Zoek

Uitslagenlijst Run van Gieten

Gieten - Zaterdag 14 mei 2016

 
MAN, 5 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Luc Sillen1998Groningen16:1216:11
2Brian Janssen1994Amersfoort17:1117:09
3Guido van den Boogaard1990Groningen17:2817:25
4Frank Smid1986Groningen17:4217:40
5Thom Klein1997Appelscha17:5017:47
6Gerwin in t Veld1998Groningen17:5717:56
7Mark Huisman1978Zuidlaren18:3218:26
8Jordi Roffel1995Veendam18:4918:46
9Tom Elema2002Zuidlaren18:5818:56
10Max Kamminga2001Gieten19:2519:24
11Eeuwe Schot1961Groningen19:4319:41
12Marnix Kruize2001Gieten19:5019:49
13Daan Scholtens2002Gieten19:5019:48
14Djon Beekman2000Groningen20:4220:31
15Jeroen Zijlstra1984Gieten20:4720:43
16Leon Bakker2000Gieten20:4920:41
17Marcel Wiechertjes1995Veendam20:5020:46
18Frank Horst1988Gieten21:1721:12
19Jonny talen1973Witteveen21:2121:17
20Roy Moes2001Smilde21:2421:20
21Markwin Jagt1978Grolloo21:3721:31
22Anne-Jan Molenhuis1986Assen21:4221:36
23Niels Spoelman2002Gieten21:4221:40
24Peter Jager1969 Gieten21:4521:41
25Maarten Smit2000Gieten21:5121:49
26Kris Beekman2003Groningen21:5621:46
27Kor de Groot1979Gieten22:2322:17
28Gerjon Luinge1977Borger22:3622:18
29Luuk ten Have1985Annen22:5022:48
30Giovanni Smit2002Muntendam22:5322:49
31Erik Boeck1984Gieten22:5522:51
32Robin de Valk1980Assen23:0022:42
33Johan Dekens1966Siddeburen23:0522:45
34Chris Sillen1996Utrecht23:3723:27
35Tom Abrahams1989Nijmegen23:3723:21
36Martijn Langen1989Assen23:4223:31
37Daniel Scheppers1998Gasselte23:5523:37
38Berry Strik1980Gieten23:5723:51
39John Koster1967Hollandscheveld23:5923:49
40Erik Rijnders1975Vroomshoop24:0624:04
41Johan Tienkamp1971Gieten24:1424:07
42Huub Torenbosch2005Gieten24:1824:07
43Lars Alkema2004Gieten24:2724:19
44Bart Siebring2000Gieten24:2924:26
45Winston Moes1972Smilde24:4624:39
46Sebastiaan Boersma1983Scheemda24:5524:50
47Henk Enting1977Eext25:1124:51
48Willem de Niet1957Gieten25:3025:20
49Dethmer Boels1951Onstwedde25:3425:29
50Klaas Oudman1966Winschoten25:3625:23
51Jan Marc Kok1978Coevorden25:3625:23
52Egbert Mulder1955Emmen25:3825:32
53Marc Twickler1973Gieten25:4925:27
54Mark Stoffens1977Norg25:5325:38
55Jeffrey Veenhuizen1993 25:5325:38
56Fred Lenstra1958Gieten25:5425:49
57Theo Klevering1970Gieten25:5725:36
58Henk Evers1946Schagen26:0025:49
59Jan Poelman1949Gieten26:2026:14
60Hendrie Blomsma1970Assen26:2226:09
61Jan Houwen1956Gieten26:3626:28
62Henk Eefting1967Gieten26:4826:40
63Paul Spoelman1968Gieten27:0026:53
64Kor de Haan1972Sappemeer27:0126:53
65Tom Dolstra2002Steenwijk27:3127:17
66Eddy Langeloo1964Gieten27:4527:33
67Mathijs van Hee1980Assen27:5527:44
68Richard Hilbolling1971Gieten27:5927:48
69Harry de Groot1972Gieten28:0727:59
70Jans Takens1958Zeijen31:0930:58
71Niek Schut2003Gieten32:1632:11
72Harm Eefting1969Gieten32:4332:43
73Johan Jonkman1959Rolde33:3933:21
74Peter Koerts1966Ees36:0835:52
 
VROUW, 5 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Sabine Spreen1992Rolde18:3218:30
2Marrijtje Molenhuis1990Assen18:4718:45
3Marleen Popken1999Exloo19:5819:56
4Angelique Weijweg1994Groningen21:4421:33
5Marieke Jager2003Gieten21:4521:41
6Ilse Bosch1990Nijmegen23:0622:50
7Nynke Pietersma2000Gieten23:2323:19
8Ineke Knijp1995Groningen23:2823:19
9Marise Timmenga1997Gieten24:0924:05
10Angelique Klopstra1999Veendam24:3324:29
11Karina Doornbos1982Gieterveen25:3425:26
12Indi Schut2001Gieten25:4225:38
13Krista Trip1980Gieten26:1626:09
14Geertje Jaarsma1978Gieten26:3426:21
15Femke Adriaens1973gieten26:3926:26
16Bianca de Leu-Mik1979Annen26:5026:37
17Hermina Boerema1976Annen26:5126:39
18Reinate Bathoorn2001Gieten26:5426:31
19Linda Middeljans1997Valthermond27:0527:00
20Dorien Bronzewijker1984Eexterveen27:0726:54
21Janca van Dijk1980Gasselternijveenschemond27:3227:23
22Ria Deiman1963Rolde28:0027:43
23Nikki Abrahams1993gieten28:0127:47
24Shanien Boer1993Rolde28:1128:02
25Ireen Vos1984Stadskanaal28:1328:02
26Aletta Oostra1981Eexterzandvoort28:4128:30
27Janine Hogeman1979Assen28:4528:36
28Vanessa Oppelaar1979Assen28:4628:31
29Sjoerdtje Beekman1965Groningen29:0028:51
30Gerta Christians1953Norden (BRD)29:2729:07
31Henny Talens1960Groningen29:2829:14
32Gina Ensinge1958Zuidlaren29:4029:25
33Marleen de Boer (ITCG)1979Gieten29:4729:42
34Lisa Jansen2003Gieten29:5629:44
35Dieuwertje Toonen1984Assen30:0329:49
36Esther Boelens1980Rolde30:1530:05
37Yvonne Speelman1980Anloo30:2130:11
38Roelie Knijp1964Anloo30:3530:26
39Mirjan Bathoorn1970Gieten30:5830:45
40M. van der Fels1958Coevorden31:0230:46
41Naomi Takens2004Zeijen31:0830:57
42Karin Oosting1970Gasselte31:1030:54
43Femke Hoefste1978Gasselte31:1230:55
44Eva Hoogendijk1978Eexterveen31:3431:26
45Frea Tienkamp1970Gieten31:3731:30
46Anniek Bakker2003Gieten32:0031:51
47Linda Meijer1979Veendam32:0732:00
48Barbara Schut-Kroes1976Gieten32:1432:09
49Cindy Oud1973Gasselternijveen32:3132:22
50Miranda Hendriks1976Gasselternijveen32:3132:22
51Fenna Dolstra2004Steenwijk32:3732:24
52Janet Luiken1969Veendam32:3932:25
53Daphne Oldenziel1978Gieten32:4332:30
54Mirjam Hilbolling1980Gieten32:4332:30
55Annet Kroezen1969Gieten32:4532:29
56Manon Woldering1995Drouwenerveen34:4234:29
57Sandra Thomas1974Elp36:3136:17
58Siham Hors1988Wageningen36:3136:17
59Annelies Boelens1989Emmen39:1038:58
60Ellen Bossink1967Zwolle39:1839:13
 
