Zoek

Uitslagenlijst Noord-Aa Polderloop

Zoetermeer - Zondag 14 februari 2016

 
J-12, ROADIE KIDS RUN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Bas Stam2003Rotterdam Atletiek5:525:52
2Tijmen van der Wees2003Ilion6:146:12
3Roel van der Valk2003Zoetermeer6:246:22
4Max Verheul2004Benthuizen6:526:51
5Daan Van der Laan Zoeterwoude7:097:05
6Fabian Ruijter2004Zoetermeer7:327:29
7Daan Lochtenbergh2004Benthuizen7:337:31
8Bas Lochtenbergh2004Benthuizen7:487:46
9Bernard Roodhuizen2006Zoetermeer7:587:57
10Kaj Fillekes2004Zoetermeer8:518:49
11Damon van Aartsen2004Zoetermeer8:528:50
12Heinz Swiegers2006Ilion9:209:18
13Sam Lammers2004Zoetermeer9:259:23
14Steijn Leijdekker2008Nieuwerkerk ad IJssel10:1710:14
15Jeremy Borgmeijer2006Sushiho - Zoetermeer10:5310:50
16Stijn de jager2011Abcoude11:1611:14
 
M-12, ROADIE KIDS RUN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Isa van der Valk Ilion6:046:03
2Fenne Gringhuis2004Rotterdam Atletiek6:296:29
3Imme van den Akker2005Zoetermeer6:526:52
4Julia de Graaf2004Ilion6:556:52
5Anne de Graaf2004Ilion7:167:15
6Meike Cammeraat2005Zoetermeer7:297:28
7Puck ten Broek2003Zoetermeer7:487:48
8Elianne Hopman2007Ilion8:218:19
9Edith van den Berg2008Ilion8:368:33
10Deominiek Bemener2005Zoetermeer8:538:49
11Amber Schaap2004Zoetermeer9:149:11
12Sanny Nynke Westerduin2004Benthuizen9:369:33
13Jaeda Bakker2006Zoetermeer9:559:52
14Marit de Graaff2004Benthuizen10:4210:40
15Aimee Ancher2007Sushiho - Zoetermeer11:0110:59
16Lillian Ehmer Gouda11:0811:04
17Victotia van Hal2007Ilion11:4111:39
18Gaby van de Akker1983Sushiho - Zoetermeer12:5212:48
19Lindsey van de Akker2005Sushiho - Zoetermeer14:1114:07
 
MAN, 5 KM RECREATIEL
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Alvin Severijn1996Ilion16:5516:54
2Timon Nagelkerken1992Ilion17:2217:20
3Matthijs Riemens1974Fortuna17:5417:52
4Matthijs Horlings1989Leiden18:0618:05
5Mattijn Venhuizen VMA Starshoe18:5718:55
6Michel Ruijter1966Ilion19:0319:02
7Petar van Zaalen1978VMA Starshoe19:4519:43
8Gijs van Male2000Ilion20:0720:03
9Marco de Wilde1987Zoetermeer20:2120:17
10Peter Hazebroek1972VIBA NV20:3020:28
11Bart Hakkenberg1988VMA Starshoe20:3120:24
12Yannick van Coevorden1988Zoetermeer20:3820:24
13Mika van Herk2002ONC - Zoetermeer20:5420:51
14Joep Roovers2000ONC - Zoetermeer21:0621:04
15Wesley van Dalen2000Ilion21:1021:05
16Silas Weinert1984ONC - Zoetermeer21:3521:33
17Marek Sroczynski1981Zoetermeer22:1622:10
18Lars Kuperus2000ONC - Zoetermeer22:2622:25
19Mike van der Ent1980Den Haag22:5322:50
20Jesse Jansen Ilion23:1923:17
21Maarten Peters1982VIBA NV23:2023:15
22Jaap van der Veen VMA Starshoe23:4123:30
23James Conway1978Den Haag24:1324:00
24Koen van Hoof1983VIBA NV25:0024:42
25Alex Scheenstra1969VIBA NV25:0724:46
