Zoek

Uitslagenlijst Zomeravondcup 2

Utrecht - Dinsdag 8 mei 2012

 
MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Vincent Böhm1984VAV33:37 
2Marc Boes1978Hellas34:06 
3Joshua Groen1979Triathlon34:26 
4Rik Wolswinkel1977Loopgroep Aart Stigt34:31 
5Maarten Haegens1978Pijnenburg35:21 
6Gijsbert van de Vuurst1984Phanos36:03 
7Harm van Dijken1979Hellas36:53 
8Bart van de Bunt1978Pijnenburg37:11 
9Ronald Sluiter1977Hellas37:54 
10Lourens van Outheusden1986VAV37:58 
11Eric Davelaar1988VAV38:27 
12Reinier Stroo1980Hellas38:30 
13Erik Uilenhoed1983Flevo Delta38:31 
14Dies de Dreu1979Hellas39:58 
15Paul vd Voort vd Kleij1978Hellas40:41 
16Sietze Smit1978Atverni40:58 
17Hugo Zonneveld1979Hellas41:34 
18Jeroen Hijzelendoorn1985U-Track43:06 
19Ewout Sikking1985Fit45:25 
20Guus Meerhoff1985Hellas46:47 
21Ugar Bilginer1989Hellas48:25 
22Sebastiaan van den Bro1979Triathlon50:26 
 
M35, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Danny van den Ham1972Hellas34:54 
2Vincent Veldstra1976Hellas36:46 
3Koen Overmars1976Hellas37:48 
4Erik den Oude1972Pijnenburg38:11 
5Falco van Dijck1975Loopgroep Aart Stigt38:51 
6Lars van Westerlaak1972U-Track42:17 
7Edwin Bleijenbergh1975Hellas42:36 
8Martin Stolk1972Pijnenburg42:38 
 
M40, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Joop Pauw1971Hellas34:28 
2Eric Korver1969Hellas34:32 
3Gerben Zomer1971Loopgroep Aart Stigt35:23 
4Marcel Brosens1970Hellas38:07 
5Ronald Westein1969Loopgroep Bunnik39:15 
6Giovanni Dhondt1967Hellas40:43 
7Peter Borst1968Trecho40:50 
8Rob te Koppele1968Atverni41:01 
9Edwin Marquart1967Phoenix41:10 
10Kees van Zantwijk1968Hellas41:28 
11Holger Cremer1967U-Track42:20 
12John Versteeg1967Hellas44:32 
13Alain van Hoof1967Gouda47:24 
 
M45, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1JanWillem Nieboer1967Triathlon35:12 
2Ronald de Roos1965Hellas35:30 
3Hans Kruis1963Hellas36:06 
4Sicco Roukema1967Hellas36:55 
5Jacob Alkema1965Phoenix38:04 
6Florian Koopmans1967Running AP38:13 
7Wijnand van Haselen1963Loopgroep Aart Stigt38:34 
8Wytze Muijzert1964Ron Clarke39:37 
9Wim van den Heuvel1963Loopgroep Aart Stigt39:57 
10Jos Bloem1966Pijnenburg40:42 
11Marcus Bruijn1966Atverni41:54 
12Richard Voorintholt1965Pijnenburg42:17 
13John de Boer1966Running AP43:02 
14Daan Hoogland1965Hellas46:53 
 
M50, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Geert Hendriks1961Atverni37:03 
2Peter Nijssen1961Hellas37:38 
3Hans Rawee1960Triathlon38:55 
4Cees van Wengerden1960Hellas39:09 
5Adry de Klein1957Pijnenburg39:48 
6Theo van de Beek1958Pijnenburg39:51 
7Mark Groote Bromhaar1961Veluwe40:26 
8Sjaak Vervuurt1958Hellas40:48 
9Wim B. Tijssen1960Loopgroep PK41:44 
10Paul Kommeren1961Phoenix42:06 
11Stef Rasch1957Pijnenburg42:16 
12Rob Stofberg1957Clytoneus45:48 
13Ashok Jodha1959avVN46:00 
14John Bakker1960Hellas46:09 
15Paul Borgstein1959Hellas48:09 
16John van Rossum1960Atverni52:16 
 
