Zoek

Uitslagenlijst 8 van drachten

Drachten - Zondag 16 juni 2013

 
HEREN, 8 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Iwan Kamminga1978Aquilo24:3724:36
2Ben Stellingwerf1981SV Veendam24:5724:56
3Riekele Kobes1986AV Heerenveen25:5925:57
4Stefan Postma1989AV Heerenveen26:0526:05
5René Jaasma1984Impala27:1027:09
6Johannes Postma1973Lionitas27:1927:17
7Jaco van Mourik1980De Sprinter27:3827:32
8Erik Bouma1979Horror27:3827:35
9Siep Nota1990Horror28:0228:00
10Martin Ketellapper1973Lionitas28:2028:19
11Roelof Oostra1983Mantgum28:2228:20
12Jerry Kasemier1979Impala28:4228:41
13Riemer Renkema1974Impala28:5028:48
14Jan Jouke Vos1982AV Heerenveen28:5228:51
15Menno Mud1974Friesland29:1829:16
16Richard Velzen1978Friesland29:3829:35
17Wouter van Riet1987SV Veendam29:4429:42
18Dick Wobbes1992Friesland30:1330:11
19Folkert Visser1995Impala30:1930:18
20Tobias van der Mei1996AV Heerenveen30:4130:37
21Jappie Brandeburg1983Horror31:0230:58
22Rutger Wagenaar1981Loopgroep Leeuwarden31:2731:23
23Johan Hiemstra1985Impala32:0832:03
24Anton Kingma1977Lionitas33:1433:12
25Folkert Huisma1981Impala33:2433:20
26Sietse van der Hoeven1989Drachten37:3236:10
27Marc Hacquebord1986Impala44:5343:23
 
HR40, 8 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Wim Opten1966SV Veendam25:4925:49
2Jan Venhuizen1968AAC '6126:3426:33
3Peter Bruinsma1971Atletics Nijverdal26:3926:39
4Gerrit Kramer1966Horror27:2527:24
5Harry Wiersma1972Lionitas27:3727:36
6Marcel Adema1972Lionitas28:0428:02
7Wabe Roskam1972Horror28:4528:42
8Kienstra1970Lionitas28:5828:55
9Sietze Jan Boer1968Loopgroep Astrea29:4429:43
10Jappie Doller1965Friesland29:5229:50
11Henk Gjaltema1966Impala31:0031:00
12Jelle Wolthuizen1965Horror32:3732:33
13Foppe van der Heide1971Impala32:4332:41
14Jouke Joriitsma1964Impala32:5632:53
15Erwin Otten1971Horror33:3533:30
16Edwin Rinsma1969Impala34:4734:24
17Hans Andringa1966Impala35:0034:31
18Henk Veenstra1972Impala37:2037:03
 
HR50+, 8 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1henri Veldman1962AV Heerenveen28:5428:51
2Kosta Poltavets1962AV Heerenveen29:0829:06
3Henk van Eldijk1960Lionitas29:3429:31
4Sieds Wiersma1962Impala29:5829:55
5Gerrit Jepma1956Impala34:2934:25
6Marcel Kortekaas1954AV Heerenveen35:4035:34
7Guus Dirksen1949Impala36:2936:19
8Domien Mulder1960Friesland37:2237:15
9Karst Anema1946Friesland37:3737:31
10Henk Nordt1949avVN40:0039:28
11Dries Wedzinga1947Impala40:3240:14
12Jakob Veenstra1945Friesland42:0341:43
13Gerard Jansen1955Drachten51:2950:11
 
VROUW, 8 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Mariska Kramer1974Friesland27:0827:08
2Stefanie Bouma1982Groningen Atletiek27:4627:45
3Jessica Oosterloo1990AAC '6128:2528:24
4Jelly van der Kloet1981Impala29:4429:43
5Jeltsje Osinga1985Lionitas31:1831:15
6Andrea Hofstra1978Horror32:4332:41
7Brenda de Jong1981Impala33:2333:22
8Marinka Pultrum1976AV Heerenveen33:3233:29
9Maaike Hornsta1965Friesland34:0133:56
10Annemiek Opten1975SV Veendam34:3634:34
11Susanne Lijzenga1993Impala36:0336:00
12Hester Groenveld1968Horror38:4338:38
 
