Zoek

Uitslagenlijst Herfstcross Norg

Norg - Zaterdag 26 november 2016

 
MSEN, 9 KM CROSS (WED
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Olfert Molenhuis1983assen29:5729:57
2Henk Kramer1988Nederland30:4030:40
3Erwin Akkerman1979Meppel31:4531:44
4Luc Sillen1998Groningen31:5731:56
5Henk Bakker1988Groningen32:2132:20
6Karel-Jan Lensen1982Groningen32:5132:50
7Meindert ter Veer1984Oldehove33:0332:59
8Erik Deenen1989Groningen33:1833:16
9Gerben Vermij1985Leens33:2233:21
10Henri Harmsen1988Drachten34:0934:07
11Bram Smit1993Noordhorn34:2934:25
12Dorus Wolthekker1987Nietap34:3234:30
13Hein Tjoelker1987Groningen34:3734:35
14G in het Veld1998Groningen34:5334:52
15Sieger Haakma1982Zuidhorn36:0636:04
16Harmen Stam1988Ten Boer36:4336:39
17Rikjan Bathoorn2000Peize36:4936:45
18Tom Verschoor1996Haren Gn37:1737:11
19Janko Postma1980Oldekerk38:1938:16
20Ad van Erp1986Groningen38:2838:25
21Jeroen Kegel1981Groningen38:3138:28
22Gustaaf Verhagen1977Eelde39:2339:21
23Aalzen Alma1981Augustinusga40:4140:38
24Klaas Kremer1981Groningen40:5140:42
25Beyene Girmay Kidane1980Nederland41:1240:59
26Henk-Jan Scheepers1979Haren Gn41:1241:06
27Harm Kremer1977Eelde41:5841:48
28Luuk Kruizinga1977Aduard42:1342:05
29Philip Pruim1985Groningen43:2343:18
30Rob Smeding1981Drachten44:3744:24
31Henk Popken1980Appelscha44:3944:34
32Jan Joustra1980Groningen45:4845:41
33Heiko Kiewiet1980Groningen46:0945:56
34Jan Willem Hummel1978Haulerwijk46:1946:14
35Mathijs Witte1992Groningen46:4946:45
36Martin Borgman1982Hoogezand46:5046:43
37Wouter Slagter1980Assen47:3047:23
38Niels van der Vlag1983Groningen48:3948:27
39Lex Doornbos1980Groningen49:0948:49
40Niels Sikkema2000Noordhorn49:1349:00
41Dennie Draaijer1991Farmsum49:2549:03
42Idris Salih Ibrahim1980Nederland49:3149:23
43Erik Douwes1977Nieuw-Roden49:5649:46
44Kevin Eefting1991Grolloo50:0249:56
45Gertjan de Haas1981Zuidhorn58:1557:51
 
M40, 9 KM CROSS (WED
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Mathijs de Vroomr1976Peize31:4631:44
2Menno Mud1974Tietjerk33:0132:59
3Anno Huizenga1969Assen33:1333:12
4Jan Venhuizen1968smilde33:3033:29
5Foppe van der Heide1971Drachten33:5033:49
6Jos Richie 1975Groningen34:3734:35
7Tonnie Knigge1975Onstwedde34:3834:36
8Marcel Stoffers1971Appingedam35:0735:05
9Pieter-Jan Kooi1967Loppersum35:4435:42
10Peter Pettinga1974Groningen36:0636:03
11Remco Oost1974Kantens36:2736:26
12Fjodor van der Sluijs1971Gasselte36:5336:51
13Frank Marks1968Groningen36:5436:51
14Richard Aalders1969Nietap36:5736:55
15Henk Piek1976Drachten37:0637:03
16Robert Stam1969Bovensmilde37:1837:18
17Gert Kleinjan1970Aduard37:5337:51
18Jaap de Vries1974Assen38:2938:26
19Aad Oosterhof1976Peize38:5938:52
20Jan Barkhof1970Peize39:0538:58
21René van der Laan1972Groningen40:4440:38
22Hedwin Cornelis1971Donderen43:2243:09
23RIchard Tapper1970Groningen43:3443:21
24Rob Steur1970Groningen43:4243:38
25Leo Damkat1969Leutingewolde43:4543:35
26Siemen van der Meulen1968Roden44:0043:55
27René Meijer1968Emmer-Compascuum44:1244:07
28Willem Koning1973Assen44:1744:07
29Durk Polet1967Burgum44:2644:11
30Grico Sikkema1976Noordhorn44:3144:20
31Gert Koops1970Musselkanaal44:3344:26
32Peter Hummel1968Zevenhuizen Gn44:5444:45
33Arjan Zantinga1976Leek44:5444:44
34Peter Stokje1969Groningen45:4845:46
35Edgar Suurmeijer1976Zuidlaren45:5045:39
36K van der Kooi1968Burgum46:1446:10
37Rob van der Meulen1968Zuidhorn46:5946:43
38Rient Jan Auwema1974Norg47:4047:20
39Johannes van der Kooi1967Gytsjerk48:1447:56
40Dick Bathoorn1972Roden50:2450:13
41Leo Brouwer1968Groningen52:0651:54
42Erik Zomer1967Groningen52:4852:25
43Eddie Frankruijter1968Bedum53:0352:54
44Diederik Wierenga1974Norg58:3858:20
45Anko Valkema1969Ulrum1:00:431:00:19
 
