Zoek

Uitslagenlijst Rabobank Klap tot klaploop

Stadskanaal - Maandag 28 maart 2016

 
MSEN, WEDSTRIJD 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Geoffrey Yegon1988Voorthuizen29:2929:28
2Nicholas Korir1990Voorthuizen29:5229:50
3Kennedy Kimengwa1994MT Elgon30:2330:21
4Victor Kirui1994MT Elgon30:3330:31
5Wouter Ploeger1992Groningen31:0331:01
6Yannick Michiels1991Dessel (B)31:2531:23
7Gert Jan Wassink1985Apeldoorn32:1332:12
8Olfert Molenhuis1983Groningen Atletiek32:2732:26
9Geart Jorritsma1996Horror32:4532:42
10Edwin Slijkhuis1987Groningen Atletiek33:1433:12
11Arjan Marchand1977Groningen Atletiek34:2634:24
12Paul Geertsma1985Lionitas34:5434:52
13Jan Stuursma1987Sappemeer35:2535:24
14Ben Stellingwerf1981Bedum35:2635:24
15Erik Bouma1979Lionitas35:3935:35
16Piet Wiersma1997Jahn II35:5035:48
17Gerard vos1986Fivelstreek36:0936:06
18Luc Sillen1997Groningen Atletiek36:1236:09
19Heere Eilerts1990Jever36:1836:14
20Robert de Boer1987AV Edam37:0036:57
21Wouter Luinge1993Groningen Atletiek37:2637:23
22Maurice Smit1997Fivelstreek38:0638:04
23Bert-Jan Wever1976Runners Stadskanaal38:1638:13
24Martien Wubs1977Runners Stadskanaal38:3838:34
25Thijs Krukkert1994Vitalis40:0439:59
26Ad van Erp1986Groningen40:3340:28
27Jos Naber1985Ter Apel41:3341:30
28Bram Palm1982Emmen42:1242:04
29Jeroen Mersman1986Gasselternijveen42:4742:44
30Erik-Jan Linstra1982Groningen44:2344:22
31Tom Schipper1982Groningen44:3544:30
32René Rijk1984Groningen Atletiek44:3644:30
33Jasper Haan1994Ter Apel44:3744:32
34Arjan Kaijser1997Musselkanaal45:1044:32
35Luuk Kruizinga1977Loopgroep Zuidhorn45:3345:01
36Rolf Boelens1979Rolde46:3045:55
37Nieck van Klinken1995Ter Apel46:3446:28
38Wim Niewoonder1978Assen46:4046:31
39Romano Vedder1990De Sperwers47:3347:27
40Harrie Tulp1978Stadskanaal47:4447:14
41Thade Eilerts1988Esens47:4847:12
42Matthijs Mallee1979Stadskanaal47:5347:52
43Gerben Timmer1983Groningen48:0047:55
44Mike Korte1992Aquilo48:5648:18
45Richard Wijsbeek1979Hardloopclub Onstwedde49:0248:57
46Jeroen Gardien1976Wildervank50:0249:52
47Jan Mulder1978Stadskanaal50:3249:02
48Roël Heidekamp1995Stadskanaal50:5550:47
49Christian Kuperus1978Groningen51:4950:20
50Niels Korte1989Nieuwe Pekela52:1451:59
51Adriaan Toebak1986Musselkanaal52:1652:04
52Alexander Oldenburger1987Groningen52:2150:40
53Alex da Silva1981Stadskanaal52:3952:25
54Jan Willem Gunnink1986Zwolle57:1556:50
55Riccardo Arisci1978Stadskanaal57:3856:17
56Jakob Kamps1985Stadskanaal57:4957:38
 
M40, WEDSTRIJD 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Henk Smalbrugge1973Hasselt34:2234:20
2Holger Grigat1973Ihlowerfehn36:2636:24
3Tonnie Knigge1975Runners Stadskanaal37:3437:32
4René Becker1973Runners Stadskanaal37:5837:55
5Peter Bruinsma1972Atletics Nijverdal38:3238:30
6Simon van den Enden1974Phoenix39:1439:10
7Nils Plugge1973Oldenburg40:1140:09
8Werner Halter1974Phoenix43:0242:58
9Mike Leek1972Alkmaar43:1343:11
10Wim van Klinken1973Runners Stadskanaal44:4644:41
11Erik luten1973Stadskanaal44:5144:45
12Teddy Veldkamp1975Nieuwe Pekela45:3843:59
13Barry Veldkamp1975Nieuwe Pekela45:5044:12
14Ben Timmermans1973Odoorn46:2946:09
15Jerry Koorman1975Runners Stadskanaal46:3646:26
16Willem Koning1973Assen46:4146:30
17Derk Dijk1972Runners Stadskanaal47:2447:13
18Roeland Weijs1973Wildervank49:2749:24
19Jan Gelling1971Runners Stadskanaal51:2751:05
20Arnold Jeuring1973Stadskanaal1:05:131:03:48
 
M45, WEDSTRIJD 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Georg Diettrich1970Oldenburg33:3033:28
2Berthold Berger1968BB lopers35:5635:52
3Martin Veenhuizen1969Tynaarlo37:1037:09
4Pieter-Jan Kooi1967Loppersum37:5137:48
5Harry Faber1970SV Veendam39:5739:55
6Stefan Dagelet1968Loopgroep Bedum40:2540:24
7Klaas Oudman1966Aquilo41:1941:16
8Arjan Elling1968Vries41:2741:25
9Cor Schnieders1966Runners Stadskanaal41:3541:33
10Henk Okken1968Runners Stadskanaal42:0542:01
11Hans Schipper1969Runners Stadskanaal42:2342:21
12Richard Lich1970Ter Apel42:3442:31
13Jan Speelman1967Runners Stadskanaal45:0544:58
14Jacob Bruining1969SOS45:1745:13
15Koos Smith1967Hardloopclub Onstwedde46:4046:36
16Bert Smid1970Odoorn47:1647:04
17Sedad Omerbasic1968Emmen47:3647:21
18Alex Ensing1967Sellingen48:2648:21
19Eddie Heukers1969Hardloopclub Onstwedde48:3748:29
20Ad van Beilen1970LoopgroepGieten48:5848:52
21Henk Fissering1967Runners Stadskanaal50:5050:25
22Rene Tiktak1967Borger51:1751:08
23Mario Luppa1968Jever52:1451:39
24John Smit1970Stadskanaal52:3551:04
25Theo Schomaker1970Runners Stadskanaal53:0552:58
26Johnny Bartelds1970Nieuw-Buinen56:5056:42
27Daniel Mircea1967Gieten57:5456:32
28Albert Kuiper1968Runners Stadskanaal58:5358:36
29Gerard Lania1970Runners Stadskanaal59:1858:34
 
M50, WEDSTRIJD 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Tonnie stouten1965Veluwe35:1235:10
2Naanko Drent1964Aquilo38:2238:20
3Klaas Brouwer1965SV Veendam39:0339:01
4Wessel Dekker1963Runners Stadskanaal39:5539:54
5Klaas Jan Hofstra1965LSV Invictus39:5939:57
6Mario Schuiling1965Aquilo40:3340:30
7Henk Helmantel1965Runners Stadskanaal40:4040:32
8Rick Postma1965Aquilo41:1041:08
9Henk van der Meer1962Aquilo42:5042:49
10Jaap Begeman1964SOS43:1943:16
11Peter de Krijger1963MarathonPlus44:2544:18
12Trienco Bekkema1963SV Veendam45:1245:09
13Folkert Tienkamp1962AAC '6146:0045:28
14Jos Rijblijwijs1962De Sperwers46:0444:41
15Peter Bos1965Runners Stadskanaal46:2346:21
16Joop Salomons1962Wildervank46:2446:14
17Rudy Telkamp1965Hoogezand46:3146:26
18Maarten Glas1965Runners Stadskanaal46:3246:24
19Piet Schomaker1964Valthermond47:4347:35
20Willem Drenth1965Runners Stadskanaal52:1652:03
21Johan Winter1964Runners Stadskanaal52:1751:56
22Rene Kramer1966Runners Stadskanaal54:2754:18
23Ronald Heus1961avVN54:4053:47
24Henk Wind1963Runners Stadskanaal58:1558:05
25Eric Hulshof1965Runners Stadskanaal1:01:181:00:35
26Jurrie Redmeijer1963Aquilo1:05:211:04:17
 
M55, WEDSTRIJD 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Reinder de Jonge1961Friesland38:3538:33
2Michel Eekhof1957GAC Hilversum38:4838:45
3Jeroen Auener1956Loopgroep De Drentsche Aa39:5439:50
4Bert Nieland1957SV Veendam42:2142:18
5Herman Morrien1956Aquilo43:4243:33
6Jan Nieboer1958Runners Stadskanaal46:4646:35
7Hink Boelens1960Friesland50:0850:01
8Hitjo Schipper1959Runners Stadskanaal51:2451:17
9Jan Dilling1959Stadskanaal53:2753:20
10Ron Schreuder1960Aalden54:3154:03
11Herman Middel1958Runners Stadskanaal55:2754:40
 
M60+, WEDSTRIJD 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Henk Olijve1953ATC '7539:4439:41
2Egbert Zijlstra1949De Sperwers40:0740:03
3Tjibbe de vries1954BB lopers42:3842:33
4Heinz Stroeve1949Emlichheim43:3543:31
5Herman Heijes1948Runners Stadskanaal43:4743:45
6Bert van der Winden1953Runners Stadskanaal44:2644:24
7Garmt Borgman1947Friesland45:1045:07
8Petras Kavaliauskas1946Hoogeveen47:0046:56
9Henk Otter1949Runners Stadskanaal47:4547:35
10Johan Smith1954Runners Stadskanaal50:2550:18
11Mans Hebels1948Stadskanaal50:3350:08
12Fokko Klein1947Runners Stadskanaal50:3550:11
13Johan Verhoeven1956Runners Stadskanaal50:4850:18
14Harm Kruit1950Runners Stadskanaal53:4653:35
15Klamert Klein1952Runners Stadskanaal54:4354:03
16Willem Meffert1954Aquilo54:4453:43
17Geert Knigge1946Onstwedde55:0354:34
18Piet Kerstholt1947Friesland55:2554:39
19Jan Rienstra1948Groningen56:0856:02
20Willem Scheve1947Stadskanaal56:5856:17
21Tinus Kamies1949Runners Stadskanaal58:3658:27
22Sieko Freuling1940Runners Stadskanaal58:3758:29
23Jan Lutter1955Tolbert59:0958:45
24Gerrit Jan1945Eexterveen59:4659:07
25Arie den Boer1947Runners Stadskanaal1:00:141:00:04
26Jakob Haverkamp1950Runners Stadskanaal1:03:581:03:47
27Gerard Bardewee1952Runners Stadskanaal1:08:091:08:09
 
