Zoek

Uitslagenlijst Oudejaars Crossloop Vorden

Vorden - Woensdag 30 december 2015

 
5KMH, 5 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Edwin Wissema1978De Liemers16:2716:26
2Jeffrey Vulink1990Phoenix17:4317:41
3Guus Beking1982Hanzesport17:4817:48
4Vincent ter Brake1994Groenlo18:0918:08
5Chris Henet1959Bemmel18:2318:23
6Dennis Weijers1986Argo18:4918:47
7Ruben Garretsen1999Keijenborg18:5818:57
8Jeroen Brummelman1976Hengelo19:0519:03
9Ronald de Bruin1978Hanzesport19:0619:05
10Christian van Haselen1965Doetinchem19:0819:06
11Ben van Ommen1958Delden19:2919:28
12Daan de Vries1999Vorden19:3419:33
13Leo Saalmink1976Hanzesport19:5319:50
14Dirk Schaars1979Nijmegen19:5919:56
15Ties Centen2001Doetinchem20:0520:04
16Marcel Jolink1970Argo20:1420:12
17Max de Vries1998Vorden20:1720:15
18Jonas Kooijman1995Nijmegen20:3220:28
19Stefan Scanu1967Argo20:4020:35
20Vincent Barink1973Loopgroep Jan Strijker20:4420:40
21Hendri Weenk1977Borculo20:5920:58
22Erik Souverein1966Daventria21:0721:07
23Michael Velthorst1986Varsseveld21:0920:50
24Andries Centen1964Doetinchem21:1821:16
25Michel Dunnebier1975Zutphen21:4021:36
26Tom Kooijman2005Hanzesport21:5321:50
27Tomas Senne1984Loopgroep De Zandloper21:5521:53
28Erik Rakitow1977Vorden22:2322:21
29Erik de Groot1967Vorden22:2522:21
30Koen Oosterhuis1995Vorden22:2922:12
31Henk Mengers1956Loopgroep De Zandloper22:3122:28
32Pieter Franssen1970lochem22:3322:27
33Stan Jansen1993Zevenaar22:4122:35
34Maurice Vos1972Lichtenvoorde22:4722:45
35Eddy Hertsenberg1962Lochem22:4822:35
36Adrien Althof1986Vorden22:5222:50
37Bas Oosterveld1994Gorssel22:5322:34
38Gydo Willemsen1991Zwolle22:5422:47
39Danyel Heinen1974Aalten23:0823:05
40Martijn van der Maas1978Zutphen23:1122:50
41Niels Bennink1990Aalten23:1522:55
42Wouter van Ditshuizen2006Vorden23:5623:52
43Rene van Eijden1984Zelhem24:0723:49
44Hugo Elkmans1988Den Haag24:1524:08
45Cesar Krijger1977Teuge24:1823:52
46Nico Hendriksen1979Doetinchem24:2624:09
47Milan Derksen2000Almelo24:4924:40
48Sander Peelen1982Hengelo (gld)24:5324:39
49Olaf Bekking1978ARGO - Start to Run24:5624:47
50Paul van Kalleveen1957's-Gravenhage25:0524:55
51Bram Renting1990Gendringen25:1124:37
52Geert Vlogman1980Vorden25:2025:11
53Bennie Hebbink1956Loopgroep De Zandloper25:3125:09
54Fokke Voerman1965Vorden25:3225:10
55Michel Braspenning1969Koog aan de Zaan25:4725:37
56Rudie Mombarg1963Loopgroep De Zandloper25:5025:35
57Rob Mombarg1963Ruurlo25:5025:36
58Ed van der Zwaan1953Veluwe25:5425:49
59Jeroen Achterkamp1996Westervoort25:5725:37
60Reinhard van Londen1968Argo25:5725:35
61Matthijs Derksen2003Almelo26:0025:53
62Jan Bruggink1973Zeddam26:0025:46
63Jaco van Kolthoorn1984Borculo26:0325:40
64Sil Garritsen2004Argo26:1126:04
65Tom Reinders2000Lievelde26:2926:01
66Axel Reinders1968Lievelde26:3026:01
67Erik Spijkerman1962Zutphen26:3525:57
68Macha Vervoort1970Vorden26:4126:35
69Herbert Jolink1977Zutphen26:4226:33
70Harry Korstee1961Vorden26:5626:37
71Erik vd Bers1971Zelhem27:0926:56
72Thijs Launspach1988Haarlem27:2026:48
73Max Blomsma2003Warnsveld27:2627:04
74Michiel Kooijman1961Hanzesport27:2627:19
75Pim Langeveld2000Zutphen27:3027:11
76Martin Doeve1969Lochem27:3227:16
77Henk Steintjes1948Vorden27:4127:27
78Chris Dijkstra1976Zutphen27:5727:36
79Silas Boer1998Assen28:0627:37
80Lenne Langeveld2002Zutphen28:1327:54
81Menno Goedhart1962Westervoort28:2127:40
82Bennie Wentink1962Vorden28:2327:46
83Ben Korenblik1959Runners Vorden28:5228:49
84Marcel Haverkamp1968Argo28:5528:47