MSEN, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Olfert Molenhuis1983Assen31:3631:35
2Arjan Marchand1977Groningen32:3632:35
3Freek Hoolsema1986Assen33:1733:16
4Henk Kramer1988Groningen33:2933:29
5Jan Stuursma1987Sappemeer35:3935:38
6Robert Huisjes 1979Assen35:4235:41
7Martien Wubs1977Stadskanaal37:0236:59
8Rene Wilkens1977Gieten37:2537:24
9Michel Speelman1987Appelscha38:3138:29
10René Ronde1987Assen40:4740:42
11Rolf Boelens1979Rolde41:2741:23
12Wendel van Dalen1990Assen42:2442:15
13Marcus Vording1984Veendam43:0543:00
14Niels Blaauw (ITCG)1981Gieten43:2043:16
15Simon Teeninga1986Groningen44:4044:14
16Rik Koops1979Gieten45:0044:52
17Peet Joosten1981Meerstad45:4845:39
18Jan-Willem Maat1985Zuidwolde Dr46:2646:00
19Michel Bruins1988Utrecht46:3646:10
20Frits van der Laan (ITCG)1987Drachten47:1747:01
21Jelle Hummel1991Assen47:3747:28
22Kars Mengerink1979Veendam47:4647:41
23Niels van der Vlag1983Groningen47:4847:38
24Savio Broekhuijsen1980Assen47:5247:45
25Jeroen Gotlieb1977Sappemeer47:5647:32
26Mark Pronk1977Gieten47:5947:43
27Leroy Schnieders1994Lelystad48:0147:56
28Rob van der Velde1977Winschoten48:0148:01
29Bastiaan Koops1979Assen48:0247:36
30Harmen Faber (ITCG)1989Enumatil48:3248:21
31Peter Vaartjes1988Amsterdam48:4048:15
32Johannes Christiaanse1978Hoogezand48:4748:23
33Robin Smeenge1985Assen48:5548:44
34Peter Thijs1983Gieten49:0448:55
35Feiko van Gool1979Groningen49:2949:18
36Jochem Smits van Oyen1988Amsterdam49:3449:15
37Mathias Zuur1980Zeewolde49:4549:35
38Lennart Zuur1984Gieten49:4549:35
39Peter Zwiers1980Stadskanaal50:1449:58
40Jos Hassing1980Assen51:2351:13
41Lars de Haan1982Groningen51:4051:23
42Jaap Poel1982Haren52:0352:03
43Jeroen de Vries (ITCG)1982Veendam52:5852:54
44Jens Schutte2001Zwolle53:0852:44
45Edward de Vries (ITCG)1979Muntendam53:1753:13
46Jelle Siebring2002Gieten53:2553:05
47Chris Tammenga1981Gieten55:2555:09
48Erik Gankema1996Sappemeer56:4656:30
49Jeroen Zwake1977Valthe1:02:481:02:29
50Jan-Marc Kok1978Coevorden1:05:521:05:29
 
M40, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1A. Huizenga1969Assen36:2036:18
2Ludy Timmer1969Assen36:2236:21
3René Becker1973Stadskanaal37:2337:21
4Bert Jan Wever1976Onstwedde37:5537:52
5Derk Jan Koetje1974Winschoten38:3338:31
6Hans Schipper1969Musselkanaal39:5439:51
7Arjan Elling1968Vries40:4540:42
8Ronald Meyboom1976Haren41:0541:02
9Remko Elema1969Zuidlaren41:1541:12
10Sjonnie de Groot1972 41:4841:43
11Ronald Apeldoorn1974 42:1042:04
12Kuba Filipkowski1973Assen44:3944:32
13Ivar van der Til1975Gieten45:1345:05
14Ad van Beilen1970Gieten45:2845:22
15Henk ter Veen1974Gieten45:5745:50
16Edwin Blaauw1971Assen46:0245:55
17Postma1968Groningen46:1546:08
18Koos Smith1967Onstwedde47:4047:26
19Ronald Strijker1975Nieuw Buinen48:3248:26
20John Meijer1967Zuidlaren48:3548:25
21Gertjan Rehwinkel1968Assen49:0048:37
22Albert Siebring1970Gieten49:1748:56
23Ronald Pebesma1974 49:3549:13
24Levien Buerman1974Gieten50:1250:12
25Erik Guns1975Gieten50:1449:50
26Omar Beekman1976Groningen51:0150:37
27Sebastiaan Otten1973Woerden51:5851:49
28Bouke van Laethem1976Haarlem51:5851:43
29Anne Alkema1970Gieten52:0651:55
30Herjan Schutte1973Zwolle52:3452:08
31Joost Brilleman1973Gieten52:3752:16
32Michael Stanneveld (ITCG)1973Groningen53:0352:50
33Claude van der Leij1973Gieten53:5253:38
34Harm Eefting1969Gieten53:5653:36
35I.G. Beekman1973Gieten54:3854:13
36Bert Keuter1972Gieten56:0755:47
37David Dagan1974Borger56:1255:50
38Harold Mulder1972Gieten56:3856:22
39Hilbrand Kikkers (ITCG)1967Groningen56:5256:40
40André Rosevink1970Vlagtwedde56:5256:38
41Marcel Apeldoorn1973Den Bosch56:5756:35
42Jonnie Bos1967Sappemeer57:0556:49
43Hans Popken1967Assen57:1257:00
44Arjan Geertsema1975Gieten57:1357:05
45Anno Greven1971Nieuw Buinen57:5757:44
46Niels Lanting1973Amersfoort58:4758:25
47Klaas Schut1967Gieten59:5359:38
48Andre Docter1971Gieten1:00:551:00:37
49André Zwake1970Klazienaveen1:02:481:02:29
 