VSEN, WEDSTRIJD 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Diana Chematai Kipyogei1994Kapcherop34:5734:56
2Marcella Herzog1993Groningen35:0935:07
3Jessica Oosterloo1990LSV Invictus35:2735:25
4Jacelyn Gruppen1989HAC '6336:5836:55
5An Bennema1993Vitalis39:4839:44
6Fleur Baljet1995Horror41:1241:11
7Janke van der Laan1976Aquilo42:5542:53
8Olga Elling1977Vries45:1145:08
9Erika Broekema1983Loopgroep Aart Stigter45:2345:20
10Angelique Nienhuis1976Artemis45:4945:47
11Jolanda Eelsing1976Runners Stadskanaal47:4047:31
12Richelle Wijsbeek1990Oostwold gem Oldambt48:5848:52
13Marijke Griffioen1981Oude Pekela50:0249:57
14Dorien Smith1984Runners Stadskanaal52:0651:43
15Marjon Gunnink - Lütter1987Zwolle54:2854:06
16Petra Strating1980Runners Stadskanaal57:4857:06
17Annelies Kamminga1984Loopgroep Bedum58:2457:55
18Carla Klein1985Runners Stadskanaal58:5658:16
19Esther van der Kooi1983Runners Stadskanaal59:1258:42
20Gerda Corzaan1976Nieuw-Buinen1:02:491:02:28
21Esther Ruyterman1992Groningen1:05:281:04:16
22Loes de Böck1985Kloetinge1:06:521:06:23
23Suzan Beishuizen1982Kloetinge1:06:521:06:21
24Wilma Wijnholds1978Ter Apel1:08:401:07:25
 
V40, WEDSTRIJD 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Saskia Schutte1972Cialfo41:1841:14
2Fa Adda1972Amsterdam41:2841:26
3Joke Speelman1971Runners Stadskanaal47:3047:20
4Petra Timmermans1974Stadskanaal50:3850:32
5Marijke Kamies1975Runners Stadskanaal51:3451:12
6Thea Hak1975Odoorn52:1452:02
7Marloes Becker-Kemkers1975Stadskanaal53:3153:05
8Katja Bunk Goncharova1973Stadskanaal58:1657:27
9Inga Sasnauskiene1973Hoogeveen58:3257:26
10Lianne van Dam1975Stadskanaal59:4959:34
11Tineke Turkstra1971Emmen1:01:251:00:00
12Natasja Kuipers1972Nieuwegein1:03:091:02:46
 
V45, WEDSTRIJD 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Petra Faber-Panneman1970SV Veendam41:0641:05
2Bertha Bruggenkamp1968Lionitas42:5742:55
3Theresia Bijl1968Runners Stadskanaal43:0843:03
4Trijnie Stenekes1971Hardloopclub Onstwedde53:0953:01
5Jantje Korthuis1967SV Veendam56:3656:11
6Magdalena Latowska1967Nieuw-Buinen57:2557:15
7Ina Kunst1969Runners Stadskanaal58:1658:06
8Jeanet Pranger1966Runners Stadskanaal59:5259:05
 
V50+, WEDSTRIJD 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Anne Van Schuppen1960Cialfo42:1742:14
2Diana ten Cate1964Runners Stadskanaal45:0845:04
3Anna Siebenga1959Runners Stadskanaal47:4647:35
4Aaltje Hovinga1960SV Veendam50:2250:15
5Ineke Hateboer1963Aquilo54:5954:09
6Nelleke Evers1951Veluwe55:5455:43
7Loes Knigge1966Stadskanaal56:0655:39
8Anja Hilbolling1965Musselkanaal1:00:4559:46
9Reina Wijnia-Kwant1956avVN1:02:181:02:11
10Gaby Koster-Wagner1963Runners Stadskanaal1:06:441:05:35
11Grietje Schreuder1963Aalden1:07:511:07:30
 