85Marcel1981zutphen29:1628:58
86Rob van Wieringen1988Warnsveld29:1829:01
87Jan Menkhorst1944Veldhoek29:5229:41
88Joop ten Bohmer1971Duiven29:5329:41
89Arnoud Viersen1949Vorden29:5429:30
90Cristiaan ten Have2003Zutphen29:5529:34
91Michael Moeci2003Zutphen29:5629:34
92René van Buitenen1962Lochem29:5829:34
93Gert Besselink1948DE LOPER30:0129:51
94Tom Mengers1981Loopgroep De Zandloper30:2230:12
95Manuel Claassen1980ARGO - Start to Run30:3730:03
96Tijn Bergenhenegouwen2003Vorden30:4030:36
97Gijs van Ditshuizen2005Vorden30:4230:38
98Rene Gierkink1961Lichtenvoorde30:4830:29
99Marcel Wamelink1971Aalten31:0130:26
100Jaap Hesselink1960Vorden31:0830:52
101Gerry Eilers1960Lochem31:1730:54
102Michael Lommerdee2001Westervoort31:2630:47
103Jorn Koldenhof2004Zutphen31:2830:46
104Morris Rouwhorst2003Borculo31:4731:32
105Henk Meinsma1964Doetinchem31:5831:12
106Richard van Londen1998Argo32:0532:00
107Maarten van der Gaag1955ARGO - Start to Run32:0831:30
108Henny Rijnshoeven1952ARGO - Start to Run32:1231:36
109Haiko Arentz1972Terborg32:3231:54
110Lucas Moone2004Doetinchem32:5732:50
111Hugo Rouwhorst2000Borculo34:1834:03
112Pieter Divendal1956Harfsen34:2233:46
113Koos Rem1955Vorden34:2733:44
114Gert Catsburg1968Almelo35:0334:28
115Mathijs Bleumink2006Ruurlo35:1934:36
116Evert Thalen1946Vorden35:3935:05
117Derk Besselink1941Vorden37:1637:09
118Michel Roording1975Wichmond45:1045:10
 
5KMD, 5 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Linda Ooms1983Veluwe18:3118:30
2Sandra Ulle1975Zaandam21:0521:03
3Bo Meerbeek1997Argo21:4221:40
4Aniek Bloemendaal1998Doesburg22:1722:16
5Astrid Bosch1993Hengelo22:1922:16
6Anne-Hester Hettema1987Arnhem22:2222:19
7Wilma Fraas1962Hanzesport23:1223:09
8Maam de Ridder2002Hanzesport23:2223:22
9Judith Nijland1994Zelhem23:4723:42
10Annemieke Wijdieks1963Hanzesport25:0324:59
11Lisanne Hofman1996Loopgroep De Zandloper25:0925:03
12Chuesy Klein1975Vorden25:2325:20
13Linde van Tienen1987Haarlem25:3224:59
14Marieke Wassink1983ARGO - Start to Run25:3825:21
15Miranda Eekelder1976Ruurlo25:5625:48
16Elze Roes1995Zeddam26:1126:03
17Anique Snelder2002Hanzesport26:1326:07
18Floor de Ridder1973Zutphen26:1526:13
19Vera Achterkamp1998Westervoort26:2126:13
20Natalie Jaspers1977Hummelo26:3726:32
21Alexandra Nieuwenhuis1971Koog aan de Zaan26:4126:31
22Marian Arentsen1976Loopgroep De Zandloper26:4226:31
23Miranda Broekhuis1979Zutphen26:5226:33
24Dagmar Kleinjan2001assen27:0526:37
25Sascha Catsburg1999Almelo27:0526:37
26Daphne Goossens1980Borculo27:0826:57
27Esther Voortman-Everts1977Loopgroep De Zandloper27:2827:12
28Saskia Gudde Vorden27:3327:05
29Roos Kamphuis1988Doetinchem27:3327:15
30Sam Rakitow2005Vorden27:4527:42
31Ellen van Driest1965Hengelo Gld27:4927:37
32Sophie Hulsman1972Loopgroep De Zandloper27:5027:38
33Bernadette Roekevis1972Lochem27:5627:50
34Susan van der Zouw1977Vorden28:0427:51
35Dorien Bosch1981hengelo28:1428:04
36Sabine Bomers1973Enter28:1627:53
37Helga van Londen1965Argo28:2328:19
38Marijn Bontje1981Vorden28:2328:20
39Marion van Ditshuizen1972Vorden28:2528:20
40Esther Overmars1968Warnsveld28:4928:07
41Sanne Vredegoor1983Doetinchem28:5028:25
42Marijke Hengeveld1991Loopgroep De Zandloper28:5728:46
43Gerrie Visschers1962Loopgroep De Zandloper28:5928:47
44Merel Schorn2001Gelre29:0028:51
45Lisa Westerlaken2001Gelre29:0028:51
46Beau de Feiter2002Doetinchem29:1629:07
47Diana Vredegoor1976Runners Vorden29:1628:52
48Hester de Feiter1970Argo29:1629:08
49Luna Gloudemans2000Warnsveld29:1728:34