M50, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Rob van de Graaf1962Hoogeveen37:2137:20
2Naanko Drent1964Heiligerlee37:4837:47
3Mario Schuiling1965Winschoten39:0138:59
4Cor Schnieders1966Stadskanaal39:4739:44
5Jaap Begeman1964Noordbroek41:2241:19
6Gerard Berg1966Stadskanaal41:3541:32
7Marco den Hollander1966Assen41:4041:38
8Lucas Buikema1961Haren42:5142:48
9B. Trip1965Emmen42:5642:50
10Robert Springer1961Gieten43:1743:12
11Trienco Bekkema1963Veendam43:3043:25
12Henk Jan Meier1963Hardenberg43:3743:33
13Kees Vos1961Groningen44:3044:26
14Rudy Telkamp1965Hoogezand44:3644:30
15J. de Boer1963Veendam45:1745:09
16Hink Boelens1960Nieuw-Buinen46:5946:53
17Jan Poortman1960Borger47:0046:53
18Erwin Beekman1966Groningen47:2646:59
19Gert Bosker1960Assen47:3047:09
20Jetse Bakker1965 47:3647:19
21Hilko Snoek1966Scheemda47:4447:34
22Luciano Malawau1963Annen47:4947:43
23Jeuring1964Gieten49:4449:28
24Theo Weimans1963Gieten50:1249:51
25Albert Wijmen1964Kerkenveld50:2049:59
26Henk Strengers1961Eelde50:5550:39
27Bert-Jan Bussemaker1964Vries51:0350:44
28Harry Timmenga1963Gieten51:3651:23
29Paul Claessens1960Gieten53:3553:19
30René Nijsse1961Wolphaartsdijk54:1354:04
31René Kramer1966Nieuw Buinen54:3354:19
32Jan Loos1962Wagenborgen54:3454:21
33Henk Wind1963Alteveer57:5757:43
34Ad Bastiaansen1958Stadskanaal57:5757:42
35Harry Prins1959Beilen59:3659:19
36Johan Kregel1965Peize1:03:031:02:42
37Herman Bos1962Kloosterburen1:03:131:02:53
 
M60, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Jeroen Auener1956Rolde39:3539:32
2Jannes Bouwmeester1954Beilen46:4046:34
3Otto Meertens1948Yde50:0849:47
4Tjibbe Pebesma1945Annen51:2351:02
5Hiido Boomsema1955Wildervank52:0451:54
6Pieter Beekman1938Groningen52:0851:43
7Sebe Kleveringa1948Spijk52:1152:07
8Jan Hein van Dijk1953Vries52:3552:17
9Gerrit van Dam1952Zuidlaren53:3053:10
10Fred van der Gon Netscher1948's-Gravenhage54:1953:58
11Jaap Jumelet19562e Exloermond54:5054:27
12Jacob Schoonhoven1947Stadskanaal56:5556:41
13Gerrit Jan Warmink1945Eexterveen58:1358:04
14Wim ter Laan1955Wagenborgen1:00:281:00:13
15Jacob Strijbosch1954Smilde1:00:301:00:11
16Gerard de Vries1941Veendam1:01:461:01:32
 
VSEN, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Saffira Kiewiet1987Eelde37:5837:57
2Annemieke de Lange1989Assen39:3539:31
3Olga Elling1977Vries43:4143:38
4Marije Botterblom1992Gieten45:3545:29
5Kristel Joosten1980Meerstad46:0845:45
6Ineke Ligthart1978Groningen46:0946:07
7Inkje Ozinga1980Haren Gn46:1246:07
8Sanne Scheltes1994Assen47:4647:42
9Anneriek Poelman1979Haarlem48:4948:34
10Esther Wietzes1980Assen49:4649:39
11José Ebbinge1996Groningen51:0250:51
12Miranda Sloots1977Tynaarlo54:1754:06
13Natasja Topelen1990Wagenborgen54:2754:19
14Daja Kroezenga (ITCG)1982Amen56:1856:06
15Lisanne Snoek1995Scheemda56:3956:29
16Annemieke Rave1982Kolham56:4156:24
17Marchiena Boelens1991Gieten56:5156:32
18Natalie Malewicz1978Eext56:5656:38
19Ilse Jager1996Gieten58:3158:11
20Reina Geertsema1977Gieten59:0058:53
21Sahela ten Kelde1997Gieten59:3659:19
22Janka van Santen1977Nieuw-Weerdinge1:01:521:01:36
23Ilona de Jonge1980Gasselternijveen1:02:291:02:14
24Lisanne Albers1989Amsterdam1:02:311:02:11
 
V40, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Bertha Bruggenkamp1968Smilde40:4640:44
2Christien Koning1967Groningen42:1442:11
3Jelda Panjer1967Zuidlaren45:4545:39
4Grietje Hoogerkamp-Heeg1970Odoorn46:2846:23
5Jantje Korthuis1967Wildervank52:0451:54
6Saskia Meijeringh1971Tynaarlo54:1754:04
7Ina Enting1974Eext54:2254:14
8Irma Alkema1969Gieten57:0656:58
9Annet Popken1968Assen57:1156:59
10Jacqueline van Beilen1969Stadskanaal57:5757:44
11Ina Kunst1969Nieuw Buinen57:5757:43
12Sandra Haverkamp1969Stadskanaal57:5757:44
13Geke Mulder1972Gieten1:00:351:00:30
14Diana Bijleveld1973Gieten1:02:401:02:26
15Jackelien Poelstra1973Gieten1:02:401:02:26
 
V50, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Christien Meijer-Bakker1966Wagenborgen47:5947:47
2Griean Hoster1959Zuidlaren48:4448:38
3Bea Voskamp1963Gieten50:5050:33
4Elly Frouna van der Meer1961Gieten52:3452:25
5Gisela Nijsse-Meertens1961Wolphaartsdijk54:1454:05
6Warmink1943Gieten54:2554:14
7Michaela Zwaan1966Assen54:3754:13
8Jannie Poortman-Oldenkamp1962Borger56:2756:20
9Jannet Scholma1961Eexterzandvoort58:3958:21
10Gerrie Strijbosch1957Smilde1:00:301:00:12
11Evelyne Salari1950Annen1:00:371:00:28
12Wieneke Boelens1959Nieuw-Buinen1:02:221:02:03
13Rita Koopman-Broekema1959Gieterveen1:03:091:03:00
14Yvonne Schuiring1965Peize1:03:121:02:53
 
