Zoek

Uitslagenlijst Steemer Omloop

Stedum - Zaterdag 9 mei 2015

 
TRIM, 5 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Saffira Kiewiet Haren18:59 
2Frank Berghuis Groningen20:01 
3Finn van Pijkeren Middelstum20:16 
4Paul Rijskamp Bedum21:21 
5Marcel de Haan Spijk22:23 
6Patries Zijlstra Eenum22:32 
7Wim Ammeraal Leens22:42 
8Eric Thiescheffer Groningen23:23 
9Emma Iedema Groningen23:25 
10Olaf Groenbroek Groningen23:33 
11Ricardo Kregel Uithuizen23:36 
12Joost Iedema Hoogezand23:39 
13Johan Weijenberg Uithuizermeeden23:39 
14Gerard van Pijkeren Middesltum23:50 
15Yasmin Nauta Groningen24:06 
16Jeroen Lueks Groningen24:14 
17Klaas Sminia Woltersum24:29 
18Mino Kasanwidjojo Groningen24:32 
19Ezran Mast Bedum25:03 
20Gerieke Buist Aduard25:09 
21Patrick van der Hul Groningen25:43 
22Thomas Lueks groningen25:45 
23Theo Kroeze Appingedam25:56 
24Theo Vegter Uithuizen26:14 
25Tim Ypeij Stedum26:43 
26Sjoerd Rozeboom Zandeweer27:14 
27Josien Binnema Eenrum27:14 
28Stan Dijkema Uithuizen27:21 
29Bjorn Nuiver Groningen27:30 
30Martin Ypeij Stedum27:30 
31Conny Christiaanse Bedum28:12 
32Sander de Vries Bedum28:34 
33Peter Wijnhold Appingedam28:41 
34Myreille Tammenga Bedum28:47 
35Ar Jansen Stedum28:52 
36Lukas Kruidhof Stedum28:54 
37Nicole Boschman Rottum29:02 
38Dirk de Weert Uithuizen29:03 
39Esther Toren Leeuwarden29:34 
40Eltjo Kooi Usquert29:39 
41Margaretha Bosma Ten Boer29:49 
42René Lubbers Groningen30:03 
43Daniëlle Kors Ten Boer30:11 
44Rianne Dijkstra Appingedam30:16 
45Henriëtte Roorda Groningen30:16 
46Janneke Kruidhof Groningen30:19 
47Marjan Oosterveen Garmerwolde30:27 
48Eric Elbertsen Garmerwolde30:27 
49Ineke van Dijken Stedum30:35 
50Siepko Scheper Slochteren30:36 
51Lineke Ham Warffum30:37 
52Griet Rozeboom Zandeweer30:37 
53Jissy Clevering Den Andel30:39 
54Robert-Jan de Poel Ten Boer30:46 
55Bianca Visser Drachten30:57 
56Ian Kock Stedum31:07 
57Marlow de Weerd Appingedam31:09 
58Wouter Arends Stedum31:32 
59Anet Klaassen Middelstum31:38 
60Esmond van Twuyver Schildwolde31:40 
61Mignon Hekkema Middelstum31:53 
62Mieke Ballast Einighausen32:05 
63Ria Wiersema Uithuizermeeden32:09 
64Aafje v.d. Akker Bedum32:14 
65Martha van Dijk Kantens32:14 
66Reneé Boerema Uithuizermeeden32:27 
67Kim Bakker Uithuizermeeden32:27 
68Karin de Haan Groningen32:30 
69Barbora Waclawiková Groningen32:37 
70Kor Zuidema Groningen33:02 
71Karola Jansen Stedum33:05 
72Corry Hofland Groningen33:05 
73Grietha Kruidhof-Bos Stedum33:21 
74Annemarieke van Perlo Den Andel33:54 
75Klaziena van Twuijver Schildwolde33:57 
76Karla Woldhuis Ten Post34:39 
77Hetty van der Molen Ten Post35:02 
78Erin Kock Stedum35:14 
79Wianda Lantman Stedum35:16 
80Nicole Bijen Stedum35:17 
81Jet van der Ree Stedum35:22 
82Francien Geertsema Groningen36:01 
83Avina Sikkema Ten Boer36:02 
84Maarten Ennema Zandeweer36:13 
85Hanneke Postema Uithuizen36:28 
86Rob van der Meulen Zuidhorn36:32 
87Eddie Frankruijter Bedum40:43 
88Lianne Zijlstra Stedum40:43 
89Rianne de Vries Bedum40:44 
 
