Zoek

Uitslagenlijst 1e Lengkeek Kruininger Gorscross

Oostvoorne - Zondag 29 november 2015

 
H 4,6, 4,6 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Dennis Postma1968Pallas '9317:32 
2Tjark Klee1996Voorne Atletiek17:49 
3Rene Tijl1973Voorne Atletiek18:09 
4Demetrio Modafferi1970Spijkenisse18:32 
5Michel Christen1967Brielle21:32 
6Eric van Buuren1969Triatlon Groep Voorne22:53 
7Andre Vingerling1957Zwartewaal24:15 
8Allard Bentvelsen1983Kortenhoef30:31 
9Bob Heppenstrijdt1960Huizen30:35 
 
D 4,6, 4,6 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Larissa du Mortier1993Spijkenisse22:46 
2Afke Verhoef1967Voorne Atletiek25:12 
3Leona van den Berg1972Voorne Atletiek26:34 
4Wendy Mijer1990Voorne Atletiek29:05 
5Plonie Stolk1968Voorne Atletiek30:41 
6Conny Groenewegen1961Voorne Atletiek30:48 
7Suzanne Verduyn1982Voorne Atletiek31:50 
8Sandra Hokke1975Vierpolders33:37 
9Natascha Slob1971Rockanje34:11 
 
H 8,8, 8,8 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Henk van Leeuwen1992Pallas '9330:55 
2Victor Phaff1975Pallas '9333:40 
3Bert Hansen1963Voorne Atletiek39:57 
4Michel Offenberg1973Voorne Atletiek40:01 
5Joris van den Bosch1977Rijswijk Zh40:59 
6Aart van der Houwen1962Voorne Atletiek42:21 
7Hans Stip1968Voorne Atletiek42:28 
8Rene de Haan1963Voorne Atletiek42:32 
9Eric de Bruin1966Rockanje44:14 
10Marcel Buijs1984Oostvoorne44:24 
11Jason Hopkins1978Delft45:36 
12Sjaak van Roon1963Voorne Atletiek46:12 
13Ferry Kros1964Pallas '9346:38 
14Joost de Blok1988Brielle46:38 
15Peter Groenendijk1988Oudenhoorn46:38 
16Dennis Verduijn1975Oostvoorne49:10 
17Dennis van Iersel1966Oostvoorne52:07 
18Ted Mak1948Voorne Atletiek55:04 
19Gied van Dongen1949Voorne Atletiek57:07 
 
D 8,8, 8,8 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Inge Groenewegen1990Pallas '9345:47 
2Nienke Klok1974Voorne Atletiek47:23 
3Claudia Martin1967Voorne Atletiek48:56 
4Karina de Bruin1968Rockanje50:46 
5Mireille van der Veer1977Voorne Atletiek51:26 
6Linda Monster1974Voorne Atletiek52:47 
7Carolien Mansveld1967Voorne Atletiek52:54 
8Marleen van den Engel1968Voorne Atletiek54:11 
9Corrie van Velzen1962Brielle59:03 
10Susan Tuk1968 1:05:02 
11Gea Stolk1965Voorne Atletiek1:15:40 
 