50Renate Rouwenhorst1978Silvolde29:2329:03
51Carolien van der Maas1968zutphen29:2329:05
52Marjo prigge-van der Lind1968Teuge29:3429:07
53Marieke Brugman1987Borculo29:3428:54
54Carolien Schuttevaar1975Varsseveld29:3429:11
55Ismy Bolder2003Argo29:4229:12
56Jacquelien Deijk1967Runners Vorden29:4329:19
57Petra Boesveld1981Zelhem29:4429:35
58Wilma Wolters1973Vorden29:5429:41
59Irsa Gloudemans2003Warnsveld30:0129:18
60Syll Pelgrom1994Drempt30:0329:36
61Martine Menkhorst1982Loopgroep De Zandloper30:2330:11
62Jara Gloudemans2002Warnsveld30:4430:01
63Wendy Golstein1971Vorden30:4630:26
64Sabine Gries1984Zeddam30:5230:38
65Gerdien Hesselink1965Vorden31:0430:49
66Arlette Oosterhuis1994Vorden31:0930:48
67Tess Hartogh Heys1999Lillehamer31:1130:43
68Susanne Basten1977ARGO - Start to Run31:2031:04
69Karen Janssen1967Eefde31:2430:44
70Eva Hendriksen1982ARGO - Start to Run31:2531:09
71Sabine Wilgenhof1972Vorden31:3031:10
72Karin Koldenhof-Put1973Zutphen31:3130:50
73Karin Roes1975Breedenbroek31:3331:10
74Mini Looman1982ARGO - Start to Run31:4231:25
75Rianne van Dijk1961Fastfoot31:4231:12
76Michelle Halfman1993Loopgroep De Zandloper31:4431:11
77Jildon Olthof1973Ruurlo31:4831:13
78Esther Hebing1965Doetinchem31:5231:48
79Miranda van de Bunte1974Teuge31:5231:26
80Marja De Kleijn1964Warnsveld31:5531:31
81Carmen Seesing1994Hengelo Gld31:5631:17
82Catrien Wientjes1972Zutphen31:5631:33
83Carlijn Keizer1999Argo31:5831:29
84Dineke Pelgrom1963Drempt32:0131:35
85Jolande Wentink1968Vorden32:0331:40
86Nanne van Bekkum2001Westervoort32:0831:28
87Nathalie Boxtart1968Lillehamer32:0931:32
88Mieke Wamelink1972Aalten32:1531:39
89Esther Kruese1986Ulft32:1531:41
90Monique Smeijers1963Vorden32:1831:46
91Jacquelien Kreunen1968Hengelo Gld32:2532:07
92Susan Vriezen1975Varsseveld32:2532:20
93Lianne Catsburg1968Almelo32:2831:51
94Christel Arentz1972Argo32:3231:54
95Gea Meppelink1968Borculo32:3631:52
96Chantal Surink1968Vorden32:5732:33
97Esther Bulten1978Sinderen33:0132:55
98Marlies Ambergen1988Eindhoven33:0632:29
99Thea van Dijk1956Argo33:0832:45
100Jenneken vd Steen1984Argo33:1232:45
101Susan Beijer1985ARGO - Start to Run33:1232:45
102Tanja Ooms- Heezen1985Doetinchem33:1332:39
103Isabelle Heurnink1983Zelhem33:1633:00
104Julia de Gooijer2000Vorden33:2232:39
105Elodie Stokman1987Hengelo Gld33:2333:09
106Margo Icking1983AVA '7033:2532:50
107Marjolijn de Kreij1964Vorden33:2732:48
108Willy de Kreij1956Zutphen33:2932:48
109Carole Vendrig1970Loopgroep De Zandloper33:2932:58
110Kim Veldhorst1983Doetinchem33:3033:05
111Renate Rouwenhorst1969Vorden33:3432:48
112Sigrid Bremer1973Fastfoot33:4033:13
113Cora van Senten Waterland34:1533:39
114Lianne Janssen2001Duiven34:4134:34
115Mintje Thijssen1978Fastfoot34:4234:13
116Liesbeth Meek1967ARGO - Start to Run34:4234:10
117Katja Heezen1985Lichtenvoorde34:4434:09
118Erica Smeitink1960Argo34:5434:16
119Renate Walgemoet1975Vorden34:5734:38
120Nanne Catsburg2003Almelo35:0134:31
121Gerdien Ligterink1976Vorden35:0334:44
122Marlieke Ruissaard1996Doetinchem35:0434:38
123Ati Beunk1996Hengelo gld.35:0434:38
124Evelien Jansen1964Argo35:0934:41
125Jolanda Meerbeek1967Ruurlo35:1034:27
126Wilma Arink1966Ruurlo35:1134:27
127Manon Haarlink1984Lichtenvoorde35:1334:38
128Marian Janssen-Ooijman1975ARGO - Start to Run35:1834:48
129Jacqueline Boldek1967Argo35:3034:59
130Nicol Oonk1982Loopgroep De Zandloper35:3535:01
131Miranda Remmelink1979Loopgroep De Zandloper35:3535:03
132Stefania Papaccioli1972Amsterdam35:4735:42