M/V, RECR 10 KM >18
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Gerjan de Lange1984Groningen39:2539:09
2Jaap Kamies19742e Exloermond41:3541:32
3Arjan van der Weide1975Klazienaveen42:0941:55
4Ella van den Berg1963LSV Invictus42:1742:04
5Triston Berkenbosch1992Emmen42:3842:09
6Frank Smid1986Runners Stadskanaal42:4642:45
7Anne Sybesma1982Runners Stadskanaal42:4742:06
8Jacob Steenbergen1963Nijmegen42:5042:43
9Marcus Vording1984Veendam42:5442:27
10Edwin Eenkhoorn1981Vaassen43:1643:04
11Jelle van de Poel1971Utrecht43:2242:43
12Dennis Schomaker1976Emmen43:3243:19
13Jeroen Eefting1980Groningen43:5643:43
14Thom Ronde1993Stadskanaal44:0143:32
15Armando Draijer1998Stadskanaal44:1443:58
16Paul Huisman1993Groningen44:2344:12
17Harm Sassen1980Ter Apel44:2444:09
18Ernst Kellij1995Steenwijk44:3244:06
19Harold Hukema1963Musselkanaal44:5044:50
20Bart Trip1965Emmen44:5244:38
21Jos Timmermans1979Gasselternijveenschemond45:0244:56
22Chris Veltman1976Musselkanaal45:1545:02
23Rene Dam1983Nieuw-Buinen45:2245:10
24Matthijs de Roo1996Tolbert45:2844:22
25Jorrit van Leiden1995Gasselte45:2845:01
26Meint Ottens1976Ter Apel45:3645:21
27Marc Boels1993Groningen45:4345:25
28Tim Grelling1992Runners Stadskanaal45:4445:24
29Hans de Jonge1976Stadskanaal45:5045:40
30Gosse Alserda1989Groningen45:5345:33
31Arjan Espeldoorn1983Klazienaveen46:1145:55
32Marten Visser1983Stadskanaal46:1745:38
33Marcel Leegte1974Stadskanaal46:2045:38
34Jesper van Haastrecht1995Sellingen46:2745:40
35Jeroen Rotensen1995Stadskanaal46:2945:13
36Niels de Graaf1980Onstwedde46:3046:10
37Ferry Goike1971Winschoten46:3646:19
38Willem Biemolt1966Friesland46:3645:19
39Linda Wilken1977Stadskanaal46:3746:27
40Ton Schoonman1970Dalen46:3846:25
41Hilbrand Bakker1967Nieuw-Buinen46:4146:30
42Erik Scholte1967Musselkanaal47:0146:46
43Henk Folkersma1969Veendam47:1546:41
44Mathias Zuur1980Zeewolde47:2147:06
45Grietje Hoogerkamp Heeg1970Odoorn47:2747:15
46Erik Haverkamp1967Nieuw-Buinen47:2747:21
47Henk Tjarks1966Stadskanaal47:2847:19
48Gernant Deekens1972Veendam47:4447:30
49Willem Hofman1977Artemis48:0047:24
50Mark Sieders1990Stadskanaal48:0747:48
51Martijn Schulte1977Zuidhorn48:1847:24
52Martijn van Es1967Amsterdam48:2047:23
53Arno Sieders1988Stadskanaal48:3148:11
54Gert-Jan Teuben1971Musselkanaal48:3348:10
55Ben Scholte1965Ter Apel48:3348:10
56Peter Molema1966Stadskanaal48:3648:18
57Eddy Kuiper1970Leeuwarden48:3848:12
58Johan Schipper1973Nieuw-Buinen48:3848:19
59Raymond Timmermans1970Runners Stadskanaal48:5148:42
60Harmen de Ruijter1982Assen48:5548:34
61Jaap Kruiter1974Groningen49:0248:43
62Stefan Herbers1994Groningen49:0347:29
63Larissa Benus1998Stadskanaal49:0948:32
64Bas Geessink1997Hengelo Ov49:1648:50
65Iwan Schut1997Stadskanaal49:1948:55
66Rik Mulder1968Gasselternijveenschemond49:2149:10
67Bert Knol1955Gasselternijveen49:2648:54
68Jon de Lange1984Groningen49:3448:16
69Henk-Edo Willems1964Runners Stadskanaal49:3749:16
70Arjan Schoemaker1985Groningen49:4148:21
71Bronno Kört19641e Exloermond49:4349:16
72Edwin Dam1989Ter Apel49:5049:36
73JGR de Vrij1973Stadskanaal49:5349:30
74Aletta Helmig1969Groningen49:5349:23
75Sanne Matthijsse1995Vitalis49:5649:33
76Harmen de Vries1983Groningen49:5649:23
77Erwin Heidekamp1981Runners Stadskanaal50:0249:54
78Rob Groenewold1989Stadskanaal50:0249:50
79Koen Coudron1975Nieuwe Pekela50:0549:06
80René Koerts1972Rolde50:0649:05
81Mark van Damme1995Wildervank50:0749:48
82Jeroen Trip1990Nieuw-Buinen50:1249:33
83Jan Willem Bruintjes1987Utrecht50:1249:14
84Anton Saman1960Stadskanaal50:1949:43
85Katja Talens1979Zwolle50:2550:00
86Roel Atema1963Dronten50:2750:12
87Erik Stiekema1992Stadskanaal50:3550:08
88Sievert Zomer1997Musselkanaal50:4450:07
89Denny Heis1989Assen50:4650:19
90Niels Wagemaar1980Oldekerk50:5249:11
91Huib Matthijsse1959Loopgroep Nienoord50:5550:33
92Jacob Kaap1960Ter Apel51:0350:25
93Gerrit Blank1988Schalksmühle51:0850:33
94Marcel Peters1976Musselkanaal51:1049:28
95Erwin Hemmen1981Stadskanaal51:1150:09
96Wim Wubs1966Stadskanaal51:1150:49
97Demion de Haan1997Stadskanaal51:1450:46
98Dennis Hemmen1984Musselkanaal51:1850:16
99Gert Takens1972Stadskanaal51:1950:45
100Roelf de Jonge1970Runners Stadskanaal51:2050:54
101Jack van Rozen1955LSV Invictus51:2150:50
102Andries Huisman1957Runners Stadskanaal51:3150:40
103Albert Groenewold1965Nieuw-Buinen51:3250:17
104Aafke de Jonge1973Runners Stadskanaal51:3351:07
105Martin Schuiling1966Stadskanaal51:3351:09
106Christa Wolters1969Stadskanaal51:3451:11
107Henk van der Heide1970Veendam51:3651:03
108Tim Leegte1993Groningen51:3851:08
109Bas Huseman1981Groningen51:4250:27
110Boelem de Roo1967Wedde51:4451:14
111Renate Tjeerdsma1982Groningen51:4551:24
112Piet Tjeerdsma1958Groningen51:4651:25
113Frans Wigchering1970SV Veendam51:4751:14
114John Wever1979Stadskanaal51:5451:30
115Rob van der Horst1957Stadskanaal51:5651:33
116Martin Hoogerkamp1968Odoorn51:5951:49
117Arjan Timmerman1976Nieuw-Weerdinge52:0752:03
118Peter Brouwer1975Artemis52:0951:54
119Bert Poelman1968Onstwedde52:1151:50
120Hindrik Kok1958Westerlee Gn52:1251:28
121Peter Tuinstra1972Haren-Erika52:1552:01
122Ada Winter1994Jahn II52:1751:54
123Hans Tieks1965ter Apel52:2951:46
124Erik Dokter1973Eext52:3152:05
125Gert Harders1971Roosendaal52:3852:11
126Jens Oolders1978Ter Apel52:3951:33
127Andre Atema1965Zuidlaren52:4052:08
128Gerard stiekema1957Stadskanaal52:4052:13
129Mark van der Klok1993Nieuw-Buinen52:4152:16
130Mary-Beth van Zutphen1990DEM52:4151:34
131Henk Hartman1962De Sperwers52:4452:13
132Rik Klein1975Zwolle52:4551:52
133Berend Poelarends1957Staphorst52:4651:54
134Dorieke Grijseels1995Umeå52:4852:06
135Hans Knevelman1966Nieuwe Pekela52:4952:20
136Edwin Luth1981Amsterdam52:5252:04
137Hans Brakels1957Vlagtwedde52:5851:44
138Eline Kellij1993Steenwijk53:0352:35
139John Kamstra1969Winsum Gn53:0552:41
140Luc Kornelius1983Stadskanaal53:1152:29
141Kasper Klap1982Groningen53:1652:49
142Marcel Nieuwenweg1974Stadskanaal53:1753:09
143Theo Jansen1959Groningen53:2053:10
144John Huizingh1972Vlagtwedde53:2352:18
145Corien Koetsier1974Haren Gn53:2452:57
146Sigrid Hendriks1980Haren Gn53:2552:59
147Linda Weits1985Stadskanaal53:2752:13
148Frederik Hulshof1974Stadskanaal53:2952:58
149Lennart Zuur1984Gieten53:3753:05
150Anno Greven1971Runners Stadskanaal53:4052:28
151Wim Geessink1963Hengelo Ov53:4053:16
152René Hut1972Stadskanaal53:4152:24
153Harrie Lutjeboer1972Stadskanaal53:4653:14
154Jan Breider1958Oude Pekela53:4753:24
155Paul Euverman1983Stadskanaal53:4752:45
156Frank Frankema1981Stadskanaal53:5452:51
157Karin Vervoordeldonk1969Phoenix53:5852:58
158Jaco van Pieterson1972Aquilo54:1153:37
159Jos Zuidema1964Stadskanaal54:1653:29
160Jan Oosting1963Nieuw-Buinen54:1853:01
161Marco Krops1983Vledderveen Gn54:2453:09
162Hilco Stoevelaar1971Vlagtwedde54:2553:40
163Manon Huseman1981Groningen54:2953:16
164Susanne Blom1985Sappemeer54:3954:01
165Jeroen Fledderus1984Wirdum Gn54:4253:17
166Klaas van der Vlist1962Nieuw-Buinen54:4253:59
167Paul Kroeze1983Stadskanaal54:5354:26
168Gerard Kloosterboer1965Oostwold gem Oldambt54:5453:58
169Alianne Poelman1971Ees54:5754:36
170Cane Deuring1992Stadskanaal55:0053:48
171René Davids1978Ter Apel55:0154:44
172Roelf Luikens1960Musselkanaal55:0354:17
173Elske Soleminsk1979Bussum55:0454:04
174Hans Wilting1971Nieuw-Buinen55:0753:39
175Gerda Sieders1971Hoogeveen55:1354:53
176Andre Bosscher1962Veendam55:1754:13
177Renate Werkman1978Spijk Gn55:1854:05
178Henk Santing1970Vlagtwedde55:2054:04
179Monique Kost1970Runners Stadskanaal55:2154:40
180Andries shoo1970Runners Stadskanaal55:2554:46
181Jacob Brouwer1993Stadskanaal55:2654:15
182Jos Sandker1983Emmen55:2854:26
183Mark Roelfes1976Stadskanaal55:2855:03
184Joël Leffers1991Stadskanaal55:2954:36
185Alina Zuiderveen1981Zuidbroek55:3254:07
186Jan Sieders1962Runners Stadskanaal55:3654:17
187Gerjon Luinge1977Borger55:3754:47
188Wouter Wit1986Groningen55:3854:39
189Remco Slager1991Stadskanaal55:4755:36
190Jose Heijes1977Stadskanaal55:5555:12
191Ruben Wagenaar1993Groningen55:5654:23
192Peter Kamies1992Groningen55:5754:25
193Hillie Middel1960Stadskanaal56:0255:30
194Jos Tieks1962Musselkanaal56:0755:24
195Aimée Stuit1997Nieuwe Pekela56:0754:56
196Sanne Slot1988Emmen56:0855:15
197Jolanda Ubels1971Stadskanaal56:1255:35
198Erik Bruinsma1983Stadskanaal56:1355:58
199Erik Engelage1965Scheemda56:1855:45
200Teo Mulder1965Zevenhuizen Gn56:1955:57
201Floris Frankema1991Heerenveen56:1954:59
202Yvette Koeman-Schut1974Stadskanaal56:2055:37
203Freek Wolters1987Groningen56:2055:19
204Rianne Wolters1987Groningen56:2255:19
205Stijn Euverman1979Sassenheim56:2855:25
206Peter Zwiers1980Runners Stadskanaal56:3155:47
207Adriaan Riemslag1972Stadskanaal56:3556:03
208Piet Musters 1955Mussel56:3755:54
209Henk Schuurman1990Ede Gld56:4055:29
210Nanno Beck1955Stadskanaal56:4055:12
211Elise Brouwer1992Schalksmühle56:4356:10
212Jan Sligter1962Stadskanaal56:4956:07
213Liesbeth ten Hoff1963Stadskanaal56:5056:10
214Jaap Jumelet19562e Exloermond56:5155:47
215Hennie Kohl1957Nieuw-Buinen56:5656:07
216Erik Moorlag1970Stadskanaal56:5656:11
217Aldric Schoebel1989Stadskanaal56:5856:36
218Bouke de Beer1965Stadskanaal57:0055:35
219Jeroen Kunst1979Groningen57:0856:56
220Tjaart de Vries1972Groningen57:0856:58
221Harold Sanders1978Musselkanaal57:1256:54
222Miranda Westers1982Zuidbroek57:2355:58
223Marieke van Dijk1988Spurt '8857:2557:01
224Ilja Klein1979Zwolle57:2656:34
225Marzena van Klinken1963Valthermond57:3056:17
226Tjebbe Joosten1976Nieuwe Pekela57:3756:33
227Heidi Hebels1969Runners Stadskanaal57:4457:02
228Paul van Nierop1988Amsterdam57:4556:25
229Henk Schoenmaker1956Runners Stadskanaal57:4756:25
230David Dagan1974Borger57:5056:24
231Guusje Rous1978Stadskanaal57:5157:06
232Harrie Koning1966Stadskanaal57:5256:29
233Siep Smid1971Stadskanaal57:5457:05
234Gertjan Kamst1971Groningen57:5657:42
235Mariet Suvee1985Valthermond57:5856:51
236Albert van der Burg1958Runners Stadskanaal57:5956:52
237Jan Frankema1952Stadskanaal58:0357:05
238Ina Tjeerdsma1959Groningen58:1357:21
239Edwin Boelens1970Musselkanaal58:1657:30
240Sonja Bunk-Oosterhof1977Stadskanaal58:1657:27
241Tim Noorman1978Delfzijl58:2157:37
242Bart Klad1978Stadskanaal58:2657:23
243Jacqueline van Beilen1969Runners Stadskanaal58:2657:40
244Sandra Haverkamp1969Runners Stadskanaal58:2657:42
245Elisabeth Wouters1990Amsterdam58:2757:31
246Martijn Slagter1980Stadskanaal58:3057:19
247Bennie de vries1965Stadskanaal58:4358:28
248Mark Meinders1997Stadskanaal58:4758:20
249Nanda Woltman1982Emmer-Compascuum58:4757:49
250Melanie Oldenburger1979Stadskanaal58:4857:29
251Petra Bergsma1972Veendam58:5458:39
252Jordy van Garderen1991Hilversum58:5558:36
253Roland Nijder1975Stadskanaal58:5557:50
254Marcel Kerssens1964Assendelft58:5657:31
255Ineke Rozema1965Veenendaal59:0058:44
256Anja Pals1959Stadskanaal59:0258:31
257Frans van der Gaag1965Assen59:1158:09
258Nathalja Pragt1995Runners Stadskanaal59:1458:19
259Vanessa Dries-Jansen1975Stadskanaal59:1658:33
260Nienke Drent - Buwalda1975Stadskanaal59:1658:34
261Henk Sandker1954Musselkanaal59:2357:55
262Angelique Smit1976Stadskanaal59:2558:40
263Robert Jan Schlimbach1994Diemen59:2558:32
264Gert Scholte Aalbes1972Musselkanaal59:2658:40
265Frans Geelen1967Runners Stadskanaal59:3258:11
266Cindy Hietland1989Gasselternijveen59:3258:14
267Christian Westers1984Musselkanaal59:3458:36
268Annette Koorn1968Haren Gn59:3658:37
269Dario Middel1964Stadskanaal59:3759:02
270John de Graaf1961Stadskanaal59:4259:14
271Erik Bentum1982Stadskanaal59:4458:26
272Frans Suelmann1956Klazienaveen59:4758:39
273Simon Benus1968Zwolle59:4759:11
274Roelof Jonkers1973Stadskanaal59:5159:11
275Bé Sebens1948Aquilo59:5158:50
276Mark Nijboer1996Stadskanaal59:5158:54
277Aaldrik Doddema1942Runners Stadskanaal59:5358:46
278Astrid Jalving1978Aalden59:5358:55
279Hans Nijboer1966Runners Stadskanaal59:5659:00
280Birthe Wiardi1993Groningen1:00:0759:05
281Laura Olthof1974Stadskanaal1:00:0759:08
282Gerda Oosting1981De Sperwers1:00:0859:30
283Paul Slootweg1952Runners Stadskanaal1:00:0859:25
284Moniek laarman1988Nieuwe Pekela1:00:0959:38
285Jaap Klein1981Stadskanaal1:00:1658:53
286Vincent la Fleur1986Nieuw-Buinen1:00:1658:54
287Marja van der Klok1962Nieuw-Buinen1:00:1859:53
288Anita Wind1978Nieuw-Buinen1:00:271:00:13
289André Bekema1956Bellingwolde1:00:3059:50
290Alexandra Prins1973Sellingen1:00:3059:51
291Linda van der Heide1980Assen1:00:361:00:02
292Remon kreeft1975Emmen1:00:3759:51
293Anton Schlimbach1962Reckange/Mersch1:00:4359:51
294Gré ten Brink1947Stadskanaal1:00:451:00:23
295Herman Hoesen1968Roswinkel1:00:4659:54
296Jolies de Vries1973Stadskanaal1:00:491:00:14
297Richard van Delden1974Valthermond1:00:5259:25
298Chantal Wiering1993Ter Apel1:00:521:00:11
299Leo Wolthuis1972Vledderveen Gn1:00:561:00:22
300Marian Wolthuis1970Hengelo Ov1:00:571:00:22
301Henrian ter Veer1981Vledderveen Gn1:01:001:00:16
302Alice Koning1977Sassenheim1:01:061:00:07
303Albert Wind1955Stadskanaal1:01:071:00:55
304Ryanne van Dam1974Stadskanaal1:01:081:00:12
305Jan Bol1951Valthermond1:01:101:00:42
306Gea Boekelo1967Musselkanaal1:01:101:00:41
307Michel Kemper1983Gasselternijveenschemond1:01:141:00:09
308Sannie Woortman1968Stadskanaal1:01:141:00:25
309Henny Nonkes-Migchels1971Hardloopclub Onstwedde1:01:151:00:26
310Janine Niekus1961Borger1:01:151:00:43
311Paula Bartelds1995Eindhoven1:01:171:00:41
312Fennie Koning1971Stadskanaal1:01:171:00:22
313Johan Nieland1963Alteveer Gn1:01:1859:57
314Rein Beld1958Eelderwolde1:01:1959:53
315Liesbeth Dekker1959Runners Stadskanaal1:01:201:00:29
316Hermina Boerema1976Annen1:01:221:00:38
317Janny Bakker1958Aquilo1:01:221:00:19
318Bert wieldraaijer1972Nieuw-Buinen1:01:241:00:58
319Bert Wolf1969Stadskanaal1:01:261:00:42
320Marchiena Boelens1991Gieten1:01:281:00:50
321Bianca de Leu-mik1979Annen1:01:291:00:45
322Sandra Kuiper1966Nieuw-Buinen1:01:301:00:34
323Sifra Frankema1993Heerenveen1:01:301:00:17
324Martijn Bruining1972Nieuw-Buinen1:01:321:00:41
325Nicolet Vriezema1988Runners Stadskanaal1:01:331:00:17
326Bennie Santing1980Vriescheloo1:01:351:01:05
327Diedert Frankema1954Heerenveen1:01:351:00:14
328Marga Klopstra1976SV Veendam1:01:361:00:31
329Anja Bosscher1963Veendam1:01:371:00:33
330Hinny Haan1962Veendam1:01:371:00:32
331Carina Tappel1979Stadskanaal1:01:371:00:40
332Arjen Klopstra1974Veendam1:01:381:00:32
333Kevin Edens1998Stadskanaal1:01:391:00:38
334Crista Ensing1968Sellingen1:01:421:00:30
335Bart van Vliet1986Stadskanaal1:01:421:00:31
336Lianne Boerma1990Hoogeveen1:01:451:00:49
337Harry Brouwer1953Aquilo1:01:451:01:17
338Jakelien de Jonge1969Runners Stadskanaal1:01:481:01:01
339Afien Zondag1957Runners Stadskanaal1:01:491:01:04
340Rene van Hartingsveldt1961Alphen aan den Rijn1:01:521:01:00
341Martine Frankema1987Stadskanaal1:01:521:00:37
342Chris Lubben1968Alphen aan den Rijn1:01:531:00:58
343Annet Jouvenaar1968Enschede1:01:531:00:36
344Yvonne joosten1981Nieuwe Pekela1:01:551:00:50
345Tonny van der Schoot1960Stadskanaal1:01:561:01:00
346Fenneke Mensinga1966Stadskanaal1:01:581:01:10
347Jessica Wolf1973Vledderveen Gn1:01:591:01:17
348Margriet Frankema1986Stadskanaal1:02:011:00:46
349Hanna van Dijk1967Stadskanaal1:02:011:01:07
350wilma Jeuring1964Stadskanaal1:02:051:01:17
351Tonny Boon1970Stadskanaal1:02:061:01:14
352Ria Deiman1963Rolde1:02:201:00:58
353Janita ter Veen1965Assen1:02:221:02:05
354Ilona Kramer1974Runners Stadskanaal1:02:231:01:34
355Ronny Heijne1969Stadskanaal1:02:241:01:25
356Johnny Funk1967Musselkanaal1:02:251:01:37
357Aleida Hoving1986Ter Apel1:02:261:01:26
358Nathalie Kramer1977Runners Stadskanaal1:02:281:01:36
359Brigitte Veltmaat1971Emmer-Compascuum1:02:381:01:45
360Annet Scholte1967Ter Apel1:02:381:02:12
361Pia te Velde1961Meeden1:02:431:01:39
362Erik Gankema1996Sappemeer1:02:531:01:30
363André Docter1971Gieten1:03:031:02:09
364Anita Elzen1975Stadskanaal1:03:051:02:18
365Dientje Bakker-de Roo1958Hijken1:03:051:02:37
366Willem van der heide1978Assen1:03:061:02:30
367Sandra Folkerts1973Emmen1:03:141:02:22
368Jolanda Freitag1974Hardloopclub Onstwedde1:03:201:02:53
369Fré Schenkel1977Assen1:03:251:02:17
370Gerard de Vries1941Aquilo1:03:311:02:30
371Harm Kort1970Valthermond1:03:371:02:40
372Tineke kamphuis1980SOS1:03:441:03:13
373Sylvia de Roo1967Loopgroep Nienoord1:03:461:02:41
374Ronny Wever1990Assen1:03:481:02:23
375Sharon de Ruijter1992Ter Apel1:04:001:02:54
376Nienke Wortelboer1992Ter Apel1:04:011:02:54
377Erik Ottens1965Borger1:04:021:02:45
378Wieneke Boelens1959Nieuw-Buinen1:04:061:03:28
379Lineke Veenstra1969Leeuwarden1:04:161:03:22
380Klaas Sportel1957Stadskanaal1:04:201:03:33
381Reint Koning1973Nieuwe Pekela1:04:251:03:48
382Han Schuurman1983Gouda1:04:261:03:18
383Arjan Wilken1976Stadskanaal1:04:371:03:46
384Rina Hartman1959Runners Stadskanaal1:04:451:03:57
385Susan Meems1984Stadskanaal1:04:461:03:20
386Patrick van Veen1982Stadskanaal1:04:471:03:20
387Jaap Beens1972Stadskanaal1:04:481:03:57
388Jitske van der Laan1990Groningen1:04:491:04:15
389Ryanne Ufkes1991Groningen1:04:491:03:55
390Geert Koster1955Runners Stadskanaal1:05:111:04:03
391Jonnie Bos1967Sappemeer1:05:151:03:52
392Anjo Zeven1948Aquilo1:05:201:04:21
393Renate Mol1971Vlagtwedde1:05:231:04:24
394Chris de Roo1966Loopgroep Nienoord1:05:231:04:18
395Erik Rietveld1966Nieuw-Buinen1:05:291:04:58
396Wycher Ebeltjes1970Stadskanaal1:05:311:05:18
397Luuk Edens1964Stadskanaal1:05:361:04:35
398Albert Kroeze1965Stadskanaal1:05:371:05:00
399Magda Smit1969Runners Stadskanaal1:05:371:04:51
400Monique glazenborg19772e Exloermond1:05:501:04:38
401Mara Eline Dekker1983Stadskanaal1:05:531:05:04
402Wilrieke van der Zwaag1979Stadskanaal1:06:001:04:46
403Kiny Kuipers1969Nieuw-Buinen1:06:011:04:46
404Jan Meertens1962Stadskanaal1:06:061:05:12
405Wilma Schipper1970Winschoten1:06:351:06:20
406Else Schuurman1990Ede Gld1:06:371:05:27
407Diana Zuidema1969Zwolle1:06:411:05:47
408Anita Kruiter-Wilzing1960Runners Stadskanaal1:06:511:06:01
409Brenda Bleeker1979Hoogersmilde1:06:541:05:33
410Sjouke Weiss1963Gasselte1:06:551:05:39
411Dick Zwiers1954Nieuwolda1:06:551:05:48
412Sietske Velthuis1982Sappemeer1:07:011:06:22
413Yvonne Reitsema1959Gasselternijveenschemond1:07:021:06:12
414Ilona Foekens1982Emmer-Compascuum1:07:261:06:28
415Gerda Tieks1964Musselkanaal1:07:341:06:44
416Martin Sanders1962Runners Stadskanaal1:07:361:06:35
417Ina Haan1967SV Veendam1:07:381:06:43
418Henrieke Meertens1994Stadskanaal1:07:411:06:44
419Martine Grooten1997Stadskanaal1:07:591:06:51
420Hilda Weinans1966Stadskanaal1:08:001:06:51
421Jeroen Zwake1977Valthe1:08:021:07:23
422André Zwake1970Klazienaveen1:08:021:07:25
423Monique Bakker1972Musselkanaal1:08:121:07:15
424Henk Maarten de Ruijter1986Assen1:08:121:06:53
425Anton Hofstetter1945Nieuw-Buinen1:08:131:07:26
426Grietje Luth1951Stadskanaal1:08:141:07:25
427Marieke de Wit-Middelburg1977Stadskanaal1:08:201:07:44
428Ellen Bosma1980Stadskanaal1:08:211:07:21
429Marjolein Wessels1976Stadskanaal1:08:221:07:23
430Marianne Hulshof1977Stadskanaal1:08:291:07:25
431Caroline van der Laan1964Annen1:08:291:07:55
432Marianne Brinks1982Musselkanaal1:08:301:07:52
433Janette Beens1980Stadskanaal1:08:311:07:26
434Ilona de Jonge1980Gasselternijveen1:08:311:07:27
435Jannet Uil1988Stadskanaal1:08:311:07:16
436Karin Oosting1970Gasselte1:08:321:07:16
437Janneke Meedendorp1982Täby1:08:341:07:59
438Mirjam van der Weerd1977Emmen1:08:381:07:20
439Egbert Euving1955Stadskanaal1:08:381:07:42
440Silvia Smit1970Ter Apel1:08:391:07:56
441Marina Pals-Lammers1986Ter Apel1:08:391:07:21
442Wim Lahpor1961Stadskanaal1:08:391:07:43
443Je Schreuder Peters1955Stadskanaal1:08:401:07:24
444Josetta Mellies19692e Exloermond1:08:401:07:44
445Janet Luis1971Gasselte1:09:131:07:58
446Esther Zijnge-Glazenborg1977Runners Stadskanaal1:09:201:08:08
447Rianne Bresters1985Groningen1:09:221:08:21
448Femke Hoefste1978Gasselte1:10:001:08:44
449Jans Hofman1964Stadskanaal1:10:011:09:09
450Marieke Jorritsma1994Groningen1:10:051:09:51
451Monique Moes1975Stadskanaal1:10:101:09:04
452Jan Luikens1959Runners Stadskanaal1:10:161:09:30
453Rolinda Hofman1976Stadskanaal1:10:211:09:29
454Erna van Damme1969Stadskanaal1:10:241:09:11
455Folkert Grond19672e Exloermond1:10:321:09:34
456Hans Van Eck1959Runners Stadskanaal1:10:501:09:52
457Wilma de Lange1962Runners Stadskanaal1:10:501:09:52
458Enno Ufkes1955Wildervank1:11:011:10:07
459Gerda Kruize1976Stadskanaal1:11:021:10:46
460Yvet Visser1979Nieuw-Buinen1:11:091:09:50
461Karin Santing1982Vriescheloo1:11:131:10:44
462Antina Ottens1973Stadskanaal1:11:161:10:05
463Henk Lourens1972Musselkanaal1:11:391:11:34
464Jurrie Telkamp1967Gasselternijveenschemond1:11:401:10:22
465Bert de Graaf1961Stadskanaal1:11:411:10:22
466Mariëtte Ophof 1964Stadskanaal1:11:531:10:42
467Marjan Kraak1971Groningen1:11:591:11:09
468Magda Wubbels1974Nieuw-Buinen1:12:011:10:42
469Jeanette Lackroy1965Drouwenermond1:12:151:12:15
470Hendrik Kort1980Runners Stadskanaal1:12:251:11:17
471Elsje kort - Levinga1982Runners Stadskanaal1:12:251:11:17
472Joke Klap1964Vlagtwedde1:12:311:11:20
473Greetje Hollé1962Aquilo1:12:321:11:25
474Anja Oosterhuis1967Aquilo1:12:341:11:26
475Grianne Wieldraaijer1974Nieuw-Buinen1:12:371:11:24
476Janneke Lokken1970Nieuw-Buinen1:12:401:11:30
477Anne-Marie kranenburg1965Gasselternijveenschemond1:12:401:11:33
478Margriet Fennema1965Stadskanaal1:12:401:11:33
479Brandon Siersma1997Gasselternijveenschemond1:13:131:12:23
480Marja Franken1965Stadskanaal1:13:281:12:09
481Karin Luining1979Musselkanaal1:14:301:13:29
482Wilma Vloo1981Mussel1:14:301:13:43
483Henk Tulp1956Nieuw-Buinen1:14:481:14:17
484Harm Hoving1940Gieterveen1:15:191:14:16
485Martin Hilgen1973Runners Stadskanaal1:15:231:14:03
486Marc van der Aa1977Stadskanaal1:15:241:13:58
487Jacob Lourens1950Musselkanaal1:15:331:14:09
488Zwannet Klein1991Runners Stadskanaal1:16:221:15:01
489Mirna van der Burg1986Runners Stadskanaal1:16:321:15:24
490Jeroen wever1977Stadskanaal1:17:051:16:11
491Marchel Withoff1974Stadskanaal1:17:181:16:15
492Anne Marie Stenekes1976Stadskanaal1:18:311:17:14
493Johan Jonkman1959Rolde1:18:451:17:23
494Henk Schuurman1960Emmen1:22:491:21:38
495Patrick Kreuger1972Gasselternijveen1:29:541:28:27
 
