Zoek

Uitslagenlijst 48e Mosselloop

Burgh-Haamstede - Zaterdag 14 november 2015

 
MSEN, WEDSTRIJD 8 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Tim Pleijte1985Dynamica27:48 
2Tommy Staal1994Delta Sport28:00 
3Erwin Harmes1981González Running Team29:11 
4Tim van den Broeke1995Dynamica29:16 
5Huub van Noorden1988s'Heer Abtskerke29:25 
6Ronnie Overgaauw1985Dynamica30:08 
7Maikel Peeman1999Flakkee30:29 
8Eric Wolfert1990Flakkee31:13 
9Jelle Enthoven1985Loopgroep PK31:48 
10Ruud Hoosemans1982Vlissingen32:29 
11Rens de Ridder1999Arnemuiden32:53 
12Erwin Schuurbiers1983Bergen op Zoom34:21 
13Steef Rosmalen1989Strijen34:37 
14Jan-Willem Roelse1992Dynamica34:41 
15Krispijn de Jonge1981Delta Sport34:53 
16Jordi Reedijk1989Strijen35:41 
17Patrick giljam1990Zierikzee36:00 
18Bart de Visser1983Serooskerke Walcheren36:30 
19Maarten van der Wagt1987Spijkenisse36:45 
20Christian Monna1982Spijkenisse37:08 
21Martijn Korbijn1985Spirit Oud Beijerland37:22 
22Jan-Diederik Kuiken1982Rotterdam37:54 
23Rinus vd Woestijne1981Middelburg37:57 
24Sebastiaan Gesquierre1981Hellevoetsluis38:05 
25Chis Ijzelenberg1981Oosterland39:01 
26Gerrit Zalm1983Zierikzee39:32 
27Marijn den Boer1982Brouwershaven39:34 
28Robbert van der Helm1983Bruinisse39:53 
29Marijn Grootjans1989Westkapelle41:33 
30Marijn Huibregtsen1986Westkapelle41:34 
31Lennard van Gilst1984Yerseke41:55 
32Mattheo Moerland1986Oosterland42:02 
33Wesley vd Pligt1990Strijen42:18 
34Maurice Steketee1981Middelburg42:58 
35Jan Ijzelenberg1982Oosterland43:52 
36Mart Goudzwaard1988Zonnemaire44:10 
37Tom Jonker1988Goes44:13 
38Lennart Kempe1981Bruinisse44:18 
39Maurice de Stigter1998Heerjansdam45:08 
40Marijn Traas1983Heinkenszand46:36 
41Thomas Lang1985Zierikzee46:46 
42Martin Geluk1982Kattendijke46:48 
43Wouter de Bruijn1987Goes47:04 
44Stefan van den dries1984AV '5650:12 
 
M35, WEDSTRIJD 8 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Michel van der Klein1974Rotterdam29:06 
2Ralph Wiessner1977Dynamica30:55 
3Ronnie Duinkerken1973Rotterdam Atletiek31:57 
4Remko Kap1979Hellevoetsluis32:11 
5Joop Helbers1977Hellevoetsluis32:21 
6Arjan Beije1971Burgh Haamstede33:14 
7Michel buijck1975Middelburg33:25 
8Marcel de Vette1971Spirit Oud Beijerland33:36 
9Edwin Stolk1975Flakkee33:46 
10Robin Robart1974Passaat33:51 
11Sander Peters1976Pallas '9334:10 
12Micha Janse1974Dynamica34:55 
13Ron vd Graaf1978Capelle aan de ijssel35:28 
14Mark van Eijken1980Sommelsdijk35:59 
15Johan Elenbaas1979Heinkenszand36:04 
16Berry Simonse1971AV '5636:34 
17Peter Dekker1973Zoutelande37:12 
18Robert Verwijs1977Delta Sport37:16 
19Leon Bal1978Delta Sport37:17 
20Ronald Geertse1975Serooskerke Walcheren39:00 
21Gijsbert Elstgeest1972s'Heerenhoek39:25 
22Marcel de Vlieger1972Dreischor39:56 
23Martijn de Widt1974Delta Sport40:44 
24MH Kempe1975Delta Sport41:09 
25Arno Obbink1974Burgh-Haamstede41:51 
26Martin Kievits1972Delta Sport42:06 
27Danmar Dees1971Goes42:21 
28Martijn van der Klooster1979Scharendijke43:59 
29Eddie vd Hage1970s'Heer Abtskerke45:34 
30Zoran Birac1979Rotterdam57:37 
 
