Zoek

Uitslagenlijst Natuurloop Siddeburen

Siddeburen - Zaterdag 9 april 2016

 
MSEN, 16 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Karel-Jan Lensen1982Groningen57:1757:16
2Meindert ter Veer1984Oldehove58:3758:35
3Gerben Vermij1985Leens59:1959:18
4Sieger Haakma1982Zuidhorn1:01:271:01:26
5Dennis Westra1996Groningen1:06:251:06:22
6Jord Besteman1977Hilversum1:06:561:06:54
7Ping Fai Teng1981groningen1:07:301:07:27
8Andreas bos1981Appingedam1:27:491:27:25
9Ruben Droogsma1995Appingedam1:31:111:31:02
10Roy Jansen1981Meppel1:35:161:35:09
 
M40, 16 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Jan Venhuizen1968Smilde1:00:411:00:40
2Pieter-Jan Kooi1967Loppersum1:00:491:00:48
3Laurenz Boer1974Niekerk Grootegast1:01:451:01:43
4Peter Pettinga1974Groningen1:05:041:05:02
5Marcel Stoffers1971Appingedam1:06:161:06:14
6Fjodor van der Sluijs1971Gasselte1:08:121:08:10
7Gert KleinJan1970Aduard1:08:311:08:29
8Marco Bakker1973Assen1:10:291:10:27
9Frans Riepma1968Haren Gn1:10:381:10:34
10Kees Kuipers1971Niezijl1:11:051:10:59
11Frans Alting1968Annen1:11:421:11:40
12 H. de Jong 1970Groningen1:11:581:11:50
13Jacob Bruining1969Zuidbroek1:12:321:12:26
14Jaap Smith1968Baflo1:13:561:13:50
15Jan Speelman1967Stadskanaal1:14:451:14:26
16Grico Sikkema1976Noordhorn1:16:011:15:54
17Frank Marks1968Groningen1:16:011:15:57
18Jan Kornelis Stol1971Siddeburen1:16:011:15:50
19H.B.G. Gelling1969Groningen1:16:251:16:16
20Ronald Hommes1975Delfzijl1:16:591:16:22
21Marnix van den Brink1971Groningen1:22:221:22:05
22Ronald Stigter1968Siddeburen1:24:541:24:50
23Ronnie Zoer1970Wagenborgen1:27:011:26:54
24Mark van der Stelt1970Siddeburen1:48:021:47:43
25Sjouke de Vries1968Delfzijl1:49:241:49:14
 
M50, 16 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Wim Opten1966Zuidlaren58:0458:03
2Rob van de Graaf1962Hoogeveen1:01:591:01:58
3Naanko Drent1964Heiligerlee1:03:211:03:20
4Klaas Brouwer1965Groningen1:04:131:04:12
5A Huisman1964Oosterwolde Fr1:04:301:04:28
6Kees Groenendijk1963Haren1:05:091:05:07
7H Hovinga1958Wildervank1:05:431:05:41
8Siemon Hinrichs1962Delfzijl1:05:541:05:50
9Jan van der Velde1966Delfzijl1:07:381:07:34
10Wietze de Vries1964Appingedam1:09:211:09:16
11Maarten Hoeksema1960Groningen1:10:131:10:12
12Arjan Griffioen1966Hoogezand1:10:211:10:15
13K Stadlander1962Nieuweschans1:10:541:10:52
14Jaap Begeman1964Noordbroek1:11:151:11:11
15Andre Smit1964Hoogezand1:12:001:11:55
16Henk Heemskerk1966Groningen1:16:371:16:33
17Jan Vos1962Uithuizen1:16:471:16:41
18Dick van den Berg1957Stedum1:17:571:17:43
19Elko Knoop1962Tolbert1:18:341:18:05
20R Balkema1958Garmerwolde1:20:121:20:04
21Emiel van der Graaf1960Groningen1:20:331:20:11
22Bram Noordhuis1958Appingedam1:20:431:20:37
23Hendrik Waijer1962Winschoten1:21:011:20:46
24Han Korhorn1962Kloosterburen1:22:481:22:32
25Peter Boltjes1960Winschoten1:25:181:25:13
26Henk Keen1957Groningen1:28:331:28:14
27Herman Middel1958Stadskanaal1:30:161:29:55
28Geert Droogsma1964Appingedam1:30:391:30:30
29Jan-Jelle Renkema1961Oldekerk1:33:331:33:11
30Erik Engelage1965Scheemda1:35:281:35:05
31Mans Veldsink1957Dedemsvaart1:40:211:40:03
 
