Zoek

Uitslagenlijst Schapenkoppen Sportpark Cross

Dordrecht - Zaterdag 24 december 2016

 
M1100, JEUGD T/M 8J
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Ruben van Roosmalen2008Parthenon4:41 
2Thijs Haak2008Hercules4:54 
3Marijn van Tiggelen2008Hercules5:05 
4Timo Kahler2009Parthenon5:12 
5Ruben den Dulk2009Hercules5:12 
6Bram Kahler2009Parthenon5:18 
7Steijn Boon2008Parthenon5:32 
8Sem Schoester2009Dordrecht5:56 
9Fedde Brinkman2008Dordrecht5:58 
10Daan Kouwenhoven2008Parthenon5:58 
11Lenn Boer2009Parthenon6:05 
12Owen Brady2009Parthenon6:06 
13Rens Bakker2009Parthenon6:10 
14Rick Thomas2010Parthenon6:15 
15Wouter van Balen2009Dordrecht6:18 
16Alexander van Namen2008Parthenon6:39 
17Binque Broers2008Hercules6:42 
18Arend Vogelaar2011Parthenon6:44 
19Yonah Moree2010Dordrecht6:44 
20Tjarlie Broers2009Hercules6:56 
21Luka Alvarez Tusveld2009Hercules7:03 
22Ilay de Koning2011Parthenon7:04 
23Koen Gennisse2011Hercules7:18 
 
V1100, JEUGD T/M 8J
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Zoe van Gils2008Puttershoek4:50 
2Nikki de Winter2008Parthenon5:21 
3Lise de Lange2009Parthenon5:21 
4Isha Arnold2008Parthenon5:51 
5Pien Vogelaar2008Parthenon6:24 
6Annika Boertje2009Hercules6:30 
7Tula Hermus2010Parthenon6:36 
8Hannah Sorensen2009Parthenon6:46 
9Emmelie Nieuwkoop2008Parthenon6:48 
10Noa Grootenboer2008Parthenon6:49 
11Danita Magermans2009Hercules6:56 
12Aimy de Koning2010Parthenon6:58 
13Wicel Swahili Tavares2010Hercules7:14 
 
M1100, JEUGD 9-10J
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Daan van Gils2007Puttershoek4:33 
2Thomas van Roosmalen2006Parthenon4:37 
3Jesper Hurkmans2007Parthenon4:42 
4Lucas Gennisse2006Hercules4:44 
5Jaime Joele2006Parthenon4:51 
6Youri Stam2007Dordrecht4:59 
7Milan van Tiggelen2007Hercules4:59 
8Maxim van Dorp2007Parthenon5:00 
9Sepp van Dort2007Parthenon5:01 
10Iae van Rijt2006Parthenon5:17 
11Jilles van den Brule2006Hercules5:26 
12Tijn van Driel2007Parthenon5:26 
13Nick Spiekhout2007Hercules6:05 
14Kyle Roumoy2007Parthenon6:15 
 
V1100, JEUGD 9-10J
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Pippa Chadwick2007AV '404:41 
2Anniek de Lange2006Parthenon4:52 
3Madelief Rafaela2007Hercules5:01 
4Veerle Uilhoorn2006Parthenon5:13 
5Vivien Ruitenberg2006Hercules5:21 
6Norah Arnold2006Parthenon5:25 
7Floor Zebel2006Parthenon5:29 
8Falicia van der Wielen2006Hercules5:30 
9Aimee Knapen2007Parthenon5:31 
10Norah de Bruijn2007Hercules5:32 
11Marit Merison2006Hercules6:12 
 
M2200, JEUGD 11-12J
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Sebastiaan Martinot2004De Langstraat8:37 
2Steyn Potuit2004Energie8:54 
3Freek Bosveld2005Parthenon9:22 
4Arjen Schippers2005Passaat9:33 
5Mees Schneider2005Hercules10:43 
6Jasper Kreeft2005Dordrecht10:46 
 
V2200, JEUGD 11-12J
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Hebe Chadwick2005AV '409:35 
 
M2200, JEUGD 13-14J
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Tobias Martinot2002Etten-Leur8:31 
 
M2200, JEUGD 15-16J
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Raoul van Drunen2000Dordrecht9:14 
 
V2200, JEUGD 15-16J
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Maud Adriaansen2001Dordrecht12:26 
2Jennifer Markestein2000Streefkerk12:55 
 
M3350, KORTE CROSS
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jurgen van Berkum1967Parthenon12:54 
2Matthijs Horlings1989Leiden12:56 
3Bob Hurkmans1979Parthenon15:36 
4Paul Hauser1971Hercules17:09 
5Dirk Vroon1957Hercules23:27 
 
V3350, KORTE CROSS
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Everdien van der Leek1987Leiden18:41 
2Petra Noorland1968Hercules23:26 
 
M6700, LANGE CROSS
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Timo de Geus1990Spirit Oud Beijerland23:59 
2Erwin Schuurbiers1983Bergen op Zoom25:17 
3Ad van Beek1964Etten-Leur25:54 
4Remko Kap1979Pallas '9326:10 
5Arend de Jager1965Parthenon26:35 
6Joris Wulfert1988EUR Roadrunners26:49 
7Mark Chadwick1970De Koplopers28:27 
8Peter Loopik1980Parthenon29:24 
9Ludo van Hoek1975Dordrecht30:05 
10Rick de Smit1991Goes31:21 
11Leon Goor1968Hercules31:40 
12Marcel de Koning1968Heerjansdam32:01 
13Sjon Vos1964Hercules32:08 
14Henk-Jan Vogelaar1969Parthenon32:54 
15Arie Pankras1965Dordrecht33:07 
16Bas Schulte1997Goes33:44 
17Henk Nugteren1952Parthenon34:15 
18John Snijders1981Rotterdam34:28 
19Aarnout Salwegter1958Hercules34:40 
20Antonio Franciosa1969Dordrecht35:02 
21Marc Schepers1963Hercules35:12 
22Ton Wulfert1953Dordrecht35:45 
23Mark van der Linde1963Hercules36:02 
24Gerard Radstaat1962Meerkerk36:50 
25Bauke de Jong1946Krimpen a/d IJssel37:16 
26Bart Bolder1968Hercules37:53 
27Stephan Dijkstra1969Hercules37:53 
28Fons van de Kar1958Hercules39:05 
29Edwin Veth1971Hercules41:15 
30Koen Hartigh1958Poortugaal42:34 
31Ben Kok1970Kampen44:30 
 
V6700, LANGE CROSS
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Sandra van Dijk1975Heinenoord30:35 
2Gerda Huiskamp1968Hercules33:02 
3Annemarie Malschaert1960Parthenon33:27 
4Jeannette Koene1968Hercules35:54 
5Judith Havermans1979Hercules36:34 
6Caroline van Harskamp1972Hercules37:06 
7Nicole Nieuwland1971Hercules40:29 
 
www.uitslagen.nl28-12-2016 13:24