M55, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Dirk Blom1957Clytoneus42:17 
2Ruud de Boer1955Triathlon42:30 
3Peter de Groot1954Pijnenburg43:41 
4Edgar Cukier1956Pijnenburg47:19 
5Ralph Hallo1956Loopgroep Bunnik50:32 
6Dirk Blom1957Clytoneus55:14 
 
M60, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Wim van Teutem1951Phoenix41:03 
2Frans Mocking1952Atverni41:17 
3Ros Pit1951BAV42:25 
4Hans van Megen1951U-Track43:25 
5Jan Stolker1951avVN43:44 
6Jan van der Lee1951Pijnenburg46:02 
7Jacob Brunekreef1951Hellas46:06 
8Denny Schreefel1951Atverni1:01:07 
 
M65, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Bert Streumer1945Hellas38:11 
2Fred Tap1942Hellas46:04 
3Cees Methorst1945avVN49:34 
4Pieter van Alphen1942avVN50:00 
5Hans Oostindiën1946BAV51:48 
6Cor Dorrestijn1941Hellas53:20 
7Cees Vork1936avVN55:45 
8John de Vries1943BAV58:35 
9Gijs Honing1945avVN59:07 
 
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Ilonka van den Hengel1987Hellas39:02 
2Evelien Broeke1980Triathlon40:50 
 
V35, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Annemieke Breukink1974Hellas39:59 
2Stéfanie van de Pol1977Fit55:19 
 
V40, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Agnes Schipper1968Hellas38:11 
2Esther van de Grift1968Pijnenburg49:23 
 
V45, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Anneke Stavenga-vd Meu1963Loopgroep Aart Stigt38:43 
2Lorraine Bruin1967Atverni41:21 
3Ruda van Zeijst1964Loopgroep Aart Stigt42:05 
4Hilda Brak1965Clytoneus48:20 
 
V50, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Astrid Hijlkema1960Fit52:35 
 
V55, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Gerrie den Oude1952Pijnenburg46:53 
 
V60, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Lotje Hakker1949Pijnenburg51:59 
 
VPRES, 10 KM PRESTATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Mieke van Kollenburg1983Utrecht43:50 
2C. van de Geest1977Utrecht44:24 
3Lobke Gierman1983Utrecht44:41 
4Florien Kruse1989utrecht44:42 
5Anneke de Groot1977Almere44:52 
6Joyce Tross1971De Bilt45:01 
7Yvonne Huis in 't Veld1983Utrecht46:10 
8Kristine Kofman1985Hellas46:50 
9Josien Zwanikken1986BAV47:25 
10Maike Gieling1983Utrecht48:04 
11Hanneke Roelofs1977Utrecht48:04 
12Ilana Cukier1987Amsterdam48:15 
13Jan van Zwol1961Amersfoort48:51 
14Christien Verschure1978Utrecht48:54 
15Danielle Schroder1971Dutch Runners49:56 
16Tessa Luning1987Utrecht50:39 
17Nadine Felter1976Zeist51:06 
18Nienke Kronemeijer1973De Bilt51:18 
19Sara Galle1984Utrecht51:34 
20Hubertine Hingstman1953Loopgroep Aart Stigt52:06 
21Eefje Smit1981Phoenix52:16 
22Karin Kuipers1989Utrecht52:18 
23Miranda Franchimont1965Woerden52:22 
24Annelous de Gier1986Utrecht52:35 
25Nynke Vellinga1986Utrecht53:20 
26Marion van den Wittenb1964Hellas53:43 
27Elise van Soest1983Utrecht53:44 
28Irene Drexhage1986Utrecht53:45 
29Femke Piersma1971Utrecht54:08 
30Belinda Huiden-Lammers1966BAV54:15 
31Nathalie Bleijerveld1967Baarn54:25 
32Liselore Schickendantz1977Amersfoort55:59 
33Eeke de Jong1966Amersfoort56:00 
34Wilma Middel1970Utrecht56:04 
35Marion Jansen Ketelaar1980De Bilt56:05 
36Nicolette van der Scho1970Utrecht56:48 
37Xandra Knoth1960Utrecht56:55 
38Rina van Vugt1979Soest57:05 
39Cynthia Claessens1977Utrecht57:41 
40Marjan de Jong1975Utrecht57:41 
41Van de Putte1976Breda58:03 
42Lisette Heijstee1969Atverni58:25 
43Karin van Etten1980Soest58:26 
44Elisabeth van de Hooge1968Utrecht58:34 
45Marielle Klaver1965Utrecht1:00:53 
46Jannie Sluijs1943Bunnik1:01:27 
47Linda Polhout1970Amersfoort1:02:43 
48Brenda Greidanus1970Harmelen1:14:48 
 
