Zoek

Uitslagenlijst 13e Otterberg-Blinkerdloop

Wijster - Zaterdag 4 oktober 2014

 
VROUW, 5 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Tess Boekema1993BB lopers19:26 
2Marlou Bijlsma1990Wageningen19:54 
3Anouk Trooster1993Groningen20:32 
4Aija Bijlsma1990Groningen21:46 
5Carla Boekema1959BB lopers23:12 
6Marije Venems1990Groningen25:25 
7Yanine de Jonge1994Beilen25:59 
8Marjolein Smit1984Hoogeveen26:58 
9Mieke Sellis1959Staphorst27:08 
10Adri Sluis1960Friesland27:10 
11Karin van Lubek1990Zuidwolde Dr27:17 
12Margriet Arents1974Emmen27:25 
13Henny Steenbergen1956Loopgroep Beilen27:56 
14Hennie Afman1974Beilen28:01 
15Alma Haaijer1988Westerbork28:03 
16Astrid Kuik1991Assen30:02 
17Chantal Schonewille1984Hoogeveen30:27 
18Hanny Luinge1948Loopgroep Run4Fun Kr30:43 
19Barbara de Lange1969Borne30:44 
20Thea Hendrikse1964AAC '6131:07 
21Anya Dedden1967Spier31:58 
22Tonia Van der Kooi1974Hurdegaryp32:01 
23Jolanda van Zanen1971Loopgroep Beilen32:26 
24Cisca Pijpker1961Loopgroep Beilen33:11 
25Patricia Pery1972Loopgroep Beilen34:06 
 
MAN, 5 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Tom Hendrikse1998AAC '6116:52 
2Jan Scheenstra1970Start '7818:19 
3Frank Everts1985HAC '6319:15 
4De Bruin1980Groningen19:47 
5Theo Boekema1957BB lopers19:55 
6John Sikken1986De Sperwers20:08 
7Jacco Talen1969Hollandscheveld20:17 
8Henry Strijker1972Hollandscheveld20:22 
9Marco den Hollander1966Assen20:35 
10Jan Roeles1962Loopgroep Beilen20:42 
11Kast Venema1988Leek20:50 
12Freddy de Witte1975Staphorst21:03 
13Jan Uiterwijk1958Loopgroep Beilen21:04 
14René Lammerts v Bueren1971Westerbork21:11 
15Alex van Wamel1976Westerbork21:12 
16Henk Akkerman1952Staphorst22:22 
17Frans Raven1969Beilen23:03 
18Klaas Pijpker1958Beilen23:35 
19Roy Moes2001SV Veendam24:57 
20Peter de Boer1959Loopgroep Beilen25:06 
21Remko van der Sluis1980Zuidwolde Gn25:18 
22Jan Boer1987Wijster25:22 
23Frits Michiels1964Westerbork25:30 
24Kars Wolters1957De Sperwers25:32 
25Winston Moes1972Smilde25:42 
26Ton Nieuwpoort1955Loopgroep Beilen25:56 
27Peter van Orsouw1952Oss26:16 
28Michiel Drost1967Pesse26:57 
29Aaldert Smit1953Hoogeveen27:00 
30Erik Bisschop1963Hoogeveen27:41 
31J C Janssen1944Assen27:50 
32Wim Hunneman1955Oosterwolde Fr27:57 
33Luuk Hadders1968Pesse28:02 
34Chris Hut1977Beilen28:27 
35Johan Wiegman1965Loopgroep Beilen28:37 
36Jeroen Kolhof1975Tuk29:09 
37Leon Dirrix1956Wijster29:29 
38Harry Bosscha1942De Sperwers30:49 
39Jan Bijstra1966Drachten31:49 
40Jan Haagsma1943Friesland32:48 
41Anton Bloemink1941Emmen33:08 
42Jan Gisolf1951Hoogeveen33:43 
43Harry Prins1959Beilen33:43 
44Berend Schreuder1929Zweeloo41:14 
 
V SEN, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Mireille Baart1981Pallas '6738:55 
2Manon Herbert1990Spurt '8847:47 
3Merel Nienhuis1990Groningen51:05 
4Petra Lunenborg1975HAC '6352:06 
 
