Zoek

Uitslagenlijst Beiler Koningsloop

Beilen - Zaterdag 26 april 2014

 
V-TM7, JEUGDLOOP 800M
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Ilse de Weerd2007DOS3:59 
2Lisa ten Kate2006CBS Prinses Beatrix4:12 
3Lotte Matthijssen2008OBS GA de Ridder4:15 
4Laura Sikkenga2007CBS De Wegwijzer4:39 
5Marit Kuik2007CBS Prinses Beatrix5:32 
6Lieke Zemering2007OBS GA de Ridder5:44 
7Mandy Steen2007CBS Prinses Beatrix5:55 
8Leanne Kuik2007CBS Prinses Beatrix5:56 
9Iris Oostra2007OBS Harm Smeenge5:57 
10Maud Oldenbeuving2010CBS Prinses Beatrix7:06 
11Mara Lammerts v Bueren2007Westerbork7:45 
 
J-TM7, JEUGDLOOP 800M
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Pjotr Kerssies2007BS Hijken3:38 
2Joas de Ruiter2007Assen3:42 
3Christian Braam2006OBS Harm Smeenge3:44 
4Marne van der Kooi2007Burgum3:46 
5Daan Meijering2007OBS GA de Ridder3:52 
6Roy van Ittersum2006OBS GA de Ridder4:04 
7Lorenz Lindemulder2007OBS GA de Ridder4:11 
8Jort Abbes2006CBS De Eshorst4:18 
9Daan Jager2009OBS GA de Ridder4:23 
10Daan Bruins2008OBS GA de Ridder4:26 
11Shane Oostra2007OBS Harm Smeenge4:55 
12Nout Abbes2008CBS De Eshorst5:02 
13Maurits van Zon2008OBS GA de Ridder5:31 
14Joris ten Kate2008CBS Prinses Beatrix5:37 
15Stijn Oldenbeuving2007CBS Prinses Beatrix7:58 
 
V8-10, JEUGDLOOP 1350M
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Britt Roos2003HAC '634:47 
2Dione Schipper2004Start '785:15 
3Kike Velting2004Dalen5:31 
4Rishani Nagalingam2005CBS De Schutkampen5:44 
5Marije de Weerd2004DOS5:55 
6Ellen de Boer2004OBS GA de Ridder5:55 
7Laura Boomsma2004Bedum6:01 
8Reneé Wever2004OBS Harm Smeenge6:02 
9Silvana Jager2006OBS GA de Ridder6:14 
10Hannah Gritter2004OBS GA de Ridder6:20 
11Lieke Niestijl2005Assen6:30 
12Jeske Nordholt2004OBS GA de Ridder6:32 
13Anna de Jonge2003Hoogeveen6:42 
14Merel Steenbergen2004Ruinen6:46 
15Mieke Sikkenga2004CBS De Wegwijzer7:20 
16Roos Bijlsma2005OBS Harm Smeenge7:22 
17Mare Raven2006Beilen7:52 
 
J8-10, JEUGDLOOP 1350M
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jari de Ruiter2005Assen5:16 
2Jip Kerssies2005BS Hijken5:17 
3Nick Matthijssen2005OBS GA de Ridder5:17 
4Bastian Cid2003Beilen5:17 
5Tom Bouwknegt2004HAC '635:18 
6Thomas van Zon2004OBS GA de Ridder5:21 
7Tristan Borg2006Ten Boer5:35 
8Brent Paasman2003OBS De Bosvlinder5:39 
9Jelmer Rensing2005OBS De Zuiderenk5:45 
10Giel Kerssies2004CBS De Eshorst5:50 
11Jasper Gortemaker2005Assen5:54 
12Mark Zemering2005OBS GA de Ridder6:07 
13Wesley Lunenborg2004Hoogeveen6:13 
14Olivier van Zon2006OBS GA de Ridder6:23 
15Roel Kerssies2003Beilen6:25 
16Gijs Nordholt2005OBS GA de Ridder6:27 
17Lars Oldenbeuiving2005CBS Prinses Beatrix6:33 
18Sander Schreur2003OBS De Bosvlinder6:44 
19Fabian Stobbe2005OBS Harm Smeenge7:08 
20Mark Alkema2004Leeuwarden7:48 
 
