Zoek

Uitslagenlijst Zwarte Dennen Cross

Staphorst - Zaterdag 17 oktober 2015

 
J-10, 900 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Laurens Slager2004Staphorst3:193:19
2Jurgen van der Haar2005Rouveen3:293:29
3Julian van Elp2005Staphorst3:353:34
4Izak Veneman2007Marknesse3:493:48
5Collin Krale2006Rouveen3:553:54
6Stijn Zuiderweg2007Meppel4:194:19
7Janne Wessels2011Deventer6:346:31
8Jesse Compagner2012Nieuwleusen6:396:37
 
M-10, 900 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Callemijn Kleijn2005Meppel3:313:29
2Judith Tiemens2005Staphorst3:313:29
3Esmee Vis2005Wezep3:323:32
4Fleur Slurink2005Zwartsluis3:323:32
5Esmee Mulder2008Ruinerwold3:463:46
6Tabitha Zeeman2005Emmen3:523:52
7Ireen Kok2005Nieuwleusen3:583:57
8Sanne Hoogstra2006Meppel4:014:00
9Maren Wessels2007Deventer4:024:01
10Anouk Kooiker2007Staphorst4:084:08
11Marrelin Kleijn2008 4:104:08
12Kirsten Hoogstra2008Meppel4:144:12
13Mae van Spijker2008Nieuwleusen4:234:23
14Hanna Spijkerman2007Punthorst4:284:27
15Anna-Sophie Bloemert2007Meppel4:284:27
16Maxime Veijer2009Staphorst4:354:35
17Jessica van Elp2007Staphorst4:444:43
18Noor Boldewijn2010Staphorst4:444:43
19Lisa Kooiker2009Staphorst4:494:47
20Joëlle Zeeman2007Emmen5:085:06
21Myrthe Romeijnsen2006Nieuwleusen5:205:20
 
J-13, 1800 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Gerson v/d Grijn2001Meppel6:476:46
2Jarno Kuiper2002Steenwijk7:037:03
3Vito ten Kate2003Nieuwleusen7:067:06
4Xander Akkerman2002Staphorst7:217:21
5Justin Kamerman2004Nieuwleusen7:487:48
6Lucas van Sleen2004Meppel7:597:58
7Nikolaj Russcher2002Balkbrug9:039:02
 
M-13, 1800 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Silke Kok2001Nieuwleusen7:407:40
2Annika Hokse2003Punthorst7:517:50
3Jocelyn Dijkman2005Meppel8:078:06
4Madeleine Dijkman2003Meppel8:078:07
5Lisa van Elp2004Staphorst9:239:22
6Anouk Wassens2003Punthorst11:2711:26
 
VSEN, 5000 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Anita Reimert1983Zwolle22:2222:16
2Tamara de Vries1985Meppel23:2423:23
3Janita Willems-Crediet1987Nieuwleusen23:3423:28
4Margje Timmerman1982Staphorst23:4323:39
5Mariëlle Timmerman1994Punthorst23:5623:51
6Grietje Brakke1977Staphorst24:4724:41
7Lijsje Veldman-Huls1988Staphorst26:0326:00
8Sabine Hol1992Zwolle26:5626:48
9Diana v/d Werff1980Ruinerwold27:1827:06
10Jannie Bloemert1978Meppel27:2027:17
11Marleen van Regteren1990Dwingeloo27:3427:20
12Rayenne Scheper1989IJhorst27:3927:25
13Woudia de Roo1977Ruinerwold29:0028:47
14Laura Visscher1991Rouveen29:3529:28
15Loes Berkenbosch1988Meppel29:3729:26
16Nanda de Vries1992Nieuwleusen29:3829:21
17Esmee ten Kate1998Nijeveen30:0029:50
18Anita Hulst1978Rouveen30:1530:08
19Karin Wolf1987Zwolle30:4530:20
20Sigrid Wessels1978Deventer31:0230:47
21Sanne van Hoek1990Broekhuizen Dr31:0930:52
22Sharony van Zanten1983De Wijk31:0930:51
23Marie-Suzan Venema1976Marknesse31:2531:14
24Marja van der Haar1996Staphorst32:5732:50
25Carola Steenbergen1981Meppel33:3533:23
26Karin Smit1990Staphorst33:4733:28
27Rosanna van der Graaf1990Staphorst37:2737:07
28Bernadette Russcher1994Balkbrug38:2538:25
 