26Berend Aptroot1977RRZ25:0824:56
27Damien Ancher2003Sushiho - Zoetermeer25:1325:09
28Sander van Velzen1984Zoetermeer25:1425:05
29Jurry de Vries1980Zoetermeer25:3225:29
30Stef Fischer1986Zoetermeer25:3525:23
31Ferry van Velzen1959RRZ25:3725:27
32Peter de Goede1966Zoetermeer25:4025:27
33Djayman van de Voort2005Sushiho - Zoetermeer25:4925:49
34Henk Nieuwenkamp1959VIBA NV26:1025:53
35Dirk Ruiter1991Zevenhuizen Zh26:1726:03
36Neeraj Bhikhie1985VIBA NV26:2426:15
37Wouter van der Hoek2001ONC - Zoetermeer26:5426:51
38Peter Sebel1987Zoetermeer26:5626:50
39Duncan Schravendijk2001ONC - Zoetermeer27:0126:52
40Tim Hoogendijk2001ONC - Zoetermeer27:1527:06
41Eric van der Schans1969Zoetermeer27:2827:19
42Leon Lauran2001ONC - Zoetermeer27:4027:32
43Richard Bochove1957ONC - Zoetermeer27:4227:32
44Frank Fesevur1969Smits van Burgst27:4327:28
45Piet-Jan Boers1964RRZ27:4427:31
46Eward de Vries1988Zoetermeer27:5127:36
47Raymond Onink1968FME28:0427:54
48Daniel Bialkowski1990Vlaardingen29:0528:59
49Hans Hartog1960NNPV - Den Haag29:0528:55
50Rob Becker1963Zoetermeer29:0728:53
51Julian de Raad2000ONC - Zoetermeer29:1929:17
52Theo Spinders1946Zoetermeer29:2829:14
53Joost Emmen1965Gouda29:3629:23
54Bas Rutgers1979Smits van Burgst29:3829:24
55Kees Sebel1964Smits van Burgst29:4029:23
56Jorn Hanemaaijer1994Zoetermeer29:4829:32
57Richard Willems1959RRZ29:5029:39
58Tareq Attia2001ONC - Zoetermeer30:1330:10
59Pieter Harberts1990Den Haag30:3630:24
60Ferdinand Harberts1985Den Haag30:3730:26
61Mark Swiebel1969Zoetermeer30:5430:39
62Gerard Bal1956Smits van Burgst31:0630:52
63Frits Jansen1959Zoetermeer31:2331:10
64Jivan Singodikromo1999ONC - Zoetermeer31:3431:24
65Niels Wesbeek1979Den Haag32:2832:11
66Michael van de Voort1974Zoetermeer33:0532:57
67Pepper Kreunen2001ONC - Zoetermeer33:0533:03
68René van Dalen1956RRZ33:4933:39
69Edwin Olie1962Smits van Burgst34:2334:09
70Bob Lagendijk1988VIBA NV36:1836:02
71Martin van de Berge1952NNPV - Den Haag41:5741:45
72Luca Reule2001ONC - Zoetermeer41:5841:56
 
VROUW, 5 KM RECREATIEL
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Esmee van der Wissel1992Ilion20:4520:43
2Nova van Herk2001ONC - Zoetermeer24:1724:11
3Nicolet Timmers1986Sparta24:2724:25
4Mellonie Willems1990Zoetermeer25:3625:25
5Caroline Albers van berkel1988Zoetermeer26:0725:55
6Maria Cappon1984Smits van Burgst26:2126:07
7Anorah Kooiman1986's-Gravenhage26:5326:51
8Iris1994Zoetermeer27:2027:11
9Vera van Dijk1990VIBA NV28:0127:51
10Carolyne Donders1964FME28:0427:57
11Rieteke van Bochove1959ONC - Zoetermeer28:0427:58
12Miryam Huiberts1990Zoetermeer28:0527:57
13Sandra van der Velden1979Smits van Burgst28:1628:12
14Mandy Huijsing1973NNPV - Den Haag28:2728:18
15Carina Tettero1983Zoetermeer28:4528:37
16Romy Harteveld1975Smits van Burgst29:0228:46