M45, WEDSTRIJD 8 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Cornelis de Stigter1967Loopgroep Aart Stigter32:57 
2Henri Havinga1962AV '4033:22 
3Bart verkaart1969Delta Sport33:31 
4Arjo Verhage1969Dynamica33:33 
5Marius Besuijen1962AV '5634:13 
6Ruud Riesmeijer1966Spark34:39 
7Cees Dijkman1969Burgh-Haamstede34:59 
8Martin Pruijsers1968Dynamica35:26 
9Rian van den Broeke1961Dynamica35:57 
10A de Lanbon1963Oud Beijerland36:02 
11Ludolf Reijntjes1965Delta Sport36:37 
12Carel Slijkhuis1962Spirit Oud Beijerland36:52 
13Bram Mourik1962Sommelsdijk37:26 
14Jan van Bennekom1962Spirit Oud Beijerland37:40 
15Steef Berrevoets1968Delta Sport37:44 
16Marcel Engel1966Zierikzee38:25 
17Casper Baas1968AV '5638:30 
18Henk Leeftink1964Dynamica39:14 
19Paul keehnen1965Spark39:45 
20Ad Straub1967AV '4039:49 
21Sjaak de Kok1963Lewedorp40:16 
22Robert Kraaijenbrink1965Delta Sport40:27 
23Ad Goudswaard1964Zierikzee40:55 
24Edwin de Vlieger1970Scharendijke40:57 
25Sicco Jongema1966Middelburg41:03 
26Arnold van der kraan1963AV '4041:04 
27Erwin Schell1961Delta Sport41:07 
28Lorenzo Primatesta1969AV '4041:12 
29Roy Klop1968Delta Sport41:28 
30Van der Beijl1965Delta Sport41:42 
31Paul van Tuil1969Burgh-Haamstede42:04 
32Laurens van Vliet1969's-Gravenhage42:50 
33Leon de Munnik1969Delta Sport43:38 
34John Scheffers1961Delta Sport43:49 
35Jules van den Doel1964Delta Sport45:16 
36Bernard van Meer1970Delta Sport45:30 
37Han van Achterberg1960Amsterdam45:40 
38Edwin van Gaalen1964Kamperland45:59 
39Marco Posthuma1970Middelharnis46:53 
40Arjan Schotanus1961Middelburg47:40 
41Adrie van Bavel1962Delta Sport47:42 
42Rene Kramer1965Delta Sport47:45 
43Wim Goudswaard1964Triathlon48:01 
 