M60, 16 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Henk Olijve1953Haren Gn1:04:221:04:21
2De Vries1954Kampen1:10:521:10:40
3Herman Morrien1956Bellingwolde1:12:111:12:08
4Klaas van der Laan1955Noordbroek1:14:161:14:15
5Peter Wolters1952Nieuw Roden1:14:521:14:46
6Rudy Boers1954Winschoten1:15:371:15:34
7Wubbe Rendering1953Bourtange1:15:371:15:34
8Henk Smit1954Groningen1:17:541:17:49
9Nico Vierkant1951Bedum1:20:311:20:18
10Adrie van Dijk1954Paterswolde1:20:531:20:48
11Siert Modderman1954Groningen1:23:001:22:51
12Jan Adema1949Groningen1:24:171:24:09
13Bertus Kuiper1956Groningen1:26:191:26:01
14Wim Saaltink1947Groningen1:27:491:27:40
15Willem Meffert1954Oude Pekela1:28:221:28:08
16S. Klevering1948Spijk1:29:041:29:01
17Anko C Wieringa1949Groningen1:30:041:29:41
18Ed van der Graaf1946Groningen1:38:101:38:05
19Cees Dekker1954Nieuwolda1:46:031:45:32
20Dick Doornbos1944Delfzijl1:55:431:55:10
 
VSEN, 16 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Mariska Bosch-Kasper1977Appingedam1:16:361:16:31
2Femke Veldman1981Delfzijl1:19:301:19:26
3Lianne Zijlstra1992Stedum1:25:151:24:52
4Monica Kamphuis1986Delfzijl1:27:331:27:28
5Nathalie Willemsen1989Appingedam1:33:321:33:21
6Susanne Blom1985Sappemeer1:39:561:39:39
 
V40, 16 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Bertha Bruggenkamp1968Smilde1:08:021:08:00
2Christien Koning1967Groningen1:12:231:12:21
3Janke van der Laan1976Winschoten1:12:371:12:35
4Brigitte Ypma1970Wildervank1:15:051:15:01
5Henriette Lagerwerf1970Veendam1:19:301:19:26
6Corine Dieterman1971Scheemda1:29:161:29:01
7Maaike van der Werf1967Woltersum1:33:241:33:10
8Jolanda de Winter1970Appingedam1:33:321:33:22
9Kea de Groot1967Appingedam1:35:191:35:10
10Patries Zijlstra1972Eenum1:35:191:35:10
11Joke Speelman1971Stadskanaal1:36:311:36:08
12Margreet Elzinga-Schuitem1970Delfzijl1:44:201:43:49
13Sandy Krans1974Siddeburen1:46:031:45:31
 
V50, 16 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Inge Dijkman1957Wijk bij Duurstede1:20:051:19:54
2Ida Raske1962Siddeburen1:25:191:25:12
3Tineke Roorda1956Westeremden1:31:061:30:58
4Aukje Woltjer-Veenstra1950Steendam1:32:191:31:59
5Marian Ovengaauw1961Eelde1:36:021:35:40
6Karin Noordhof1966Appingedam1:37:001:36:46
7Auktje Renkema1961Oldekerk1:37:051:36:43
 
M/V, 16 KM TRIMLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Henk-Edo Willems1964Stadskanaal1:20:001:19:39
2Jan Brontsema1969Zuidhorn1:21:051:21:00
3Martijn Roelfsema1980Slochteren1:23:331:23:21
4Diana Bleeker1960Holwierde1:25:191:25:12
5Hindrik Kok1958Westerlee Gn1:25:481:25:38
6Chris Kuiper1981Delfzijl1:27:411:27:29
7Koen Boer1980Haren Gn1:27:491:27:23
8R. Stuut1970Wagenborgen1:28:121:28:01
9Jan Sligter1962Stadskanaal1:28:161:27:55
10Louw de Vries1971Winsum Gn1:29:061:28:39
11Heijo Dieterman1964Scheemda1:29:161:29:01
12Tonny Hoorndijk1964Appingedam1:30:031:29:49
13Abe Veenstra1962Schipborg1:30:451:30:14
14Rob Hoogesteger1964Marum1:32:031:31:51
15Engelke Degenhart1951Almere1:33:011:32:56
16Lex Doornbos1980Groningen1:33:151:32:41
17Cornelis Kampinga1958Holwierde1:33:241:33:09
18Maarten Bekking1984Siddeburen1:33:271:33:06
19Ito Zuidhof1979Siddeburen1:33:301:32:53
20Peter Disseldorp1964Zuidhorn1:33:311:33:06
21Ronald Danhof1963Onderdendam1:33:531:33:40
22Ron Huizinga1964Sappemeer1:34:181:34:03
23Cor Prinsen1967Farmsum1:35:041:34:31
24Albert-Jan Kampen1973Veendam1:35:571:35:37
25Gerry Smith1967Appingedam1:36:071:35:36
26Albert Smook1966Delfzijl1:36:211:35:51
27Peng Yip Cheah1956Schildwolde1:36:331:35:54
28Derk Doornbos1958Siddeburen1:36:331:36:10
29Priscilla Reiffers1980Appingedam1:37:151:36:39
30Frans Scheuneman1951Hoogezand1:38:421:38:25
31Martijn Brontsema1972Groningen1:39:331:39:04
32H. Steenman1970Veendam1:39:341:39:06
33Olly Manusiwa1954Appingedam1:40:061:39:35
34Alexander Kruizinga1970Oostwold gem Oldambt1:40:101:39:46
35Monique de Vries1973Sappemeer1:41:031:40:37
36Ingrid Super1974Farmsum1:43:211:42:49
37Sandy ten Hove1990Delfzijl1:44:201:43:49
38Harry Maring1962Zuidhorn1:44:291:44:06
39Sebastiaan verstappen1983Delfzijl1:46:021:45:31
40Gea Elzerman1965Meedhuizen1:46:041:45:31
41Sarah de Boer1983Garrelsweer1:46:141:45:41
42Jenny de Jonge1978Appingedam1:46:141:45:41
43Janna Sieburgh1961Borgsweer1:46:241:45:51
44Willem de Vries1966Delfzijl1:46:251:45:51
45Dick Zwiers1954Nieuwolda1:49:201:48:45
46Akker van den, Aafje1959Bedum1:55:281:55:05
47Pieter Haan1956Delfzijl2:01:582:01:43
 
MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Wouter Luinge1993Veendam35:0335:02
2Maurice Smit1997Delfzijl36:3036:29
3Pim Wildeman1980Appingedam38:5038:48
4Marcus Vording1984Veendam42:0842:05
5Dirk-Jan Fokkens1989Zutphen42:0842:05
6Patrick de Boer1993Groningen44:4844:43
7Maarten Kruijver1988Amsterdam44:5544:49
8Sietze Huizenga1996Grootegast45:3845:37
9W. Kruijver1992Groningen46:3446:27
10Tim Nieland2001Nieuwolda47:3547:34
11Ivan Vujacic1983Amsterdam52:2152:15
12Jelger Visser1978Groningen57:0156:45
 
M40, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Arjen Driesen1969Sint Jansklooster35:1035:09
2Dik Vries1973Appingedam39:0839:05
3Ronald Meyboom1976Haren Gn39:2439:21
4Johan Vonck1965Garnwerd40:0840:07
5Eeuwe Schot1961Groningen42:0542:02
6Mick De haan1975Groningen46:0145:56
7Raymond Krans1975Wagenborgen46:3146:20
8Edward Pechler1965Groningen47:0246:55
9Jan Ruiter1964Delfzijl49:4049:33
10Henk van der Deen1973Siddeburen51:1750:33
11Kees Peerdeman1972Haarlem51:2751:02
12Hans van Wijk 1975Haarlem52:5252:26
13Wouter Meerman1960Ten Boer53:0152:48
14Jan Helmantel1940Ten Boer55:1054:56
15Bertus Schutte1942Ommen55:1955:01
16Dirk Franssens1955Saaksum57:1756:59
17K vd Molen1939Appingedam1:00:0759:59
18Erik Stam1956Ten Boer1:00:1359:51
19Henk Schuitema1947Zuidwolde1:00:1459:52
 
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Ingrid Lubbers1981Hilversum43:2943:25
2Renske Linstra1997Appingedam47:0146:58
3Vanessa Wuijster1979Groningen47:0246:54
4Natalie Oram1987Wageningen49:0348:51
5Jonieke Rienstra1992Slochteren53:5753:52
6Valerie Oosterom1998Veendam54:0553:59
7Sylvia Overgaauw1993Delfzijl58:4958:38
8Annelies hommes1979Delfzijl1:01:231:00:46
 
V40, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Angelique Nienhuis1976Winsum Gn46:5546:49
2Janny Luursema1962Appingedam58:4958:38
3Gea Rouppé1970Appingedam58:4958:38
4Jeannet Bakema1955Loppersum1:02:111:02:03
 