17Annemare Rodrigues2001Olympus '7029:0329:00
18Josette Peltenburg1980Zoetermeer29:0428:51
19Ingrid Segers1978Zoetermeer29:1229:08
20Chantal van Rhee1978Zoetermeer29:1329:09
21Patricia Baar19782BFit29:1429:09
22Anouk Artz1987FME29:5129:42
23Ingeborg Lagendijk1984VIBA NV29:5129:39
24Jannie Sloos1957VIBA NV30:1329:58
25Carla Swijnenburg1979Zoetermeer30:4830:40
26Isabella Swiebel1998Zoetermeer30:4830:33
27Marike Peeters1989Zoetermeer30:5230:47
28Donna Kyra Swiebel2002Zoetermeer30:5330:38
29Joke Kuipers1948Ilion31:2631:16
30Layla Stikkelman2002Zoetermeer31:4331:27
31Dalila Storm1963NNPV - Den Haag31:4431:36
32Thessa de Jager1977Abcoude31:5731:55
33Inge Rotteveel2001ONC - Zoetermeer32:2232:15
34Leonie Swiebel1970Zoetermeer32:2932:13
35Desiree Rook-Koot1966FME32:3332:25
36Yvonne van der Ende1976VIBA NV32:3832:19
37Aimée Boogaard2001ONC - Zoetermeer32:4032:33
38Simone Mangé2001ONC - Zoetermeer32:4032:33
39Sarah Plug2003Zoetermeer33:0333:02
40Elisa Stikkelman2002Zoetermeer33:0332:48
41Debbie Post1978Zoetermeer33:0533:02
42Isabell Ehmer1980Gouda33:0832:50
43Brigitte Slingerland1966Berkel en Rodenrijs33:1532:59
44Debby Legerstee1981RRZ33:3933:20
45Louise de Koning1975Zoetermeer33:5533:51
46Cathelijne Tiel2006Sushiho - Zoetermeer34:1234:08
47Ausha van de Voort1979Zoetermeer34:1234:08
48Hennie Kortekaas1963NNPV - Den Haag34:1934:09
49Linda de Jager1979Woerden34:2034:12
50Juana Jongerden2004Zoetermeer34:2134:21
51Anneke Teunissen1961VIBA NV35:0634:47
52Jerica Plug-Duijndam1971Zoetermeer35:1235:10
53Maureen Tiel2006Sushiho - Zoetermeer35:2135:16
54Carmen Schurer2007Sushiho - Zoetermeer35:2643:26
55Lianne van der Boom1987Zoetermeer35:4635:41
56Lisa van der Laan2001ONC - Zoetermeer36:0636:00
57Anoeska Kik1988Barendrecht36:0835:56
58Riena Westdijk1982Zoetermeer37:1737:17
59Jade Sentel2004Zoetermeer37:5237:51
60Danique Schurer2006Sushiho - Zoetermeer37:5946:05
61Balen Rasool1981Zoetermeer38:1038:05
62Amy Elkhuizen2004Zoetermeer38:2738:26
63Manon Sijbesma1975Zoetermeer39:3739:25
64Petra Visser1974's-Gravenhage40:0440:00
65Romy van Zoelen2001ONC - Zoetermeer41:4441:38
66Rineke Groenewegen1955Rijswijk Zh51:301:01:05
 
MAN, 10 KM RECREATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Brent Pieterse1992J. Keus Rietdekkersbedrij34:5834:55
2Dave Houben1985Zoetermeer36:0836:08
3Jeroen Zuiderduin1978Ilion36:2736:25
4Tijn Jansen1970Haastrecht36:3436:31
5Andreas de Graaf1975RRZ37:3337:30
6Amrit Ramdjielal1989Zoetermeer38:0337:59
7Bas Albers1988RRZ38:0638:04
8Sander Eijs1982J. Keus Rietdekkersbedrij38:2838:28
9Boris van Seeters1971Montfoort38:3838:35
10Jelle Keus1983J. Keus Rietdekkersbedrij38:4838:47
11Alex de Vries1978's-Gravenhage39:1339:09
12Arjen van Druten1968SBB39:2039:10
