie van Beelen        58 Drunen                1:40:05  1:30:48
 373 Cor Ottens             65 Leeuwarden            1:40:11  1:32:02
 374 Henk Scholing          64 Velp Gld              1:40:12  1:32:03
 375 Martin Broodbakker     58 Zwolle                1:40:13  1:34:48
 376 Johannis Ririhena      58 Bemmel                1:40:25  1:31:29
 377 Corné Meeuwis          61 Tilburg               1:40:36  1:38:38
 378 Jan Kooy               59 Dutch Runners Gold    1:40:38  1:36:15
 379 Heniu Dabrowski        57 Arnhem                1:40:57  1:34:06
 380 Fred Tacke             64 Brummen               1:41:09  1:32:21
 381 Geertjan Groot         60 Rheden                1:41:28  1:34:56
 382 Eddie Kwabek           66 De Liemers            1:42:00  1:37:57
 383 Ipa van Heijst         59 Velp Gld              1:42:52  1:34:55
 384 Fred de Witte          61 Duiven                1:42:59  1:35:47
 385 Hans Okkerman          59 Velp Gld              1:43:09  1:33:54
 386 Eric Verbiest          64 Voorschoten           1:44:18  1:36:25
 387 Dick van Waes          64 Arnhem                1:44:24  1:38:23
 388 Daan van Pelt          66 Velp Gld              1:44:37  1:40:47
 389 Jaap Liefting          61 Deventer              1:44:41  1:35:10
 390 Wim Gierveld           60 Deventer              1:44:42  1:35:50
 391 Peter Vedder           58 LAAC Twente           1:44:52  1:36:54
 392 Rolf Hagemeier         64 Leiden                1:44:55  1:37:48
 393 Gerard Vuuregge        63 Rheden                1:44:56  1:35:51
 394 Theo Verwoert          61 Groesbeek             1:45:07  1:36:06
 395 Pieter van der Poel    62 Velp Gld              1:45:24  1:39:34
 396 Marchel Chevalking     57 Doetinchem            1:46:11  1:38:02
 397 Bart Lekkerkerker      64 Woudsend              1:47:28  1:41:20
 398 Jacco Visscher         66 Enschede              1:47:53  1:40:44
 399 Arnold Janssen         61 De Liemers            1:47:56  1:39:51
 400 Ferdinand H Sikkelbein 65 Gelre                 1:49:20  1:42:59
 401 Heino de Rooy          60 Rijswijk Zh           1:49:26  1:43:37
 402 Johan Franken          59 Rheden                1:49:57  1:42:58
 403 Ido Smits              64                       1:53:41  1:50:32
 404 Willem de Vries        57 Almere                1:53:50  1:46:58
 405 Hans Futselaar         60 Baarn                 1:55:29  1:48:29
 406 Nico Haddeman          65 Eindhoven             2:07:21  1:58:46

     M55, 15 KILOMETER
   1 Gijs van den Hurk      55 avVN                    59:57    59:54
   2 Eef Lijster            55 Ciko '66              1:01:51  1:01:49
   3 Toon Verkerk           54 avVN                  1:02:55  1:02:50
   4 Jos Beijer             47 Dieren                1:03:29  1:03:27
   5 Henk Bos               55 Dutch Runners Gold    1:04:51  1:04:34
   6 Tjibbe de Vries        54 Cialfo                1:06:57  1:06:53
   7 Paul Stam              56 Arnhem                1:07:33  1:07:19
   8 Ap Overkamp            56 Hanzesport            1:08:01  1:07:35
   9 Gerard Pijnenburg      52 Duiven                1:08:56  1:08:28
  10 Ton ten Have           51 Gelre                 1:09:53  1:09:32
  11 Hans Zweedijk          54 Venlo                 1:10:24  1:10:18
  12 Leo van den Hoven      53 Clytoneus             1:10:46  1:10:37
  13 Barry Mostert          54 Nijkerk Gld           1:10:52  1:10:22
  14 Jan Holterman          49 Emmen                 1:11:05  1:10:13
  15 Johan Benne            48 avVN                  1:11:31  1:10:58
  16 Tonnie Scholten        56 Laren Gld             1:11:31  1:11:01
  17 Robert Portengen       48 Heteren               1:12:12  1:11:40
  18 Marcel Lieferink       53 AV '34                1:13:05  1:12:11
  19 Johan Leeverink        54 Friesland             1:13:08  1:12:16
  20 David van Toor         53 avVN                  1:13:08  1:10:34
  21 Gerard Arends          54 Nijmegen              1:13:15  1:10:59
  22 Wim Prins              55 Ilion                 1:13:34  1:12:49
  23 Henk Libbers           55 Leersum               1:13:59  1:13:53
  24 Frans Ewes             53 Zevenaar              1:14:02  1:12:14
  25 Joop Kraaijvanger      55 avVN                  1:14:10  1:14:05
  26 Jan Smeenk             56 Wehl                  1:14:31  1:14:21
  27 Arie Bunnik            48 AAV '36               1:14:36  1:13:20
  28 Hans Beltman           48 Dieren                1:14:46  1:14:17
  29 Ronald te Loeke        55 Velp Gld              1:14:59  1:14:27
  30 Gerrit van Schaik      53 Poortugaal            1:15:01  1:12:21
  31 Joop Ernst             54 Pallas '67            1:15:35  1:11:02
  32 Henk van Kruijsbergen  55 Beuningen Gld         1:15:41  1:12:17
  33 Jack Bollaart          45 AV '47                1:15:41  1:14:48
  34 Bart Krechting         54 Westervoort           1:15:54  1:12:14
  35 Henk Doornebosch       54 PEC 1910              1:16:36  1:12:45
  36 Theo Janssen           52 Ciko '66              1:16:38  1:13:49
  37 Bob Groeneweg          39 Dieren                1:16:42  1:16:38
  38 Gerrit Bosgoed         53 Ciko '66              1:16:43  1:15:27
  39 Gertie Harleman        53 Cifla                 1:16:54  1:15:32
  40 Michel Hondong         56 Ciko '66              1:17:07  1:16:27
  41 Tom Haak               56 Dutch Runners Gold    1:17:15  1:15:31
  42 Will van Kruijsbergen  55 Nijmeegse Funrunners  1:17:21  1:16:06
  43 Jan Wildeman           56 Millingen aan de Rij  1:17:31  1:15:22
  44 Harry Mengers          56 Dutch Runners Basic   1:17:32  1:16:42
  45 Mile Pajic             55 Ulft                  1:17:36  1:15:10
  46 Ben de Weerd           54 Elten (GER)           1:17:39  1:15:44
  47 Toon Balendong         50 Heilig Landstichting  1:18:10  1:14:45
  48 Gerard Jansen          56 Gelre                 1:18:36  1:17:15
  49 Peter Boeting          53 Ermelo                1:18:48  1:18:05
  50 Gerard Pasman          51 Ciko '66              1:18:53  1:16:12
  51 Geertjan Reuser        51 Lent                  1:18:57  1:13:10
  52 HAns Felkers           56 Wenum Wiesel          1:18:59  1:18:48
  53 Geert Ariaans          55 Nijmegen Atletiek     1:19:22  1:14:36
  54 Martien van Veen       42 avVN                  1:19:44  1:17:42
  55 Charles Le Poole       55 Arnhem                1:20:16  1:14:55
  56 Bert Janssen           48 Duiven                1:20:22  1:19:47
  57 Pol Hakstege           49 Trecho                1:20:38  1:14:05
  58 Rik Kruijen            52 Ciko '66              1:20:48  1:19:32
  59 Wim Matthijsse         55 Bunnik                1:20:49  1:12:55
  60 Hans Coopmans          49 's-Gravenhage         1:20:49  1:18:11
  61 Manje Rigterink        54 Runners Vorden        1:20:59  1:16:55
  62 Hans Beyer             55 Houten                1:21:13  1:16:53
  63 Paul Snelder           56 Hoog-Keppel           1:21:15  1:19:23
  64 Frans van der Graaf    56 Rotterdam             1:21:16  1:19:55
  65 Peter van de Kamp      52 Arnhem                1:21:27  1:20:37
  66 Hans Visser            53 Leiden Road Runners   1:21:37  1:14:23
  67 Jan Breedveld          56 Huissen               1:21:40  1:17:12
  68 Rinus Bok              47 Loopgroep Wijbosch    1:21:47  1:15:12
  69 Johan Dorst            52 Nijmegen              1:21:48  1:18:43
  70 Wil Oosterwegel        52 Dieren                1:21:50  1:21:15
  71 Dick Hofman            55 Oosterbeek            1:21:50  1:19:56
  72 Henri Joosten          56 Veghel                1:22:19  1:17:23
  73 Dick Frinsel           55 Trecho                1:22:32  1:15:59
  74 Klaas Kooy             52 Rheden                1:22:35  1:18:04
  75 Eric Rietveld          51 Arnhem                1:22:41  1:19:26
  76 Meijnt Jansen          54 AV '34                1:22:44  1:17:22
  77 Richard Loot           46 Voorst gem Voorst     1:23:06  1:21:22
  78 Henk Peelen            44 Rheden                1:23:07  1:16:59
  79 Huub Wieleman          55                       1:23:09  1:20:37
  80 Huub Geelen            55 Apeldoorn             1:23:21  1:17:14
  81 Gerrit Ruegebrink      52 Warnsveld             1:23:22  1:21:07
  82 Peter Visser           50 Velp Gld              1:23:23  1:21:34
  83 H Janssen              52 Haalderen             1:23:30  1:23:22
  84 Joop Spekle            46 Velp Gld              1:23:48  1:22:20
  85 Jan Hazelzet           54                       1:24:09  1:20:34
  86 Toon Hendriksen        45 Huissen               1:24:29  1:14:44
  87 Jaap Rietdijk          52 Woubrugge             1:24:30  1:24:20
  88 Joop Geurts            48 Malden                1:24:54  1:23:01
  89 Henk Terhaard          55 Westervoort           1:25:03  1:20:29
  90 Henk Eeltink           54 Rheden                1:25:06  1:24:03
  91 Henk Schreurs          47 Deventer              1:25:09  1:20:31
  92 Hans de Gruyter        56 Heelsum               1:25:20  1:18:54
  93 Jo van Rosmalen        45 OSS-VOLO              1:25:35  1:22:26
  94 Jan Slijkhuis          47 Creil                 1:25:40  1:23:38
  95 Jan Bruil              54 Dutch Runners Gold    1:25:53  1:24:13
  96 Anton Dechêne          55 Climax                1:25:54  1:19:35
  97 Johan Schrader         46 Spankeren             1:25:55  1:23:17
  98 Jac Elferink           52 Duiven                1:26:03  1:20:58
  99 Dick Capelle           53 Loopgroep PK          1:26:09  1:22:30
 100 Eric Lokhorst          55 Westervoort           1:26:22  1:21:47
 101 Jan van den Heuij      49 Duiven                1:26:33  1:21:28
 102 Ronald Barends         52 AV '47                1:26:33  1:26:27
 103 Frederik Poppema       46 Epe                   1:26:40  1:21:48
 104 Pieter de Haan         55 Loopgroep Zuidhorn    1:26:42  1:20:52
 105 Tiele Jansen           54 Zwolle                1:26:43  1:18:39
 106 Tiele Jansen           54 Zwolle                1:26:43  1:18:39
 107 Simon Leeverink        51 Bolsward              1:26:54  1:25:28
 108 Henk Brouwer           48 Arnhem                1:27:17  1:23:06
 109 Ton Grandia            53 Zuid-Scharwoude       1:27:57  1:20:22
 110 Ben Vink               52 De Steeg              1:28:02  1:22:52
 111 Gerjan de Vries        53 Apeldoorn             1:28:14  1:21:29
 112 Aloys Geven            54 Breedenbroek          1:28:28  1:23:56
 113 Rob Kersbergen         53 Delft                 1:28:38  1:26:48
 114 Hans Bach              54 Millingen aan de Rij  1:28:42  1:23:09
 115 Hans Bos               45 Boxmeer               1:29:03  1:24:05
 116 Louis Geenen           55 Oosterhout Nb         1:29:12  1:21:43
 117 Leo Vereschildt        54 Arnhem                1:29:20  1:21:25
 118 Herman Wools           55 Arnhem                1:29:28  1:24:35
 119 Joop de Bruijn         44 Energie               1:29:35  1:23:23
 120 Ben Schuurmans         56 Arnhem                1:29:39  1:21:17
 121 Jimmy de Jong          56 Westervoort           1:29:40  1:24:10
 122 Tonny Holleboom        53 Broekland Ov          1:29:52  1:21:23
 123 Henk Beuker            48 Climax                1:29:55  1:26:06
 124 Andre Jansen           52 ATV Venray            1:30:02  1:26:43
 125 ATW Deegens            51 Velp Gld              1:30:10  1:27:13
 126 Ton van Loon           55 NSL                   1:30:26  1:25:16
 127 Oncko van Vierssen Tri 56 Wageningen            1:30:29  1:23:47
 128 Jan Knijff             51 Clytoneus             1:30:32  1:22:04
 129 Johan Meenink          40 ASV                   1:30:54  1:29:35
 130 Stig Zandrén           45 Oud Zuilen            1:30:57  1:26:27
 131 Peter Saers            48 Zevenhuizen Zh        1:31:13  1:31:07
 132 Leo Tijsen             52 Hardloopvereniging D  1:31:18  1:24:34
 133 Ger van Bernebeek      45 Loopgroep PK          1:31:20  1:28:20
 134 Miel Franck            54 Wageningen            1:31:21  1:24:37
 135 Jankees Cappon         53 VAV                   1:31:39  1:30:44
 136 Alfred Gaasbeek        52 Climax                1:31:53  1:22:10
 137 Simon Maasland         48 Bennekom              1:31:57  1:26:19
 138 Frans Weijkamp         55 Dieren                1:32:06  1:24:00
 139 Eelco vd Kerkhoff      55 Markelo               1:32:10  1:27:02
 140 Jan Rook               56 Duiven                1:32:11  1:31:37
 141 Andries Vinke          49 PEC 1910              1:32:15  1:28:23
 142 Wan Geertsema          46 Den Helder            1:32:19  1:26:50
 143 Garry Scholtens        55 Norg                  1:32:20  1:22:57
 144 Ferdi Berendsen        55 Zevenaar              1:32:36  1:24:29
 145 Rudie Gorter           51 Arnhem                1:32:59  1:24:21
 146 Arend Minkman          49 De Liemers            1:33:29  1:28:50
 147 Henk Wanders           56 Didam                 1:33:47  1:29:28
 148 Antonio Parejo Moscoso 55 Velp Gld              1:33:48  1:25:55
 149 Evert Snetselaar       54 Arnhem                1:33:49  1:24:45
 150 John Nijhuis           54 Arnhem                1:34:09  1:26:18
 151 Roelof Wolters         47 Heteren               1:34:10  1:30:55
 152 Kees van Dijk          53 Heesch                1:34:12  1:24:44
 153 Klaas de Mooij         49 Velp Gld              1:34:13  1:28:47
 154 Franz van Rooijen      54 Velden                1:34:24  1:27:54
 155 Fred Fritz             45 Zevenaar              1:34:29  1:29:55
 156 Gerard Peters          55 Nijmegen              1:34:36  1:25:18
 157 Jan Wieriks            53 LVG                   1:34:44  1:29:31
 158 Ben Pas                53 Oosterbeek            1:34:53  1:26:15
 159 Ko Stoker              50 Goor                  1:34:54  1:29:48
 160 Ad Ooms                49 Wageningen            1:35:20  1:34:22
 161 Philip Corporaal       53 Dutch Runners Gold    1:35:38  1:31:11
 162 Paul Gies              49 Ron Clarke            1:35:43  1:27:03
 163 Henk Hop               55 Hanzesport            1:36:17  1:30:35
 164 Ben Schipper           55 Dieren                1:36:18  1:28:18
 165 Wim Crama              53 Abcoude               1:36:31  1:32:07
 166 Freddy Veneman         55 Meppel                1:36:36  1:29:18
 167 Hans ter Beek          48 Ciko '66              1:36:38  1:30:00
 168 Piet op den Kelder     46 OSS-VOLO              1:36:52  1:33:39
 169 Egbert van Dijk        45 Fortuna               1:37:02  1:31:48
 170 Ad de Ruiter           46 dieren                1:37:19  1:37:03
 171 Maarten van der Plas   51 Leiden Atletiek       1:37:32  1:35:13
 172 Klaas Peereboom        53 AV Heerenveen         1:37:53  1:28:53
 173 Ad Nouwens             54 Boxtel                1:37:54  1:33:13
 174 Lammert Hoeve          39 Velp Gld              1:38:07  1:35:37
 175 Herman Futselaar       54 Westervoort           1:38:23  1:35:12
 176 Theo Mattie            46 AAV '36               1:38:40  1:29:21
 177 Dick Otter             51 Lochem                1:38:53  1:30:02
 178 Anton Bloemink         41 Emmen                 1:38:53  1:37:41
 179 Hemmy ten Barge        48 Druten                1:39:05  1:30:37
 180 Ad Janse de Jonge      53 Zoetermeer            1:39:07  1:29:24
 181 Adrie Gerritsen        46 Wijk bij Duurstede    1:39:22  1:34:59
 182 Cees Ramp              54 Loopgroep Capelle aa  1:39:44  1:30:19
 183 Marcel Nollet          56 Arnhem                1:40:01  1:37:07
 184 Ruud Petrik            47 Brummen               1:40:04  1:38:21
 185 Jan Welleweerd         54 Nieuwegein            1:40:05  1:30:41
 186 Ger Roelofs            40 Ciko '66              1:40:06  1:31:08
 187 Aad Steijlen           35 Eerbeek               1:40:06  1:38:35
 188 Ignace Rood            53 Sassenheim            1:40:26  1:35:40
 189 Wiebe Bordes           53 Almere                1:40:37  1:32:53
 190 Ad Kuijpers            40 OSS-VOLO              1:40:38  1:37:29
 191 Linardus Hefting       46 Roden                 1:40:45  1:33:19
 192 Gerard Beltman         44 Velp Gld              1:40:57  1:32:57
 193 Daan Kraan             49                       1:40:58  1:37:25
 194 Ton Mulder             36 Arnhem                1:41:16  1:36:21
 195 Emiel Botteram         54 AV Wijchen            1:41:23  1:35:30
 196 Evert van Ek           50 Velp Gld              1:41:39  1:33:21
 197 Ferry van Pieterson    45 Dutch Runners Gold    1:41:46  1:34:55
 198 André Weel             47 Dieren                1:41:46  1:37:53
 199 Wim Veenink            49 Nieuwegein            1:41:49  1:39:43
 200 Dick Tijsseling        55 Velp Gld              1:41:57  1:37:21
 201 Cock van Roon          50 AAV '36               1:41:59  1:32:41
 202 Luuk Rijtma            52 Velp Gld              1:42:12  1:32:28
 203 Willem van Arragon     51 Dieren                1:42:28  1:35:03
 204 Henk van Zomeren       48 Eerbeek               1:42:43  1:33:34
 205 Jan pieter Wepster     52 Arnhem                1:42:45  1:36:08
 206 Harm Visser            51 Enter                 1:42:59  1:34:57
 207 Deutekom Harry         55 Arnhem                1:42:59  1:36:11
 208 Herman Kieftenbeld     55 Dutch Runners Gold    1:43:13  1:38:48
 209 Paul Zeegers           48                       1:43:44  1:39:44
 210 Wim van Vliet          52 Schoonhoven           1:43:47  1:38:48
 211 Otto Meijering         37 Ciko '66              1:43:52  1:38:04
 212 Theo Liesting          42 Dieren                1:44:20  1:39:04
 213 Jan Vesseur            42 Clytoneus             1:44:51  1:36:21
 214 Martin Olijdam         55 Enschede              1:45:16  1:36:39
 215 Cor van de Wert        50 Sint Anthonis         1:45:22  1:40:21
 216 Bert Kalf              46 Ciko '66              1:46:20  1:38:24
 217 Wim van Nijkerken      45 Dieren                1:46:36  1:41:17
 218 Jan Lantink            54 Nijmegen              1:47:11  1:38:16
 219 Freek Bot              56 's-Gravenhage         1:47:20  1:39:44
 220 Ton Epskamp            52 Amstelveen            1:47:54  1:39:09
 221 Marcel Stam            46 Hanzesport            1:48:06  1:41:06
 222 Mathias Scheffer       56 Ciko '66              1:48:26  1:39:35
 223 Jan Lagerweij          53 Rheden                1:49:29  1:43:56
 224 Gert Janssen           49 Velp Gld              1:50:31  1:44:04
 225 Hans van Dam           54 Dordrecht             1:50:51  1:42:51
 226 Henk Reurink           56 Eerbeek               1:51:20  1:41:42
 227 Johan Reurink          52 Hengelo Ov            1:51:20  1:41:42
 228 Rex Franzen            55 Ciko '66              1:53:04  1:46:37
 229 Rien Koert             51 De Koplopers          1:56:10  1:49:03
 230 Hans Verhagen          47 Rotterdam             1:56:52  1:50:36
 231 Ido Van der Molen      51 De Liemers            1:59:02  1:51:18
 232 No Sijben              46 Velp Gld              1:59:49  1:54:30
 233 Jan de Gruijter        41 Vorden                2:06:59  2:04:19
 234 Gijs Oudshoorn         54 De Spartaan           2:11:40  2:02:52

