Zoek

Uitslagenlijst Koninginneloop Beilen

Beilen - Dinsdag 30 april 2013

 
V-TM7, JEUGDLOOP 800M
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Rishani- Nagalingam2005CBS De Schutkampen3:31 
2Yara de Boer2006Exmorra3:45 
3Silvana Jager2006OBS Harm Smeenge3:47 
4Danielle Schaab2005Meppel4:12 
5Britt Rozeboom2005OBS Harm Smeenge4:16 
6Floor de Kloet2005OBS GA de Ridder4:22 
7Fleur Wanders2005Hoogeveen4:23 
8Pien Snoeken2006Ruinen4:28 
9Ilse de Weerd2007Dwingeloo4:30 
10Noa de Boer2008Exmorra4:32 
11Lotte de Kloet2008OBS GA de Ridder4:33 
12Mare Raven2006OBS GA de Ridder4:45 
13Laura de Haan2007Noordscheschut5:06 
14Roos Bijlsma2005OBS Harm Smeenge5:16 
15Laura Sikkenga2007CBS De Wegwijzer5:26 
16Iris Oostra2007OBS Harm Smeenge5:40 
17Eva-Sofie Elferink2008Veenhuizen5:44 
18Mandy Steen2007CBS Prinses Beatrix5:57 
19Lieke Snoeken2010Ruinen6:16 
 
M-TM7, JEUGDLOOP 800M
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Sten Oosting2006CBS De Eshorst3:24 
2Jari de Ruiter2005Assen3:30 
3Mart Oosting2006CBS De Eshorst3:43 
4Fabian Stobbe2005OBS Harm Smeenge4:10 
5Joas de Ruiter2007Assen4:19 
6Roy van Ittersum2006OBS GA de Ridder4:25 
7Marne van der Kooi2007Burgum4:47 
8Jort Abbes2006CBS De Eshorst4:53 
9Jesper Wanders2007Hoogeveen4:54 
10Stijn Kerssies2007CBS De Eshorst5:13 
11Shane Oostra2007Beilen5:28 
12Nout Abbes2008CBS De Eshorst6:33 
 
V8-10, JEUGDLOOP 1350M
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Britt Roos2003Ruinen5:07 
2Anniek Vissers2005Nijmegen5:30 
3Colet de Ruiter2003CBS De Wingerd5:47 
4Dione Schipper2004Steenwijkerwold5:49 
5Noémi Hemmes2003CBS De Wingerd5:50 
6Liset Haveman2002OBS Harm Smeenge5:51 
7Marit de Jonge2003OBS GA de Ridder5:58 
8Iris Dekker2002OBS Harm Smeenge6:05 
9Nina Kort2003CBS De Wegwijzer6:12 
10Marije de Weerd2004Dwingeloo6:32 
11Ilse Kort2003CBS De Wegwijzer6:34 
12Sascha Steen2002CBS Prinses Beatrix6:37 
13Sarmia -Nagalingam2002CBS De Schutkampen6:43 
14Rachel van Ittersum2003OBS GA de Ridder6:45 
15Hannah Gritter2004OBS GA de Ridder6:52 
16Josien Prent2005Ruinen8:17 
 
M8-10, JEUGDLOOP 1350M
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Julian Jager2003OBS Harm Smeenge5:03 
2Stijn Vissers2003Nijmegen5:05 
3Marrin Strijker2004CBS De Eshorst5:09 
4Mark Wanders2002OBS Harm Smeenge5:31 
5Boris de Vries2002CBS De Wegwijzer5:33 
6Jort Oosting2004CBS De Eshorst5:43 
7Daan Pieters2003OBS De Zuiderenk5:52 
8Giel Kerssies2004CBS De Eshorst5:53 
9Tom Bouwknegt2004Hoogeveen6:01 
10Aljen van Veen2004OBS Harm Smeenge6:01 
11Boudewijn Bus2003CBS De Wingerd6:06 
12Jochem Schaab2003Meppel6:19 
13Olivier Bus2004CBS De Wegwijzer6:28 
14Sander Schreur2003OBS De Bosvlinder7:05 
15Wytse-Jan van der Kooi2003Burgum9:07 
 
