Zoek

Uitslagenlijst Dom Verdan Loop

Reutum - Zondag 9 juni 2013

 
MANNE, 5 KM HARDLOPEN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Rick Zuithof1998Albergen19:36 
2Bob Egberink1990Oldenzaal20:33 
3Rob Bruns1966Harbrinkhoek21:06 
4Willem Lansink1998Albergen21:58 
5Ivo Schreven1972Reutum22:05 
6Albrecht Baan1972Reutum22:30 
7Stijn Lammerink1992Haarle gem Tubbergen22:43 
8Tom Vleerbos1972Albergen23:54 
9Max Wolbers1998Albergen24:11 
10Jan Steggink1971Reutum24:18 
11Dennis Evertman1980Oldenzaal24:18 
12Niels Bossink1979Oldenzaal24:58 
13G. Aarnink Reutum26:03 
14Mark Lokotte1980Reutum28:33 
15Jurrian Bruns2001Harbrinkhoek28:54 
16Jan van der Zande1937Oldenzaal31:58 
 
VROUW, 5 KM HARDLOPEN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Karin Oude Nijeweme1984Oldenzaal22:15 
2Kirsten Vleerbos1974Albergen23:54 
3Anita Kamphuis1975Reutum24:18 
4Sharon Kuipers1971Reutum26:09 
5Florien Deterink1991Reutum26:47 
6Kitty Wigger1976Denekamp27:22 
7Britt Holsink1999Reutum27:25 
8Karin Engbers1990Ootmarsum28:00 
9Anouk Brunninkhuis1987Ootmarsum28:06 
10Jette Brunninkhuis1993Borne28:08 
11Kim Brunninkhuis1989Reutum28:08 
12Karin Wolbers-Ikink1968Albergen28:09 
13Marga Rekers1973Reutum28:55 
14Kitty Frielink1976Fleringen28:55 
15Angela Deterink1979Reutum28:56 
16Petra Nijhuis1972Tubbergen29:46 
17Mariet de Rijk1985Oldenzaal30:01 
18Nicole Jansen1971Harbrinkhoek30:19 
19Patricia Tijink-Ansink1973Denekamp30:27 
20Yvette Hesp1968Almelo30:30 
21Liselot Alberink1974Harbrinkhoek31:21 
22Judith Bakhuis1972Harbrinkhoek31:21 
23Nicole Bolscher1970Tilligte31:45 
24Jacqueline van Barneve1979Tilligte31:45 
25Bertine Lokotte1973Tubbergen32:19 
 
MANNE, 10 KM HARDLOPEN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Marc Raanhuis1969Hengelo Ov39:10 
2Tonnie Bruns1957Ootmarsum39:26 
3Anton ter Elst1967Hengelo Ov39:47 
4Jan Aarnink1993Nutter40:29 
5André Oude Vrielink1963Vasse41:48 
6Thomas Wigger1988Tubbergen43:04 
7Hans Punt1958Oldenzaal43:05 
8Harry uit het Broek1959Weerselo43:50 
9Johan de Bondt1970Enschede44:13 
10Frank Droste1969Reutum44:19 
11Herman Oude Nijeweme1959Enschede46:08 
12Paul Meijer1966Albergen46:12 
13Frank Rekers1969Albergen46:12 
14Arjan Kreuwel1976Geesteren Ov46:25 
15Frank Wolbers1965Oldenzaal46:50 
16Ronald van Diemen1976Denekamp47:03 
17Richard Nijhuis1969Hengelo Ov47:03 
18Andre Haafkes1948Denekamp47:04 
19Nico Langeslag1955Oldenzaal48:19 
20Gerrit Bultman1960Delden48:19 
21Raymond Deterink1980Reutum48:27 
22Reggy Schotman1987Wierden48:40 
23Niek ten Harkel1987Wierden48:41 
24Henk-Jan Luiten1970Enschede48:59 
25Tibor Poelmann1980Amsterdam49:15 
26Benno Benneker1962Oldenzaal49:31 
27Alwie Brummelhuis1954Rossum Ov49:31 
28Cees van Reemst1953Enschede49:45 
29Theo Gomis1950Enschede50:37 
30Patrick Slaghekke1968Markelo51:08 
31Fons Klumpers1966Albergen51:23 
32Maik Homan1974Markelo51:33 
33Henk van der Kolk1965Enschede51:36 
34Ronnie Mensink1967Leeuwarden52:31 
35Eddy Oude Elferink1956Weerselo52:32 
36Hubert Mensink1963Tubbergen53:01 
37Heiko Lentfert1975Oldenzaal53:50 
38Jordy Letteboer1979Hengelo Ov53:51 
39Jan Waaijer1959Geesteren Ov54:45 
40Alfons Wesselink1963Albergen55:13 
41Martin Steenberg1950Enschede56:15 
42Erik Dam1963Fleringen56:49 
43Ronnie Hilberink1965Geesteren Ov57:53 
44Rob Veger1968Enschede59:11 
45Hans Kroeze1954Weerselo1:00:21 
46Klaas de Boer1961Tubbergen1:00:56 
47Nick Vredenbregt1955Enschede1:02:36 
 