133Ineke Wensink1964ARGO - Start to Run35:5735:28
134Maria Hofstede1961Argo36:0735:46
135Caroline Ehrenhard1984Warnsveld36:0835:27
136Annete Rietman1967ARGO - Start to Run36:0935:36
137Marieke Bluemer1980ARGO - Start to Run36:1635:46
138Marian Waanders1962Zutphen36:2235:43
139Annet Buisman1961Borculo36:4136:30
140Josine Groen1980Doetinchem36:5736:28
141Angelique Mollinga1961ARGO - Start to Run37:1136:38
142Marie de Gooijer2001Vorden37:1736:33
143Jarien van Dort1970Hengelo Gld37:1836:45
144Iris Jonker1998ARGO - Start to Run37:2436:53
145Fleur Kleinpenning1991Doetinchem37:3136:45
146Ariët Rouwhorst2001Borculo37:4337:28
147Annemiek Wien-Neervoort1965ARGO - Start to Run38:1737:45
148Eggie Tijsse Klasen1957Zeddam38:2237:36
149Martine Koenders1975Eefde38:4138:19
150Heleen van Alteren-Vlinen1964Zutphen39:0838:36
151Edith Garritsen Mullink1973Vorden39:1838:33
152Elmy Tangelder1983Argo39:4139:04
153Groot jebbink Antoinette1974Zutphen40:4340:17
154Groot jebbink Melanie1998Zutphen40:4340:17
155Frederiks Dinie1950Warnsveld40:4640:19
156Bianca Wolters1989Laren Gld41:2740:45
157Eline Veldhuizen1987ARGO - Start to Run42:3042:03
158Saskia Poelman1969Doetinchem42:3742:28
159Bianca Zaalmink1979ARGO - Start to Run45:5245:23
 
10KMH, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Jamal Hlal1981Argo35:5235:52
2Björn Demkes1976AVA '7036:5836:58
3Maikel van Gemert1975Haag Atletiek37:4937:47
4Mark Groeneweg1971Dieren39:5839:58
5Jasper Goedhart1991Arnhem40:5340:53
6Gerard Markvoort1961Ruurlo41:2741:23
7Wouter Ribbink1979Loopgroep Jan Strijker41:3741:36
8Hans Blankestijn1961Daventria42:1242:10
9Edwin Ruumpol1986Borculo42:3842:37
10Ruud van Gorkum1975Oisterwijk42:5742:56
11Bas Goossens1979Borculo43:3743:37
12Jeroen Abbink1981Neede43:5743:50
13Steven den Besten1990Vorden43:5743:51
14Theo van Bergen1961Argo44:2444:20
15Henk Nijland1962zelhem44:2944:25
16Rohalt Bergsma1973Lochem44:4544:42
17Bas Cruijsen1986Vorden45:2045:20
18Harry Klein Brinke1963Wichmond45:2445:22
19Robert Ruiterkamp1976Vorden45:3145:26
20Erwin Tuitert1966Hanzesport45:4345:35
21Ton Eikmans1960Velp46:1746:13
22Eeuwe Schot1961Groningen Atletiek46:4146:39
23Nick Horst1997Zutphen46:4246:33
24Henk Visser1962Argo46:4846:40
25Henk Bruggeman1953DE LOPER48:0848:07
26Ben van der Heide1948Argo48:1248:07
27Ruud van Bekkum1969Westervoort48:1848:13
28Guido Pietersma1949Hanzesport48:2248:18
29Pino Bruna1973Zutphen48:2648:16
30Michel Peters1976Zutphen48:4048:35
31Rob Helming1968Gaanderen48:4348:41
32Ivar Schenk1975zutphen48:4448:32
33John Krabbenborg1969Zieuwent48:4848:40
34Pieter Waardenburg1964Hanzesport49:0949:00
35Gerbrand Altena1978Zutphen49:1449:09
36Erik m van Veller1971warnsveld49:2048:57
37Rick Gal1982Zutphen49:3249:23
38Joop Bosma1953Wenum Wiesel50:0249:56
39Pedro Bomers1967Enter50:1850:07
40Timme Koster1978Vorden50:1950:16
41Richard Vels1978Argo50:2550:13
42Martijn Balster1981's-Gravenhage50:4150:31
43Dico Oprel Hanzesport50:5050:41
44Sebastiaan Hamer1992Vorden50:5350:52
45Gerrit Duits1948Apeldoorn50:5850:56
46Vincent Beunk1955Lichtenvoorde51:0151:00
47Wieke Beunk1954Beltrum51:0250:52
48Tijs Hontelez1991Loenen Gld51:0950:49
49Patrick Lokhorst1967Hanzesport51:1851:10
50Maarten Keijzer1963Zutphen51:1950:56
51Daniel Knuttel1964Hanzesport51:3351:19
52Askold Huidink1972Vorden51:5051:33
53Kees ter Brugge1988Zenderen52:0451:29
54Ben Haarhuis1953Geesteren52:1452:09
55Millo van der Logt1976vorden52:1451:57
56Derk ter Horst1971Loopgroep De Zandloper52:2352:12
