Zoek

Uitslagenlijst Crossloop Zuidwolde

Zuidwolde Dr - Zaterdag 5 mei 2012

 
M1250, CROSSJEUGD1250M
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Melanie Hofsink2002Gramsbergen6:17 
2Nikita Heuvelman2002Zuidwolde Dr6:22 
3Anne-Fleur Knol2005Hoogeveen6:39 
4Roos Flinkert2004Zuidwolde Dr6:43 
5Raechel Tol2002Zuidwolde Dr6:44 
6Fleur Gerrits2005Heerde7:38 
7Anouk Wassen2005Hoogeveen8:02 
 
J1250, CROSSJEUGD1250M
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Stefan Hofsink2004Gramsbergen5:28 
2Dylan Lucas2004Hoogeveen5:29 
3Bas Gerrits2003Heerde5:37 
4Jelmar Delsing2004Zuidwolde Dr6:07 
5Gijs Flinkert2003Zuidwolde Dr6:12 
6Marnix Prins2003Hoogeveen6:30 
 
M2500, CROSSJEUGD2500M
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Denice Lucas2001Hoogeveen12:04 
2Emma Heerenveen2001Hoogeveen12:43 
3Anke de Graaf2002De Wijk12:50 
4Marieke Kreeft Zuidwolde Dr15:23 
 
J2500, CROSSJEUGD2500M
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Remco Knol1999Hoogeveen10:16 
2Ronan Wunnink2000Alteveer gem De Wold12:46 
3Bram Jonkman2001Kerkenveld12:47 
4Frank Kikkert2000Hoogeveen15:23 
5Robin Knol2001Hoogeveen15:24 
 
D5KM, CROSSLOOP 5KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Puck de Gier1997Zuidwolde Dr20:55 
2Anouk Lindenholz1984Hoogeveen21:29 
3Milou Lendfers1974Zuidwolde Dr21:57 
4Eline Zomer1998Hoogeveen22:23 
5Jennie Braamskamp1972Rouveen23:33 
6Laura Prins1998Hoogeveen23:37 
7Chantal Huizing1999Klazienaveen24:53 
8Annemarie Wessels1969Zuidwolde Dr25:10 
9Marianne Kreeft1977Ruinen25:14 
10Marleen van Regteren1990Ruinen25:53 
11Jorien Giethoorn1984Meppel25:53 
12Ingrid Kuik1973Zuidwolde Dr26:04 
13Judith Baas1969Hoogeveen26:11 
14Alida de Graaf1971De Wijk26:27 
15Marieke Warnders1990Meppel26:49 
16Jeannette Courtz1966Zuidwolde Dr26:50 
17Femmieke Lovers1962Hoogeveen27:19 
18Tiny Tanke1947Dedemsvaart27:40 
19Hedda van de Veer1950Hoogeveen27:45 
20Jacqueline Bouwmeester1965Zwolle28:45 
21Rita Jakobs1968Hoogeveen28:46 
22Aukje Slagter1975Zuidwolde Dr28:47 
23Marjanne Katerberg1974Veeningen28:58 
24Niesje Withaar1961Zuidwolde Dr29:09 
25Janny Kooiker1965Rouveen29:24 
26Mieke Sellis1959Staphorst29:25 
27Barry Beijl1976Boschoord29:26 
28Anita Dijk1970Zuidwolde Dr30:37 
29Ilona ten Caat1986Hoogeveen31:02 
30Trijnie Fictorie1966Hoogeveen31:32 
31Annet Koobs-Zoer1977Ruinerwold31:37 
32Geertje Boelen1950Zuidwolde Dr31:44 
33Ria Duinkerken1961Zuidwolde Dr31:58 
34Paulien Diepman1970Zuidwolde Dr33:19 
35Albertha Harms1959Hoogeveen38:10 
36Marieke de Klein1979Schoonebeek40:38 
37Sira Til-Pot1958Sappemeer41:31 
 