BEDR, 8 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Sebastiaan van Krugten1986Rabobank28:4528:41
2Wilco Kooistra1977Rabobank29:3129:26
3Anton Theo Borger Talant30:0430:00
4Rienk van der Meulen1973Bouriciuslaan Tandpr30:2730:25
5Martin van der Duim1968Bouriciuslaan Tandpr30:5730:55
6Frans Bolier1965De Paedwizer31:1431:08
7Marco Kingma De Friese Wouden31:2331:20
8Sjouke de Jong Riviera Product Deco31:2431:15
9Chris van Dijk bentacera31:3231:26
10Patrick Hoekstra1977Rabobank31:4531:41
11Peter Liemburg1972Bouriciuslaan Tandpr31:5431:51
12Rembert Kortenhorst Veneboer SPORT200032:0332:00
13Stevan van der Wal Veneboer SPORT200032:1132:07
14Trudy Veenstra1991Nij Smellinghe32:3132:27
15Simon Visbeek bentacera33:5033:40
16Stefan Hollander1990De Paedwizer33:5633:36
17Arjan Terpstra Veneboer SPORT200033:5733:50
18Jan Albert Weening1969DEJONG hot water tan34:0433:58
19Miente Steensma1968Bouriciuslaan Tandpr34:0833:54
20Bart bij de Leij1968Van der Wiel Holding34:2834:15
21Roel Hollander1991De Paedwizer34:3034:10
22Dirk Jan van der Schul Talant34:5334:47
23Sietze Vis1979Nij Smellinghe35:0234:56
24Hans hollander1960De Paedwizer35:1834:59
25Arnold Zwaagstra catalpa kinderopvang35:2235:15
26Piet Boelens De Friese Wouden35:3235:30
27Jered Nuwolt Veneboer SPORT200035:3835:32
28Marc van der Molen1991bentacera35:4435:19
29Gerben Bosma bentacera35:5235:25
30Marcel Lanser1975Van der Wiel Holding35:5435:43
31Jacob van Dijk1970Autoland van den Bru36:0535:00
32Geert Bleeksma1960Nij Smellinghe36:1535:47
33Jarno Wilms1995DEJONG hot water tan36:3036:00
34Bart de Meer1973Van der Wiel Holding37:0236:15
35Jerome Fissiaux1971DEJONG hot water tan37:0436:07
36Karel Wilms1962DEJONG hot water tan37:0836:38
37Miranda Hornstra bentacera37:3737:31
38Jan Faber De Friese Wouden37:5037:04
39Chris van der Veen Veneboer SPORT200038:0537:57
40Henk Zandstra1969Nij Smellinghe38:0637:39
41Kees van der Molen1968Nij Smellinghe38:0637:40
42Jan Ten Cate Veneboer SPORT200038:1638:10
43Annemare Stam1990Nij Smellinghe38:1937:45
44Jolanda de Boer - Hart1981Bewegingscentrum Dra38:2038:03
45Eric Ringma De Friese Wouden38:2637:41
46Hielke Posthumus Veneboer SPORT200038:3538:19
47Lydia Numan1981Bewegingscentrum Dra38:3838:23
48Gerrit Feenstra bentacera38:5138:41
49Ronald de Jong bentacera38:5137:46
50Bauke Siderius1972Van der Wiel Holding38:5438:42
51Peter Kamsma De Friese Wouden38:5538:06
52Els v Hoeven catalpa kinderopvang38:5938:43
53Sake Mulder1968DEJONG hot water tan39:0938:16
54Jan de Meer1975Van der Wiel Holding39:1138:23
55Bauke Deinum1958De Paedwizer39:1338:53
56Siebren Boerma De Friese Wouden39:3738:28
57Erik Elderman1986Nij Smellinghe39:4438:43
58Tiny de Jong-Schelting De Friese Wouden39:4739:32
59Kelly de Wolf De Friese Wouden40:0439:24
60Tom Bergsma1985Bouriciuslaan Tandpr40:1139:25
61Jaap Smedes Bouriciuslaan Tandpr40:1239:25
62Zwanet van der Zee Riviera Product Deco40:1439:54
63Jurjen Ament1968Fysiotherapie Molene40:1938:59
64Catrinus Vroom Riviera Product Deco40:2240:18
65Roos Boerma De Friese Wouden40:2739:20
66Ben van der Burg Veneboer SPORT200040:2940:22
67Danielle Dantuma1984Bewegingscentrum Dra40:3040:14
68Elisabeth Bremer catalpa kinderopvang40:3240:14
69Peter Osinga catalpa kinderopvang40:3940:19
70Peter Jan Veneboer1995Veneboer SPORT200040:4439:37
71Gerrit Postma Veneboer SPORT200040:4539:55
72Sytze Batema De Friese Wouden40:4640:32
73Adrie Hartholt De Friese Wouden40:4840:39
74Peter Paul Koenders bentacera40:5640:06
75Wybe Jan Bruinsma Talant41:0540:46
76Roelien Donker bentacera41:0640:44
77Kim Boonstra1980Rabobank41:0741:02
78Eesger van der Heide1981Nij Smellinghe41:1940:18
79Klaas Bakker De Friese Wouden41:2241:15
80Max Wenniger1952Bewegingscentrum Dra41:4641:31
81Aukje Jorritsma De Friese Wouden41:5741:27
82Erik catalpa kinderopvang41:5941:42
83Geke Driesprong1965Nij Smellinghe42:1241:20
84René Veneboer1971Veneboer SPORT200042:2041:14
85Jan Bakker1950Bewegingscentrum Dra42:3042:15
86Harry Minkes1970Fysiotherapie Molene43:2742:07
87Greta Homma1969Nij Smellinghe43:4543:18
88Andrea Haanstra- Donke bentacera43:5043:29
89Hilly Veenstra1959Nij Smellinghe43:5742:57
90Esther Koops1974Bewegingscentrum Dra44:0443:12
91Froukje Mulder1972Bewegingscentrum Dra44:0443:13
92Lenie Wilms1967Nij Smellinghe44:0843:21
93Beanne Bakker Talant44:0843:49
94Anneke Bakker Talant44:1743:59
95Ben Fokkema1964Rabobank44:1944:15
96Annet de Jong bentacera44:2143:16
97Auke Jan Veenhuizen Veneboer SPORT200044:3643:34
98Mil Takens1969Nij Smellinghe45:0344:15
99Gerard Wolting bentacera45:2244:33
100Hanna Oostmeijer Riviera Product Deco45:2345:03
101Gerard Ganzevoort bentacera45:3345:09
102Trees Flapper De Friese Wouden45:4945:02
103Jan Harm Nutters1983bentacera45:5145:25
104Nienke Okkema1986De Paedwizer45:5945:36
105Anneke Kiewiet De Friese Wouden46:1745:29
106Sandra van Dijk1970Autoland van den Bru46:2145:18
107Anouk Mos1991Fysiotherapie Molene46:2245:04
108Sandra van der Molen bentacera46:2345:57
109Marian Brouwer catalpa kinderopvang46:2646:02
110Antje Hoeksma1970Van der Wiel Holding46:3545:51
111Klaas Keekstra Talant46:3846:20
112Dick Bloemhof1956Nij Smellinghe46:5046:25
113Jelka Barteling1987Nij Smellinghe46:5446:24
114Jannie Nicolai1976Nij Smellinghe46:5446:22
115Marjan Bijlsma1966Bewegingscentrum Dra46:5546:05
116Joukje Kunnen De Friese Wouden46:5546:31
117Erik Arendz1975Autoland van den Bru46:5945:55
118Edwin Huitema Veneboer SPORT200047:0846:51
119Thomas Bosman Veneboer SPORT200047:1045:41
120Michella Melessen De Friese Wouden47:1346:35
121Christine Douma De Friese Wouden47:3946:30
122Jeanette Knol De Friese Wouden48:1247:51
123Hennie Jongsma Talant48:4448:27
124Andrea Apol Talant48:4448:26
125Roelof van Marrum bentacera48:5447:35
126Ingrid Venema1972De Paedwizer48:5548:33
127Annemarie Kleijssen1990Fysiotherapie Molene48:5847:40
128Douwe Kamsma Veneboer SPORT200049:0848:06
129Fokje de Vries1975Nij Smellinghe49:3348:25
130Ietsje Melessen De Friese Wouden49:4249:03
131Eric Annema1970catalpa kinderopvang49:4848:55
132Aina Vossen catalpa kinderopvang50:3150:13
133Yvonne de Jong De Friese Wouden50:3249:39
134Greetje van Wilpe1960Nij Smellinghe50:3449:37
135Jolande Hooisma1985Rabobank50:4550:12
136Simone Buiskool1989Fysiotherapie Molene50:4549:27
137Joke van der Meer1967Nij Smellinghe50:5850:31
138Maaike Stuiver1979Fysiotherapie Molene51:1749:59
139Jose Arendz1973Autoland van den Bru51:3150:27
140Maaike Otter1957Nij Smellinghe52:2251:51
141Ria van Zwieten De Friese Wouden52:3951:47
142Minke de Jong De Friese Wouden53:0251:46
143Christien Dalfsen1966Nij Smellinghe53:0452:03
144Ellen Veneboer1972Veneboer SPORT200053:5252:52
145Anne van der Heide1952DEJONG hot water tan54:0252:55
146Jan Elsinga1962DEJONG hot water tan54:0252:56
147Tanja van Nieuwenhoven1974Autoland van den Bru55:0854:03
148Jolanda Veenstra-Ham1981Drachten57:1255:49
149Els Boersma De Friese Wouden57:5156:52
150Johanna Klomstra De Friese Wouden57:5156:52
151Aukje Reinders De Friese Wouden57:5157:20
152Pim Tuasela1951DEJONG hot water tan1:00:1559:11
 
