Zoek

Uitslagenlijst 3e Oethoesterloop

Uithuizen - Zaterdag 5 juli 2014

 
MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Arjan Marchand1977Groningen Atletiek33:0733:06
2Meindert ter Veer1984Oldehove35:3335:31
3Gerben Vermij1985Leens36:0436:02
4Jos Richie1975Groningen Atletiek37:2837:27
5Harald Kiewiet1981Winschoten39:2739:26
6Julius Kuipers1984Wageningen41:4941:45
7Lex Doornbos1980Groningen43:1342:58
8Mick de Haan1975Groningen44:0544:01
9Johan Weijenberg1977Uithuizermeeden46:1346:07
10Tim Noorman1978Delfzijl47:2447:20
11Robers Folkers1981Uithuizen52:5752:41
12Ubel Haveman1976Ulrum56:0856:04
 
M40, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Jan Venhuizen1968Lionitas35:0435:03
2Martin Veenhuizen1969Tynaarlo35:5035:50
3Sietze Jan Boer1968Loopgroep Astrea38:2238:21
4Remco Oost1974Loopgroep Astrea38:3238:31
5Johan Vonck1965Artemis38:3538:34
6Pieter-Jan Kooi1967Loppersum39:0138:59
7Wubbo Gremmer1971Winschoten39:5839:57
8Gert Kleinjan1970Aduard40:5540:53
9Bart Hanenburg1972Uithuizermeeden42:1942:15
10Marco den Hollander1966Assen42:4442:43
11Peter Hoving1966Kantens43:0042:54
12Adem Karaaslan1974Loopgroep Kameleon43:0843:05
13Eric Swijghuizen1974Spijk Gn43:5643:55
14Geert Anne Mollema1965Oldehove46:0546:01
15Tonnie Westerloo1966Uithuizermeeden46:1346:01
16Richard Terra1971Bedum49:1549:06
17Siep Huizinga1965Loopgroep Kameleon50:0349:49
18Richard van de werff1971Usquert50:3950:28
19Harry Hammenga1968Winsum Gn52:3452:15
20Rene Rijpleog1972Uithuizermeeden53:1653:04
21Jurjen de Vries1965Loopgroep Bedum54:2154:04
 
M50, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Naanko Drent1964Heiligerlee38:0938:09
2Carel Opten1962AAC '6138:1138:11
3Henry Perdok1962Friesland39:2239:20
4Kees Groenendijk1963ATC '7539:2939:28
5K Stadlander1962Aquilo41:5341:51
6Roelof Berends1956Oudeschip42:1142:07
7Klaas Bijsterveld1959Loopgroep RaitdaipRu44:5944:54
8Bobby Broersma1961Groningen45:4945:47
9Writser Vonck1963Godlinze46:1246:01
10Henk Kamstra1962Winsum Gn47:5347:47
11Anton Alberts1962Harkstede47:5947:55
12Peter Disseldorp1964Loopgroep Zuidhorn49:0849:00
13Koos van Koldam1962Farnsum50:3750:28
14Klaas Olthof1958Loopgroep Kameleon50:5150:42
15Jan Mulder1961Annen51:1051:05
16Kor Tillema1963Loopgroep Kameleon51:5551:46
17Dirk Franssens1955Saaksum54:0854:01
18Dirk Dros1955Winsum Gn1:00:591:00:46
19Herman Wassink1963Loopgroep Kameleon1:01:211:01:07
 
M60, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Henk Olijve1953ATC '7538:3638:35
2Karel Edens1953Groningen39:4739:46
3Jan Krans1952Fivelstreek43:1243:10
4Jan Pols1953Groningen Atletiek46:5446:49
5Jan Berends1948Einighause47:2447:17
6Bert Rekker1954Loopgroep Nienoord48:1648:13
7Dirk Heun1951Appingedam48:3948:29
8Anko Wieringa1949Groningen48:3948:32
9Henk Smit1954Groningen49:0349:00
10Luud Pijl1947Noordwolde Gn52:0151:51
11Jan Rake1953Haren Gn52:0751:56
12Fokko Dijkstra1954Usquert52:1252:07
13Nico Geertsema1952Winsum Gn53:4953:39
14Jaap Groenendal1940Oldehove53:5253:46
15Ed van der Graaf1946Dutch Runners54:0653:55
16Richard Hyacinth1949Groningen55:3155:27
17Lenard Wijnstekers1951Groningen55:3155:28
18Klaas van der Molen1939Fivelstreek57:4957:43
19Carel Vedder1953Groningen58:4158:30
20Johan Hekkema1943Uithuizermeeden1:04:581:04:39
 
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Henderike Oosterhof1985the Hague Road Runne41:2141:19
2Annet Haaksma1977Groningen51:5051:47
3Susanne Blom1985Sappemeer52:0552:00
4Ellen Haveman1982Ulrum54:1754:12
 