V40+, 5000 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Bettie Agricola1967Goingarijp21:2221:20
2Liane de Wit1975Assen23:1323:12
3Truus Luten1953Hoogeveen26:0025:58
4Femmie Tuin1954Hasselt27:3827:35
5Heleen van der Grijn-Aanen1973Meppel27:4127:37
6Jeanette Mussche1971Rouveen28:1428:12
7Helma Bloemert1967Staphorst28:5728:51
8Mieke Sellis1959Staphorst29:2529:18
9Willemien Weits1968Nieuwleusen29:5929:54
10Janetta Veenkamp1972Meppel30:5530:43
11Giny Inberg1969Meppel31:0530:52
12Wendy Hereijgers1967Meppel31:2231:11
13Grietje Lubbers1963Ruinerwold32:2032:02
14Gertrua Struik1965Linde Dr33:3133:22
15Roelie Schonewille1955Zuidwolde Dr33:3833:29
16Grietje Klomp1960De Wijk33:3933:21
17Lies van Zanten1951De Wijk34:0833:51
18Betsy Pullen1964Staphorst34:1033:48
19Margreeth Jonkman1967Kerkenveld34:2034:12
20Ineke van Tiel1972Meppel36:5036:29
21Tina Kos1965Rouveen37:4937:35
22Marianne Kragt1965Marknesse38:3538:29
23Inge Meinen1969Staphorst40:4140:20
24Annemieke Knevel1964Ruinerwold41:5341:33
 
MSEN, 5000 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Bert de Boer1987Staphorst17:5317:53
2Albert Pieter Venema1979Marknesse19:0519:03
3Harold Engels1983Staphorst19:1119:11
4André Brakke1985Staphorst19:3619:36
5Gerard Veyer1982Staphorst19:4219:41
6Harjan Tromp2000Staphorst20:3520:32
7Arjan Dunnink1982Staphorst20:5920:57
8Matthieu Huisman1995Rouveen21:0020:56
9Arjan Gruppen1981Hoogeveen21:0721:05
10Harwin Lier1992Staphorst21:1521:12
11Niko van der Sluis1983Staphorst21:1621:12
12Benny Hulst1976Staphorst21:1721:13
13Arend-Jan van Dijk1993Staphorst21:3421:17
14Henk Slager1991Staphorst21:4121:37
15Rudie Troost1988Rouveen21:4621:45
16Dirk Kuiers1988Staphorst22:0622:02
17Nicklas Brakke1983Staphorst22:0722:05
18Berrian Brand1992Staphorst22:1321:57
19Harjan Mulder1982Staphorst22:1322:01
20Johan Kooiker1985Rouveen22:1822:14
21Jan Veijer1989Groningen22:4422:40
22Anne Smelt1991Koekange22:4722:42
23Aran ten Hoeve2001Meppel23:0122:56
24Johan Visscher1983Staphorst23:0923:07
25Julian Mulder1991Nieuwleusen23:5223:39
26Bert Russcher1983Staphorst24:3424:21
27Reinier Veld1985Meppel24:5324:42
28Marco Laarman1979Nieuwleusen24:5524:48
29Jesse Dunnink1992Punthorst25:0425:03
30Albert Pullen1989Staphorst25:2825:10
31Dennis Bloemert1987Staphorst25:4325:25
32Eddie van den Berg1984Hasselt25:4425:40
33Vincent Veldhuis1988Staphorst25:4625:25
34Roy Doorn1978Meppel25:4825:40
35Henk Dikken1979Meppel25:4825:41
36Nick de Roo2004Ruinerwold26:0125:49
37Gerard Hulst1984Rouveen26:3926:26
38Gert Pullen1987Zwolle26:4226:18
39Edwin v/d Kolk1979Nieuwleusen26:5826:39
40Johan Talen1993Staphorst27:0726:48
41André Mulder1996Nieuwleusen27:3027:18
42Denny van der Kolk1982Zwolle27:3527:17
 
