Zoek

Uitslagenlijst Natuurloop Siddeburen

Siddeburen - Zaterdag 11 april 2015

 
MSEN, 16 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Gerard Vos1986Appingedam57:5657:53
2Meindert ter Veer1984Oldehove58:4758:44
3Gerben Vermij1985Leens59:0959:08
4Sieger Haakma1982Zuidhorn1:00:141:00:12
5Bert-jan Wever1976Onstwedde1:02:221:02:20
6Henri Harmsen1988Drachten1:03:341:03:32
7Jord Besteman1977Hilversum1:05:371:05:34
8Ronald Meyboom1976Haren Gn1:05:541:05:51
9Ferdie Witvoet1978Sappemeer1:10:081:10:06
10Robert Haan1982Assen1:10:101:10:00
11Marko Huizing1978Ulrum1:10:231:10:13
12Johan Schriemer1976Appingedam1:13:571:13:53
13Henk-Jan Scheepers1979Haren Gn1:14:421:14:35
14Lex Doornbos1980Groningen1:15:111:14:49
15Aaldrik Scholtens1977Oostwold gem Oldambt1:17:511:17:46
16Richard wijsbeek1979Nieuwe Pekela1:18:121:18:09
17Carlo Pastoor1986Veendam1:24:131:23:59
 
M40, 16 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Jan Venhuizen1968Smilde57:1557:13
2Harry Pot1970Stadskanaal1:01:001:00:58
3Pieter-Jan Kooi1967Loppersum1:01:131:01:11
4Marcel Stoffers1971Appingedam1:02:481:02:44
5Grietinus reinders1972Leek1:08:011:07:58
6Richard Schudde1971Delfzijl1:09:301:09:24
7Richard van der Meij1974Delfzijl1:11:161:11:12
8Jan Hielema1967Loppersum1:12:031:11:52
9Eric Swijghuizen1974Spijk Gn1:12:431:12:40
10Adem Karaaslan1971Uithuizen1:13:031:12:55
11Gert Kleinjan1970Aduard1:13:171:13:12
12Eppe Wolfis1969Bedum1:13:201:13:14
13Jan Kornelis Stol1971Siddeburen1:15:441:15:33
14Ronald Stigter1968Siddeburen1:16:451:16:35
15Harbert Bruggers1972Appingedam1:17:201:17:15
16Hans Veeman1971Garrelsweer1:17:521:17:42
17Menno van der Meer1967Loppersum1:18:191:18:09
18Harmen Gelling1969Groningen1:18:551:18:44
19Remco Bakker1972Groningen1:20:141:20:08
20Meine Geert Alserda1968Marum1:23:561:23:45
 
M50, 16 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Naanko Drent1964Heiligerlee1:04:021:04:01
2Siemon Hinrichs1962Delfzijl1:04:171:04:13
3H Hovinga1958Wildervank1:04:381:04:37
4Klaas Brouwer1965Groningen1:04:521:04:50
5Maarten Hoeksema1960Groningen1:07:441:07:42
6Diemer Top1963Groningen1:08:451:08:41
7Paul Terpstra1963Haren Gn1:09:311:09:28
8Roelof Berends1956Oudeschip1:10:261:10:19
9Jaap Begeman1964Noordbroek1:12:521:12:47
10Jan Vos1962Uithuizen1:14:251:14:18
11Kramer Rinze1959Bedum1:16:231:16:16
12John Walker1957Uithuizen1:16:271:16:20
13Wim Ammeraal1965Leens1:17:451:17:36
14Emiel van der Graaf1960Groningen1:19:211:19:10
15Hepke Taekema1958Groningen1:19:261:19:16
16Laurens Mos1960Oldehove1:20:191:20:07
17Peter Disseldorp1964Zuidhorn1:20:381:20:25
18Bobby Broersma1961Groningen1:24:331:24:28
19Jan Pilon1964Garrelsweer1:26:121:26:01
20Herman Middel1958Stadskanaal1:27:301:27:15
21Jan-Jelle Renkema1961Oldekerk1:28:011:27:57
22Cornelis Kampinga1958Holwierde1:28:461:28:28
23Jan Kamphuis1957Winsum Gn1:30:111:29:59
24Peng Yip Cheah1956Schildwolde1:34:381:34:04
25Koos van Koldam1962Farmsum1:41:531:41:34
 