V 40, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Cora van der Wal1964Gieten46:37 
2Renda van der Klooster1974Rotterdam48:35 
3Jacqueline ten Brummel1965Stuifzand55:21 
4Esther Kerssies1970Loopgroep Beilen56:19 
5Liesbeth Koehorst1968Hoogeveen56:21 
6Marian Booyink1965Tiendeveen56:40 
7Gea Lamberts1966Loopgroep Beilen56:42 
8Annet van Droffelaar1973Loopgroep Beilen57:12 
 
V 50, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Janneke Nienhuis1960LSV Invictus49:57 
2Marry Nederhoed-Heppin1962Loopgroep Beilen51:33 
3Gerrie Drenth1961Hijken53:11 
4Gea Brink1964Staphorst59:46 
 
M SEN, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Gert-Jan Stevens1987HAC '6334:53 
2Joost Hindriks1985Schoonebeek36:48 
3Bert-Jan Wever1976Runners Stadskanaal39:05 
4Harold Engels1983Staphorst40:49 
5Mark Bodewits1979Rotterdam44:57 
6Gert Daling1989Drijber45:35 
7Roy Grotentraast1979Hoogeveen45:45 
8Ewald Hofstede1993Groningen47:20 
9Gerrit Duits1979Horror48:38 
10Mark van der Walle1990Assen50:16 
11Niek Tichelaar1985Bedum50:17 
12Matthieu Huisman1995Rouveen50:25 
13Gerjon Luinge1977Borger54:56 
14Bas Huseman1981Groningen55:12 
15Arne Hofstede1997Appingedam56:38 
 
M 40, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Melchior van der Pol1967Apeldoorn38:13 
2Jannes Dolfing1968Westerbork38:50 
3Jack de Jonge1969Loopgroep Beilen41:20 
4Sjouke Venema1972Friesland43:40 
5Marco Bakker1973Loopgroep Beilen43:58 
6Willem Biemolt1966Friesland44:18 
7Ronald van der Laak1967Aduard44:41 
8Ad van Beilen1970Gieten47:38 
9Jeroen Stobbe1972Beilen48:27 
10Harry Vos1966Westerbork48:36 
11Bart Noordam1972Hoogeveen49:42 
12Jan Beverwijk1968Loopgroep Beilen50:39 
13Arjan Bijlsma1969Beilen50:51 
14Hans Kats1968Stuifzand51:16 
15Freddy Klok1974Hoogeveen53:09 
16Arno Lunenborg1973Hoogeveen55:37 
17Richard Koehorst1966Hoogeveen56:22 
 
M 50, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Reinder de Jonge1961Assen37:44 
2Cor Ton1962LSV Invictus40:07 
3Henry Perdok1962Norg40:41 
4Erik Bakker1960De Bult41:58 
5Jos Arends1959Borger42:05 
6Oldehinkel1957Dedemsvaart43:14 
7Eric Weernink1962Haren Gn45:25 
8Harry Luinge1959Veendam45:38 
9Gerard Jansma1964Goutum48:56 
10Jebbe Westerbeek1961Start '7849:04 
11Jan Timmerman1959Hardenberg49:20 
12Diederik Tempert1959Nijverdal50:11 
13Mans Veldsink1957Dedemsvaart52:47 
14Geert Woltjes1961Spier53:20 
15Klaas Bronsema1957AAC '611:04:26 
 
M 60, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jan Stolker1951avVN44:09 
2Herman Gort1944Hoogeveen47:52 
3Jannes Bouwmeester1954Loopgroep Beilen49:38 
4Jaap Talen1945Hoogeveen50:41 
5Jan Fransen1943Hasselt51:33 
6Frits Lautenbag1948De Gemzen51:58 
7Henk Aarden1947Assen52:16 
8Gerhard Over1953Meppen Duitsland (GE54:45 
9Eduard Botter1953Hoogeveen56:40 
10Johan Luinge1950Borger57:36 
11Egbert Westra1939AAC '6157:53 
12Gerrit Lahuis1951Aalden1:01:53 
 
Sponsors: Stichting Wildervank Fonds, Gem M-Drenthe,
Stork Technical Services, Marco Bakker Hovenier,
Univé Midden-Drenthe, Jumbo Mulder Beilen,
Bloemenpalet Beilen, Fysio Centrum Beilen,
Run2Day Hoogeveen, AH Beilen, Café Pot Wijster,
Kapsalon Hilly Wijster.
 
Dank voor de gastvrijheid: Camping De Otterberg en Attero Wijster!
Tot ziens volgend jaar, zaterdag 3 oktober 2015! www.loopgroepbeilen.nl
 
www.uitslagen.nl06-10-2014 16:36