57Niek Kosse1974Vorden52:2452:06
58Anton de Mes1984Amsterdam52:2552:13
59Harrie Jansen1959Wehl52:3852:26
60Ronald van Kootwijk1969Lochem52:4352:31
61Jeroen Hermanns1971Doetinchem53:0952:50
62Benno Aalderink1978Neede53:1053:05
63Albert de Haan1990Vorden53:2753:21
64Erik Lommerde1970Westervoort53:3153:25
65Bas Kniest1972Zwolle53:3753:22
66Hans Rouwenhorst1965Vorden53:5053:44
67Richard Hop1962Baarn53:5953:45
68Erik Nolten1965Warnsveld54:2253:59
69Jos van Beusekom1957Duiven54:3354:14
70Danny Klein1972Doetinchem54:3754:23
71Gerjo Lourens1966Doetinchem54:4954:41
72Stan Gloudemans1972Warnsveld55:0554:59
73Harrie Janssen1950Beltrum55:2955:16
74Bert Holewijk1966Zutphen55:4055:18
75Stephane Ramuzet1963Hanzesport55:4955:30
76PM Smit1983Vorden55:5455:30
77Henk Waanders1964Zutphen55:5955:34
78Reinier Bulten1970Doetinchem56:0355:58
79Dennis Wentink1969Loopgroep De Zandloper56:0755:52
80Teun van der Brug1980Zutphen56:3256:04
81Arno Schoenaker1970Doetinchem56:4056:27
82Freddy Golstein1969Vorden56:4056:14
83Nick Nijkamp1988Doetinchem56:4856:29
84Jan Kolthof1960Aalten56:5056:37
85Evert van de Krol1961Doetinchem57:0356:44
86Robert Markerink1965Lochem57:0656:52
87Rudy Cornegoor1954Vorden57:0756:44
88Alex Dijk1980Zutphen58:2057:51
89Daan Schimmel1995Eefde58:2258:11
90Robert van Dijk1964Vorden58:3158:03
91Henk Kamphuis1959Hanzesport58:5258:43
92Gert Donderwinkel1955Brummen59:0458:46
93Henk Sonderen1963Borculo59:2058:54
94Rober Dijkhuizen1972Doetinchem59:2359:04
95Gerhard Gilbers1967Varsseveld1:00:521:00:32
96Henk Hop1955Hanzesport1:01:411:01:27
97Jeroen Vermeij1964Hanzesport1:01:481:01:33
98Erwin Derksen1970Almelo1:02:241:02:09
99Rob Jensen1951Duiven1:02:281:02:08
100Ap Ruiterkamp1950Warnsveld1:02:341:02:06
101Gerrit Jansen1965Zutphen1:02:411:02:23
102Ron Beumer1946Laren Gld1:02:541:02:47
103Appie Hissink1959Warnsveld1:03:431:03:16
104Wim Ruiterkamp1943Runners Vorden1:05:421:05:21
105Jan Legtenberg1966Vorden1:06:061:05:50
106Robin Verhoek1976Deventer1:08:351:08:10
107John Immink1947Sport 881:09:241:08:59
 
10KMD, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Katja Demkes1972AVA '7043:1543:14
2Naomi van Hierden1996Argo45:5745:56
3Dorothé Vrieze1967Triathlon46:0145:59
4Kirsten Waanders1996Zutphen46:2246:22
5Els Berenpas1990Vorden47:4647:45
6Liisa Kok1977Haag Atletiek48:2648:24
7Meriel Alfrink Hendriks1984Zutphen48:4048:37
8Anita Stoorvogel1963DE LOPER49:3649:33
9Anne Oltvoort1992Borculo50:1950:17
10Marion Beunk1973Ruurlo51:0250:53
11Marieke Tuinman1991Vorden51:0751:06
12Desiree Ebbers1997Argo51:1251:09
13Marian van Hilst1969Steenderen51:1851:16
14Claudia Borgijink1984Borculo51:4951:33
15Jet Wolbrink1969Argo52:3852:27
16Marinda Gores1981Loopgroep Jan Strijker52:3952:29
17Annelies Wesselink1970Zelhem53:3053:19
18Viola Hamer1990Loenen Gld53:4553:29
19Nancy Achterkamp1970Westervoort54:4354:23
20Jokelien Beunk1960Argo54:5654:40
21Jolanda Wissels1963Argo54:5654:40
22Marijke Kroon1959Vinkeveen54:5954:56
23Indra Overmars1972Zutphen55:0555:00
24Henriette Bussink1966Zelhem55:2055:08
25Irma Kaal1971Apeldoorn55:2155:14
26Linda Nab1991Utrecht55:4955:32
27Jacolien Vukkink-Harbers1974Teuge56:0455:50
28Ellen Mölders1973Lichtenvoorde56:2256:13
29Ienske Smeerdijk1977Warnsveld56:3256:28
30Naomi Gradussen1986Zutphen57:1156:47
31Mariël Altena1976Zutphen57:1156:47
32Griet Blankestijn1962Daventria57:1256:57
33Sippy van der Meer1983Groningen57:5657:46
34Christel Bouwmeester1976Ruurlo57:5657:40
35Brigitte van Mierlo1968DE LOPER57:5857:43