M50, 9 KM CROSS (WED
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Henry Perdok1962Norg36:0336:02
2Kees Groenendijk1963Haren Gn36:1736:14
3Ignas Dümmer1966Assen36:2236:21
4Siem Hiemstra1966Appelscha37:2437:23
5Theo Groenendijk1959Ravenswoud37:4037:38
6Klaas Brouwer1965Groningen38:0238:00
7Henk Por1959Groningen38:1638:13
8Jan ten Cate1960Elim38:3038:28
9Bareld Hamming1961De Groeve39:0238:58
10Marcel Kloet1960Assen39:1539:11
11Maarten Hoeksema1960Groningen39:3339:32
12Bennie Wiegman1966Assen39:4639:45
13Hans Prak1966Assen40:1840:15
14Dirk Duijn1964Roderesch40:1840:13
15Rob Lenssen1964Oosterwolde Fr40:2140:18
16R J Telkamp1965Hoogezand41:4441:40
17Folkert Tienkamp1962Assen42:0141:56
18Klaas Duursma1959De Wilp Gn42:2042:17
19Freddie Kalsbeek1959Assen42:2842:22
20Kees Vos1961Groningen42:4742:41
21Lammert van der Molen1965Norg43:2043:16
22Bouko Eisen1962Peize43:4343:36
23Klaas Bijsterveld1959Sauwerd43:4643:40
24Harold Hulst1964Groningen43:5043:46
25Eric-Jan Jonker1963Assen44:0143:55
26Mark Winters1966Eelderwolde44:1143:55
27Jakob Hut1961Siddeburen44:1844:12
28Menco van der Berg1962Thesinge44:3944:22
29Antonie de Joode1965Tolbert44:3944:29
30Franz Barkhuijsen1963Groningen45:0144:46
31Jildert Visser1965Assen45:0744:54
32Mark van Mossel1966Onnen45:1044:59
33Henk Prins1962Tolbert46:1646:12
34Martieu Wienke1962Sauwerd46:2046:13
35Hans Prak1966Assen46:5446:45
36Jan-Jelle Renkema1961Oldekerk47:0246:57
37Ferdy Offereins1966Tolbert47:3247:22
38Harry Vos1966Westerbork48:0147:49
39Joost Kerkhoff1961Loppersum48:2248:13
40Teo Mulder1965Zevenhuizen Gn48:4148:31
41Jan Albert Schonewille1965Leek49:0848:50
42H.J. Kooke1963Haren Gn49:4649:30
43Theo Vegter1958Uithuizen51:2351:09
44Jaap Meijering1959Roden51:5351:47
45Bob Copper1964Nederland52:4352:20
46Leo van Herksen1958Marum58:0057:46
 