V1113, JEUGDLOOP 1350M
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Wies Kesting2002AAC '614:35 
2Danara Stoppels2003Holwierde4:57 
3Anniek Mos2001Ruinen5:08 
4Colet de Ruiter2003CBS De Wingerd5:13 
5Sanne Niestijl2002Assen5:26 
6Liset Haveman2002OBS Harm Smeenge5:43 
7Yonine Hofstra2001Appelscha6:09 
8Sascha Steen2002CBS Prinses Beatrix6:17 
9Sarmia Nagalingam2002CBS De Schutkampen6:17 
10Rachel van Ittersum2003OBS GA de Ridder6:41 
 
J1113, JEUGDLOOP 1350M
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jan Bouwknegt2000HAC '634:18 
2Finn van Pijkeren2001Middelstum4:46 
3Julian Jager2003OBS GA de Ridder4:53 
4Roy Moes2001Smilde5:10 
5Mark Wanders2002OBS Harm Smeenge5:11 
6Boris de Vries2002CBS De Wegwijzer5:19 
7Robin Borg2002Ten Boer5:41 
8Aljon Borg2002Ten Boer5:59 
9Robin Alkema2002Leeuwarden6:17 
10Dennis Lunenborg2001Hoogeveen6:22 
11Wyttse-Jan van der Koo2003Burgum8:15 
 
V-VO, JEUGDLOOP 2700M
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Laura Prins1998HAC '639:50 
2Iris Velting2000Dalen10:07 
3Marieke van den Brink1998Haren Gn10:34 
4Danique de Ruiter1999AAC '6110:51 
5Dorien Kerssies2001Beilen13:57 
6Wiljanne Boers2001Beilen14:41 
 
J-VO, JEUGDLOOP 2700M
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Samuel Hofman1999Ruinen9:04 
2Tom Koerts AAC '619:56 
3Matthijs Boer1999Beilen10:18 
4Jarin vd Kooi2000Impala10:48 
5Ramon Wanders2000Beilen11:16 
6Melvin Lunenborg1999Hoogeveen11:20 
7Sander de Jonge1999Hoogeveen11:43 
8Juilan Huisjes2000Wijster12:49 
9Menno van Wijk2000Beilen12:51 
10Aron Lammerts v Bueren2005Westerbork13:33 
11Henkjan Boers2000Beilen13:40 
 
V SEN, KON. LOOP 5KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jessica Oosterloo1990LSV Invictus16:38 
2Jacelyn Gruppen1989HAC '6317:15 
3Sabine Spreen1992Rolde19:12 
4Marleen Popken1999Exloo20:08 
5Joelle de Ruiter2001Bovensmilde20:11 
6Antien van der Vegt1977HAC '6320:20 
7Hermien Koerts1974HAC '6320:53 
8Linda Ebbinge1993Groningen21:43 
9Petra Lunenborg1975HAC '6322:31 
10Annick Raven1998Beilen23:01 
11Esther Wietzes1980Assen23:07 
12Linda Everts1977AAC '6123:31 
13Petricia Wever1980Onstwedde23:34 
14Boudicca Bosman1993Smilde23:36 
15Marlous Tol1993Beilen23:43 
16Annet Wilting1975Wijster24:40 
17Linda Rutgers1980Wijster24:56 
18Karin Kloosterman1986Beilen26:42 
19Margriet Krikken1987Hoogeveen26:47 
20Nina Kort2003Zwiggelte27:25 
21P Haansdriksman1983Wijster27:49 
22Merel Onnes1994Groningen27:52 
23Hanneke Schaab1977Meppel27:59 
24Minella Camdzic1984Wijster28:33 
25Anita Radix1980Smilde29:02 
26Marleen de Groot1993Loopgroep Beilen30:00 
27Esther Boom1983Beilen30:28 
 