H12,6, 12,6 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Erwin Poldervaart1992Pallas '9350:07 
2Hans Berendsen1967Pallas '9351:35 
3Leo van der Harg1965Voorne Atletiek54:37 
4Martin Rohleder1963Triatlon Groep Voorne55:02 
5Cock Dorst1961Pallas '9355:32 
6Vincent Bloem1994Pallas '9355:53 
7Sander Peters1976Pallas '9356:11 
8Henk Tuk1964Voorne Atletiek56:31 
9Ronald Hulsmann1971Voorne Atletiek56:47 
10Mark Chadwick1970De Koplopers56:56 
11Charles Timmermans1957Pallas '9357:06 
12Gert-Jan Goudappel1968Pallas '9357:08 
13Allard Moene1965Voorne Atletiek57:44 
14Lex Reuvers1964Rockanje1:00:44 
15Don Croes1965Voorne Atletiek1:01:15 
16Robbert Mijer1983Voorne Atletiek1:02:07 
17Ron Zwinkels1968Voorne Atletiek1:02:44 
18Vincent Homburg1970Dordrecht1:03:10 
19Ton Valk1952Voorne Atletiek1:05:58 
20Frank Olsthoorn1969Schiedam1:06:16 
21Onno van Velzen1963Brielle1:06:57 
22Johan Snijders1967Voorne Atletiek1:07:22 
23Hans Houps1961Voorne Atletiek1:07:44 
24Peter Groeneveld1979Oostvoorne1:08:41 
25Fred Monté1949Voorne Atletiek1:11:41 
26Ben van der Vlugt1959Pallas '931:12:45 
27Jorgen Westbroek1973Hellevoetsluis1:13:06 
28Richard Granneman1968Pallas '931:13:06 
29Corné Zwinkels1959Voorne Atletiek1:13:36 
30Pieter Adriaanse1970Brielle1:15:57 
31Mario Baartman1968Oostvoorne1:17:22 
32Henkjan Olthuis1965Berkel en Rodenrijs1:20:08 
33Martin Dijkgraaf1954Voorne Atletiek1:20:58 
34Jan Mark1974Voorne Atletiek1:21:22 
 
D12,6, 12,6 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Hester van der Werk1972Voorne Atletiek1:03:19 
2Vanessa Hartman1973Voorne Atletiek1:03:19 
3Michelle Moene1969Voorne Atletiek1:07:45 
4Jolanda Groen1969Voorne Atletiek1:18:38 
5Dineke Mijer1959Voorne Atletiek1:23:35 
6Joke van Paassen1959Voorne Atletiek1:23:40 
 
J1000, 1000 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Aiden Bareman2005Voorne Atletiek3:55 
2Carlo Colle2004Voorne Atletiek3:59 
3Bart Adriaanse2004Voorne Atletiek4:13 
4Ramon van Oudheusden2004Voorne Atletiek4:19 
5Jimmy de Haan2005Voorne Atletiek4:20 
6Wesley Monster2006Voorne Atletiek4:24 
7Lucas van Oudheusden2007Voorne Atletiek4:39 
8Leon Offerhaus2008Voorne Atletiek4:46 
9Mitchel Monster2008Voorne Atletiek4:47 
10Quinten van Overeem2008Voorne Atletiek4:59 
11Sep Breukel2008Oostvoorne5:00 
12Joost van Loo2008Voorne Atletiek5:06 
13Jasper Offerhaus2006Voorne Atletiek5:10 
 
M1000, 1000 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Maud van Sintmaartensdijk2004Voorne Atletiek4:06 
2Felicity Bareman2004Voorne Atletiek4:21 
3Anne Bisschop2005Voorne Atletiek4:35 
4Evi Freij2006Voorne Atletiek4:40 
5Sveva Klok2006Vierpolders4:55 
6Olivia van der Sanden2004Voorne Atletiek5:04 
7Anne Freij2008Voorne Atletiek5:08 
8Manon Verhoeff2006Voorne Atletiek5:26 
9Simone van der Sanden2008Voorne Atletiek5:30 
10Noortje Luyendijk2008Voorne Atletiek6:14 
 
J2000, 2000 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Marnix van Meggelen2000Voorne Atletiek7:31 
2Luc Giele2000Voorne Atletiek7:37 
3Pim Groen2000Voorne Atletiek8:08 
4Tom Pieters2001Voorne Atletiek9:04 
5Lars van den Band2003Voorne Atletiek9:04 
6Boaz Freij2003Voorne Atletiek9:23 
 
M2000, 2000 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Joyce Bahnerth1999Voorne Atletiek8:12 
2Hebe Chadwick2005AV '408:26 
3Melissa Boutkam2003Voorne Atletiek8:42 
4Emma Verhoeff2003Voorne Atletiek10:37 
 
opmerkingen uitslag naar voorneatletiek@xs4all.nl
 
www.uitslagen.nl01-12-2015 13:24