MPRES, 10 KM PRESTATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jeffreij Vork1989 34:30 
2Jeroen Meijer1982Hellas35:59 
3William Verheul1980Utrecht36:41 
4Ruben van Kooten Nieke1993Utrecht36:44 
5Bart In ´t Veld1978Utrecht37:20 
6Willem Gerritsen1979Wijk bij Duurstede38:08 
7Mark Kauw1984Utrecht38:10 
8René Hage1982Utrecht38:56 
9Jonah Meijburg1982Utrecht38:58 
10Mark van Oostrum1970IJsselstein Ut39:08 
11Mike Flipsen1976Utrecht39:46 
12Hans Overbeek1963Polsbroek39:51 
13Henk de Jong1967Bunschoten-Spakenbur39:54 
14Jan Kees Brouwer1961Utrecht40:22 
15Marijn Poortvliet1977Utrecht40:58 
16Koen Hijzelendoorn1993Woerden41:07 
17Bas de Ruiter1981Cothen41:11 
18Wibo Posthumus1978De Meern41:18 
19Frank Peetoom1966Utrecht41:28 
20Rob Jansen1961Utrecht41:32 
21Mats Teeuw1969Dutch Runners41:45 
22Jelle van de Poel1971Utrecht41:50 
23Jeroen Karamat Ali1974Nieuwegein41:55 
24Claudius Teijgeler1960Schiedam41:55 
25Jorrit Thiele1982Utrecht42:19 
26Koen van Meeuwen1977Hellas42:22 
27Allard Warrink1978Almere42:23 
28Wouter Peins1984Utrecht42:24 
29Ido Holtkuile1971Utrecht42:27 
30Aram van Brussel-Visse1984Utrecht42:30 
31Richard Doorduijn1974Hilversum42:43 
32M. de Boer1962Soest42:44 
33Alex van Ginkel1968Harmelen42:57 
34Paul de Ruiter1983Wijk bij Duurstede43:13 
35Gerard Agterberg1962Utrecht43:14 
36Cees Pierik1978U-Track43:21 
37Michael van Leeuwen1971Utrecht43:27 
38Nico de Bree1961Vleuten43:28 
39Leo Jansen Ketelaars1957Utrecht43:34 
40Johan Simon Hoogendoor1974Soest43:41 
41Maarten Lindenhovius1966Utrecht43:42 
42Arjen Verbree1969Loopgroep Bunnik43:44 
43Willem Vedder1969Bunschoten-Spakenbur43:45 
44Wim Faas1959Zeist43:55 
45Jeroen Grootveld1975Pijnenburg43:55 
46Henk Klok1956U-Track43:56 
47Arjen Kruithof1977Nieuwegein43:58 
48Hans Metz1965Phoenix44:04 
49Martin horstink1958Utrecht44:08 
50Michiel Hastrick1972Utrecht44:09 
51Willem Biemolt1966Utrecht44:09 
52Theo de Bruin1957IJsselstein Ut44:25 
53Geert Ramakers1966Loopgroep Bunnik44:28 
54Roel Janssens1985Utrecht44:28 
55Tjeerd Oppedijk1968de Bilt44:30 
56Johan Troost1973Utrecht44:32 
57Marco Fais1966AV '4044:39 
58René Hilhorst1965Pijnenburg44:39 
59Arjan de Bruijn Harmelen44:39 
60Jeroen Koldenhof1970Wijk bij Duurstede44:44 
61Arno Priem1960Pijnenburg44:52 
62Diederik Fontaine1977Utrecht44:53 
63Servaas Grul1962Loopgroep Bunnik44:56 
64Rijk van de Hoef1960Loopgroep Bunnik44:59 
65Bart Huttinga1981Utrecht45:08 
66Siebert Knipscheer1983Utrecht45:17 
67Wil Veldpaus1960Dutch Runners45:21 
68Sjak Okkerman1957Utrecht45:31 
69Bas Kreukniet1970Hellas45:32 
70Edwin de Wint1968Baarn45:37 
71Ernbrecht van Groesen1961IJsselstein Ut46:16 
