Zoek

Uitslagenlijst Minimarathon Ten Boer

Ten Boer - Maandag 24 augustus 2015

 
TRIM, 5 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Mark van Ginkel Ten Boer19:2619:26
2Jeroen van der Veen Groningen21:1021:06
3Rik Smit Bedum21:3221:28
4Ben Timmer Groningen21:4621:39
5Robin Bruins Ten Boer23:2323:23
6Foske Tamar van der Wal Groningen23:2523:25
7Sybren Harmsma Groningen23:2723:21
8Wim Ammeraal Leens23:3523:27
9Larissa Mars Groningen23:3723:31
10Lennard Klimp Bedum23:4223:40
11Jan de Jonge Groningen24:1924:19
12Jan Ruiter Delfzijl25:1925:10
13Arie Jan de Jong Rottum25:1925:13
14Bas v.d. Vuurst Groningen25:2225:08
15Arjan Timmer Bedum25:2324:57
16Eric Thiescheffer Groningen25:2625:23
17Bernie v.d. Berg Groningen25:4825:42
18Jennie Laning Groningen26:0626:02
19Yvan Zomerdijk Middelstum26:1625:45
20Dirk Jan Berghuis Ten Boer26:5126:50
21Stan Vermeulen Ten Boer27:0926:56
22Thom Snijder Bedum27:1627:02
23Vincent v.d. Vuurst Bedum27:1727:04
24Andy Schreuder  Bedum27:3827:12
25Sjoerd Rozeboom Zandeweer27:4127:28
26Judith Berghuis Groningen27:4327:38
27Stan Dijkema Uithuizen28:0427:52
28Jarno Bruins Ten Boer28:4328:43
29Johan de Witt Groningen28:5128:33
30Pieter Schuitema Delfzijl29:0628:35
31Bauke van der Hem Groningen29:0728:48
32Masja van der meer Onderdendam29:1429:09
33Jan Woldhuis Ten Post29:1928:55
34Bram Bootsma Ten Boer29:3029:17
35Freek Reitsema Wirdum29:3729:25
36Jolanda van Os Oldenhove29:4029:19
37Eltje Kooi Usquert29:4429:31
38Novsjka Frieswijk Groningen29:4529:40
39Jacob Jongsma Ten Boer29:5029:50
40Roel Douwes Onderdendam29:5129:51
41Brenda Noppert Groningen30:0029:55
42Louis Dekens Ten Boer30:2530:08
43Jelle Slager Usquert30:4130:33
44Dirk de Weert Uithuizen31:1030:41
45Frederiek de Weert Roodeschool31:1130:42
46Nicole Boschman Rottum31:3831:10
47Robert-Jan de Poel Ten Boer31:4931:47
48Toon de Vries Groningen32:1932:07
49Herman Wassink Kantens32:2832:11
50Fred Wieringa Uithuizen32:3632:14
51Griet Rozeboom Zandeweer32:4532:32
52Erik Stam Ten Boer32:4532:45
53Margaretha Bosma Ten Boer33:1032:54
54Jurrien Schuitema Delfzijl33:2232:53
55Ellen Walker Winsum33:3133:11
56Jaap Corstiaansen Garrelsweer33:4333:26
57Harriet Wassinkj Kantens33:4933:31
58Susan Werkman Uithuizermeeden33:4933:31
59Nol Venema Ten Boer34:1734:08
60Mignon Hekkema Middelstum34:2233:51
61Pieter van der Woude Ten Boer35:0134:33
62Dian Haak Ten Boer35:1035:04
63Angela Dijkhuizen Ten Boer35:1135:11
64Harry Maring Zuidhorn35:1435:14
65Benny Visker Delfzijl35:2734:56
66Hidzer Groenhof Sint Jacob Biparochie35:4435:44
67Annelies Haaijer Delfzijl36:0935:42
68Bertine Pilon Groningen36:1935:56
69Karin Holties Groningen36:1935:58
70Karla Woldhuis Ten Post36:5436:31
71Hetty van der Molen Ten Post37:0236:39
72Marijke Hoogma Ten Boer37:0236:38
73Janneke de Weert Uithuizen37:0636:36
74Lineke Ham Warffum37:0636:36
75R. Kuiper Bedum37:1136:44
76Marten Wieringa Usquert37:1736:56
77Hilde Koop Ten Post39:4839:45
78Daneiel Veldman Ten Post39:5039:50
79Rianne de Vries  Bedum40:5640:56
80Anke Bruins Sauwerd40:5740:32
81Dineke Kok Delfzijl41:2040:52
82Sieka Heemstra Delfzijl42:5242:29
83Lucy Bakker Delfzijl42:5542:27
 
H, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Dries Ameling Stedum33:1433:12
2Jan Venhuizen Smilde33:3133:31
3Gerben Vermij Leens34:1834:16
4Gerard Vos Appingedam34:4034:39
5Benjamin Smits Groningen34:5834:53
6Guido v.d. Boogaard Groningen35:4235:40
7Luc Sillen Groningen35:5635:55
8Ricardo Damminga Baflo37:2237:21
9Marrice Smit Delfzijl37:5037:50
10Wouter Dijkstra Zuidwolde38:4238:38
11Freek Welbedacht Groningen38:4238:37
12Kim Meijer Zuidwolde38:5538:55
13Chris Woldhuis Groningen39:3339:33
14Marijn Nijenhuis Groningen40:5140:45
15Ferdy Witvoet Groningen41:4741:47
16Dennis van de Wal Roden42:2542:15
17Freddy Bekema Groningen43:0743:00
18Henk Wigboldus Garmerwolde43:5443:50
19Henk Venhuizen Winschoten45:0845:08
20Peet Joosten Meerstad45:2045:12
21Bernard Barnelou Bedum45:2345:00
22Geert Slagter Appingedam45:3345:27
23Philip Bosscher Zuidwolde45:4945:40
24Stanly Boonstra Groningen45:5145:42
25A.A. Feikens Ten Boer46:3746:16
26Rick Visscher Wagenborgen47:4046:58
27Arjan Nijboer Amsterdam48:4248:25
28Tony Dam Grijpskerk48:4248:18
29Reinout Gorter Groningen48:5548:55
30Frank Boelens Haren49:2049:20
31Johannes Christiaanse Hoogezand49:2149:12
32Henk Post Ten Boer52:2152:13
33Egbert Bloem  53:1952:47
34Sander de Vries Bedum56:1855:56
 
H40+, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Pieter-Jan Kooi Loppersum36:2436:22
2Emile Nales Groningen37:4637:42
3Wubbo Gremmer Winschoten37:5837:55
4Remco Oost Kantens38:4338:42
5Richard Aaalders Nietap39:4139:38
6Ben Timmer Haren40:1840:15
7Aris Pestman Spijk42:0041:56
8Eric Swijghuizen Spijk42:0542:01
9Marco Taatgen Bedum42:0541:58
10Gertjan Piek Sauwerd42:1742:07
11Ab Slagter Uithuizermeeden43:5143:44
12Jaap Smith Baflo43:5843:46
13Jan Hielema Loppersum44:0943:51
14Bert Hartman-de Vries Ten Boer44:1144:11
15Richard de Vries Ten Boer44:2144:16
16Marnix van den Brink Groningen44:4144:29
17Maurits Wijma Uithuizen45:3245:22
18Geert Anne Mollema Oldehove45:4145:35
19Janwijnand Brouwer Roodeschool47:5247:41
20Dirk Martine Bedum50:2349:59
21Rene Rijploeg Uithuizermeeden51:3751:27
22Erik Bakker Uithuizermeeden51:4151:32
23Eddie Frankruijter Bedum52:2152:08
24Herman Reinders Ten Post52:2952:19
25Folke Kingma Ten Boer52:5152:36
26Klaas Groefsema Bedum53:1652:49
27Iwan Hoving Bedum56:5056:27
28Olaf Kessels Bedum56:5056:24
29Jurgen de Vries Bedum58:3458:13
30Erik Guns  58:5558:46
31Sjouke de Vries Delfzijl1:00:1059:50
 
H50+, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Klaas Brouwer Zuidbroek37:1037:10
2Simon Hindrichs Delfzijl37:2737:24
3Kees Groenendijk Haren37:4337:43
4Maarten Hoekstra Groningen40:2940:27
5Roelof Berends Oudeschip41:0841:01
6Warner Snipper Groningen42:1442:06
7Kamminga Groningen42:5142:42
8John Wachtmeester Groningen43:4243:33
9K. Bijsterveld Sauwerd44:0843:57
10Jack Brondsema Delfzijl45:1245:06
11Roelof Roffel Bedum45:4145:35
12Bobby Broersma Groningen46:2346:21
13Martieu Wienke Sauwerd46:4146:30
14Peter van der Hulst Zuidwolde46:4546:38
15René van der Wal Uithuizen47:0546:56
16Ron Balkema Appingedam47:0947:06
17Gerik Mik Sint Anne47:2947:08
18Stoffer Havinga Thesinge47:3247:03
19Dick van den Berg Stedum47:3547:16
20Ronald Groen Groningen47:3547:28
21Joost Kerkhoff Loppersum47:5647:48
22Kor Tillema Uithuizen49:1949:19
23Wouter Moerman Ten Boer49:3649:19
24R M Elting Warffum50:2850:15
25Henk Klunder Groningen51:0450:53
26Jan Pilon Garrelsweer51:0751:07
27Jan Wieringa Usquert51:2951:29
28Jan Eken Groningen51:4251:18
29Bert Bos Groningen52:0951:57
30Johan Bakker Garrelsweer52:2452:06
31Peter Mulder Bedum52:2952:03
32Martin Eggens Ten Boer53:4453:29
33Johan Oosterhoff Bedum53:4953:23
34Heino Pot Ten Boer54:2854:08
35Gert Jilderda Appingedam55:1755:06
36Menco van der Berg Thesinge55:2354:54
37Egbert Geertsema Groningen55:5455:25
38Ar Jansen Stedum1:00:1559:49
 