HEREN, 8 KM RECREATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Danil Garcia Munoz1978Drachten27:0126:49
2Mahmoud Sharafeddine1982Drachten30:4330:10
3Klaas Kooistra1974Drachten31:1031:07
4Mathijs Mulder1992Joure31:1531:11
5Alko Hofstee1993Drachten32:1232:06
6Yorrick Groenhof1992Opeinde32:1631:42
7Wouter Keuning1990Gytsjerk32:3532:27
8Jurriën Rijlaarsdam1997LSV Invictus32:3832:28
9Simon Bergsma1996Drachten32:4032:37
10Ronald Groenhof1985Drachten33:0432:31
11Hilbrand Nauta1974Drachten33:1432:57
12Jan hendrik Bekkema1983Drachten33:3133:00
13Wiebe Jeltema1994Drachten33:5633:38
14Wim Lutter1990Enschede34:0333:56
15Timo Schraa1990Leeuwarden34:0533:57
16Erik de Haan1982 34:0533:46
17Lars Mulder1993Groningen34:2034:06
18S G Tiemersma1975Opende34:2233:59
19Adze Bos Stiens34:3133:31
20Lourens Lenssen1998LSV Invictus34:3434:22
21mark Kooistra1991De Wilgen34:4334:08
22Thomas Renckens1987Drachten35:0534:13
23Willem de Jong1992Drachten35:0633:45
24Marinus vd meulen1995Drachten35:0734:51
25Alaa Sabahaldin1983Drachten35:1334:49
26Wouter Canter Visscher1982Beetsterzwaag35:2135:13
27Jelle Overbeek1997Feanwalden35:2435:16
28Alejandro Lopez Escrig1978Drachten35:2435:12
29Robert Snoek1987Surhuisterveen35:2534:50
30P. Veenstra1973Drachten35:3234:46
31Mauro Bissels1996Drachten35:3735:09
32Jaap van der Vegte1988Drachten35:3735:02
33Robin de Vries1990Drachten35:3934:59
34Geart van der Heide1992Ureterp35:3934:30
35Marthijs de Lange1985Leeuwarden35:3935:18
36Jeroen Mulder1988Drachten35:4135:24
37Nils barnhoorn1981Spanga35:4135:06
38Alco Sijbrandy1980Meppel35:4435:08
39Sico van der Wal1984Impala35:4535:35
40martijn berntsen1986Leeuarden35:4935:41
41Jelmer Veenstra1982Drachten36:0435:34
42Hendrik Flonk1980Houtigehage36:0435:58
43Harold van Wieren1973Drachten36:0835:02
44Evan Hifsta1996Drachten36:0935:26
45Joris Ketelaar1979Amsterdam36:1236:06
46Rienk Bouma1977Harkema36:1835:44
47Sybrand Boers1983Drachten36:1835:56
48Gerbrand Stap1981Leeuwarden36:2236:09
49Rudin Dijkstra1995Drachten36:2435:48
50Thomas de Jong1984Drachten36:2735:57
51Jonathan de Jong1976Drachten36:4836:13
52Jelmer Bouma1992Drachten36:4836:41
53Jint Martijn vd Galiën1985Impala36:5736:49
54Martijn van Breden1977Gorredijk37:0136:32
55Roelof Postma1973Boornbergum37:2236:55
56Jeroen Loonstra1977Drachten37:2537:11
57leslie Fukur1987Drachten37:2636:05
58Michael van den Bosch1982Impala37:4236:37
59Marco Tibbesma1989Drachten37:4537:15
60Nino van der Velde1996Drachten37:5037:12
61Marco v.d. Brug1990Drachten37:5037:43
62Gerard Smienk1981Drachten37:5237:28
63gerard mulder1974Drachten37:5337:45
64Marten Ritskes1985Drachten37:5437:40
65Richard de Graaf1981Mantgum37:5737:41
66Marcel Tuinstra1992Impala37:5837:36
67Roelof de Groot1982Oldekerk38:0036:58
68Wietze Boonstra1993Beetsterzwaag38:0636:51
69pieter visser1983Sneek38:0937:23
70Marco Dreise1988Drachten38:1237:36
71Marcel offringa1975Drachten38:1336:59
72Johan Bergsma1997Drachten38:2338:20
73seije de braak1973Ee38:2737:55
74Vu Khang Mai1994Oudega gem Smallinge38:3438:00
75Arjen de Boer1978Harkema38:3538:22
76Alle Geert Groenhof1977Oudwoude38:3737:56
77Wim van Steen1977Roden38:3938:09
78Menno Terpstra1987Drachten38:4238:03
79Elko Hamstra1989Drachten38:4238:01
80Rutger van Westen1986Boornbergum38:4238:08
81Vanja de Kwaasteniet1984Drachten38:4337:50
82Elder Pinto1976Drachten38:4537:46
83Sjoerd kooistra1990Drachtstercompagnie38:4638:07
84Henri Winkel1989Houtigehage38:4937:25
85Marc Ytsma1997Surhuisterveen38:5037:56
86Youri Brouwer1995Drachten38:5137:23
87Leon Fukur1991Drachten39:0337:41
88Sander van der Kuur1990Drachten39:0637:51
89André v/d Meer1976Sumar39:1338:53
90Tommy Gradussen1991Drachten39:2538:03
91jasper de noord1979Leeuwarden39:2639:14
92Jelke v.d. Meulen1979Leeuwarden39:3539:14
93Alexandre Mamgalauri1988Drachten39:4339:40
94Theo Besselink1982Drachten39:4839:04
95Ronald Slager1974Heerenveen39:5439:21
96Matthijs Fennema1978Burgum40:0039:42
97Jochum Reitsma1989Beetsterzwaag40:0138:49
98Emanuel Rocha1987Drachten40:0239:18
99Ralph Zuidema1975Leeuwarden40:0739:57
100Erwin van Riet1985Veendam40:1740:08
101Jelle kooistra1996Houtigehage40:1839:38
102Poppe-Tjalf Boonstra1979Drachten40:2239:37
103ronnie bakker1983Heerenveen40:2440:15
104niek dijkstra1985Groningen40:3039:23
105Sipke de Vries1975Drachten40:3039:19
106Jitze Kiestra1996Drachten40:3239:15
107Gohssé González1989Beetsterzwaag40:3539:12
108Aron Snippe1996Drachten40:4339:36
109Diego Wattimena1988Drachten40:4339:20
110Jasper de Boer1991Morra40:4439:55
111Gerlof Oudega1983Heerenveen40:5040:25
112Carlo Boonstra1982Drachten40:5139:37
113Jan Lenssen1993Enschede40:5440:15
114Wietse van Gijssel1993Drachten41:1540:12
115Piter-JanA Alma1987Rottevalle41:3141:19
116Karstjan Kalma1995Drachten41:3541:23
117Jelle de Vries1975Drachten41:3740:29
118Matthijs Winters1985Kampen42:0041:20
119Mathijs Betten1989Oosterwolde Fr42:0041:21
120sebastiaan roelofs1982Drachten42:0741:30
121Jan-Arie de Graaf1985Drachten42:0741:41
122frederik noorman1982groningen42:1041:22
123Sake Kampen1977Drachten42:1142:00
124Dhr. R. Terpstra1977Impala42:1642:00
125Paul van Snick1980Groningen42:1841:34
126David Westra1996Burgum42:2441:33
127Wim Bargerbos1976Drachten42:5042:17
128Arjen van der Wal1984Drachten42:5441:34
129Gerrit Leffering1990Terwispel42:5742:20
130Henk Groen1975Drachten43:2142:32
131Lars Tjeerdsma1995Drachten43:3442:58
132Remco van der Ploeg1989Groningen43:3642:23
133Hans Bargerbos1974Wolvega43:4243:10
134Kevin van der Werff1998Drachten43:4342:47
135Chris Jongedijk1978Drachten44:0443:16
136Jess Wattimena1983Drachten44:0742:44
137Stephan Leistra1987De Wilgen44:0942:46
138Vlad Laiu1991Oranjewoud44:1842:46
139Runardo Veenstra1980Drachten44:2343:04
140Niels Zwaagstra1978Leeuwarden44:2443:43
141Patrick Kostwinder1979Drachten44:3444:10
142Mark van Rijn1988Drachten44:3743:29
143Doede de Graaf1981Drachten44:3743:55
144W J van Brakel1974Drachten44:4243:54
145Rene Hellingwerf1986Drachten44:5043:23
146Marcel Hazekamp1980Leeuwarden45:0644:47
147Riekele de Jong1986Drachten45:2944:26
148Sander Pot1990Drachten45:3644:25
149Martijn Kraft1989Opende45:3744:53
150Bert Veenstra1979Drachten45:3944:49
151Hendrik Jan de Vries1974Drachten45:5044:44
152Edwin Gernaat1988Surhuisterveen45:5444:41
153David de Jong1990Drachten46:0045:21
154Teun Hunneman1990Leeuwarden46:1246:00
155Martin Dijkstra1977Drachten46:2245:34
156Anne de Jong1975Amsterdam46:2846:21
157Lammert van der Wal1974Beetsterzwaag46:3446:10
158Dirk reitsma1987Drachten46:5446:23
159Jorgen van der Torren1975Lelystad46:5946:25
160Jochem de Ruijter1980Drachten47:3346:48
161Sander Blauw1985Rottevalle47:4446:18
162John Boonstra1979Drachten47:5146:36
163Eric van der Wal1977Wijnjewoude48:0046:48
164Rudolf van Bekkum1997Marum48:1347:21
165Edser Knol1980Drachten49:0547:58
166Remco Bekkema1986Drachten49:2149:03
167Andre Kuipers1976Drachten49:2749:19
168Bastiaan Hiemstra1986Rottevalle49:4648:19
169Jan van der Meulen1987Drachten49:5449:24
170Ivan Malykh1986Groningen49:5648:54
171Siert wijbrandi1983Beetsterzwaag51:2050:30
172Klaas Struiving1973Loopgroep Surhuister52:3151:07
173Erwin Hoekstra1980Lutjegast52:4652:03
174Dave de Jong1976Loopgroep Sneek52:4852:19
175Siebrand Winkel1978Drachten53:0851:42
176Rik Jansen1997Drachten54:5053:32
177Erik van Klinken1986Woerden56:0654:53
178Mika van den Berg1999Rottevalle57:5556:29
179Jacco van den Boogaart1976Papendrecht57:5857:11
180Sietze Kloosterman1996Kootstertille58:2657:31
 