VROUW, 10 KM HARDLOPEN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Annet Werger1967Ootmarsum43:50 
2Anja Hofman1964Enschede43:58 
3Siegrid Droste1969Reutum45:02 
4Anneke Paus1961Albergen49:53 
5Koning1969Enschede51:01 
6Andrea Schot1971Oldenzaal51:06 
7Bernadet Grundel1980Reutum51:53 
8Sabine Seiger1975Oldenzaal51:59 
9Cindy Peters1975Oldenzaal51:59 
10Susan Siemerink1977Oldenzaal52:04 
11Marian Mensink1962Tubbergen52:29 
12Leonie Oosting1972Leeuwarden52:31 
13Wendy Segerink1980Weerselo52:32 
14Wendy Hulsbeek1977Tubbergen53:27 
15Hellen Kotte1978Tubbergen53:52 
16Marly Kemna1974Albergen54:22 
17Hetty Oude Avenhuis1961Albergen54:51 
18Lansink-oudeBlenke Mir1964Reutum54:51 
19Elske Barkman1964Enschede55:29 
20Marijke Tijink1967Reutum56:03 
21Rachel Maathuis1974Reutum56:03 
22Enith Bouwmeesters1972Enschede56:16 
23Marian Wassenburg1959Enschede56:38 
24Irma Kuipers1973Tubbergen57:37 
25Hetty Dam1968Fleringen57:39 
26Bianca Nijland1964Albergen57:39 
27Lisa Wiegink1985Ootmarsum57:40 
28Yvonne Kemna1962Albergen57:40 
29Annette Kroezen1965Tubbergen57:41 
30Leandra Geurtse1966Albergen57:54 
31Noewella Verheijen1993Enschede59:49 
32Monique Kerkhoffs1958Enschede59:59 
33Siny Oerbekke1954Reutum1:00:30 
34Pauline Bruns1954Weerselo1:00:41 
35Trees Volker1956Hengelo Ov1:00:50 
36Diënne Demmer1980Tubbergen1:02:10 
37Carmen Rikkink1976Reutum1:02:21 
38Dionne Reekers1978Reutum1:02:22 
39Marleen Hesselink1979Reutum1:02:22 
40Maaike Hagedoorn1968Albergen1:02:30 
41Jolijn Vennegoor1995Agelo1:02:50 
42Nicole Scholten1978Reutum1:10:09 
43Kristy Nijland1994Hengelo Ov1:10:11 
44Caroline van Es1966Enschede1:10:23 
45Sonja Hommels1974Enschede1:17:16 
 
JONGE, 500 METER JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Tom Slaghekke2006 2:17 
2Ties Wesselink2006Albergen2:20 
3Tom Morskieft2006Haarle gem Tubbergen2:22 
4Joep Lowik2007Reutum2:26 
5Kees Groothuis2007Reutum2:28 
6Luuk Morskieft2008 3:19 
7Jelle Rikkink2006Reutum3:21 
8Jaap Groothuis2009Reutum3:21 
9Lucas Frieling2008Reutum3:34 
10Mees Grundel2008Reutum3:58 
11David Frieling2010Reutum4:13 
 
MEISJ, 500 METER JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Tess Grundel2006Reutum2:53 
2Diede Huiskes2008 3:03 
3Jette Morkieft2007Reutum3:03 
4Guusje Lowik2009Reutum3:49 
5Nora Grundel2009Reutum3:53 
6Madelief de Groot2008Enschede4:12 
7Merel Koopman2010Reutum4:20 
8Ise Grundel2010Reutum4:25 
 
JONGE, 2 KM METER JEUG
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Sam Holsink2001Reutum8:35 
2Kjelt Kuipers2002 8:44 
3Stan Morskieft2002Reutum8:47 
4Jesse Kuipers2001 8:53 
5Jop Vrerink2000Reutum9:11 
6Chiel Wesselink2001Reutum9:24 
7Jort Maathuis2004Reutum9:27 
8Mats Holsink2003 9:32 
9Rens Morskieft2004Reutum9:46 
10Jorn Groothuis2002Reutum10:24 
11Niek Wesselink2005Reutum10:29 
12Jard Droste2000Reutum11:08 
 
MEISJ, 2 KM METER JEUG
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Fenne Olde Hampsink2003Reutum9:17 
2Sophie Oude Hengele Reutum9:21 
3Carlijn olde Hampsink2002Reutum10:38 
4Meike Stevelink2002Haarle gem Tubbergen12:04 
5Nina Kamphuis2004 12:06 
6Sterre Maathuis2006Reutum12:40 
7Emma Vrerink2002Reutum12:46 
 
www.uitslagen.nl12-06-2013 21:17