11-13, JEUGDLOOP 1350M
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Joëlle de Ruiter2001CBS De Wingerd4:49 
2Wianne Schipper2001Steenwijkerwold5:01 
3Robin Prent2001HAC '635:17 
4Anniek Mos2001Ruinen5:23 
5Zwanique Snoeken2002Uffelte6:29 
6Dominique Hemmes2001CBS De Wingerd7:02 
7Lara Schreur2000OBS De Bosvlinder7:16 
 
11-13, JEUGDLOOP 1350M
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jan Bouwknegt2000Hoogeveen4:33 
2Arish Strijker2001CBS De Eshorst4:56 
3Jasper Middag2001Wapse4:59 
4Ivo van Ewijk2002OBS De Bosvlinder5:05 
5Sander Middag2001Wapse5:20 
6Julian de Jonge2000OBS GA de Ridder5:38 
7Bas Middag2000Wapse5:45 
8David de Vries2000Westerbork6:13 
 
VO-V, JEUGDLOOP 2700M
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Marit van der Schaaf2000Leek10:35 
2Danique de Ruiter1999Bovensmilde10:48 
3Annick Raven1998Beilen11:39 
4Sanne Otten1998Dedemsvaart12:07 
5Isa Bruggink1998Dr Nassau College12:29 
6Iris Haveman1999Beilen12:55 
7Sophie Prent1998ruinen14:43 
 
VO-M, JEUGDLOOP 2700M
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Bart vd West1999CSG Beilen9:46 
2Samuel Hofman1999HAC '639:49 
3Stefan Eefting1999CSG Beilen10:04 
4Jarin van de Kooi2000Burgum10:18 
5Matthijs Boer1999CSG Beilen10:30 
6Melvin Braam1998Beilen10:45 
7Gerben Hofman1998Dr Nassau College10:50 
8Ramon Wanders2000Beilen12:05 
9Bryan Cuterus1998Dr Nassau College12:19 
10Stefan Schaab2000Meppel12:30 
11Vincent van Houten1997Dr Nassau College12:33 
 
V SEN, KON. LOOP 5KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jessica Oosterloo1990LSV Invictus17:50 
2Sandra van Strien1974Lionitas18:57 
3Saffira Kiewiet1987Groningen Atletiek19:07 
4AnneSophie Kok1986De Sperwers19:21 
5Marleen Popken1999Exloo20:28 
6Hermien Koerts1974HAC '6320:45 
7Denise Brouwer1993Vitalis21:53 
8Jannie de Jong1983Wapse23:10 
9Chantal Huizing1999Klazienaveen23:22 
10Geesje Nijmeijer1996Oldemarkt24:18 
11Marlous Tol1993Beilen24:24 
12Mariëlle Veldwijk1987Heerde27:08 
13Janine van de Waerdt1978Assen27:45 
14Heleen Steenge1988Almere27:45 
15Herma Fikse1977Oene27:49 
16Nienke ten Brinke2000Linde Dr27:58 
17Karin Henlaar1981Beilen28:42 
18Annet Zwiep1978Beilen29:03 
19Hanneke Schaab1977Meppel29:08 
20Alinda Oosting1984Beilen33:04 
21Erica Schotman1992Smilde34:39 
22Marieke Scheerooren1999Westerbork34:58 
 