     VSEN, 15 KILOMETER
   1 Nadja Wijenberg           Unitas                  57:23    57:22
   2 Esmé Möricke              Cifla                 1:00:40  1:00:38
   3 Hellen de Vries        79 PEC 1910              1:06:31  1:06:28
   4 Floor Bakker           85 Arnhem                1:14:09  1:13:56
   5 Gui Mo                    Duiven                1:15:09  1:14:20
   6 Sandra Wassink         77 Winterswijk Meddo     1:15:27  1:11:48
   7 Wendy Groener          77 Deventer              1:17:26  1:13:42
   8 Judith van den Brule   76 Nijmegen              1:18:50  1:15:52
   9 LC Ouillet             78 Utrecht               1:19:06  1:12:54
  10 Danielle Rutgers       83 Westervoort           1:20:32  1:19:30
  11 Kim Baner              79 Loopgroep Aart Stigt  1:20:42  1:15:31
  12 Jos Kleijn             83 Huissen               1:20:42  1:19:11
  13 Céline van Rensbirg    90 Wageningen            1:21:57  1:20:49
  14 Barbara Beijen         81 Arnhem                1:22:39  1:17:08
  15 Ilona Annema           84 Arnhem                1:22:45  1:20:01
  16 Tamara van Kleef       88 Bergschenhoek         1:22:56  1:20:05
  17 Marlies Mulder         87 NSAV 't Haasje        1:23:36  1:23:14
  18 Karlijn Mutsaerts      83 Amsterdam             1:24:12  1:18:53
  19 Marianne van der Veen  83 Veluwe                1:25:00  1:15:46
  20 Sidona Fick            80 Arnhem                1:25:39  1:18:24
  21 Annemarie Keesmaat     78 Dutch Runners Gold    1:26:10  1:23:54
  22 Laura Zendijk          96 Rozendaal             1:26:35  1:23:03
  23 Tineke Havekes         78 AV '34                1:27:24  1:24:41
  24 Linda Bras             89 Groningen             1:27:50  1:20:29
  25 Nadine de Wilde        88 Velp Gld              1:28:37  1:25:23
  26 Renate de Wilde        89 Wilhelminadorp        1:28:38  1:25:24
  27 Tessa Hofman           84 Dutch Runners Gold    1:28:49  1:26:52
  28 Loes Eggink            81 Apeldoorn             1:29:24  1:25:24
  29 Majke Jansen           82 Arnhem                1:29:44  1:23:59
  30 Charlotte Dunselman    79 De Liemers            1:31:02  1:25:32
  31 Ilona de Witte         88 Duiven                1:31:26  1:24:14
  32 Maaike van der Plas    85 Zwolle                1:31:29  1:29:11
  33 Kristel Verweij        79 Raalte                1:31:48  1:23:19
  34 Renate Schoester       82 Nijmegen              1:32:26  1:24:19
  35 Christien Verschure    78 Utrecht               1:32:27  1:24:44
  36 Lotte Krabbenborg      80 Nijmegen              1:33:13  1:25:06
  37 Anouk Niesink          80 Utrecht               1:33:29  1:27:59
  38 Tanneke Snijders-Groen 82 Arnhem                1:34:42  1:26:46
  39 A Sterkenburgh Joust   77 Kubaard               1:34:57  1:32:08
  40 Marjolein Brussaard    80 Flevo Delta           1:35:21  1:33:39
  41 Laura Schraa           78 Dieren                1:35:53  1:32:27
  42 Karen Roelofs          77 Dieren                1:35:54  1:28:24
  43 Gineke Bruining vd Ber 86 Apeldoorn             1:36:23  1:31:06
  44 Rianne Reesink         80 Brummen               1:36:41  1:28:26
  45 Susan Reinders         78 Aalten                1:38:05  1:34:01
  46 Annelein Wilke         82 Nijmegen              1:38:17  1:29:26
  47 Tara Aalten            80 Dieren                1:38:52  1:30:36
  48 Marlou Hermsen         87 Amsterdam             1:39:03  1:36:18
  49 Carola van Helden      81 Zwolle                1:39:43  1:35:24
  50 Myke Muller            84 Nijmegen              1:40:50  1:32:15
  51 Ellen de Haan-Makkinga 77 Dutch Runners Basic   1:41:34  1:34:41
  52 Laurence Carrier-Desja 83 's-Gravenhage         1:41:47  1:38:42
  53 Patricia Cornelissen   78 Millingen aan de Rij  1:41:49  1:37:37
  54 Maaike Jansen          85 Haren Gn              1:43:35  1:35:16
  55 Saskia Nelissen        77 Haren Gn              1:43:36  1:35:16
  56 Tineke Wassenaar       77 Leusden               1:44:20  1:36:03
  57 Ghita Saaf             83 Rheden                1:45:10  1:36:25
  58 Lisette Flink          87 Rotterdam Atletiek    1:47:13  1:40:27
  59 Charlotte Hetterscheid 87 Rotterdam             1:47:14  1:40:27
  60 Esther Keegstra        84 Arnhem                1:47:21  1:37:40
  61 Cindy Geerligs         78 Arnhem                1:48:24  1:42:23
  62 Lisette Bakker         81 Arnhem                1:50:20  1:40:48
  63 Isis van der Klei      89 Zutphen               1:50:20  1:42:48
  64 Kim Kreeftmeijer       82 Arnhem                1:51:22  1:43:55
  65 Lidian Fleers          81 Driebergen-Rijsenbur  1:51:32  1:46:25
  66 Martine Verhulst       76 Dordrecht             1:52:47  1:49:55
  67 Lia Kuijer             77 Ruinerwold            1:53:57  1:51:44
  68 Lieke van der Bruggen  83 Nijmegen              2:07:44  1:58:23