M/V, 10 KM TRIMLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Gerko Arkema1972Haren45:1344:53
2Gerben Posthumus1986Groningen45:4145:34
3Ferry Goike1971Winschoten46:2646:17
4Gijsbert Tijseling1990Zevenhuizen47:0246:57
5Marco Schuur1974Midwolda51:4851:20
6Gerard van Gennip1970Appingedam52:1651:58
7Debora Boneschansker1980Losdorp53:2153:12
8Joost Kerkhoff1961Loppersum54:1754:04
9Ingrid Krooneman1965Groningen55:1955:07
10Miranda Westers1982Zuidbroek55:3955:18
11Natasja Topelen1990Wagenborgen55:5155:41
12Wim ter Laan1955Wagenborgen57:0356:53
13Marlies Sportel1980Wagenborgen57:4657:36
14Davit van Dipen1998Groningen58:4858:38
15Marjon Sijtsema1980Groningen59:1559:05
16Agnes Haveman1984Siddeburen59:3659:29
17Tinie Kappert1967Wagenborgen1:01:161:01:06
18Alja Westerhof1977Zuidbroek1:02:111:01:51
19Harma Steenbergen1965Delfzijl1:02:501:02:34
20Sander de Vries1996Bedum1:03:071:02:37
21Leonie Pierik1967Groningen1:04:001:03:52
22Bert Posthumus1954Grijpskerk1:04:071:03:54
23J Buitenkamp1953Siddeburen1:04:191:03:39
24Ans de Vries1961Delfzijl1:05:081:04:54
25Trijnie Doornbos-Oosting1953Appingedam1:07:301:06:56
26Martine Sijtsma1969Mantgum1:11:411:11:27
27Rian Huiberts1966Delfzijl1:17:381:17:00
28Martin Oomkens1975Veendam1:39:551:39:31
29Bennie Pool1978Noordbroek1:41:421:41:17
 
M/V, 4.5 KM TRIMLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Kyle Mayenburg2003Siddeburen20:3119:52
2Rafael van Gennip2005Appingedam20:3820:19
3Marlon van Oosten2003Harkstede21:0020:51
4Tjeerd Dirk Huizenga1966Grootegarst21:3921:38
5Giovanni Swama1993Wildervank21:4721:34
6Tessa Smitstra2005Siddeburen21:5421:51
7Agnes Woldhuis1967Ten Post21:5821:54
8Antje Scheper-Teuben1957Slochteren25:1625:05
9Danielle Kors1991Ten Boer25:3325:10
10Stass Jansema1990Delfzijl26:0525:54
11Arling1971Siddeburen26:1426:12
12Larissa Wijninga2001Siddeburen26:1426:11
13Eddy Ufkes1947Wagenborgen27:2126:57
14Klaziena van Twuijver1964Schildwolde27:3227:10
15Frederika Woltman1972Hellum28:1427:42
16Henriette Weiniga2003Siddeburen28:5228:48
17D. Folkersma2002Veendam28:5528:27
18Miente Schreuder1982Siddeburen29:0928:42
19Bert Posthumus1954Grijpskerk29:1329:01
20Laura Hensens2004Siddeburen29:2929:27
21Marleen Bos1984Siddeburen30:0329:37
22Corry Hofland1960Groningen31:0430:45
23Thomas Venhuizen2003Smilde31:5031:22
24Dineke Kok1967Delfzijl31:5431:41
25Chantal Nieman1990Wildervank33:4533:33
26Sieka Heemstra1965Delfzijl34:1334:01
27A. Folkersma1971Veendam34:3734:09
28Saskia Rottinghuis1975Groningen37:0436:38
 
SCH, SCHOLIERENLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Tessa Steen2004T2 - OBS De Springplank23:4223:25
2Wouter Greven2004T1 - OBS De Springplank24:0323:47
3Randy Mulder2004T1 - OBS De Springplank24:0323:47
4Johannes Bos2004GBS de Wiekslag25:0324:24
5Julian Hoeksema2005GBS de Wiekslag25:3724:58
6Jurriën de Witt2003T1 - CBS De Wegwijzer26:3826:09
7Julian Mulder2004T1 - OBS De Springplank28:3428:17
8Wesley Hartman2004T2 - OBS De Springplank29:4029:23
9Dennis Strootman2003T2 - OBS De Springplank29:4529:28
10Amelina Stevens2004T2 - CBS De Wegwijzer29:4529:16
11Hanna van der Spek2004T2 - CBS De Wegwijzer29:4629:16
12Arinda Holtjer2003T1 - CBS De Wegwijzer29:5629:26
13Heiko de Haan2004GBS de Wiekslag30:2429:45
14Femke Bakker2004T2 - OBS De Springplank32:3432:19
15Joëlle Thoma2002T1 - CBS De Wegwijzer32:5832:29
16Wouter Kerdijk2004T1 - CBS De Wegwijzer32:5932:30
17Yaëla Mülder2003T2 - CBS De Wegwijzer33:2232:52
18Eveline Aardema2003T2 - OBS De Springplank33:5333:34
19Nicky Korte2003T1 - OBS De Springplank35:1034:55
20Bo Westerkamp2004T1 - OBS De Springplank35:1134:56
21Renate van der Spek2003GBS de Wiekslag37:3136:51
22Wouter Heinen2004GBS de Wiekslag37:3236:53
 
www.uitslagen.nl10-04-2016 19:59