MAN, 25 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Jan Venhuizen1968Smilde1:31:201:31:18
2Martin Veenhuizen1969Tynaarlo1:33:591:33:57
3Jos Richie1975Groningen1:36:231:36:19
4Harry Faber1970Wildervank1:40:441:40:41
5Ronald Sluiter1977Beilen1:41:071:41:04
6Martijn Croon1976Coevorden1:41:561:41:53
7Erik van Dijken1967Groningen1:44:551:44:46
8Bert Nieland1957Oude Pekela1:47:111:47:08
9Pieter Nieman1969Haren Gn1:48:261:48:21
10Bennie Wiegman1966Assen1:48:361:48:33
11Henk Oldehinkel1957Dedemsvaart1:49:041:49:00
12Jacob Bruining1969Zuidbroek1:52:431:52:39
13Jan Speelman1967Stadskanaal1:54:511:54:39
14Mickel Zandink1974Vriezenveen1:54:511:54:51
15Cornee Veenhuis1975Gieten1:54:521:54:42
16Marco Bakker1973Assen1:55:261:55:18
17Rudi Akse1971Stuifzand1:55:331:55:20
18Lukas Pepping1975Groningen1:56:191:56:09
19Arjan Vrieling1977Winschoten1:56:221:56:17
20Henk Aalders1948Gieten1:57:501:57:44
21Willem Hofman1977Winsum Gn1:58:561:58:51
22Haijo Siegers1961Gieten1:59:501:59:41
23Luuk Kruizinga1977Aduard2:00:061:59:59
24Sybren Harmsma1979Groningen2:00:132:00:07
25Garmt Borgman1947Hoogezand2:00:472:00:43
26Elko Knoop1962Tolbert2:02:012:01:57
27Henk Eleveld1963Gieten2:02:052:01:52
28Maarten Glas1965Ter Apel2:02:292:02:17
29Gert Wigchers1972Gieten2:03:302:03:12
30Rutger Kluiver1975Borger2:03:412:03:23
31Johan Kregel1965Peize2:04:392:04:31
32Wessel Sloof1963Haren Gn2:04:452:04:36
33Benno Leferink1958Groningen2:05:052:04:52
34Eric Weernink1962Haren2:05:162:05:08
35Bert Geertsma1960Groningen2:05:282:05:21
36Klaas Schut1967Gieten2:06:272:06:20
37Erik Pakes1967Roden2:06:532:06:45
38Thom Snijder1970Bedum2:07:242:07:15
39Jan Abbas1969Gieten2:09:402:09:33
40Raymond Timmermans1970Stadskanaal2:09:542:09:44
41Leo Santing1970Anloo2:10:482:10:35
42Hans Nijboer1966Stadskanaal2:11:232:11:12
43Han Boxem1964Gasselternijveen2:11:302:11:25
44Peter Moesker1964Borger2:12:002:11:42
45Marco Berning1967Borger2:12:082:11:50
46Heijo Dieterman1964Scheemda2:12:302:12:20
47Robert Noppers1972Borger2:13:262:13:13
48Tonny Redmeyer1966Winschoten2:13:532:13:40
49Carsten Rose1969Delfzijl2:14:462:14:27
50Jos Niks1951Gasselte2:14:532:14:42
51Joeke van der Heide1966Borger2:14:542:14:36
52Koos van Koldam1962Siddeburen2:14:572:14:38
53Rick Bosma1963Klijndijk2:15:202:15:06
54Arjen Klopstra1974Veendam2:15:272:15:12
55John Broekman1970Gieten2:15:342:15:23
56Luigi Deiana1964Zuidlaren2:16:372:16:28
57Geert vd Veen1953Leek2:16:492:16:45
58Elzo Bloem1960Meeden2:18:482:18:35
59Gerard van der Velde1970Hoogkerk2:20:442:20:39
60Erik Docter1973Eext2:22:202:22:11
61Edwin Pol1974Gieten2:22:452:22:38
62Ger van Nijkerken1950Eext2:23:402:23:27
63Aris Eindhoven1962Borger2:24:252:24:06
64Cees de Haan1957Groningen2:24:332:24:19
65Bert van Veen1965Klijndijk2:29:402:29:25
66Bert Knol1955Gasselternijveen2:29:402:29:21
67Ben Schrijver1954Lemelerveld2:30:402:30:22
68Maarten de Wit1964Oosterhesselen2:30:482:30:31
69Stoffer Havinga1963Thesinge2:30:532:30:34
70Henk Veldhuis1954Onstwedde2:31:162:31:00
71Geert Knigge1946Onstwedde2:31:172:31:00
72W. Scheve1947Stadskanaal2:38:042:37:47
73Jos Banus1948Gasselternijveen2:38:042:37:49
74Leo van Herksen1958Marum2:48:412:48:24
 
VROUW, 25 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Petra Faber1970Wildervank1:48:001:47:57
2Marinka Pultrum1976Luxwoude1:50:381:50:34
3Lydia Doornbos1978Appingedam1:52:351:52:31
4Brigitte IJpma1970Wildervank1:58:011:57:55
5Hillie Koops1978Gieten1:59:371:59:30
6Jolanda Oosterhoff1968Wildervank2:02:182:02:04
7Henriette Lagerwerf1970Veendam2:02:212:02:15
8Mirjam Grijpstra1982Haren Gn2:05:052:04:52
9Aniek Steenhuisen1972Assen2:05:242:05:16
10Joke Speelman1971Stadskanaal2:08:192:08:08
11Rieta Leistra Fidder1964Assen2:08:522:08:41
12Sabina de Haan1970Assen2:10:082:09:55
13Laura Woppenkamp1973Gasselte2:11:302:11:25
14Corina Hilbolling1979Gasselte2:11:302:11:25
15Esther Zelders1976Gieten2:14:592:14:47
16Ellen Hoogland1969Gieten2:16:302:16:21
17Betty Hadders-Rijnberg1983Gieten2:17:182:17:08
18Nanda de Vries1992Giethoorn2:20:022:19:46
19Monique Lahuis1975Gasselte2:20:022:19:57
20Gretha Bouma1959Wageningen2:21:452:21:30
21Alien van Sluis1973Gieterveen2:23:292:23:17
22Ria van Dam - de Haan1953Zuidlaren2:23:432:23:32
23Ineke Berghuis1959Schipborg2:23:432:23:32
24Heidi Heefer1966Oosterhesselen2:30:472:30:31
25Rianne van Sluis1978Gieterveen2:30:572:30:45
26Anna Veldhuis1958Onstwedde2:31:162:31:01
27Lien Wauters-van der Taelen1966Gijzegem2:37:112:36:51
28Tietsia Braams-Oosterhuis1970Gasselte2:38:022:37:45
29Anita Janssens1972Gasselte2:38:032:37:46
30Gré Bezema1960Gasselte2:38:042:37:46
31Trienette Schuiling1967Gasselte2:38:042:37:46
32Elly1960Gieten2:44:482:44:39
33Corine Breeuwsma1987Haren Gn2:45:372:45:29
34Margreet Struijk1974Spijkerboor Dr2:54:142:54:00
35Ina Haan1967Veendam2:54:142:54:00
 