     V35, 15 KILOMETER
   1 Saskia Schutte         72 Cialfo                1:02:08  1:02:05
   2 Lia Wijnberger         69 Ciko '66              1:02:22  1:02:18
   3 Judy van den Berg      72 SV Sportlust          1:04:19  1:03:58
   4 Dorothé Vrieze         67 Argo                  1:04:21  1:03:50
   5 Nancy de Vries         68 Ciko '66              1:11:21  1:10:03
   6 Marianne Mettler       69 Tilburg Road Runners  1:11:32  1:11:26
   7 Cordien Schreurs       74 Ciko '66              1:11:32  1:10:05
   8 Sylvia van Mullem      70 Bemmel                1:12:47  1:12:32
   9 Petra van Bekkum       68 Pallas '67            1:13:47  1:13:47
  10 Agnes Kant             67 Doesburg              1:14:06  1:14:01
  11 Esther Eisen           72 Zwolle                1:15:07  1:13:58
  12 Sonja Vesseur          74 AV '34                1:15:12  1:12:15
  13 Nikay Rakitow          75 Dieren                1:15:18  1:14:45
  14 Marion de Bresser      67 ATV Venray            1:16:15  1:12:20
  15 Isabelle Voerman       72 Spankeren             1:18:19  1:16:44
  16 Dianne Boevenbrink     70 AV '34                1:18:48  1:16:04
  17 Esther Olinga          76 Velp Gld              1:19:20  1:18:23
  18 Mirjam Lingen          75 Arnhem                1:20:27  1:19:28
  19 José van Vliet - Lok   67 Elst Gld              1:20:35  1:15:02
  20 Ilse Coenen            71 Gelre                 1:20:51  1:19:18
  21 Judith Witte           71 Velp Gld              1:21:57  1:19:30
  22 Inge Gammauf           70 Apeldoorn             1:22:03  1:17:02
  23 Tine Hendriks          70 Velp Gld              1:22:44  1:18:12
  24 Nicky Tellier          72 's-Gravenhage         1:23:15  1:15:31
  25 Marise van Zoolingen   69 Elst Gld              1:23:28  1:19:53
  26 Jelly van der Brugge   75 Arnhem                1:23:47  1:19:33
  27 Hetty van der Veen     67 Apeldoorn             1:24:25  1:18:26
  28 Marijke de Bruin       70 Nunspeet              1:24:27  1:22:44
  29 Carmen Bartman         68                       1:24:34  1:20:50
  30 Marleen Bois           71 Zeewolde              1:25:08  1:16:36
  31 Saskia Kivits          72 Loopgroep Wijbosch    1:25:28  1:18:50
  32 Pluto Slijkhuis        68 Huissen               1:26:01  1:20:58
  33 Liselore Sauer         70 Amsterdam             1:26:09  1:21:56
  34 Diana van Gent         75 Triathlon             1:26:13  1:22:08
  35 Anneke Knol            68                       1:26:21  1:22:47
  36 Madeleine Bunk         68 Amersfoort            1:26:42  1:19:20
  37 Ingrid Meijerink       68 Duiven                1:27:04  1:18:11
  38 Jo-Anne Prins          73 AV '34                1:27:25  1:22:52
  39 Diane Griffioen        71 Utrecht               1:27:46  1:19:12
  40 Margreet Overdijk      75 Typhoon               1:28:06  1:26:32
  41 Monique Vermaat        75 Purmerend             1:28:11  1:23:17
  42 Tjinta Jacobs          70 Kerkdriel             1:28:26  1:23:37
  43 Sandra Wormgoor        69 Statina               1:28:49  1:23:14
  44 Monigue Arkesteijn     68 Oosterhout Nb         1:29:12  1:21:43
  45 Tisanja Abali          72 Nijmegen              1:29:23  1:23:44
  46 Tineke Alons           68 Ellecom               1:29:38  1:27:41
  47 Mariken Roes           67 Nijmegen              1:29:47  1:20:32
  48 Maud Wolf              71 Arnhem                1:29:58  1:26:21
  49 Patricia Koolhof       73 Luttenberg            1:29:59  1:21:31
  50 Monique Vernooij       68 Trecho                1:30:02  1:22:14
  51 Jeannette Weverink     71 Argo                  1:30:16  1:23:29
  52 Henriette Branbergen   71 Ellecom               1:30:17  1:28:21
  53 Maaike Bronkhorst      73 Rozendaal             1:30:18  1:22:04
  54 Angelique Derks        75 Zutphen               1:30:23  1:27:35
  55 Monique Reinders       67 Rheden                1:30:35  1:22:36
  56 Vera van den Berg      76 Rheden                1:30:48  1:27:38
  57 Jeanet van Wijhe       66 Eerbeek               1:30:49  1:29:05
  58 Karin Frauchiger       70 Apeldoorn             1:31:07  1:25:43
  59 Mirian van Dijke       68 Phoenix               1:31:16  1:25:49
  60 Monique van den Bos    70 Veluwe                1:31:17  1:25:49
  61 Femmie Kraaijeveld-Smi 72 AAV '36               1:31:38  1:24:57
  62 Esselien de Leeuw      71 De Meern              1:31:51  1:26:49
  63 Francis Toonen         75 Druten                1:32:03  1:28:57
  64 Mariette Boomgaard     69 Wageningen            1:32:08  1:28:52
  65 Marion Snijders        70 Duiven                1:32:24  1:25:49
  66 Margot Groenendijk     67 Argo                  1:32:32  1:26:48
  67 Annelies van Smaalen   74 Laag-Keppel           1:32:44  1:25:41
  68 Noele Schuur           70 Voorthuizen           1:32:54  1:28:32
  69 Susan Gerritsen        74 Ciko '66              1:33:13  1:27:41
  70 Monique Meijer         72 Hanzesport            1:33:24  1:25:48
  71 Klazien Alkema         73 Ede Gld               1:33:33  1:30:23
  72 Sascha van Bruggen     68 's-Gravenhage         1:33:46  1:26:07
  73 Elien Rienstra         68 Heerenveen            1:33:54  1:26:15
  74 Annette de Vries       67 IJsselstein Ut        1:33:57  1:24:46
  75 Adriana Boesveld       69 Arnhem                1:34:03  1:29:59
  76 Marieke Gorrée         68 Leiden                1:34:07  1:29:48
  77 Dian Schenk-Agustini   76 Arnhem                1:34:42  1:26:48
  78 Elles Ruumpol          71 Rheden                1:34:47  1:26:30
  79 Jody van Amerongen     69 Rheden                1:34:53  1:26:52
  80 Hilde Koopman          72 Kubaard               1:34:56  1:32:07
  81 Maaike Kolkman-Postma  73 Rheden                1:34:56  1:26:55
  82 Marieke Albricht       75 Rozendaal             1:35:39  1:27:25
  83 Marijke van Doorn      68 De Steeg              1:35:40  1:26:58
  84 Vd Steeg               72 Arnhem                1:35:58  1:28:27
  85 Laura Rupp             69 Utrecht               1:36:02  1:27:29
  86 Caroline Dupree        69 Nieuwegein            1:36:08  1:29:41
  87 Renate Roeterdink      76 Arnhem                1:36:19  1:28:13
  88 Nanette Haze           68 Nijmegen              1:36:43  1:36:43
  89 Dorian Snijders        72 Soest                 1:37:24  1:31:50
  90 Rolien Vessies-Walstra 69 Ugchelen              1:37:25  1:32:07
  91 Pauline van den Bosch  68 Beuningen Gld         1:38:15  1:31:29
  92 Patricia de Keijzer    73 Nijmegen              1:38:24  1:29:34
  93 Maruschka van Marle    74 Pallas '67            1:38:45  1:33:17
  94 Patricia Isselman      71 Zutphen               1:39:06  1:32:04
  95 Margriet Arents        74 Emmen                 1:39:07  1:36:29
  96 Leonie Miggelenbrink   76 Rheden                1:39:59  1:31:16
  97 Danielle Goebbels      71 Oss                   1:40:27  1:31:22
  98 Wilma Peelen           73 rheden                1:40:51  1:32:06
  99 Dorien Duindam         67                       1:40:58  1:37:18
 100 Annette Dupree         66 Leek                  1:41:06  1:34:38
 101 Anna Cornelis          69 ATC '75               1:41:10  1:32:17
 102 Connie Lamers          69 Renkum                1:41:30  1:35:54
 103 Annemiek van Gils      68 Tiel                  1:41:46  1:41:36
 104 Mirjam von Winckelmann 67 Spijkenisse           1:42:35  1:41:28
 105 Tamara Onos            72 Ellecom               1:42:40  1:40:44
 106 Esther Agterdenbos     72 Velp                  1:43:03  1:36:51
 107 Désirée Smits          69 Velp Gld              1:44:27  1:36:45
 108 Brigitte van den Berg  71 Loopgroep Oegstgeest  1:45:02  1:36:00
 109 Annegien Canoy         67 Berg en dal           1:45:39  1:36:39
 110 Mariëlle Bonenkamp     71 Ciko '66              1:46:19  1:40:27
 111 Ingeborg Gonizzi       71 Loopgroep Oegstgeest  1:48:04  1:39:03
 112 Francis Jongmans       67 THOR                  1:51:23  1:41:55
 113 Mireille Vaal          69 Nijmeegse Funrunners  1:51:34  1:44:38
 114 Anet Jansen            74 Rheden                1:52:19  1:45:02
 115 Hanneke Vogelaar       68 Medirunners           1:52:35  1:45:30
 116 Marleen Beenen         71 Duiven                1:53:12  1:43:50
 117 Mirjam Maalcke         75 Nijmegen              1:53:49  1:45:09
 118 Marcia Bartraij        74 Huissen               2:07:57  1:58:59

     V45, 15 KILOMETER
   1 Polly Nkambi           65 Athlos                1:03:34  1:03:26
   2 Cecile van der Sanden  64 Cifla                 1:07:02  1:06:58
   3 Anita Spieker          62 Daventria             1:11:59  1:11:35
   4 Sandra Huntink         65 Drempt                1:13:02  1:12:52
   5 Berna van Eerten       65 Ciko '66              1:14:03  1:13:26
   6 Ineke Wolters          59 Loopgroep PK          1:16:45  1:14:11
   7 Tineke van Dalen-Holte 63 De Wijk               1:19:42  1:18:50
   8 Marian Willems         60 Velp Gld              1:20:56  1:20:15
   9 Jose Verlaan           62 Gelre                 1:21:08  1:19:48
  10 Petra Keizer           57 Gelre                 1:21:09  1:19:38
  11 Nynke van der Kooij    64 Deventer              1:21:28  1:17:46
  12 Bertha van der Starre  63 Ciko '66              1:21:53  1:19:44
  13 Ariane Werner v Keimpe 65 Gelre                 1:22:47  1:21:40
  14 Carla van Kleef        58 Den Haag              1:22:56  1:20:05
  15 Carla Horstink-Beumer  64 Hengelo Gld           1:24:38  1:21:28
  16 Paula Fikkert          65 Dutch Runners Gold    1:24:49  1:17:52
  17 Monique Hulsman        61 OSS-VOLO              1:24:56  1:24:08
  18 Agnes Wijnhoven        63 Epe                   1:24:58  1:19:23
  19 Annette ten Teije      65 AV '23                1:25:08  1:19:06
  20 Yvonne van Druenen     57 Nijmegen Atletiek     1:25:16  1:23:09
  21 Hendrien Minkhorst     65 Argo                  1:25:36  1:21:07
  22 Caroline Swanink       65 Velp Gld              1:25:39  1:23:14
  23 Anke Arts              62 Hanzesport            1:26:04  1:19:02
  24 Christel Vierdag       65 Arnhem                1:26:31  1:18:53
  25 Grace Roetert          59 Ciko '66              1:26:32  1:21:10
  26 Cilia Witten           64 Rozendaal             1:26:35  1:23:03
  27 Jacqueline Oosterwegel 59 Dieren                1:26:50  1:25:13
  28 Lenneke Theunissen     66 Groesbeek             1:26:52  1:22:56
  29 Carola van Dijk        64 Utrecht               1:27:13  1:18:38
  30 Brenda van Veldhuizen  63 Dieren                1:27:19  1:19:57
  31 Paulien Sarelse        66 Apeldoorn             1:28:07  1:22:08
  32 Esther Span            64                       1:28:34  1:25:14
  33 Rian van Pelt          64 Velp Gld              1:28:39  1:24:56
  34 Willeke Evertse        66 Zutphen               1:28:58  1:21:34
  35 Mieke Evers            66 Nijmegen Atletiek     1:29:12  1:23:17
  36 Katinka Vons           66 Renkum                1:29:47  1:26:49
  37 Ans Siebers            57 Sint Anthonis         1:29:48  1:24:42
  38 Esther Lunter          66 Born                  1:29:57  1:20:41
  39 Andra Walhout          63 Malden                1:30:29  1:26:44
  40 Berthe van de Weem     62 Dutch Runners Gold    1:30:29  1:26:44
  41 Jetta Scheper          63 Ellecom               1:30:29  1:28:34
  42 Marja Koster           63 Triathlon             1:30:32  1:26:26
  43 Marion Pals            65 Ciko '66              1:30:33  1:22:47
  44 Josine Schreuders      58 Arnhem                1:31:14  1:28:49
  45 Karin van de Star      61                       1:31:24  1:28:13
  46 Carla Kleinee          59 Arnhem                1:31:26  1:26:25
  47 Patty de Kleijn        64 Dutch Runners Gold    1:31:28  1:22:42
  48 Berna Offringa         61                       1:31:31  1:28:20
  49 Erna Verdijk           57 Zetten                1:31:48  1:28:05
  50 Christa Schenk         60 Velp Gld              1:32:11  1:26:31
  51 Mijnie de Boer         64 Apeldoorn             1:32:18  1:26:26
  52 Esther Beltgens        66 Houten                1:32:20  1:23:08
  53 José Kip de Stigter    62 Rheden                1:33:16  1:29:04
  54 Brigit Schelle         61 Nieuwerkerk ad IJsse  1:33:19  1:27:01
  55 Ria Leeverink          64 Friesland             1:33:23  1:27:08
  56 Maria Davids           60 Arnhem                1:33:31  1:26:07
  57 Annelies Balvers       66 Wijk bij Duurstede    1:33:34  1:26:44
  58 Silvy Meuwissen        66 Dutch Runners Basic   1:33:36  1:24:23
  59 Marjan Huisman         66 Rijssen               1:34:27  1:26:19
  60 Jellie van der Meer    66 Duiven                1:34:39  1:32:07
  61 Dorethea Bil           66 Rozendaal             1:34:46  1:28:48
  62 Dorine van Toor        65 Arnhem                1:35:58  1:28:27
  63 Renske Hoekstra        56 Duiven                1:36:00  1:28:46
  64 Susanne Schellekens    66 Heteren               1:36:03  1:29:15
  65 Gemma Rasing           59 Ciko '66              1:36:50  1:30:00
  66 Reinou Thijssen        59 De Liemers            1:36:56  1:29:45
  67 Yvonne Jansen          64 Velp Gld              1:37:20  1:32:47
  68 Marjolein van Dam      63 Barneveld             1:37:54  1:29:04
  69 Jeannette Oosterbroek  62 Westervoort           1:38:00  1:35:39
  70 Marion Vanhoecke       60 Kilder                1:38:02  1:30:44
  71 Marijke van Harskamp   64 Kootwijkerbroek       1:38:05  1:29:15
  72 Marleen Ter Maten      66 Barneveld             1:38:13  1:29:24
  73 Michèle de Jongh       64 Purmerend             1:38:16  1:30:10
  74 Marga Hilgers          57 PEC 1910              1:38:29  1:31:54
  75 Gerty Duynhoven        65 GAC Hilversum         1:38:39  1:30:08
  76 Annemiek Derksen       64 Velp Gld              1:39:06  1:32:04
  77 Esther Luttikholt      66 Gaanderen             1:39:22  1:36:20
  78 Gabri Schumacher       61 Schoonhoven           1:39:46  1:34:48
  79 Liesbeth Spaan         61 Velp Gld              1:39:51  1:35:06
  80 Ann Schipper           60 Pijnacker             1:39:51  1:32:53
  81 Joke Samallo           62 Arnhem                1:40:15  1:32:27
  82 Caroline Seinen        66 Arnhem                1:40:21  1:33:33
  83 Cora Grandia           57 Hoorn Nh              1:40:25  1:32:17
  84 Connie Meinders        66 Dutch Runners Basic   1:40:39  1:31:49
  85 Anja Schot             64 Ciko '66              1:41:07  1:36:33
  86 Annelies Hillen        61 Velp Gld              1:41:26  1:33:46
  87 Franca Berens          65 Loopgroep Wijbosch    1:42:16  1:35:35
  88 Yvonne Spiegelenberg   62 Berg en Dal           1:42:21  1:33:21
  89 Anne Stael             66 Arnhem                1:42:22  1:33:42
  90 Christel Corba         65 Velp Gld              1:42:25  1:35:43
  91 Sylvia Peters          61 Velp Gld              1:42:31  1:33:49
  92 Gonny Schiphorst       66 Rheden                1:42:38  1:37:45
  93 Metha Slob             63 Nieuwegein            1:42:40  1:33:42
  94 Ina Doeleman           64 Velp Gld              1:42:57  1:35:37
  95 Coby Haas              61 Velp Gld              1:43:12  1:39:48
  96 Yvon de Raadt          66 Velp Gld              1:43:12  1:39:48
  97 Wil Jansen             60 Barneveld             1:43:30  1:34:38
  98 Brenda Walter          64 Schoonhoven           1:43:47  1:38:48
  99 Bartha Pluim           65 Hanzesport            1:44:20  1:36:43
 100 Marjan Romp            62 Gelre                 1:44:42  1:38:21
 101 Betty Ligtenberg       58 Ciko '66              1:46:42  1:39:52
 102 Ria Nijenhuis          58 Velp Gld              1:47:41  1:40:13
 103 Karin den Haan         61 Arnhem                1:47:46  1:42:13
 104 Anja Beks              58 GVAC                  1:48:24  1:43:06
 105 Christine Beumer       65 Rheden                1:50:10  1:43:09
 106 Berna Tak              59 Driebergen-Rijsenbur  1:51:23  1:41:54
 107 Yvette Boellaard van T 64 Driebergen-Rijsenbur  1:51:23  1:41:55
 108 Stella Donkervoort     65 Driebergen-Rijsenbur  1:51:24  1:41:56
 109 Wilma Smits            60                       1:53:41  1:50:34
 110 Sari Koppens           60 Nijmegen              1:53:55  1:46:57
 111 Esther Nijholt-Faber   65 Elst                  1:54:21  1:50:55
 112 Cissy Bos              63 Beek-Ubbergen         1:56:22  1:47:23

     V55, 15 KILOMETER
   1 Martha van Hal         46 Energie               1:12:08  1:12:05
   2 Gerda Damen            53 avVN                  1:16:49  1:16:33
   3 Sylvia Dingemans       51 's-Gravenhage         1:17:03  1:16:50
   4 Bets Gerritsen         49 Ron Clarke            1:18:44  1:18:38
   5 Gerrie Pasman-Ruardy   53 Ciko '66              1:18:53  1:16:43
   6 Hanneke de Peuter      55 Ciko '66              1:20:29  1:19:55
   7 Carolien Bleijswijk    56 Ciko '66              1:21:53  1:19:44
   8 Willie Derks           55 Landhorst             1:23:45  1:18:44
   9 Anny Jordans           55 Landhorst             1:24:34  1:19:30
  10 Annelies Pijper        55 Zwolle                1:29:32  1:26:55
  11 Mieneke Tempelmann     56 Ciko '66              1:29:59  1:24:23
  12 Marry van den Heuvel   51 Clytoneus             1:30:05  1:27:01
  13 Janine Hertzberger     47 Nijmegen              1:32:05  1:26:02
  14 Iteke Schouten         54 Maarssen              1:36:41  1:29:47
  15 Elise Schnitzler       56 Arnhem                1:39:38  1:35:34
  16 Tineke Voetberg        55 Hanzesport            1:40:07  1:38:22
  17 Leis Sommers           55 De Liemers            1:40:56  1:34:27
  18 Elisabeth Gies         51 Ron Clarke            1:41:12  1:32:31
  19 Vera Dikkers           55 De Liemers            1:42:22  1:35:54
  20 Therese Rozette Beekhu 48 Arnhem                1:43:37  1:38:35
  21 Dorie Maasland         50 Bennekom              1:46:04  1:41:17
  22 Francine Staatsen      49 Trecho                1:46:58  1:39:09
  23 Plony Epskamp          54 Amstelveen            1:47:54  1:39:09
  24 Henny Kruijen          54 Ciko '66              1:48:23  1:42:30
  25 Maria Verest           51 Pheidippides          1:48:46  1:43:44
  26 Joop Kempenaar         38 AV '47                2:00:16  1:53:40
  27 Dirkje Hofman          55 Oosterbeek            2:02:57  1:55:24