V 40, KON. LOOP 5KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Laura Batterink1970Westerbork20:12 
2Cathy van Es-Bode1969HAC '6320:43 
3Hilda Mulder1969HAC '6321:32 
4Yvonne Kamies1969De Sperwers21:34 
5Jeanet Roos1970HAC '6322:17 
6Anja Bennink1965HAC '6322:53 
7Geke van den Heuvel1963Loopgroep Beilen23:24 
8Reina Wijnia-Kwant1956avVN24:06 
9Ria Modderman1962Assen25:22 
10Adri Sluis1960Start '7825:36 
11Gea Lamberts1966Loopgroep Beilen25:52 
12Jolanda de Melker-Oost1971Beilen25:59 
13Wytske van der Kooi1972Burgum26:20 
14Sumathy - Nagalingam1971Smilde26:25 
15Annelies Schipper1969Steenwijkerwold27:32 
16Karin Mulder1963Hoogeveen27:40 
17Erna ten Brinke1968Linde Dr28:00 
18Trijnie Fictorie1966Hoogeveen28:07 
19Kim Hofman1973Ruinen28:51 
20Gerrie Hoiting1957Appelscha29:10 
21Thea Hendrikse1964AAC '6129:48 
22Alberta Boerma-Wiersma1965Loopgroep Beilen31:04 
23Marjanna Bremer1966Pesse31:10 
24Annet Feenstra1963Drachten31:14 
25Marie-José Klaver1969Westerbork31:16 
26Antje Huisman1967LSV Invictus31:42 
27Hennie Bruggink1959Smilde31:45 
28Harriet Drenthen1970Loopgroep Beilen35:05 
29Grietje van't Klooster1964LSV Invictus35:29 
 
M SEN, KON. LOOP 5KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Tom Hendrikse1998AAC '6116:21 
2Paul Geerstma1985Lionitas16:26 
3Jasper Mulder1990Joure16:29 
4Leon van der Lans1986Stuifzand16:49 
5Arjo Koekoek1992HAC '6317:49 
6Ids Tuinstra1992SISU17:57 
7Alfons Batterink1978Hollandscheveld17:58 
8Bas van Beek1975Cialfo18:03 
9Jerry Duinkerken1976AAC '6118:32 
10Dick Wobbes1992Lionitas18:39 
11Dirk van Faassen1997Beilen18:46 
12Bas Krom1993Groningen18:51 
13Erik Schippers1979Lionitas18:55 
14Alex van den Bos1993Beilen19:31 
15Rowan Veenhuizen1998AAC '6119:48 
16Robert Modderman1992Groningen19:52 
17Mirko de Boer1997Beilen21:08 
18Roeland te Velde1984Hoogeveen21:12 
19Jaron van Veen2001Beilen22:06 
20Martin Oldenkamp1991Beilen22:37 
21Simon de Vries1998Westerbork22:37 
22Remco Deelstra1995Bovensmilde22:52 
23Jorien Heegen1996Beilen22:59 
24Sander ten Oever1996Beilen23:00 
25Gerald Haandrikman1994Beilen23:00 
26Bennie Smit1976Hoogeveen23:15 
27Roy Moes2001Smilde23:23 
28Erik Abbes1973Loopgroep Beilen24:13 
29Tijmen Altena1990Assen24:24 
30Erik Rijnders1975Vroomshoop24:27 
31Jorick Huizing2000Klazienaveen24:37 
32René Kamphuis1974Beilen24:40 
33Frans van Staalduinen1975Beilen25:10 
34Jasper Wortel1998Westerbork25:27 
35Lars Boerma1996Beilen26:34 
36Arno Beuving1985Beilen27:46 
37Nils van de Waerdt1977Assen27:46 
38Robert Haandrikman1999Beilen28:43 
39Wolter Freerk Nijmeije2000Oldemarkt34:29 
 