V 40, KON. LOOP 5KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Cathy van Es-Bode1969HAC '6320:16 
2Laura Batterink1970Westerbork20:36 
3Sandra Medendorp1974Pesse21:55 
4Jeannet Roos1970HAC '6322:32 
5Geke van den Heuvel1963Loopgroep Beilen23:15 
6Wil-Inge Hulzebos1971HAC '6324:40 
7Adri Sluis1960Friesland25:19 
8Wytske van der Kooi1972Burgum25:42 
9Ella van den Berg1963LSV Invictus25:44 
10Reina Wijnia-Kwant1956avVN26:19 
11Gea Lamberts1966Loopgroep Beilen26:22 
12Gerry Meijer1963Spurt '8826:32 
13Sumathy Nagalingam1971Smilde27:16 
14Trea de Vries1969Westerbork27:30 
15Iris Meijering1970Beilen28:43 
16Annelies Schipper1969Steenwijkerwold29:06 
17Anne-Jet de Jonge-Krui1974Hoogeveen29:08 
18Team Bremer1966Pesse29:11 
19Heleen Mulderij1970Pesse29:13 
20Marja van Stein1968Hoogersmilde29:38 
21Thea Hendrikse1964AAC '6129:54 
22Alet de Hoop1971Beilen30:51 
23Alberta Boerma-Wiersma1965Loopgroep Beilen31:45 
24Hennie Bruggink1959Smilde33:37 
25Harriet Drenthen1970Loopgroep Beilen34:31 
26Ellie Norden1972Beilen34:37 
 
M SEN, KON. LOOP 5KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Erik Leusink1989HAC '6315:37 
2Tom Hendrikse1998AAC '6115:55 
3Robert Huisjes1979AAC '6117:02 
4Daan Valstra1997Olympus '7017:33 
5Stephan Schriemer1995AAC '6117:36 
6Job Bennen1992AAC '6117:39 
7Alfons Batterink1978Hollandscheveld17:56 
8Jurriën Rijlaarsdam1997LSV Invictus18:00 
9Ralf Ringenaldus1976AAC '6118:02 
10Jarno Dekker1987Groningen18:04 
11Dave Hulzebos1996HAC '6318:05 
12Lars Eefting1986Phanos19:24 
13Thom Klein1997LSV Invictus19:51 
14Arjan Gruppen1981Hoogeveen19:58 
15Jaron van Veen2001Beilen20:30 
16Stan de Groot1997Loopgroep Beilen20:38 
17Richard Kort1978Zwiggelte20:45 
18Jonathan Bosman1995Smilde20:51 
19Sieger Everts1975Assen20:59 
20Simon de Vries1998Westerbork21:11 
21Jurjen Boer1992Beilen22:08 
22Roy Moes2001Smilde22:28 
23Joran Kroesen1994HAC '6323:20 
24Jannes Pomp1997Beilen23:22 
25Jasper Wortelboer1998Westerbork23:47 
26Stefan Schaab2000Meppel24:20 
27Erik Rijnders1975Vroomshoop24:30 
28Jorien Heegen1996Beilen25:36 
29Egbert Boom1984Beilen26:24 
30Jelmar Raven1998Beilen26:27 
31John van Egten1975Beilen26:38 
32Richard Vrielink1974Beilen26:51 
33Josbert Oosting1977Beilen30:02 
34Lars Boerma1996Beilen31:26 
 