HR40+, 8 KM RECREATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Hiemstra1966LSV Invictus29:4829:46
2Mildo Kock1967Horror32:2232:19
3Rudi Bissels1967Drachten33:1033:01
4Bart Otter1970Drachten33:1232:53
5Peter Klokman1963Ureterp33:5533:01
6Wieberen Jan de Jong1968Drachten33:5533:48
7Eilert Lubbers1966Drachten33:5833:54
8Rob Lenssen1964Oosterwolde Fr34:3834:00
9Gielt Algra1972Horror34:4934:41
10Siebe de Vries1971Drachten35:0134:48
11Willem van Roeden1965AV Heerenveen35:2235:18
12Martin van ooyen1964Drachten35:2835:19
13Hans van der Zaag1972Drachten35:4235:06
14Klaas Bootsma1971Boornbergum35:4235:28
15Jan van der werff1967Kortehemmen36:2035:17
16Martin van Zoelen1966Drachten36:3136:06
17Coos van der Molen1967Surhuisterveen36:4636:24
18Andrew Larasen1970Surhuisterveen36:4636:25
19Jan Koster1965Drachten36:5336:33
20Richard Konijn1967Wijnjewoude36:5636:50
21Bert Doosje1970Drachten37:3437:24
22Siard Aal1968Beetsterzwaag37:5237:17
23Thon van Loon1965Arum37:5736:47
24K.F. Tillema1968Artemis37:5837:47
25Dick Pluim1967Loopgroep Astrea38:0537:54
26Germ Nijboer1965Burgum38:0537:36
27Jeroen Groen1972Eelderwolde38:0637:58
28Anko de Jong1971Lionitas38:1737:27
29Hans Bremer1968Peize38:1737:43
30Wietze Westerhuis1965Impala38:3938:06
31Oeds Holthuis1970Surhuizum38:5638:46
32Jos Jansen1968Drachten39:0038:33
33Sjoerd Holtrop1967Lionitas39:0237:51
34Erik Peereboom1972Gorredijk39:1237:50
35Eddy Grootemaal1971Gorredijk39:1237:51
36Henk Westerhuis1967Drachten39:3138:33
37freek laban1969Groningen39:3538:37
38Jaap Brondijk1972Drachten39:4739:41
39C de Jong1964Drachten39:5939:46
40Mark Roseboom1968Drachten40:0739:15
41Wester Jan1968Drachtstercompagnie40:1139:55
42Sjoerd Anjema1964Dokkum40:1638:50
43Henk van der Heide1963Boornbergum40:1739:52
44Rene Palsma1972Drachten40:2940:10
45Hendrik Oosterhoff1963Heerenveen40:3939:43
46patrick derks1970Drachten40:5139:28
47Marco Dekker1968Drachten40:5139:45
48Paul Akkerman1970Opeinde40:5440:47
49Ben Stel1964Drachten40:5639:26
50Timo van Buiten1967Gorredijk41:0440:54
51Martin Kootstra1973Drachten41:1139:57
52Koen Grave1967Drachten41:1640:18
53Dennis de vries1971Drachten41:1940:14
54Jan Tjeerd de Vries1969Drachten41:3441:07
55Arp Wind1971Drachten41:4441:15
56ruud heskes1964Naaldwijk41:5040:39
57Gerke Holthuis1971Surhuizum41:5241:39
58Jan van der Draai1967Drachten42:1041:56
59Andries J. Hooijsma1964Ureterp42:1241:43
60Corrie Kort1966Steenwijk42:1441:32
61Peter Stoppels1973Drachten42:4741:42
62Henk Stienstra1966Impala42:5942:05
63Matthijs Sturms1972Sneek43:2242:46
64Ronald Hoekstra1966Lionitas43:2842:45
65Jacob van der Meer1964Drachten43:2943:14
66Jakob Barkmeijer1965Kollum43:3843:15
67Freek Bron1971Sonnega43:5342:59
68Rene de Jong1971Drachten44:1844:05
69vincent boyer1970Oudega44:3243:44
70Olaf Kerstholt1970Loopclub Burgum44:3643:27
71Arjen Verhoeff1972Drachten44:5144:15
72Anton Langebeg1967Reduzum45:0144:18
73Andre Hof1970Borne45:0444:22
74Bas de Roos1966Beetsterzwaag45:0843:46
75Smith1973Drachten45:2545:10
76Piet Alma1970Loopgroep Surhuister45:3044:19
77Gerrit Landman1965Drachten45:3844:09
78Peter van der Zande1971Steenwijkerwold45:4445:07
79Gerlof Spijksma1973Heerenveen45:5145:20
80Jan Portijk1966Wolvega45:5445:00
81M. van der Sluis1967Drachten46:0344:45
82Mikael Jaspers1965Impala46:0545:42
83Edwin Pijpe1966Noordwijk Zh46:1444:49
84Peter Westerhof1964Drachten46:1945:36
85harm munneke1964Roden46:2245:08
86Bert Nijmeijer1964Drachtstercompagnie46:2845:35
87Popke Broersma1966Feanwalden46:4746:10
88Bert Hummel1967Drachten46:4845:35
89Harry Kiestra1968Impala47:0245:46
90Simon van Dijk1965Loopgroep Surhuister47:1346:42
91Misha Omlow1972Zoetermeer47:2946:19
92jeroen keuning1968Drachten47:4646:33
93Steffen van der Wal1971Groningen48:0046:48
94Jan-Willem Visser1968Rotterdam48:0046:48
95Ben Miedema1964Drachten48:0547:40
96André Renkema1963Drachten48:0847:35
97Sjoerd van der Werff1971Houtigehage48:0947:13
98Arjan Schut1970Drachten48:5247:47
99Kees Jan Vreeker1966Utrecht49:0148:43
100Leon Bockhoudt1971Drachten49:4048:32
101Herman van der Werff1967Drachten49:4349:43
102Marco Mebius1969Drachten50:1949:59
103Evert van der Scheer1972Drachten51:0349:40
104Theo De Leeuw1972Drachten51:3050:59
105Jacob Lolkema1966Minnertsga51:4150:16
106Jan Nieuwland-Poelstra1968Drachten51:5851:27
107Rene Alink1969Drachten52:0451:25
108Marcel Brockholz1973Drachten52:0851:42
109Bart Henstra1971Drogeham52:3351:45
110Guus de Haan1965Impala52:5752:11
111Wim van der Werff1969Stiens53:5552:54
112marc buiter1966Steenwijk54:3053:17
113Jan Teitsma1964Drachten55:0654:54
114Wander Netters1969Appelscha55:5254:47
115Tjeerd van Bekkum1966Marum56:0655:14
116Ronald Norder1968Drachten1:01:101:00:54
 