36Birgitte Schruijer1970Argo58:2458:13
37Ingrid van der Linden1968Vorden58:3458:07
38Marijke Schaapman1965Argo58:5558:37
39Heidi Rouwhorst1976Zieuwent59:2359:15
40Angelique Aarsen1975Hanzesport59:2459:06
41Kirsten Wenting1981Argo59:3259:19
42Esra Schimmel1990Arnhem59:3559:25
43Wendy Waalderbos1974Zieuwent59:4159:34
44Tjabbes - van der Gaag1972Berkel en Rodenrijs59:5259:32
45Anne Mombarg1970Marienvelde1:00:241:00:16
46Anne-Marie Maalderink1982Hengelo G1:00:401:00:18
47Rianda Krol1967Argo1:01:031:00:46
48Lucie Janson1965Argo1:01:041:00:47
49Jacbien ter Brugge1996Zenderen1:01:121:00:37
50Sandra ter Brugge1962Zenderen1:01:221:00:45
51Sandra Kamel1965Beltrum1:01:251:01:15
52Amanda Wormgoor1978Neede1:01:261:01:01
53Sanne hesselink1986Zwolle1:01:261:01:01
54Marije Heijink1989Amsterdam1:01:411:01:10
55Wendy Grave1979Neede1:02:311:02:10
56Sandra Lommerde1971Westervoort1:02:421:02:28
57Katja Dijkhuizen1973Argo1:02:501:02:31
58Babs Schippers1975Hanzesport1:03:141:02:57
59Inge de Wit1984De Liemers1:03:361:03:07
60Machteld Jansen1980Wichmond1:03:401:03:11
61Bartha Pluim1965Tonden1:05:441:05:28
62Carlijn Heijink1991Nijmegen1:06:241:05:53
63Angela Giezen1983Doesburg1:07:211:07:06
64Monique Mentink1969Fastfoot1:07:261:07:05
65Okkelien Molema1996Brummen1:08:221:07:53
66Ailsa Michiels1957Dutch Runners1:08:291:08:02
67Hetty Kroese1970Fastfoot1:08:361:08:13
68Annelies Rinders1970Runners Vorden1:09:221:08:54
69Kathleen Willemsens1968Zutphen1:09:271:08:56
70V Vossalt1965Nijmegen1:09:331:09:02
71Heleen Hurk1956Duiven1:10:241:10:02
72Els Kooi1966Duiven1:18:351:18:14
 
15KMH, 15 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Remi Rondeel1990Argo53:5053:49
2David Klein1978Vorden56:0556:05
3Rémy Brunsveld1989Barchem56:2556:23
4Danny Paalman1992Holten56:3856:37
5Jorik Huizinga1977Loopgroep Aart Stigter57:5157:49
6Melchior van de Pol1967AV '3458:2158:21
7Adriaan van den Eelaart1974Daventria1:01:211:01:19
8Wim van Hilst1963Steenderen1:01:361:01:34
9Bram Vrieze1979Lichtenvoorde1:02:111:02:08
10Ardjan de Groot1984Lochem1:02:161:02:14
11Maarten van Leeningen1978Hanzesport1:03:221:03:20
12Roedi ter Bals1961Neede1:03:241:03:21
13Johan Pijpers1972Hanzesport1:03:351:03:33
14Emiel Huizinga1979Almen1:04:021:03:59
15Gerrit Valkeman1959Hanzesport1:05:481:05:43
16Robert Krikke1977Neede1:06:241:06:08
17Eric Bouwmeester1963Dutch Runners1:06:371:06:33
18Johan van der Pijl1971Zutphen1:06:461:06:27
19Willem Schreurs1983Lochem1:06:531:06:51
20Bram Ottenhof1989Arnhem1:07:001:06:59
21René Goorman1970Laren Gld1:07:041:06:55
22Wouter Rouwhorst1965Borculo1:07:171:07:12
23Bart van Ballegooij1971Zutphen1:07:321:07:12
24Raymond Bouwman1963Fastfoot1:08:131:08:10
25Mike Timmer1967Argo1:08:181:07:56
26Ronald Kuyper1964Vorden1:08:331:08:16
27Wynand Willemsen1970Steenderen1:09:071:08:44
28Mark Pantus1970Apeldoorn1:09:091:09:07
29Sjoerd Fijnje1988Hanzesport1:09:131:09:05
30Henri ter Hofte1969Gelre1:09:131:09:02
31Hermi van Egteren1968Zelhem1:09:231:09:18
32Kees Koren1980Hanzesport1:09:291:09:17
33Lucas Harbers1971Teuge1:09:321:09:30
34Gerrit Koopman1963Zutphen1:09:411:09:30
35Gerrit van Zuilekom1961Lochem1:09:551:09:46
36Wim Roosendaal1971loil1:09:571:09:51
37Otto Zeijpveld1958Lochem1:10:161:10:07
38Stef van der Zee1975Eefde1:10:401:10:33
39Martin Scheers1957Wehl1:10:451:10:38
40Jan willem Jonkers1968Hanzesport1:10:461:10:34
41Rick Moezelaar1963Ruurlo1:11:071:11:01
42Harry Jager1970Hanzesport1:11:091:10:58
43Vincent Messing1962Varsseveld1:11:101:11:03