H, 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Gerard Vos Appingedam35:00 
2Gerben Vermeij Leens36:20 
3Taco Schaaf Groningen37:41 
4Roy Hinrichs Delfzijl39:26 
5Ricardo Damminga Baflo40:18 
6Jan Stuursema Sappemeer40:19 
7Wouter Dijkstra Zuidwolde41:05 
8Gerwin Grootoonk Groningen42:12 
9Sarthak Misra Groningen42:22 
10Jildert Bilstra Gorredijk42:38 
11Marcel Dijkstra Bedum42:44 
12Kim Meyer Zuidwolde43:17 
13Chris Woldhuis Groningen43:29 
14Jeroen Eefting Groningen43:53 
15Ferdie Witvoet Groningen44:32 
16Henk-Jan Scheepers Haren44:41 
17Bas Koopman Bedum44:43 
18Jeroen Boetje Groningen46:42 
19Jan Spijk Stedum47:28 
20Anton Zijlstra Stedum47:35 
21Philip Pruim Groningen47:39 
22Gert-Jan Deetman Groningen48:36 
23Harmen Stam Ten Boer51:33 
24Jocaro Ayal Assen53:57 
25Erik Huisman Stedum54:16 
 
H40+, 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Jos Richie Groningen37:29 
2Harie Pot Stadskanaal37:29 
3Pieter-Jan Kooi Loppersum37:38 
4Erik van Dijken Groningen39:19 
5Mark Spruit Groningen39:49 
6Jouke Posthumus Rottevalle41:10 
7Leonard Hordijk Noordlaren42:53 
8Marco Taatgen Bedum43:44 
9Peter Pettinga Groningen43:44 
10Eric Swijghuizen Spijk43:56 
11Aris Pestman Spijk44:00 
12Jacob Bruining Zuidbroek44:57 
13Bert Hartman Ten Boer45:03 
14Jaap Smith Baflo45:11 
15Michael Galwagher Appingedam47:29 
16Gertjan Piek Sauwerd47:30 
17Peter Vos Groningen47:39 
18Geert Anne Mollema Oldehove48:51 
19Richard Terra Bedum49:01 
20Waclawik William Apingedam50:33 
21Rene La Crois Uithuizermeeden50:52 
22René Rijploeg Uithuizermeeden51:04 
23Gerben Feenstra Zandeweer51:32 
24Robert Ytsma Spijk53:09 
25Harold Weistra Loppersum53:48 
26Thom Snijder Bedum53:50 
27Vincent van de Vuurst Bedum53:50 
28Bas van de Vuurst Groningen53:55 
29Andre Nijdam Hoogkerk53:59 
30Maurits Wijma Uithuizen54:37 
31Erik Bakker Uithuizermeede54:48 
32Leo Brouwer Groningen56:19 
33Peter Arends Stedum58:05 
34Sjouke de Vries Delfzijl1:04:15 
35Hidzer Groenhof Sint Jacobiparochie1:11:33 
 