M/V, RECR 10 KM <17
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Dennis Kuiper2001Musselkanaal43:1242:59
2Joran Kuiper2004Musselkanaal43:2543:13
3Jeroen de Groot1999Nieuwe Pekela44:5043:36
4Jorn Wiekens1999Musselkanaal45:1644:58
5Brian Pot2000Musselkanaal46:1145:58
6Julian Bruining2000Stadskanaal48:2248:14
7Robbin Wubs1999Onstwedde49:0648:30
8Rik Teuben1999Musselkanaal49:0748:47
9Jasper Benus2002Stadskanaal49:0848:30
10Ruben Kornelius2001Stadskanaal49:2348:50
11Ricardo prevoost2001Stadskanaal49:5349:33
12Bas van der Tuuk2000Gasselternijveen50:0149:57
13Jasper Mulder1999Stadskanaal50:1649:42
14Nadine van der Laan2000Onstwedde50:2650:17
15Danny de Jonge1999Stadskanaal51:0050:27
16Jimmy Pastoor2000Stadskanaal51:0850:51
17Thijs Manning2000Nieuw-Buinen51:1951:03
18Jarno Herder2000Gasselternijveen51:2251:05
19Randy Kaman2000Oude Pekela51:2351:03
20Pascal Felix2000Stadskanaal51:2651:10
21Luuk Zwiers1999Musselkanaal51:3551:15
22Marcel Waarsing1999Nieuw-Buinen51:4051:24
23Dennis Kunst1999Nieuw-Buinen51:4051:24
24Nout Wubbels2005Nieuw-Buinen52:1350:56
25Teunis de Beer2000Nieuw-Amsterdam52:1750:53
26Marten Wubs2002Onstwedde53:2352:48
27Emy Mulder2000Gasselternijveenschemond53:3253:21
28Bjorn Schepers2000Musselkanaal53:5852:48
29Babet Ottens1998Borger54:0452:47
30Jesse Schreuder Peters2000Stadskanaal54:1753:03
31Cas Groenewold2001Eerste Exlërmond54:2354:10
32Xander Bouma1998Musselkanaal54:4453:46
33Michaël Boers1999Oude Pekela54:4653:25
34Kémil Chmayssani1999Stadskanaal55:1853:54
35Kevin Koops2001Stadskanaal55:3655:17
36Mandy Scholte1998Stadskanaal56:2055:43
37Peter Gerrits1999Musselkanaal56:3155:21
38Nick Buirs1998Stadskanaal56:3955:50
39Daan Luikens1998Musselkanaal56:4856:04
40Sander Oosterveld1998Onstwedde56:5655:46
41Albert de Boer2001Stadskanaal57:5757:24
42Wouter de Haas2000Stadskanaal58:0757:38
43Maikel Lourens2004Musselkanaal58:2658:22
44Teun de Vries2002Stadskanaal58:4358:28
45Frans de Jager1999Ter Apel58:4958:31
46Owen de Vries2000Stadskanaal59:0158:43
47Patrick Funk2000Musselkanaal59:4859:00
48Wouter Bartelds19982e Exloermond1:00:1859:43
49Max de Vries2000Stadskanaal1:01:511:01:35
50Anika Lourens2004Musselkanaal1:01:581:01:57
51Justin Musch2000Stadskanaal1:02:081:01:51
52Bradley Nijhof2000Musselkanaal1:02:101:01:52
53Lieke Luikens2001Musselkanaal1:03:461:03:34
54Karlijn Korterink2001Assen1:03:481:02:24
55Demi Corpeleijn2000Musselkanaal1:04:191:03:59
56Aniek blaauw20012e Exloermond1:04:241:03:11
57Emely Kip1998Gasselternijveenschemond1:04:501:04:23
58Justin Kraak2000Musselkanaal1:07:431:06:34
59Youri Craanen1999Stadskanaal1:07:471:06:37
60Lisanne Poelman1999Onstwedde1:07:521:07:19
61Dani Haan2000Veendam1:08:151:07:20
62Ike Kremer2000Musselkanaal1:08:301:07:22
63Rutger de Jeu2000Stadskanaal1:09:091:08:52
64Arwen de Koe2001Stadskanaal1:11:171:10:58
65Ronel Buist2001Stadskanaal1:11:341:11:15
66Naomi Brouwer2000Stadskanaal1:11:341:11:17
67Irana Remmelts2001Gasselternijveen1:12:471:12:31
68Shirley van der Mey2001Nieuw Buinen1:12:481:12:32
69Jerusha Ham2000Stadskanaal1:13:141:12:25
 