M 40, KON. LOOP 5KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Ronald de Jong1970Ciko '6617:14 
2Jan ten Cate1960HAC '6317:36 
3Jappie Doller1965Friesland17:55 
4Jack de Jonge1969Loopgroep Beilen18:16 
5Gertjan de Haan1970HAC '6318:49 
6Rob Hendrikse1962Assen18:59 
7Jan Uiterwijk1958Loopgroep Beilen19:27 
8Jacco ten Zijthoff1969HAC '6319:29 
9Jan Roeles1962Loopgroep Beilen19:34 
10Willie Kiewiet1957Lionitas19:56 
11Andre van der Kooi1973Hoogeveen20:00 
12Bert de Ruiter1967Bovensmilde20:17 
13Klaas Jan van der Kooi1968Burgum20:30 
14Berrie Schipper1963Steenwijkerwold20:39 
15Jan Lindemulkder1969Beilen20:59 
16Frans Raven1969Beilen21:09 
17Jan Willem Oosting1965Loopgroep Beilen21:12 
18Roel Kleine1966HAC '6321:14 
19Peter van Ittersum1972Beilen21:36 
20Klaas Jonkman1963Kerkenveld21:41 
21Harry Vos1966Westerbork21:58 
22Jan Roelof Hofman1971HAC '6322:29 
23Dik Zantingh1963Zuidwolde Dr22:48 
24Domien Mulder1960Friesland22:58 
25Jan de Vries1961Westerbork23:51 
26L Hadders1968Ruinenpesse24:13 
27Alfred van Veen1968Beilen24:15 
28Lucas Mulder1958Hoogeveen24:23 
29Harry Sloots1967Elim24:44 
30Winston Moes1972Smilde24:55 
31Jan van der Lans1952HAC '6324:58 
32Tjerk Tuinstra1957SISU25:33 
33Gerrie Bijl1967Runners Stadskanaal26:09 
34Gert Vos1969Westerbork26:26 
35Bert Mos1957Beilen26:29 
36Erik Wabeke1957Beilen26:37 
37Jan Krol1957Loopgroep Beilen27:44 
38Eddy Nieuwenweg1969Assen28:05 
 
V SEN, KON. LOOP 10KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Mariska Kramer1974Friesland34:59 
2Yvonne Kassenberg1974Lionitas36:38 
3Annemieke de Lange1989Vitalis38:33 
4Ine Snoeken1978HAC '6340:27 
5Carin Heutinck1981Runners Stadskanaal43:52 
6Karen Koopman1979Groningen46:28 
7Marije Eferink-Gemser1973Veenhuizen47:51 
8Esther Wietzes1980AAC '6148:42 
9Renate van Dop1974Westerbork52:14 
10Monique May-Hoogeveen1983Ter Apel52:27 
 
V 40, KON. LOOP 10KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Bertha Bruggenkamp1968Lionitas40:11 
2Petra Faber1970SV Veendam41:08 
3Annelies Vrancke1970Exloo44:37 
4Adrie Hartholt1964LSV Invictus47:45 
5Inge Wulffde1966Leeuwarden49:26 
6Marry Nederhoed1962Beilen49:55 
7Ella van den Berg1963LSV Invictus50:45 
8Ina Wolters1965Beilen53:52 
9Henny Steenbergen1956Loopgroep Beilen55:54 
10Annelies van Strater1972Oegstgeest56:33 
 
M SEN, KON. LOOP 10KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Geert Tuinstra1990SISU32:55 
2Willem de Boer1977Lionitas34:00 
3Wouter Luinge1993SV Veendam34:23 
4Robert Huisjes1979AAC '6134:58 
5Jan Stuursma1987SV Veendam35:01 
6Henty Rutgers1977Noordscheschut36:01 
7Edward Hilgenga1980Harlingen37:12 
8Bert JAn Wever1976Onstwedde37:44 
9Andreas van Scherpenze1978Almelo38:18 
10Ad van Erp1986Aquilo38:21 
11Richard Kort1978Zwiggelte40:51 
12Marnix Schaab1977Meppel41:38 
13Dennis Nijstad1975Elim42:52 
14Jurrien Rijlaarsdam1997LSV Invictus44:07 
15Roy Grotentraast1979Hoogeveen45:01 
16Richard Hulzebosch1975Beilen47:22 
17Eelco Zomer1986Zwolle48:40 
18Roberto Lijkendijk1982Hoogeveen49:24 
19Dennis Rouw1978Groningen50:34 
20Stan de Groot1997Beilen50:46 
21Sjoerd Haddering1992Buinen52:39 
 