72Eric Cats1961IJsselstein Ut46:31 
73Jesse Veenvliet1983Utrecht46:37 
74Remko Groot1973GAC Hilversum46:52 
75Gerald Horst1964Dutch Runners46:56 
76Peter Joosten1984Utrecht46:58 
77Dirk Talma1970Loopgroep Aart Stigt47:05 
78Paul Engelbrink1981Utrecht47:07 
79Michiel Boer1987Zeist47:19 
80David Karels1977Utrecht47:20 
81Ron Stam1966Zeist47:22 
82Ruud Cuijpers1989Utrecht47:22 
83Jacques Conijn1958Amersfoort47:23 
84Marco Roeland1964Fit47:23 
85Dolf Snel1951De Bilt47:29 
86Jobert Winkel1977Hellas47:35 
87Leon Oud1962Amstelveen47:38 
88Wouter de Bruijn1985Loopgroep Bunnik47:40 
89Frits de Kam1961Soest47:41 
90Ruud Ksulov1959Houten47:44 
91Dirk van de Ruit1983Utrecht47:55 
92Peter Deschamps1975Bunnik48:02 
93Hans Wortel1955Zeist48:13 
94Erwin Rebergen1968Utrecht48:27 
95Rudi de Reuver1962Utrecht48:35 
96Bas van Etten1972Utrecht48:46 
97Kees van de Bilt1963Soest48:47 
98Wijnand de Zwaan1981Hellas48:47 
99Johan van Soest1964Houten48:59 
100Harry Boerma1963Utrecht49:20 
101Gerard Krijnen1963Bunnik49:27 
102Jerry Mertens1967Baarn49:30 
103Eddy van de Weerd1967Baarn49:34 
104Henk Horst1952Eemnes49:34 
105Dirk Reedijk1959Loopgroep Bunnik49:35 
106Tjeu Otten1957Zeist49:40 
107Gert-Jan Bes1985Utrecht49:52 
108Fred Wemeijer1968Harmelen50:01 
109Jan Michielsen1973Utrecht50:04 
110Sylvain van Staveren1946BAV50:12 
111Jeroen Windt1962Utrecht50:23 
112Rinse de Valk1969Utrecht50:30 
113Jos Mascini1956Amsterdam Zuidoost50:31 
114Jacques Hazelzet1963Utrecht50:48 
115Matthieu Schenk1971Utrecht50:53 
116Gert-Jan van de Waal1987Utrecht51:00 
117John Knopper1964Soest51:07 
118Jack Groen1961Utrecht51:11 
119Nick Könitzer1967Nieuwegein51:21 
120Aad van Heel1950Pijnenburg51:24 
121René Mulder1984Utrecht51:30 
122Adrie Mulder1948Hellas51:49 
123Matthijs Limburg1976Mijdrecht51:52 
124Henny Bosselaar1949BAV51:59 
125Peter Dullaert1971Zwolle51:59 
126Arjan van Rheede1969Utrecht52:17 
127Jeroen Kooijmaten1970Zeist52:31 
128Arnoud Dokter1976Utrecht53:08 
129Gertjan Wolleswinkel1978Utrecht53:16 
130Ab Schuur Houten53:41 
131Lies Jan de Wildt1961Zeist53:43 
132Jim Terlingen1965Utrecht54:01 
133Anton Schuurman1936Amsterdam54:10 
134René Schoenmakers1957Utrecht55:37 
135Roy Vrieling1978Groningen56:22 
136Bram Willems1952Baarn56:23 
137Erik van der Vaart1956Almere56:23 
138Sven van der Wal1970's-Gravenhage56:48 
139Frans op de Weegh1957Utrecht56:48 
140Richard Singelenberg1946avVN56:58 
141Kaj Untersalmberger1965Pijnenburg57:24 
142Frans van Bragt1956Hellas57:24 
143Tim Burgers1981Utrecht58:29 
144Willem Addink1955Nieuwegein59:31 
145Karel Drexhage1949Utrecht59:56 
146Roy Buis1958Amsterdam1:02:54 
 