M/V, RECR 5 KM >18
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Douwe Yska1970Horror17:1617:14
2Matthias Strotmann1974Herzlake17:3117:31
3Harmen Stam1988Loopgroep Bedum18:3118:31
4Jordi Roffel1995Veendam19:1019:09
5Hille Drenth1996Kampen19:2319:21
6Marcel Wiechertjes1995Veendam20:4420:41
7Tom Bodde1972Slochteren21:3421:32
8Joost Roks1997Gieten21:4921:48
9Henk van Beilen1968De Sperwers21:5921:55
10Robert Warmerdam1996Mussel22:3822:30
11Sieger de Blok1978Utrecht22:3922:37
12Gerard van Pijkeren1963Middelstum22:4822:46
13Dennis Wolters1985Emmen23:4023:25
14Bjorn Hoogendoorn1987Slochteren23:4123:17
15Natasja Kemp1977Gasselternijveen23:4823:45
16Dilan Dezey1998Stadskanaal23:4923:40
17Rene Stel1980Stadskanaal23:5023:27
18Ben Zuidinga1984Ter Apel24:2124:07
19Kevin Eefting f1991Grolloo24:4224:41
20Nanne Drenth1958Kampen24:4924:44
21Gerard Meijer1975Musselkanaal24:5324:50
22Remco Pranger1986Groningen25:1625:09
23Sven Geertsema1998Stadskanaal25:3925:33
24Joep Vendrik1988Groningen25:4625:40
25Janneke Meisner1987Groningen25:4725:42
26Eva-Maria Lehmann 1958Meppen25:5325:35
27Dennis Klompmakers1983Ter Apel26:0225:48
28Bert Wassing1980Scheemda26:0325:55
29Rianne Warmerdam1995Mussel26:1626:06
30Elsbeth van beilen1971De Sperwers26:1926:15
31Henri Pragt1967Emmen26:2626:20
32Maarten Oosterveld1987Emmen26:4626:21
33Yvonne Rutgers1990Buinen26:5026:45
34Ellen Klompmaker1986Ter Apel27:0326:48
35Anouschka Biswana-Drent1981Groningen27:1527:02
36Bert Kingma1971Stadskanaal27:2427:11
37Marco Wittendorp1972Stadskanaal27:2827:23
38Janneke Brouwer1987Winschoten27:3627:32
39Ad Bastiaansen1958Runners Stadskanaal27:4627:26
40Menso Havinga1951Groningen27:4827:44
41Evelyn Bruinsma1989Gasselternijveen28:0927:58
42Henrik Maat1975Borger28:2228:06
43Jeroen Koetje1968Vriescheloo28:2428:13
44Angela Hoving1990Nieuw-Buinen28:2628:20
45Burkhard Swara 1947Meppen28:4828:30
46Siepko Scheper1951Slochteren28:5128:39
47Antje Scheper1957Slochteren28:5128:39
48Anouk Kingma1997Stadskanaal28:5728:44
49Judith Bakker1975Stadskanaal29:0128:57
50Bé drent1948Nieuw-Buinen29:1028:57
51Susanne Ananias1983Ter Apel29:2729:15
52Antsje van Bommel1986Winschoten29:4829:31
53Frans Schlimback1972Ter Apelkanaal29:4929:35
54Margreet Lammerts1967Stadskanaal30:1330:06
55Nikki Naber1996Stadskanaal30:2230:02
56Dave Meijer1993Stadskanaal30:2230:03
57Esmée Joosten1993Groningen30:4030:31
58Lupchiena Waardenburg1975Stadskanaal30:4130:29
59Sebastian Jorna1986Groningen30:4630:29
60Astrid de Boer1973Musselkanaal30:4930:34
61Nienke Klok1986Nieuw-Buinen30:5430:37
62Miranda Schonewille1990Emmen31:0430:50
63Louis Rasing1955Tynaarlo31:0530:48
64Heleen Schut1981Vlagtwedde31:0731:00
65Amber Atema1997Groningen31:3431:24
66Henk Kuper1969Stadskanaal31:4031:21
67Theresa Klein1986Nieuw-Buinen31:4231:29
68Daniela Schulte1970Musselkanaal31:4331:29
69Elly Schepers1969Musselkanaal31:4331:29
70Gerard Stahl1982Stadskanaal31:5531:47
71Maaike gelling1982Stadskanaal32:1532:08
72Thim Klomp1996Stadskanaal32:2332:13
73Yvonne Luikens1989Runners Stadskanaal32:2532:14
74Richard Visscher1979Ter Apel32:2732:15
75Anique Hollen1986Ter Apel32:2732:13
76Ilona Verschuren1977Mussel32:3732:24
77Marco Zantingh1980Ter Apel32:4232:27
78Rosa Lackroy1998Drouwenermond32:5032:40
79Jodie Katoen1995Valthermond32:5932:50
80Willie Vloo1970Mussel33:1532:59
81Tjark van der Ploeg1970Oude Pekela33:1932:54
82Daisy Veenstra1995Groningen33:1933:13
83Esther Top1997Groningen33:1933:14
84Roel Meijer1961Stadskanaal33:5233:32
85Ina Meering1960Stadskanaal33:5333:35
86Muriël Rozema1990Gasselternijveen33:5333:34
87Jan Kwant1966Stadskanaal33:5833:38
88Ron de Looff1969Stadskanaal34:2034:16
89Annie de Krijger1966Runners Stadskanaal34:5134:41
90Ronald Roossien1983Stadskanaal35:4035:20
91Anita Heller-Veldhuis1978Runners Stadskanaal35:4635:36
92Ted Baars1968Nieuw-Buinen35:5535:33
93Remco van Suchtelen1965Stadskanaal36:4336:22
94Anne de Vries1958Stadskanaal37:0436:49
95Jarno Schoenmaker1990Nieuw-Buinen37:1936:57
96Gea de Jonge1958Stadskanaal37:2637:15
97Yacintha Smit1997Assen37:2637:14
98Dagmar Nissink1971Stadskanaal37:3137:13
99Mike Heijmann1994Groningen40:5840:48
100Lisa Smit1992Groningen40:5840:48
 