     B15, 15 KILOMETER
   1 Jay Sauer              72 Run2Day Arnhem Nijme    51:37    51:36
   2 Martin Lauret          71 Run2Day Arnhem Nijme    51:51    51:50
   3 Frank Reintjes         60 Run2Day Arnhem Nijme    53:47    53:46
   4 Ronald de Jonge        70 DDJ Accountants & Ad    54:59    54:58
   5 Ton Wareman            64 DDJ Accountants & Ad  1:03:51  1:03:40
   6 Bert van der Veen      62 Bacol Ventilatie (At  1:06:13  1:06:08
   7 Harry Derksen          60 Giesbers Retail Comm  1:06:21  1:02:34
   8 Jeroen Oudenhoven      61 NedSpine              1:07:55  1:07:39
   9 Pieter van Dijk        71 Fa de Hagenpoort (At  1:09:35  1:09:30
  10 Peter Nibbelke         59 Logica                1:09:57  1:08:36
  11 Bert Wilk              61 Dejima Optical Films  1:10:35  1:08:21
  12 Veerle van de Weijer   86 NedSpine              1:12:53  1:12:36
  13 Jippe Tinga            69 M. van Ommeren BV     1:13:18  1:12:12
  14 Berry Turk             62 Gemeente Rheden       1:14:26  1:10:53
  15 Steven Driever         80 CHD B.V.              1:14:33  1:12:26
  16 Casper Hellebrekers    66 DDJ Accountants & Ad  1:14:36  1:11:54
  17 George Homminga sr     52 NedSpine              1:14:36  1:13:41
  18 Jeremy Barg            74 KPS Keukens (Atag)    1:15:07  1:13:17
  19 Ronald Haverkamp       69 Gemeente Rheden       1:15:25  1:12:04
  20 Ewout van Leeuwen      51 DDJ Accountants & Ad  1:16:26  1:15:50
  21 Kees Vreke             54 Hogeschool Zeeland    1:17:46  1:13:48
  22 Marcel Kuenen          72 Gemeente Rheden       1:18:40  1:15:22
  23 Martin van Dijkhuizen  78 DDJ Accountants & Ad  1:19:28  1:16:32
  24 Marco Overijk          65 Media Markt (Atag)    1:19:34  1:15:56
  25 Alewijn Eijgenraam     82 Giesbers Retail Comm  1:19:37  1:15:43
  26 Tynis Verhoeff         62 Logica                1:20:56  1:13:28
  27 Eddy van de Weerd      73 Media Markt (Atag)    1:21:04  1:17:38
  28 Dorothé Oudenhoven     56 NedSpine              1:21:33  1:20:16
  29 Ron König              64 Gemeente Rheden       1:21:52  1:18:25
  30 Hans van Mullem        68 Dejima Optical Films  1:22:29  1:14:14
  31 Theo Fledderus         56 DDJ Accountants & Ad  1:22:35  1:16:59
  32 Chris Hekman           87 Giesbers Retail Comm  1:22:46  1:18:55
  33 Hein van de Weijer     52 NedSpine              1:22:49  1:22:31
  34 Patrick Visser         68 KPS Keukens (Atag)    1:22:56  1:20:12
  35 Jan Willem Nota        73 Bruynzeel keukens (A  1:22:58  1:15:42
  36 Ronald Waasdorp        64 ROC A12               1:23:30  1:18:34
  37 Hans Driever           53 CHD B.V.              1:23:36  1:21:22
  38 Jan Wanders            56 ROC A12               1:23:44  1:17:00
  39 Gert Bokhorst          50 ROC A12               1:24:59  1:18:16
  40 Teus Wallet            82 Bruynzeel keukens (A  1:25:21  1:18:06
  41 Derk Jan Wentink       68 DDJ Accountants & Ad  1:25:28  1:22:49
  42 Rudi van den Dries     61 Hogeschool Zeeland    1:25:31  1:21:21
  43 Roelof Groen           54 Logica                1:26:23  1:18:37
  44 Jolanda Donders        64 CHD B.V.              1:26:30  1:21:16
  45 Michiel van der Walt   65 Jongeneel(Atag)       1:26:38  1:23:55
  46 Sandra Lammertink      78 Jongeneel(Atag)       1:26:38  1:23:55
  47 Hanneke Holtslag       61 Keivit                1:26:46  1:21:31
  48 Arthur Balduk          55 CHD B.V.              1:26:46  1:21:25
  49 Herbert Könning        61 Dejima Optical Films  1:27:04  1:18:51
  50 Petra van de Berg      69 Gemeente Rheden       1:27:19  1:23:50
  51 Stefan de Nooijer      72 Hogeschool Zeeland    1:27:46  1:23:37
  52 Hetty van Harn         74 M. van Ommeren BV     1:27:58  1:26:44
  53 Martijn van Veenendaal 75 Bruynzeel keukens (A  1:28:10  1:20:54
  54 Arjan van den Haak     68 KPS Keukens (Atag)    1:28:32  1:26:09
  55 Rob Bonsma             66 CHD B.V.              1:28:36  1:24:24
  56 Cecile Bruns           70 CHD B.V.              1:28:36  1:24:25
  57 Bert Schilder          62 Fa de Hagenpoort (At  1:28:41  1:19:49
  58 Mart van de Leur       57 ABT                   1:28:47  1:22:26
  59 Lex Roolvink           57 Gemeente Rheden       1:29:41  1:26:12
  60 Erik Keizer            83 Omroep Gelderland     1:29:59  1:22:01
  61 Tim Hoogerwerf         88 Bruynzeel keukens (A  1:30:12  1:22:53
  62 Cees Verdonk           63 KPS Keukens (Atag)    1:30:27  1:28:38
  63 Bart Hempken           83 Omroep Gelderland     1:31:06  1:23:08
  64 Berry Kerkhof          68 ABT                   1:31:28  1:25:09
  65 Randy Verdonk          81 Media Markt (Atag)    1:31:30  1:27:45
  66 Jeroen Mertens         67 Media Markt (Atag)    1:31:30  1:27:41
  67 Fred Hoorning          60 Keivit                1:31:32  1:26:17
  68 Jeroen Weijers         84 ABT                   1:31:56  1:25:34
  69 Jan Kerkhof            48 ABT                   1:32:18  1:25:59
  70 Tom Garritsen          62 Gemeente Rheden       1:32:53  1:23:16
  71 Peter Vruggink         68 Logica                1:33:58  1:33:58
  72 Marijke Klement        66 Jongeneel(Atag)       1:34:15  1:31:31
  73 Jan Trienekes          83 Omroep Gelderland     1:34:18  1:26:29
  74 Dick van Ommeren       57 M. van Ommeren BV     1:34:35  1:33:25
  75 Xander Jonker          69 Fa de Hagenpoort (At  1:34:36  1:25:33
  76 Dave van de Berg       65 Fa de Hagenpoort (At  1:34:36  1:25:53
  77 Inge Jonker            67 Fa de Hagenpoort (At  1:34:36  1:25:34
  78 Martin Sparreboom      53 ROC A12               1:34:40  1:25:29
  79 T Sparreboom           87 ROC A12               1:34:43  1:25:31
  80 Rosa Oliver Betrain    66 Jongeneel(Atag)       1:34:47  1:31:58
  81 Rob Bottenberg         68 Fa de Hagenpoort (At  1:35:52  1:27:06
  82 Edwin van Vliet        67 Logica                1:35:57  1:28:08
  83 Anita Verdonk          70 KPS Keukens (Atag)    1:36:51  1:34:15
  84 Jachinta Bonsma        66 CHD B.V.              1:37:28  1:32:58
  85 Yvon van der Meer      62 Jongeneel(Atag)       1:37:48  1:35:05
  86 Tineke Maartens        80 Jongeneel(Atag)       1:37:48  1:35:05
  87 Evelien Wolf-Lievaart  69 Hogeschool Zeeland    1:38:46  1:34:50
  88 Frans Lokhorst         81 Logica                1:39:04  1:31:21
  89 Eugenie Massop         60 Keivit                1:39:30  1:34:17
  90 Hein Bisterbosch       51 Logica                1:39:56  1:34:52
  91 Frank Blees            52 Gemeente Rheden       1:40:05  1:30:28
  92 Wim Kooyman            52 Bruynzeel keukens (A  1:41:20  1:33:22
  93 Peter de Wilde         62 Fa de Hagenpoort (At  1:41:25  1:32:39
  94 Ronald Bulthuis        71 Fa de Hagenpoort (At  1:41:25  1:32:23
  95 Trees van Kempen       59 Gemeente Rheden       1:41:43  1:37:53
  96 Wilbert de Haan        68 DDJ Accountants & Ad  1:42:02  1:33:50
  97 Vera Eijsink           80 Omroep Gelderland     1:42:28  1:34:48
  98 Marc Hijdra            76 Dejima Optical Films  1:43:49  1:35:35
  99 Elga Jinkes - de Jong  54 Logica                1:44:50  1:36:27
 100 Albert Mohan           63 Logica                1:45:34  1:37:08
 101 Tjebbe Vugts           73 Gemeente Rheden       1:52:50  1:49:21
 102 Arjan Dillen           76 Fa de Hagenpoort (At  1:56:23  1:47:30
 103 Johan Doosje           63 Fa de Hagenpoort (At  1:56:27  1:47:28

     J813, 6 KILOMETER
   1 Jurrian Kooiman        98 Arnhem                  23:01    22:59
   2 Sven Haalboom          00 Veenendaal              24:10    24:08
   3 Simon Vos              98 Zwolle                  25:53    25:51
   4 Zowie ter Hove         98                         25:54    25:53
   5 Marien van der Niet    98 PAC                     26:46    26:43
   6 Tijmen Bouw            00 Apeldoorn               27:58    27:56
   7 Wouter Bohmer          99 Eindhoven               28:31    28:23
   8 Guus Jansen            02 Velp Gld                29:08    28:14
   9 Stein Endendijk        01 Hilversum               29:47    29:36
  10 Jory Wentink           98 Velp Gld                29:53    29:47
  11 Timo Heij              99 Velp Gld                29:54    29:49
  12 Thijs Agterdenbos      01 Velp Gld                30:31    30:29
  13 Joost Agterdenbos      99 Velp Gld                30:41    30:39
  14 Guus Uijen             99 AV Holten               30:43    30:30
  15 Julian Kuling          99 Velp Gld                31:04    30:46
  16 Thijmen Kok            99 Velp Gld                32:05    30:45
  17 Ferrie Hamer           01 Haag Atletiek           32:13    31:56
  18 David Kuling           02 Velp Gld                32:22    32:04
  19 Maurits Havekes        98 De Steeg                33:28    33:23
  20 Danny Witjes           00 Doesburg                33:41    32:15
  21 Dennis Neulen          01 Broekland Ov            34:14    33:48
  22 Joris Thijsse          99 Velp Gld                34:23    34:19
  23 Jelle Heuten           99 Zwolle                  34:26    34:22
  24 Freek van Pelt         98 Velp Gld                34:35    33:34
  25 Mats Abrahamse         99 Velp Gld                34:43    33:23
  26 Jack Agterdenbos       99 Bussum                  34:55    34:52
  27 Michiel van der Niet   99 Rotterdam               35:01    34:57
  28 Mats Kerver            99 De Steeg                35:28    33:14
  29 Stefan Beek            99 Velp Gld                35:48    34:28
  30 Rick de Kort           98 Velp Gld                36:02    35:03
  31 Rolf van Pelt          99 Velp Gld                36:17    34:17
  32 Thijs Endendijk        99                         36:54    36:42
  33 Rens Schoenmaker       98 Arnhem                  37:35    35:44
  34 Tom Gerritsen          01 Rozendaal               38:14    34:46
  35 Boaz Jacobs            02 Dieren                  38:15    35:12
  36 Jasper Maas            98 Arnhem                  39:19    36:13
  37 Pim Maas               01 Arnhem                  39:27    34:25
  38 Tim Huizinga           98 Hulsberg                39:55    34:48
  39 Marten Kooiman         99 Arnhem                  40:12    34:22
  40 Jurriaan Spaanstra     99 Prinsenbeek             43:05    41:33
  41 Pepijn Klop            97 Velp Gld                43:40    40:19
  42 Niels Leerkes          00 Arnhem                  43:53    38:11
  43 Stijn Wanders          99 Nieuwerkerk ad IJsse    45:32    41:35
  44 Eric Wouters           99 Spado                   47:09    46:09

     J1415, 6 KILOMETER
   1 Daniël van Deutekom    95 Arnhem                  22:37    22:37
   2 Mike Foppen            96 Cifla                   22:37    22:36
   3 Timon den Houting      95 Argo                    22:47    22:46
   4 Bart Maas              97 Ciko '66                24:09    24:08
   5 Koen Oosterbroek       95 Westervoort             25:26    25:19
   6 Marco Schurink         96 Gelre                   25:47    25:44
   7 Mike Haalboom          97 Veenendaal              27:07    27:05
   8 Menno Wanders          96 Velp Gld                27:36    27:12
   9 Sem van den Eijnde     97 Velp Gld                29:27    26:49
  10 Lennart Fuchs          96 Renkum                  30:12    27:44
  11 Jesse Jeunink          97 Gelre                   30:44    30:31
  12 Thijs van Hal          97 Helvoirt                31:13    30:17
  13 Wander Alblas          95 Renkum                  31:39    29:12
  14 Niels Regelink         97 Leuvenheim              32:43    31:52
  15 Joost Bult             95 Arnhem                  35:02    35:00
  16 Huub Krol              97 Rheden                  35:36    30:47
  17 Thomas Leerkes         96 Arnhem                  36:47    31:12
  18 Carlos Klynstra        97 Hummelo                 38:02    35:05
  19 Marc Wouters           97 Spado                   41:08    40:04

     J1617, 6 KILOMETER
   1 Jorijn de Mare         94                         19:34    19:34
   2 Tommy Staal            94 AV 56                   20:05    20:05
   3 Mark te Brake          95 Aalten                  22:05    22:04
   4 Joep Sommers           94                         22:35    22:34
   5 Freek Lier             94 Daventria               23:57    23:56
   6 Robin de Lange         94 Westervoort             24:04    24:02
   7 Max Oosterbroek        94 Westervoort             25:00    24:56
   8 Jesper Onck            95 Velp Gld                26:33    26:29
   9 Koen Kaffener          95 AV Holten               26:44    26:31
  10 Jelmer Willems         93 AV Holten               27:14    27:02
  11 Peter Jan Kok          94 Velp Gld                27:24    27:17
  12 Rens Van Essen         94 Velp Gld                29:36    29:31
  13 Tommie Wilbrink        95 Velp Gld                29:36    29:31
  14 Sven Baank             94 Dieren                  29:45    29:36
  15 Frans Wellink          94 Velp Gld                29:48    29:48
  16 Rens Beijleveld        94 Rheden                  30:19    28:46
  17 Dwayne Bouman          95 Westervoort             31:21    30:08
  18 Djohn Stienstra        94 Rheden                  32:11    30:46
  19 Jurian Wanders         94 Apeldoorn               35:38    31:41
  20 Casper van Langen      94 Rozendaal               37:07    34:08
  21 Bouke Timmer           95 Duiven                  37:17    36:02