MAN, 50 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Iwan Kamminga1978Nieuwe Pekela3:08:223:08:19
2Jan Suijkerbuijk1963Moerstraten3:26:483:26:46
3Wolter de Lange1979Steenwijk3:40:523:40:48
4Peter Ligthart1964Hasselt3:45:263:45:23
5Wessel Dekker1963Borger3:53:373:53:32
6Diemer Top1963Groningen3:59:113:59:04
7Edwin Otto1970Purmerend4:01:424:01:37
8Anton Slagers1967Eelderwolde4:02:244:02:19
9Nico Maijer1958Vinkeveen4:03:184:03:14
10Rienk Scholtemeijer1970Almere4:07:524:07:48
11Jan Spitael1964Gijzegem4:09:514:09:41
12Wessel Kranghand1966Hoogeveen4:11:434:11:36
13Bennie de Vries1965Stadskanaal4:12:464:12:44
14Roel Kleine1966Hoogeveen4:13:584:13:54
15Gerrie Boersma1964Twijzel4:13:584:13:51
16Jaring de Groot1966Burgum4:17:334:17:26
17N. Zuidema1967Utrecht4:26:504:26:46
18John Ossendorp1957Nieuwegein4:28:034:27:53
19Simon van Woerkom1969Malden4:32:054:31:59
20Henk Helmantel1965Sellingen4:33:514:33:45
21Jaap Alberda1951Staphorst4:37:104:37:06
22Wim Scholtens1966Winschoten4:37:234:37:20
23Arjan Griffioen1966Hoogezand4:39:544:39:52
24Warren Dix1967Krimpen aan den IJssel4:41:234:41:14
25Daan Glorie1988Heemskerk4:41:554:41:48
26Egbert Oosterhoff1965Winschoten4:42:044:41:59
27Arjan Steenhuis1968Midwolda4:42:044:41:59
28Johan Tip1965Hoogezand4:51:254:51:18
29Dick Abee1959Winschoten4:51:404:51:28
30Hessel de Boer1955Leeuwarden4:56:274:56:18
31Ubel Dijk1955Wanneperveen5:08:225:08:11
32Chris Dol1963Stadskanaal5:09:055:09:01
33Gerik Mik1960Sint Annen5:22:415:22:30
34Marco Hartman1974Wildervank5:25:485:25:37
35Aede Bakker1963Kiel-Windeweer5:33:015:32:49
36Sjoerd Slaaf1952Groningen5:33:325:33:27
37Eddy Hedemann1965Assen5:35:425:35:37
38Hans Buis1951Midwoud5:35:445:35:32
39Bert Koens1957Blauwestad5:42:045:41:57
 
VROUW, 50 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Annie Oostenbrink1964Oldeberkoop4:35:184:35:11
2Paula van Esser1963Gent4:40:044:39:58
3Gea Hut1970Leek4:47:384:47:31
4Corine Dieterman1971Scheemda4:56:534:56:47
5Van Heijningen Arjanne1967Meeden5:15:185:15:08
6Ina Oortwijn1967Annerveenschekanaal5:19:165:19:08
7Bettina Kruit1962Hoogezand5:21:365:21:26
8Ineke Scheffer1958Leens5:22:205:22:13
9Mijke Beijer1979Tilburg6:12:446:12:37
10Esther Koree1979Doetinchem6:12:546:12:46
 
JGR1, GROEP 1 - 500 M
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Jorrit Riemeijer  2:18 
2Max Fit OBS Gieten2:18 
3Nylan Moek  2:23 
4Collin de Goeij SWS Oostermoer2:26 
5Lars Koopman overige2:29 
6Tire-Haut Langeloo OBS Gieten2:40 
7Robert Enting ODS Prins Willem Alexande2:41 
8Giel Koops SWS Oostermoer2:42 
9Thijn Veldman OBS Gieten2:44 
10Tijn Bosman Assen2:45 
11Liam Weersing OBS Jan Thies2:54 
12Tijl Malewicz ODS Prins Willem Alexande2:59 
13Luuk Lokerse  3:03 
14Jayden Norder OBS Bonnen3:08 
15Sem de Jong OBS De Dobbe3:13 
16Sven Baert OBS Gieten3:13 
17Lars van der Laan OBS Bonnen3:18 
18Bhric Knol OBS Gieten3:20 
19Pepijn Reilink  3:21 
20Merle Eext3:22 
21Giel Warners De Kameleon3:23 
22Seb Feldmann OBS Gieten3:26 
23Bas Speelman OBS Anloo3:31 
24Simon Kolijn OBS Gieten3:35 
25Sylvan Wiering OBS Bonnen3:37 
26Jarno Snoep  3:46 
27Björn Oostra OBS Bonnen3:51 
28Dylan Vegter OBS Bonnen3:52 
29Jidde Jagt  4:26 
 
MGR1, GROEP 1 - 500 M
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Rosalie Rolink OBS Gieten2:26 
2Solane de Groot OBS Gieten2:29 
3Fiene Kruit ODS Prins Willem Alexande2:38 
4Marit Veenhuis OBS Bonnen2:38 
5Imre Blomberg De Kameleon2:40 
6Milou Weites OBS Bonnen2:43 
7Jette Hiddema  2:54 
8Lotte Lubberman Emmen2:59 
9Daphne Weijer OBS Bonnen2:59 
10Zoë Kuiper OBS Bonnen3:03 
11Tess Venema OBS Bonnen3:06 
12Dycke ter Veen CDS De Marke3:09 
13Madée Hadders OBS Bonnen3:10 
14Sofie Hollander OBS Gieten3:24 
15Lianne van Wijk OBS Bonnen3:26 
16Jennifer Huisman ODS Prins Willem Alexande3:28 
17Charlotte Lomulder ODS Prins Willem Alexande3:29 
18Babette Siepel OBS Bonnen3:32 
19José Sloots SWS Oostermoer3:56 
20Moniek Huisman Schuilingsoord4:01 
21Vivian Riemeijer  4:24 
22Marlien Draaijer  5:25 
 
