Zoek

Uitslagenlijst 2e Lengkeek Kruin. Gorscross

Oostvoorne - Zondag 31 januari 2016

 
H 4,6, 4,6 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Sinon van Wageningen2005Voorne Atletiek19:42 
2Bas van Halen2002Brielle20:20 
3Michel Christen1967Brielle21:41 
4Eric van Buuren1969Triatlon Groep Voorne22:21 
5Nico Enthoven1954Voorne Atletiek22:27 
6Lucas Koelenmeijer2001Brielle25:46 
7Daan van Haesendonck2002Brielle26:25 
8Arjo Zwart1948Voorne Atletiek28:12 
9Dick Assenberg van Eijsde1958Voorne Atletiek33:16 
 
D 4,6, 4,6 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Larissa du Mortier Spijkenisse22:19 
2Cynthia Mondria1982's-Gravenhage24:59 
3Afke Verhoef1967Voorne Atletiek25:27 
4Anne Fleur1997Brielle27:33 
5Iris van Velzen1994Delft27:34 
6Roosmarijn van Velzen1992Brielle27:35 
7Wendy Mijer1990Voorne Atletiek27:36 
8Regina Muilenburg1956Voorne Atletiek29:04 
9Suzanne Verduyn1982Voorne Atletiek29:25 
10Madelief van Velzen2000Brielle30:15 
11Hannah Rohleder2001Rockanje32:15 
12Wendy Assenberg van Eijsden1983Breda33:11 
13Lieneke de Jong1990Brielle33:12 
 
H 8,8, 8,8 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Dennis Postma1968Pallas '9333:30 
2Tjark Klee1996Voorne Atletiek35:09 
3Matthijs Riemens1974Fortuna35:35 
4Melvin Kruik1996De Koplopers36:05 
5Pieter Klem1979Flakkee36:29 
6Wijnand Fransen1980Maassluis36:30 
7Raymond van den Driesscuf1970Rockanje41:56 
8Richard Anker1978Spijkenisse41:57 
9Joert Valentijn1993Hellevoetsluis42:39 
10Robert van Lenten1977Brielle42:40 
11Dave Assenberg van Eijsden1988 43:36 
12Sjaak van Zoon1963Voorne Atletiek44:51 
13Raan Bolkens1998Oostvoorne45:22 
14Frank van Klaveren1970Zwartewaal47:15 
15Alex LAkeman2000Brielle48:25 
16Dennis Verduyn1975Oostvoorne48:40 
17Jan-Mark Crans1974Voorne Atletiek49:05 
18Martin Rohleder1963Rockanje49:35 
19Leo Fransen1950Maassluis51:11 
20Ricardo Giele1972Voorne Atletiek51:59 
21Gerard Rila1954Voorne Atletiek52:57 
22Kees de Groot1953Hendrik-Ido-Ambacht54:36 
 
D 8,8, 8,8 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Ilvia Hederik2001Energie41:05 
2Nienke Klok1974Voorne Atletiek45:44 
3Yolanda Hofsteenge1980Hellevoetsluis47:53 
4Svenja Blansjaar1999Voorne Atletiek48:26 
5Claudia Martin1967Voorne Atletiek49:24 
6Elma Pluim1981Spijkenisse52:42 
7Mascha de Ruiter1976Spijkenisse52:45 
8Chea Ooostdijk1978Hoogeloon53:13 
9Dineke Mijer-Schipper1959Voorne Atletiek53:46 
10Jennifer ter Heide1988TVS '9055:37 
11Jacqueline Zindel- Bergman1968Barendrecht55:55 
12Marcella de Winter1968Brielle56:01 
13Marina Witkamp1960Energie58:31 
14Margo Sontag Energie58:32 
15Plonie Stolk1968Voorne Atletiek59:32 
16Diana Bergwerff Voorne Atletiek59:32 
 