M60, 16 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Henk Olijve1953Haren Gn1:04:411:04:40
2Rudy Boers1954Winschoten1:12:201:12:15
3Peter Wolters1952Nieuw-Roden1:12:581:12:54
4Wubbe Rendering1953Bourtange1:13:121:13:07
5Jan Posthumus1946Hoogezand1:14:431:14:39
6Jan Rijnberg1953Gasselte1:17:331:17:30
7Siert Modderman1954Groningen1:18:021:17:54
8Henk Smit1954Groningen1:19:061:19:01
9Nico Vierkant1951Bedum1:20:231:20:11
10Jan Adema1949Groningen1:21:331:21:22
11Dirk Heun1951Appingedam1:21:381:21:26
12Albert Hazenberg1955Ten Boer1:21:401:21:27
13Jan Buitenkamp1953Siddeburen1:22:011:21:58
14Daan Loupatty1953Delfzijl1:23:411:23:24
15Anko Wieringa1949Groningen1:25:401:25:26
16S Klevering1948Spijk Gn1:25:571:25:51
17Geert Jan Reinders1951Loppersum1:26:111:25:46
18Luud Pijl1947Noordwolde Gn1:26:461:26:42
19Willem Meffert1954Oude Pekela1:29:351:29:23
20Abdellah Ait Tami1955Groningen1:30:531:30:40
21Ed van der Graaf1946Groningen1:33:361:33:31
22Dirk de Weert1951Uithuizen1:37:201:36:54
 
VSEN, 16 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Renate Kramer1978Bunde1:10:231:10:19
2Femke Veldman1981Delfzijl1:42:301:42:17
3Miranda Vogelzang1983Delfzijl1:57:451:57:23
 
V40, 16 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Patries Zijlstra-Jonkman1972Eenum1:13:581:13:53
2Henriette Lagerwerf1970Veendam1:15:501:15:45
3Anje van Gijssel1966Woudbloem1:27:071:27:03
4Jolanda de Winter1970Appingedam1:35:111:34:48
5Kea de Groot1967Appingedam1:35:111:34:48
6Nicole Boschman1969Rottum Gn1:37:191:36:53
7Sandy Krans1974Siddeburen1:57:571:57:35
 
V50, 16 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Hettie Baas1964Schiermonnikoog1:21:301:21:22
2Ida Raske1962Siddeburen1:24:461:24:38
3Christien de Graaff1955Groningen1:28:161:27:52
4Reina Wijnia-Kwant1956Hasselt1:29:061:29:03
5Marian Ovengaauw1961Eelde1:30:021:29:55
6Ineke Scheffer1958Leens1:31:241:31:12
7Rensje Rijkens1958Winschoten1:32:401:32:31
8Auktje Renkema1961Oldekerk1:35:441:35:36
9Jeltje Bosma1964Baflo1:39:351:39:29
10Ina Doekman1964Velp Gld1:39:491:39:43
 
M/V, 16 KM TRIMLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Marnix van den Brink1971Groningen1:19:101:18:49
2Hindrik Kok1958Westerlee Gn1:23:511:23:35
3Rene Stuut1970Wagenborgen1:24:281:24:13
4Johan Homan1971Hoogezand1:25:511:25:32
5Inge van Deemter1972Groningen1:26:531:26:42
6Carsten Rose1969Delfzijl1:27:121:26:54
7Wouter Trumpie1977Groningen1:27:541:27:50
8Michiel van der Spek1977Winschoten1:30:201:30:09
9Abe Veenstra1962Schipborg1:33:441:33:18
10Janny Oosten1970Hoogezand1:35:111:34:48
11Angela Freeze1981Appingedam1:35:111:34:47
12Peter Nieuwald1971Zuidbroek1:36:101:35:57
13Tineke van Dijken1962Appingedam1:37:291:37:10
14Marjolein Lanting1970Groningen1:38:001:37:41
15Marjon de Hoog1974Harkstede1:40:461:40:20
16Dick Zwiers1954Nieuwolda1:42:011:41:30
17Jolanda ten Have1968Ten Boer1:44:211:44:12
18Niels Woldhuis1987Veendam1:45:301:45:16
19Lineke Ham1964Warffum1:46:351:46:09
20Olly Manusiwa1954Appingedam1:48:451:48:32
21Dick Doornbos1944Delfzijl1:56:161:56:02
22Willem de Vries1966Delfzijl2:02:162:01:55
 
MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Maurice Smit1997Delfzijl38:2338:21
2Harmen Stam1988Ten Boer42:1942:10
3Anton Zijlstra1988Stedum47:3747:31
 
M40, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Wim Opten1966Zuidlaren34:5834:57
2Jannes Dolfing1968Westerbork37:4137:40
3Rob van de Graaf1962Hoogeveen39:1639:13
4Wubbo Gremmer1971Winschoten40:0240:00
5Chris Renkema1962Boerakker46:5846:53
6Roelof Roffel1958Bedum47:1047:08
7Ger Coster1959Ten Post47:3747:31
8Robert Ytsma1974Spijk Gn50:1750:13
9Koos Spakman1960Froombosch53:4953:40
10Henk van der Deen1973Siddeburen54:2753:53
11Karel Mulder1956Groningen56:2156:13
12Dirk Franssens1955Saaksum57:0756:53
13Kars Schuiling1968Uithuizermeeden57:5457:25
14Sjouke de Vries1968Delfzijl1:03:211:03:03
 
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Inez Trechsel1991Groningen45:5345:50
2Marlous de Weerd1990Appingedam1:09:111:08:47
 