HR50+, 8 KM RECREATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Dirk de Vries1963Impala33:2833:26
2Jan Horenga1961Loopgroep Nienoord33:4833:41
3Hans van der Wal1963Den Helder34:1534:09
4Sietse van der Mei1956AV Heerenveen35:0635:00
5Georg Dümmer1957Impala35:0634:25
6Roeland van der Wijk1962Impala35:2535:11
7Jan Bosgraaf1961Impala36:1034:40
8Doeke Otter1957Drachten36:1436:11
9Pieter Feenstra1954Dutch Runners37:5837:34
10Peter Klaver1951Lionitas38:0137:47
11Ubbo Elzinga1957Friesland38:0737:42
12Goos Tuinstra1960Drachten38:2837:31
13Martin IJff1961Drachten38:3838:24
14Homme Kalma1961Drachten38:5638:44
15Hilbert Mast1960Impala39:0338:12
16Rinze vd brug1960Gorredijk39:3739:30
17Matej Mijatovie1941Drachten39:4239:40
18Gerben Brouwer1950Friesland39:4439:35
19Jelke van der Vee1955Drachtstercompagnie39:4539:35
20Peter Bax1960Drachten40:0238:29
21Jan Lütter1955Tolbert40:0639:59
22Anne Rooks1960LSV Invictus40:1439:43
23Wilt kooistra1960Houtigehage40:2039:43
24Wybrand de Groot1956Feanwalden40:3140:22
25Rick de Jong1953Drachten40:3340:05
26Melein1962Drachten40:4340:36
27Age Zwaga1957Beetsterzwaag40:5339:51
28Ytzen Terpstra1958Heerenveen41:1341:00
29Sipke Wielinga1961Tijnje41:1841:13
30Cees Werkhoven1953Drachten41:2341:01
31Theo Grolman1960Beetsterzwaag41:2440:43
32Sake Lageveen1959Gorredijk41:2940:40
33D v/d Vlugt1953Impala41:4240:47
34Ron van Wilpe1959Drachten41:4240:12
35André Kuijper1963Drachten41:5440:46
36Roger Mulupsba-Yema1959Drachten42:0141:26
37Bert Rosien1951Zwolle42:4141:31
38Anton Sinnema1963Grou42:5141:40
39Harry Snippe1963Drachten42:5141:43
40Leendert de Boom1956De Wilgen42:5241:33
41Jan Woudstra1953Impala42:5442:21
42P.U. Hoekstra1952Beetsterzwaag43:1742:27
43Pet Molina1959Drachten43:2542:55
44Jan Reitsma1956Eastermar43:3043:15
45Ron Pander1961Impala43:3243:05
46Gerrit Kunnen1962Beetsterzwaag43:4142:48
47Pedro Roco1958Groningen43:4442:23
48Hendry Westerhof1955Impala43:4842:54
49Andre an Haack1962Vianen Ut43:5643:26
50Bieuwe vd Meulen1961Drachten44:0543:39
51Hans van Egmond1958Impala44:2344:08
52Rob Santhagens1953De Wilgen44:2743:18
53Piet Fellinger1956Drachten44:2943:35
54Thijs Schippers1957Drachten44:3144:01
55Hylke Veenstra1949Groningen45:1944:20
56Koos Bultje1962Hurdegaryp45:1944:55
57Kees Toet1958Drachten45:2545:11
58Toon Dickhoff1953Beetsterzwaag45:2845:16
59André ten Vergert1961Beetsterzwaag45:3244:42
60Rudy Pijpker1962Drachten45:4044:48
61Hilbert de Vries1959Opeinde45:5645:42
62Keuning1956Drachten45:5644:24
63Erik Stoute1957Drachten46:0344:57
64Klaas Mulder1960Drachten46:3746:20
65Meeuwes Veenstra1954Drachten46:5346:38
66Henk Groen1963Loopgroep Sneek47:2147:04
67Jelle Hagen1955Impala47:4347:03
68Jan Anjema1958De Wilgen48:0447:39
69Jan Willem Visser1954De Wilgen48:2247:56
70Evert Schut1953Drachten48:5648:04
71Meije Bouten1962Heerenveen49:2448:04
72Hans Knol1946Drachten49:3348:26
73Jappie van den Bergs1957Oudehorne49:3348:20
74Nico te Boekhorst1948Drachten50:3049:49
75Djoni Maätita1959Ureterp51:2550:09
76Folkert de Jong1961Drachten51:4050:49
77Theo Bergsma1955Drachten52:0651:15
78G. de Vries1953Drachten52:4551:43
79Gerrit Leistra1951Impala52:5551:39
80Reinder Sinnema1958Lionitas53:0752:20
81Hedzer Laskewitz1957Impala53:1752:20
82Jan de Wilde1961Drachten53:2352:10
83Anne de Jonge1945Boornbergum54:2554:01
84Ronnie de vries1962Drachten55:5154:39
85Albert van Klinken1960Drachten56:0754:54
86A J Meijer1938Smalle Ee57:1255:47
87Tom Brus1958Zeist57:3756:13
88Arend van Akker1952Burgum1:07:021:06:56
89Bert Does1943Drachten1:08:081:08:02
 