     J1819, 6 KILOMETER
   1 Mark Hamersma          93 VAV                     21:16    21:15
   2 Maarten Kip            91 Rozendaal               27:13    27:12
   3 Sander Maassen van den 92 Arnhem                  30:00    28:31
   4 Menno Kostelijk        92 Velp Gld                30:29    27:16

     MSEN, 6 KILOMETER
   1 Luc Schout             87 GAC Gemert              18:36    18:36
   2 Guus Janssen           82                         19:32    19:32
   3 Koen Vossers              Hanzesport              19:47    19:46
   4 Erik Sanders           84 Nijmegen Atletiek       20:22    20:21
   5 Jelmer de Vries        91 Hanzesport              20:38    20:38
   6 Jelmer van Leeningen   88 Veluwe                  21:15    21:14
   7 Alex Mulders           80 Ciko '66                22:27    22:26
   8 Pim van der Eijk       91 Ede Gld                 23:50    23:46
   9 Guido Lijster          87 Eindhoven               24:56    24:49
  10 Danny Huisman          83 Tilburg Road Runners    25:36    25:13
  11 Robin Krens            86 Utrecht                 25:44    25:38
  12 Frank de Groot         83 Loopgroep Aart Stigt    25:54    25:38
  13 Reijer van Hasselaar   90 Veenendaal              26:17    26:13
  14 Dick Hakvoort          90 Arnhem                  27:39    26:42
  15 Michiel Tros           80 Arnhem                  27:46    27:33
  16 Geert Flinkert            ATV Venray              27:49    27:18
  17 Rick Hartgers          79 Arnhem                  28:00    26:52
  18 Laurens Foekens        82 Arnhem                  28:25    27:10
  19 Rob Braun              82 Heteren                 28:30    28:22
  20 Jeroen Startman        79 Huissen                 28:34    28:29
  21 Hugo Eikmans           88 Groningen               29:12    28:14
  22 Marco Huidink          78 Deventer                29:46    28:57
  23 Addis Yitbarek         81 Duiven                  29:50    27:01
  24 Robert van de Giesen   88 Velp Gld                30:03    29:10
  25 Docus Engwerda         82 Arnhem                  30:04    29:25
  26 Dimitri Wevers         80 Deventer                30:11    29:21
  27 Ramon Falasco          79 Huissen                 30:20    30:15
  28 Bart Vogel             80 Arnhem                  30:28    30:17
  29 Eelko Heuvelmans       83 Arnhem                  30:36    28:56
  30 Wessel Smits           84 Tolkamer                30:39    30:20
  31 Dimitri Marmarinos     81 's-Gravenhage           30:48    29:45
  32 Hendrik Jan Groenenboo 80 Hoogvliet Rotterdam     30:52    29:48
  33 David van Balen        80 Oosterbeek              30:56    28:18
  34 Pepijn Fokker          90 Lathum                  31:00    29:08
  35 Jurgen van der Kemp    78 Nijmegen                31:03    30:13
  36 Matthijs Bovendeur     82 Lochem                  31:05    28:33
  37 Ronald van Baalen      84 Arnhem                  31:05    27:25
  38 Erik Reitsma           90 Westervoort             31:07    29:22
  39 Frank Ligthart         83 Arnhem                  31:12    29:43
  40 Anton Aaldering        80 DE LOPER                31:19    29:52
  41 Jorik van Onna         91 Duiven                  31:39    30:28
  42 Wim Hendrikson         82 Enschede                31:56    26:09
  43 Ramon van Huet         86 Elst Gld                32:07    28:33
  44 Rik Leijenaar          80 Velp Gld                32:22    29:32
  45 Sjoerd Tjoonk          88 Velp Gld                32:30    31:00
  46 Dennis Rutten          78 Arnhem                  32:31    30:10
  47 Jorg Ploeger           89 Oosterbeek              32:54    32:14
  48 Ronald de Bruin        78 Warnsveld               32:56    30:13
  49 Ronald den Dekker      79 Argo                    33:05    32:12
  50 Jeroen Willemsen       77 Nijmegen                33:08    31:33
  51 Wienke Giezeman        82 Utrecht                 33:33    29:18
  52 Harmen Wesselius       81 Sneek                   33:39    28:34
  53 Yannick Kramer         86 Bussum                  33:40    32:45
  54 Roy Penthum            85 Scherpenzeel Gld        33:45    31:45
  55 Ruben Janssen          81 Nijmegen                33:54    31:18
  56 Lee Kirk               77 Lunteren                33:59    30:53
  57 Thomas Bronkhorst      85 Velp Gld                34:05    31:47
  58 Iwan Koster            77 Monnickendam            34:47    34:41
  59 Paul Menheere          79 Arnhem                  34:54    29:06
  60 Mike Zevenbergen          Velp Gld                35:18    34:58
  61 Gijsbert Tijsseling    88 Velp Gld                35:25    31:20
  62 Igor Bokmans           90 Oss                     35:31    34:23
  63 Hans Bouwhuis          85 Arnhem                  35:42    30:42
  64 Marcel van Loon        85 Nijmegen                35:43    32:47
  65 Reitse Eskens          78 Groningen               35:46    30:43
  66 Klaas Nekeman          85 Eerbeek                 35:52    33:28
  67 Jeroen Grasdijk        88 Westervoort             35:54    34:07
  68 Edwin Martens          85 Deventer                35:58    33:14
  69 Roel van de Graaf      83 Arnhem                  36:17    32:47
  70 Martijn Hamer          89 Velp Gld                36:21    32:22
  71 Winnie Bokmans         82 Oss                     36:48    35:41
  72 Jan Meinema            79 Arnhem                  36:51    36:41
  73 Anne Larooi            76 Stiens                  36:56    34:57
  74 Gerwin Matijssen       78 Arnhem                  37:03    31:48
  75 Erik-Jan Slijkhuis     84 Arnhem                  37:08    33:21
  76 Pim van Beusekom       87 Arnhem                  37:14    35:52
  77 Niek de Bruijn         84 Arnhem                  37:16    34:28
  78 Vincent Weijermars     81 Arnhem                  37:34    33:01
  79 Matthijs Holtrop       82 Arnhem                  37:36    34:05
  80 Rick Roelofs           82 Arnhem                  37:39    33:04
  81 Maarten Massink        81 Arnhem                  37:48    33:09
  82 Youri Schamp           82 Nijmegen                37:57    36:49
  83 Coen Braakhekke        77 Oosterbeek              38:28    36:06
  84 Robbert-jan Konieczek  79 Dieren                  39:05    33:50
  85 Frits Verhoeven        84 Nijmegen                39:06    33:47
  86 Nick Peters            86 Arnhem                  39:10    34:26
  87 Sjors Lahau            89 Velp Gld                39:21    37:37
  88 Ricardo Kok            86 Nijmegen                39:33    33:47
  89 Bert Rutten            81 Velp Gld                39:41    36:37
  90 Marcel Willems         81 Deventer                39:45    34:21
  91 Jimmy Adriaansen       79 Arnhem                  39:54    38:29
  92 Tjebbe van Eemeren     82 Enschede                40:00    35:07
  93 Jeroen Wareman         90 Arnhem                  40:32    35:58
  94 Willem Hellegers       82 Arnhem                  40:39    35:15
  95 Hans Keijzer           79 Arnhem                  40:42    35:08
  96 Joost van der Werff    78 Arnhem                  41:07    35:53
  97 Ivo Vis                78 Arnhem                  41:12    35:57
  98 Ivo Holscher           80 Enschede                42:16    37:20
  99 Danny Berntssen        78 Angerlo                 42:17    38:38
 100 Martijn Voorend        82 Arnhem                  43:03    38:35
 101 Andre Akkerman         80 Velp Gld                43:13    37:59
 102 Jeroen van Bruggen     81 Barneveld               44:50    43:14
 103 Coen Heuvingh             Dieren                  45:20    40:37
 104 Roy Vos                82 Arnhem                  45:54    40:34
 105 Bas Zandvliet          89 Dieren                  46:16    41:33
 106 Patrick van der Horst  81 Arnhem                  48:04    42:56
 107 Jeff van Zomeren       80 Buren Gld               48:40    43:52

     M35, 6 KILOMETER
   1 Melchior van de Pol    67 AV '34                  22:01    21:59
   2 Arie Owen              73 Arnhem                  22:24    22:23
   3 Martijn Mensink        74 Arnhem                  22:41    22:38
   4 Joost Klugkist         76 Nijmegen Atletiek       23:29    23:27
   5 Ewoud Moraal           75 Doorwerth               24:23    24:19
   6 Martijn Hueskes        75 Ciko '66                24:33    24:29
   7 Ali Hassan             70 Arnhem                  24:48    24:45
   8 Vincent Michielsen     75 Wageningen              25:01    24:57
   9 Martijn Visser         75 Duiven                  25:06    25:02
  10 Raymond Vleghert       68 Zevenaar                25:24    24:53
  11 Chris Gradussen        67 Duiven                  26:01    25:53
  12 John Palm              69 Duiven                  26:52    26:42
  13 Onno Wennekes          75 Arnhem                  27:08    26:45
  14 Rein van Hasselaar     70 Veenendaal              27:10    26:59
  15 Tonny Sopacua          75 Kesteren                27:15    27:12
  16 Kyrill Poelmans        75 Arnhem                  27:43    27:35
  17 Uko Post               68 Velp Gld                28:19    27:33
  18 Olaf Van Roggen        68 Arnhem                  28:37    27:31
  19 Emil Wassink           74 Doetinchem              28:56    28:06
  20 Roel Groenendaal       73 Arnhem                  29:24    29:15
  21 Erik Haalboom          69 Veenendaal              29:28    29:23
  22 Martijn Borgardijn     76 Velp Gld                29:52    29:09
  23 Kurt Isik              75 Apeldoorn               29:57    29:08
  24 M Wesselink            69 Doesburg                30:00    28:53
  25 Joris Berben           71 Velp Gld                30:13    29:55
  26 Martijn van der Vlies  70 Velp Gld                30:21    29:15
  27 Werner Sprenger        70 Velp Gld                30:54    30:47
  28 Robert Mulders         76 Arnhem                  31:00    29:08
  29 Henk-Jan Messchendorp  70 Arnhem                  31:00    30:14
  30 Alex Ackermann         74 Arnhem                  31:02    28:06
  31 Rene Oord              70 Arnhem                  31:13    30:11
  32 Robbert Schneider      67 Wolfheze                31:16    30:35
  33 Dejan Spasic           71 Nijmegen                31:30    30:25
  34 Gaby Schram            69 Velp Gld                31:45    31:23
  35 Paul de Wilde          72 Hardinxveld-Giessend    32:12    31:22
  36 Dirk de Ridder         69 Duiven                  32:14    29:04
  37 Michel Prinsen         70 Ulft                    32:14    29:09
  38 Marc van Heerde        69 Rheden                  32:24    29:39
  39 Gerrit van Ginkel      70 De Liemers              32:24    30:37
  40 Gert-Jan Messchendorp  70 Renkum                  32:28    31:08
  41 Marcel Hennekes        69 Zevenaar                32:44    31:41
  42 José A Elena Ramos     73 Dieren                  32:44    30:03
  43 Richard Baas           68 Deventer                32:58    30:14
  44 Markus Bendik          76 Arnhem                  33:33    30:33
  45 Ruben Kluit            76 Biddinghuizen           33:34    31:38
  46 Axel Sonneveld         72 Velp Gld                33:34    33:23
  47 Berry Engelen          68 Didam                   33:41    33:05
  48 Guido Peter Mols       75 Krimpen aan den IJss    33:57    32:41
  49 René den Houting       67 Argo                    34:04    32:24
  50 Richard Hommerson      71 Rozendaal               34:04    30:26
  51 Eric Bouten            70 Arnhem                  34:31    29:15
  52 Jeroen Eijssen         73 Arnhem                  34:33    33:03
  53 Jurjen Bersee          76 Rheden                  34:47    30:57
  54 Andre Walvoort         74 Velp Gld                34:53    33:29
  55 Frank van Strien       68 Bemmel                  34:55    34:33
  56 Alexander van Snippenb 73 Arnhem                  34:56    33:19
  57 Ralph Welling          69 Velp Gld                35:13    31:23
  58 Marcel Wijdemans       71 De Liemers              35:22    32:45
  59 Bram Peters            75 Velp Gld                35:25    31:59
  60 Pascal van Wijk        70 Velp Gld                35:25    31:59
  61 Marcel Teunissen       71 Elst Gld                35:27    33:14
  62 Herman Messelink       73 Enschede                35:39    30:26
  63 André Jansen           68 Lochem                  35:43    33:56
  64 Michiel Soede          75 Velp Gld                35:47    33:17
  65 Johan Leemhuis         66 Doesburg                35:58    34:16
  66 Johan Seelen           71 Rozendaal               36:01    35:44
  67 Rolf Kwakkel           68 Velp Gld                36:01    35:44
  68 Henry Wijgerse         70 Dieren                  36:08    32:57
  69 Démis Böhmer           74 Heteren                 36:51    33:30
  70 Roland Kiers           71 Velp Gld                36:58    36:36
  71 Hans Smedinga          74 Zutphen                 36:59    33:20
  72 Corné Jansen           68 Veenendaal              37:02    36:18
  73 Bart Voermans          75 Rheden                  37:07    35:10
  74 Theo Mathijssen        75 's-Hertogenbosch        37:08    33:39
  75 Martijn Endendijk      69 Hilversum               37:16    33:07
  76 Jespha Diroen          76 Arnhem                  37:17    33:42
  77 Dennis Wentink         73 Lochem                  37:18    33:06
  78 Mark van Voorst        69 Velp Gld                37:41    36:02
  79 Steven Lourens         76 Abcoude                 37:42    32:08
  80 Mico Risiglione        67 Doetinchem              37:45    33:03
  81 Marcel van Leeuwen     75 Apeldoorn               38:22    35:52
  82 Cor de Haan            68 Dieren                  38:25    35:56
  83 Robin Pillekers        70 Ammerstol               38:41    33:04
  84 Piet Steigstra         68 Valkenswaard            38:46    34:19
  85 Marcel Varenbrink      75 Deventer                38:47    36:59
  86 Johan Krijnen          73 Zetten                  38:56    35:12
  87 Ralph van Schaik       68 Velp Gld                38:57    33:34
  88 Simon Bovenga          69 Arnhem                  39:06    37:53
  89 Manfred Mensink        69 Velp Gld                39:20    33:41
  90 Xander van den Heuvel  71 Arnhem                  39:23    36:27
  91 Guus le Conge          73 Dieren                  39:28    37:02
  92 Marcel Bergsma         72 Velp Gld                39:34    38:24
  93 Peter Beekman          73 Zeewolde                40:08    38:52
  94 Ron Arns               68 Arnhem                  40:39    37:17
  95 Eric de Jong           71 Zutphen                 40:47    36:29
  96 Jean-Pierre Spalburg   70 Arnhem                  40:59    37:55
  97 Henk Wanders           67 Apeldoorn               41:03    37:06
  98 Arjan Pronk            74 Marken                  41:17    36:08
  99 Roy Oliedam            67 Duiven                  41:21    41:07
 100 Richard Wentzel        71 Renswoude               41:23    39:43
 101 Alexander Verhulst     71 Gelre                   41:31    35:36
 102 Mark Heens             71 Giesbeek                41:36    41:06
 103 Edward Vogels          70 Arnhem                  41:41    40:22
 104 Bert Jansen            68 Westervoort             42:02    36:17
 105 Arjan van de Haar      75 Veenendaal              42:15    39:28
 106 Rinze Spaanstra        67 Prinsenbeek             43:05    41:33
 107 Gaico Timmer           67 Lathum                  43:09    37:20
 108 Ids Breeuwsma          71 Velp Gld                43:37    39:51
 109 Denfert van den Berg   72 Rheden                  43:44    39:11
 110 Hendrikjan teunissen   75 Arnhem                  44:32    42:19
 111 Gerard van Tintelen    73 Buren Gld               44:52    39:31
 112 Angé van Oorschot      71 Nijmegen                45:01    39:19
 113 Marijn Timmer          70 Arnhem                  46:45    42:48
 114 Johan Baptist          72 Apeldoorn               47:01    41:23
 115 Mathieu Bouman         71 Duiven                  47:09    43:41
 116 Marcel Jongejan        74 Vlaardingen             47:59    42:58
 117 Darren Drew            73 Velp Gld                48:05    44:13
 118 Stefan van der Kolk    76 Arnhem                  48:58    43:30
 119 John Jansen            73 Wehl                    49:40    43:46
 120 Benoni Talahatu        67 Alphen aan den Rijn     50:02    47:09
 121 Ewald Weijers          70 DE LOPER                50:39    47:10