M55, WEDSTRIJD 8 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Einar Tveter1959Spark34:16 
2Ruud de Vette1958Pallas '9335:53 
3Jan Guiljam1958Loopgroep Aart Stigter36:26 
4Jan van Gent1958Spirit Oud Beijerland36:56 
5Jan Zuidweg1954Melissant37:20 
6Leo Dalebout1959Dynamica38:00 
7Peter Kaljouw1960avVN38:03 
8Arie van Dijk1951Flakkee39:07 
9Henk Lous1958Dynamica39:11 
10Ronnie Krocke1955Oost-Souburg39:21 
11Cor Kloet1952Delta Sport39:37 
12Ron Dellebeke1958Dynamica39:39 
13Rien de Wilde1960AV '5639:50 
14Theo Peters1957Spark40:11 
15Johan de Vlieger1958Dynamica40:22 
16Gerrit Spaans1952Goes40:24 
17Adri Koole1951Dynamica40:36 
18John Guequierre1951Dynamica41:15 
19Ron Verhaar1959Spirit Oud Beijerland41:45 
20Willem Jan Zaadnoordijk1954Rotterdam42:14 
21Jan van Eijken1952Flakkee42:16 
22Wim Roose1951Loopgroep Aart Stigter43:58 
23Cor Schipper1957Middelburg44:28 
24Jan van Hassent1958Flakkee44:31 
25Marcel Richard1952Zoutelande44:33 
26Hans van der Welle1958Middelburg44:35 
27Teun Noordhoek1953Spirit Oud Beijerland44:38 
28Ebel Magnin1960Zuid Beijerland44:47 
29Dick Hart1959Delta Sport45:42 
30Willem Loeve1957Berkel & Rodenrijs48:35 
31M Hoondert1951Dordrecht50:01 
32Hans Holwerda1951Nieuwerkerk50:07 
33Martin Loeve1955Noordwelle50:34 
34Piet Joziasse1951Nieuw- en Sint Joosland51:02 
35Jan Sipma1956Meliskerke51:33 
36Fred Rila1957Zierikzee55:52 
 
M65, WEDSTRIJD 8 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Wim de Jonge1949AV '5639:23 
2Jan Bostelaar1949Dynamica41:40 
3Fred Bastemeijer1947Delta Sport41:48 
4Dave Louws1949Sint Laurens43:35 
5Piet Beijer1948Dynamica43:44 
6Jan van Horssen1947Dynamica44:26 
7Henk Sandee1946Kamperland46:11 
8Carel van Putten1945Delta Sport48:10 
9Arthur Stijns1947Dynamica48:16 
10Jaap Oele1950Kapelle49:20 
11Paul Pellikaan1948Middelburg50:03 
12Herman Kreeft1947Delta Sport52:20 
13Piet Jan Landegent1950Burgh Haamstede52:46 
14Jan Roose1950Loopgroep Aart Stigter55:06 
 
VSEN, WEDSTRIJD 8 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Rose Enthoven-Tanui1983Loopgroep PK34:12 
2Amber Hulleman1991Spirit Oud Beijerland38:48 
3Gertrud van Noorden1989s'Heer Abtskerke39:59 
4Nienke Zoon1989Dirksland44:21 
5Yosta de Stigter1999Heerjansdam45:24 
6Ria Verhelst1993Philippine47:05 
7Mirjam van der Heide1985Nieuwdorp Zld47:10 
8Naomi Geuze1992Bruinisse52:25 
9Renata van der Palm1983Renesse54:19 
10Mara Verhulst1988Dreischor55:36 
11Maya Meijaard1989Goes55:48 
12Jacqueline Ijzelenberg1989Oosterland57:42 
13Jacoline Boer-IJzelenberg1991Oosterland59:17 
 
V35, WEDSTRIJD 8 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Marianne de Kok1971Dynamica35:47 
2Carolien van de Kreeke1974Dynamica35:48 
3Rian de Vlieger1970Lewedorp43:30 
4Ilse Verwijs1980Delta Sport43:47 
5Marike Brusket1971Wilhelminadorp44:15 
6Krista Voorham1972Delta Sport46:12 
7Leonie van Klinken1975Nieuwerkerk46:27 
8Saskia vd Valk1975Dreischor48:21 
9Inge Marchand1974Burgh-Haamstede49:27 
10Sandra Berrevoets1980Burgh Haamstede50:46 
11Jolanda van der laan1973Oosterland52:23 
12Chantal van Gils1976Renesse54:18 
13Patricia Smits1974Zierikzee58:24 
14Yolanda Kievits1974Delta Sport1:00:30 
15Vivi Ooink1971Zierikzee1:02:39 
 