H50+, 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Siemon Hinrichs Delfzijl39:30 
2Henk Por Groningen39:38 
3Peter Berghuis Zuidlaren41:04 
4K. Blaauw Appingedam42:28 
5Eric Helmantel Eelde42:46 
6Maarten Hoeksema Groningen43:11 
7Henry Kuipers Bedum43:32 
8Wietze de Vries Appingedam43:42 
9Roelof Berends Oudeschip43:55 
10Jaap Begeman Noordbroek43:59 
11Benno Leferink Groningen44:13 
12Eeuwe Schot Groningen45:44 
13Chris Roodhuijzen Usquert46:00 
14Warner Snippe Groningen46:03 
15John Wachtmeester Groningen46:22 
16Ger Coster Ten Post46:38 
17Douwe Iedema Hoogezand46:45 
18Klaas Bijsterveld Sauwerd46:47 
19Menco van der Berg Thesinge47:19 
20Bobby Broersma Groningen47:30 
21Jelle Nauta Groningen47:49 
22Rien Diepenbroek Grou47:52 
23Stoffer Havinga Thesinge48:19 
24Jan Ruiter Delfzijl48:41 
25Dick van der Berg Stedum49:19 
26Martieu Wienke Sauwerd49:29 
27John Groot Kormelinck Groningen49:44 
28Bennie Bosgraaf Zuidbroek51:26 
29Kor Tillema Uithuizen52:04 
30Joost Kerkhoff Loppersum53:29 
31J. Fokkens Groningen53:49 
32Abdellah Ait Fami Groningen54:17 
33Henk Haarman Groningen55:16 
34Jan Wieringa Usquert55:28 
35Johan Oosterhoff Bedum57:04 
36Gert Jilderda Appingedam58:05 
37Koldam Farmsum58:22 
38Jenne Postma Zuidhorn1:00:07 
39J.H. Blaauw Stadskanaal1:00:09 
40Fiepko Coolman Bedum1:05:48 
 
H60+, 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Hans van Santen Groningen44:58 
2Jan Posthumus Hoogezand46:48 
3Henk Smit Groningen47:20 
4Jan Berends Einighausen49:02 
5Dirk Heun Appingedam49:37 
6Nico Vierkant Bedum50:11 
7Jan Helmantel Ten Boer54:19 
8Ooldrik Modderman Groningen56:23 
9Jaap Groenendal Oldehove57:09 
10Joop Werkman Bedum58:46 
11Johan Betsema Ten Boer59:36 
12Jan Pitt Stedum1:00:12 
13Douwe de Vries Groningen1:00:35 
14Jaap van der Werf Stedum1:01:51 
15Rigte Boerema Uithuizermeeden1:03:21 
 
V, 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Gwenda Vasse Groningen47:39 
2Anjette Kruize Groningen47:44 
3Wilma de Vries Groningen48:56 
4Milou Pijper Groningen52:41 
5Judith Berghuis Groningen54:38 
6Yvonne Kuis Groningen55:42 
7Annelies Kamminga Middelstum58:50 
8Emmy Klein Gartshuizen1:01:01 
9Jenny van der Veen Uithuizen1:03:35 
10Miranda Vogelzang Delfzijl1:10:04 
 
V40+, 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Marjan Oostinga Eelde41:42 
2Christien Koning Groningen45:04 
3Simone Binnema Eenrum45:16 
4Elise Kool Loppersum45:26 
5Annelies Moguella Groningen52:21 
6Marian Danhof Eenrum57:09 
7Erna Veening Noordwolde1:00:57 
8Petra Buist Noordwolde1:00:57 
9Siegrit Bisschop-van Wijk Uithuizen1:02:29 
10Ellen la Crois Uithuizermeeden1:03:32 
11Diana Schuiling Uithuizermeeden1:03:43 
12Gea Elzerman Meedhuizen1:03:52 
13Harm Kooi Usquert1:05:42 
14Linda van Vliet Delfzijl1:16:18 
15Sandy Krans Siddeburen1:16:19 
 
V50+, 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Magriet Taselaar Uithuizen52:33 
2Tineke Roorda Westeremden54:51 
3Jeannet Bakema Loppersum58:22 
4Ineke Wolters Winsum58:53 
5Grietje Dijkmans Winsum59:58 
6Ellen Staal Vierhuizen1:00:13 
7Anneke Krijger Uithuizermeeden1:01:06 
 
Uitslagen, foto's en verslag na afloop op www.buurcontactloopcircuit.nl
 
www.uitslagen.nl10-05-2015 08:41