JGR2, GROEP 2 - 500 M
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Elyezel Kaburo OBS Bonnen1:56 
2Stijn Comino OBS Gieten2:01 
3Jelte Buerman OBS Bonnen2:03 
4Sil Brouwer  2:04 
5Thomas Tjeerdsma  2:05 
6Jelte Koops OBS Gieten2:06 
7Felix Gaasterland ODS Prins Willem Alexande2:13 
8Toine Smink OBS Gieten2:13 
9Daan van der Leij OBS Gieten2:14 
10Jorn Bebingh OBS Bonnen2:20 
11Lucas Gaasterland ODS Prins Willem Alexande2:20 
12Scott Tingen OBS Bonnen2:24 
13Bram Wolterman OBS Gieten2:27 
14Tom Boersma OBS Gieten2:30 
15Jaylani Wiering OBS Bonnen2:33 
16Eduard Langeloo OBS Gieten2:34 
17Nick de Jonge OBS Emmens2:42 
18Kyan Oortwijn OBS Gieten2:48 
19Robin Wiggerman OBS Gieten2:56 
20Teun Emmen3:02 
21Lars Oostra OBS Bonnen3:02 
22Milan Meijer OBS Bonnen3:02 
23Louran Geres OBS Gieten3:06 
 
MGR2, GROEP 2 - 500 M
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Doortje Malewicz ODS Prins Willem Alexande2:08 
2Evi Wigchers OBS Gieten2:15 
3Mirthe van der Leij OBS Gieten2:18 
4Rielle Schutrup ODS Prins Willem Alexande2:19 
5Lenthe van Halen OBS Bonnen2:25 
6Sylvie Hopman2:26 
7Mieke Mulder ODS Prins Willem Alexande2:28 
8Esmée Lammers OBS Gieten2:29 
9Mirte Warmink SWS Oostermoer2:29 
10Danique Hopman Eext2:30 
11Loïs Klevering OBS Bonnen2:30 
12Noor Brink OBS Gieten2:32 
13Ilse van der Bas OBS Gieten2:33 
14Dewi van Houselt OBS Gieten2:38 
15Jolein de Boer OBS Gieten2:41 
16Myrthe Hoving SWS Oostermoer2:41 
17Romy Hulshof OBS Emmens2:43 
18Myrthe Haveman ODS Prins Willem Alexande2:43 
19Marit Topper SWS Oostermoer2:52 
20Elise Zwiers ODS Prins Willem Alexande2:54 
21Eline Friedrich OBS Emmens2:56 
22Mila Oldenbeuving OBS Bonnen3:06 
23Emma Leunk overige3:11 
24Minke Pastoors OBS Bonnen3:12 
25Zoë van Zelst OBS Emmens3:44 
26Esmee Mulder OBS Emmens4:32 
 
JGR3, GROEP 3 - 1.000
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Thijs Koopman overige4:26 
2Julian Geertsema OBS Gieten4:40 
3Lenn Weites OBS Bonnen4:48 
4Jens Doddema OBS Gieten4:56 
5Tim Kanninga SWS Oostermoer4:57 
6Thobian de Groot OBS Gieten5:00 
7Jelte Jagt  5:03 
8Mats Tingen OBS Bonnen5:09 
9Sacha Wierda SWS Oostermoer5:11 
10Nick van Zelst OBS Gieten5:13 
11Gijs Woppenkamp OBS De Dobbe5:15 
12Ivar Wierenga SWS Oostermoer5:15 
13Dean Pit OBS Bonnen5:15 
14Jannes Koops SWS Oostermoer5:16 
15Levi Spin SWS Oostermoer5:17 
16Thije van Elteren  5:19 
17Remco de Jonge OBS Bonnen5:24 
18Jurjen Kamping OBS Gieten5:24 
19Mart Esschendal  5:25 
20Sander Mennega ODS Prins Willem Alexande5:27 
21Sander van Oostenbruggen OBS Gieten5:28 
22Rafaël Rieske OBS Gieten5:32 
23Melle Berk OBS Gieten5:32 
24Stijn Hilbolling OBS Bonnen5:33 
25Quinten Scheepers OBS Emmens5:38 
26Nick Meijer OBS Bonnen5:45 
27David Kolijn OBS Gieten5:47 
28Jolé Eext5:53 
29Jayson Warners OBS Emmens6:02 
30Thijmen Kruit ODS Prins Willem Alexande6:02 
31Lars Niemeijer ODS Prins Willem Alexande6:03 
32Erik Schellekens  6:06 
33Thomas Mellema OBS Gieten6:07 
34Tibor Geudeker  6:12 
35Jayden Zuurt OBS Gieten6:17 
36Yern Spoelman OBS Bonnen6:19 
 
MGR3, GROEP 3 - 1.000
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Suze van der Glas OBS Gieten4:27 
2Aline Irikoze OBS Bonnen4:52 
3Femke Hadderingh OBS De Dobbe4:55 
4Dieuwke Buerman OBS Bonnen5:03 
5Carlijn Enting ODS Prins Willem Alexande5:03 
6Rosalie Schut OBS De Dobbe5:16 
7Naia Ali OBS Gieten5:19 
8Julia Bronsema OBS Gieten5:19 
9Fien Bakker OBS Gieten5:40 
10Evi Blomberg De Kameleon5:42 
11Marit Roijers  5:42 
12Lise Docter OBS Gieten5:43 
13Anouk Huisman  5:43 
14Kim Speelman OBS Anloo5:44 
15Zoë de Jong OBS De Dobbe5:52 
16Eline Luit SWS Oostermoer5:52 
17Maaike Heitkonig  5:55 
18Romée Warners De Kameleon6:07 
19Renske van der Veen OBS Bonnen6:13 
20Roos Hollander OBS Gieten6:20 
21Lisanne Schoo overige6:22 
22Sanne Bonder  6:23 
23Esmee Veen SWS Oostermoer6:34 
24Dorine van der Werf OBS Gieten6:41 
25Aimy de Vos OBS Emmens6:56 
26Emma Berghuis OBS Gieten7:01 
27Jasmijn Brouwer OBS Bonnen7:03 
28Dana Kroes OBS Bonnen7:09 
29Inge Sloots SWS Oostermoer7:13 
 