13Sander Bessels1980AV Gouda39:3739:34
14Denis Sukhonin1986Rotterdam40:1440:06
15Wijnand Bavius1974RRZ40:2040:17
16Sjors Draaisma1962Ilion40:4040:37
17Marc Thomassen1983SBB41:1841:18
18Marinum Willem van het Bolscher1974RRZ41:4841:35
19Miel Piezo RRZ42:0942:04
20Arno Mulder1966Zoetermeer42:4542:37
21Etienne den Toom1966RRZ42:4742:42
22Dirk Hofman1984Zoetermeer42:5442:38
23Martin Donder1988Ilion43:0443:00
24Richard Pijpers1982Ilion43:3743:33
25Arnold van Dongen1964Tempo43:3943:31
26Jort Benz2001Spirit Oud Beijerland44:0644:03
27Bastiaan Benz1971Oud-Beijerland44:0744:04
28Willem de Gouw1964Aegon44:5244:44
29Pierre Mes1966Ilion45:0745:03
30Martijn Pastink1980Ilion45:2745:23
31Elmar Huijsing1997NNPV - Den Haag45:4745:36
32Polec Krzysztof1987Ruda Slowakije46:2246:08
33Patrijk Miszke1985Cebork 46:2446:09
34Jerry Borger1961Gemeente Zoetermeer46:3046:20
35Gerard Wunsch1973's-Gravenhage46:4246:29
36Bob van Rooijen1988NNPV - Den Haag46:4846:22
37Willy Schutte1960Ilion47:1247:05
38Ron Meijer1978Zoetermeer47:2547:19
39Roy Driessen1978Zoetermeer47:3046:56
40Wouter Sanders1962RRZ47:4247:32
41Arjen Hoogland1991IJmuiden48:0047:41
42Mike Muller1957Omit Administraties48:2148:01
43Frank Slooten1986SBB48:2348:13
44Leendert Remmelink1960Zoetermeer48:2847:56
45Fred van Noort1970Waddinxveen49:4549:09
46Eric Caspers1963Zoetermeer49:4849:15
47Terry Schipper1981Zoetermeer49:5349:47
48Jan Altenburg1981Zoetermeer49:5549:50
49Xander Theil1974Zoetermeer49:5549:49
50Mile Pajic1955 50:1049:54
51Rob Verhorst1952PAC50:1750:14
52Marcel van Ommering1966Zoetermeer50:2849:37
53Erwin Paalvast1972Zoetermeer50:3250:22
54Arie Perfors1952Aegon50:4050:23
55Fedor de Vree1975Zoetermeer51:0150:34
56K. Spruit1958Zoetermeer51:2151:04
57Twan Emonts-Schumer1968Zoetermeer51:4651:09
58Marcel de Ridder1982Zoetermeer51:5951:16
59Ruud Baarda1956SBB52:2252:12
60John Hogebrug1979ONC - Zoetermeer52:4152:01
61Amarjit Ram1970Barendrecht52:5252:36
62Roland van Spengen1971Aegon52:5952:43
63Frits Bart1967Aegon53:0752:39
64Michael Jurriaans1951Zoetermeer53:1852:43
65Henk Brouwer1955Gemeente Zoetermeer53:3353:15
66Hans Hortensius1953Gemeente Zoetermeer53:3552:44
67Herman Roosenboom1955Gemeente Zoetermeer53:3652:45
68Gerhard Frikken1967Zevenhuizen Zh53:5553:30
69Thijs van Velzen1994Amsterdam54:0253:53
70Henjan Jungschlager1949RRZ54:2754:19
71Frits de Koning1987Zoetermeer54:3253:50
72Erik Bruins1957Zoetermeer54:5354:08
73Fjodor van Steenis1999Zoetermeer54:5454:46
74Ben de Groot1955Omit Administraties55:1455:03
75Hans Oosterveen1959Zoetermeer55:1554:55
76Naomie Matil2001Zoetermeer55:1754:52
77Job de Ridder1953Zoetermeer55:3154:47
78Radan Gvozdenovic1952Zoetermeer55:3354:56
79Arie den Heijer1963Zoetermeer55:5055:35
80Jerry Soetowikromo1970Zoetermeer55:5155:44