V40, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Marjan Oostinga1972avVN41:4641:44
2Simone Binnema1967Artemis44:2744:25
3Sandra Medendorp1974Pesse44:4844:46
4Aleida Groothoff1966Winsum Gn47:4247:38
5Nicole Boschman1969Loopgroep Kameleon58:4358:30
6Erna Veening1968Loopgroep RaitdaipRu59:5959:51
7Ellen La Crois1971Uithuizermeeden1:02:311:02:15
8Harma Kooi1965Usquert1:03:091:02:53
 
V50, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Anna Siebenga1959Gasselte44:5544:52
2Hilda Broekhuizen1963Artemis47:1347:09
3Tini Visker1959Artemis50:0349:58
4Reina Wijnia-Kwant Kri1956Hasselt53:0353:02
5Marian Overgaauw1961Eelde55:0554:59
6Jeannet Bakema1955Artemis57:5857:54
7Reinie Heerema-Kremer1957Loopgroep Kameleon1:06:261:06:13
 
TRIM, 10 KM TRIM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Janneke de Vries1961Schipborg30:0630:00
2Hink Slagter1961Annen32:5832:51
3Marinus Jannssen1970Uithuizermeeden43:4943:43
4Gert Jan van der Hoek1980Loopgroep Astrea44:1944:16
5Michiel Janssen1974Uithuizermeeden44:5344:47
6Lineke Huizinge1962Baflo51:2651:13
7Peter Kwant1968Holwierde53:2153:10
8Theo Kroeze1948Appingedam53:2753:08
9Peter Brouwer1975Artemis54:1653:57
10Riëtte Danhof1968Baflo55:1655:01
11Jan Woldhuis1965Ten Post57:0156:49
12Kars Schuiling1968Uithuizermeeden57:0756:51
13Sander de vries1996Loopgroep Bedum57:5057:32
14Saaktje Slump1966Loopgroep Kameleon58:4258:30
15Diana Schuiling1974Uithuizermeeden1:02:361:02:20
 
TRIM, 5 KM TRIM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Wiigwas Geertsema1989Groningen18:3018:29
2Frank Buigel1993Vitalis18:3018:30
3Thomas Kwint2006Groningen Atletiek18:3218:31
4Jarno Dekker1987Groningen18:5918:57
5Joris Rietveld2000Zuidlaren20:5520:53
6Jesse Slagter1999Annen21:0521:02
7Ayzo Wiertsema2004Uithuizen21:4621:37
8Wim Ammeraal1965Artemis22:1622:12
9Marinde Schuitema1999Groningen Atletiek22:3822:35
10Ricardo Kregel1999Uithuizen23:2123:15
11Henk Wijnholds1928Garsthuizen23:4223:33
12Arjen Kwint1971Artemis24:2424:18
13Agnes Woldhuis1967Ten Post24:3624:27
14Hans Arling1971Siddeburen24:4624:43
15Jeroen Reens1984Groningen26:2826:11
16Hendrik van Dis1990Uithuizen26:4726:37
17Josien Binnema1999Eenrum26:5426:49
18Ike Haveman2002Ulrum26:5826:54
19Nienke Eek1992Uithuizen26:5826:55
20Roos Velting1991Loopgroep Bedum26:5826:55
21Dirk de Weert1951Loopgroep Kameleon27:0326:56
22Bianca Boerema1972Groningen27:1327:03
23Marian Danhof1968Eenrum27:2227:05
24Marianne Bouwland1970Loopgroep Kameleon27:5227:44
25Josefien van der Veen1962Loopgroep Kameleon28:0427:56
26Janine Roelfsema1973Aquilo28:3528:29
27Siegrit Bisschop-van W1974Uithuizen29:0028:44
28Robin Medendorp2001Pesse29:1129:04
29Ineke Wolters1959Artemis29:1128:57
30Anita Vermue1966Zandeweer29:4829:40
31Nellie Bos-Zuidema1966Uithuizermeeden30:2930:13
32Saskia van Zwam1982Loopgroep Kameleon30:3530:18
33Lineke Ham1964Warffum31:1231:06
34Marja Franssens1956Saaksum31:3131:17
35Sjouke de Vries1968Delfzijl31:3431:22
36Nik Haveman2001Ulrum31:3531:33
37Jeannette Polkerman1969Zuidlaren32:5832:51
38Hilda Meijerhof1966Appingedam34:3034:12
39Ans de Vries1961Delfzijl34:3134:13
40Trijnie Doornbos1953Groningen34:3934:24
41Corry Hofland1960Groningen34:5034:32
42Janneke de Weert-Siege1952Loopgroep Kameleon34:5634:38
43Wilma Kampen1974Uithuizen39:4339:32
 
www.uitslagen.nl26-07-2014 17:13