JGR4, GROEP 4 - 1.000
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Mark Woortmeijer overige4:20 
2Julian Potse SWS Oostermoer4:22 
3Jasper Post OBS Gieten4:24 
4Daan Esschendal  4:33 
5Olle Krol ODS Prins Willem Alexande4:35 
6Ryan Hoving SWS Oostermoer4:36 
7Tim Koops OBS Gieten4:36 
8Piet Langebeeke OBS Gieten4:38 
9Brent Pronk OBS Bonnen4:43 
10Joris Wigchers OBS Gieten4:49 
11Wiebe Brilleman OBS Bonnen4:53 
12Kian Bats OBS Bonnen4:53 
13Loeka Felix OBS Bonnen5:00 
14Nick Siepel OBS Bonnen5:07 
15Jorry Starke  5:09 
16Roland van Dellen SWS Oostermoer5:25 
17Gijs van der Bas OBS Gieten5:25 
18Marijn Tump OBS Gieten5:31 
19Jesper Baert OBS Gieten5:31 
20Guido Harms ODS Prins Willem Alexande5:34 
21Sven Mast ODS Prins Willem Alexande5:35 
22Rick Storm OBS Gieten5:42 
23Max Draaijer OBS De Dobbe5:45 
24Tijn Fit OBS Gieten5:58 
25Wouter Pomp OBS Emmens6:31 
26Gijs Hiddema OBS Gieten6:57 
27Will Venema OBS Bonnen6:59 
 
MGR4, GROEP 4 - 1.000
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Laura Torenbos SWS Oostermoer4:50 
2Lynn Schuiling SWS Oostermoer4:54 
3Rianne Nieuwenhuis OBS Bonnen4:59 
4Anoek Esschendal  5:03 
5Benthe Hilbolling OBS Bonnen5:20 
6Lieke Kamping SWS Oostermoer5:21 
7Madelief Siemons ODS Prins Willem Alexande5:23 
8Indi Lenstra OBS Gieten5:27 
9Luna Spin SWS Oostermoer5:29 
10Erynn Myles OBS Bonnen5:36 
11Anita Nyomwungere OBS Bonnen5:39 
12Ise Kleefman ODS Prins Willem Alexande5:42 
13Noa Oldenbeuving OBS Bonnen6:06 
14Suzanne de Jong OBS Bonnen6:06 
15Inge Venema OBS Gieten6:07 
16Meike van Santen  6:11 
17Reza Haandrikman OBS Gieten6:16 
18Linn Hoekstra OBS Gieten6:38 
19Sophie Hartman  6:39 
20Lieke Oortwijn OBS Gieten6:40 
21Mirthe Oostra OBS Gieten6:40 
22Demi Bouwmeester OBS Gieten6:41 
23Anouk Mulder ODS Prins Willem Alexande6:45 
24Najana Woortman OBS Gieten6:56 
 
JGR5, GROEP 5 - 1.600
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Sven van Seijen OBS Bonnen6:17 
2Henk Jan Jaspers Eext6:25 
3Joris Jans De Kameleon6:31 
4Bas de Vilder ODS Prins Willem Alexande6:31 
5Daan Boelens OBS Jan Thies6:42 
6Jeppe van der Vaart OBS Jan Thies6:46 
7Jasper Gaasterland ODS Prins Willem Alexande6:48 
8Hugo Spiegelaar ODS Prins Willem Alexande6:54 
9Vince Remmelts CDS De Marke6:56 
10Cris Hadderingh OBS De Dobbe7:02 
11Fijs Folkerts OBS Gieten7:02 
12Ruben Kamst Rolde7:04 
13Nick Brand OBS Emmens7:09 
14Rens Wiechers  7:09 
15Sander Stanneveld ODS Prins Willem Alexande7:12 
16Joost Hovinga SWS Oostermoer7:16 
17Max den Dunnen OBS Gieten7:29 
18Stan Mulder OBS Gieten7:36 
19Dennis Braams SWS Oostermoer8:02 
20Mylan Hoekstra OBS Bonnen8:14 
21Ramon Kolthof OBS Bonnen8:16 
22Dylan Warners OBS Emmens8:34 
23Sietse Schakel  8:49 
24Jinan Prins ODS Prins Willem Alexande9:10 
 
MGR5, GROEP 5 - 1.600
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Daphne Lahuis OBS De Dobbe6:57 
2Celine Lahuis Anloo7:06 
3Helen de Vries SWS Oostermoer7:18 
4Jasmijn Veenhuis OBS Bonnen7:18 
5Steffanie Hilbolling OBS De Dobbe7:30 
6Lotte Sanders OBS De Dobbe7:32 
7Jasmijn Geertsema OBS Gieten7:39 
8Larissa Gelling CDS De Marke7:46 
9Maud Comino OBS Gieten7:47 
10Josje Meertens OBS Gieten8:02 
11Eline Leever OBS Gieten8:10 
12Eva Bonder  8:26 
13Maurien Oosterhuis OBS Bonnen9:07 
14Jildou Vonk OBS Gieten9:21 
15Liane Landman OBS Gieten9:24 
16Jamie Oldersma CDS De Marke9:32 
17Madé van Houselt OBS Gieten9:33 
18Isabel Bronsema OBS Gieten9:35 
19Marlinde Vos OBS Gieten10:29 
20Susanne Pronk OBS Gieten10:31 
21Yliana de Groot OBS Gieten10:34 
22Katja Wierda SWS Oostermoer11:46 
 
JGR6, GROEP 6 - 1.600
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Aris Remmerde overige5:59 
2Wesley Boers overige6:07 
3Tijn Hoogland OBS Gieten6:09 
4Thom Lanjouw OBS Gieten6:17 
5David Kamst Rolde6:24 
6Max Lenstra OBS Gieten6:30 
7Boris Meijer OBS Gieten6:47 
8Stijn Tijmes OBS Gieten7:21 
9Max Hartman  7:24 
10Merijn Berghuis OBS Gieten7:28 
11Daniël de Jong OBS Bonnen7:31 
12Jarno Leunk overige7:33 
13Stan den Dunnen OBS Gieten7:38 
14Jasper Brilleman OBS Bonnen7:42 
15Wouter van Dijk OBS Gieten8:02 
16Joran Sobering OBS Gieten8:28 
17Valentijn Woppenkamp OBS De Dobbe8:32 
18Joost Pentenga OBS Gieten10:29 
 