     M45, 6 KILOMETER
   1 Chris Henet               Running 2000            21:33    21:33
   2 Peter Weinans          63 Atletico '73            22:34    22:32
   3 Savio Strik            65 Nijverdal               23:02    23:00
   4 Harrie Weinans         60 Driebergen-Rijsenbur    23:10    23:07
   5 Jaap van Riet          59 Hanzesport              23:41    23:37
   6 Andries van der Wal    64 Velp Gld                23:45    23:40
   7 Marco Onnink           63 Barendrecht             24:27    24:24
   8 Sierk Spits            64 Hanzesport              25:07    25:05
   9 Leendert-Jan van der E 64 Ciko '66                25:20    25:16
  10 Hans Marsman           61 Gelre                   26:10    26:06
  11 Peter Hamersma         64 VAV                     27:12    27:04
  12 Pieter de Lange        60 Westervoort             27:43    27:39
  13 Berry Turk             62 Velp Gld                27:56    27:50
  14 Jan Jongman            66 Urk                     28:14    27:26
  15 Rembert Groenman       61 Dieren                  28:43    28:31
  16 Jeroen Suurmond        66 Arena                   28:45    27:31
  17 Ton Eikmans            60 Velp Gld                29:12    28:14
  18 Bruno Keller           63 Basel (SUI)             29:41    28:50
  19 Peter Kiers            62 Duiven                  29:46    29:38
  20 Ton van de Poll        56 Wageningen              30:32    30:25
  21 Eric Keurhorst         63 Westervoort             30:33    27:26
  22 Ruud Ewals             66 Nijmegen                30:40    30:00
  23 Albert Jansen          66 Arnhem                  30:56    30:29
  24 Theo Baljon            61 Ciko '66                30:57    30:50
  25 Wim Roelofs            61 DE LOPER                31:03    30:46
  26 Alex Sons              64 Duiven                  31:07    28:13
  27 Jeroen van den Eijnde  65 Velp Gld                31:18    28:38
  28 Geert Thuis            58 Didam                   31:20    29:21
  29 Wim Havekes            65 De Steeg                31:33    30:49
  30 Kees Krechting         58 Westervoort             31:34    28:03
  31 René Wenting           65 AVA '70                 31:44    30:27
  32 Christiaan ten Brinke  64 Aalten                  31:48    30:31
  33 Frank-Jan Vennema      58 Ciko '66                31:54    30:17
  34 Gerrie Konning         65 Didam                   32:43    32:09
  35 Bart van der Mark      66 Arnhem                  32:47    31:07
  36 Marco Schoonman        66 Brummen                 33:03    30:50
  37 Edwin van Casteren     66 Druten                  33:30    32:19
  38 Geert van Horck        63 Velp Gld                33:32    32:36
  39 Peter Distelbrink      60 Oss                     33:51    32:38
  40 Willem Martens         63 Renkum                  33:53    33:09
  41 Willem Regelink        65 Leuvenheim              34:24    33:33
  42 Sander Peters          60 Velp Gld                34:26    34:15
  43 Albert Stoter          59 Ciko '66                34:33    33:06
  44 Jan Wiltvank           59 Vriezenveen             35:18    33:55
  45 Hans Castrop           58 Rheden                  35:20    33:57
  46 Han Slijkhuis          66 Velp Gld                35:23    31:56
  47 Chris de Mey           61 Doetinchem              35:45    34:16
  48 Eric Linders           59 Oss                     35:45    34:32
  49 Joop Baaijens          63 Zevenaar                35:46    35:14
  50 Jos Wolters            57 Arnhem                  35:47    34:09
  51 Harry J C Jansen       58 Duiven                  35:49    34:34
  52 Jan Willem ten Have    62 Arnhem                  35:53    34:11
  53 Mario de Kort          65 Velp Gld                36:07    35:08
  54 Ruurd Bruijn           66 Rozendaal               36:14    35:48
  55 Lukas Konecny          62 Arnhem                  36:50    31:25
  56 Gerrit-jan Grandia     60 Bemmel                  36:50    33:42
  57 Leo van Ulden          63 Doesburg                37:17    33:06
  58 Hans Dirksen           60 Arnhem                  37:26    34:26
  59 Arnold te Raa          57 Flevo Delta             37:45    36:58
  60 Tom Aalders            62 Nijmegen                37:49    32:04
  61 Ardie van Goinga       63 Velp Gld                37:51    36:15
  62 Maarten Beinema        61 Dieren                  37:54    33:53
  63 Sander Waamelink       62 Velp Gld                37:55    33:37
  64 Frank van Deelen       61 Ciko '66                38:01    36:59
  65 John Kapteijn          59 De Steeg                38:18    35:46
  66 Pieter van Dijk        61 Renkum                  38:25    33:41
  67 Paul Klunder           60 Arnhem                  38:37    33:37
  68 Geert Smits            61 Arnhem                  39:07    34:09
  69 Peter Kok              62 Nijmegen                39:11    33:25
  70 Gerhard Slik           66 Heteren                 39:14    35:52
  71 Anton Peters           62 Westervoort             39:21    34:34
  72 Rick Otten             62 Deventer                39:37    36:36
  73 André Meijer           64 Arnhem                  40:17    35:23
  74 Ruud van Dalen         63 Hellevoetsluis          40:17    35:21
  75 Gerrit Terpstra        65 Nijmegen                40:20    37:29
  76 Ad Heijnen             57 Arnhem                  40:21    36:28
  77 Jos Stokkel            60 Huissen                 40:22    36:00
  78 Nick Bugter            57 Duiven                  40:46    37:29
  79 Paul Elbers            63 Velp Gld                40:55    39:16
  80 Ed Kerssen             57 De Steeg                41:07    36:31
  81 Marc Loeven            58 Arnhem                  41:14    37:54
  82 Jan Kerssen            64 Arnhem                  41:15    36:20
  83 Wilfred de Reus        57 Westervoort             41:29    38:11
  84 Frits Baghus           57 Nijmeegse Funrunners    41:52    39:21
  85 Wim Goedhart           60 Deventer                41:54    36:19
  86 Henk ten Cate          65 Warnsveld               41:59    39:22
  87 Willie Peters          57 Arnhem                  42:00    37:04
  88 Martin van Deudekom    59 Velp Gld                42:12    36:41
  89 Erik Schoenmaker       60 Arnhem                  42:25    40:03
  90 Wim van Beek           59 Rheden                  42:33    39:42
  91 Mark van Veghel        63 Arnhem                  42:47    37:51
  92 John Steman            64 Arnhem                  42:55    38:00
  93 Cor de Leeuw           66 Arnhem                  43:29    38:37
  94 Arnold Dolman          63 Eerbeek                 43:37    39:53
  95 Peter van Henten       60 Amsterdam               43:37    37:50
  96 Henk van Zuilekom      56 Doetinchem              43:38    40:45
  97 Roland Leenaarts       61 Velp Gld                43:44    41:00
  98 Arie cornelis Huysman  62 Arnhem                  43:47    38:12
  99 Henk Leerkes           64 Arnhem                  43:53    38:11
 100 Ben Florissen          58 Zevenaar                44:38    39:08
 101 Hans Klaassen          61 Ciko '66                44:54    41:49
 102 Marcel Bannink         63 Dieren                  45:29    40:18
 103 Danny Klaar            56 Oosterbeek              45:37    41:11
 104 Waldo de Leeuw Caupain 59 Amsterdam               46:28    41:19
 105 Gerrit Polstra         62 Doetinchem              48:35    42:38
 106 Jan van Bennekom       62 Spirit Oud Beijerlan    49:10    45:25
 107 Henk Polstra           60 Dutch Runners Gold      49:13    43:16

     M55, 6 KILOMETER
   1 Henk Bruggeman         53 DE LOPER                27:54    27:50
   2 Bert Koopmans          56 Arnhem                  30:30    30:09
   3 René Aveskamp          51 Velp Gld                32:21    31:43
   4 Hans van Duuren        50 Son                     32:54    32:14
   5 Wim Goedvolk           54 Gouda                   33:53    33:43
   6 Paul Mutsaerts         52 Hoogeveen               34:08    33:53
   7 Max de Mey             52 Zevenaar                34:22    32:51
   8 Rien ten Broek         51 Doorwerth               34:59    32:36
   9 Harry Creemers         54 Cifla                   35:48    33:00
  10 Jan Holtermann         56 Doetinchem              35:59    35:24
  11 JAN Onos               48 Nieuw-Vennep            36:08    34:56
  12 Leo Klomp              47 Beuningen Gld           36:40    36:06
  13 Bern Lauriks           53 Dutch Runners Gold      36:59    33:12
  14 Leo Lammers            52 Nijmegen                37:10    35:51
  15 Jac van Santen         53 Velp Gld                37:42    31:52
  16 Ben Bouwhuis           52 Marknesse               37:47    32:48
  17 Wim de Greeff          37 Joppe                   37:51    36:23
  18 Willem Spanjaard       49 Lichtenvoorde           38:09    34:10
  19 Theo Krens             53 Pijnacker               38:12    36:25
  20 Geert Euverman         49 Westerhaar-Vriezenv     38:24    37:18
  21 Harman Arnaud de Calav 56 Dieren                  38:25    35:56
  22 Bonny Holweg           54 Lichtenvoorde           38:58    35:50
  23 Rien Hagedoorn         49 Den Helder              39:05    34:13
  24 Michiel Grasdijk       53 Westervoort             39:05    38:30
  25 Peter van Dongen       55 Vlissingen              39:23    34:04
  26 Roland van Staveren    53 Velp Gld                39:24    38:14
  27 Dirk van der Scheer    50 Hanzesport              39:30    37:41
  28 Freek Strokappe        52 Nijverdal               39:32    33:45
  29 Van der Vooren         51 Elst Gld                39:45    37:41
  30 Cor Campschroer           Velp Gld                40:50    35:18
  31 Ferry Bergmans         49 De Liemers              40:56    37:01
  32 Martin J Zoutendijk    46 Dieren                  41:10    38:27
  33 Hennie van der Linden  48 Arnhem                  41:14    39:51
  34 Rob Wolfs              51 Dieren                  42:19    37:42
  35 Rob Buijvoets          52 Velp Gld                42:30    37:59
  36 Henk Stuurman          50 Harderwijk              42:40    36:46
  37 Robert Pieterse        42 Rozendaal               42:41    37:06
  38 René Westenberg        50 De Liemers              42:52    38:57
  39 Peter Dickmann         54 Velp Gld                42:57    42:50
  40 Romain van Hoecke      53 Scheldesport            42:59    37:22
  41 Herman de Lange        31 Velp Gld                43:14    40:56
  42 Roel Gerressen         53 Duiven                  43:25    38:34
  43 Wilfrie Koekkoek       53 Arnhem                  43:54    38:40
  44 Fons Kooymans          53 Arnhem                  43:59    39:53
  45 Dico Oprel             54 Hanzesport              44:34    40:50
  46 Nico Bakker            50 Arnhem                  44:57    40:26
  47 Joep Nijhuis           53 Arnhem                  44:57    42:33
  48 Danny Luttje           51 Ciko '66                45:14    42:10
  49 Lambert Veldhuizen     47 Duiven                  46:02    42:56
  50 Fred Driesse           52 Arnhem                  47:02    42:13
  51 Peter j m Mik          53 Apeldoorn               48:05    44:13
  52 Maarten Klerkx         52 Arnhem                  51:07    46:35

     V813, 6 KILOMETER
   1 Michele van Pelt       97 Velp Gld                33:19    32:20
   2 Seda van Faassen       98 Wolfheze                34:06    34:04
   3 Ragna van Horck        97 Velp Gld                34:37    33:41
   4 Jiska van Horck        00 Velp Gld                36:22    34:22
   5 Florine Bruijn         97 Rozendaal               36:43    36:18
   6 Sophie van Deelen      97 Velp                    38:01    37:00
   7 Inge Wouters           99 Bergen op Zoom          38:37    37:37
   8 Tijne Vogels           01 Arnhem                  40:21    39:03
   9 Luna Elena Ramos       00 Gelre                   41:10    38:28
  10 Pleun Schoenmaker      01 Arnhem                  42:25    40:03
  11 Ellen Scholten         00 Velp Gld                45:50    43:50
  12 Mandy Arns             99 Arnhem                  46:24    43:03
  13 Mariel Derks           00 laag soeren             49:19    45:02
  14 Femke Wanders          98 Nieuwerkerk ad IJsse    51:13    47:16

     V1415, 6 KILOMETER
   1 Fleur Baljet           95 Horror                  24:31    24:29
   2 Madelief Uijen         96 AV Holten               32:44    32:31
   3 Amber Heij             97 Velp Gld                34:11    34:04
   4 Eline de Roock         96 Arnhem                  36:00    35:52
   5 Arianne Aanstoot       96 Arnhem                  38:03    34:49

     V1617, 6 KILOMETER
   1 Charlotte Gradussen    94 Duiven                  29:27    29:18
   2 Anouk van Amerongen    95 Arnhem                  31:11    29:45
   3 Emma Jongman           93 Arnhem                  35:55    35:01
   4 Denise Kerssen         94 De Steeg                37:18    35:07
   5 Jessica de Cloet       93 Velp Gld                44:55    41:56

     V1819, 6 KILOMETER
   1 Monique Elfrink        93 Zevenaar                25:28    25:26
   2 Suzan van Amerongen    93 Arnhem                  34:00    32:31
   3 Iris van Osch          91 Velp Gld                42:50    38:31
   4 Loes Knaapen           92 Velp Gld                42:50    38:31
   5 Marleen Klaar          91 Oosterbeek              45:37    41:11