M40+, 5000 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Melchior van de Pol1967Apeldoorn18:5018:49
2John Blankenhorst1971Raalte20:1620:15
3Harold Kruidhof1973Staphorst20:3920:37
4Roelof Schra1969Staphorst20:4820:47
5Nanne Jagersma1962Joure21:0020:58
6Bert Krale1972Punthorst21:4321:40
7Klaas Arkema1965Hasselt21:4721:46
8Ronnie Krul1969Nieuwleusen22:0722:07
9Wim Spijker1967Nieuwleusen22:1222:07
10Alfred Ubels1961Steggerda22:2522:25
11Geert de Witte1970Staphorst22:3322:28
12Karel Prins1969Veeningen23:0623:01
13Klaas Luten1971Ruinerwold23:1123:04
14Bert Krale1975Rouveen23:1823:07
15Ben Schimmel1961Hasselt24:3524:30
16Ronny Bloemberg1970Meppel24:4124:31
17Rudie Bloemert1967Staphorst24:5724:52
18Jarno Ronald Bloemert1973Meppel24:5824:54
19Lambert Akkerman1958Staphorst25:5325:50
20Jan Boessenkool1970Staphorst26:3526:16
21Bert Bosch1959Nieuwleusen26:4126:31
22Henk Laarman1956Nieuwleusen27:1627:01
23Klaas Speelman1966Staphorst27:3327:17
24Ronni Schuurman1975Nieuwleusen27:3527:26
25Henk Wallinga1942Hasselt27:4627:35
26Berend Jan Sterken1951Nieuwleusen28:0327:58
27Alexander Snijders1974Meppel28:0528:02
28Eric Zeeman1971Emmen28:4028:20
29Harm Veijer1970Staphorst28:4228:35
30KJ v Dorsten1967Ommen28:5328:42
31Bert Mos1961Staphorst28:5928:47
32Danny Kleijn1968Meppel29:4129:21
33Rolf Tempelman1966Nieuwleusen29:5829:51
34Johan ten Kate1964Nijeveen30:0129:51
35Nico Swart1951Nieuwleusen30:1829:56
36Gert-Jan Ubels1969Staphorst32:2232:14
37Derk Pullen1947Staphorst34:3834:15
38Gerrit Jan Pullen1958Staphorst34:5134:29
39Gerhard Spijkerman1957Rouveen35:3335:19
40Joop Prins1948Blokzijl40:3040:14
41Gerrit Wouda1929Meppel42:5942:43
 
VROUW, 10.000 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Janneke Molenhuis1977Meppel45:1945:16
2Marg Koopmans1973Heino48:4948:43
3Sandra Pasman1984Nieuwleusen49:1549:09
4Hermien Brummel1968Oldebroek49:3249:26
5Daniëlle Slomp1973Ruinerwold49:5049:47
6Jolanda Akkermans1968Marknesse50:2550:20
7Gerda Akkerman1968Rouveen51:1851:12
8Rina Kleijn-Coerts1970Meppel52:4452:36
9Hilda Paarhuis1965Rouveen53:2653:16
10Eline ten Kate1981Meppel54:1254:05
11Marianne Kreeft1977Ruinen55:5955:54
12Karin Danhof1971Jirnsum56:1056:03
13Joyce Oosting1975Meppel56:3056:23
14Anneke Mooy1968Staphorst56:3756:31
15Monique Akkermans1966Luttelgeest58:2858:22
16Jacolien Knobbe1977Meppel59:2359:11
17Marjon van der Veen1976Steenwijk59:2559:13
18Jannie de Munnik1969Emmeloord1:00:131:00:08
19Mirjam Reitsema-Wilschut1978Zwolle1:03:141:03:02
20Ellen van Heuvel1969Meppel1:12:031:11:53
 