81Piep de Crane1953Zoetermeer56:0255:38
82Danyo Basiran1993Rotterdam56:1156:02
83Edwin Fennema1960NNPV - Den Haag56:2555:55
84Marcel Huijsing1965NNPV - Den Haag56:2555:55
85Piet Sulkers1958Leiderdorp57:0056:35
86Loper 426  57:0156:14
87Hans de Niet1945NNPV - Den Haag57:0356:16
88Harry Wijbenga1947Zoetermeer57:0456:15
89Jelle Bemener1977Zoetermeer57:0556:17
90Hans Bakker1953NNPV - Den Haag58:0357:44
91Martin Spaans1967Aegon58:0657:49
92Tom Asselman1963Leidschendam58:0957:50
93Ed van Betlehem1964Alphen aan de Rijn58:2558:04
94Bas Westgeest1975Alphen aan de Rijn59:0158:38
95Bernard van den Bergh1981Rijswijk Zh59:0159:00
96John Borawitz1959Zoetermeer59:0758:42
97Romeo Imamkhan1963Den Haag59:2058:36
98Henk Kippersluis1962Zoetermeer59:2558:40
99Robert Manders1962Zoetermeer1:00:0059:17
100Xander Tiel1972Sushiho - Zoetermeer1:00:2959:56
101Hans van Dongen1956Zoetermeer1:00:461:00:37
102Ronald Rosenbrand1949Zoetermeer1:02:481:02:12
103Marcel Sonneveldt1965Delft1:04:521:04:03
104Hans Lunter1953Zoetermeer1:05:121:04:29
105Marcel van Driel1965Zoetermeer1:06:091:05:46
106Kenley ter Braak2004Sushiho - Zoetermeer1:07:181:06:49
107Stijn Brussé2007Sushiho - Zoetermeer1:07:191:06:50
108Mario Borgmeijer1979Sushiho - Zoetermeer1:07:201:06:51
109Jeroen van de Ruit1969RRZ1:09:341:08:58
110Ibe de Vries1987Zoetermeer1:41:301:41:10
 
VROUW, 10 KM RECREATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Annelisa Jorritsma1967Ilion43:4743:42
2Frouke Benz2001Spirit Oud Beijerland45:1945:15
3Janneke Verhorst1986J. Keus Rietdekkersbedrij45:3445:32
4Edith Sierat1965Ilion46:0746:02
5Aafke Eshuis1987Ilion46:0746:02
6Alie Muller1953Omit Administraties47:5447:48
7Susann Ludwig1985's-Gravenhage48:0547:54
8Nynke Lof Den Haag48:1448:03
9Brenda Benz1975Oud-Beijerland49:1549:11
10Yvonne Bos1993Zoetermeer49:3849:19
11Maartje van den Berg1977Aegon50:0749:50
12Marco Duut1967Aegon50:0749:50
13Mirte van Dis1985PAC50:1550:11
14Ans in'TVeld1955Zoetermeer51:0850:36
15Jolien in ''t Veld1985Zoetermeer51:0850:37
16Andrea Bosman1970Sparta53:1652:45
17Marijn Jurriaans1983Zoetermeer53:1752:42
18Patricia Leijdekker1970Nieuwerkerk a/d IJssel53:4953:35
19Suzanne Leijdekker2001Nieuwerkerk ad IJssel53:5053:37
20Daniëlle Schumer1972Zoetermeer54:2853:52
21Caroline Strijker1960Ilion54:4254:27
22Marja Roebroek1956Sparta54:4354:14
23Esmee Aalbers1977Zoetermeer54:5054:17
24Everdien van der Leek1987Leiden54:5654:49
25Francien Arnoldus1964Ilion55:2655:13
26Monique Commelin Gemeente Zoetermeer55:3354:43
27Corine van der Linden1960Ilion55:4055:27
28Mirjam van den Brand1970Aegon55:5155:34
29Iris Kort1995RRZ55:5155:33
30Jacoline de Gelder1985Zoetermeer55:5655:31
31Irma Rutten1958Ilion56:2056:08
32Danielle Hemink1973NNPV - Den Haag56:2555:54