     VSEN, 6 KILOMETER
   1 Jip Vastenburg         94 GAC                     22:14    22:13
   2 Jacelyn Gruppen        89 HAC                     22:53    22:52
   3 Jessica Oosterloo      90 LSV Invictus            23:04    23:04
   4 Murielle Ferraye       83 Nijmegen                26:05    26:02
   5 Wietske Klomp             Nijmegen                29:05    28:33
   6 Janneke van der Veer   83 Nijmegen                29:23    28:52
   7 Sanne Niels            82 Duiven                  30:16    30:11
   8 Sandra Brachten        79 Arnhem                  30:23    30:16
   9 Rianne Nijhof          82 Hanzesport              30:47    30:27
  10 Roxanne van Stuyvenber 86 Arnhem                  31:15    30:35
  11 Geraldine Holtslag     77 Driel                   31:16    30:06
  12 Timea Corbet           89 Nijmegen                31:23    30:53
  13 Kim Bekhuis            86 Nijmegen                31:52    30:44
  14 Bianca Stolwijk        90 Woerden                 31:56    31:19
  15 Laura Beer             82 Arnhem                  31:59    31:22
  16 Ilona Krijgsheld       84 Duiven                  32:02    29:14
  17 Ieneke Voets           83 Elst Gld                32:04    30:43
  18 Irene Korzilius        83 Arnhem                  32:58    32:18
  19 Cindy Ancelin          85 Arnhem                  33:01    30:45
  20 Joanna Gladysz         88 Eindhoven               33:14    33:08
  21 Debbie Passmore        80 Velp Gld                33:21    32:53
  22 Maaike Klomp           83 Arnhem                  34:09    33:39
  23 Kim Schellekens        80 Nijmegen                34:39    34:04
  24 Joanneke de Lange      82 Duiven                  34:57    31:40
  25 Stephanie Seinen       81 Deventer                34:57    30:18
  26 Kim Kleinee            82 Arnhem                  35:10    34:36
  27 Yvette Onnekink        77 Velp Gld                35:34    34:42
  28 Patricia Wijdemans-Kei 78 De Liemers              36:01    33:25
  29 Laura Verborg          79 Arnhem                  36:23    33:43
  30 Renske Suurmond        87 Velp Gld                36:25    32:26
  31 Ellen Tiktak           85 Velp Gld                36:27    33:36
  32 Nicole Borggreve       78 Rheden                  36:31    34:25
  33 Alicia van Ek          84 Arnhem                  36:34    30:51
  34 Gitta Hooijer          83 Velp Gld                36:36    35:12
  35 Kim Biemans            79 Arnhem                  36:40    34:33
  36 Lotte Wienke           84 Velp Gld                37:00    36:32
  37 Anouk Velhuis          84 Wageningen              37:07    32:28
  38 Esmee Kramer           84 Bussum                  37:17    36:21
  39 Wendy Onstenk          83 Schiedam                37:26    35:27
  40 Caroline de Jong       77 Teteringen              37:31    34:18
  41 Marieke Mantje         85 Nijmegen                37:36    34:06
  42 Leonie Brussaard       79 Apeldoorn               37:56    36:13
  43 Sabine Veldhuis        80 Arnhem                  37:56    33:14
  44 Manon Crijns           79 Arnhem                  38:04    35:15
  45 MyraKleinendorst          Velp Gld                38:09    37:09
  46 Judith Reindersma      82 Arnhem                  38:10    35:45
  47 Lindsey van Greven     88 Elst Gld                38:14    37:30
  48 Lotte Kerssen          89 Zutphen                 38:20    36:08
  49 Nikki Sloos            86 Gelre                   38:41    36:58
  50 Carlijn Verhoeven      79 Rheden                  38:44    36:16
  51 Maaike Rutten          80 Amsterdam               38:44    34:13
  52 Merlijn Cranendonk     84 Rotterdam               39:02    37:03
  53 Agnes Spisak           85 Arnhem                  39:13    38:46
  54 Irene Degen            82 Nijmegen                39:18    35:11
  55 Carmen Berger          77 Nijmegen                39:21    38:02
  56 Miriam Gerritsen       87 Velp Gld                39:24    36:27
  57 Erin Kapaan            80 Arnhem                  39:27    38:08
  58 Hanife Ayan            85 Velp Gld                39:34    38:22
  59 Jacoline Demoed        81 Arnhem                  39:37    34:27
  60 Eva Egas               82 Wageningen              39:41    35:24
  61 Karen Kuipers          81 Deventer                39:52    36:37
  62 Karen van Norden       88 Oosterbeek              39:59    36:27
  63 Judith Hofman          86 Oosterbeek              40:04    38:02
  64 Annelies Tiemersma     86 Deventer                40:07    35:13
  65 Marloes de Lange       79 Elst Gld                40:10    38:48
  66 Ineke van Wieringen    77 Arnhem                  40:10    38:53
  67 Chantal Wennekes       79 Arnhem                  40:21    35:35
  68 Femke Homma            81 Bemmel                  40:33    37:47
  69 Annemarieke Schaap     81 Nijmegen                40:36    37:56
  70 Hanneke Albers         83 Velp Gld                40:37    37:26
  71 Lian Kamerbeek         87 Velp Gld                40:44    38:25
  72 Jorieke Verheul        84 Arnhem                  40:47    40:09
  73 Evelien van der Schuur 83 Groningen               40:47    35:46
  74 Inge Sterk             82 Arnhem                  41:22    36:13
  75 Kiona de Reus          85 Westervoort             41:29    38:11
  76 Bianca van Essen       78 Apeldoorn               41:31    36:56
  77 Leonie Pol             84 Warnsveld               41:36    38:04
  78 Inge Kamerling         80 Arnhem                  41:40    39:08
  79 Sabine de Haan         82 Arnhem                  41:46    39:13
  80 Jorine Willemsen       87 Rheden                  41:49    40:10
  81 Rosan van Beek         80 Wilp Gld                42:00    38:29
  82 Anke Boer              78 Veenendaal              42:15    39:28
  83 Suzanne Rietdijk       84 Woubrugge               42:18    37:58
  84 Floortje Walraven      79 Nijmegen                42:56    41:10
  85 Ninke Marijnissen      86 's-Hertogenbosch        43:06    37:54
  86 Sophie-Charlotte Snoei 84 Epen                    43:07    37:55
  87 Marlieke van der Eerde 86 Amsterdam               43:13    38:05
  88 Sandra Polman - Kock   85 Dieren                  43:14    39:10
  89 Annelein Huisman       83 Arnhem                  43:20    39:13
  90 Inge van Middendorp    80 Velp Gld                43:21    37:48
  91 Janneke van Dorsten    85 Arnhem                  43:44    38:02
  92 Daniellle Rietdijk     81 Woubrugge               43:46    39:25
  93 Annejet van der Laan   84 Arnhem                  44:04    40:02
  94 Jetske Plenk           81 Dieren                  44:09    41:01
  95 Carola Nieuwland       79 Dieren                  44:10    42:00
  96 Rachel Ontrop          80 Wijchen                 44:11    40:02
  97 Barbara Schlosser      77 Rozendaal               44:13    38:40
  98 Rianne Heimgartner     81 Arnhem                  44:16    40:24
  99 Justine Biesot         85 Arnhem                  44:20    41:05
 100 Wilrieke Schenning     80 Doetinchem              44:24    41:12
 101 Nancy Hermsen          79 Doetinchem              44:24    41:12
 102 Margit Kooijman        82 Amsterdam               44:28    39:31
 103 Rahma Rahoui           80 Arnhem                  44:39    40:41
 104 Anouk Jurgens          86 Velp Gld                44:50    43:14
 105 Marlies de Gast        81 Rheden                  44:56    43:13
 106 Carine Payens          84 Nijmegen                45:10    41:55
 107 Susanne Raschl         81 Arnhem                  45:25    41:34
 108 Hestia Wieman          80 Dodewaard               45:33    41:52
 109 Floor Beernink         87 Arnhem                  46:18    42:19
 110 Esther Koolmees        80 Arnhem                  46:36    42:13
 111 Marieke Geven          88 Breedenbroek            46:37    41:50
 112 Margot Hogeweg         80 Zelhem                  47:00    42:19
 113 Daniëlle Risselada     78 Arnhem                  47:26    43:39
 114 Mirjam Verschure       78 Velp Gld                48:14    42:36
 115 Merel Nieuwland        87 Arnhem                  48:30    43:27
 116 Danique Gerritsen      88 Duiven                  48:41    43:53
 117 Van Zomeren            84 Buren Gld               48:41    43:53
 118 Marije Wesselius       79 Arnhem                  48:58    43:29
 119 Marion Schilder        77 Amersfoort              49:18    44:53
 120 Lindsy Hendriks        83 Arnhem                  50:04    46:06
 121 Marianne Lindeman      87 Arnhem                  52:46    48:45
 122 Annoeska Engelhard     89 Arnhem                  52:53    49:18
 123 Nicole de Gast         83 Sneek                   53:03    51:20

     V35, 6 KILOMETER
   1 Marjon Klop            67 Velp Gld                24:25    24:20
   2 Monique Derks          67 Nijmegen Atletiek       24:27    24:24
   3 Adele Smits            67 Oldenzaal               28:03    28:00
   4 Krista Smidt           73 Arnhem                  30:11    29:55
   5 Anke van 't Klooster   70 Arnhem                  30:20    30:02
   6 Pia Bremer             68 Bemmel                  30:24    30:02
   7 Tjienta van Pelt       73 Velp Gld                31:46    31:31
   8 Maureen Balduk         70 Giesbeek                31:59    31:33
   9 Hanneke Heens          73 Giesbeek                31:59    31:32
  10 Marit Heidemann        71 Velp Gld                32:40    31:45
  11 Inge Pape              69 Velp Gld                32:56    32:40
  12 Berrit Simon           72 Velp Gld                33:35    32:52
  13 Petra Wout             67 Velp Gld                33:39    33:22
  14 Anne Marie Thus        75 Braamt                  34:32    33:35
  15 Karin Schreuder        73 Elst Gld                35:24    34:48
  16 Kathelijn Hof          73 Elst Gld                35:24    34:48
  17 Petra Wilting          68 De Steeg                35:28    33:14
  18 Miranda de Wildt       69 Giesbeek                35:56    35:27
  19 Anneke Berends         74 Velp Gld                36:02    35:14
  20 Marjolein Meijrink     71 Velp Gld                36:12    35:20
  21 Esther van Bezouwen    67 PAC                     36:21    33:53
  22 Louise Bouwman         73 Nijmegen                36:31    33:22
  23 Babette Jongman        70 Urk                     36:47    35:53
  24 Vera van Dreumel       75 Druten                  37:00    33:01
  25 Myrtle Sprenger        73 Velp                    37:19    37:09
  26 Alied van Roekel-Kamer 76 Dutch Runners Gold      37:29    35:19
  27 Patrice Kielstra       68 Elst Gld                37:36    37:28
  28 Marian Schutte         70 Druten                  37:47    33:34
  29 Eveline Berns          71 Velp Gld                38:07    35:37
  30 Fleur Meijers-Doorten  76 Utrecht                 38:10    33:30
  31 Cisca Stokkink         67 Velp Gld                38:10    37:17
  32 Patricia van der Does  67 Amsterdam               38:19    35:01
  33 Sandra Appeldoorn      74 Velp Gld                38:20    37:32
  34 Sandra Boersma         69 Westervoort             38:28    33:24
  35 Colien Jacobs-de Weerd 69 Dieren                  38:35    35:33
  36 Carla Levels           67 Nijmegen                38:38    36:00
  37 Simone Berends-Egbers  72 Giesbeek                38:51    38:20
  38 Agnes Dijkstra         74 Arnhem                  38:51    35:51
  39 Geertje de Laat        76 Arnhem                  38:54    36:30
  40 Wendy Wildeman         76 Arnhem                  38:57    36:52
  41 Simone Das             70 Arnhem                  39:19    36:13
  42 Claudia Wester         73 Arnhem                  39:24    36:27
  43 Paula Zaal             67 Velp Gld                39:31    37:55
  44 Hanneke Handelé        72 Dutch Runners Gold      39:43    37:04
  45 Soejo Boschman         67 Velp Gld                39:45    35:44
  46 Ester Evers            67 Duiven                  39:46    36:51
  47 Sandra van Vegchel     68 Velp Gld                40:03    36:42
  48 Saskia van Rhoon       76 Dutch Runners Basic     40:06    39:22
  49 Caroline Krijnen       75 Zetten                  40:10    36:29
  50 Inge Wentink           68 Lochem                  40:12    36:01
  51 Nathalie Giannakopoulo 70 Arnhem                  40:24    38:29
  52 Anneloes Witsenburg    71 Velp Gld                40:39    37:14
  53 Ester van de Kamp      73 Arnhem                  40:42    35:19
  54 Diana Lavèn            76 Rheden                  40:46    37:55
  55 Nicoliene de Vries     72 Voorst gem Voorst       40:48    36:59
  56 Mascha Roding          75 Arnhem                  41:08    37:52
  57 Marie-Louise Heitink   67 Bennekom                41:11    40:46
  58 Caroline Geritsen      69 Doetinchem              41:13    36:16
  59 Monique Stoop-Janssen  73 Dieren                  41:19    36:31
  60 Bianca Klerkx          74 De Keien                41:21    38:47
  61 Sasja Sijben           70 Oosterbeek              41:23    40:42
  62 Susanne Holtackers     67 Nijmegen                41:23    36:18
  63 Annemiek Bruininge     69 Velp Gld                41:25    36:35
  64 Kitty van Kalleveen    70 Arnhem                  41:25    39:20
  65 Suzanne Teunissen      73 Elst Gld                41:25    39:20
  66 Rowella Kuijpers       75 Wijchen                 41:29    36:01
  67 Elvira Folmer          76 Warnsveld               41:36    38:03
  68 Martine Legtenberg     70 Berg en Dal             41:42    36:38
  69 Liesbet Hoek           72 Arnhem                  41:43    37:55
  70 Karin klein Bluemink   75 Aalten                  41:53    38:46
  71 Bianca van Klooster    69 IJmuiden                42:04    38:15
  72 Mariel Derks           68 Laag-Soeren             42:05    37:48
  73 Marije Catsburg        74 Amersfoort              42:12    38:03
  74 Marielle Mijnten       72 Brummen                 42:18    38:15
  75 Linda Linders          71 Arnhem                  42:29    37:36
  76 Lilian De Graaf        67 Velp Gld                42:37    37:18
  77 Debbie Ruland          70 Veenendaal              42:39    40:20
  78 Ella Quartel           70 Velp Gld                42:41    37:50
  79 Joanne Grooten         76 Winterswijk             42:45    39:31
  80 Diana Rodenburg        71 Arnhem                  43:00    38:07
  81 Annemarie Hageman      73 Arnhem                  43:00    37:21
  82 Monique Duits          71 Velp Gld                43:01    37:21
  83 Marjoke van Kampen     69 Staphorst               43:03    39:52
  84 Karin de Jong          67 Schiedam                43:21    39:10
  85 Petra Berendsen        70 Arnhem                  43:29    39:43
  86 Carola Schmitz         68 Rheden                  43:42    41:25
  87 Ieke Salden            73 Rheden                  43:42    41:06
  88 Miranda Arendsen       71 Brummen                 43:48    39:30
  89 Sasja Wildeboer        70 Velp Gld                43:54    43:43
  90 Marjon Haijtink        71 Hardloopvereniging D    44:00    43:02
  91 Shahana Kok            73 Arnhem                  44:04    41:14
  92 Natascha Jansen        73 Arnhem                  44:05    40:02
  93 Muriel van der Does    67 Oosterbeek              44:09    40:51
  94 Suzanne Vogel          72 Dieren                  44:10    41:01
  95 Marjanka Houben-Dijkst 72 Loopschool Wim Akker    44:13    38:40
  96 Monique Derksen        70 Nijmegen                44:15    38:21
  97 Maaike Teunissen-Meima 75 Arnhem                  44:32    42:23
  98 Ariëlle de Jong        69 Velp Gld                44:35    39:02
  99 Yvonne Hinnen          67 Westervoort             44:37    38:57
 100 Ineke Derksen          68 Buren Gld               44:52    39:31
 101 Cynthia Feteris        72 Hoogvliet Rotterdam     45:14    42:51
 102 Wilma Aalders          68 Rheden                  45:33    42:58
 103 Marlise Jansen         67 Velp Gld                45:50    40:59
 104 Maaike Loeffen         75 Arnhem                  45:59    40:36
 105 Jolanda Verschure      71 Grou                    45:59    40:22
 106 Inge Tinnemans         68 Arnhem                  46:19    43:56
 107 Vera Prinsen           73 Ulft                    46:33    42:30
 108 Caren Berendsen        75 Drempt                  47:00    42:18
 109 Brigit Hogeweg         76 Varsseveld              47:02    42:21
 110 Irma Muis              70 Doesburg                47:25    44:00
 111 Karin Jongste          76 Arnhem                  47:26    43:39
 112 Carla Jongejan         72 Vlaardingen             47:59    42:58
 113 Christine Zandvliet    70 's-Gravenhage           48:02    42:14
 114 Renata Visscher        75 Veenendaal              49:05    46:45
 115 Conny van Bennekom     66 Heinenoord              49:10    45:21
 116 Simone Huiting         70 Beuningen Gld           49:12    44:57
 117 Mariska van Oorschot   73 Dutch Runners Gold      49:41    44:01
 118 Gerrie Zon             74 Leeuwarden              50:00    47:06
 119 Margriet Brouwer       66 Velp Gld                50:07    44:33
 120 Cindy Holtslag         75 Driel                   50:17    46:32
 121 Martine Scholten       72 Arnhem                  50:31    46:23
 122 Judith Hagedoorn       74 Anna Paulowna           52:13    50:03
 123 Sharida Nijskens       69 Brummen                 52:19    50:16
 124 Vivian Kunst           72 Velp Gld                53:26    48:19