V40, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Bertha Bruggenkamp1968Smilde41:3041:28
2Jetty van der Steege1962Siddeburen52:3152:23
3Anja Haan1970Appingedam54:4054:31
4Janny Luursema1962Appingedam55:4455:35
5Sandra Winkel1969Siddeburen1:01:081:00:44
6Diana Schuiling1974Uithuizermeeden1:03:101:02:41
7Trijnie Doornbos-Oosting1953Groningen1:05:241:05:03
 
M/V, 10 KM TRIMLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Raymon Krans1975Delfzijl46:3246:21
2Gert Bosker1960Assen47:1346:45
3Simon Dijker1964Delfzijl49:5249:43
4Sietze Huizinga1996Grootegast53:3453:28
5Hans Arling1971Siddeburen53:3453:28
6Martin Hartlief1973Siddeburen55:0854:46
7Henri Visscher1972Appingedam55:3255:08
8Engelke Degenhart1951Almere55:4255:30
9Ria Wilbrink1957Hoogezand56:4956:27
10Herman Rouppť1967Appingedam57:4057:16
11Frans Spelbrink1952Nieuwe Pekela58:0858:03
12Marcel de Boer1973Eelde59:0358:39
13Sandra Bijlholt1978Appingedam59:5359:34
14Han te Winkel1961Slochteren1:00:0159:30
15Eddy Ufkes1947Wagenborgen1:00:191:00:04
16K vd Molen1939Appingedam1:00:381:00:29
17Miranda Westers1982Zuidbroek1:00:421:00:19
18Mignon Hekkema1970Middelstum1:01:291:00:56
19Piet Blaauw1949Delfzijl1:02:131:01:55
20Alja Westerhof1977Zuidbroek1:02:171:01:54
21Pieter Peen1966Appingedam1:03:121:02:41
22Magreet Bosma-Timmer1997Bedum1:03:181:03:11
23Jenny Doornbos1961Siddeburen1:03:491:03:30
24Gea Elzerman1965Meedhuizen1:04:091:03:59
25Rianne Dijkstra1995Appingedam1:07:191:06:57
26Allegonda Hollander1969Appingedam1:08:191:07:57
27J Hekkema1943Uithuizermeeden1:09:391:09:14
 
M/V, 4.5 KM TRIMLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Jorn de Jong2002Opende21:5421:28
2Cor Zaan2002Sauwerd22:3222:16
3Jonieke Rienstra1992Slochteren23:4323:33
4Jakob Hut1961Siddeburen23:4423:20
5Danielle Kors1991Ten Boer24:3824:29
6Natasja Topelen1990Wagenborgen25:1424:59
7Angela Buitenwerf1989Emmen25:1424:59
8Marjan Schipper1972Appingedam26:1626:01
9Corry Hofland1960Groningen29:3228:59
10Dineke Kok1967Delfzijl30:1229:52
11Thomas Venhuizen2003Smilde32:4932:31
12Sybina Huizinga1974Opende33:1132:46
13Sieka Heemstra1965Delfzijl34:5534:37
 
SCH, SCHOLIERENLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Marlon van Oosten2003OBS De Spil19:5319:50
2Kyle Mayenburg2003De Springplank - T121:0520:26
3Duncan van Leggelo2003De Zonnewijzer22:1321:57
4Rene van der Gragt2004OBS De Spil22:2521:56
5Ruben van der Deen2003De Zonnewijzer22:3322:16
6Diyar Kaya2003De Zonnewijzer24:3324:17
7Hessel Kuipers2003OBS De Spil24:4824:19
8Ilse de Best2003De Springplank - T226:5726:22
9Tim Postema2003De Springplank - T127:1026:31
10JurriŽn de Witt2003CBS De Wegwijzer27:3827:08
11Wout Kerdijk2004CBS De Wegwijzer27:4127:11
12Leon Westerhoek2003De Zonnewijzer27:5327:37
13Arnold Doornbos2002GBS de Wiekslag28:5028:12
14Roselie de Graaf2003De Springplank - T229:0328:27
15Esmee Bakker2003De Springplank - T129:5229:18
16Emma Mollema2003GBS de Wiekslag30:5130:14
17Tessa Wolters2003De Zonnewijzer30:5830:43
18Lucas Bos2003GBS de Wiekslag31:0130:23
19Agnes Drijfhout2003GBS de Wiekslag31:0230:25
20Anne Mossek2003GBS de Wiekslag31:0330:26
21Iris Bosman2003De Springplank - T231:0430:31
22YaŽla MŁller2003CBS De Wegwijzer31:2030:50
23Eline Bloeming2003De Springplank - T232:0431:31
24HenriŽtte Wijninga2003De Springplank - T232:0931:36
25JoŽlle Thoma2002CBS De Wegwijzer32:1431:45
26Arinda Holtjer2003CBS De Wegwijzer32:1431:45
27Elise Ridder2002De Springplank - T132:1831:44
28Angela van der Meij2003De Springplank - T133:0532:24
29Cameron Hemmes2003De Springplank - T133:0532:24
 
www.uitslagen.nl12-04-2015 21:54