M60, 9 KM CROSS (WED
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Karel Edens1953Groningen36:0035:59
2Henk Olijve1953Haren Gn37:4637:45
3Willem van der Kooij1956Pijnacker39:2439:20
4Roelof Berends1956Oudeschip40:0840:03
5Peter Wolters1952Nieuw-Roden42:5242:48
6Bert Gernaat1949Assen44:4444:38
7Ad Peltenburg1950Groningen46:3946:35
8Ginus Geuzinge1948Assen48:0147:54
9Egbert Takens1955Haren Gn51:0050:42
10Jan E de Jonge1951Assen52:1051:49
11Erik Stam1956Ten Boer52:5152:42
12Harrie Kornelius1948Groningen55:0754:48
13Ed van der Graaf1946Groningen56:4356:30
14Jelte Nijholt1944Oosterwolde Fr1:03:341:03:18
 
VSEN, 9 KM CROSS (WED
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Saffira Kiewiet1987Eelde35:0435:03
2Lotte De Hosson1985Groningen38:1938:11
3Jennie Philips1995Zevenhuizen Gn40:1140:07
4Vera Keidel1989Augustinusga40:4640:41
5Erika Broekema1983Groningen42:2142:18
6Renske Linstra1997Appingedam43:3543:32
7Nynke Meijer1995Leek43:5243:44
8Renee Veenstra1993Groningen49:0348:55
9Esther Wietzes1980Assen50:3150:24
10Marije Oosterbaan1982Groningen50:5950:42
11Jantine Meijer1982Tolbert51:1451:02
12Miranda Meijering1984Tolbert52:5652:41
13Anita Koops1982Tynaarlo53:4153:29
14Ellen Haveman1982Ulrum53:5553:29
15Sietske Rispens1990Metslawier56:0155:36
16Annelies Hommes1979Delfzijl56:5456:31
17Priscilla Reiffers1980Appingedam1:00:0159:38
18Marjolein Pijper1977Groningen1:02:521:02:32
 
V40, 9 KM CROSS (WED
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Liane de Wit1975Assen41:1841:17
2Grietje Hoogerkamp-Heeg1970Odoorn47:2747:25
3Carla Frankruijter1971Bedum48:2648:18
4Simone Smuling1976Groningen49:2249:16
5Sonja van de Berg1968Noordwijk Gr51:4051:34
6Gea Boersema1974Zuidhorn52:1952:04
7Marjanne Vaartstra1971Zuidhorn53:1653:01
8Martine Sijtsma1969Mantgum54:1254:03
9Ester Wiersma1968Delfzijl54:4654:24
10Marian Danhof1968Eenrum55:2855:14
11Wytske van der Kooi-Polet1972Burgum55:3155:26
12Jose Reijinga1972Nederland58:5458:30
 
V50, 9 KM CROSS (WED
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Anja Bennink1965Elim45:3045:26
2Adrie Hartholt1964Appelscha45:5545:52
3Inge Hiemstra1958Groningen45:5645:40
4Karen Geerts1965Groningen47:0547:00
5Christina Bongertman1963Meedhuizen50:0149:40
6Anita Horstink1957Tolbert50:1349:54
7Frédérique Jansen1959Boerakker50:5450:34
8Martha Hermse1961Groningen53:3553:24
9Hilda Meijerhof1966Appingedam54:1154:02
10Marian Overgaauw1961Eelde54:2654:06
11Julia Meijer1965Leek58:4358:24
12Thea Hendrikse1964Assen58:5058:38
13Jenny de Groot1957Tolbert59:0658:46
14Trijnie Doornbos-Oosting1953Appingedam1:01:291:01:10
 
CR3KM, 3 KM KORTE CROS
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Henry Tibben1962Assen11:1111:11
2Jarin van der Kooi2000Burgum12:0011:59
3Dirk Wigmans1954Vaassen13:1413:13
4Tamara de Vries1985Meppel13:2213:22
5Anne Wouda1997Groningen15:0215:02
6Jaas van der Meer1980Nederland15:5115:51
7Andre van der Laan1985Nederland17:4517:42
8Wilma Dresselhuis1960Harderwijk20:5520:54
9Riety Dresselhuis1956Stiens20:5520:54
10Hilco Kwint1947Assen21:0521:02
 