VROUW, 8 KM RECREATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Sjoukje van der Heide1989Nij Beets34:2734:22
2Akkelien Stelpstra1990Burgum35:4435:10
3Mettie de Vegt1988Ureterp37:0236:39
4Hetty Vossen1978Impala37:2437:07
5Elisabeth Postma1978Impala37:5937:51
6Hendrike Landman1979Sneek38:3037:56
7Elbrich v.d. Velde1986Leeuwarden40:3640:16
8Kim Keidel1982Lionitas40:4040:18
9Lies ter Beek1974Beetsterzwaag41:0240:54
10Marielle Benak1978Drachten41:0540:09
11Karin Betten1988Oosterwolde Fr41:1140:32
12Miranda Tehubijuluw1979Drachten41:2341:12
13Tamara van der Leij1974Drachten41:4940:48
14Marielle de Graaf1991Drachten42:0741:41
15Aletta Kampen1983Drachten42:1142:01
16Marlous de Jong1987Siegerswoude42:1942:09
17Amarins Krol1984De Sprinter42:4742:12
18Nynke van der Kloet1993Drachten42:5542:23
19Jikkemien van den Berg1974Drachten43:0042:57
20Laura Lenssen1996LSV Invictus43:0242:21
21Moniek veenstra1982Drachten43:1042:21
22Caroline van Toor1991Groningen43:1242:51
23Hester de Groot1981Poppenwier43:1341:52
24Mark Lubben1992Groningen43:1942:38
25Hermanda de Haan1975AV Heerenveen43:2442:51
26Francien van de Veen1975Leeuwarden43:2843:01
27Martine Oosterloo1973Beetsterzwaag43:3543:16
28Johanna Hoekstra1975Hoornsterzwaag43:5843:46
29Anja Popma1982Leeuwarden44:0443:39
30Ilse Westerhof1989Groningen44:0543:22
31Ageeth Eefting-Veenstr1975Drachten44:0543:40
32Marijke Lenssen1994LSV Invictus44:0943:28
33Iris Jaarsma1996Ureterp44:1744:03
34Jildou Struiving1996Loopgroep Surhuister44:2143:35
35Martine IJpema1989Groningen44:4744:13
36Gerda Elzinga1978Munein45:0644:44
37Esther de Groot1988Drachten45:1045:10
38Liane van der Heide1976Boornbergum45:2244:51
39Chantal Hazekamp1983Drachten45:2445:04
40Michelle Dirksen1989Drachten45:3144:50
41Aline van der Vee1990Drachtstercompagnie45:3744:40
42Anke Bos1975Blije45:3844:38
43Bea de Jong1977Drachten45:3844:35
44Nynke Hoogsteen1990Drachten45:4345:00
45Melissa van der Zande1998Steenwijkerwold45:4445:07
46Jolanda van Duinen1975Drachten45:5145:28
47Frida Elzinga1992Opende46:0845:07
48Jennie van der Groot1973Sneek46:1644:54
49Marije van der Vee1993Drachtstercompagnie46:2045:17
50Mirella kleian1974Kortehemmen46:2045:16
51Marjan Miedema1981Leeuwarden46:2245:17
52Maaike-Ina Schat1990Drachten46:2945:45
53Elske Visser1984Drachten46:3046:26
54Alyanne visser1989Heerenveen46:3646:12
55Jeltsje Boomsma1974Drachten46:4946:27
56Judith de Jong1981Drachten47:0246:51
57Hinke Mulder1978Ureterp47:1846:30
58Jildou van der Vee1996Drachtstercompagnie47:2446:21
59Danielle Westra1981Drachten47:2546:11
60Kristien de Jong1988Groningen47:3046:11
61Carla Noor1978Impala47:3447:23
62Bonnie van der Veen1984Drachten47:5347:31
63Johanneke Lukasse1983Drachten47:5546:56
64loltsje heidstra1990Groningen48:0247:08
65Manon Klint1988Groningen48:0847:33
66Trynke Zuiderveld1980Wijnjewoude48:1546:58
67Nynke Zwaagstra1980Bolsward48:1747:36
68Renske Meijer1990Drachten48:2047:43
69Damaris Wattimena1990Drachten48:2747:06
70Josien Jonker1981Hemrik48:5748:15
71Arlette de Graaf1989Drachten49:0148:35
72Nynke vd Molen1977Drachten49:1048:08
73Gerda Keizer1991Kortehemmen49:2249:13
74Nynke Keizer1992Kortehemmen49:2349:13
75Janneke Veenstra1981Drachten49:2547:59
76Lisanne de Jong1990Drachten49:3648:55
77Erna de Vries1983Hurdegaryp49:3748:33
78Martine de Jager1978Loopgroep Leeuwarden49:4048:54
79Elske Wijbenga1980Boornbergum49:4149:20
80Yaslin v/d Mei1987Impala49:4549:32
81Aukje van der Werff1976Houtigehage49:5749:02
82Renate Dijkstra1997Drachten50:0249:16
83Henny Wagenaar1985Rottevalle50:0249:27
84Sjanne Heeringa1988Heerenveen50:0349:47
85Tabina Manse1976Breda50:0949:27
86Annelies Hofstra1977Loopgroep Surhuister50:1749:17
87Wendy Zwarts1986Bakkeveen50:2949:17
88Yvette Mollema1981Drachten50:3849:29
89Hennie Veenstra1973Houtigehage50:4149:45
90Sisca Numan1976Drachten50:4249:39
91Hester van der Meer1991Drachten50:5050:40
92Fiona Jager1976Drachten50:5150:07
93Dine de Boer1977Drachten50:5749:29
94Rianne Jongsma1990Drachten51:1751:01
95Greetje Hoekstra1980Drachten51:2050:30
96Rensina Donzo1983Katwijk Zh51:5151:26
97Sophie Alink1999Drachten52:0451:24
98Jellie de Jong1980Groningen52:1550:55
99Angelina Hartlief1990Beetsterzwaag52:1951:37
100martine blok1989Marum52:2551:13
101Gerda Beute1988De Wilp Gn52:2751:50
102Johanna Veenstra1973Loopgroep Surhuister52:3151:07
103Nynke Postma1975Drachten52:3251:21
104Sanne Leistra1984De Wilgen52:3551:19
105Irma Snip1980Lutjegast52:4652:02
106Priscilla de Wolf1985Stiens52:5152:15
107Nadiene Bekkema1989Opende52:5551:35
108Ingrid van der Wal-Hut1975Drachten53:0152:03
109Ilsa van der Galien1995Oentsjerk53:2552:09
110Tanja Veenstra1993Gytsjerk53:2552:09
111Annemarie de vries1980Drachten53:4252:45
112riemkje de jong-veenst1984De Wilp53:5152:36
113Baukje Veenstra1981Doezum54:2053:14
114Marleen Nagtegaal1987Soest54:2154:13
115Jorieke Meijerink1987Sibculo54:2154:13
116Elsiena van Vliet1976Gytsjerk54:3253:07
117Anja van der veen1975Drachten54:3453:12
118Afina Bos-Grijpstra1982Schildwolde54:3453:12
119Cindy Seegers1989Drachten54:5154:07
120mariska van der lei1990drachtstercomagnie55:0054:05
121Geziena Louisa1986Leeuwarden55:3354:21
122Kirsten Bijland1989Drachten55:3354:58
123Kaysa Netters1998Appelscha55:5254:49
124Emese Bissels1998Drachten56:0855:39
125Ruth de Jong1978Leeuwarden56:1155:11
126Nicky Lindeboom1991Drachten56:3055:44
127Gea Rietsema1975Drachten56:4256:16
128Linda van der Velde1986Rottevalle57:3056:04
129myrna van de wolfshaar1988Drachten57:3756:22
130jellie de boer1979Garijp57:3956:24
131Yvonne Jagersma1996Harkema58:2757:31
132Rinda Benschop1976Impala1:00:0859:22
133Douwina Jagersma1974Harkema1:00:1359:18
134Femmy Bargerbos1986Rottevalle1:01:1059:43
135Crista Visser1982Doezum1:01:101:00:04
136Mascha Heuven1978Drachten1:03:041:02:46
 