44Rob Wagenvoort1971Halle1:11:121:10:57
45Karel Kok1961Social Mile1:11:511:11:42
46Arnoud Brink1978Hanzesport1:11:531:11:39
47Wouter Eenink1977Halle1:11:551:11:39
48Tommy Gotink1953Ruurlo1:12:031:11:57
49Hans Bosch1962Gelre1:12:361:12:26
50René Verkade1967Maassluis1:12:591:12:46
51Berry Turk1962Loopgroep Jan Strijker1:13:031:12:55
52Mark Meinema1976Argo1:13:041:12:41
53Mark Schultze1971Doesburg1:13:111:13:03
54Leon Marchal1970Hanzesport1:13:191:13:16
55Ivo Knikkink1972Varsseveld1:13:251:13:19
56Ronald van de Beeten1963zelhem1:13:261:13:20
57André Stam1966Raalte1:13:441:13:32
58Michiel Gudde1985Amsterdam1:14:001:13:42
59Robert Landman1971Hanzesport1:14:081:13:55
60Hans Berendsen1969Argo1:14:211:14:08
61Remco Post1962Zutphen1:15:031:14:53
62Jos Gerritsen1962Vorden1:15:081:14:56
63Hans Theunissen1968Arnhem1:15:161:15:08
64Rob Ottervanger1962Argo1:15:171:14:55
65Rob ten Pas1950amsterdam1:15:221:15:13
66Chris Hendriks1971Lochem1:15:271:15:22
67Jeroen Dijkstra1968Gelre1:15:551:15:44
68Koen Vengeel1985Hanzesport1:16:051:16:01
69Johnny Geurkink1968Hengelo Gld1:16:471:16:31
70Bert Muurman1963Veendam1:17:021:16:41
71Wim Jutten1956Warnsveld1:17:421:17:38
72Dirk Werkman1962Lochem1:17:421:17:26
73Cor Eckers1968Hanzesport1:17:501:17:34
74Gerti van Hal1971Doetinchem1:18:271:18:14
75Christophe Laval1972Behoust1:18:391:18:21
76Henrie Drenthel1966AVA '701:18:411:18:27
77Tom Garritsen1962Argo1:19:351:19:21
78Gerrit Begienemans1944Hanzesport1:19:461:19:34
79Frank Elschot1960Borculo1:21:111:20:46
80Philip Woertman1968Zutphen1:21:401:21:27
81Fred Muurman1959Scheemda1:23:241:23:04
82Jan Braam1951Borculo1:23:461:23:27
83I Haas1955Markelo1:24:121:23:57
84Enno te Lindert1971Varsseveld1:24:211:23:59
85Ton van Uem1948Borculo1:24:361:24:16
86Jos Mening1967keijenborg1:25:131:25:13
87Udo Hanselman1973Lichtenvoorde1:25:211:24:57
88Tonny Holleboom1953Broekland Ov1:26:091:25:46
89Peter Taai1969Doesburg1:26:241:26:03
90Bob Speelberg1957Deventer1:26:261:26:11
91Frans Scheuneman1951Friesland1:27:001:26:53
92Paul Knuvers1949LVG1:27:001:26:41
93Andree Beekhuizen1962Fastfoot1:27:571:27:42
94Hendrik Jan Antink1962Hengelo Gld1:28:191:28:03
95Edwin Bollen1968Archeus1:32:001:31:48
96Marc van Kempen1964Hanzesport1:32:421:32:32
97Ramon Kinneging1978Nieuwegein1:33:441:33:24
 
15KMD, 15 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Lisa te Molder1991AVA '701:04:521:04:48
2Saskia Schutte1972Cialfo1:07:401:07:37
3Winnie Dankers1985Lochem1:08:221:08:16
4Mariëtte ten Bokkel1961Argo1:08:241:08:21
5Gerke Wunderink1979Hanzesport1:09:151:09:13
6Nicollette Ibink1971Hengelo Gld1:10:381:10:34
7Jolanda Brugman1979Hanzesport1:11:031:10:52
8Aukje van Egteren1971Zelhem1:11:151:11:10
9Sandra Huntink1965Drempt1:13:301:13:28
10Anne Kirschenmans1970Amsterdam1:13:431:13:41
11Anke Arts1962Warnsveld1:15:361:15:24
12Marielle Klein Brinke1982Vorden1:16:021:15:54
13Anita ter Hofte1969Hanzesport1:17:511:17:36
14Mariska Stege1978Hengelo1:17:551:17:50
15Jet Klomp1965Haaksbergen1:18:451:18:40
16Will Elsman1959hengelo gld1:18:511:18:44
17Tanya Martinus1969Hoog-Keppel1:19:321:19:14
18Feikje Breimer1964Fastfoot1:20:491:20:44
19Natasja Korda1966Duiven1:21:541:21:46
20Claire Kamphuis1986Argo1:22:201:22:07
21Hannah Donkers1987Zutphen1:24:111:23:56
22Chartlotte Bekken1966Hanzesport1:24:211:24:09
23Helga Janssen1970Duiven1:26:331:26:25
24Peggy van Vegchel1977Arnhem1:26:341:26:25
25Imelda Veldkamp1974aalten1:26:481:26:30
26Roelvink-krist Sanne1979Vorden1:26:511:26:33
