Zoek

Uitslagenlijst Nasty Night Trail

Oostvoorne - Zaterdag 24 oktober 2015

 
MAN, 13 KM TRAIL
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Dennis Postma1968Pallas '9356:42 
2Benjamin Groenenberg1992Goudswaard57:28 
3Rudy Kaptein1979Rotterdam58:48 
4Eric Brommert1967PAC58:57 
5Marcel Gelton Pallas '9359:15 
6Olaf Brouwers1971Rotterdam59:33 
7Dennis van Elswijk1971Wateringen1:01:15 
8Tjark Klee1996Voorne Atletiek1:03:12 
9Ruud de Vette1958Pallas '931:03:52 
10Sander Klink1979Pallas '931:04:01 
11Sven ter Heide1985Hellevoetsluis1:04:33 
12Bart Vanhauwaert1974PAC1:05:10 
13Jurrie van der Velden1983Ridderkerk1:05:24 
14Ralph van de Grijp1976Pallas '931:05:30 
15Robbert Briggeman1988Brielle1:07:02 
16Aart van der Houwen1962Voorne Atletiek1:07:23 
17Bart Meijboom1974Spijkenisse1:07:32 
18Bob Zuidgeest1980Heinenoord1:08:16 
19Egbert Roodbol1957PAC1:09:59 
20Marc van Dijk1974Valkenswaard1:10:25 
21Stefan Van der Voorn1973Zierikzee1:11:47 
22Albert den Boer1965Heinenoord1:11:49 
23Michel van Druten1984Brielle1:13:42 
24Hat Lunshof1966Rijswijk Zh1:14:07 
25Owen Thomas1971Voorne Atletiek1:14:19 
26Dwight van der Giessen1986Brielle1:14:53 
27Thom Bartelse1977PAC1:15:06 
28Rob van Maanen1966Voorne Atletiek1:15:24 
29Jorn Hoetmer1973Amersfoort1:15:30 
30John Lavooij1965Pallas '931:16:14 
31Fred de Zeeuw1963Pallas '931:16:32 
32Bart van der Werf1973Hellevoetsluis1:18:31 
33Maurice Dingenouts1976Barendrecht1:21:02 
34Arnoud Stuijts1981Hoeven1:21:04 
35Edwin van de Geijn1969Oud-Beijerland1:21:29 
36Hans Visser1960Spirit Oud Beijerland1:23:00 
37Ab Lugtenburg1963Flakkee1:23:00 
38Jeroen ter Heide1992Spijkenisse1:23:23 
39Raymond Wissink1970Hellevoetsluis1:23:47 
40Sebastiaan Philippa1977Rijswijk Zh1:23:58 
41Gerard Vos Hellevoetsluis1:24:00 
42Hans Houps1961Voorne Atletiek1:24:08 
43Gert Mosterd1956Nieuw-Vossemeer1:24:09 
44Corne Zwinkels1959Voorne Atletiek1:24:21 
45Marco Rikxoort1975Nieuw-Vossemeer1:24:25 
46Hugo Waalwijk1965Nieuw-Vossemeer1:24:26 
47Ton Verheezen1967Fortuna1:24:36 
48Rene Knipscheer1973Nieuw-Vossemeer1:25:04 
49Patrick Konstapel1966Hellevoetsluis1:25:10 
50Remko Kap Pallas '931:25:26 
51Jacob Wiggers1978Brielle1:26:16 
52Lars de Zoete1999Voorne Atletiek1:26:51 
53Henkjan Olthuis1965Berkel en Rodenrijs1:28:51 
54Paul van Gils1970Voorne Atletiek1:30:42 
55Erik van Dam1979Uitgeest1:33:21 
56Dennis Kunst1971Mijnsheerenland1:35:24 
57Maarten Hoffmann1942Rockanje1:37:04 
58Dave van Dijk1985Rotterdam1:46:21 
59Michiel van Leer1983Brielle1:48:18 
60Ward Pruijn1977Voorne Atletiek1:48:23 
61Erik Tuk1970Voorne Atletiek1:55:27 
 
VROUW, 13 KM TRAIL
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Mildred Smilleke Haans1971Valkenswaard1:03:46 
2Martine Lust1965Voorne Atletiek1:05:57 
3Eugenia Pocoroba1975Brielle1:13:42 
4Jennifer Godschalk1988Hellevoetsluis1:15:18 
5Nadine Ballangee1977Vijfhuizen1:21:28 
6Sabine Bartelse van Zeijl1985PAC1:21:30 
7Jessica Kleijheeg1983Rijswijk Zh1:23:55 
8Annelies Vos1982Pallas '931:24:26 
9Marianne Hoek1985Nieuw-Vossemeer1:24:59 
10Galina Mamacwa Pallas '931:25:13 
11Ageeth van Rees1972Dordrecht1:25:52 
12Mirjam van Andel1970Nieuw-Vossemeer1:26:42 
13Tamara Kunst1972Mijnsheerenland1:35:21 
14Annamarie Wolf1980Voorne Atletiek1:36:17 
15Laura Rehorst1998Voorne Atletiek1:36:18 
16Jory de Zoete1995Hellevoetsluis1:39:57 
17Karin D'Silva1974Rotterdam1:46:20 
18Plonie Stolk1968Voorne Atletiek1:48:08 
19Diana Bergwerff1989Voorne Atletiek1:48:10 
20Hanneke van Berkel1958Brielle1:48:12 
21Ellen Meijboom1964Voorne Atletiek1:48:15 
22Ilona de Ronde1977Voorne Atletiek1:48:34 
23Jane Currie1960Voorne Atletiek1:48:37 
24Bianca de Hoog1980Voorne Atletiek1:48:41 
25Marjolein Leenderts1957PAC1:51:21 
26Nicolette Mager1969Pallas '931:52:37 
27Ilona Brussé1967Voorne Atletiek1:52:38 
28Annette Boekestijn1967Brielle1:52:39 
29Marcella de Winter1968Brielle1:55:24 
30Aryanna Herscheid1977Brielle1:55:26 
 
Opmerkingen over de uitslag naar voorneatletiek@xs4all.nl
 
www.uitslagen.nl04-11-2015 10:20