M 40, KON. LOOP 5KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Arie de Jong1972LSV Invictus16:37 
2Anno Huizenga1969Assen16:54 
3Ludy Timmer1969AAC '6117:11 
4Jeroen Kalter1968Balkbrug18:46 
5Jan Roeles1962Loopgroep Beilen19:18 
6Ten Hof1961AAC '6119:44 
7Frank Ottenhof1968Loopgroep Beilen19:46 
8Jan Uiterwijk1958Loopgroep Beilen19:48 
9Henj Jan Meier1963Hardenberg20:01 
10Jan van Lubek1952Zuidwolde Dr20:02 
11Bert de Ruiter1967Bovensmilde20:16 
12Adrie Prins1969Beilen20:35 
13Auke Alkema1970Leeuwarden20:46 
14Arend Enting1962Orvelte20:57 
15Harry Vos1966Westerbork21:05 
16Nico de Jong1969Westerbork21:07 
17Remko Niestijl1973Assen21:16 
18Hans Valstra1964Olympus '7021:34 
19Peter Krom1960Beilen21:37 
20Johnny Stoppels1968Fivelstreek21:41 
21Jan-Roelof Hofman1971HAC '6321:51 
22Harry Prins1967HAC '6323:03 
23Jack van Rozen1955LSV Invictus23:31 
24Erik Muggen1967Beilen23:37 
25Henk Daling1946HAC '6323:42 
26Jaques Lezer1955Huizen24:10 
27Jan van der Lans1952HAC '6324:38 
28Anne Bartelds1945Start '7824:46 
29Arno Lunenborg1973Hoogeveen25:13 
30L Hadders1968Pesse26:25 
31Johan Roerink1960Beilen26:34 
32Wim Dondorff1955Beilen26:40 
33Alexander de Jong1969Hoogeveen26:52 
34Erik Wabeke1957Beilen27:06 
35Arie Rutgers1950Nieuweroord27:13 
36Jan Krol1957Loopgroep Beilen29:46 
37Jan Haagsma1943Friesland31:46 
38Harry Prins1959Beilen33:48 
39Jouke Aukema1961Assen34:37 
 
V SEN, KON. LOOP 10KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Ine Snoeken1978HAC '6340:35 
2Alinda van Luijk1986Assen43:35 
3Annet Niestijl1976Assen49:59 
4Marianne Kreeft1977Ruinen51:13 
5Ingrid Alkema1974Leeuwarden52:31 
6Thessa de Ruiter1995Groningen53:11 
 
V 40, KON. LOOP 10KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Annelies Vrancke1970Exloo44:00 
2Yvonne Kamies1969De Sperwers46:20 
3Wilma Hooijer1970HAC '6346:56 
4Inge Wulffelé1966Lionitas47:07 
5Marry Nederhoed-Heppin1962Loopgroep Beilen49:17 
6Adrie Hartholt1964LSV Invictus49:35 
7Jacqueline t Brummelhu1965HAC '6350:00 
8Akkie Greydanus1956HAC '6350:38 
9Rika Hoekstra1955LSV Invictus50:40 
10Brigitte Zwart1970Pesse50:52 
11Hikmet Yigit1974Leeuwarden51:37 
12Jolanda de Melker-Oost1971Loopgroep Beilen52:51 
13Esther Kerssies1970Loopgroep Beilen53:31 
14Femmieke Jolling1962HAC '6353:51 
15Henny Steenbergen1956Loopgroep Beilen55:03 
16Ronneke van der Molen1970Loopgroep Beilen1:00:53 
 
M SEN, KON. LOOP 10KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Erik Driessen1978Vollenhove31:52 
2Edwin Slijkhuis1987Vitalis32:23 
3Freek Hoolsema1986Assen32:44 
4Henry Rutgers1977HAC '6333:24 
5Harm Jan Martens1980HAC '6333:39 
6Dries Ameling1991Stedum34:41 
7Frank Smid1986Runners Stadskanaal35:47 
8Jacco Stoevelaar1976HAC '6336:20 
9Bert-Jan Wever1976Onstwedde37:20 
10Martien Wubs1977Runners Stadskanaal38:05 
11Steven van Luijk1985Assen38:28 
12Marnix Schaab1977Meppel40:23 
13Harrie Kerssies1978Beilen42:17 
14Leroy Schnieders1994Stadskanaal42:53 
15Jeroen-Pieter van der1986Hoogeveen45:32 
16Casper van Luijk1980Hoogezand45:40 
17Mark van der Wolde1990Assen46:18 
18Richard Hulzebosch1975Beilen48:21 
19Bennie Smit1976HAC '6348:58 
 