M/V, RECR 5 KM <17
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Niels Visser1999Jahn II18:1218:11
2Finn van Pijkeren2001Middelstum19:2119:21
3Evelien Kuiper2000Groningen Atletiek19:2619:26
4Gijs Hidding2003Stadskanaal21:1821:17
5Jarne Hemmen2002Zwolle21:2221:18
6Pim Schuur2001Stadskanaal21:4821:38
7Tygo Hemmen2005Zwolle22:0421:59
8Bertjan Wilzing1998Onstwedde22:1022:09
9Thom Boels2003Stadskanaal22:4122:40
10Gijs Raadsveld2003Stadskanaal22:5522:54
11Emiel Leffers2006Musselkanaal23:1223:09
12Levi Kingma2003Stadskanaal23:2923:27
13David Pronk2004Aquilo23:3323:31
14Stan Tolner2003Stadskanaal24:0524:04
15Dennis van der Tuuk2003Gasselternijveen24:1424:03
16Olav Gruppen1998Stadskanaal24:2024:12
17Yord van der Aa2002Mussel24:3124:29
18Ivar Gruppen2002Stadskanaal24:3424:25
19Jesse Bouma2003Musselkanaal24:4024:38
20Ivo Siemensma2005Stadskanaal24:4224:40
21Erben Heijne2002Stadskanaal24:4924:33
22Maurice Meijer2005Musselkanaal24:5324:50
23Bart Lijnbach1999Zuidbroek25:1425:07
24Rick Schuiling1999Gasselternijveen25:2125:19
25Marnix Kuper1999Stadskanaal25:3225:13
26Maik Rubingh1999Stadskanaal25:3725:30
27Jordin Aeilkema1999Stadskanaal25:3725:31
28Sem Blaauw2001Stadskanaal25:5525:39
29Esmee Heijne1999Nieuw-Weerdinge25:5925:54
30Martijn de Jonge2001Stadskanaal25:5925:52
31Kjell Broekhuizen 2001Mussel26:2126:13
32Jasper Schepers2001Musselkanaal26:2226:15
33Tessa de Boer2002Musselkanaal26:2226:17
34Niels Kraak2003Stadskanaal26:2326:21
35Coen Waardenburg1999Stadskanaal26:2426:16
36Rob Waardenburg2002Stadskanaal26:2626:18
37Damian Naafs2001Stadskanaal26:2826:09
38Ruben Koetje1999Vriescheloo26:3126:20
39Shanel ter Veer2000Vledderveen Gn26:5026:47
40Stan Meezen2003Musselkanaal26:5026:46
41Nienke Smit1999Stadskanaal26:5126:48
42Jort Broekhuizen2004Mussel26:5226:48
43Thomas Moorlag2005Groningen27:0226:39
44Ivar Kuper2001Stadskanaal27:2027:01
45Thijs Wittendorp2004Stadskanaal27:2827:22
46Jolien Meinds2000Onstwedde27:2927:25
47Lotte Huls2000Onstwedde27:2927:25
48Joost Atema2000Stadskanaal28:0127:57
49Tomas Vonk2004Stadskanaal28:1028:01
50Ella van het Hof2006Nieuw-Buinen28:2128:06
51Dianne Maat2004Borger28:2128:06
52Nina van het Hof2004Nieuw-Buinen28:2128:07
53Michelle Van der Veen1999Buinen28:3528:29
54Nick Lanjouw2001Stadskanaal28:3528:34
55Jesse Geertsma1999Drouwenermond28:4228:31
56Naomi van Gilsbeek2002Stadskanaal28:4828:46
57Milou Bleker2003Stadskanaal28:5228:49
58Robert Jansen1999Onstwedde28:5428:48
59Laure Krol1999Drouwen28:5628:53
60Olav Petersen2000Nieuw-Buinen28:5728:50
61Joeri Bakker2005Stadskanaal29:0128:57
62Ilona Roelfsema1999Gasselternijveenschemond29:0429:00
63Thirza te Velde1999Stadskanaal29:0528:59
64Joost Wilting2000Nieuw Buinen29:1529:09
65Milla F Veldman2000Stadskanaal29:1729:00
66Maria Zwiers1999Musselkanaal29:1729:02
67Koen Bruining1999Nieuw-Buinen29:2029:16
68Lotte Pijs1999Buinerveen29:2129:13
69Nena Entjes2001Drouwenerveen29:4829:33
70Kimberley van Coevorden2001Musselkanaal29:4929:33
71Elyn Prins1999Onstwedde30:1130:06
72Jasper Hambeek20042e Exloermond30:1130:07
73Kirsten Dekker2002Zwolle30:1229:49
74Jesper Nieweg2005Stadskanaal30:3230:24
75Jesse van Dam2002Stadskanaal30:3230:24
76Christina Harms2002Gasselternijveen30:4230:26
77Larissa Smid1998Stadskanaal30:5230:48
78Roanne van der Aa2000Mussel31:0430:57
79Mees van Klinken2005Stadskanaal31:1631:12
80Melanie de Winter2003Stadskanaal31:2431:22
81Wesley Welink2001Stadskanaal31:2731:12
82Mathilde van der Zwaag1999Stadskanaal31:4231:32
83Dagmar Struijck2000Drouwenermond31:5331:45
84Lieke Edens2000Stadskanaal31:5831:51
85Lisa Schipper2002Stadskanaal31:5931:38
86Jannie Entjes2001Drouwenerveen32:0931:53
87Sueraya Drenth2000Stadskanaal32:1031:54
88Sharon Warring2001Musselkanaal32:2532:15
89Marissa Kamst1999Musselkanaal32:2632:17
90Floor Dries2005Stadskanaal32:4032:28
91Marlijn Molema2004Stadskanaal32:4032:27
92Jolijn Drent2004Stadskanaal32:4032:27
93Lisanne Wubs1998Onstwedde33:0032:53
94Sara Kwant2007Stadskanaal33:5833:38
95Eva Kwant2006Stadskanaal33:5833:40
96Marck van der Heide2002Veendam34:1134:00
97Lisa de Vries1998Stadskanaal34:4634:28
98Yara Naafs2003Stadskanaal34:5634:35
99Thijs Bont1999Stadskanaal35:3835:20
100Lucianne De Man1999Stadskanaal35:4635:38
101Sasha Baars2002Nieuw Buinen35:5735:35
102Eva-Maria Mante2000Nieuw Buinen37:0536:47
103Rick Visser1999Stadskanaal37:0736:49
104Mike Vonck2000Vlagtwedde38:2538:25
105Kimberley Boerma1999Nieuwediep39:2539:06
106Adrienne Boelens2000Stadskanaal39:2539:10
107Marloes de Boer2004Stadskanaal39:3039:17
108Jamielee van den Berg1998Stadskanaal45:1244:56
 
