Zoek

Uitslagenlijst Artemisrun

Winsum Gn - Zaterdag 21 juni 2014

 
MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Meindert ter Veer1984Oldehove35:1735:15
2Gerben Vermij1985Leens35:4935:48
3Herman Brouwer1986Groningen36:5136:50
4Dorus Wolthekker1987Nietap37:4837:46
5Reinder Bergma1984Zuidhorn38:1338:11
6Jos Richie1975Groningen38:3838:36
7Marko Huizing1978Ulrum41:1741:14
8Ricardo Damminga1995Baflo41:3541:32
9Deni van Dalsem1986Haren Gn41:5341:39
10Lex Doornbos1980Groningen42:4542:29
11Mick de Haan1975Groningen44:1044:06
12Tom Houtman1976Warffum44:4644:44
13Luuk Kruizinga1977Aduard45:1745:13
14Grico Sikkema1976Noordhorn46:4946:43
 
M40, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Sietze Jan Boer1968Groningen37:5237:51
2Klaas Brouwen1965Zuidbroek38:0338:02
3Johan Vonck1965Artemis39:3639:35
4Pieter Jan Kooi1967Loppersum40:0840:07
5Gert KleinJan1970Aduard41:1241:10
6Remco Riswick1968Dutch Runners41:2941:28
7Kees Kuipers1971Niezijl41:5841:56
8Oscar vd Meulen1970Winsum Gn43:0443:02
9Rob Moenandar1969Groningen44:1344:09
10Bert Leegte1966Ranum44:5844:56
11Richard van der Werff1971Usquert45:2345:17
12Robbert ter Steege1969Winsum Gn45:5045:44
13Geert Anne Mollema1965Oldehove46:0546:01
14Martin stevens1970Zwolle47:3247:20
15Koen Tillema1968Winsum Gn48:1448:05
16Hielke van der veen1965Ulrum52:4252:30
17Harry Hammenga1968Winsum Gn53:3153:20
18Fokko Dijkstra1967Winsum Gn55:5455:48
19Ron Doesburg1967Loopgroep RaitdaipRu1:10:041:09:44
 
M50, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Diemer Top1963Groningen42:0041:58
2Roelof berends1956Oudeschip42:5142:45
3Jakob de Boer1963Veendam43:5343:50
4K Stadlander1962Bad Nieuweschans44:3044:28
5Klaas Bijsterveld1959Sauwerd44:3444:30
6Bobby Broersma1961Groningen46:1746:14
7Piet van Dijk1956Meppel47:0747:04
8Henk Kamstra1962Winsum Gn47:2647:14
9Eddy Olthoff1955Sappemeer47:2747:20
10Wienke Martieu1962Sauwerd47:3047:26
11Arend kampinga1955Winsum Gn47:3847:33
12H J Postmus1963Ulrum47:4747:42
13Jan Mulder1961Annen51:1551:08
14Klaas Olthof1958Warffum52:0251:52
15Dirk Franssens1955Saaksum55:4355:30
16Wim meijering1964Ulrum57:0656:53
17Harm Jan Bolt1964Loopgroep RaitdaipRu59:2059:02
18Dirk Dros1955Winsum Gn1:01:211:01:08
 
M60, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Henk Olijve1953Haren Gn38:5038:50
2Jan nienhuis1952Winsum Gn39:0639:05
3Karel Edens1953Groningen39:5339:52
4Frans hoekstra1952Groningen42:4742:46
5Henk Prins1953Bedum45:3245:31
6Jan Pols1953Groningen Atletiek45:4845:42
7Henk Schuitema1947Zuidwolde Gn48:0247:56
8Siert Modderman1954Groningen48:2848:16
9Ger van Dam1953Loopgroep RaitdaipRu49:4449:40
10Thomas Pruim1953Adorp49:4549:41
11Geert Jan Reinders1951Artemis51:3051:21
12Luud Pijl1947Noordwolde Gn51:5251:45
13Henk van Til1945Aduard52:0351:55
14Jannes Kadijk1950Westernieland53:0052:58
15Nico Geertsema1952Winsum Gn53:5753:45
16Jan Helmantel1940Ten Boer54:0053:50
17Fokko dijkstra1954Usquert54:2054:08
18Ed van der Graaf1946Dutch Runners55:0955:06
19Jaap Groenendal1940Oldehove56:1256:01
 