M 40, KON. LOOP 10KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Lamko Hulzebos1967Zuidwolde Dr34:06 
2Arjen Driessen1969Sint Jansklooster34:34 
3Martin Veenhuizen1969Tynaarlo35:19 
4Jannes Dolfing1968Westerbork36:47 
5Tino van Garderen1969Uffelte38:53 
6Jack de Jonge1969Loopgroep Beilen39:18 
7Lucas Buikema1961Groningen Atletiek39:40 
8Cor Schnieders1966Stadskanaal40:02 
9Douwe Weima1963Nijverdal40:05 
10Pieter Stegeman1963Loopgroep Beilen40:07 
11Jan Driessen1957LSV Invictus40:33 
12Jacco ten Zijthoff1969HAC '6340:57 
13Mark Kerssies1972Hijken41:39 
14Marco Bakker1973Loopgroep Beilen41:45 
15Eeuwe Schot1961Groningen Atletiek41:53 
16René Lammerts v Bueren1971Westerbork42:32 
17Peter Dijkstra1972SV Veendam42:37 
18Praphan Butthong1967Assen42:38 
19Teddy Bezuijen1958Westerbork42:42 
20Martin Speelman1969Westerbork42:44 
21Klaas Jan van der Kooi1968Burgum43:01 
22Rolf Gritter1966Loopgroep Beilen43:08 
23Berrie Schipper1963Steenwijkerwold43:34 
24Gerrit Bosma1966Smilde43:38 
25Hendrikus Doorten1962Westerbork43:39 
26Willem van der Molen1963Een44:18 
27Nils Nijhof1971avVN44:53 
28Jeroen Stobbe1972Beilen45:09 
29Pieter de Jong1959Oosterwolde Fr45:37 
30Henk de Groot1962Loopgroep Beilen46:17 
31Gerrie Bijl1967Runners Stadskanaal46:44 
32Klaas Haveman1958Loopgroep Beilen46:54 
33Harmen Gelling1969Groningen Atletiek47:01 
34Jannes Bouwmeester1954Loopgroep Beilen47:08 
35Arjan Bijlsma1969Beilen47:17 
36Frits Michiels1964Westerbork47:56 
37Frans Raven1969Beilen48:01 
38Lieuwe Dijkstra1951LSV Invictus49:00 
39Mans Veldsink1957Dedemsvaart49:11 
40Amel Vroege1961Hijken49:15 
41Folkert Vos1951LSV Invictus49:20 
42Jan Tjeerdsma1959HAC49:24 
43Jan Gritter1968Loopgroep Beilen49:58 
44Hendrik Jan Smit1951Beilen50:00 
45Jels Kramer1974Appelscha50:08 
46Harrie Meijering1964Beilen50:18 
47Aris Eindhoven1962Borger50:36 
48Henk Willems1962Beilen50:50 
49Henk Booiman1969Beilen51:50 
50Harrie Steenbergen1966Ruinen52:11 
51Gertjan Beikes1968Beilen56:17 
52Ben Kok1970Isala '9657:36 
53Hans de Boer1959Westerbork58:50 
54Wieger Looijenga1939AAC '611:03:20 
55Gerrit Harmsen1947Meppel1:05:32 
 
Gem Midden-Drenthe, NAM, Univé Midden-Drenthe,
Oosting Makelaars, Inducon, Lasbedrijf HGB,
Jumbo Mulder, Bloemenpalet, AH Beilen, vd Windt,
Fysio Centrum Beilen, Run2Day Hoogeveen.
 
Dank voor de gastvrijheid: Korfbalvereniging Vitesse Beilen.
Tot ziens volgend jaar! www.loopgroepbeilen.nl
 
www.uitslagen.nl28-04-2014 22:41