V45, WEDSTRIJD 8 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Simone Hartong1969Loopgroep Aart Stigter38:06 
2Christel Ravesteijn1970Rotterdam39:03 
3Henny Strating1968AV '5641:17 
4Tanja de Jong-Kortus1963Spirit Oud Beijerland41:58 
5Jeanine van Overveld1961THOR42:31 
6Katharina de Kool1963Zuid Beijerland43:45 
7Susanne Geschiere1964Dynamica44:07 
8Sonja Poppe1966Kamperland46:05 
9Danielle in t Veld1968Oud-Beijerland47:50 
10Marleen van Sighem1964Delta Sport54:15 
11Panda van der Holst1970Renesse54:22 
12Jeanine van Eerten1969Zierikzee1:03:18 
 
V55, WEDSTRIJD 8 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Digna de Boer1949Delta Sport43:13 
2Edith Margadant1955Delta Sport43:39 
3Joke de Koster-Hoogerheide1956Delta Sport44:17 
4Tea Tazelaar1958Dynamica51:20 
5Lenie van Kleven1953avVN52:18 
6Ineke van Poppel-Louws1950Delta Sport52:44 
7Joke van Hemert1957Nieuwdorp Zld52:58 
8Lena Kleingeld1956avVN54:40 
 
MAN, TRIMLOOP 6 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Wouter Verstraate1997Dynamica22:36 
2Henry van Klinken1978Delta Sport29:37 
3Willy van Gimst1940Domburg34:35 
4Wim Capelle1972Bruinisse35:07 
5Kees Legemaate1967Burgh Haamstede35:35 
6Kees de Kok1952Wolphaartsdijk39:04 
7Dennis vd Valk1967Dreischor47:25 
 
VROUW, TRIMLOOP 6 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Rianne Kloet1961Wolphaartsdijk35:51 
2Noa Schell2000Zierikzee36:06 
3Frida Vos1989Utrecht37:49 
4Els van Zwieten-Bus1946Delta Sport38:15 
5Carolien vd Hoef1978Utrecht38:29 
6Vera van der Moezel1984Scharendijke40:01 
7Rianne Kenters1974Scharendijke40:02 
8Katinka Koster1969Zierikzee42:30 
9Rachel Kostense1977Bruinisse42:39 
10Pia Verwijs1974Bruinisse42:40 
11Janet Jumelet1979Bruinisse42:41 
12Jose van Dam1961Delta Sport42:48 
13Susan Kloet1971Delta Sport42:54 
14Wendy braam1974Burgh-Haamstede42:55 
15Joke vd Kasteele1957Delta Sport43:00 
16Elly korevaar1962Sliedrecht43:03 
17Inca Rila1964Zierikzee50:09 
 
MAN, TRIMLOOP 3 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Niels van Tuil2001AV '5611:31 
2Mees Verbrugge2002Goes12:01 
3Youri Elstgeest2000s'Heerenhoek12:46 
4Ole de Bruyn2002Amsterdam14:21 
5Victor de Jongh2004Rotterdam14:52 
6Thomas van Nieulande2001Dynamica14:59 
7Martin van Nieulande1964Nieuw- en Sint Joosland15:00 
8Tom2003Goes16:11 
9Jesper Simonse2004Goes17:22 
10Erik de Bruyn1962Amsterdam18:22 
11Sebastian Capelle2007Bruinisse19:49 
12John Kommer1970Delta Sport20:07 
 
VROUW, TRIMLOOP 3 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Ilvia Hederik2001Energie12:44 
2Ruchama Houtzager2003Delta Sport13:05 
3Anique van Klinken2002Delta Sport14:15 
4Maud van Liere1996Delta Sport17:10 
5Evelien Remeeus1997Delta Sport17:12 
6Marianne Hartong1972Huizen17:39 
7Jolanda Tveter1961Spark19:00 
8Lisanne Kommer1998Zierikzee20:05 
9CaroLien Meijndert1965Zierikzee27:15 
 
www.uitslagen.nl14-11-2015 17:43