VSEN, 5 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Saskia Wijland1986Fit21:30 
2Joke van Woudenberg1990Maarssen26:34 
 
V35, 5 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Tatjana Cernochova1976Hellas20:08 
 
V45, 5 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Inge Dijkman1957Loopgroep Aart Stigt21:37 
2Marijke Kroon1959Phoenix22:17 
3Margret de Weerd1966GAC Hilversum22:36 
4Carla van Lint1960Ron Clarke23:53 
 
V55, 5 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Ans van Veenendaal-Koc1953Loopgroep Aart Stigt22:45 
 
MSEN, 5 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Maarten van Ommen1980Phoenix16:29 
2Arnold Vreeker1989Trias16:43 
3Marijn de Jonge1987Hellas17:06 
4Niels-Peter Foppen1985Loopgroep PK17:27 
5Sven Duits1978Triathlon17:33 
6Kasper Kerver1983Phoenix17:49 
7Jordin Bijstra1995Zuidwal18:33 
8Maarten van Vulpen1981Loopgroep Bunnik18:49 
9Joric van der Kolk1981Hellas19:07 
10Martijn Estor1978Phoenix20:40 
11Tim van Enk2000Phoenix20:51 
 
M35, 5 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Boudewijn Happé1969Atverni19:29 
2Paul de Vries1975Fit19:55 
 
M45, 5 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1André Knop1962Loopgroep Aart Stigt20:45 
2Bert van Eijk1958Phoenix21:26 
 
M55, 5 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Azelarab Alj1952avVN23:18 
2Albert Doelwijt1953Loopgroep Aart Stigt23:31 
 
VPRES, 5 KM PRESTATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Joyce Vrijenhoek1986Utrecht19:48 
2Marièlle Klaassen1989Utrecht23:03 
3Agien Bouwman1978Loopgroep Bunnik24:06 
4Evelyn Velema1959Loopgroep Bunnik24:41 
5Wietske Brouwer1996Utrecht24:57 
6Dieta Kruise1972Bunnik26:01 
7Lisa Brandenburg1999De Bilt26:32 
8Femke Brouwer2000Utrecht26:33 
9Marieke vd Meulengraaf1978Loopgroep Bunnik26:38 
10Amerens Vredenberg1963Utrecht27:02 
11Sonja van den Brink1960Loopgroep Bunnik27:19 
12Fiona van Riet1970Utrecht27:37 
13Lara Witte1994Utrecht27:42 
14Jannie de Vos1955Zeist28:33 
15Nelly Hoofs1956Fit28:33 
16Jeane Jansen Ketelaars1957Utrecht30:58 
17Rini van Blokland1964Phoenix31:59 
18Marga van Haren1962Utrecht35:06 
19Miranda van Woudenberg1966Maarssen35:06 
20Ceciel Kroeze1953Phoenix37:34 
21Joska Bloedjes1990Heemskerk41:08 
22Melissa Ranselaar1993Lopik41:08 
23Maaike Slabbens1953Muiden47:51 
24Danique Nisren van den1995Utrecht47:51 
 
MPRES, 5 KM PRESTATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jop Jeepen1987Utrecht17:19 
2Ferdinand Oldeman1982Utrecht18:07 
3Gerard Hueting1975Utrecht18:09 
4Gerben de Graaf1973Utrecht19:36 
5Piet Peiren1971Utrecht20:12 
6Steven van Vulpen1986Loopgroep Bunnik21:01 
7Ed van den Brink1965Houten21:23 
8Michiel Brouwer1963Utrecht21:45 
9Louis Rutten1958Atverni22:42 
10Hans van Wiggen1964Loopgroep Bunnik23:00 
11Bob van de Sluis1990Utrecht23:02 
12Klaas Dolsma1968Veenendaal23:35 
13Arnout Boer1973Hellas23:45 
14Tijn Ponjee1977Utrecht23:58 
15Arjan Pathmamanoharan1973Phoenix24:29 
16Jan Zuurhout1962Nieuwegein25:00 
17Charles Piket1944De Bilt25:04 
18Falco Zoutewelle1991Papendrecht25:20 
19Theo Vork1938Utrecht25:49 
20Rob Arbon1963Hilversum26:04 
21Robert Gieling1982Utrecht26:09 
22Tomas Hanedoes1984Utrecht27:17 
23Koos Walrave1947Loopgroep Bunnik27:20 
24John van Woudenberg1964Maarssen31:16 
25Piet Koenheim1948Utrecht43:31 
 
definitieve uitslag
 
www.uitslagen.nl20-05-2012 22:45