M 40, KON. LOOP 10KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Robert Willemse1968Rotterdam Atletiek33:01 
2Martin Veenhuizen1969Tynaarlo34:47 
3Harry Wiersma1972Lionitas35:27 
4Ludy Timmer1969AAC '6135:40 
5Adriaan Huisman1964LSV Invictus36:54 
6Jannes Dolfing1968Westerbork37:10 
7Gerard Dunnink1966Steenwijk37:49 
8Siem Hiemstra1966LSV Invictus37:51 
9Sean Patrick Roos1971HAC '6337:53 
10Frits Faber1967SV Veendam38:49 
11Harry Faber1970SV Veendam39:21 
12Harold Dijkstra1970Gieten39:45 
13Douwe Weima1963Nijverdal39:50 
14Pieter Stegeman1963Loopgroep Beilen39:55 
15Arjan Tigelaar1965Smilde40:26 
16Frank Ottenhof1968Loopgroep Beilen42:00 
17Harry Luinge1959SV Veendam42:40 
18Prphan Butthong1967Assen43:06 
19Marco Bakker1973assen43:45 
20Herman Gort1944Hoogeveen43:50 
21H Bakker1967Runners Stadskanaal43:52 
22Jeroen Stobbe1972Beilen44:41 
23Rene Lammerts van Buer1971Westerbork44:48 
24Marten Leistra1964Beilen45:01 
25Wim Onnes1957Beilen46:03 
26Arend Stevens1960Westerbork46:09 
27Klaas Haveman1958Loopgroep Beilen46:25 
28Harmen Gelling1969Groningen Atletiek46:32 
29Jannes Bouwmeester1954Loopgroep Beilen46:34 
30Tammo Bijmolt1967Loopgroep Beilen46:36 
31Frits Michiels1964Westerbork46:41 
32Lambert Veldman1958HAC '6346:43 
33Lieuwe Dijkstra1951LSV Invictus46:51 
34Jaap Veltman1959Ruinerwold47:11 
35Pieter de Jong1959Oosterwolde Fr47:38 
36Arjan Bijlsma1969Beilen47:42 
37Peter de Boer1959Loopgroep Beilen48:02 
38Henk Daling1946HAC '6348:17 
39Mans Veldsink1957Dedemsvaart48:20 
40Henk Willems1962Beilen48:48 
41Klaas Tielken1972Westerbork49:06 
42Jan Gritter1968Loopgroep Beilen49:35 
43Mark Kerssies1972Hijken50:30 
44Theun Zondag1958Loopgroep Beilen50:31 
45Jos Platzer1962Beilen52:00 
46Aat vd Berg1962Loopgroep Astrea52:03 
47Henk de Groot1962Beilen52:12 
48Michel Drost1967Pesse52:44 
49Jan Nijmeijer1953Oldemarkt54:16 
50Anton Modderman1958Assen54:17 
51Johan Roerink1960Beilen54:31 
52Handrik Jan Smit1951Beilen55:22 
53Klaas Bronsema1957AAC '6155:51 
54Bram Gonlag1971Beilen57:31 
55Gerrit Tijkendijk1958Hoogeveen57:51 
56Ben Reuvers1943Assen59:30 
57Roel Kwint1939AAC '611:04:30 
 
Gem Midden-Drenthe, NAM, Univé Midden-Drenthe,
Oosting Makelaars, Inducon, De Lange Natuursteen,
Lasbedrijf HGB, Jumbo Mulder, Bloemenpalet,
Fysio Centrum Beilen, Run2Day Hoogeveen.
 
Dank voor de gastvrijheid: Korfbalvereniging Vitesse Beilen.
Tot ziens volgend jaar! www.loopgroepbeilen.nl
 
www.uitslagen.nl15-05-2013 21:06