M/V, WED WH >18
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Henk Plaggenborg1961Stadskanaal30:3730:33
2Henk Schuiling1983Gehandicapten Sportclub E39:0739:04
3Tanja Zomer1978Gehandicapten Sportclub E54:0253:54
4Rita Jongebloed1981Gehandicapten Sportclub E56:1956:11
 
M/V, TOER HB >18
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Freek Strijker1959Emmen21:0321:01
2Johan Meijer1988Beilen21:0720:59
3Tienus Ebeltjes1947Gehandicapten Sportclub E22:0622:03
4Albert Schuiling1948Emmen22:5922:54
5Gerard Hindriksen1966Wijster23:1023:03
6Gijsjan Hooijer1948Emmen27:2427:18
7Jan Oosterbroek1958Wezep30:2930:27
8Geesje Schuiling1952Emmen32:4332:37
 
M/V, TOER HB <17
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Arjan Berkhout2000Norg26:4726:40
2Melanie Helweg2000Beerta26:5426:45
 
MG3, JEUGD 1000M G3
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Tycho Heutinck2009Stadskanaal4:464:46
2Bjorn Boon2009Stadskanaal4:514:50
3Justin Kaijser2009Musselkanaal5:125:12
4Tim Roelfes2009Stadskanaal5:155:14
5Quentin Schotting2009Drouwenermond5:335:31
6Justin ter Veer2009Vledderveen Gn5:345:34
7Niek Brunen2008Musselkanaal5:375:35
8Niels Luten2008Stadskanaal5:395:37
9Dan Petersen2009Nieuw-Buinen6:076:05
 
VG3, JEUGD 1000M G3
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Fern Smit2009Tjuchem4:534:52
2Veerle Benus2008Musselkanaal5:065:03
3Dianne Wubs2008Onstwedde5:105:08
4Evi Schomaker2009Musselkanaal5:115:11
5Amber Schipper2009Stadskanaal5:235:23
6Marit Panneman2009Nieuw-Buinen5:495:48
7Sophine van der Aa2009Mussel6:005:59
8Amber middelburg2009Stadskanaal6:086:06
9Emma Oostrom2009Nieuw-Buinen6:086:06
10Kirsten Wever2009Stadskanaal6:116:09
11Sarah Hietkamp2009Stadskanaal6:196:18
12Robine Pepping2008Stadskanaal6:216:19
 
MG4, JEUGD 1000M G4
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Tijs Griemink2008Stadskanaal4:234:22
2Boaz Corzaan2008Musselkanaal4:284:27
3Senna Oostland2008Mussel4:424:41
4Julius Jan Drent2008Stadskanaal4:464:45
5Dion Jager2008Stadskanaal4:484:47
6Guus Lutjeboer2008Stadskanaal4:504:49
7Xander Boets2008Stadskanaal4:524:49
8Nils Sanders2008Nieuw-Buinen5:025:01
9Tijn Schulte2008Musselkanaal5:075:06
10Koen van der Wal2008Mussel5:095:09
11Simon Wilts2008Vledderveen Gn6:226:20
12Sylvester Bunk2007Stadskanaal6:376:35
13Luca Scholtens2008Musselkanaal6:436:40
14Amar Dion Dijkstra2008Nieuw-Buinen6:576:57
 
VG4, JEUGD 1000M G4
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Annemijn Heutinck2007Stadskanaal4:294:28
2Ilse Wittendorp2007Stadskanaal4:514:50
3Eloise Boer2008Stadskanaal5:025:02
4Emma weinbrecher2007Gasselternijveenschemond5:045:02
5Romy Allemekinders2008Musselkanaal5:045:03
6Maura Meijer2008Stadskanaal5:045:04
7Vere Leeuwerke2007Stadskanaal5:125:12
8Floor Hofman2008Stadskanaal5:205:17
9Sanne Van Der Sluis2008Stadskanaal5:215:21
10Hilde Kuipers2008Nieuw-Buinen5:235:21
11Maud Nieuwenweg2009Stadskanaal5:345:33
12Marith Stel2008Stadskanaal5:375:35
13Lieke Feiken2008Stadskanaal5:385:37
14Rosanne Naber2008Ter Apel5:465:45
15Felien Gerdes2008Stadskanaal5:555:53
16Merel Diemer2008Stadskanaal6:006:00
17Josephine Bouwens2008Musselkanaal6:146:14
18Delayla van Wattum2007Nieuw-Buinen6:166:14
19Roos Benus2008Musselkanaal6:236:23
20Sterre Leenders2008Stadskanaal7:027:00
21Maureen Zwiers2008Stadskanaal7:217:19
22Quente Naafs2008Stadskanaal7:327:28
 
MG5, JEUGD 1000M G5
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Léon Wever2006Jahn II3:573:57
2Rick Drenth2006Stadskanaal3:583:57
3Mike Stel2007Stadskanaal3:583:57
4Daniel Mensen2006Drouwenermond4:104:10
5Nick de Jonge2007Stadskanaal4:204:19
6Damian Brongers2007Stadskanaal4:214:20
7Kyan Corzaan2007Musselkanaal4:244:23
8Fynn Becker2007Stadskanaal4:314:31
9Stijn Roelfes2007Stadskanaal4:374:35
10Milan Nijlaan2006Jahn II4:374:35
11Jorick Schipper2007Stadskanaal4:384:36
12Jaap de Vrij2007Stadskanaal4:394:38
13Lennaert Bruns2007Stadskanaal4:504:48
14Hugo de Vrij2007Stadskanaal4:544:51
15Sem Panman2007Stadskanaal4:554:52
16Jos Rekker2007Stadskanaal4:554:52
17Florent Smid2006Stadskanaal4:554:53
18Bjorn Stel2007Stadskanaal5:045:02
19Tim Lutjeboer2007Stadskanaal5:055:03
20Bas Schomaker2006Musselkanaal5:105:09
21Darriën Depenbrock2006Jahn II5:235:21
22Maarten Hilgen2006Stadskanaal5:305:29
23Brend Offens2007Noordbroek5:425:41
24Robert Wolfs2007Alteveer Gn6:005:59
25Robbin van der Aa Mussel6:086:07
 
VG5, JEUGD 1000M G5
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Juliët Klad2007Stadskanaal4:324:30
2Kim Vonk2007Stadskanaal4:524:50
3Marieke Kamst2006Stadskanaal4:574:57
4Sanne Hilverts2007Stadskanaal5:015:00
5Cheryl middelburg2007Stadskanaal5:075:05
6Laurien Staal2006Nieuw-Buinen5:115:11
7Jayla Kapel2006Stadskanaal5:165:14
8Joëlle Zeeman2007De Sperwers5:375:34
9Noah van der Wal2007Mussel5:405:40
10Nora van Belkum2007Stadskanaal5:435:41
11Willeke de Groot2007Alteveer Gn5:465:45
12Marlij Dillema2007Musselkanaal5:545:52
 
MG6, JEUGD 1000M G6
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Joost van Beilen2006Stadskanaal4:104:10
2Casper Corzaan2005Nieuw-Buinen4:184:16
3Gijs Stikfort2006Stadskanaal4:224:20
4Wolter van Til2005Stadskanaal4:374:36
5Daan Zijlstra2005Stadskanaal4:384:36
6Niels Wever2006Jahn II4:414:40
7Niek Kerkhof2006Stadskanaal4:434:41
8Robin Prins2005Stadskanaal4:464:46
9Sven Visser2006Nieuw-Buinen4:584:57
10Christiaan Groenewold2006Nieuw-Buinen5:045:02
11Jasper Beck2006Stadskanaal5:255:23
12Stijn Bouma2006Musselkanaal5:265:26
13Lucas Corzaan2005Nieuw-Buinen6:076:04
14Gerben Oostrom2005Nieuw-Buinen7:057:02
 