33Sanne Sonneveldt- Bemener1979Delft56:5756:07
34Margriet Verbeek1976RRZ56:5756:53
35Marja Ellen Verhoef1957RRZ57:1756:57
36Gerda Rooijakkers1952Zoetermeer57:2057:01
37Christine de Wit1966Ilion57:4357:31
38Marjolijn van Tol1978Zevenhuizen Zh57:5357:18
39Elly Verhagen1954Ilion58:3358:21
40Astrid Hoogeveen1971Gemeente Zoetermeer58:3557:45
41Jacqueline Borawitz1988Zoetermeer58:4858:23
42Ineke Smits1952Omit Administraties59:1759:04
43Marjolein Haars1971Zoetermeer1:00:0459:42
44Isa Toet-Diepenhorst1969Zoetermeer1:00:0559:43
45Femke den Hollander1989RRZ1:00:0959:32
46Eva Jans1991Ilion1:00:3359:50
47Linda van Houdt1986Ilion1:00:3359:49
48ineke Cortjens1961Leidschendam1:02:421:02:01
49Yvonne Hijdra1952Spark1:03:181:02:39
50Irene Weening1960Zoetermeer1:03:191:02:40
51Anja Versteeg1957DAK1:03:211:02:54
52Matty van Dijk1968RRZ1:03:281:03:03
53Debby Roelofswaert1975Sushiho - Zoetermeer1:04:001:03:30
54Nadia Bos1979Rotterdam1:04:081:03:54
55Patricia van Etten1972Zoetermeer1:04:271:04:01
56Linda de Graaf1977RRZ1:04:281:03:58
57Ingrid Walraven1969RRZ1:04:291:03:58
58Yolanda Meijer1959Leidschendam1:05:051:04:25
59Francien Batenburg1987Leiden1:05:241:05:24
60Ellis Timmerman1975Sushiho - Zoetermeer1:05:351:05:07
61Monique de Brakeleer1963Sparta1:05:501:05:09
62Anita Ram1969Sparta1:06:001:05:20
63Irene van der Boom1955Zoetermeer1:06:291:05:54
64Daniëlle Cortjens1988Sparta1:06:451:06:04
65Mischa Kruze2002Sushiho - Zoetermeer1:07:181:06:49
66Merel Brussé2005Sushiho - Zoetermeer1:07:191:06:49
67Priscilla Lambregtse1976Sushiho - Zoetermeer1:07:201:06:51
68Lyanne Huisman2004Sushiho - Zoetermeer1:07:201:06:51
69Elleke Visser1967RRZ1:07:211:06:46
70Stephanie vd Veen1961RRZ1:07:251:07:11
71Karin van der Linde1965RRZ1:09:331:08:59
72Lia Brokx1956Bergschenhoek1:10:321:10:12
 
MAN, 15 KM RECREATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Lesile Noya1984Haag Atletiek52:2952:28
2Raylie Florentina1980Pijnacker56:5356:52
3Wim Voermans1961AV '4057:3557:32
4Martijn van Dijk1986's-Gravenhage58:4458:41
5Pim Hamers1985Amstelveen59:3359:26
6Eric Pronk1984Zoetermeer59:5459:50
7Merlijn Gootjes1979Woerden59:5959:56
8Lars Gootjes1973De Kieviten1:01:151:01:13
9Guus van Zeeland1980De Kieviten1:02:221:02:19
10Ronald Kersten1967RRZ1:04:161:04:12
11Frederik van Dalen1976Ilion1:04:171:04:02
12Vincent Aubin1975Den Haag1:04:341:04:32
13Alexandre Tissier1983's-Gravenhage1:04:341:04:33
14Patrick van den Berg1972RRZ1:04:361:04:32
15Lars Baak1985's-Gravenhage1:04:591:04:52
16Martijn in t Veld1971Vlaardingen1:05:151:05:08
17Arie Piet de Vogel1971Berkel eb Roderijs1:05:281:05:19
18Pepijn Deckers1971Ilion1:06:041:05:48
19Antoni1985Zabkowice Slaskie1:06:201:06:04
20Dick Hengeveld1962Ilion1:06:241:06:10
21Coen van Hal1952avVN1:06:281:06:09