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Willemiek Everts1985Zwolle47:5447:51
2Jacqueline Peeringa1977Assen50:3450:29
3Rolien Douma1981Groningen52:2752:17
4Ellen Haveman1982Ulrum54:5954:55
5Jantina Jager-Zwart1979Damwald55:2855:22
6Annelies meijering1976Ulrum57:0656:55
7Marieke van der Lubbe1996Westernieland58:0357:46
8Marieke Grolleman1987Winsum Gn59:3459:26
9Marielle Bakema1975Winsum Gn1:03:521:03:36
 
V40, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Marjan Oostinga1972Eelde42:0242:01
2Simone Binnema1967Artemis45:3245:29
3Elise Kool1971Loppersum48:1648:11
4Aleida Groothoff1966Winsum Gn48:3948:34
5Annemieke Docter1969Groningen49:3649:31
6Greetje Terpstra-Koene1968Winsum Gn58:0057:52
7Carina Doesburg1969Loopgroep RaitdaipRu59:4959:31
8Erna Veening1968Loopgroep RaitdaipRu1:01:131:00:56
9Petra Buist - Bijma1966Loopgroep RaitdaipRu1:01:221:01:04
10Ellen Stabler1970Winsum Gn1:05:171:04:59
 
V50, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Anna Siebenga1959Gasselte45:4745:43
2Gonny Houtman1951Artemis46:2246:20
3Tini Visker1959Oosternieland49:5849:52
4Aleid Busser1947ATC '7553:1853:09
5Reina Wijnia-Kwant1956Hasselt53:3653:31
6Karin Danhof1961Loopgroep Zuidhorn54:4654:28
7Geanmet Bakem1955Loppersum55:0554:56
8Marian Overgaauw1961Eelde56:0255:51
9Anneke Krijger1959Uithuizermeeden58:4858:41
10Ineke wolters1959Winsum Gn59:1459:05
11Trijnie Doornbos-Oosti1953Groningen1:04:181:04:03
 
M/V, 4,8 KM TRIMLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Wienke Harmen1990Sauwerd18:1618:12
2Leon Schaaphok1999Winsum Gn24:5924:52
3Peter Vonck1969Sauwerd26:2826:19
4Hermien Boomgaardt1965Adorp26:4626:37
5Noortje Roggeveld2002Winsum Gn26:5826:50
6Eliana Maring1968Winsum Gn28:1628:13
7Nik Haveman2002Ulrum28:1928:15
8Ike Haveman2002Ulrum28:2628:22
9Annemiek van der Steen1964Winsum Gn29:1529:08
10Ellen Strating1968Groningen30:0229:52
11Ellie Boer1999Winsum Gn30:0730:00
12Loes Geling1996Winsum Gn30:4430:27
13Sven Lalkens2001Winsum Gn30:5130:49
14Esther Oosterhof1969Winsum Gn31:3331:21
15Marjolijn Sloots1984Zuidlaren31:5731:45
16Joyce Zuidema1974Winsum Gn33:2233:05
17Jitske Haan1986Groningen34:0333:44
18Adi Rozen1976Winsum Gn35:2335:07
19M.T. Merema1969Winsum Gn36:2236:15
20Jolanda Roggeveld - En1970Winsum Gn36:2236:15
21Ellen Harders1983Zuidlaren47:5347:40
 
M/V, 7.4 KM TRIMLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Josien Binnema1999Eenrum39:1839:14
2Ronald Danhof1963Onderdendam40:2640:19
3Anke Bijma1963Artemis53:3153:11
4Kriss van Goinga1988Sauwerd54:0953:51
5Gerda Smilda1964Wehe-den Hoorn54:2654:16
 
M/V, 10 KM TRIMLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Tom dijk1989Baflo41:4841:35
2Erik Danhof1970Baflo49:3949:28
3Willem Hofman1977Winsum Gn50:3550:32
4Garrelt Rosenboom1959Sauwerd52:0151:42
5Henk Wijnholds1978Garsthuizen52:1852:03
6Jan Kamphuis1957Winsum Gn52:2052:06
7Riette Danhof1968Baflo55:1155:00
8Ubel Haverman1976Ulrum57:0056:55
9Hendrik Topper1961Hoogezand58:0157:41
10Harma Steenbergen1965Delfzijl59:2359:08
11Elizabeth Hofman1975Winsum Gn1:01:081:00:54
12Helma Postma1967Groningen1:01:151:00:57
13Corrie Zwart1954Ulrum1:02:021:01:51
14Tanja otter1970Ulrum1:02:031:01:53
15Esther Plas1969Appingedam1:04:531:04:38
16Ilona Stoepker1971Winsum Gn1:05:221:05:06
 
www.uitslagen.nl05-07-2014 21:06