VG6, JEUGD 1000M G6
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Tabitha Zeeman2005De Sperwers4:214:21
2Noreen van der Vlag2006Nieuw-Buinen4:454:43
3Felicity van Wattum2005Nieuw-Buinen4:514:51
4Floor Benus2006Musselkanaal4:534:52
5Femke Kuipers2006Nieuw-Buinen5:045:01
6Ize Sanders2006Nieuw-Buinen5:045:02
7Charlene van Wattum2006Nieuw-Buinen5:065:05
8Merel Nieuwenweg2006Stadskanaal5:165:15
9Jasmijn Dries2007Stadskanaal5:245:21
10Femke Kamies2006Musselkanaal5:315:28
11Nova Bruinsma2005Musselkanaal5:325:31
12Manon Schuiling2006Stadskanaal5:395:38
13Nora Wever2006Stadskanaal5:415:39
14Sanne Ophof2005Nieuw-Buinen5:465:45
15Anna Marit Wubs2006Stadskanaal5:505:48
16Phylene Rodenberg2007Stadskanaal5:525:50
17Björk Wolgen2006Stadskanaal5:525:49
18Zoe Van Der Sluis2005Stadskanaal5:565:53
19Carleen Trip2006Jahn II6:026:01
20Anjali Caitlin Dijkstra2006Nieuw-Buinen6:066:05
 
MG7/8, JEUGD 2000 M7_8
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Luuk Knossen2004Aquilo7:397:39
2Rense van Til2004Stadskanaal7:487:47
3Dean Becker2004Stadskanaal8:088:08
4Rafael van Gennip2005Fivelstreek8:178:16
5Luc Panneman2005Nieuw-Buinen8:218:19
6Koen Kerkhof2004Stadskanaal8:588:57
7Bas Feiken2005Stadskanaal9:089:06
8Jarno Scholte-aalbes2005Musselkanaal9:119:09
9Maxim Raadsveld2004Stadskanaal9:229:21
10Niek Scholte-aalbes2003Musselkanaal9:459:42
11Ruben Bos2005Stadskanaal9:529:51
12Robin Kootstra2004Stadskanaal9:569:54
13Stijn Wilting2004Jahn II10:009:57
14Gerben van Wattum2005Stadskanaal10:5810:54
15Youri Bos2005Stadskanaal11:2111:17
16Martijn Vosman2004Alteveer Gn11:2411:22
17Stein Kraak2005Stadskanaal11:2611:24
18Rick Jan Wiechers2005Jahn II12:3912:35
19Stefan Wolfs2005Alteveer Gn13:1513:12
20Sven Tieben2004Musselkanaal15:2015:17
 
VG7/8, JEUGD 2000 M7_8
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Maud Visscher2005Fivelstreek8:248:24
2Eline van der Heide2005Assen9:059:04
3Nienke Bekker2004Alteveer Gn9:069:06
4Deborah Prevoost2005Stadskanaal9:099:08
5Sophie Van Der Leest2004Stadskanaal9:439:41
6Iris de Jonge2004Stadskanaal9:529:52
7Liset Speelman2004Alteveer Gn10:0910:08
8Lianne schuiling2004Stadskanaal10:2110:17
9Maroucha Grüschke2002Nieuw-Buinen10:2310:22
10Luka Zegers2005Musselkanaal10:2610:23
11Marit Schipper2005Stadskanaal11:0411:02
12Rozemarijn Bruns2005Stadskanaal11:0611:05
13Demi Bosker2005Stadskanaal11:0911:08
14Manon blaauw2005Musselkanaal11:2511:23
15Anna Mensen2004Drouwenermond11:3311:32
16Nienke Waardenburg2004Stadskanaal11:5511:53
17Emma Bouwland2004Alteveer Gn11:5811:58
18Lisette Raven2003Alteveer Gn12:0912:06
19Mariët Hulshof2005Stadskanaal12:2112:18
20Manon Broekman2005Stadskanaal12:4012:37
21Jasmijn Leenders2005Stadskanaal12:5012:47
22Nienke Vos2002Stadskanaal12:5612:55
23Lisette Drenth2004Stadskanaal13:1513:14
24Femke Schoo2003Musselkanaal13:3413:31
 
M-VO, JEUGD 2000M VO
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Daan Stikfort2002Stadskanaal9:059:03
2Roy Tieben2002Musselkanaal13:0713:05
 
V-VO, JEUGD 2000M VO
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Annelies Zwarts2003Alteveer Gn12:1112:08
 
M/V, NORD.WALK 10KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Tina Mulders1984Musselkanaal1:26:101:26:00
2Ferdinand Bakker1982Musselkanaal1:26:101:25:58
3Michael Meijer2003Musselkanaal1:28:141:28:13
4Wil Lutter-Schuiling1958Tolbert1:28:141:28:13
5Janneke Meijer-Hemmen1981Musselkanaal1:28:161:28:15
6Ton Poppema1956Stadskanaal1:28:531:28:51
7Hilta Poppema1961Stadskanaal1:28:531:28:52
8Jacob Rosing1950AAC '611:35:231:35:22
9Jan-Willem van de Kolk1962Stadskanaal1:35:261:35:25
10Anita van Leeuwen1966Alteveer Gn1:36:061:36:04
11Rafaël Hageman1962Stadskanaal1:36:101:36:10
12Roelof Gelling1958Stadskanaal1:39:111:39:05
13Grietje Bosch1940Stadskanaal1:39:561:39:55
14Marloes Schepers1988Stadskanaal1:39:581:39:57
15Angela Levinga19882e Exloermond1:41:101:40:59
16Greetje Pot1957Nieuw-Buinen1:42:051:41:58
17Natascha Eefting-Pahl1982Stadskanaal1:42:271:42:22
18Jan Voorintholt1954Stadskanaal1:42:271:42:22
19Martine Hoesman1975Ter Apelkanaal1:42:371:42:27
20Tina Lubben1976Musselkanaal1:42:401:42:31
21Jolanda Lubben1975Ter Apelkanaal1:42:411:42:29
22Ammelene Stahl1960Ter Apel1:42:491:42:46
23Rob Nieuwpoort1964Nieuw Buinen1:42:501:42:45
24Bertha Dun1960Ter Apel1:43:221:43:16
25Marjan Wortelboer1960Ter Apel1:43:221:43:16
26Hans van Hoegee1949Stadskanaal1:50:041:49:55
27Els van Hoegee1952Stadskanaal1:50:051:49:55
28Tom van der Tuuk1972Stadskanaal1:50:081:50:04
29Hans Tappel1966Stadskanaal1:50:081:50:03
30Rebecca Jasink1982Musselkanaal1:50:141:50:07
31Jan Oving1966Nieuw-Buinen1:52:201:52:11
32Greetje Feiken1964Nieuw-Buinen1:52:201:52:12
33Ramona Broekhuis1983Stadskanaal1:52:211:52:14
34Gea Mensinga1961Stadskanaal1:53:351:53:33
35Gerry Kloosterman1966Stadskanaal1:53:391:53:37
36Evelien Huizing1988Stadskanaal1:53:461:53:45
37Lena Buurman1954Stadskanaal1:53:471:53:46
38Hilda van der Laan1961Stadskanaal1:55:431:55:40
39Hilly van der Laan1935Stadskanaal1:55:431:55:40
40Ineke von Stein1969Stadskanaal1:55:441:55:42
41Erik Boer1963Stadskanaal1:55:441:55:41
42Willeke Meinds1964Nieuw-Buinen1:58:071:58:06
43Ria Woltjer1967Nieuw-Buinen1:58:091:58:08
44Ingrid Smit1968Nieuw-Buinen1:58:121:58:09
45Annet schipper1974Nieuw-Buinen1:58:121:58:05
46Diana Posthumus1969Nieuw-Buinen1:58:121:58:10
47Hannie Pepping1955Stadskanaal2:06:002:05:54
48Linda Viola1976Stadskanaal2:06:012:05:53
49Albert Johannes1946Stadskanaal2:06:022:05:57
50Eltyo Glazenburg1947Winschoten2:06:032:05:55
51Marlies Kuiper1975Stadskanaal2:06:032:05:57
 
MV1-6, BAMBINO T/M 6 J
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Joost Mallee2009Stadskanaal2:062:04
2Mandy Allemekinders2010Musselkanaal2:202:19
3Ties Klad2010Stadskanaal2:202:20
4Renske Maat2010Borger2:302:29
5Jorrit Riemeijer2011Nieuwe Pekela2:332:33
6Hugo Leeuwerke2010Stadskanaal2:342:33
7Britt Sassen2010Ter Apel2:372:35
8Roy Leffers2009Musselkanaal2:482:47
9Jolente Rekker2009Stadskanaal2:492:49
10Bas Wubs2010Onstwedde2:542:53
11Yaran Bos2010Stadskanaal3:002:59
12Mads Nuus2011Musselkanaal3:023:01
13Vin tulp2010Stadskanaal3:033:02
14Jaylinn Zwiers2010Stadskanaal3:053:04
15Mika Oostland2011Mussel3:053:04
16Merijn Bruinsma2009Musselkanaal3:113:10
17Jens Heutinck2011Stadskanaal3:153:13
18Yinthe Stel2011Stadskanaal3:173:15
19Emmily Pepping2010Stadskanaal3:223:15
20Amy Wolgen2010Stadskanaal3:253:24
21Isa Becker2010Stadskanaal3:293:27
22Amy Takens2011Stadskanaal3:333:30
23Pip van der Aa2010Mussel3:333:32
24Merijn Sassen2011Ter Apel3:403:39
25Levi de Vries2011Stadskanaal3:423:41
26Isa Panman2011Stadskanaal3:433:42
27Nick Wever2011Stadskanaal3:443:43
28Lisa Jongstra2010Veendam3:463:44
29Sophie van der Aa2011Mussel3:593:58
30Marlisa Wiechers2010Jahn II4:064:04
31Pim Griemink2011Stadskanaal4:064:04
32Lieke Brunen2012Musselkanaal4:404:38
33Bart Luten2010Stadskanaal4:454:43
34Justin Apperlo2011Nieuw-Buinen4:494:48
35Vivian Riemijer2013Nieuwe Pekela4:594:56
36Roan Apperlo2012Nieuw-Buinen5:085:06
 
Uitslagverwerking door MySports
 
www.uitslagen.nl19-04-2016 09:34