H5KM, CROSSLOOP 5KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Erik Lindenholz1983Hoogeveen17:49 
2Arjo Koekoek1992Hoogeveen18:27 
3Alfons Batterink1978Hollandscheveld19:36 
4Theo van der Veer1954Ede Gld19:47 
5Seth van Driel1999Odoornerveen19:49 
6Hielke Brus Hoogeveen20:06 
7Horst van den Berg1963Hoogeveen20:18 
8Andre Mol1960Hoogeveen20:37 
9Martin Luteijn1969Zuidwolde Dr20:40 
10Bastian Zandbergen1995Hoogeveen20:50 
11Allard Brunsting1970Hoogeveen21:51 
12Robin Baas1997Hoogeveen21:59 
13Bert Smit1984Staphorst21:59 
14Herald Hofsink1968Gramsbergen22:00 
15Thijs Snijder1997Zuidwolde Dr22:01 
16Bas Delsing1975Zuidwolde Dr22:06 
17Jarno de Vries1974Zuidwolde Dr22:21 
18Frans Moorman1955Ruinen22:56 
19Jan Lip1949Alteveer gem De Wold23:25 
20Roelof Courtz1964Zuidwolde Dr23:36 
21Ron Spaans1973Balkbrug24:21 
22Dik Zantingh1963Zuidwolde Dr24:23 
23Reinde Boomsma Hoogeveen24:45 
24Magiel Kragten1972Zuidwolde Dr25:42 
25Patrick Meijer1992Hoogeveen25:51 
26Gertjan Ubels1969Staphorst26:00 
27Rene Meijer1968Emmer-Compascuum26:04 
28Karlo Bakker1984 26:19 
29Jorick Huizing2000Klazienaveen26:20 
30Martin Bruggeman1969Zwolle26:46 
31Ruud van Brevoort1955Zuidveen27:48 
32Peter Wenstink1959Zuidwolde Dr28:21 
33Eise van der Vegt1957Zuidwolde Dr28:36 
34Peter de Roo1958Hoogeveen28:39 
35Beijl Barry1972Boschoord29:27 
36Jan Zilverberg1968Zuidwolde Dr31:50 
 
D10KM, CROSSLOOP 10KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Henriette Pepels1968Beilen45:42 
2Gerda Willems1956Ommen46:54 
3Heidy Snijders1970Zuidwolde Dr47:18 
4Hilda Mulder Hoogeveen48:52 
5Cathy van Es-Bode1969Hoogeveen48:53 
6Marian Booijink1965Tiendeveen49:51 
7Lammieke Snijders1973Oosterhesselen53:36 
8Alex Post1975Oosterhesselen55:53 
9Harmke Schonewille1992Elim56:00 
 
H10KM, CROSSLOOP 10KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jan Scheenstra1970Zuidveen35:47 
2Gerrit Dunnink1966Steenwijk40:13 
3Henk Gerdes1985Prinsenbeek42:13 
4Theo ten Caat1964Hollandscheveld42:42 
5Dirk Koning1951Ruinerwold43:00 
6Kees Martens1983Ommen43:53 
7Niek Akerboom1971Zuidwolde Dr44:07 
8Ronald Keizer1969Zuidwolde Dr44:19 
9Edwin de Jonge1987Hoogeveen44:47 
10Anno Brandsema1955Beilen44:56 
11Roel Kleine1966Hoogeveen45:29 
12Olaf Satink1971Zwolle46:10 
13Roelof Sondaar1959Wanneperveen46:36 
14Johan Carsouw1961Zuidwolde Dr46:46 
15Robert ten Wolde1968Nijeveen47:35 
16Mark Duinkerken1966Delfgauw47:59 
17Wytze Visser1965Zuidwolde Dr48:54 
18Jacob Vonder1959Ommen49:13 
19Marcel Bakker1958Hoogeveen49:52 
20Bert Brouwer1962Hoogeveen50:56 
21Willem Zoer1950Meppel52:04 
22Marcel Oostingh1968Hoogeveen52:11 
23Frits Lautenbag1948Hattem52:24 
24Rudie Jonkman1970Zuidwolde Dr53:34 
25Henk Waninge1960Zuidwolde Dr55:10 
26Jeroen Voogt1994Hoogeveen55:49 
27Mans Veldsink1957Dedemsvaart55:50 
28Karst Schonewille1956Klazienaveen55:51 
29Erwin Venema1975Zuidwolde Dr55:54 
30Erwin Voogt1991Hoogeveen56:01 
 
D-RBR, RUN-BIKE-RUN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Ingrid Kollen1975Hoogeveen1:13:23 
2Rosa van den Biggelaar1968Anerveen1:14:41 
3Brenda Zomer1966Hoogeveen1:15:34 
4Rebecca Ramakers1980Ruinerwold1:18:12 
 
H-RBR, RUN-BIKE-RUN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Erik Kosse1982Slagharen55:06 
2Arie Reurink Balkbrug56:43 
3Bernhard Kootstra1966Dalfsen1:01:01 
4Jan-Bart Kip1981Noordscheschut1:01:17 
5Henk Jan Meier1963Hardenberg1:03:20 
6Bert Karssies1974Hollandscheveld1:04:16 
7Willem Drenth1965Stadskanaal1:07:17 
8Tonnie Rolink1962Klazienaveen1:08:19 
9Peter Leever1966Beilen1:12:35 
10Jos Karperien1961Hardenberg1:14:40 
11Koos Kip1951Hoogeveen1:15:14 
 
DURBR, DUO RUNBIKERUN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1J. Wunnink Zuidwolde1:03:02 
2Klaas Jonkman1963Kerkenveld1:03:45 
3Jan de Ruiter1975Veeningen1:07:12 
4Arie Kouwen1961Balkbrug1:08:00 
 
Wij zien u graag terug bij de Crossloop Zuidwolde op 4 mei 2013
www.loopgroepzuidwolde.nl
 
www.uitslagen.nl13-05-2012 22:07