MGR6, GROEP 6 - 1.600
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Fleur Wildeboer De Kameleon6:30 
2Shannon de Vos OBS Emmens6:37 
3Merel Enting ODS Prins Willem Alexande7:10 
4Noël Drent SWS Oostermoer7:11 
5Anouschka Sleutel SWS Oostermoer7:24 
6Eline Kanninga  7:31 
7Mare Versendaal OBS Gieten8:10 
8Nafa Ali OBS Gieten8:21 
9Feline Maring OBS Gieten8:21 
10Chanan Smallenbroek OBS Bonnen8:24 
11Mandy Venema OBS Gieten8:31 
12Ilse Mennega ODS Prins Willem Alexande8:34 
13Myra Roossien CDS De Marke8:37 
14Daphne Matthijssen ODS Prins Willem Alexande8:38 
15Hanna Boontjes OBS Bonnen8:41 
16Nora Kleefman ODS Prins Willem Alexande8:43 
17Tavie Pama OBS Gieten8:59 
18Jorieke Leever OBS Gieten9:01 
19Eva Grigo OBS Gieten9:10 
20Lotte Grigo OBS Gieten9:10 
21Nienke Brouwer OBS Bonnen9:14 
22Elisa Sesay CDS De Marke9:17 
23Sanne van Santen  9:18 
24Elisa Meima  9:40 
25Eline Schellekens Eelde11:26 
 
JGR7, GROEP 7 - 2.400
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Rik Huizenga overige9:10 
2Arjan de Vries SWS Oostermoer9:18 
3Jelmer Versendaal OBS Gieten9:26 
4Ivo Reugebrink OBS Gieten9:32 
5Milan Hoving SWS Oostermoer9:36 
6Rune Krol ODS Prins Willem Alexande9:41 
7Patrick Nieuwenhuis OBS Bonnen9:50 
8Teun Langebeeke OBS Gieten10:04 
9Finn vander Giezen  10:06 
10Thijs Esschendal  10:29 
11Sem Groenhart  10:45 
12Sander Ottevanger OBS Emmens10:57 
13Max Brand OBS Emmens11:04 
14Huub Torenbosch Gieten11:15 
15Jorian Lokken OBS Emmens11:23 
16Max Veninga OBS Gieten11:32 
17Martijn Maring OBS Gieten11:37 
18Thom Brouwer OBS Gieten12:00 
19Robin Kruize OBS Gieten12:13 
20Tom de Vilder ODS Prins Willem Alexande12:26 
21Wouter Hollander  12:33 
22Bryan Potse SWS Oostermoer13:04 
 
MGR7, GROEP 7 - 2.400
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Maud Visscher overige9:50 
2Ellen Hadderingh OBS De Dobbe10:05 
3Anna Romee  10:36 
4Lyen de Vrieze OBS De Dobbe10:46 
5Eline Felix OBS Gieten11:23 
6Meike Vegelin OBS Gieten11:23 
7Sarah Veenhuis OBS Bonnen12:16 
8Danielle Ormel Rolde12:24 
9Dominique Mulder OBS Bonnen12:32 
10Linde Kasemir OBS Gieten12:35 
11Mariëlle Dokter OBS Gieten12:36 
12Daphne Lammers OBS Gieten13:04 
13Dieudonnee Jumelet  13:09 
14Evelien van Oosten  13:37 
15Nadisha Tabak OBS Gieten13:39 
16Emma Stoelwinter  14:29 
17Marit Jonker OBS Bonnen15:36 
 
JGR8, GROEP 8 - 2.400
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Thijs Kolthof OBS Bonnen8:54 
2Sven Wierenga SWS Oostermoer9:36 
3Jarnick Spoelman OBS Bonnen9:49 
4Thomas Post OBS Gieten9:54 
5Lars Lokhorst OBS Gieten9:55 
6Joost Bakker OBS Gieten9:55 
7Ryan Drent SWS Oostermoer9:55 
8Tycho Exterkate CDS De Marke10:19 
9Tristan Sleutel SWS Oostermoer10:27 
10Jesse Remmelts CDS De Marke10:29 
11Sem Stoffers OBS Gieten10:40 
12Lars Smallenbroek OBS Bonnen10:41 
13Sander Vredenburg OBS Gieten11:08 
14Albin Mooi OBS Bonnen11:16 
15Bram de Jonge OBS Bonnen11:17 
16Jim Rolink OBS Gieten11:26 
17Matteo Bazuin CDS De Marke11:30 
18Alex Terpstra OBS Bonnen11:52 
19Erik Leever OBS Gieten11:59 
20Sven Hakkeling CDS De Marke11:59 
21Sem Winter SWS Oostermoer13:28 
 
MGR8, GROEP 8 - 2.400
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Femke Pietersma OBS Gieten9:17 
2Kim Boersma OBS Gieten10:33 
3Annabel Paul OBS De Dobbe10:42 
4Mirthe Kanninga SWS Oostermoer10:45 
5Saskia Everts OBS Bonnen11:25 
6Hannah van Beilen CDS De Marke11:43 
7Suzan Henstra CDS De Marke12:08 
8Laura Wever  12:08 
9Dyanne Haandrikman  12:47 
10Michelle Martens OBS Gieten12:57 
11Emma Weening OBS Gieten12:57 
12Eline Wolterman Gieten13:42 
13Inez Hoekstra OBS Bonnen13:48 
14Lisa Mulder OBS Gieten13:52 
15Kelsey Schutrup OBS Gieten14:03 
16Jutta Pebesma  15:31 
17Emy Kroes OBS Bonnen15:31 
 
MAN, HANDBIKERS - 25
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Johan Meijer1988Beilen56:3556:31
2Freek Strijker1959Emmen57:5057:49
3Tienus Ebeltjes1947Emmen1:03:491:03:45
4Albert Schuiling1948Emmen1:08:181:07:59
5Wybe Kloppenburg1959Kollumerpomp1:10:081:10:03
6Gerard Hindriksen1966Wijster1:13:451:13:37
7Bert Feijen1965Assen1:15:051:14:58
8Jan Westra1991Groningen1:15:151:15:04
9Sebastiaan Smit1980Assen1:15:151:15:03
10Lars Mulderije1999Groningen1:19:221:19:13
11Arjan Berkhout2000Norg1:22:171:22:07
12Jan Vaatstra1957Groningen1:28:441:28:38
13Gijsjan Hooijer1948Emmen1:38:491:38:38
14Henk Schuiling1983Emmen2:00:522:00:37
15Jan Meursing1949Gieten2:08:402:08:26
 
VROUW, HANDBIKERS - 25
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Melanie Helweg2000Beerta1:19:581:19:54
2Geesje Schuiling1952Emmen1:38:491:38:38
3Rita Jongebloed1981Assen2:38:522:38:29
 
www.uitslagen.nl17-05-2016 21:07