     V45, 6 KILOMETER
   1 Jeanette Langeberg     64 Ciko '66                27:24    27:19
   2 Winnyfred Tersteeg     66 DE LOPER                28:20    28:12
   3 Ans Hulzebos           59 Hanzesport              28:27    28:25
   4 Liesbeth Brinkman      66 Hanzesport              28:49    28:46
   5 Marjolein Vermaas      62 Dodewaard               28:54    28:51
   6 Inge Luft              63 Driebergen-Rijsenbur    30:01    29:46
   7 Györgyi Corbet         63 Hanzesport              30:55    30:27
   8 Marianne Roelofs       63 DE LOPER                32:50    32:31
   9 Ans Zwartkruis         65 Gelre                   33:05    31:38
  10 Moniek Roijers         58 Amerongen               33:11    31:24
  11 Ineke de Roock         66 Arnhem                  33:52    33:44
  12 Annemarie Erinkveld    57 De Liemers              35:04    34:02
  13 Jacqueline van Amerong 62 Arnhem                  37:08    35:40
  14 Evelien Kleverwal      58 Apeldoorn               37:09    35:26
  15 Sine Vogel             57 Westervoort             37:13    37:03
  16 Corine ter Brugge      58 Rozendaal               37:38    35:20
  17 Liesbeth Gerritsen     60 De Liemers              37:54    33:59
  18 Annemieke van Hazendon 59 Arnhem                  38:07    36:21
  19 Marijke Theunissen     59 Velp Gld                38:11    36:26
  20 Manon Tichelaar        63 Dutch Runners Basic     38:14    37:09
  21 Heidi Touw             64 Brummen                 38:17    33:54
  22 Corry Vervoort         59 Velp Gld                38:19    34:13
  23 Nelly Takken           57 Apeldoorn               38:22    35:12
  24 Bianka Hol             64 Velp Gld                38:23    36:59
  25 Helene Banning         65 Velp Gld                38:59    38:52
  26 Mela de Gruyter        57 Heelsum                 39:03    38:15
  27 Heleen de Groot        62 Loopgroep Oudewater     40:07    35:27
  28 Annelies Garttener     62 Arnhem                  40:24    38:29
  29 Irene Reitsma          58 Huissen                 40:36    37:55
  30 Ine Horstink           57 Runners Vorden          40:44    37:52
  31 Riet van de Steeg-Hanh 59 Rheden                  40:44    35:55
  32 Evelien Tuenter        65 Arnhem                  40:51    38:46
  33 Susanne Oesterberg     63 Arnhem                  41:01    37:48
  34 Willy Sijbrandi        57 Arnhem                  41:10    37:36
  35 Hélène Stornebrink     63 Brummen                 41:24    39:08
  36 Nanny Bosman           63 Gelre                   41:32    38:07
  37 Marjo Voorhuis         60 Arnhem                  41:36    37:42
  38 Jose Rabeling          57 Veenendaal              41:50    40:17
  39 Annelies Stokkel-Roelo 59 Huissen                 41:56    37:34
  40 Marieke Krul-Otten     66 Malden                  42:28    42:20
  41 Ineke Dekker           61 Brummen                 42:50    40:47
  42 Anneke Zoet            57 Arnhem                  42:51    38:41
  43 José de Bruin          64 Almere                  43:02    37:48
  44 Elly Petri             58 Velp Gld                43:12    41:31
  45 Truus Schuurman        66 Dutch Runners Gold      43:14    40:54
  46 Lies Melchers          62 Leeuwarden              43:14    39:58
  47 Diana Engelen          65 Westervoort             43:18    38:20
  48 Petra Baaijens         64 Zevenaar                43:19    42:43
  49 Jeanette Kerssen       59 De Steeg                43:27    38:51
  50 Verboom Yvonne         60 's-Gravenhage           43:45    41:19
  51 Jannie Florissen       64 Zevenaar                44:37    39:07
  52 Jeanet van den Barg    65 Dieren                  44:43    42:01
  53 Marijke Gerritsen      66 Rozendaal               44:44    41:17
  54 Marianne Keurhorst     62 De Liemers              44:44    39:18
  55 Anita Nijhuis          56 Arnhem                  44:57    42:37
  56 Claudia Geerlings      66 Dieren                  45:20    43:18
  57 Pamela van Dam         63 Brummen                 45:32    43:16
  58 Ellen Meerdink         60 Rheden                  45:58    43:22
  59 Ineke Kester           64 Leiden                  45:59    42:03
  60 Hennie van Tent Beking 58 Dieren                  46:35    44:37
  61 Irma Dijksterhuis      64 Velp Gld                46:55    42:37
  62 Ellen Leenaarts        60 Velp Gld                47:51    45:05
  63 Wietske de Vries       66 Gelre                   48:08    43:20
  64 Marleen van der Linde  58 Halle                   49:07    44:53
  65 Sigried Herscheit      65 Velp Gld                49:14    45:46
  66 Sandra Hulshof         66 Eerbeek                 49:53    46:11
  67 Ingrid van Buuren      65 Duiven                  50:29    46:08
  68 Marlies Brandt         61 Deventer                50:44    44:52
  69 Alida Verhagen         59 Rotterdam               51:09    48:42
  70 Klara Slijkhuis        57 Creil                   51:47    47:32
  71 Wilma Peters-Bakker    58 Arnhem                  53:21    50:23
  72 Ria Tolsma             65 Loenen Gld              53:25    49:42
  73 Anja Hendriks          62 Arnhem                  55:12    51:13

     V55, 6 KILOMETER
   1 Dina Jansen            52 Arnhem                  33:50    33:47
   2 Willie de Ruiter       54 Spankeren               35:31    33:40
   3 José Heeres            55 Ciko '66                36:05    32:32
   4 Carla Kaats            56 Arnhem                  38:01    37:39
   5 Leny Heekelaar         51 Velp Gld                39:10    36:41
   6 Monique de Goede       56 Arnhem                  39:44    35:34
   7 Marie-Louisse van Dong 54 Arnhem                  40:27    35:08
   8 Simone Gödden          55 Arnhem                  41:14    36:08
   9 Ria Schoolderman       45 Eefde                   41:34    39:58
  10 Gerrie de Greeff       38 Joppe                   41:36    40:01
  11 Jeannet van Tent Bekin 52 Doesburg                42:25    40:32
  12 Ingeborg van der Meer  55 Arnhem                  42:31    39:37
  13 Els van Veelen         52 Arnhem                  42:55    38:42
  14 Wilma Kok-Vos          55 Velp Gld                43:07    39:00
  15 Monique van Schip      53 Arnhem                  44:21    40:06
  16 Emmy Monteiro          52 Nijmegen                48:12    47:08
  17 Nel Westerhout         56 Apeldoorn               48:56    44:40
  18 Marga Boss             54 Duiven                  50:31    45:06

     B6, 6 KILOMETER
   1 Erwin Heister          69 ABT                     24:06    24:03
   2 Bart Spangenberg       93 ABT                     24:26    24:24
   3 Geert Geurken          62 sportbedrijf Arnhem     24:59    24:55
   4 Marcel van den Berg    76 DDJ Accountants & Ad    25:12    24:46
   5 Tom Schouten           70 Omroep Gelderland       26:02    25:42
   6 Henk Bruggeman         53 DDJ Accountants & Ad    27:53    27:50
   7 Bernard Diks           68 Technisch Buro Pola     29:21    27:26
   8 Ben van Onna           73 Technisch Buro Pola     29:31    27:42
   9 Tom Geurken            91 sportbedrijf Arnhem     29:56    29:24
  10 Ab van den Bos         70 ABT                     31:21    29:44
  11 Casper Leemreize       70 Dejima Optical Films    31:48    29:59
  12 Toon de Ruiter         54 Technisch Buro Pola     31:57    30:05
  13 Klaas Willemsen        82 ROC A12                 32:05    28:11
  14 Toine Schinkel         62 ROC A12                 32:06    28:13
  15 Martijn Stappers       75 sportbedrijf Arnhem     32:46    31:16
  16 Walter Spangenberg     60 ABT                     33:06    31:52
  17 Henk van Valburg       55 ROC A12                 33:27    32:41
  18 Tim Tenten             83 Keifit (Atag)           33:37    29:17
  19 Piet Peeters           50 ROC A12                 33:44    32:58
  20 Klaas Jan Regien       63 Dejima Optical Films    33:52    31:57
  21 Tino Meijer            61 Dejima Optical Films    33:52    31:58
  22 Georgette Demmink      62 DDJ Accountants & Ad    34:11    34:03
  23 Ronald Witjes          73 Technisch Buro Pola     34:39    32:46
  24 Martin van der Kracht  75 DDJ Accountants & Ad    34:44    32:42
  25 Startnummer 9135          sportbedrijf Arnhem     34:56    33:19
  26 Tinus Krikke           55 DDJ Accountants & Ad    35:26    31:50
  27 Rob van Eldik          65 Technisch Buro Pola     35:32    33:34
  28 Marc Scholten          85 Nysingh advocaten-no    35:39    31:15
  29 Sabarte Gerritsen      83 Keifit (Atag)           36:00    31:30
  30 Bert Kramer            63 Inst. bedrijf Breedv    36:02    32:26
  31 Harry Haverkamp        51 Boks                    36:09    31:37
  32 Ruud Peters            71 ROC A12                 36:25    31:04
  33 Nanno van Blijderveen  71 Giesbers retail Comm    36:29    31:59
  34 Alfred Wesseling       83 Keifit (Atag)           36:29    32:03
  35 Erik de Haan           59 Dejima Optical Films    36:36    34:30
  36 Harry Klein Koerkamp   53 Boks                    36:41    32:03
  37 David van der Veer     71 Logica                  36:55    31:35
  38 Sanne de Groot         84 Giesbers retail Comm    36:58    32:27
  39 Henriëtte Schaap       67 Gemeente Rheden         37:01    36:36
  40 Jeanine Bosma          73 Gemeente Rheden         37:03    36:38
  41 Marcel Tiel Groenesteg 50 Gemeente Rheden         37:11    35:02
  42 Jacqueline Könning     63 Dejima Optical Films    37:16    35:04
  43 Guus van Kleef         57 Omroep Gelderland       37:20    33:56
  44 Loeky Kramer           69 Dejima Optical Films    37:41    35:51
  45 Lonneke Gerritsen      78 Omroep Gelderland       38:07    34:45
  46 Eric van den Berg      71 Omroep Gelderland       38:08    34:49
  47 Wilfred Brom           62 DDJ Accountants & Ad    38:10    34:30
  48 Luc Ratering           83 Keifit (Atag)           38:10    33:47
  49 Rob Koot               61 DDJ Accountants & Ad    38:10    34:31
  50 Richard Bremer         59 Logica                  38:11    32:45
  51 Zia Khosrawi           82 Logica                  38:11    32:43
  52 Nieke Hoitink          80 Omroep Gelderland       38:23    34:55
  53 Harry van de Broek     52 Boks                    38:33    33:55
  54 Edwin Huygens          65 Logica                  38:33    33:04
  55 Frans van Harwijnen    53 ABT                     38:43    36:16
  56 Liesbeth Pels          68 Giesbers retail Comm    38:47    34:17
  57 Gerrit-jan van Ingen   55 ROC A12                 38:50    36:39
  58 Rob Holtslag           83 Keifit (Atag)           38:53    38:47
  59 Yvette Taverne         76 Omroep Gelderland       38:54    35:34
  60 Suzanne Verheul        84 Dejima Optical Films    38:57    36:43
  61 Ton Nispeling          57 ROC A12                 39:02    34:57
  62 Suzanne van Doren      75 Dejima Optical Films    39:04    37:02
  63 Marieke de Boer        77 ROC A12                 39:14    37:03
  64 Jan Cees Steenmeijer   66 Inst. bedrijf Breedv    39:15    35:40
  65 Frans Ratering         72 Keifit (Atag)           39:21    34:59
  66 Gerald Petrie          66 DDJ Accountants & Ad    39:22    35:45
  67 Albert Vrijsbergen     83 Keifit (Atag)           39:23    34:54
  68 Norbert Berns          83 Keifit (Atag)           39:39    35:13
  69 Eef van Druyten        67 Omroep Gelderland       39:39    36:49
  70 Véronique Butijn       84 Nysingh advocaten-no    39:47    35:20
  71 Wim Meurs              60 ROC A12                 39:52    34:34
  72 Wout Breedveld         67 Inst. bedrijf Breedv    39:54    36:19
  73 Jarno Baank            91 Media Markt (Atag)      40:09    34:27
  74 Helga Nijland          69 Nysingh advocaten-no    40:19    35:37
  75 Jos Maree              55 ROC A12                 40:23    39:41
  76 Annemarie Uppelschoten 74 Omroep Gelderland       40:28    37:04
  77 Sven Meijer            89 Giesbers retail Comm    40:30    36:01
  78 Theo Went              59 DDJ Accountants & Ad    40:37    36:59
  79 Fred Koers             59 ROC A12                 40:53    35:43
  80 Esther Leonards        73 Technisch Buro Pola     40:57    38:59
  81 Mieke Middeldorp       54 Dejima Optical Films    41:00    39:51
  82 Marc Loeven            58 Omroep Gelderland       41:14    37:54
  83 Gerrit Boks            51 Boks                    41:18    36:33
  84 Marjolijn Lutke-Schiph 65 ROC A12                 41:39    39:43
  85 Marino Kropman         65 Dejima Optical Films    42:01    39:57
  86 Rob Arends             84 Media Markt (Atag)      42:42    36:59
  87 Joost Boks             82 Boks                    42:47    38:02
  88 Marlies Ruumpol        71 Logica                  43:06    37:39
  89 Mathijs Holtslag       97 Keifit (Atag)           43:18    38:53
  90 Marcel Verweij         68 ROC A12                 43:53    39:49
  91 Maarten Schut          79 Media Markt (Atag)      44:05    38:21
  92 Bernadette Hoogendoorn 69 Logica                  44:06    38:38
  93 Jenny Bosveld          76 Gemeente Rheden         44:26    44:11
  94 Daniëlle Spies         72 ROC A12                 44:56    39:45
  95 Meta Kok-Jager         79 Nysingh advocaten-no    45:48    41:24
  96 Paul de Bruijn         56 Technisch Buro Pola     47:25    45:28
  97 Willeke van Leeuwen    95 Inst. bedrijf Breedv    48:01    44:22
  98 Nadine van Leeuwen     92 Inst. bedrijf Breedv    48:01    44:22
  99 Daphne Betz            80 ROC A12                 49:05    47:08
 100 Steven Boersma         54 ROC A12                 50:31    45:05

                            www.posbankloop.nl