27Jellie van der Meer1966Ciko '661:28:021:27:55
28Miranda Konniger1975Neede1:28:251:28:08
29Angelique Vrijdag1969AVA '701:30:081:30:03
30Ellen Naberink1968Vragender1:32:181:31:59
31Adrie Feenstra1973Zutphen1:33:081:32:47
32Ria Dierking1954Vorden1:35:051:34:48
33Corine Brand1976Runners Vorden1:36:011:35:39
34Desiree Ribbers1973Vragender1:43:091:42:51
35Anke Spekgoor1984heelweg1:43:101:42:51
 
J4-12, KIDSCROSS 1.1 K
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Fabian Huetink2006vorden3:593:57
2Jules Franssen2004Lochem4:074:06
3Aron van den Beuken2007Brummen4:104:10
4Thymen Huetink2005Vorden4:124:11
5Thijn van der Zee2005Hanzesport4:214:20
6Quinten Franssen2007Lochem4:484:47
7Jorn Ruiterkamp2004vorden4:494:44
8Thijs Krijger2006Teuge4:494:48
9Sam Lagerweij2007teuge4:504:48
10Teun Harbers2006Teuge4:524:49
11Thom Kosse2007Vorden4:554:54
12Thijme Dunnebier2005Hanzesport4:554:52
13Mick Wagenvoort2004Halle4:564:54
14Alec Pantus2008AV '344:564:54
15Sander Olthof2006ruurlo5:105:08
16Lars Braspenning2007Zaanland5:115:08
17Thijs Peters2007Zutphen5:185:18
18Julian Schaap2006Zutphen5:195:18
19Teun Koren2009Hanzesport5:375:32
20Finn van der Logt2007Vorden5:375:37
21Tim Oosterhuis2005Apeldoorn5:395:36
22Bjorn van der Logt2006Vorden5:425:40
23Darwin Vels2007Argo6:025:59
24Daan Krijger2009Teuge6:046:01
25Willem Schenk2010zutphen6:086:04
26Pim Ulle2007Zaandam6:126:10
27Mees Addink2007Vorden6:226:21
28Loek Peters2009Zutphen6:246:21
29Stijn van Ewijk2006Hanzesport6:476:43
30Sten Koks2010AV '346:576:55
31Mees Lubberdink2010Zutphen7:006:58
32Cees Peters2012Zutphen8:278:24
 
M4-12, KIDSCROSS 1.1 K
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Lynn Oosterhuis2007AV '344:274:26
2Sarah Franssen2002Lochem4:324:31
3Norya Figueiredo2004Hanzesport4:344:32
4Saskia de Jong2008De Liemers4:534:52
5Ninthe Baks2007AV '344:534:51
6Fenne Altena2005Hanzesport4:564:54
7Malea Figueiredo2007Hanzesport5:035:00
8Frederieke Stapper2006lochem5:095:07
9Bibi Ulle2004Zaandam5:105:07
10Anne Wolbrink2006Hanzesport5:155:14
11Maud Menkveld2006Hanzesport5:185:17
12Anouk Menkveld2004Vorden5:185:14
13Jay Wagenvoort2007Halle5:225:20
14Tessa Kooij2008Gelre5:285:26
15Nynke Steffes2005Hanzesport5:305:26
16Elsabraspenning2006Koog a/d zaan5:335:30
17Femke Olthof2004ruurlo5:415:40
18Romee van den Beuken2009Brummen5:425:39
19Marit Olthof2007Ruurlo5:435:42
20Merle Marskamp2007Vorden5:455:44
21Eva Harbers2008Teuge5:485:47
22Marie van der Meer2009Groningen5:545:49
23Karlijn Rouwenhorst2008Silvolde5:575:52
24Floor Schaap2008Zutphen5:595:58
25Esra Goossens2005Borculo6:005:55
26Kim Prigge2008Teuge6:036:01
27Caitlin Pantus2006AV '346:035:58
28Isa Oosterhuis2009Apeldoorn6:136:08
29Floor Rakitow2008Vorden6:246:21
30Suus Krijger2009Teuge6:256:24
31Linne van der Zee2008Hanzesport6:336:29
32Joni Menkhorst2003Halle6:376:33
33Freya Schenk2007Zutphen6:376:33
34Willemijn Stapper2009Lochem6:456:42
35Shirlyn Vels2008Argo6:476:44
36Aafke van der Meer2010Groningen6:516:44
37Bliss Goossens2007Borculo7:036:59
38Laura Olthof2009Ruurlo7:107:08
39Renée Besselink2010Vorden7:227:15
40Julia Hamer2010Eefde8:578:51
41Loes Rouwenhorst2011Silvolde9:349:27
 
De Stichting Oudejaars Crossloop Vorden wenst
u alvast een gezond en sportief 2016 toe!
 
36e oudejaars Crossloop Vorden op 30 december 2016
 
Indoorsport Vorden, Rabobank, Welkoop, Weulen Kranenbarg, AH Vorden
Not. Hulleman, Univé, Running Center Zutphen, Pensioenperspectief, Profile
 
www.uitslagen.nl31-12-2015 09:44