VR40+, 8 KM RECREATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Janny Hofman1965Impala38:1837:34
2Alie Brouwer1963Joure40:3240:03
3Alie Kuipers1965AV Heerenveen41:2341:18
4Nienke Zandstra1969De Veenhoop42:4941:58
5Janet de Vries1973Drachten43:1342:19
6Petra Leurink1970Drachten43:5543:16
7Gytha Mijnders1970Drachten44:1043:15
8Hieke Numan1966Drachten44:1143:37
9Linda Falk1972Drachten44:1443:58
10Anja Lucy Cazemier1968Drachten45:0044:38
11Fransisca Spa1973Siegerswoude45:0744:56
12Wytske van der Kooi1972Burgum45:1844:59
13Wybertha Brouwer1969Horror45:4245:37
14Dieneke Marinus1964Impala45:4445:00
15Tanja Postma-Wassink1972Surhuizum45:4845:35
16Rixt Dekens-Geertsma1969Drachten46:2245:54
17Rigtje Boersma1966Loopclub Burgum46:3145:59
18Maria Barkmeijer1970Olterterp46:3846:18
19Joan van Zinderen1970Beetsterzwaag46:3846:17
20Gerda Jeeninga1969Drachten46:4745:56
21Liesbeth van Ham1971Drachten46:5046:06
22Pytrick Adema1971Drogeham47:0446:18
23Bettina de Groot1964Impala47:1246:03
24Hetty Smit-Hakze1970De Wilgen47:1246:49
25Hieke v.d Wal1966Boornbergum47:1246:50
26Sybylle Kroon1964Noordwijk Zh47:1945:54
27Helena Veenstra1973Drachten47:3346:49
28Tallina Miedema1971Drachten47:5147:23
29Irene de Vries1972Drachten47:5347:38
30Froukje Hoekstra1963Drachten47:5546:54
31Ineke Kijlstra1971Drachten47:5547:11
32Cobie Jagersma1971Loopgroep Surhuister48:0547:10
33Dirkje Bouma1969De Knipe48:2947:19
34Barbarita van der Weel1970Stiens48:3847:39
35Christien Dijkstra1969Feanwalden48:5048:02
36Manuela Alink-Cramer1969Drachten48:5848:20
37Dorenda Borger Spoelst1970Loopgroep Surhuister49:1948:19
38Vernica de Roos1964Heerenveen49:3948:19
39Thea Offinga1965Beetsterzwaag49:4248:23
40Marja vanVilsteren1966Impala49:5548:46
41Gooitske Hoekstra1970Oudeschoot49:5748:56
42Aukje Meijer1965Impala50:5349:51
43Wilja wieringa1970Drachten50:5550:17
44Aukje Simonides1971Impala51:0349:48
45Karin Ploeg1970Drachten51:0849:51
46Karin Gijzemijter1969Beetsterzwaag51:1450:15
47Margriet Groenenstein1965De Wilgen51:2650:21
48Janneke Harmens1964Drachten51:2650:21
49Helga Hulstijn1973Wolvega51:2850:31
50Tinie Cnossen1965Loopgroep Sneek51:4851:31
51Mattie Koster1966Drachten51:4950:57
52Marlene van der leeuw1963Wijnjewoude51:5051:18
53Sijtske Rozema1967Drachten51:5650:47
54Tolleke walker1967Beetsterzwaag52:1652:05
55Astrid van de Grijp1963Boornbergum52:3052:20
56Eefje van Wieren Hoven1969Impala53:0252:04
57Monique Dijkstra1965Impala53:0251:44
58Annelies Kooistra1966Houtigehage53:2552:28
59Janny Bulthuis1968Scharnegoutum53:4952:48
60Akkie Zwaagstra1963De Wilgen53:5953:36
61Ina Keverkamp1967Wijnjewoude54:0853:09
62Grietje Neurink1972Impala54:4753:59
63Janny Hooijsma1965Ureterp54:5954:26
64Toziena van der Tuuk1973Scharnegoutum55:0154:34
65Gonny Hoogsteen1964Drachten55:0654:26
66Gerda Smilda1964Wehe-den Hoorn55:1554:56
67Anita De Leeuw1973Drachten55:3455:05
68Metha Steensma1967Drachten56:0155:26
69Petra van Bekkum1968Marum56:0555:13
70Angelique Baron1970Drachten57:1055:47
71Thea v/d Werff1967Drachten57:1255:54
72Ria v/d Werff1965Drachten57:1255:54
73Sonja Konijn1967Impala57:2757:16
74Linda van Werven1970Opende57:4056:42
75Froukje de Jong1968Impala58:4558:08
76Gythe Bulstra1972Amsterdam59:5459:11
77Anina van der Ploeg1967Impala1:00:0859:31
 