H60+, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Karel Edens Groningen38:4938:49
2Menno Fritsma Groningen40:1240:11
3Posthumus Hoogezand44:4944:47
4Henk Smit Groningen44:5344:50
5Dirk Heun Appingedam46:5546:47
6Jan Berends Einighausen47:0046:50
7Nico Vierkant Bedum47:1247:12
8Kees Venhuizen Ten Boer47:4847:30
9Fokko Dijkstra Usquert51:0350:54
10Klaas Sminia Woltersum51:4451:37
11O Modderman Grtoningen51:5851:35
12Jan Helmantel Ten Boer52:2652:08
13Jaap Groenendal Oldehove52:3352:19
14Dirk Franssen  Saaksum54:1354:02
15Gerard Tebbens Ten Boer55:3355:28
16Betsema Ten Boer56:3356:02
17Wiebes Valkema Ulrum56:3856:28
18Jaap van der Werf Stedum57:5257:35
19Joop Werkman Bedum58:3458:19
20Wim Havinga Zuidwolde58:5958:41
21Gerbrand Stienstra Ten Boer1:00:1759:56
22Douwe de Vries Groningen1:00:1859:58
 
V, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1An Bennema Groningen40:0339:57
2Erika Broekema Groningen43:1043:10
3Wanda Evertsz Delfzijl44:4644:43
4Jolanda Langeland Bedum45:0645:01
5Graciella Everts Delfzijl45:1145:03
6Marieke Otten Groningen45:3445:25
7Renske Linstra  Appingedam45:5745:55
8Sariena Evertsz Delfzijl46:3046:27
9Keistel Joosten Meerstad48:4348:35
10Gwenda Vasse Groningen49:0449:00
11Yvonne Kuis Groningen49:4849:44
12Esther Posthuma Grijpskerk52:3952:14
13Mathilde Havinga Groningen59:2959:14
14Jenny van der Veen  Uithuizen1:01:211:01:07
15Marita Klein Warffum1:01:291:01:15
16Emmy Klein Garsthuizen1:02:121:01:57
17Laura Werkman Appingedam1:03:401:03:14
18Miranda Vogelzang Delfzijl1:03:401:03:14
19Elske van Vliet Delfzijl1:04:281:04:02
 
V40+, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Christien Koning Groningen41:2841:27
2Simone Binnema Eenrum42:3042:28
3Elise Kool Loppersum45:2745:22
4Carla Frankruijter Bedum52:0151:47
5Petra Makkes Bedum52:2952:05
6Agnes Woldhuis Ten Post52:4452:39
7Ida Steenhuis Groningen54:3654:09
8Mireille Braams Ten Boer57:0657:06
9Karina Uil Wiering Uithuizermeeden1:00:281:00:13
10Petra Buist Bijma Noordwolde1:00:301:00:15
11Erna Veening Noordwolde1:00:311:00:15
12Ellen La Crois Uithuizermeeden1:01:181:01:04
13Siegrit Bisschop Uithuizen1:01:321:01:18
14Renée Boerema Uithuizermeeden1:01:491:01:34
15Gea Elzerman Meedhuizen1:01:531:01:30
16Harma Kooi Wieringa Usquert1:01:591:01:46
17Diana Schuiling Uithuizermeeden1:04:121:03:58
18Linda van Vliet Delfzijl1:07:171:06:55
 
V50+, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Margriet Taselaar Vegter Uithuizen49:2949:19
2Frouk van Dijken Loppersum51:1450:57
3Sabina Oudman Bedum52:0651:54
4Wietske van der Meulen Eelde52:2152:06
5Diana de Boer Groningen52:3052:15
6Tineke Roorda Westeremden53:4153:23
7Aukje Woltjer Steendam53:5553:34
8Grietje Dijkmans Winsum58:5858:38
9Karola Jansen Stedum1:00:2059:55
10Janny Heller Adorp1:01:251:01:08
11Aafje van den Akker Bedum1:02:571:02:43
12Truus Bakker Appingedam1:07:171:06:55
 
Uitslagen, verslag, foto's zsm. na afloop op www.buurcontactloopcircuit.nl
 
www.uitslagen.nl30-08-2015 14:20