H12,6, 12,6 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jacco Langerak1986Hellas49:46 
2Hans Berendsen1967Pallas '9350:27 
3Joop Helbers1977Pallas '9352:18 
4Cock Dorst1961Pallas '9353:32 
5Willem de Voogd1962Vlaardingen54:05 
6Vincent Bloem1994Pallas '9354:32 
7Marcel Gelton1978Pallas '9355:01 
8Charles Timmermans1957Pallas '9355:21 
9Henk Tuk1964Voorne Atletiek55:50 
10Don Croes1965Voorne Atletiek55:53 
11Erik Tuk1970Voorne Atletiek56:59 
12Bert Hederik1962avVN57:18 
13Jeroen van Erkelens1975 57:22 
14Marcel Vonk1963 58:45 
15Allard Moene1965Voorne Atletiek58:56 
16Robbert Mijer1983Voorne Atletiek59:23 
17Ron Zwinkels1968Voorne Atletiek1:00:18 
18Norbert Veringmeier1966Waterweg1:03:05 
19MArk Mondria1981 1:03:19 
20Sven ter Heide1985 1:03:34 
21Yamal Daems1992 1:03:35 
22Herman Zoetmulder1971 1:04:32 
23Stefan Vliege1973 1:06:03 
24Onno van Velzen1963Brielle1:06:30 
25Johan Snijders1967Voorne Atletiek1:06:42 
26Ronald Nuijten1974 1:07:57 
27Ton Valk1952Voorne Atletiek1:07:58 
28Hans Houps1961Voorne Atletiek1:08:25 
29Antony de Winter1961Voorne Atletiek1:10:19 
30Monte1949Voorne Atletiek1:14:27 
31Jeroen ter Heide1993 1:17:03 
32Martin Dijkgraaf1954Voorne Atletiek1:17:41 
33Louis Tjeerde1962 1:27:50 
 
D12,6, 12,6 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Vanessa Hartman1973Voorne Atletiek57:24 
2Martine Lust1965Voorne Atletiek1:02:37 
3Jeanette Poldervaart1965Spark1:06:22 
4Sonja Jansen1969Waterweg1:11:46 
5Petra Strik1975Pallas '931:18:05 
6Linda Monster1974Voorne Atletiek1:19:48 
7Mireille van der Veer1977Voorne Atletiek1:19:49 
8Joke van Paassen1959Voorne Atletiek1:21:58 
9Corrie Van Velzen1962 1:24:38 
10Trudie Harmsen1957 1:24:39 
 
J1000, 1000 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Aiden Bareman2005Voorne Atletiek3:56 
2Bart Adriaanse2004Voorne Atletiek4:15 
3Chris Siemens2004Rozenburg Zh4:36 
4Rob Assenberg2003Oostvoorne4:50 
5Leon Offerhuis2008Voorne Atletiek4:57 
 
M1000, 1000 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Maud van Sintmaartensdijk2004Voorne Atletiek3:59 
2Felicity Bareman2004Voorne Atletiek4:22 
3Anne Bisschop2005Voorne Atletiek4:37 
4Evi Freij2006Voorne Atletiek4:44 
5Olivia van der Sanden2004Voorne Atletiek4:53 
6Manon Verhoeff2006Voorne Atletiek5:09 
7Simone van der Sanden2008Voorne Atletiek5:18 
8Anne Freij2008Voorne Atletiek5:18 
9Ilse de Ruiter2009Spijkenisse6:11 
10Bente Anker2009Spijkenisse6:19 
 
J2000, 2000 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Marnix van Meggelen2000Voorne Atletiek7:00 
2Luc Gierle2000Voorne Atletiek7:22 
3Fior van den Driessche2004Rockanje8:50 
4Boaz Freij2003Voorne Atletiek9:56 
5Hidde Anker2008Spark10:53 
 
M2000, 2000 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Joyce Bahnerth1999Voorne Atletiek7:52 
2Anoeck Bahnerth1999Voorne Atletiek8:18 
3Melissa Boutkam2003Voorne Atletiek8:20 
4Emma Verhoeff2003Voorne Atletiek9:58 
 
opmerkingen uitslag naar voorneatletiek@xs4all.nl
 
www.uitslagen.nl31-01-2016 16:14