JTM7, JEUGDCROSS TM7
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Arnoud Horenga Sebaldenburen2:10 
2Stijn Opten Zuidlaren2:11 
3Aaron van Loon Winschoten2:12 
4jesse Leeuwerke Winschoten2:17 
5Cas van Weeren Groningen2:26 
6Steff Bijker Winschoten2:27 
7Hugo Suurmeijer Zuidlaren2:54 
 
MTM7, JEUGDCROSS TM7
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Eliza Huizinga Groningen1:51 
2Lotte Smith Finsterwolde2:16 
3Imani Huizinga  2:26 
4Elin Thalen Roden2:27 
5Anouk Huisman Zuidlaren2:27 
6Felica Meinders Winschoten2:40 
 
J8TM9, JEUGDCROSS 8TM9
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jens Poelman2008Norg3:45 
2Jorn van der Mei2007Assen4:01 
3Marne van der Kooi2007Bergum4:03 
4Jord Auwema2008Norg4:07 
5Sven Meinders2008Winschoten4:15 
6Jerrik Thale2008Roden4:23 
7Nino Huizinga2008Roden4:23 
8Niels van der Meer2008Assen4:23 
9Merlijn Loohuis2008Norg4:23 
10Ruben Oosterhof2008Peize4:23 
11Thijs Penning2008Scheemda4:42 
12Abel Barkhof2008Peize4:50 
13Harko Bouwkamp2007Sebaldeburen4:55 
 
M8TM9, JEUGDCROSS 8TM9
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Esmee Vos Assen4:19 
2Nynke Oosterlo Zevenhuizen4:23 
3Nynke Kwak Winschoten4:43 
4Elke de Jong Blijham4:56 
5Eefke Plugge Winschoten4:57 
6Ineke Meijer Winschoten5:33 
7Wende Bijker Winschoten6:05 
 
J1012, JEUGDCROSS10/12
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Wuping Kuiper Groningen5:47 
2Pjotr ter Doest Beesterzwaag5:55 
3Rinze Kwak Winschoten6:12 
4Marijn Piek Drachten6:14 
5David Pronk Winschoten6:15 
6Sander Wage Scheemda6:35 
7Wout Plugge Winschoten6:38 
8Anco Hummel Marum6:47 
9Ramon Aukes Winschoten6:49 
10Teun de Jong Blijham7:03 
11Thijs de Boer Winschoten7:19 
12Ruben Piek Drachten7:28 
13Hidde de Jong Blijham7:33 
 
M1012, JEUGDCROSS10/12
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Tiba Miran Leek5:56 
2Maud Visser Holwierde5:58 
3Susan Willems Assen6:19 
4Ingrid Koster Scheemda6:22 
5Indy de Blaauw Winschoten6:22 
6Anna Romee van der Spoel Exterveen6:36 
7Lise Luursema Peize6:49 
8Carlijn Loer Winschoten6:49 
9Laura Wekema Peize6:49 
10Fleur de Vries Drachten6:58 
11Christina Horinga Enumatil7:07 
12Marije Wekema Peize7:14 
13Eva Sere Boerakker7:41 
14Eline Bouter Boerakker7:41 
15Sara Barkhof Peize7:41 
16Dione de Vogel Winschoten8:47 
 
J1315, JEUGDCROSS13/15
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Ruben Talstra2001Drachten6:44 
2Finn van Pijkeren2001Middelstum7:27 
3Florian van der Dussen2003Drachten7:34 
4Bas Willems Assen7:36 
5Kosheem Miran2002Leek7:41 
6Boas Okken2002 8:06 
7Mark Terpstra2003Drachten8:50 
 
M1315, JEUGDCROSS13/15
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Robin Prent Ruinen8:14 
2Jeanine Hofstra Appelscha8:25 
3Josefien Harmsen Peize8:31 
4Willemien Haringa Enumatil8:46 
5Isa Beau Leegwater Tolbert9:06 
6Emma van Wieren Drachten9:12 
7Margriet Haringa Enumatil9:12 
8Liza Radermaker Scheemda  
 
www.uitslagen.nl02-12-2016 23:03