MSEN, 10.000 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Erik Driesen1978Vollenhove36:2036:20
2Bert de Boer1987Staphorst37:1637:16
3Henry Visscher1981Rouveen38:2338:23
4Bos Stevens1979Emmeloord40:3240:28
5Klaas Brakke1984Staphorst41:1041:10
6Otto Doornbos1976Emmeloord41:4641:42
7Jasper Visserman1986Nieuwleusen42:0241:59
8Ruud van Zanien1982De Wijk42:2442:22
9Henk Bloemert1984Rouveen42:4942:44
10Rolf Nijboer1985Dalfsen42:5642:52
11Barry Poolman1977Rouveen43:4343:39
12Maurits Korterink1977Zwolle44:0644:02
13Klaas-Jan Kisteman1982Rouveen44:1844:16
14Erwin Kreule1976Nieuwleusen44:3844:33
15Robert Groenink1980Meppel44:4344:35
16Edgar Suselbeek1981Meppel46:1246:08
17Marcel Roo1979Nieuwleusen48:1148:01
18Jan Troost1984Staphorst48:5248:47
19Wim van Elp1986Rouveen49:1849:13
20Henk Krale1981Staphorst49:4249:32
21Henri Dons1979Staphorst49:5349:45
22Edward Koning1977Zwolle50:0049:53
23Henk Nijboer1978Rouveen50:5550:45
24Arnout Jalving1977Dalfsen51:2251:17
25Ronald Voort1981Almelo52:0051:52
26Gerson Fernandes1986Wageningen54:5654:48
27Jorro Nijboer1990Staphorst55:4555:33
 
M40, 10.000 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Richard Hendriks1973Krimpen aan de Lek40:3040:28
2Michiel Huzen1975Nieuwleusen40:4540:43
3Klaas van Pijkeren1972Dronten41:2541:23
4Bennie Akkerman1969Rouveen42:3342:31
5Klaas Compagner1972Nieuwleusen43:2843:25
6Klaas Brand1971Staphorst43:5643:54
7Alfred Beens1975Genemuiden46:0345:59
8Bert Meijer1968Ruinerwold49:0449:02
9Peter Poolman1968Rouveen49:5049:43
10Jaco Schrauwen1968Meppel50:5950:57
11Ard Brasjen1968Dalfsen51:5851:46
12Jan Portijk1966Wolvega57:2057:11
13Jacob Tuinman1969Genemuiden58:0757:54
14Diethard Jansen1968Zwolle1:05:111:04:56
 
M50+, 10.000 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Cor Ton1962Waskemeer39:0039:00
2Freddie Bouma1961Steenwijk41:3341:32
3Harm Kooiker1959Rouveen42:1942:18
4André Goes1958Emmeloord44:1244:05
5Eeuwe Schot1961Groningen44:2944:27
6Fred Koningstein1964Dalfsen45:0445:00
7Roel Westert1964Ruinerwold46:2446:17
8George Valkers1958Dalfsen48:1248:07
9Anno Brandsema1955Beilen48:5948:54
10Dick Metselaar1964Meppel49:0848:59
11Aaldert Baaiman1953Meppel50:2350:13
12Jan Snijder1961Nieuwleusen50:4750:37
13Ko van Kuijk1946Breda50:5250:46
14Jan Witte1952Meppel51:1651:07
15Henk Nimeijer1952Koekange52:0351:59
16Evert Dekker1959Ruinen52:0752:00
17Frits Lautenbag1948Hattem52:3452:27
18Henk Kruidhof1961Rouveen53:0752:58
19Tonnie Schokker1962De Blesse53:5553:44
20Harmen de Boer1950Heerenveen54:5554:42
21Gerard Kikkert1963Nieuwleusen55:2455:12
22Henk Buitink1959Genemuiden58:0757:55
23Fons Geerlings1963Balkbrug1:00:0259:48
24Harm Brinkman1953Zuidwolde Dr1:03:081:03:06
 
Met dank aan alle sponsors en vrijwilligers!
 
Payned payrolling - Een betrokken partner in payrolling! www.payned.nl
 
www.uitslagen.nl17-10-2015 16:49