22Gerwin Slingerland1968Berkel en Rodenrijs1:06:501:06:48
23Ronald Hubert1973Den Haag1:07:211:06:42
24Fons Buurman1966Zoetermeer1:07:341:07:25
25Simon Pieter Knepper1954Ilion1:08:041:07:49
26Dick Schoof1957Zoetermeer1:08:071:07:50
27Marcel den Hollander1958RRZ1:08:281:08:12
28Niels Veldhuizen1973Zoetermeer1:08:281:08:09
29Cyril van Schijndel1973De Koplopers1:08:331:08:33
30Vincent Boere1979Antilope1:09:081:09:01
31Nico Wessel1959Heerhugowaard1:09:541:09:45
32Johannes1968Leidschendam1:09:591:09:31
33Coen Damen1966Ilion1:10:071:09:45
34René Hoogvliet1973Rotterdam1:10:151:09:59
35Dies Damsteeg1966Zoetermeer1:10:221:09:35
36Peter Sliep1978NNPV - Den Haag1:10:331:09:48
37Thierry van Keeken1981Pijnacker1:11:511:11:17
38Tim Damen1995Ilion1:12:091:11:30
39Erwin Idema1974Sushiho - Zoetermeer1:12:151:11:48
40Randolf Ancher1975Sushiho - Zoetermeer1:12:171:11:51
41Ralph Swanink1976Amstelveen1:12:391:12:21
42Ferdi van Zon1977RRZ1:13:091:12:37
43Wouter van Ouwerkerk1978Amsterdam1:13:191:13:01
44Stefan Geise1990Nootdorp1:13:291:12:43
45Piet van Veen1950RRZ1:13:351:13:19
46Theo Janssen1945RRZ1:14:041:14:04
47Friso Dunsbergen1975Zoetermeer1:15:001:14:38
48Lars van Zanten1988Naaldwijk1:15:061:14:17
49Erik Kienen1949Ilion1:15:221:15:17
50Ewout van der Es1985Zoetermeer1:15:261:15:00
51Adri van der Graaf1956Ilion1:15:351:15:29
52Anne Kamstra1950Ilion1:15:391:15:35
53Jacques van Male1964RRZ1:15:441:15:19
54Adri Vergalen1947NNPV - Den Haag1:15:491:15:41
55René Willems1958Zoetermeer1:16:281:16:02
56Alessandro Tropea1969Schiedam1:17:001:16:50
57Johan Brilman1952Zoetermeer1:17:161:16:52
58Ruud van Zon1949RRZ1:17:331:17:20
59Robert van den Berg1982Zoetermeer1:17:421:17:18
60Sjors Kremers1990Amsterdam1:18:031:17:25
61Henk Sloof1962Moerkapelle1:18:191:18:00
62Ad Peltenburg1950Loopgroep Astrea1:18:411:18:27
63Richard Bosch1968NNPV - Den Haag1:18:491:18:37
64Klaas Regts1961AAV '361:18:491:18:13
65Leon Scholte1962RRZ1:19:021:18:50
66Remco van der Grift1967Zoetermeer1:19:061:18:42
67Martin Smit1952RRZ1:19:311:18:45
68Jurriaan Buisman1957RRZ1:20:201:20:01
69Paul Geelen1949Zoetermeer1:21:541:21:35
70Rob lampe1957Rotterdam1:22:221:22:01
71Marvin Molenaar1975Zoetermeer1:22:361:22:00
72Wouter Pronk1955Ilion1:22:441:22:23
73Tom Speekman1948RRZ1:23:101:22:40
74Jeroen Schrijver1971Zoetermeer1:23:111:22:23
75Henk Nijs1946Ilion1:23:491:23:22
76Marcel Schneiders1963Ilion1:25:081:24:38
77Peter Brussé1979Sushiho - Zoetermeer1:25:141:24:46
78Bart Steens1965Zoetermeer1:25:391:24:58
79Wim Beekman1955Zoetermeer1:25:491:25:17
80Arjan Tetteroo1970Ilion1:26:091:25:49
81Laurens van der Splinter1979RRZ1:26:361:25:54
82Sjors de Bruin1976Zoetermeer1:27:271:26:47
83Joop van Breda1949RRZ1:27:311:26:59
84Gerald Willemsen1974Zoetermeer1:27:311:27:00