VR50+, 8 KM RECREATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Titia Visser1958Drachten39:1438:47
2Wil Lütter-Schuiling1958Loopgroep Nienoord39:4939:43
3Froukje Jongsma-Iedema1957Drachten41:0940:53
4Imie Canter Visscher1952Impala41:3341:09
5Foke Reitsma1956Eastermar43:2443:09
6Betty de Haan-Kempenaa1960Augustinusga46:1345:35
7Jittie Oosterdjk1963Burgum46:3746:05
8Lieneke Luijt1951Lionitas46:4546:17
9Tilly Renckens-Ganzebo1952Drachten48:0247:10
10Jolanda Siemonsma1963Sneek48:5148:24
11Nelie Schut1954Drachten48:5648:06
12Jantsje Veenstra1957Drachtstercompagnie52:0751:24
13Renske Anjema1958Impala52:1751:52
14Marian Postma1958Drachten52:2551:54
15Nettie Feenstra1957Terwispel52:2852:04
16Hinke de Haan1953Surhuisterveen54:4053:40
17C Sikkema1952Surhuisterveen55:0654:07
18Lida Deden1961Heerenveen55:0755:03
19Joke Gruppen1962Impala56:0255:49
20Annemarie Overbeek1962Feanwalden56:0255:44
21Corry van der Vee1953Impala57:4256:46
22Althea Browne1953AV Heerenveen58:4758:40
 
JO-12, 1 MIJL
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Sjoerd de Boer2001Horror5:45 
2Finn van Pijkeren2001Middelstum5:52 
3Matthijs Pultrum2003Luxwoude5:55 
4Ruben Talstra2001Drachten6:00 
5Lars vd Meulen2001Drachten6:03 
6Bard Pultrum2001Surhuisterveen6:09 
7Jurjen Dekker2001Impala6:15 
8Sven Fissiaux Drachten6:28 
9Maurik Meijer2004Impala6:28 
10Sven Pultrum2005Luxwoude6:29 
11Tom Mulder2002Drachten6:33 
12Lennard Feenstra2002Opeinde6:39 
13Harm Jan Kootstra2002Beetsterzwaag6:42 
14Marlon van Oosten2003Harkstede7:09 
15Stefan vd Brug2004Drachten7:19 
16Sybe Lolkema2004Drachten7:21 
17Abe Lolkema2002Drachten7:25 
18Marijn Piek2004Impala7:25 
19Mark Terpstra2003Drachten7:37 
20Morris van der Leij2003Drachten7:45 
21Durk Dijkstra2004Drachten8:01 
22Johan Polet2001Impala8:04 
23Daniel Liemburg2002Drachten8:06 
24Jens Numan2005Drachten8:07 
25Jimte Smit2005Drachten8:19 
26Fonger Burger2005Drachten8:21 
27Hidde Betten2002Drachten8:32 
28Martijn Offringa2005Impala8:36 
29Tim de Vries2004Drachten8:43 
30Ruben Kootstra2005Drachten9:09 
31Erwin Pool2005Drachten9:19 
32Lars de Vries2007Drachten9:37 
33Jochem v Marrum2003Franeker10:20 
34Henk oege de Vries2008Drachten10:32 
35Tyrell van Oosten2007Harkstede11:22 
36Xander Nuwolt2003Drachten12:31 
37Sil Nuwolt2006Drachten12:38 
38Thijmen Westra2008Drachten13:22 
 
JO-15, 1 MIJL
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Kevin Bloemberg1998Drachten5:13 
2Rob van Zoelen1997Drachten5:18 
3Colin spa1998Drachten5:30 
4Rense Negenman1998Impala5:39 
5Jelmer Kootstra1998Beetsterzwaag5:49 
6Simme Travaille1999Drachten5:58 
7Chris Wever1999AV Heerenveen6:01 
8Jarin van der Kooi2000Impala6:04 
9Maerten Meijer1999Impala6:18 
10Gijs van der Wijk2000Impala6:20 
11Kelvin Spa2000Drachten6:25 
12Marvin Piepers2000Drachten6:46 
13Jurre-Jan de Boer2000Drachten6:48 
14Sven van der Veen2000Twijzelerheide7:07 
15Milan Mulder2000Drachten8:17 
 
ME-12, 1 MIJL
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Gwenda Struiving2001Loopgroep Surhuister6:27 
2Lisette van der Meulen2003Surhuisterveen6:41 
3Esther Dekker2001Drachten6:49 
4Hannah Talstra2004Drachten7:05 
5Noa Tilkema2004Impala7:08 
6Emma van Wieren2002Impala7:13 
7Silke Mulder2002Drachten7:30 
8Anna-Bo van der Wal2002Impala7:41 
9Ilse A. Pool2002Drachten7:49 
10Marijke van der Veen2003Leeuwarden8:01 
11Stella Pultrum2003Surhuisterveen8:03 
12Mirthe de Vries2004Drachten8:04 
13Julia Rinsma2005Impala8:04 
14Winoa Tehubijuluw2001Drachten8:15 
15Floor Dekker2004Impala8:19 
16Shanna Tehubijuluw2001Drachten8:24 
17Fardau Talsma2001Drachten8:27 
18Sanne Pultrum2007Luxwoude8:37 
19Fleur de Vries2005Drachten9:37 
20Amarins Loonstra2005Drachten9:38 
21Bregt alkema2003De Wilgen10:00 
22Isa van der Veen2005Leeuwarden10:23 
23Silke Numan2002Drachten10:32 
 
ME-15, 1 MIJL
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Anneke Kootstra1998Beetsterzwaag6:10 
2Rozemarijn Dekker2000Impala6:37 
3Jildou Kijlstra2001Drachten6:46 
4Rixt van der Heide2000Impala6:48 
5Esther van der Pol2000Impala7:01 
6Jellie Hoekstra1999Impala7:13 
7Leonie Konings2000Drachten9:56 
8Fleur Alkema2000De Wilgen9:57 
9Fissiaux Anouck2000Drachten9:58 
10Ilse Faber1999Drachten13:22 
 
Timing mogelijk gemaakt door MySports
Hoofdsponsor Rabobank Drachten
 
www.uitslagen.nl28-06-2013 14:32