85Ben Brinkel1962RRZ1:27:401:27:00
86Peter van der Hoek1964RRZ1:28:141:27:33
87Rob Gronloh1965Nootdorp1:29:241:28:46
88Rene Plug1972Zoetermeer1:29:321:29:03
89Rik ter Beek1986Leiden1:30:391:30:27
90Tim van Kempen1980RRZ1:32:201:31:40
91André Batenburg1960Dutch Runners1:35:281:34:49
92Arnoud Alderlieste1967Voorburg1:38:401:38:31
93Martin Verheesen1976Zoetermeer1:39:311:38:42
94Markoza Zulu1972Zoetermeer1:39:311:39:01
95Ruben Kroon1990Zoetermeer1:39:311:39:13
96Duivesteijn1953Den Haag1:41:281:41:04
 
VROUW, 15 KM RECREATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Ellen Duijzer1961RRZ1:10:141:10:00
2Pauline Steens1964Dutch Runners1:10:401:10:02
3Gonny Verschoor1974RRZ1:11:421:11:37
4Wanda Blom1980De Koplopers1:12:131:12:07
5Heidi Quint-Frings1967Gouda1:14:121:13:49
6Thea Bosman1960Nieuwerkerk ad IJssel1:14:451:14:37
7Corrie Bosman1960Nieuwerkerk ad IJssel1:14:451:14:38
8Marlous Termote1985Zoetermeer1:16:151:15:37
9Willemijn Laros1980Leiden1:16:431:16:04
10Maaike Pegtel1986Zoetemeer1:17:411:17:19
11Michelle van der Made1997Zoetermeer1:18:051:17:58
12Marion de Wit1967Ilion1:18:301:18:16
13Marijke Helsloot1975Zoetermeer1:18:391:18:26
14Elly Burgering1957RRZ1:18:461:18:27
15Palau van Iersel1957RRZ1:19:411:19:07
16Kimberley van den Oever1995Zoetermeer1:20:271:20:15
17Barbara van Dulkenraad1983Zoetermeer1:23:101:22:46
18Loes Uyterlinde1953RRZ1:23:101:22:41
19Marloes Weimar1985Berkel en Roderijs1:23:111:22:48
20Roxy Swiebel1995Zoetermeer1:23:261:22:40
21Nelleke Vaassen1946RRZ1:24:191:23:58
22Tine Vermeer1964Sparta1:24:541:24:45
23Sandra Kouwenhoven1968Roterdam1:24:561:24:17
24Yvonne Verdonk1962Zoetermeer1:25:101:24:38
25Agnetha Vlugt - Seelig1980Rijswijk Zh1:25:391:25:02
26Kim Antonis1987Zoetermeer1:26:121:26:01
27Karin Seegers1985Zoetermeer1:27:171:26:50
28Renske van der Goes1978NNPV - Den Haag1:28:011:27:37
29Francis Disselborg1964RRZ1:28:101:27:41
30Jildau van den Berg1991Utrecht1:28:521:28:16
31Natascha Grootveld1986Leiden1:30:381:30:26
32Leontine van de Laar1969RRZ1:32:081:31:28
33Helma van Dijk1958Ilion1:32:201:32:05
34Giuditta Farci1979Schiedam1:32:591:32:53
35Wendie Kouwenhoven1970Zoetermeer1:33:231:32:44
36Wanda Ham1963Sparta1:34:571:34:15
37Lesley Flink1965RRZ1:35:281:34:43
38Clara Blok1953RRZ1:35:291:34:47
39Joke Duivesteijn1952Zoetermeer1:38:301:38:06
40Daphne Woudenberg1975Rotterdam1:38:411:38:09
41Daria Bukvic1989Amsterdam1:39:321:38:42
42Gemma van Elk1973Den Haag1:40:541:40:13
43Yvonne Vis1959RRZ1:40:561:40:32
44Wilma Ouaouzar1967's-Gravenhage1:41:201:40:50
 
Wegens slechte weersomstandigheden zijn veel
startnummers kapot gegaan. Dit is van invloed op
de uitslag. Mocht u hier vragen over hebben dan
kunt u contact opnemen met de organisatie.
 
www.uitslagen.nl18-02-2016 16:38